Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 13 éve
Idén minden nagyon képlékeny. Még lehet ebből trade is 1/1n vagy 1/2n ha valakinek Joeckel (vagy) Geno annyira kellene.Jelenleg még a "seggen sérült" is versenyben van, úgyhogy sok jóra nem számíthat 😛Scobee már nem. És Sha középszerű (vagy rosszabb) QBkkal ilyenekre volt ez a duó képes, képzeljétek mi lesz, ha végre kapnak egy normális irányítót. iktriadőőőő, bennük inkább a potenciál van meg. Mi már látjuk bennük, de a közvélemény (félve írom le) de még nem nagyon. Talán még "seggen sérült" Gabbert is előbb beugrik az embereknek mint Shorts, aki pedig helyi viszonyok között szinte már varázsolt 😀HúsrágóMég a karier elején vannak.....!m-bryo
Igazából ha KC már most elmondaná, hogy ki az 1/1-e (sokat nem kockáztatnának vele), akkor Jags stáb is villanthatná az 1/2 nevét. Tavaly olyan sima volt, hogy az 1/1 és az 1/2 is tudott volt. Legalábbis szurkolói szempontból.Húsrágó
több mint 13 éve
Jelenleg még a "seggen sérült" is versenyben van, úgyhogy sok jóra nem számíthat 😛Scobee már nem. És Sha középszerű (vagy rosszabb) QBkkal ilyenekre volt ez a duó képes, képzeljétek mi lesz, ha végre kapnak egy normális irányítót. iktriadőőőő, bennük inkább a potenciál van meg. Mi már látjuk bennük, de a közvélemény (félve írom le) de még nem nagyon. Talán még "seggen sérült" Gabbert is előbb beugrik az embereknek mint Shorts, aki pedig helyi viszonyok között szinte már varázsolt 😀HúsrágóMég a karier elején vannak.....!m-bryo
Igazából ha KC már most elmondaná, hogy ki az 1/1-e (sokat nem kockáztatnának vele), akkor Jags stáb is villanthatná az 1/2 nevét. Tavaly olyan sima volt, hogy az 1/1 és az 1/2 is tudott volt. Legalábbis szurkolói szempontból.
több mint 13 éve
Scobee már nem. És Sha középszerű (vagy rosszabb) QBkkal ilyenekre volt ez a duó képes, képzeljétek mi lesz, ha végre kapnak egy normális irányítót.őőőő, bennük inkább a potenciál van meg. Mi már látjuk bennük, de a közvélemény (félve írom le) de még nem nagyon. Talán még "seggen sérült" Gabbert is előbb beugrik az embereknek mint Shorts, aki pedig helyi viszonyok között szinte már varázsolt 😀HúsrágóMég a karier elején vannak.....!m-bryo
több mint 13 éve
Még a karier elején vannak.....!őőőő, bennük inkább a potenciál van meg. Mi már látjuk bennük, de a közvélemény (félve írom le) de még nem nagyon. Talán még "seggen sérült" Gabbert is előbb beugrik az embereknek mint Shorts, aki pedig helyi viszonyok között szinte már varázsolt 😀HúsrágóSe Fred,se Rashean...Blackmon? Shorts? Scobee?
MJD-n kívül nincs arca a csapatnak...armando83
Én is sajnálom, hogy Mathis elmegy, de már nincs sok neki a tankban. Szóval ez nem akkora sokk, sőt.
Amúgy érik minimum 1 CB draft valahol az első 4 körben (Jöjjön B. W. Webb és akkor van retunerünk is 😊 ).
iktriad
több mint 13 éve
őőőő, bennük inkább a potenciál van meg. Mi már látjuk bennük, de a közvélemény (félve írom le) de még nem nagyon. Talán még "seggen sérült" Gabbert is előbb beugrik az embereknek mint Shorts, aki pedig helyi viszonyok között szinte már varázsolt 😀Se Fred,se Rashean...Blackmon? Shorts? Scobee?
MJD-n kívül nincs arca a csapatnak...armando83
Én is sajnálom, hogy Mathis elmegy, de már nincs sok neki a tankban. Szóval ez nem akkora sokk, sőt.
Amúgy érik minimum 1 CB draft valahol az első 4 körben (Jöjjön B. W. Webb és akkor van retunerünk is 😊 ).
iktriad
több mint 13 éve
Blackmon? Shorts? Scobee?A csapat közölte Rashean Mathissel, hogy nem kívánnak új szerződést adni neki. Ez azt jelenti, hogy 10 idény és 137 meccs után elbúcsúzik a Jagstől. Ő a csapat franchise INT leadere 30 pickkel, és övé volt az utolsó pick six még 2008böl. 2006ban All-Pro volt. 😕Na itt nálam amúgy is vége lett volna a dalnak...
