Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az 1/1 QB nem a sikerre garancia, hanem a lehetőségre.
És Khan semmit se veszítene jelen állás szerint egy 1/1-es QB drafttal, hisz nem Breesre vagy Manningre draftolna egy új QB-t. Ja, és még Manningre is draftoltak 1/1-et.
Szóval messsze még a draft, és szerintem nem is a Jax lesz az 1/1.
Sobri Jóska
Mikor? Peyton már nem volt a Coltsnál mikor hivatalosan Lucky odakerült.

A másik problémám, hogy itt nem csak a QB szituáció van elcseszve de nagyon (khm pass rush khm). Szóval én 1/1en (ha az a mienk lesz) nem csak QBkat nézegetnék, különösen ebből a felhozatalól...
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Anélkül, hogy Gabbert képességeiről egy szót is írnék, ha a Jax-é az 1/1 megéri e nem QB-t húzni?
Mit nyer a csapat (vagy konkrétan a tulaj) azzal, ha marad Gabbert?
Technikailag semmit.
Egy új 1/1-es QB pozitív médiahype, lehetőség az előrelépésre, a PO-ra, új sémák beépítésére, ad egy csapatnak egyfajta lökést, hogy legalább az irányítónk fasza. Persze lehet bust, de 2-3 évig nincs QB-kérdés.
Ugye bár sokan fáztak tőle, de Newton is "bejött", bár a PO-nak közelébe sincs, ahogy Luck vagy RGIII sem, mégis ennél a 3 csapatnál most pár évig nincs gond QB poszton.
Egyszóval ha én lennék Khan és nálam lenne az 1/1, jelen állás szerint szorgalmaznám a QB draftot, mivel szinte semmit se veszíthetek vele, és sokat nyerhetek, míg ha megtartom a jelenlegi QB-t, akkor szinte semmit se nyerhetek, és sokat veszthetek.
Sobri Jóska
Az 1/1es QB se garancia a sikerre: Lásd Carr, Jamarcus, meg kicsit Bradford vagy Alex Smith aki a 6.(!) évében játszott 1/1esre hasonlitó QBként.... És idén tényleg nincs jelenleg front runner, mint amilyen Luck volt idén vagy Cam tavaly.

Mellesleg Newtonék is úgy állnak idén, mint mi. Bár abban nem (csak) Cam a ludas.
iktriad
Az 1/1 QB nem a sikerre garancia, hanem a lehetőségre.
És Khan semmit se veszítene jelen állás szerint egy 1/1-es QB drafttal, hisz nem Breesre vagy Manningre draftolna egy új QB-t. Ja, és még Manningre is draftoltak 1/1-et.
Szóval messsze még a draft, és szerintem nem is a Jax lesz az 1/1.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha MJDnek tényleg ez a "lis franc" (vagy milyen) sérülése van az szopás...tavaly DMC emiatt hagyta ki a 2. felét a szezonnak...Rolni
Tudom, olvastam hogy ez milyen komoly, ha ez tényleg az. (Itt:  www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/10/22/3540506/lis-franc-maurice-jones-drew-injury-jaguars-fantasy-football) Az biztos, hogy MJD nem 1 hétre dőlt ki. 😕

Újabb lépés az 1/1 felé. Csak az a szívás, hogy jövőre nincs senki akire jelenleg azt mondanám, hogy ő megérdemli az az első picket(se QB, se más poszton - ell). Elég megnézni a mock draftokat. Bezzeg idén még az 1/2n is klasszis játékos volt elérhető...
 walterfootball.com/draftdata.php
Geno Smith meg hiába van sok helyen elől, szombaton a Kansas State ellen pocsék volt és nem nagyon gyözőtt meg arról, hogy 1/1et érne. Mi még nagyot szívni is rosszkor tudunk. 😕iktriad
Draftra pedig akkor hype lesz Geno körül, h nehéz lesz egy Gabbert-el nem őt húzni...igazi kérdés sztem, h Khan akarja-e ezt a Gabbert projektet vagy új alapokra pakolja a jövőjét a csapatnak...Rolni
Ha Gabbert úgy tud stabilan játszani mint ahogy az Oakland ellen tette a hátralévő meccsek nagy részében, szerintem kap még egy évet.

