Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fiatal és feltörekvő, bcs csapatnál dolgozó college HC szerintem még az életben nem váltotta állását nfl koordinátori pozícióra... Teljesen irreális az elképzelés, hogy Holgo egyáltalán megfontolná a JAX-t, mint OCjjncaa
Ha már itt vagy szerinted ki lesz a következő draft legjobb QBje? Van olyan aki TÉNYLEG megérne egy 1/1es picket? iktriad
Szerintem ugyanaz lesz a felállás, mint idén. Geno jobb, mint Barkley, de utóbbi megy el 1/1-ként, Jenő meg majd 1/2-rejjncaa
Akkor vigye Barkelyt a Chiefs. USCs Mattet váltson stílszerűen USC Matt.

Ha csak képességeket és NFLbel (valószínű) sikeresség esélyét nézzük van olyan játékos, akit te 1/1el draftolnál és nem QB? Ér Barkley vagy Smith 1/1 és/vagy 1/2t?
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Fiatal és feltörekvő, bcs csapatnál dolgozó college HC szerintem még az életben nem váltotta állását nfl koordinátori pozícióra... Teljesen irreális az elképzelés, hogy Holgo egyáltalán megfontolná a JAX-t, mint OCjjncaa
Ha már itt vagy szerinted ki lesz a következő draft legjobb QBje? Van olyan aki TÉNYLEG megérne egy 1/1es picket? iktriad
Szerintem ugyanaz lesz a felállás, mint idén. Geno jobb, mint Barkley, de utóbbi megy el 1/1-ként, Jenő meg majd 1/2-re


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
5 az a 4 győztes meccs.
iktriad
Na ja, lényeges, hogy minden ötödik vagy csak minden negyediket nyertük meg vele. 😊
Maka
Sok kicsi sokra megy. 😊 Csak nem az NFLben....
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
5 az a 4 győztes meccs.
iktriad
Na ja, lényeges, hogy minden ötödik vagy csak minden negyediket nyertük meg vele. 😊

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már itt vagy szerinted ki lesz a következő draft legjobb QBje? Van olyan aki TÉNYLEG megérne egy 1/1es picket? iktriad
Nem engem kérdeztél, de az előző hozzászólásban is leírtam. Fingom nincs róla, hogy Luck mitől volt egyperegyebb Geno-nál.
Maka
Talán mert már a 2011es drafton is az lett volna, ha kijön. És Harbaugh nélkül megtartotta ezt a státuszát, plusz még fejlődött is a tavaly. Plusz amit empty is írt.

Garrardnak utánanéztem, volt nemrég térdműtétje... Akkor ő kilőve.
iktriad
Hál Istennek, még a végén nyert volna pár meccset. 😊

Fölösleges mást nézni a drafton, egyértelműen QB jön a házhoz. Az egy dolog, hogy Gabbert nem világmegváltó, az meg egy másik, hogy meccsenként kétszer lenn marad a földön. Ebben a sportban ez necces. Ha jobb, majd bizonyítja az edzőtáborban. (Egyébként is 20 meccséből négyen hagytuk el győztesen a pályát, nem elég statnak?)

Felkészültem a tankolásra, a tavalyi Suck for Luck után idén indulhat a Shitty for Smitty! Igen, fenn vagyok a Geno-bandwagonon, egy rossz meccs után is. (Egyébként én nem értem ezt az impact dolgot, hogy Luckot miért várták sokkal nagyobb megváltóként, emberünk hasonló/kicsit jobb statisztikákkal fog kiszabadulni az egyetemről.)

A Chiefsnek több nyerhető meccse van, mint nekünk, úgyhogy nem aggódom.Maka
5 az a 4 győztes meccs.

A Chiefsnél meg világ de főleg saját magukat verő QB páros van Quinn és Cassel személyében(kb. mint nálunk, csak mi nem fizettünk annyit Casselnek...). Plusz lehet Bowet is eltradelik a héten. Szóval még nem lefutott a dolog.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
(Egyébként én nem értem ezt az impact dolgot, hogy Luckot miért várták sokkal nagyobb megváltóként, emberünk hasonló/kicsit jobb statisztikákkal fog kiszabadulni az egyetemről.)
Maka
Mondjuk azért mert Luck pro style offenseben bizonyított Geno meg spreadből jön?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Ha már itt vagy szerinted ki lesz a következő draft legjobb QBje? Van olyan aki TÉNYLEG megérne egy 1/1es picket? iktriad
Nem engem kérdeztél, de az előző hozzászólásban is leírtam. Fingom nincs róla, hogy Luck mitől volt egyperegyebb Geno-nál.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fiatal és feltörekvő, bcs csapatnál dolgozó college HC szerintem még az életben nem váltotta állását nfl koordinátori pozícióra... Teljesen irreális az elképzelés, hogy Holgo egyáltalán megfontolná a JAX-t, mint OCjjncaa
Ha már itt vagy szerinted ki lesz a következő draft legjobb QBje? Van olyan aki TÉNYLEG megérne egy 1/1es picket?
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Garrardnak utánanéztem, volt nemrég térdműtétje... Akkor ő kilőve.
iktriad
Hál Istennek, még a végén nyert volna pár meccset. 😊

Fölösleges mást nézni a drafton, egyértelműen QB jön a házhoz. Az egy dolog, hogy Gabbert nem világmegváltó, az meg egy másik, hogy meccsenként kétszer lenn marad a földön. Ebben a sportban ez necces. Ha jobb, majd bizonyítja az edzőtáborban. (Egyébként is 20 meccséből négyen hagytuk el győztesen a pályát, nem elég statnak?)

