Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Jaguars HC Mike Mularkey said team has not ruled out possibility that @Jones_Drew32 has a Lisfranc injury.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Bíztam benne, hogy valaki lesz elég provokatív ehhez. Henne helyett bármikor! Kár, hogy a dolgok előélete miatt nem hiszem, hogy összejöhet, mert a többség múltba révedésként, kapkodásként, a kudarc egyértelmű elismeréseként tekintene rá. Pedig elvileg mostanra a sérülése is rendbe jöhetett. Más kérdés, hogy mennyire lett mára David-ből "injury prone". Backup QB-nek, nyomott áron tőlem jöhetne, ha egészséges.
Én sem hinném, hogy reális lenne a Garrard sign, GS nem játszaná meg. (De sebaj, legfeljebb elővesszük Boumant a traktorról)
Viccet félretéve, ha Sunshine sérülése súlyos (ne adja ég), kis Palmerre nagyobb esélyt látok QB fronton.
Addig is 11-5, Championship!
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gyerekek, Garrard Free Agent még? (És az a vicc, hogy ez csak félig vicc...)senkise
😀 Bíztam benne, hogy valaki lesz elég provokatív ehhez. Henne helyett bármikor! Kár, hogy a dolgok előélete miatt nem hiszem, hogy összejöhet, mert a többség múltba révedésként, kapkodásként, a kudarc egyértelmű elismeréseként tekintene rá. Pedig elvileg mostanra a sérülése is rendbe jöhetett. Más kérdés, hogy mennyire lett mára David-ből "injury prone". Backup QB-nek, nyomott áron tőlem jöhetne, ha egészséges.
Bár én bevallottan nem benne láttam a csapat kerékkötőjét, a FO hülyeségéről a horribilis szerződésével kapcsolatban meg nem tehetett. Jó volt az ügynöke, egy kiemelkedő év után megkínálták 60 millióval 5 évre, ő meg hülye lett volna nem elfogadni. MoJo fejére/értetlenkedésére nagyon emlékszem Gabbert ledraftolása után. Már akkor egyet tudtam vele érteni.

Egyébként (eddig kimaradt) Üdv a (jelenleg) árnyékos/sötét oldalon! 😉

Más. Ik! Honnan olvastad ki, hogy Tebow-t akarom a Jags-be? Ugyanazokkal az érvekkel elleneztük anno (meg most is) mind a ketten. Egyetértünk.
Ettől még a felvetett kérdésben teljesen más a véleményünk, és ebben Sobrival, meg Húsrágóval "osztozom". Ennyi.

több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Gyerekek, Garrard Free Agent még? (És az a vicc, hogy ez csak félig vicc...)
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
MJD viszont nem nézett ki jól a mankóival és speciális csizmával a lábán. Tartok tőle, hogy egy ideig rá nem számíthatunk...iktriad
Annyi már biztos, hogy a Packers ellen nem játszik.
több mint 11 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hirtelen felindulás volt,persze hogy maradok,szenvedek,nézem,hogy mikor magasan szárnyalunk,akkor legyen mire emlékezni honnan jöttünk,de k*rva nehéz ez így...armando83
Jól teszed mert ha véletlenul másképp gondolod akkor lassan megkoveznek mint engemet....
több mint 11 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 510 — Bowl Winner
Szerintem punter lesz az az 1. körös!!

j/k

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a miénk is lesz,akkor a jó GM korszakos játékost kell hogy húzzon,az meg ne csak QB lehetarmando83
Pontosan. A nagy kérdés az, van e ilyen a mostani draft classban (akinek ráadásul illenie kell a rendszerünkbe).
iktriad
Szvsz az egész azon múlik h Khan kib@ssza-e Genet. Ha igen akk az új GM mennyire bízik Mularkeyban. Ez változó, pl. a Titansnél Webster meghagyta Munchakot, Spielman a Vikingsnál meghagyta Fraziert, de Reggie McKenzie kirúgta Hue Jacksont a Raidersnél, Grigson kirúgta Caldwellt a Coltsnál. Ha bízik akk gyanítom MM dönti el h Gabbertből szerinte lesz-e vmi. Ha totál rebuilding lesz (új GM, új HC) akk sztem QB draft, peddig pass rusherből van egy rakat jó és az is need errefelé...empty taxi
Kérdés, hogy melyik mozdít nagyobbat előre egy olyan csapat szekerén, ahol gyorsan kellene valami eredmény a nézők miatt. Egy új QB vagy egy új passrusher?Bazzani
Nyílván egy QB marketingértéke nagyobb, a ti esetetekben ez bevált Stafforddal, vagy a Carolina se járt rosszul Newtonnal, de a Rams vagy a Raiders megszívta az 1/1-es QB-választással. Ellenben a Phins se járt rosszul 2008-ban Jake Longgal.empty taxi
Egyetértek ezzel. Meg kell nézni, hogy mik az opciók, nem csak a QBk felé kell tekinteni. Ha lenne egy Luck szintű tehetség (ami jövő tavasszal nem lesz valószinüleg), akkor egyértelmű lenne a dolog. De mivel nincs ilyen, a helyzet eléggé bonyolult.