Ha nem tud, akkor az új GMtől függ inkább mi lesz vele. Sajnos Khan vevő a hypera (lásd Tebow trade kisérlet), amiből nem biztos hogy jól tudunk kijönni. Ha Gene megy egy nagyon erős kezű GM kell, hogy a tulajt is kicsit kordában tartsa.
Mondjuk ha Geno Smith még egy olyan meccset produkál mint múlt szombaton (mondjuk az Oklahoma ellen), akkor köszönjük de inkább nem kérjük 1/1re - ha ott kötünk ki.
Anélkül, hogy Gabbert képességeiről egy szót is írnék, ha a Jax-é az 1/1 megéri e nem QB-t húzni?
Mit nyer a csapat (vagy konkrétan a tulaj) azzal, ha marad Gabbert?
Technikailag semmit.
Egy új 1/1-es QB pozitív médiahype, lehetőség az előrelépésre, a PO-ra, új sémák beépítésére, ad egy csapatnak egyfajta lökést, hogy legalább az irányítónk fasza. Persze lehet bust, de 2-3 évig nincs QB-kérdés.
Ugye bár sokan fáztak tőle, de Newton is "bejött", bár a PO-nak közelébe sincs, ahogy Luck vagy RGIII sem, mégis ennél a 3 csapatnál most pár évig nincs gond QB poszton.
Egyszóval ha én lennék Khan és nálam lenne az 1/1, jelen állás szerint szorgalmaznám a QB draftot, mivel szinte semmit se veszíthetek vele, és sokat nyerhetek, míg ha megtartom a jelenlegi QB-t, akkor szinte semmit se nyerhetek, és sokat veszthetek.
Sobri Jóska
Az 1/1es QB se garancia a sikerre: Lásd Carr, Jamarcus, meg kicsit Bradford vagy Alex Smith aki a 6.(!) évében játszott 1/1esre hasonlitó QBként.... És idén tényleg nincs jelenleg front runner, mint amilyen Luck volt idén vagy Cam tavaly.

Mellesleg Newtonék is úgy állnak idén, mint mi. Bár abban nem (csak) Cam a ludas.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Anélkül, hogy Gabbert képességeiről egy szót is írnék, ha a Jax-é az 1/1 megéri e nem QB-t húzni?
Mit nyer a csapat (vagy konkrétan a tulaj) azzal, ha marad Gabbert?
Technikailag semmit.
Egy új 1/1-es QB pozitív médiahype, lehetőség az előrelépésre, a PO-ra, új sémák beépítésére, ad egy csapatnak egyfajta lökést, hogy legalább az irányítónk fasza. Persze lehet bust, de 2-3 évig nincs QB-kérdés.
Ugye bár sokan fáztak tőle, de Newton is "bejött", bár a PO-nak közelébe sincs, ahogy Luck vagy RGIII sem, mégis ennél a 3 csapatnál most pár évig nincs gond QB poszton.
Egyszóval ha én lennék Khan és nálam lenne az 1/1, jelen állás szerint szorgalmaznám a QB draftot, mivel szinte semmit se veszíthetek vele, és sokat nyerhetek, míg ha megtartom a jelenlegi QB-t, akkor szinte semmit se nyerhetek, és sokat veszthetek.

több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha MJDnek tényleg ez a "lis franc" (vagy milyen) sérülése van az szopás...tavaly DMC emiatt hagyta ki a 2. felét a szezonnak...Rolni
Tudom, olvastam hogy ez milyen komoly, ha ez tényleg az. (Itt:  www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/10/22/3540506/lis-franc-maurice-jones-drew-injury-jaguars-fantasy-football) Az biztos, hogy MJD nem 1 hétre dőlt ki. 😕

Újabb lépés az 1/1 felé. Csak az a szívás, hogy jövőre nincs senki akire jelenleg azt mondanám, hogy ő megérdemli az az első picket(se QB, se más poszton - ell). Elég megnézni a mock draftokat. Bezzeg idén még az 1/2n is klasszis játékos volt elérhető...
 walterfootball.com/draftdata.php
Geno Smith meg hiába van sok helyen elől, szombaton a Kansas State ellen pocsék volt és nem nagyon gyözőtt meg arról, hogy 1/1et érne. Mi még nagyot szívni is rosszkor tudunk. 😕iktriad
Draftra pedig akkor hype lesz Geno körül, h nehéz lesz egy Gabbert-el nem őt húzni...igazi kérdés sztem, h Khan akarja-e ezt a Gabbert projektet vagy új alapokra pakolja a jövőjét a csapatnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha MJDnek tényleg ez a "lis franc" (vagy milyen) sérülése van az szopás...tavaly DMC emiatt hagyta ki a 2. felét a szezonnak...Rolni
Tudom, olvastam hogy ez milyen komoly, ha ez tényleg az. (Itt:  www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/10/22/3540506/lis-franc-maurice-jones-drew-injury-jaguars-fantasy-football) Az biztos, hogy MJD nem 1 hétre dőlt ki. 😕

