Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Az igazság fájdalmas..

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.

Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.Maka
sorry

több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Höri nem bírt magával, utolsók lettünk a power rankingsben. Ráadásul a hét legjobb NFL-es tweetjeit másolta csak be, így teljesen kiábrándító volt olvasni.

Kár hogy ilyen hamar vége lett a szezonnak.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ez is érdekes nyilatkozat, bár károgni fölösleges miatta:

 www.mirror.co.uk/sport/other-sports/american-sports/nfl-jacksonville-jaguars-owner-hints-1373042N-Drew
4 éves tesztidőszak végén meglátják. Sajnos, ha egy gyenge csapatot elköltöztetsz, attól még nem válik belőle nyerő csapat. A mindenben 32. csapat iránt pedig nehéz nagy lelkesedést ébreszteni, bárhol legyen is a székhelye.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az FTU megerősítette, hogy Chris Harris akár kezdhet is FS poszton vasárnap, ha az edzői stáb úgy gondolja:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-10-15/story/jaguars-notebook-safety-chris-harris-finds-work-could-start

2 rossz hír is van(bár az egyik sajnos nem váratlan).
1. Robinson még mindig nem ment át az agyrázkodás utáni teszeten. Shorts készülhet NFL karrierje első olyan meccsére, ahol kezdő lesz.
2. Session a közelében nincs ahhoz hogy egyátalán bármi edzésmunkát végezzen. Érik az IR (és az karrierjének a vége 😕 nekünk meg az LB draft/igazolás - bár azért kiváncsi leszek, ha Smith visszatér az miként hat Allen játékára.).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
okosan a legjobb játékost küldték 😀

megnéztem volna Alualutól egy panenkát vagy Mojótól egy sarkazást.Höri
Anger esetleg jó jelölt lehetett volna.
MJD egyébként szereti asszem a soccert, és lehet be tudta volna bikázni a labdát a hálóba.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
okosan a legjobb játékost küldték 😀

megnéztem volna Alualutól egy panenkát vagy Mojótól egy sarkazást.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme Josh Scobee 11ese az Anglia - San Marino VB selejtező meccs szünetében a Wembleyben.

 www.dropbox.com/s/v4wxam68zrvv9hf/IMG_3932.MOViktriad
Mi a sztori hozzá?
Hogy került oda, miért rúgott próbabüntit, stb.?Sobri Jóska
A Jags a következő 4 évben (legalább) 1× a Wembleyben játszik. A tulaj Shao Khan és Scobee múlt héten végig promóciózta a hetet Londonban. Ez annak a része volt.
több mint 11 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Íme Josh Scobee 11ese az Anglia - San Marino VB selejtező meccs szünetében a Wembleyben.

 www.dropbox.com/s/v4wxam68zrvv9hf/IMG_3932.MOViktriad
Mi a sztori hozzá?
Hogy került oda, miért rúgott próbabüntit, stb.?

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme Josh Scobee 11ese az Anglia - San Marino VB selejtező meccs szünetében a Wembleyben.

 www.dropbox.com/s/v4wxam68zrvv9hf/IMG_3932.MOV
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Daryl Smith ma visszatért edzeni!!!! John Chick pedig szerdán teszi meg ugyanezt. Sessionről sajna nincs hír.

Érkezett Chris Harris (végre valaki olyat igazoltunk, akit ismerek) és Kevin Rutland lett a helyére elküldve. Harris nagy tapasztalattal bíró veterán, bár idén nem volt még egyátalán csapata. Megfordult a Bears, a Lions és a Panthers csapatánál eddigi hosszú karrierje alatt.
Mularkey azt is mondta, ha Harris nem mutatja a rozsda jeleit, akár kezdhet is vasárnap Landry mellet FSben. Hát inkább ő, mint Prosinkski...
több mint 11 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ez is érdekes nyilatkozat, bár károgni fölösleges miatta:

 www.mirror.co.uk/sport/other-sports/american-sports/nfl-jacksonville-jaguars-owner-hints-1373042