Mondjuk Khan Tebow (és Blackmon?) esetében megmutatta, hogy neki a "star power" nagyon is számít...

Bár Gene elég sajátosan (nem) használta a dolgot, de az általa olyan nagy szeretettel hangoztatott BAP elvnek kell(ene) döntőnek lennie ez esetben.
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha a miénk is lesz,akkor a jó GM korszakos játékost kell hogy húzzon,az meg ne csak QB lehetarmando83
Pontosan. A nagy kérdés az, van e ilyen a mostani draft classban (akinek ráadásul illenie kell a rendszerünkbe).
iktriad
Szvsz az egész azon múlik h Khan kib@ssza-e Genet. Ha igen akk az új GM mennyire bízik Mularkeyban. Ez változó, pl. a Titansnél Webster meghagyta Munchakot, Spielman a Vikingsnál meghagyta Fraziert, de Reggie McKenzie kirúgta Hue Jacksont a Raidersnél, Grigson kirúgta Caldwellt a Coltsnál. Ha bízik akk gyanítom MM dönti el h Gabbertből szerinte lesz-e vmi. Ha totál rebuilding lesz (új GM, új HC) akk sztem QB draft, peddig pass rusherből van egy rakat jó és az is need errefelé...empty taxi
Kérdés, hogy melyik mozdít nagyobbat előre egy olyan csapat szekerén, ahol gyorsan kellene valami eredmény a nézők miatt. Egy új QB vagy egy új passrusher?Bazzani
Nyílván egy QB marketingértéke nagyobb, a ti esetetekben ez bevált Stafforddal, vagy a Carolina se járt rosszul Newtonnal, de a Rams vagy a Raiders megszívta az 1/1-es QB-választással. Ellenben a Phins se járt rosszul 2008-ban Jake Longgal.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha a miénk is lesz,akkor a jó GM korszakos játékost kell hogy húzzon,az meg ne csak QB lehetarmando83
Pontosan. A nagy kérdés az, van e ilyen a mostani draft classban (akinek ráadásul illenie kell a rendszerünkbe).
iktriad
Szvsz az egész azon múlik h Khan kib@ssza-e Genet. Ha igen akk az új GM mennyire bízik Mularkeyban. Ez változó, pl. a Titansnél Webster meghagyta Munchakot, Spielman a Vikingsnál meghagyta Fraziert, de Reggie McKenzie kirúgta Hue Jacksont a Raidersnél, Grigson kirúgta Caldwellt a Coltsnál. Ha bízik akk gyanítom MM dönti el h Gabbertből szerinte lesz-e vmi. Ha totál rebuilding lesz (új GM, új HC) akk sztem QB draft, peddig pass rusherből van egy rakat jó és az is need errefelé...empty taxi
Kérdés, hogy melyik mozdít nagyobbat előre egy olyan csapat szekerén, ahol gyorsan kellene valami eredmény a nézők miatt. Egy új QB vagy egy új passrusher?

