Indianapolis Colts
50 feliratkozó
több mint 6 éve
Megfogalmazzuk a véleményünket a rendelkezésünkre álló információk alapján. Amik sokszor tévesek, hiszen sokadkézből, áttételesen kapjuk őket, nem vagyunk személyesen jelen, nem is kaphatunk teljes képet. Sokszor nem célja a médiának és az úgynevezett "belső" vagy "hivatalos" vizsgálatoknak sem, hogy teljes képet kapjon a nagyérdemű.Nincs ezzel semmi gond. De egy köztiszteletben álló, ismert ember esetén - Leonard egész életével azt bizonyította eddig, hogy ilyen - a szokásos menetrend az - legyen bárkiről és bármilyen témáról szó -, hogy ha mond valamit, akkor azt elfogadod igaznak. Aztán ha kiderül, hogy mégsem az, akkor csalódsz benne. Ha valaki ezt megfordítja, annak oka van. És az az ok jellemzően nem az, hogy "nem áll rendelkezésre elég infó és csak véleményt mondunk".
A mai világban azonban az adott szónak nincs becsülete, nem kell és nem is szabad kritika nélkül semmit elfogadni. Láttunk példát mindkét - sértetti és elkövetői oldalon is - számos túlkapásra. Nem is kell messzire menni, elég az NFL balhéit végignézni.
Fast Willie
Mindegy, lapozzunk. Kár, hogy ilyen híreket be kell egyáltalán tenni a topicba. Jobb lenne már valami rendes foci hírről beszélgetni 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
OFF:Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:Akartam linkelni tegnap este, de az altalanos forumhangulat alapjan az lett volna a reakcio, hogy mit hazudik, biztos nem volt rajta maszk, azert kuldtek ki, meg Vander Esch ugy is jobb nala...
www.instagram.com/tv/CB3wbLkJ4g_/?utm_source=ig_embed
peterk2005
Egy kurva akaszto hurkot is tudnak vedeni akik akarjak, hogy az egy full atlagos garazsnyito, Leonardnak meg videoja sincs, h tenyleg kibasztak oket...
| sajnos nagyon sok emberben csalodtam a forumon az elmult hetekben. Sokakat nem ert meg megkulonboztetes szarmazasa/borszine alapjan, es valamiért elkepzelhetlennek tartjak, hogy ezek mindennaposak pl az USA-ban. Sztar musorvezetok, dollarmilliomos sportolok alltak ki es mondtak el a velemenyuket,sajat tapasztalatataikat, volt h a konnyeikkel kuzdve. Ebbol mi jon at? Hat rinyal a feka, de amugy is a feka ol fekat, meg ez csak hirveres, meg a feher elet is szamit. Ha feher delafrikaiak irnak ezeket, meg akkor is azt mondanam, h oke, de magadnak koszonheted. Es ami szomoru, hogy akik ezeket a velemenyeket leirjak, nem buta emberek, nem a Viktor miatt mondjak, hanem mert tenyleg igy latjak. Es ez nagyon szomoru. |
Borbinho
Megfogalmazzuk a véleményünket a rendelkezésünkre álló információk alapján. Amik sokszor tévesek, hiszen sokadkézből, áttételesen kapjuk őket, nem vagyunk személyesen jelen, nem is kaphatunk teljes képet. Sokszor nem célja a médiának és az úgynevezett "belső" vagy "hivatalos" vizsgálatoknak sem, hogy teljes képet kapjon a nagyérdemű.
A mai világban azonban az adott szónak nincs becsülete, nem kell és nem is szabad kritika nélkül semmit elfogadni. Láttunk példát mindkét - sértetti és elkövetői oldalon is - számos túlkapásra. Nem is kell messzire menni, elég az NFL balhéit végignézni.
több mint 6 éve
Persze, csak elég gáz hogy még egy ilyen fórumon is ez megy, pedig azt mondhatom hogy ide alapvetően tényleg értelmes, kvalifikált emberek írogatnak. Baba YagaA népeket általában értelmes, kvalifikált emberek szokták egymás ellen felbőszíteni, amióta világ a világ. 😊 Szóval ne legyenek illúzióid.
De back to football, hagyjuk ezt. Ha már Darius, Mich Milani, egy fiatal Patriot fan youtuber - akit nagyon csípek, mert látszik rajta hogy mennyire szereti és érdekli a játék - összerakta a saját top 20 NFL linebacker listáját, és Maniac lett nála az első. 😊
www.youtube.com/watch?v=46LPS2IjpyY
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Sz*rd le, nincs abban semmi új, hogy tele van a világ homofób / szexista / nem sorolom milyen arcokkal, tudjuk. Eddig is így volt, ez után is így lesz. Ne hagyd hogy ez befolyásolja, hogy mikor mit linkelj / miről beszélj. Csak magaddal foglalkozz.Persze, csak elég gáz hogy még egy ilyen fórumon is ez megy, pedig azt mondhatom hogy ide alapvetően tényleg értelmes, kvalifikált emberek írogatnak. Az egy dolog hogy a tiltakozások is kezdenek elmenni egy abszurd irányba, és egy csatorna egy Waczak szálló részt (!!) is levett ideiglenesen a műsoráról, viszont ettől még nem kell úgy csinálni mintha a fekák bántalmazása egy műbalhé lenne. Na de ez itt off.
Hogy pont Maniac, aki kb. a légynek se tudna ártani...
peterk2005
On: hátha valakiről nem gondoltam volna hogy megeshet ilyesmi, az pont Leanard, egy köztiszteletben álló személyiség, még McAffee-t is Sir-nek szólította pedig csak pár évvel idősebb nála 😀. Mondjuk lehet sisak nélkül sokan nem ismerik meg 😛
több mint 6 éve
Sz*rd le, nincs abban semmi új, hogy tele van a világ homofób / szexista / nem sorolom milyen arcokkal, tudjuk. Eddig is így volt, ez után is így lesz. Ne hagyd hogy ez befolyásolja, hogy mikor mit linkelj / miről beszélj. Csak magaddal foglalkozz.Hogy pont Maniac, aki kb. a légynek se tudna ártani...
Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:Akartam linkelni tegnap este, de az altalanos forumhangulat alapjan az lett volna a reakcio, hogy mit hazudik, biztos nem volt rajta maszk, azert kuldtek ki, meg Vander Esch ugy is jobb nala...
www.instagram.com/tv/CB3wbLkJ4g_/?utm_source=ig_embed
peterk2005
Egy kurva akaszto hurkot is tudnak vedeni akik akarjak, hogy az egy full atlagos garazsnyito, Leonardnak meg videoja sincs, h tenyleg kibasztak oket...
| sajnos nagyon sok emberben csalodtam a forumon az elmult hetekben. Sokakat nem ert meg megkulonboztetes szarmazasa/borszine alapjan, es valamiért elkepzelhetlennek tartjak, hogy ezek mindennaposak pl az USA-ban. Sztar musorvezetok, dollarmilliomos sportolok alltak ki es mondtak el a velemenyuket,sajat tapasztalatataikat, volt h a konnyeikkel kuzdve. Ebbol mi jon at? Hat rinyal a feka, de amugy is a feka ol fekat, meg ez csak hirveres, meg a feher elet is szamit. Ha feher delafrikaiak irnak ezeket, meg akkor is azt mondanam, h oke, de magadnak koszonheted. Es ami szomoru, hogy akik ezeket a velemenyeket leirjak, nem buta emberek, nem a Viktor miatt mondjak, hanem mert tenyleg igy latjak. Es ez nagyon szomoru. |
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Maniac a családjával ebédelt, és az étterem menedzsere lényegében kib*szta az étteremből, hazugságokkal vádolva őt és a társait, miközben pár alkalmazott kiröhögte őket. Maniac rendesen kiakadt, az instán is elmesélte az esetet:

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Ballardot pedig a 2020-as Jack Horrigan díjjal jutalmazták a médiákok. Ezt adják annak a futball vezetőnek, aki a legtransparensebb, legnyitottabb a média képviselői felé.Gondolom, hogy a Luck visszavonulása utáni időszakot vették alapul...😁vagy, ha így is nyert, akkor milyen lehet a mezőny!
twitter.com/PFWAwriters/status/1276198738898321409
peterk2005
több mint 6 éve
Ballardot pedig a 2020-as Jack Horrigan díjjal jutalmazták a médiákok. Ezt adják annak a futball vezetőnek, aki a legtransparensebb, legnyitottabb a média képviselői felé.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
Közben hátha leesik 1-2 SB padról beugorva a sérült Wentz helyére 😊Nem, idén tavasszal, de nálunk idény közben nincs move, és a GM játékban nem is volt ennyi szabadügynök QB 😊 A két top QB meg már kiment.Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊Tavaly osszel draftoltatok? 😀Borbinho
peterk2005
Amúgy Herbertnél jobban bosszant, hogy Hurts-t az ötödik körben sikerült berántanom - rádupláztam, ha már muszáj volt irányítót húznom -, erre nem kiviszi a Philly Wentz mögé? Most ülhet 4 évet, mint Gerappa Bostonban...
peterk2005
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Nem, idén tavasszal, de nálunk idény közben nincs move, és a GM játékban nem is volt ennyi szabadügynök QB 😊 A két top QB meg már kiment.Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊Tavaly osszel draftoltatok? 😀Borbinho
peterk2005
Amúgy Herbertnél jobban bosszant, hogy Hurts-t az ötödik körben sikerült berántanom - rádupláztam, ha már muszáj volt irányítót húznom -, erre nem kiviszi a Philly Wentz mögé? Most ülhet 4 évet, mint Gerappa Bostonban...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )Meg a Bears is, már meg is van a 4–1-es rajta a 0–5 helyett 😀
peterk2005
Brady oké, de azért Gronk csak elférne még mindig^^