Caldwell:
“It was a difficult decision because he’s done so many things not only for the team but the community,”Rashean:
: "Playing in my hometown for 10 years and doing things the right way. I'm blessed to be able to say that. Could I ask for anything more than being drafted out of Bethune-Cookman? Who would have drawn that up? No painter could have drawn that up. I'm blessed that the franchise believed in me and I proved that I was a player."A csapat tárgyal a 2 másik öregedő "legendánkkal" Meesterrel. és Greg I Jonessal egy esetleges szerződésről.
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....m-bryoAz utolsó 3 év remélem ismerős volt.
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....m-bryo😂iktriad
Se Fred,se Rashean...
MJD-n kívül nincs arca a csapatnak...armando83
Én is sajnálom, hogy Mathis elmegy, de már nincs sok neki a tankban. Szóval ez nem akkora sokk, sőt.
Amúgy érik minimum 1 CB draft valahol az első 4 körben (Jöjjön B. W. Webb és akkor van retunerünk is 😊 ).
több mint 13 éve
A csapat közölte Rashean Mathissel, hogy nem kívánnak új szerződést adni neki. Ez azt jelenti, hogy 10 idény és 137 meccs után elbúcsúzik a Jagstől. Ő a csapat franchise INT leadere 30 pickkel, és övé volt az utolsó pick six még 2008böl. 2006ban All-Pro volt. 😕Na itt nálam amúgy is vége lett volna a dalnak...
Caldwell:
“It was a difficult decision because he’s done so many things not only for the team but the community,”Rashean:
: "Playing in my hometown for 10 years and doing things the right way. I'm blessed to be able to say that. Could I ask for anything more than being drafted out of Bethune-Cookman? Who would have drawn that up? No painter could have drawn that up. I'm blessed that the franchise believed in me and I proved that I was a player."A csapat tárgyal a 2 másik öregedő "legendánkkal" Meesterrel. és Greg I Jonessal egy esetleges szerződésről.
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....m-bryoAz utolsó 3 év remélem ismerős volt.
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....m-bryo😂iktriad
Se Fred,se Rashean...
MJD-n kívül nincs arca a csapatnak...
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
Jó kis videó, sok mindent elindított bennem, megyek is a Brownsnak szurkolni, hehe.Maka😛
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
több mint 13 éve
A csapat közölte Rashean Mathissel, hogy nem kívánnak új szerződést adni neki. Ez azt jelenti, hogy 10 idény és 137 meccs után elbúcsúzik a Jagstől. Ő a csapat franchise INT leadere 30 pickkel, és övé volt az utolsó pick six még 2008böl. 2006ban All-Pro volt. 😕 Caldwell:
“It was a difficult decision because he’s done so many things not only for the team but the community,”Rashean:
: "Playing in my hometown for 10 years and doing things the right way. I'm blessed to be able to say that. Could I ask for anything more than being drafted out of Bethune-Cookman? Who would have drawn that up? No painter could have drawn that up. I'm blessed that the franchise believed in me and I proved that I was a player."A csapat tárgyal a 2 másik öregedő "legendánkkal" Meesterrel. és Greg I Jonessal egy esetleges szerződésről.
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....m-bryoAz utolsó 3 év remélem ismerős volt.
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....m-bryo😂
több mint 13 éve
Sajnos ezeket a momentumokat még neméltem át akkoriba 😕 remélem még lesz ilyen ez a csapat....
több mint 13 éve
Jó kis videó, sok mindent elindított bennem, megyek is a Brownsnak szurkolni, hehe.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 13 éve
A Jaguars történetének legnagyobb playei kezdetektől napjainkig - egy videóban. Első TD, első W, Morten Andersen mellérugása, ami playoffot ért, a 62-7, Fred 234 futott yardos meccse 2000ben a Steelers ellen, 375 futott yard a Colts ellen '06ban, Garrard 4&3ja a playoffban a Heinz Fielden, a Rebound, és igen még 2012ből is van 2 play.Taylor fiát mindenképpen ide kell hozni. Eszméletlen miket csinált a fater.. MJD Jets elleni térdelése! Áhhh, azt imádtam!