több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Ha a miénk is lesz,akkor a jó GM korszakos játékost kell hogy húzzon,az meg ne csak QB lehetarmando83
Pontosan. A nagy kérdés az, van e ilyen a mostani draft classban (akinek ráadásul illenie kell a rendszerünkbe).
iktriad
Szvsz az egész azon múlik h Khan kib@ssza-e Genet. Ha igen akk az új GM mennyire bízik Mularkeyban. Ez változó, pl. a Titansnél Webster meghagyta Munchakot, Spielman a Vikingsnál meghagyta Fraziert, de Reggie McKenzie kirúgta Hue Jacksont a Raidersnél, Grigson kirúgta Caldwellt a Coltsnál. Ha bízik akk gyanítom MM dönti el h Gabbertből szerinte lesz-e vmi. Ha totál rebuilding lesz (új GM, új HC) akk sztem QB draft, peddig pass rusherből van egy rakat jó és az is need errefelé...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha visszaemlékszek arra az évre amikor 1/1 voltunk, akkor az itteni szakik is azt mondták, hogy kevés az olyan top5ös csapat akinél nincs QB probléma.
Két utad van. Az egyik amikor elsőre QB-t húzol mint mi, vagy a Cincy féle út amikor bízol abban, hogy a második körre marad olyan aki franchise irányító lesz.
Ezt mindenki eldöntheti saját maga, hogy melyik a jobb döntés.
Mondjuk én azt mondom, hogy ezek a csapatok akik állandóan az 1/1 és a középmezőny között lifteznek sosem lesznek igazán dominánsak valamiért.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a miénk is lesz,akkor a jó GM korszakos játékost kell hogy húzzon,az meg ne csak QB lehetarmando83
Pontosan. A nagy kérdés az, van e ilyen a mostani draft classban (akinek ráadásul illenie kell a rendszerünkbe).
Mivel megmondom őszintén nem látok olyan QBt JELENLEG aki minden kétség nélkül megérné az 1/1t(Geno Smith Kansas State elleni produkciója elég kiábrándító volt, Barkely meg - a USCs QBk és az ő "sikertörténetül az NFLben" kicsit habozásra kényszerít - és tudom Barkley nem Carroll alatt pallérozódott mint az elmúlt évek sok-sok bustja + plusz sokan csak Luck nagyon lightos verziójának tartják...), ezért nem is akarom, hogy mienk legyen a #1 pick. iktriad
Hát ha Tiétek lesz az 1/1, neadjisten az 1/2 ott egy új vezetés nem fog WR-t vagy RB-t (stb...) húzni, hanem QB lesz.Bazzani
Majd meglátjuk. Csak azért QBt húzni mondjuk 1/2n, hogy QB legyen nem biztos hogy bölcs dolog. Ha van egy Von Miller vagy JJ Watt(tudom ő 1/11es volt pick volt) vagy mondjuk hogy neked hazabeszéljek Suh szintű védő, akkor inkább arra érdemes a picket áldozni.
Plusz azért várjuk meg Gabbert mit csinál az utolsó pár meccsen, mielőtt teljesen eltemetjük. Ha mutat komoly fejlődési jeleket, akkor azt mondom, kapja meg a 3. évet.
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ha a miénk is lesz,akkor a jó GM korszakos játékost kell hogy húzzon,az meg ne mcsak QB lehet

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Mivel megmondom őszintén nem látok olyan QBt JELENLEG aki minden kétség nélkül megérné az 1/1t(Geno Smith Kansas State elleni produkciója elég kiábrándító volt, Barkely meg - a USCs QBk és az ő "sikertörténetül az NFLben" kicsit habozásra kényszerít - és tudom Barkley nem Carroll alatt pallérozódott mint az elmúlt évek sok-sok bustja + plusz sokan csak Luck nagyon lightos verziójának tartják...), ezért nem is akarom, hogy mienk legyen a #1 pick. iktriad
Hát ha Tiétek lesz az 1/1, neadjisten az 1/2 ott egy új vezetés nem fog WR-t vagy RB-t (stb...) húzni, hanem QB lesz.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hirtelen felindulás volt,persze hogy maradok,szenvedek,nézem,hogy mikor magasan szárnyalunk,akkor legyen mire emlékezni honnan jöttünk,de k*rva nehéz ez így...armando83
Remélem azért még össze tudunk hozni egy statement Wt a hátralévő 10 meccs egyikén, plusz 1 vagy 2 kiszenvedett Wt. Bárcsak ónbecsülés és a jövő évi jegyeladás miatt is.