több mint 11 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A Chiefs ne legyen már előttünk.Maka
Az "Önök kérték"-ben? 😉 nem láttam még KC meccset idén, de szoros meccset játszanának a Jags-szel szerintem. És a reggeli vizeletem alapján én egy meglepetés győzelmet vízionálok a Lions ellen otthon. Oakland messze van, a másik nagy víz partján sose muzsikál fényesen a gárda, GB a Lambeau Fielden, hát finom szólva szürreális lenne, de valahogy otthon a Lions ellen én úgy érzem egy újabb W kerülhet tarsolyba.
Meg ne kérdezzétek mitől lettem bizakodó. Talán a nagy verés hatására jobb és jobb játékkal fognak előrukkolni a következő hetekben, és ez egy oroszlánnyúzásban fog kiteljesedni (értsd 20-17-es győzelem egy 17 mp a vége előtti 59 yardos FG-lal)
2010 nagy verések is így érkeztek: SD, Eagles (66-16 összesítve), aztán két győzelem, aztán megint két alapos elpicsázás (72-23). Idén 4 vereség után jön majd 2 győzelem, de jön.
Sőt a Lions, Colts, Texans, Titans-re (amiből 3 hazai meccs) simán azt lehetne mondani, hogy a 3 győzelmet is hozható belőle.
A Lions elleni ugyebár benne volt a vizeletemben. Ez nem kérdéses.
A Colts otthon, az Colts otthon. Nyerni kell, MJD fut 200 yardot, one man show, de a Colts D-t mindig meglepetésként éri, hogy megint MJD fut majd középen.
A Texans (ha addig nem szed össze még pár vereséget) akkor könnyen nagy mellénnyel léphet pályára otthon, aminek egy különösen furcsa, párhuzamos univerzumban akár még Jaguars győzelem is lehetne az eredménye.
A Titans otthon: hát, ha nem az 1/1-ra hajt a gárda, akkor ezt tényleg muszáj lenne behúzni. CJ2K az 1K-nak is örülhet idén.
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
A Chiefs ne legyen már előttünk.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egész jó elemzések az FTUtól (csakhogy bye alatt is legyen mit olvasni).

Q & A mindenki "kedvenc" GMjével hogy miként látja a dolgokat jelenleg:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-10-13/story/qa-gene-smith-news-bad-almost-all-areas-jaguars

Eddigi FA húzásai (a draftjaizt is elemzik, de az a sorozat még fut, majd belinkelem őket egyben):
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-10-13/story/reviewing-gene-smiths-free-agent-signings-not-much-shout
Hát, nincs sok sikert tavalyt leszámítva (O' Halloran lehagyta Torry Holtot '09ből, ő abban az 1 évben azért nem volt olyan roosz).

Frenette rövid, de annál remekebb jegyzete a dolgok állásáról GM szemszögből:
 jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2012-10-13/gene-frenette-jaguars-gm-gene-smiths-team-still-waiting

És (néznivalónak) a QB coach Greg Olsen és Lageman Gabbert fejlődését(?) elemzik ezen a felvételen:
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-Film-Room/eb17deb0-018c-496a-880c-fa6ab40f8130
Jó szöszi valamelyest jobb mint tavaly, de ez kevés éesz, hogy megmentse a saját és Gene állását (a két ewmber sorsa egybeforr ezen a következő 11 meccsen).


Ó, és most hogy a Browns is nyert, szinte minden Power Rankingsnél utolsók leszünk jövő héten. A CBSnél(Prisco!) és a SInál már most azok vagyunk, azt hiszem a fox, az nfl.com, az SB Nation és Höri (meg Stez az nso-n)is majd odarak minket. Sajnos azt kell mondjam joggal.
És tekintve, hogy a Raiders csak egy utolsó pillanatban szerzett FGvel kapott ki Atlantában a Falconstól(Ryan 3 picket dobott a Geogiadomeban!), az előjelek nem túl kedvezőek vasárnapra se...
több mint 11 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Valamelyikőtök a Continentalban dolgozik Pesten???-láttam egy srácot ott fekete Jaguars-os pulcsiban,kíváncsi vol magára ismer-e valaki!armando83
Maka? iktriad
A-a.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szia (király az avatarod).
A fedora és Garrard verhetetlen.senkise
Örök emlék.

Jennings nemrég tért vissza a sérüléséből a bye után jelentős teljesítményjavulást várok tőle. Idén lejár a szeződése, szóval neki is érdeke, hogy a nem túl jól fizető 7. körös rookie szerződése után több pénzhez jusson. Anno pont az Oakland ellen volt egy 74 yardos TDje, jó lenne ha jövő vasárnap ezt megismételné.senkise
Jogos, kell még egy kis idő neki, de MJD-nek tehermentesítés szempontjából, az offense-nek meg mint fegyver kell.
Mondjuk hiába a fegyver ha töketlen a playcalling(khm Bratkowski khm).[/quote]Szöszivel konzervatívak Bratkowskiék, de mondjuk néha joggal teszik, lásd Bears meccs.
De TALÁN Jennings profitálhat abból, ha sok futást hívunk.
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Szia (király az avatarod).
A fedora és Garrard verhetetlen.