több mint 6 éve
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊Tavaly osszel draftoltatok? 😀
peterk2005
Gondolom o maradt. Hat meg be is johet, egy eleg jo csapatba kerult, bar a csoport nem lesz konnyu. Plusz az h en itthonrol a fotelbol mit vizionalok egy rookienal/jatekosnal, gyakran nem talalkozik a valosaggal kesobb. 😀
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
Herbert panic move volt. Köszi Bandi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )Pff, kepes voltal elso korben kihuzni Herbertet? Dislike
peterk2005
Tyrod sztem ha azt hozza amit a Billsben, akk elorelepes lesz Rivershez kepest.
Brutal a rosteruk, es sztem tul jo lesz Tyrod h lecsereljek.
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
A Chargers is meg lehet, nem hiszem hogy Tyroddal nagyon fognak idén hasítani. (Sőt, remélem Tyrod elsüllyed teljesen, hogy kezdhessen az idei első körösöm 😊 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 6 éve
1. TB @ NOJogos. A Bears meg a Panthers W-nek nez ki, de a negativ kezdes benne van
2. CAR @ TB
3. TB @ DEN
4. LAC @ TB
5. TB @ CHI
Hát, nagyon csúnya lenne egy 0–5 ebből a sorsolásból 😀
Wyatt
Szerkesztette: Borbinho
"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 6 éve
1. TB @ NO 2. CAR @ TB
3. TB @ DEN
4. LAC @ TB
5. TB @ CHI
Hát, nagyon csúnya lenne egy 0–5 ebből a sorsolásból 😀

több mint 6 éve
Pedig jó az ötlet, a 0-5 ös kezdés után hétről hétre süllyedhetnének el a háttérben a hajók. 😀Az kéne még... 😀Ebből lehet aláírást is csinálni:Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
Matthew99
steelwolf
dugo93
több mint 6 éve
Az kéne még... 😀Ebből lehet aláírást is csinálni:Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
Matthew99
steelwolf
több mint 6 éve
Rohadt telefon. Kösz.Ebből lehet aláírást is csinálni:Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
Matthew99
steelwolf

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 6 éve
Ebből lehet aláírást is csinálni:Nagyon fasza! Csak szerkezd át h Colts mezbe legyenek! 😁
Matthew99
több mint 6 éve
Csak így tovább. Volt honnan fejlődni, néhány éve botrányos volt a coverage. Manapság minden szempontból sokkal jobb szerencsére.Én meg már azt hittem hirtelen, hogy javult a secondary 😀
twitter.com/JimIrsay/status/1274762971097464833
peterk2005

több mint 6 éve
Csak így tovább. Volt honnan fejlődni, néhány éve botrányos volt a coverage. Manapság minden szempontból sokkal jobb szerencsére.

“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)