Ha 1/1 és újjáépítés akkor alighanem új Qb is.
Valamiért azt érzem, hogy Barkley lesz az.
Sajnállak Titeket, mert valahol most olyan ez az egész amiben mi voltunk (s lassan leszünk újra) évekig amikor Millen (=Gene) garázdálkodott a csapat élén.
Én szurkolok nektek, mert itt tényleg van miért sírni, nemúgy mint az állandó SB résztvevőknél egy vereség után... (lásd a megfelelő topikokat)
Legalább a draft miatt érdekes lesz a következő szezon, nem sokkal leszünk mögöttetek. 😉Bazzani
Mivel megmondom őszintén nem látok olyan QBt JELENLEG aki minden kétség nélkül megérné az 1/1t(Geno Smith Kansas State elleni produkciója elég kiábrándító volt, Barkely meg - a USCs QBk és az ő "sikertörténetül az NFLben" kicsit habozásra kényszerít - és tudom Barkley nem Carroll alatt pallérozódott mint az elmúlt évek sok-sok bustja + plusz sokan csak Luck nagyon lightos verziójának tartják...), ezért nem is akarom, hogy mienk legyen a #1 pick.
Az meg csak a hab a tortán, hogy itt nem csak QB gondok vannak. Egyátalán nem biztos, hogy nem tipegnénk 1 helyben elvesztegetve az új sráccal még 2-3 évet...
Arról nem is beszélve, hogy '10ben mindenki szentül meg volt győződve arról, hogy Garrardnál csak jobb QB jöhet...
több mint 11 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ha 1/1 és újjáépítés akkor alighanem új Qb is.
Valamiért azt érzem, hogy Barkley lesz az.
Sajnállak Titeket, mert valahol most olyan ez az egész amiben mi voltunk (s lassan leszünk újra) évekig amikor Millen (=Gene) garázdálkodott a csapat élén.
Én szurkolok nektek, mert itt tényleg van miért sírni, nemúgy mint az állandó SB résztvevőknél egy vereség után... (lásd a megfelelő topikokat)
Legalább a draft miatt érdekes lesz a következő szezon, nem sokkal leszünk mögöttetek. 😉

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Hirtelen felindulás volt,persze hogy maradok,szenvedek,nézem,hogy mikor magasan szárnyalunk,akkor legyen mire emlékezni honnan jöttünk,de k*rva nehéz ez így...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
viszont annak örülhettek a vereség ellenére is, hogy végre volt tőletek pass rush, ami a korábbi meccsekre nem jellemző. Palmer nagy abuzálást szenvedett el, 2 sack, 6x ütötték meg (legtöbbször Posluszny) és a legtöbb playeknél nyomás alá helyezték. Wisniewski szerint megleptetek minket, olyan stuntokat és blizeteket bemutatva, amire nem volt példa az elmúlt 5 meccsen, tehát abszolút meglepetés volt számunkra. jól sikerült a felkészülés a 2 hetes szünetben, nyertetek volna, ha nem sérül meg Gabbert vagy MJD. de a futball ilyen, a Falcons ellen mi voltunk a jobbak, mégis kikaptunk, most nem.deyell
Sajnos akármilyen jó a D, QB nélkül ezt a játékot nem lehet játszani, még 14 pontos előnyben sem. És a sorsolásunk kemény része csak most jön. Vasárnap Green Bay a Lembaun (remélem Vic kijárja Mike McCarthynál, hogy ne alázzanak meg minket 20-25 pontnál többel...) utána jön a Lions, megyünk még Houstanba, plusz hátravan a komplett AFC East is. Szóval rózsás a jövőnk.
Ez komoly produkció volt Henne-től....
Azt hittem mikor megszerettem a Jags-t,jól döntöttem,nem sztárcsapat,de mindíg az elejében voltak,rájátszások stb stb...Majd elindultunk lefelé,aztán minden évem úgy telik hogy ennél már csak jobb lehet,és nem...csak rosszabb minden egyes év...

Ik???-hol van a nagy Gene Smith imádat???-mostmár miért nem véded??Hisz ő egy guru,csak lehet nem ebben a sportágban....

Szerintem már most jöhetne az uj stáb,hiszen a játékosokat más nem tudná motiválni már,az hogy ilyen dolgokat húzzunk,akár draft,akár playcallingban,annak meg nincs értelme...

Sose írtam ilyet,de azt hiszem jövőre,sőőt inkább azt írom,majd ha ezt a köcsög Smit-et,és a bandáját elzavarják,majd akkor fogok újra Jags meccset nézni,mert a sorozatos szenvedésre -ne vesse rám senki a követ -de nem vagyok kíváncsi...
armando83
Már egy kis ideje levettem a kezem Generől. Szöszin még otthagyom, mert az az első félidő nem volt rossz sőt. És tegnap bebizonyosodott, hogy rajta kivül nincs más opció a poszton...