Nagyon, nagyon ajánlott!
iktriad
több mint 13 éve
A Jaguars történetének legnagyobb playei kezdetektől napjainkig - egy videóban. Első TD, első W, Morten Andersen mellérugása, ami playoffot ért, a 62-7, Fred 234 futott yardos meccse 2000ben a Steelers ellen, 375 futott yard a Colts ellen '06ban, Garrard 4&3ja a playoffban a Heinz Fielden, a Rebound, és igen még 2012ből is van 2 play. Nagyon, nagyon ajánlott!
több mint 13 éve
Ezen már korábban is gondolkodtam. A Jags camp bodynak UDFA játékosokat rendszeresített, aki aztán persze potyogtak ki szépszámmal. Ez a "Gene Smith az aranyásó" project része volt. Más csapatok kevesebb UDFA és több már ligában valahol megfordult játékost alkalmaz ugyanerre a célra. Így persze kevesebbet merít az "aranyásó", de talán az edzés minősége is magasabb olyan játékosok bevonásával, akik már szerepeltek itt-ott (láttak NFL öltözőt belülről). Számszerűsíteni persze nem tudnám a különbséget, de stabilabb kezdőnek tűnik mindenki a TC-ben, ha csupa csodálkozástól tágra nyílt szemű div3-as kutyaütő ellen kell vitézkedni.HúsrágóHa a rostered gyenge, és nem akarsz rohadt sok pénzt FAkra költeni, ezt kell tenned. Sajnos mivel most Caldwell megnyomta/megnyomja a reset gombot a kerettel kapcsolatban, kb most újra '09 van. Csak még kevesebb tehetséggel, mint akkor nekünk volt...Na ezért lesz már egy 6-10es szezon is szép teljesítmény a csapattól idén...
több mint 13 éve
Ezen már korábban is gondolkodtam. A Jags camp bodynak UDFA játékosokat rendszeresített, aki aztán persze potyogtak ki szépszámmal. Ez a "Gene Smith az aranyásó" project része volt. Más csapatok kevesebb UDFA és több már ligában valahol megfordult játékost alkalmaz ugyanerre a célra. Így persze kevesebbet merít az "aranyásó", de talán az edzés minősége is magasabb olyan játékosok bevonásával, akik már szerepeltek itt-ott (láttak NFL öltözőt belülről). Számszerűsíteni persze nem tudnám a különbséget, de stabilabb kezdőnek tűnik mindenki a TC-ben, ha csupa csodálkozástól tágra nyílt szemű div3-as kutyaütő ellen kell vitézkedni.Pár hónapja még párás szemmel köszöntötték volna a Jags megfigyelőket Minnesotában is. Biztosra vehették volna, hogy a stabilan UDFA jelölt játékosuk legkésőbb az 5. körig kimegy. 😀 no de ezek az idők elmúltak!? (reméljük!) 😀 😀 😀HúsrágóCaldwell emlegette, hogy a college free agency (UIUDFAk) is fontos lesz a Jasgs számára. Mondjuk ez Gene alatt is így volt, mindig ligacsúcsot jelentő mennyiségű UDFAt igazoltunk az elmúlt években.
iktriad
több mint 13 éve
Nem mint ha hiányoznának! de hol kötöttek ki Gene Smith és Mularkey, csak kiváncsi vagyok...m-bryoAmerikai munkaügyi hivatal álláskeresőknek. 😊
Pár hónapja még párás szemmel köszöntötték volna a Jags megfigyelőket Minnesotában is. Biztosra vehették volna, hogy a stabilan UDFA jelölt játékosuk legkésőbb az 5. körig kimegy. 😀 no de ezek az idők elmúltak!? (reméljük!) 😀 😀 😀HúsrágóCaldwell emlegette, hogy a college free agency (UDFAk) is fontos lesz a Jasgs számára. Mondjuk ez Gene alatt is így volt, mindig ligacsúcsot jelentő mennyiségű UDFAt igazoltunk az elmúlt években.
[Prisco és többen is azt mondták, hogy túl ovatósak voltak Gabberttel amikor ő volt a QB mondván, hogy még bele kell tanulnia. Ha annyi szabadságot kapott volna mint Henne, szerintem azért jobb lett volna. Fisch azt mondta az adott kezdőQBra szabja majd az offesnet. Kíváncsi leszek, hogy így lesz-e.