Felkészültem a tankolásra, a tavalyi Suck for Luck után idén indulhat a Shitty for Smitty! Igen, fenn vagyok a Geno-bandwagonon, egy rossz meccs után is. (Egyébként én nem értem ezt az impact dolgot, hogy Luckot miért várták sokkal nagyobb megváltóként, emberünk hasonló/kicsit jobb statisztikákkal fog kiszabadulni az egyetemről.)

A Chiefsnek több nyerhető meccse van, mint nekünk, úgyhogy nem aggódom.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 861 — no es importante
Fiatal és feltörekvő, bcs csapatnál dolgozó college HC szerintem még az életben nem váltotta állását nfl koordinátori pozícióra... Teljesen irreális az elképzelés, hogy Holgo egyáltalán megfontolná a JAX-t, mint OC


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garrardnak utánanéztem, volt nemrég térdműtétje... Akkor ő kilőve.
Esetleg Palmer mellett bepróbálkozhatnánk Brian Hoyernél (Pats csereirányítója volt még tavaly). Vagy Stanzi trade egy hátsó körös pickért.

RBben kíváncsi vagyok kit hozunk, mivel Owens játéka is kérdéses, nem csak MJDé. Jelenleg bevethető Jennings és Parmele (meg Greg Jones). Lehet, hogy Toston visszajön, bár akkor valami veteránt(Addai? Tim Hightower?) érdemesebb lenne idehozni.

Durant: Pontosan ez jutott eszembe, mikor néztem az MNFet. Utólag azt kell mondjam, nagy hiba volt őt elengedni, hiába voltak agyrázkódással kapcsolatos egészségügyi problémái.Jövőre oda is keresni kell minimum 1 (De Daryl miatt lehet 2) új kezdő LBt. Allen jó, de az lenne a legjobb ha megint csak 4. számú LB lenne.
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Úgy tűnik a "Ki szereti jobban a családját?"-Bowl-t Palmer-ék nyerték, orrhosszal. Legalábbis amennyiben Jordan úgy kap munkát, hogy a bátyó csapattársai tereprendezést csináltak a régi-új munkahelyén...
Palmer-től félek, előszezonban villantott ugyan néhányat, de az nudli. Chad Henne is a joke ugyebár 😉, úgyhogy (ha egészséges) Garrard-ot vissza Jacksonville-be backup-nak (ha Henne nagyon szar lesz a GB ellen, zavarják el, és kezdjen David)! Csakazértis! 😀
Mindjárt jön NPetii és visszaköveteli Leftwich-et (a tegnapi Henne helyett ő is simán jöhet) 😉
Más. Iszonyat ez a sérüléshullám. Hajnalban a Detroit-ot elnézve sírni lett volna kedvem, tudva, hogy Session milyen állapotban van (nem tehet róla szerencsétlen) és őt hozták Durant helyére. Justin Durant ráadásul jól játszott. Mondjuk a Lions front7 elég bitang, van segítsége bőven.
A draft képlékeny, jelenleg fixre mondanám, hogy ebből 1/1 lesz. Geno, vagy Barkley? Geno akkor már inkább, de már írtam, hogy el kéne csábítani vele Holgorsen-t OC-nek, Bratkowski helyett. Vérfrissítés, bár nyilván nem garancia az NCAA. Viszont támadóguru, ráadásul Blackmon-t is ismeri.
Még annyit a QB kérdéshez, hogy lehet a draft-ig jelenlegi bizonyított kezdő QB munka nélkül. Hátha nem jut be a Dallas a PO-ba, és Jerry Jones lesz olyan hülye, hogy elzavarja Tony Romo-t. Romo-nak mondjuk személy szerint örülnék. Gabbert-nek meg lenne akár két jó mentora (of korsz DG a másik) pár évre, aztán mondjuk 26-27 évesen megint meg lehetne nézni mit tud. Szóval, ha nem 1/1 lesz, hanem mondjuk 1/3, akkor mehetne a letrade, foltozhatnánk a falakat, FA-ból jöhetne Avril DE-be, akár Durant (lejár a szerződése év végén) vissza, a ballasztot meg kivágnánk és az új GM hozná le a draftot, jó eséllyel jobb pick-ekkel, mint GS. Úgy érzem bilibe lóg a kezem...

több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Csak szerintem itt az a gond hogy ahogy már említve volt...tobb fronton égunk nemcsak a QB.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mathis az Mathis!!!! 😊armando83
De attól még small schoolos pick. 2. körben a Bethune-Cookmanről. Shack Harris első évében ráadásul. Mindenki meg volt hökkenve, de az idő minket igazolt.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Mathis az Mathis!!!! 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene-t kellene minél hamarabb eltrade-lni a pokolba,mielőtt belekezd az ámokfutásába megint,és remélem olyan GM-ünk lesz,aki a kis iskolákat még csak hírből sem ismeri 😀 😀 😀armando83
Gene év végén megy/mehet.