Szerintem Khan max. év végén küldi el "hőn szeretett" GMünket, elvégre most lett meghosszabbítva... Én már csak azért drukkolok vele kapcsolatban, hogy a héten lejáró trade deadlinekor ne dobjon ki pickeket az ablakon fos játékosokra(2 hete azt mondta, több tehetségre lenne szükség. No shit.) vagy ne tradeljen el igazi értékeket.
Mularkeyt sajnálom, ha több tehetséggel dolgozhatna, szerintem nem lenne rossz vezetőedző. Mondjuk az általa hozott Bratkowski play callingja néha arra késztet, hogy lassan visszasírjam Koettert(akiből jövőre valahol HC lesz szerintem...).

És megértem azokat, akik nem kiviácsiak erre a (kín)szenvedésre, amin a csapat keresztülmegy idén. Nem túl szép látvány. Én maradok és végignézem, bármilyen szörnyű dolog is következik még idén (Spoiler: szerintem még lesz mélyebb pontja a gödörnek amiben vagyunk....) mert a; jóban-rosszban (de nem a sorozatban!) ki szoktam tartani azok mellett akiket kedvelek; b; mégis csak beatwriter vagyok, vagy mi a szösz. 😊

Ja és minden Jags fan drukkkoljon, hogy legalább Gabbert visszatérjen vasárnap (bár Clay Matthews már most nyalogatja az ujjait, akárki lesz a QB nálunk).
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ez komoly produkció volt Henne-től....
Azt hittem mikor megszerettem a Jags-t,jól döntöttem,nem sztárcsapat,de mindíg az elejében voltak,rájátszások stb stb...Majd elindultunk lefelé,aztán minden évem úgy telik hogy ennél már csak jobb lehet,és nem...csak rosszabb minden egyes év...

Ik???-hol van a nagy Gene Smith imádat???-mostmár miért nem véded??Hisz ő egy guru,csak lehet nem ebben a sportágban....

Szerintem már most jöhetne az uj stáb,hiszen a játékosokat más nem tudná motiválni már,az hogy ilyen dolgokat húzzunk,akár draft,akár playcallingban,annak meg nincs értelme...

Sose írtam ilyet,de azt hiszem jövőre,sőőt inkább azt írom,majd ha ezt a köcsög Smit-et,és a bandáját elzavarják,majd akkor fogok újra Jags meccset nézni,mert a sorozatos szenvedésre -ne vesse rám senki a követ -de nem vagyok kíváncsi...

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 641
viszont annak örülhettek a vereség ellenére is, hogy végre volt tőletek pass rush, ami a korábbi meccsekre nem jellemző. Palmer nagy abuzálást szenvedett el, 2 sack, 6x ütötték meg (legtöbbször Posluszny) és a legtöbb playeknél nyomás alá helyezték. Wisniewski szerint megleptetek minket, olyan stuntokat és blitzeket bemutatva, amire nem volt példa az elmúlt 5 meccsen, tehát abszolút meglepetés volt számunkra. jól sikerült a felkészülés a 2 hetes szünetben, nyertetek volna, ha nem sérül meg Gabbert vagy MJD. de a futball ilyen, a Falcons ellen mi voltunk a jobbak, mégis kikaptunk, most nem.

choose life
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tebowingot nem ő egyedül védette le, hanem az őt körülvevő marketingcsapat.

Azt meg sosem hittem el, hogy egyedül ő döntött arról, hogy hova igazol.
Lehet volt hozzá 1-2 szava a Jax és a Jets vezetőségének is. (Az ügynökeiről nem is beszélve.)
Legalábbis az én világomban én így képzelem, hogy nem a játékos dönt egyes egyedül arról, hogy hova cseréljék el.
És persze, fejezzük itt be a témát.Sobri Jóska
OFF:

Hát lehet, hogy ez egyeseknek (Bocs Ik 😉) nem fog tetszeni, de ebben maximálisan osztom Sobri véleményét. Miután az egyik közeli hozzátartozója/ismerőse (már nem emlékszem pontosan) közvetlenül a trade előtt lenyilatkozta, hogy Tim zárt körben többször mondta, hogy nagyon hiányzik neki az otthona (ami ugye Jacksonville), legalábbis megmosolyogtam, miszerint inkább New York-ba akart menni. Elég szemforgatónak tartom azt a hivatkozást, hogy egyedül ő döntött. Jól hangzik, de szerintem sem igaz. Részemről is ennyit a témával kapcsolatban.

