Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Volna egy kérdésem:
A Jax jelenlegi 53-as keretében hány olyan játékos van akiket a Jax draftolt?
Sobri Jóska
Épp azon filóztam, hogy amíg elkészül a kajám, addig mit csináljak.

27, és ebben nincsenek benne azok az undrafted játékosok, akik karrierjük kezdete óta nálunk nyomják.Maka
S ők hányan vannak? (Sobri úgyis megkérdezné. 😀 )

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Volna egy kérdésem:
A Jax jelenlegi 53-as keretében hány olyan játékos van akiket a Jax draftolt?
Sobri Jóska
Épp azon filóztam, hogy amíg elkészül a kajám, addig mit csináljak.

27, és ebben nincsenek benne azok az undrafted játékosok, akik karrierjük kezdete óta nálunk nyomják.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Volna egy kérdésem:
A Jax jelenlegi 53-as keretében hány olyan játékos van akiket a Jax draftolt?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na volt némi keretmozgás, bár az egyiket nem nagyon értem. Ki lett rakva Aaron Morgan és Daniel Baldridge. Morgan a jobb DEk közé tartozott TC alatt, ezért is ragadt az 53ban.

Helyükre érkezett a P. squadből az UDFA rookie DE Ryan Davis(most már 2 játékosunk van a Bethune-Cookmanből az 53ban 😊), és Michael Spurlock WR/Returner. Őt a héten rakta ki a San Diego, játszott mind a 4 eddigi meccsükön.
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/dfq51bmg5fjbbwdj0q9u
Micheal Spurlock Stats, News and Video - WR | NFL.com
Latest on WR Micheal Spurlock including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Remélem legalább STBen tud annyit segíteni, mint az szintén ex-Chargeres Osgood tudott.

Mivel Davis a P squadból jött fel, nem kizárt hogy a megüresedett helyre Baldridge vagy Morgan oda megy, bár Baldridge erre az esélyesebb.

Mularkey azt mondta, Spurlock lehet már játszik vasárnap, akár WR poszton is! Britton kezd LGben, Robinson és Daryl nem játszik, Selvie játéka kérdéses, ha nem játszik, Ryan Davis bemutatkozik a macik ellen.
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Ha van HC a Ligában, aki nem fizet még közepes pénzt se RB-nek, az BB. Plusz van egy-egy 2. és 3. körös másodéves futónk. Nem mostanában fogsz szorítani egy kicsit a Pats-nek.tomi-tomi
Ők csak tartalékok, ha lesérül a sztár UDFA. 😀
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
...remélem ez nem azt jelenti, hogy nem is tervez tárgyalni a Jackosvillelel, hanem egyből más munkáltató után néz (akivel pl rájátszásba juthat)...
Patsnek csak akkor tudtam kicsit szorítani, amikor Fred ott volt. Persze pont akkor nem nyertek semmit.Húsrágó
Ha van HC a Ligában, aki nem fizet még közepes pénzt se RB-nek, az BB. Plusz van egy-egy 2. és 3. körös másodéves futónk. Nem mostanában fogsz szorítani egy kicsit a Pats-nek.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
 www.nfl.com/news/story/0ap1000000069485/article/maurice-jonesdrew-doesnt-think-hell-hold-out-again?module=HP11_headline_stack

...remélem ez nem azt jelenti, hogy nem is tervez tárgyalni a Jackosvillelel, hanem egyből más munkáltató után néz (akivel pl rájátszásba juthat)...
Patsnek csak akkor tudtam kicsit szorítani, amikor Fred ott volt. Persze pont akkor nem nyertek semmit.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A baseball rájátszás befolyásolhatja a scheduleunkat. Ha az Oakland Atlethics jó szériája folytatódik még egy darabig a Jags és Raiders hétfő este fog összecsapni október 22-én!
 www.bigcatcountry.com/2012/10/3/3449708/jaguars-raiders-monday-night-football-mnf
iktriad
Ettől a MNF marad a Bears-Lions? Vagy esetleg a pl a sport tv választhatná a Jags-Raiders (persze miért tenné?)?

Persze az számít továbbra is elsődleges MNFnek.

Tegnapi injury report:
 www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/10/4/3456578/jaguars-bears-injury-report-nfl

Selvie limitált, Daryl és Robinson nem edzettek, Alualu és Meester visszatért. A Bearsnél tegnap egyáltalán nem edzett Peppers!Húsrágó
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A baseball rájátszás befolyásolhatja a scheduleunkat. Ha az Oakland Atlethics jó szériája folytatódik még egy darabig a Jags és Raiders hétfő este fog összecsapni október 22-én!
 www.bigcatcountry.com/2012/10/3/3449708/jaguars-raiders-monday-night-football-mnf
iktriad
Ettől a MNF marad a Bears-Lions? Vagy esetleg a pl a sport tv választhatná a Jags-Raiders (persze miért tenné?)?