Szóval azért dobta bokán olyan gyakran a célpontjait (ok, időnként seggen dobta őket)? Hogy ne csak neki legyen fájadalmas a robot játék, de a többieknek is... Így már minden világos! 😀
Húsrágó
több mint 13 éve
Nem mint ha hiányoznának! de hol kötöttek ki Gene Smith és Mularkey, csak kiváncsi vagyok...
több mint 13 éve
Draft/Pro Day hírek:Pár hónapja még párás szemmel köszöntötték volna a Jags megfigyelőket Minnesotában is. Biztosra vehették volna, hogy a stabilan UDFA jelölt játékosuk legkésőbb az 5. körig kimegy. 😀 no de ezek az idők elmúltak!? (reméljük!) 😀 😀 😀
Tony Pauline szerint töb ember is ott volt a Jagstől az Arkansas-Pine Bluff pro dayén, ahol természetesen mindenki az OT Terron Armsteadet figyelte. 3. körös RT pickként még lenne is értelme, bár Caldwell FBS powerhouseok melletti állásfoglalása után érdekes lenne ez. (Bár azt is mondta, ha valaki az alsóbb osztályokban sokkal jobb mint a riválisai, akkor szóba jöhet).
Érdekes lenne ha az RT posztot nem FA, hanem draft útján próbálnánk meg megoldani, és főleg ha ez az ember az FCSből jönne.
Ezen kívül a Minnesota Pro Dayén is ott volt 1 ember. Nekik leginkább UDFA jelöltjeik vannak.
iktriad
több mint 13 éve
2 érdekes tweet Gabbert ügyben Pete Priscotól:Szóval azért dobta bokán olyan gyakran a célpontjait (ok, időnként seggen dobta őket)? Hogy ne csak neki legyen fájadalmas a robot játék, de a többieknek is... Így már minden világos! 😀
I actually talked to a Jaguars player two weeks ago and he said he felt bad for what they did to Gabbert in terms of limiting him. The Jaguars players, and some former coaches, all say the team was forced to play robotic. That hurt Gabbert. That hurt them all. Ask them.Hm...iktriad
több mint 13 éve
Draft/Pro Day hírek:Tony Pauline szerint töb ember is ott volt a Jagstől az Arkansas-Pine Bluff pro dayén, ahol természetesen mindenki az OT Terron Armsteadet figyelte. 3. körös RT pickként még lenne is értelme, bár Caldwell FBS powerhouseok melletti állásfoglalása után érdekes lenne ez. (Bár azt is mondta, ha valaki az alsóbb osztályokban sokkal jobb mint a riválisai, akkor szóba jöhet).
Érdekes lenne ha az RT posztot nem FA, hanem draft útján próbálnánk meg megoldani, és főleg ha ez az ember az FCSből jönne.
Ezen kívül a Minnesota Pro Dayén is ott volt 1 ember. Nekik leginkább UDFA jelöltjeik vannak.
több mint 13 éve
2 érdekes tweet Gabbert ügyben Pete Priscotól:I actually talked to a Jaguars player two weeks ago and he said he felt bad for what they did to Gabbert in terms of limiting him. The Jaguars players, and some former coaches, all say the team was forced to play robotic. That hurt Gabbert. That hurt them all. Ask them.Hm...
több mint 13 éve
Ansah? akkor nemcsak én ...?? 😀m-bryoMeg Wiseass, meg még páran és most már Oesher is. Azért többen azok közül, akik rendszeresen néznek gametapeeket (pl. Höri) nincsenek annyira oda érte... Nem egy ilyen kockázatos boom or bust pickkel kéne megkezdeni a Caldwell draft érát...
több mint 13 éve
Ansah? akkor nemcsak én ...?? 😀
több mint 13 éve
Wow, John Oesher idei első mockdraftjában Ansaht jósolta hozzánk. Úgy tűnik Alfie Crow ragályos....www.jaguars.com/news/article-MockDraft/Jaguarscom-mock-draft-10/23d00b83-8849-469d-83db-e004e898ba56
És a combine és az Alex Smith trade jól megkeverte a kártyákat - íme a lista arról kiket mockolnak most hozzánk, és kinél mekkora a változás a múlt héthez képest.

Player Last Week This Week
Bjoern Werner 46% 34%
Sharrif Floyd 0% 13%
Barkevious Mingo 13% 11%
Geno Smith 2% 9%
Dee Milliner 4% 8%
Jarvis Jones 13% 6%
Damontre Moore 9% 6%
Star Lotulelei 7% 4%
Eric Fisher 0% 4%
Dion Jordan 2% 2%
Ezekiel Ansah 2% 2%