N-Drew
Én úgy emlékszem a deal utáni nyilatkozatokra, Elway szerint Tebow választhatott szabadon, Tebow szerint viszont Elway a Jets jobb ajánlatát fogadta el. Hogy a két személy közül ki az, akiből nem nézem ki, hogy kamuzik, azt inkább le se írom.Húsrágó
Ezzel a teóriával csak az a baj, hogy ugyanazt a 4. körös draft picket ajánlotta fel a két csapat ellenértéknek. Ráadásul már akkor sejthető volt, hogy a mienkkel előbb választhattak volna a 4. körben, mint a Jetsével. Tehát Elway így rosszabbul járt volna.
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A tebowingot nem ő egyedül védette le, hanem az őt körülvevő marketingcsapat.

Azt meg sosem hittem el, hogy egyedül ő döntött arról, hogy hova igazol.
Lehet volt hozzá 1-2 szava a Jax és a Jets vezetőségének is. (Az ügynökeiről nem is beszélve.)
Legalábbis az én világomban én így képzelem, hogy nem a játékos dönt egyes egyedül arról, hogy hova cseréljék el.
És persze, fejezzük itt be a témát.Sobri Jóska
OFF:

Hát lehet, hogy ez egyeseknek (Bocs Ik 😉) nem fog tetszeni, de ebben maximálisan osztom Sobri véleményét. Miután az egyik közeli hozzátartozója/ismerőse (már nem emlékszem pontosan) közvetlenül a trade előtt lenyilatkozta, hogy Tim zárt körben többször mondta, hogy nagyon hiányzik neki az otthona (ami ugye Jacksonville), legalábbis megmosolyogtam, miszerint inkább New York-ba akart menni. Elég szemforgatónak tartom azt a hivatkozást, hogy egyedül ő döntött. Jól hangzik, de szerintem sem igaz. Részemről is ennyit a témával kapcsolatban.

N-Drew
Én úgy emlékszem a deal utáni nyilatkozatokra, Elway szerint Tebow választhatott szabadon, Tebow szerint viszont Elway a Jets jobb ajánlatát fogadta el. Hogy a két személy közül ki az, akiből nem nézem ki, hogy kamuzik, azt inkább le se írom.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem néztem a meccset, mi történt a két ásszal? Milyük sérült és hogyan?peterk2005
MJD az 1. vagy 2. playnél kapott asszem a lábára. De semmi jelentős nem volt, mondta a meccs után ilyen tackleöket kap mindig, nem tűnt egyátalán vészesnek. Egy kicsit poénkodtam is, mert utána nagyon jól ment az offensnek, így bizonyára Mojo fogta őket vissza.

Szöszit Shaughnessy sackelte (bár egy bünti miatt visszafújták), és ott sérült le a nem dobó válla. A következő 2 driveban még bent volt, de túl nagyok volt a fájdalmai és így MM beküldött valami QBra nem igazán emlékeztető alakot....

Adam Sities remek jegyzetében lehet látni a Gabbert sérülését okozót playt (a video közepe táján).



A pálya széli álldogálásból úgy sejtem Szöszié a kevésbé komoly sérülés, és (Hennet elnézve nagyon) remélem ő játszik a Packers ellen. MJD viszont nem nézett ki jól a mankóival és speciális csizmával a lábán. Tartok tőle, hogy egy ideig rá nem számíthatunk...

N-Drew - Tebowval nem lennénk kisegítve. Plusz nálunk jönne az extra nyomás is, mert local herot egyes helyiek MAJDNEM úgy imádják, mint Sobri - bár mikor az első meccsén itt volt ez is kevés volt a telt házhoz, sőt 😛. Ha már veterán QBt hozunk ide, az olyan legyen, aki tud is dobni, és nem poénkodik rajta a fél szaksajtó/fanbase. Ne kerüljünk már csöbörből vödörbe, ha leváltjuk szöszit.