Khan álma teljesül a héten valamennyire. Nagyon sokan lesznek nálunk vasárnap. Csak nem kizárólag Jags drukkerek...
Ticket demands (= Bears fans) for Sunday's game are so high that the tarps in Section 403 will be removed, Jags announce.(Gene Frenette)
iktriad
Még csak nem is számít igazán, mert a jegybevétel a városhoz megy. Vagy rosszul tudom? Mondjuk a sör/hotdog fogyasztással valami csak csurran-cseppen a Jagsnek is.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A baseball rájátszás befolyásolhatja a scheduleunkat. Ha az Oakland Atlethics jó szériája folytatódik még egy darabig a Jags és Raiders hétfő este fog összecsapni október 22-én!
 www.bigcatcountry.com/2012/10/3/3449708/jaguars-raiders-monday-night-football-mnf

Khan álma teljesül a héten valamennyire. Nagyon sokan lesznek nálunk vasárnap. Csak nem kizárólag Jags drukkerek...
Ticket demands (= Bears fans) for Sunday's game are so high that the tarps in Section 403 will be removed, Jags announce.(Gene Frenette)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnapi injury report:
Robinson és Daryl nem edzett (nem is játszanak)Selvie limitált volt.
A Bearsnél nagyjából mindenki egészséges (oh, yeah - nem nekünk persze....)
 www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/10/3/3450636/jaguars-bears-injury-report

És Kuharasky "dicsérő szavai" a rebuildingünkről (videó):
 espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/41804/blogger-blitz-tired-of-waiting-on-jags
Sajnos nehéz vele vitázni.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mularkey-t én is sajnálom, de ő elvállalta Gabbert-el együtt a csapatot, Gabbert meg Smith "megváltója", így a három ember sorsa közös, mégha Blaine-t és Mularkey-t sajnálom is miatta. Bratkowsi viszont a HC sara, ő mindig baromi konzervatív OC volt és én inkább nézném, hogy Gabbert 300 yard-okat dobál 2-3 pick-kel, de megtudjuk belőle, hogy valójában mire képes, minthogy kénytelen alibizni, mert annyira kell vigyáznia a labdára, hogy fal híján max. 5-10 yard-okat passzol, egy-két kivétellel 200 yard alatt marad, a csapat meg így is veszít. 1/10-es QB-t erre fölösleges draftolni, ezt egy 4. körös is bőven hozhatná. BG-n biztos nem segít. Tannehill-t és Weeden-t hagyják dobniN-Drew
A szezon végén, amikor már borítékolható lesz a GM-HC-QB váltás, akkor átmehet az offense a "jöjjenek a rakéták" módba, és Gabbert dobjon ami akar, "úgyis mindegy" alapon.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Pesszimista volnék és néha károgok? Lehet. Mea culpa. De ez semmi ahhoz képest, ahogy a Pats topik néz ki egy vereségük után...
N-Drew
Tévedés! Mi győzelem után vagyunk pesszimisták. Vereség után diadalittas, "na, ugye, megmondtam!" hangulat lesz úrrá rajtunk. 😀
Btw Bazzaniék erős konkurencia ezen a területen.😀

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Tudsz ellene tenni valamit?Maka
Költői kérdés a "Költőzsenitől"? 😉
Nem.(Egyedül azt, hogy csapatot váltasz.)Maka
Igazad van. Pesszimista volnék és néha károgok? Lehet. Mea culpa. De ez semmi ahhoz képest, ahogy a Pats topik néz ki egy vereségük után...
Csapatváltás. Pontosan tudod, hogy aki itt a Jaguars-nak szurkol és nincs a világon semmilyen kötődése Jacksonville-hez, az eddig is "szerelemből" tette, mert divatból biztos nem... vagy épp idén megnézte a csábító odds-okat a bwin-en 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bárki bárkit megverhet, csak elég turnovert kell hozzá csinálni. 😊peterk2005
Vagy több pontot. 😉Sobri Jóska
Egyszerű egy játék ez. 😉


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Bárki bárkit megverhet, csak elég turnovert kell hozzá csinálni. 😊peterk2005
Vagy több pontot. 😉