Újabb lépés az 1/1 felé. Csak az a szívás, hogy jövőre nincs senki akire jelenleg azt mondanám, hogy ő megérdemli az az első picket(se QB, se más poszton - ell). Elég megnézni a mock draftokat. Bezzeg idén még az 1/2n is klasszis játékos volt elérhető...
 walterfootball.com/draftdata.php
Geno Smith meg hiába van sok helyen elől, szombaton a Kansas State ellen pocsék volt és nem nagyon gyözőtt meg arról, hogy 1/1et érne. Mi még nagyot szívni is rosszkor tudunk. 😕
több mint 11 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha MJDnek tényleg ez a "lis franc" (vagy milyen) sérülése van az szopás...tavaly DMC emiatt hagyta ki a 2. felét a szezonnak...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert MRIjét a válláról elküldték egy bizonyos James Andrews nevű dokinakn nem tudom ez mennyire baljós előjel. Szerdán mindenképpen megpróbál dobálni Szöszi, de Chris Mortensen szerint elég kétséges, hogy játszhat-e vasárnap. Ha nem tud, akkor Mularkey döntése értelmében Henne kezd a Packers ellen...

Lowery és MJD már biztos nem játszik, Robinson továbbra se ment át az agyrázkódás teszten.
És kétséges Mathis, Owens, Uche és (még mindig) Daryl játéka is.

De ezeket az apróságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben...iktriad
1.01-én aligha fizet majd jobban a GB győzelem. Ha 50 kapott pont alatt marad a gárda, az már tulajdonképpen eredmény. De igazából ez nyugodtan lehetne egy bye-week, nyerni Mathis és Uche szereplésével együtt se nyernének, akkor meg inkább ne sérüljenek rá.


Robinson és Session: sajnos közel a visszavonulás, a Jags szerencsétlensége, hogy az aláíráspénzt mindketten itt tették el a visszavonulás előtt.
Poz viszont rendesen megdolgozik a pénzért, amit kapott. Daryl és Session nélkül 4-2-5-ben gyakorlatilag egyszemélyes LB "sor". Minden tiszteletet megérdemel. A nagyon kevés kiemelkedő teljesítmény egyikét Ő mutatja be.Húsrágó
A Poz-os résszel egyetértek,egyszerűen mintha egyedül lenne a LB sor,mindenhol ott van,megy,darál,INT-eket szerez,DP-ket,szal igen,POZ for President!!!!armando83
Azért Russell Allennek ugyanannyi(51) tackleje van, mint Poznak ezt ne vegyük el tőle. Ahhoz képest, hogy 4. LB lenne alapesetben, annyira nem rossz ő.

Robinsont ne temessük, még visszajön szerintem. Sessionre szerintem valóban nincs esély.

Ha már PUPs játékosok, szerint a héten John Chick visszatér. Amióta nem csak Mincey és Branch áll Joe Cullen rendelkezésére, mintha kezdene lassan javulni a pass rush(jó, van honnan...). És Chick volt Mincey után a legjobb DEnk tavaly!

Ja egy kis megjegyzés, ahhoz képest, hogy tök be voltam tojva attól mit csinál Prosinksi, egész jól játszott. A Green Bay ellen mondjuk jobban lesz ő is tesztelve...
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Gabbert MRIjét a válláról elküldték egy bizonyos James Andrews nevű dokinakn nem tudom ez mennyire baljós előjel. Szerdán mindenképpen megpróbál dobálni Szöszi, de Chris Mortensen szerint elég kétséges, hogy játszhat-e vasárnap. Ha nem tud, akkor Mularkey döntése értelmében Henne kezd a Packers ellen...

Lowery és MJD már biztos nem játszik, Robinson továbbra se ment át az agyrázkódás teszten.
És kétséges Mathis, Owens, Uche és (még mindig) Daryl játéka is.

De ezeket az apróságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben...iktriad
1.01-én aligha fizet majd jobban a GB győzelem. Ha 50 kapott pont alatt marad a gárda, az már tulajdonképpen eredmény. De igazából ez nyugodtan lehetne egy bye-week, nyerni Mathis és Uche szereplésével együtt se nyernének, akkor meg inkább ne sérüljenek rá.