(Ja ha már szaksajtó, Henne tényleg mennyire közel volt ahhoz, hogy kiszorítsa Blainet, ugye kedves Lombardi, meg hozzá hasonló gyökerek.... Kint egy csomóan írták, és egyteértek, hogy Jordan Palmer sokkal jobb volt a preseasonban mint Henne, de Gene Hennet tartotta meg, mert neki nagy (kezdő) tapasztalaza van. Láttuk, hogy ez mennyit ér. Kb. mint Crazy Geneius draft pickjenek nagy része...Ha valaki arra nem képes, hogy beszállva csak game manager legyen, aki megtartja az előnyt, összehoz 1-2 FGs driveot, azt tudom sajnálni. 17-6 volt ide, mikor szöszi kidőlt. Henne alatt összehozott az O 6 pontot, azt is azért mert a defense és az ST labdát szerzett a Raiders térfelén. Utána jött 2× a 3 & out és Scobee(aki megdöntötte a franchsie csúcsot sikeres FGkben. Éljen, éljen. ). A 9 jó passzából ha kettő, ami értékelhető volt és nem 2-3 yardos "neszesemmifogdmegjól" átadás(+1 amit a végén visszafújtak, az mondjuk bírói hiba volt, de nem ezen a rossz OPIn múlott a W).

Sajnos Mularkey és Bratkowski package dealnek tűnik. Már csak azért is, mert Bratkowskié a playcalling... Vagy mindkettő marad, vagy mindkettő megy. Mondjuk ha Crazy Geneius megy, kiváncsi vagyok az új GM megtartja-e MMet. Az ő döntése lesz.

Geno Smith - A vasárnap hajnali Kansas State elleni meccs után nem vagyok benne annyira biztos, hogy akkora megváltó lenne... Mondjuk Barkleyval is vannak ellenérzéseim. Bár Höri szerint Lane Kiffin és Pete Carroll QB developmentje teljesen más, azért kicsit cidrizek a Matt keresztnevű USCs QBktól (Cassel és Leinart és bár persze ő nem Matt, ha már Tebow szóba jött Sancho se az a nagy sikersztori..).
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
A tebowingot nem ő egyedül védette le, hanem az őt körülvevő marketingcsapat.

Azt meg sosem hittem el, hogy egyedül ő döntött arról, hogy hova igazol.
Lehet volt hozzá 1-2 szava a Jax és a Jets vezetőségének is. (Az ügynökeiről nem is beszélve.)
Legalábbis az én világomban én így képzelem, hogy nem a játékos dönt egyes egyedül arról, hogy hova cseréljék el.
És persze, fejezzük itt be a témát.Sobri Jóska
OFF:

Hát lehet, hogy ez egyeseknek (Bocs Ik 😉) nem fog tetszeni, de ebben maximálisan osztom Sobri véleményét. Miután az egyik közeli hozzátartozója/ismerőse (már nem emlékszem pontosan) közvetlenül a trade előtt lenyilatkozta, hogy Tim zárt körben többször mondta, hogy nagyon hiányzik neki az otthona (ami ugye Jacksonville), legalábbis megmosolyogtam, miszerint inkább New York-ba akart menni. Elég szemforgatónak tartom azt a hivatkozást, hogy egyedül ő döntött. Jól hangzik, de szerintem sem igaz. Részemről is ennyit a témával kapcsolatban.

ON: Ami a meccset illeti, nem tudtam megnézni, mert nem voltam netközelben. Stat-ok alapján remélem MJD és Gabbert (nem gondoltam, hogy róla ilyet fogok mostanában írni) vissza tudnak térni minél előbb. Ahogy olvastam az eredménykövetőt, meg a statokat, azok alapján Henne elintézte magát nálunk (is).
A D is jól teljesített a számok alapján, jó hogy újra voltak sack-ek. Shorts megint jó volt, kár azért a fumbliért a végén. Egyelőre valóban úgy néz ki nagyon, hogy 1/1, vigyázz, jövünk! Mularkey-t én is sajnálom, jobbat érdemelne ennél, bár Bratkowski-t az ő nyakába varrom. Szimpatikusnak kétségtelenül szimpatikus. Mondjuk folyton Kevin Costner jut róla eszembe, őt meg csípem, úgyhogy így könnyű 😀
Szeretném, hogy ha Gene Smith végre repül a szezon végén, fogja kézen Bratkowski-t is!
Amennyiben Geno Smith-t hozzák majd, akkor már igazán hozhatná magával a mostani vezetőedzőjét a WV-tól, vagyis Dana Holgorsen-t OC-nek. A mostaninál biztos kreatívabb lenne...