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bárki bárkit megverhet, csak elég turnovert kell hozzá csinálni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Minden meccs más. És a Chicago, főleg Cutler és az offense, azért hajlamos leolvadni. Mondjuk a Djükre ez nem jellemző sajnos. És ráadásul Urlacherék biztos törleszteni akarnak majd MJDvel szemben....iktriad
Én is azt kedvelem az NFL-ben, hogy elméletben bármelyik csapat nyerhet bármelyik ellen.
Rengeteget számítanak a matchupok, nincs egy egyértelmű Power Ranking, ahol az első veri a másodikat, az a harmadikat, és így végig lefelé.
Lehet egy amúgy ergya csapatnak skillje a legjobb ellen (elpicsázták a SF49-t is, amit nem hittem volna, sokan mások se), ettől izgalmas a dolog.
Mondjuk nem ismerem a Jax-t ilyeténképpen, játékosát is alig, de ettől még amit mondottam megállja a helyét. 😊
Biztos vannak jó matchupok erősebb csapatok ellen.
Bears ellen meg jó a 7-6 is, nem kell brillírozni.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Put it this way: a fórumozás hasonló szórakozási forma, mint egy meccs megnézése, és a nyivákolás egyenlő a Bears védelmével.Maka
Én eddig azt hittem a nyivákolás = Cutler. 😊
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Put it this way: a fórumozás hasonló szórakozási forma, mint egy meccs megnézése, és a nyivákolás egyenlő a Bears védelmével.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás. iktriad
Komoly lelki traumát félretéve
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás.


Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.iktriad
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Este 10től lesz ez a meccs is, szóval akkor már aludhatsz is, ha így jobb. 😊 iktriad
Talán a félideig kibírom.....m-bryo
Minden meccs más. És a Chicago, főleg Cutler és az offense, azért hajlamos leolvadni. Mondjuk a Djükre ez nem jellemző sajnos. És ráadásul Urlacherék biztos törleszteni akarnak majd MJDvel szemben....
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás. iktriad
Komoly lelki traumát félretéve
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás.


Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.iktriad
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Este 10től lesz ez a meccs is, szóval akkor már aludhatsz is, ha így jobb. 😊 iktriad
Talán a félideig kibírom.....
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!m-bryo
Higyhje el mindenki, és sem szeretem kikapni látni a Jagst, de sajnos ez az NFL velejárója. Vannak (mély) hullámvölgyek. Reméljük, hogy hamarosan kijövünk a gödörből, és nem vár ránk, detroiti, san fransiscói vagy clevelandi hosszú sikertelenség. Az első két csapat már szerencsére mutatja, hogy azért ha lassan is, de meg lehet fordítani a dolgok állását. Addig meg marad a várakozás.


Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.iktriad
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕m-bryo
Este 10től lesz ez a meccs is, szóval akkor már aludhatsz is, ha így jobb. 😊
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Turelmetlenebb vagyok, hamarabb meguntam 😕 Ahogy említette N-Drew nem vagyunk egyformák!
Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D attól a hideg futkosott végig a hátamnon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk.
És most ezt nézzem megint ??? a neten???Szuper 😕
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szép magyar kifejezéssel élve - moving on:

Snap countok vasárnapról:
DL: Jeremy Mincey 64, Andre Branch 38, Terrence Knighton 47, Tyson Alualu 47, D’Anthony Smith 14, C.J. Mosley 32, Austen Lane 15, Aaron Morgan 10.

LB: Paul Posluszny 65, Russell Allen 58, Kyle Bosworth 23, Julian Stanford 18.

DB: Dwight Lowery 65, Dawan Landry 65, Derek Cox 60, Rashean Mathis 60, Aaron Ross 27, Chris Prosinski 8, Mike Harris 1, Antwon Blake 1.
Poz, és a 2 saftey minden snapen fönt volt eddig az egész szezonban. Ahogy nézem, visszaáltunk, 4-3-4re, bár Stonecold és Stanford számai alapján volt azért 4-2-5 is megint.

Offense
RB: Maurice Jones-Drew 42, Rashad Jennings 21, Greg Jones 23, Jalen Parmele 1.

TE: Marcedes Lewis 34, Zach Potter 15, Maurice Stovall 3, Guy Whimper 1.

WR: Justin Blackmon 52, Mike Thomas 29, Cecil Shorts 27, Kevin Elliott 25, Laurent Robinson 26.
Monroe és Britton végigjátszotta a falban a meccset.

Nem tudom ki látta az MNFet, de amit ott csinált a Bears D Romoékkal attól a hideg futkosott végig a hátamon. Tartok tőle, hacsak nem lesznek olyan borzalmasak mint a Green Bay ellen(főleg Cutlerék), megint csúnyán el lesz kenve a szánk. De ne legyen igazam.