Robinson és Session: sajnos közel a visszavonulás, a Jags szerencsétlensége, hogy az aláíráspénzt mindketten itt tették el a visszavonulás előtt.
Poz viszont rendesen megdolgozik a pénzért, amit kapott. Daryl és Session nélkül 4-2-5-ben gyakorlatilag egyszemélyes LB "sor". Minden tiszteletet megérdemel. A nagyon kevés kiemelkedő teljesítmény egyikét Ő mutatja be.Húsrágó
A Poz-os résszel egyetértek,egyszerűen mintha egyedül lenne a LB sor,mindenhol ott van,megy,darál,INT-eket szerez,DP-ket,szal igen,POZ for President!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Gabbert MRIjét a válláról elküldték egy bizonyos James Andrews nevű dokinakn nem tudom ez mennyire baljós előjel. Szerdán mindenképpen megpróbál dobálni Szöszi, de Chris Mortensen szerint elég kétséges, hogy játszhat-e vasárnap. Ha nem tud, akkor Mularkey döntése értelmében Henne kezd a Packers ellen...

Lowery és MJD már biztos nem játszik, Robinson továbbra se ment át az agyrázkódás teszten.
És kétséges Mathis, Owens, Uche és (még mindig) Daryl játéka is.

De ezeket az apróságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben...iktriad
1.01-én aligha fizet majd jobban a GB győzelem. Ha 50 kapott pont alatt marad a gárda, az már tulajdonképpen eredmény. De igazából ez nyugodtan lehetne egy bye-week, nyerni Mathis és Uche szereplésével együtt se nyernének, akkor meg inkább ne sérüljenek rá.


Robinson és Session: sajnos közel a visszavonulás, a Jags szerencsétlensége, hogy az aláíráspénzt mindketten itt tették el a visszavonulás előtt.
Poz viszont rendesen megdolgozik a pénzért, amit kapott. Daryl és Session nélkül 4-2-5-ben gyakorlatilag egyszemélyes LB "sor". Minden tiszteletet megérdemel. A nagyon kevés kiemelkedő teljesítmény egyikét Ő mutatja be.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert MRIjét a válláról elküldték egy bizonyos James Andrews nevű dokinakn nem tudom ez mennyire baljós előjel. Szerdán mindenképpen megpróbál dobálni Szöszi, de Chris Mortensen szerint elég kétséges, hogy játszhat-e vasárnap. Ha nem tud, akkor Mularkey döntése értelmében Henne kezd a Packers ellen...

Lowery és MJD már biztos nem játszik, Robinson továbbra se ment át az agyrázkódás teszten.
És kétséges Mathis, Owens, Uche és (még mindig) Daryl játéka is.

De ezeket az apróságokat leszámítva minden a legnagyobb rendben...
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Bíztam benne, hogy valaki lesz elég provokatív ehhez. Henne helyett bármikor! Kár, hogy a dolgok előélete miatt nem hiszem, hogy összejöhet, mert a többség múltba révedésként, kapkodásként, a kudarc egyértelmű elismeréseként tekintene rá. Pedig elvileg mostanra a sérülése is rendbe jöhetett. Más kérdés, hogy mennyire lett mára David-ből "injury prone". Backup QB-nek, nyomott áron tőlem jöhetne, ha egészséges.
Én sem hinném, hogy reális lenne a Garrard sign, GS nem játszaná meg. (De sebaj, legfeljebb elővesszük Boumant a traktorról)
Viccet félretéve, ha Sunshine sérülése súlyos (ne adja ég), kis Palmerre nagyobb esélyt látok QB fronton.
Addig is 11-5, Championship!senkise
😀 ,Szívemből szóltál, a traktoros hozza Henne szintjét 0 felkészüléssel is. Megnéztem pontosan: Henne 9/20 71 y, 54,6-os rating
Traktoros 18/34 222y, 2TD 2INT, 68,5-es rating
😀 😀
Persze felesleges lenne visszahozni, de csak érdekesség miatt pöttyintettem ide, meg mindig olyan kedves story kerekedik belőle: jön a 40 éves farmer, játszik egy jót, szép a család a lelátón (talpig Jaguars szerelésben) - Lovely.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az hogy Flynnt egy 3. körös rookie kiszorította, elég red flag nekem.iktriad
Nekem is az lenne, de Wilson a 3. köréhez képest fantasztikusan mutatkozott be. Szóval ebben az esetben nem feltétlenül Flynn volt rossz, hanem lehet, hogy két jó közül Wilson-ban láttak többet.