A kis iskolákkal önmagukban nincs semmi baj, csak ésszel kell onnan draftolni. Meester, Mathis, Owens vagy Cox is kis sulikból jött. Egyik sem rossz játékos, kettő ebből járt Pro Bowlon, Mathis All-Pro is volt.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Gene-t kellene minél hamarabb eltrade-lni a pokolba,mielőtt belekezd az ámokfutásába megint,és remélem olyan GM-ünk lesz,aki a kis iskolákat még csak hírből sem ismeri 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plusz - és ez a legrosszabb-, ha Gabbert idén már nem, vagy csak 2-3 meccsre léphet pályára, a Jags még mindig nem tudja/nem fogja tudni a következő évi draft idején, milyen potenciál van benne. 20 meccs(ennyin volt eddig szöszi kezdő) nem elég megítélni ezt.
Én sem szeretném az idő előtti leváltását, kérdés, hogy ki lesz év végén GM/HC poszton aki erről dönteni fog majd.
De nem hiszem, hogy 1/1 lesz a vége. Egy top5 picket viszont prímán el lehetne tradelni (lásd Rams) és abból 3-4. körben egy másik projekt QB már belefér. Ennyi gondolatkísérlet elég is lesz egy időre, we'll see. 😀senkise
Az új GM dönt majd a HC (és ezzel a QB) kérdésről. A Top 5 pick meg egyre inkább Top 3, de jelenleg inkább 1/1nek néz ki. Azt meg nem nagyon szokták eltradelni....
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Plusz - és ez a legrosszabb-, ha Gabbert idén már nem, vagy csak 2-3 meccsre léphet pályára, a Jags még mindig nem tudja/nem fogja tudni a következő évi draft idején, milyen potenciál van benne. 20 meccs(ennyin volt eddig szöszi kezdő) nem elég megítélni ezt.
Én sem szeretném az idő előtti leváltását, kérdés, hogy ki lesz év végén GM/HC poszton aki erről dönteni fog majd.
De nem hiszem, hogy 1/1 lesz a vége. Egy top5 picket viszont prímán el lehetne tradelni (lásd Rams) és abból 3-4. körben egy másik projekt QB már belefér. Ennyi gondolatkísérlet elég is lesz egy időre, we'll see. 😀
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbertnek labrum szakadása van (az egy porc a lapockában) a hírek szerint
Most akkor Geno vagy Barkley?senkise
Még egyik se gyözőtt meg arról engem, hogy 1/1et érnének.

Plusz - és ez a legrosszabb-, ha Gabbert idén már nem, vagy csak 2-3 meccsre léphet pályára, a Jags még mindig nem tudja/nem fogja tudni a következő évi draft idején, milyen potenciál van benne. 20 meccs(ennyin volt eddig szöszi kezdő) nem elég megítélni ezt.
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Gabbertnek labrum szakadása van (az egy porc a lapockában) a hírek szerint
Most akkor Geno vagy Barkley?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gondolom ma vagy holnap jön új RB és Qb is. Az RB nem tudom ki lesz (Toston?) a QB vaklószinüleg Jordan Palmer.

Egyébként akár tradelhetnénk Stanziért is...
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Packers ellen szinte mindegy sztem. Ha van esze az edzőtöknek akkor pihentet mindenkit ellenünk. Minket hamarabb megvertek, bár sztem az sem esélyes.Bazzani
Nem biztos, hogy Gabbert és MJD felépül a Lions meccsre. MJD szinte biztos nem. Szöszi meg... meglátjuk. Bár szerintem ő se.

Komolyan jöjjön vissza Garrard.
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
A Packers ellen szinte mindegy sztem. Ha van esze az edzőtöknek akkor pihentet mindenkit ellenünk. Minket hamarabb megvertek, bár sztem az sem esélyes.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gabbertnek labrum szakadása van (az egy porc a lapockában) a hírek szerint:
 espn.go.com/nfl/story/_/id/8540629/blaine-gabbert-jacksonville-jaguars-qb-torn-labrum-source-says
Ezért küldték el a MRI Anderwsnak, hogy megkérdezzél mi a teendő, kell-e műtreni, mennyit kell kihagynia. Ha ez igaz, a Packers meccset szinte biztos nem játszik(lehet hohy nem csak ezen a meccsen...), tehát Henne kezd.

Szerintem ki se álljunk a Green Bay ellen.

Ja és szerintem hozzuk vissza Garrardot, ha szöszinek több meccset kell kihagynia. Rosszabb már ez nagyon nem lehet. Ő meg legalább ismeri a támadók nagy részét.