Jennings nemrég tért vissza a sérüléséből a bye után jelentős teljesítményjavulást várok tőle. Idén lejár a szeződése, szóval neki is érdeke, hogy a nem túl jól fizető 7. körös rookie szerződése után több pénzhez jusson. Anno pont az Oakland ellen volt egy 74 yardos TDje, jó lenne ha jövő vasárnap ezt megismételné.
Jogos, kell még egy kis idő neki, de MJD-nek tehermentesítés szempontjából, az offense-nek meg mint fegyver kell.
Mondjuk hiába a fegyver ha töketlen a playcalling(khm Bratkowski khm).
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szevasztok! Egy ideje követem a bowl.hu JAX fórumát passzív módban, úgy döntöttem beállok én is armchair GM-nek osztani az észt. 😀 Ne kérdezzétek miért kínzom magam 2006 óta Jaguars meccsek nézésével... Anno Freddy T, Henderson, Stroud, Leftwich a szívemhez nőtt és úgy maradtam.
És valami aktuális idevágót: Mi a véleményetek Jenningsről? Pre-ben elég veszélyesnek tűnt, de hiába, ha folyton lesérül. Hogy osztják majd meg a futásokat MJD-vel? senkise
Szia (király az avatarod).

Jennings nemrég tért vissza a sérüléséből a bye után jelentős teljesítményjavulást várok tőle. Idén lejár a szeződése, szóval neki is érdeke, hogy a nem túl jól fizető 7. körös rookie szerződése után több pénzhez jusson. Anno pont az Oakland ellen volt egy 74 yardos TDje, jó lenne ha jövő vasárnap ezt megismételné.

Pete Prisco elemezi mi többek közt a gond az offensel(2. pont):
 www.cbssports.com/nfl/story/20542743/after-further-review-heres-why-the-ravens-run-defense-stinks

Robinson még mindig nem teljesíttet az agyrázkodástesztet. Ha nem épül fel vasárnapra, Shorts kezd X WR poszton Thomas helyett. 😊
több mint 11 éve
senkise Jacksonville Jaguars 60
Szevasztok! Egy ideje követem a bowl.hu JAX fórumát passzív módban, úgy döntöttem beállok én is armchair GM-nek osztani az észt. 😀 Ne kérdezzétek miért kínzom magam 2006 óta Jaguars meccsek nézésével... Anno Freddy T, Henderson, Stroud, Leftwich a szívemhez nőtt és úgy maradtam.
És valami aktuális idevágót: Mi a véleményetek Jenningsről? Pre-ben elég veszélyesnek tűnt, de hiába, ha folyton lesérül. Hogy osztják majd meg a futásokat MJD-vel?
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Valamelyikőtök a Continentalban dolgozik Pesten???-láttam egy srácot ott fekete Jaguars-os pulcsiban,kíváncsi vol magára ismer-e valaki!armando83
Maka?
több mint 11 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valamelyikőtök a Continentalban dolgozik Pesten???-láttam egy srácot ott fekete Jaguars-os pulcsiban,kíváncsi vol magára ismer-e valaki!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Egyik ismerősöm a nap folyamán szolgált fel vacsorát a vezetőedzőtöknek,csak éppenséggel nem tudta,hogy ő az. Később tudta meg. Üzentek esetleg neki valamit? 😀Pap'pers
Mularkeynak Jvilleben?
iktriad
nem, a pincérnek üzenjél 😀

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 355 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyik ismerősöm a nap folyamán szolgált fel vacsorát a vezetőedzőtöknek,csak éppenséggel nem tudta,hogy ő az. Később tudta meg. Üzentek esetleg neki valamit? 😀Pap'pers
Mularkeynak Jvilleben?

Igen üzenem, hogy rázza gatyába a srácokat, és kezdjenek el nyerni!
több mint 11 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Egyik ismerősöm a nap folyamán szolgált fel vacsorát a vezetőedzőtöknek,csak éppenséggel nem tudta,hogy ő az. Később tudta meg. Üzentek esetleg neki valamit? 😀