Az a kérdés, hogy melyik nagyobb kockázat, ill. mivel lehet nagyobbat nyerni? Egy 1/1-5 körüli húzással, vagy Flynnel. Tavaly el voltam ájulva Lucktól és RGIII-tól is azonnal, de idén se Barkley se Geno Smith nem igazán nyűgöz le. (Eddig leginkább Taylor Martinez tetszett, de ő junior, nem hiszem, hogy jönne a draftra.)
Flynn viszont azon a két alkalommal amikor láttam, nagyon-nagyon tetszett. Lehet, hogy benne kisebb a kockázat, mint elkölteni egy top picket a fentiekre.peterk2005
Majd meglátjuk. Én még nem mondtam le teljesen Gabbertről. Mondjuk későbbi QB draft jöhet, mert Henne bebizonyította, hogy kb. Trent Edwards szintű csre QB (=még annak se jó). És mi kifizettünk ennek az offseasonban 6,5 millót három évre. Facepalm.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az hogy Flynnt egy 3. körös rookie kiszorította, elég red flag nekem.iktriad
Nekem is az lenne, de Wilson a 3. köréhez képest fantasztikusan mutatkozott be. Szóval ebben az esetben nem feltétlenül Flynn volt rossz, hanem lehet, hogy két jó közül Wilson-ban láttak többet.

Az a kérdés, hogy melyik nagyobb kockázat, ill. mivel lehet nagyobbat nyerni? Egy 1/1-5 körüli húzással, vagy Flynnel. Tavaly el voltam ájulva Lucktól és RGIII-tól is azonnal, de idén se Barkley se Geno Smith nem igazán nyűgöz le. (Eddig leginkább Taylor Martinez tetszett, de ő junior, nem hiszem, hogy jönne a draftra.)
Flynn viszont azon a két alkalommal amikor láttam, nagyon-nagyon tetszett. Lehet, hogy benne kisebb a kockázat, mint elkölteni egy top picket a fentiekre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyetértek ezzel. Meg kell nézni, hogy mik az opciók, nem csak a QBk felé kell tekinteni. Ha lenne egy Luck szintű tehetség (ami jövő tavasszal nem lesz valószinüleg), akkor egyértelmű lenne a dolog. De mivel nincs ilyen, a helyzet eléggé bonyolult.iktriad
Esetleg el lehetne hozni Seattle-ből Flynn-t. Szerintem ők Wilson sikere után meg akarnak majd szabadulni tőle, mert backupnak drága évi hatmillióért. Szerintem olcsón el lehet majd hozni, még az is lehet, hogy ingyen, vagy valami hátsó körért odaadják. Két éves szerződést kellene átvenni, évi hatmillával. Ennyit megérhet, hogy kipróbáljátok, nekem nagyon tetszett amikor játszani láttam. Még a szöszi is maradhatna a rookie szerződésével mellé.
És akkor első körben, ha már Von Millert említetted, el lehetne hozni pl. Jarvis Jonest, vagy Barkevious Mingot. Mindkettő akár még Millernél is jobb lehet.peterk2005
Az hogy Flynnt egy 3. körös rookie kiszorította, elég red flag nekem.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyetértek ezzel. Meg kell nézni, hogy mik az opciók, nem csak a QBk felé kell tekinteni. Ha lenne egy Luck szintű tehetség (ami jövő tavasszal nem lesz valószinüleg), akkor egyértelmű lenne a dolog. De mivel nincs ilyen, a helyzet eléggé bonyolult.iktriad
Esetleg el lehetne hozni Seattle-ből Flynn-t. Szerintem ők Wilson sikere után meg akarnak majd szabadulni tőle, mert backupnak drága évi hatmillióért. Szerintem olcsón el lehet majd hozni, még az is lehet, hogy ingyen, vagy valami hátsó körért odaadják. Két éves szerződést kellene átvenni, évi hatmillával. Ennyit megérhet, hogy kipróbáljátok, nekem nagyon tetszett amikor játszani láttam. Még a szöszi is maradhatna a rookie szerződésével mellé.
És akkor első körben, ha már Von Millert említetted, el lehetne hozni pl. Jarvis Jonest, vagy Barkevious Mingot. Mindkettő akár még Millernél is jobb lehet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbert, Daryl, Mathis és Owens játéka kérdéses. MJD, Robison és Lowery nem játszik vasárnap. Alig várom a vasárnapot. Nem.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
Jaguars HC Mike Mularkey said team has not ruled out possibility that @Jones_Drew32 has a Lisfranc injury.
empty taxi
8 hét minimum, a legjobb esetben. Jacoby Fordnak és Cedric Bensonnak is az van most, előbbi szezonjának vége, Bensonnak 2 hónapot mondtak. vagy tavaly Darren McFaddennek szintúgy, akkor a 7. játéknap után nem lépett többet pályára abban a szezonban.
deyell
Benson is IR-en van.empty taxi
igen, de ő még visszatérhet, arról nincs szó, hogy vége a szezonjának.

choose life
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jaguars HC Mike Mularkey said team has not ruled out possibility that @Jones_Drew32 has a Lisfranc injury.
empty taxi
8 hét minimum, a legjobb esetben. Jacoby Fordnak és Cedric Bensonnak is az van most, előbbi szezonjának vége, Bensonnak 2 hónapot mondtak. vagy tavaly Darren McFaddennek szintúgy, akkor a 7. játéknap után nem lépett többet pályára abban a szezonban.
deyell
Benson is IR-en van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
apropó, Gabbert remélem jól van, mert Henne-vel még egy meccs durva lenne:
deyell
Ennek a gif-nek mi köze van Hennehez?DoM
elsősorban Bratkowskihoz, mert ő hívta ezt az érthetetlen play-t, amivel illusztráltam a tegnapi gyenge teljesítményt, de ettől függetlenül is elég gyér volt Henne.deyell
A Jags playcalling az egész meccsen hektikus volt. Henne ettől még pocsék volt és most elsőszámú közellenség, mindenesetre én megnézném egy olyan hét felkészülés után, amikor mindenki tudja, hogy ő lesz a kezdő QB. Ha így képtelen hozni legalább Gabbert szintjét, teljesen felesleges egyáltalán csapatnál tartani és megkérdőjelezi, hogy miért is ő a backup.
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
apropó, Gabbert remélem jól van, mert Henne-vel még egy meccs durva lenne:
deyell
Ennek a gif-nek mi köze van Hennehez?DoM
elsősorban Bratkowskihoz, mert ő hívta ezt az érthetetlen play-t, amivel illusztráltam a tegnapi gyenge teljesítményt, de ettől függetlenül is elég gyér volt Henne.

choose life
több mint 11 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
apropó, Gabbert remélem jól van, mert Henne-vel még egy meccs durva lenne:
deyell
Ennek a gif-nek mi köze van Hennehez?
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
Jaguars HC Mike Mularkey said team has not ruled out possibility that @Jones_Drew32 has a Lisfranc injury.
empty taxi
8 hét minimum, a legjobb esetben. Jacoby Fordnak és Cedric Bensonnak is az van most, előbbi szezonjának vége, Bensonnak 2 hónapot mondtak. vagy tavaly Darren McFaddennek szintúgy, akkor a 7. játéknap után nem lépett többet pályára abban a szezonban.

apropó, Gabbert remélem jól van, mert Henne-vel még egy meccs durva lenne:

choose life
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nálunk Holmes is Lisfranc-injury miatt került IR-re.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jaguars HC Mike Mularkey said team has not ruled out possibility that @Jones_Drew32 has a Lisfranc injury.
empty taxi
Az csodás...
___

Íme egy vonatkozó rész a wikipedia-ról (gondolom ebben tán elfogadhatjuk):

Treatment

Treatment options include operative or non-operative treatment. If the dislocation is less than 2 mm, the fracture can be managed with casting for 6 weeks.[citation needed] The patient's injured limb cannot bear weight during this period. For severe Lisfranc injuries, open reduction with internal fixation (ORIF) and temporary screw or Kirschner wire (K-wire) fixation is the treatment of choice. The foot cannot be allowed to bear weight for a minimum of 6 weeks. Partial weight-bearing may then begin, with full weight-bearing after an additional several weeks, depending on the specific injury. K-wires are typically removed after 6 weeks, before weight-bearing, while screws are often removed after 12 weeks.

In people with Lisfranc injuries characterized by significant displacement of the tarsometatarsal joint(s), nonoperative treatment often leads to severe loss of function and long-term disability secondary to chronic pain and sometimes to a planovalgus deformity. In cases where there is severe pain, loss of function, or progressive deformity that has failed to respond to nonoperative treatment, mid-tarsal and tarsometatarsal arthrodesis (operative fusion of the bones) may be indicated.

____

Bár az NFL-ben vannak rakétaszerű gyógyulások, de ez nálam könnyen szezon végét jelentő sérülést jelenthet MoJo számára. Shit.