Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Maka: Reflektálva a múlt heti hozzászólásaidra, tisztelem és irigylem az optimizmusodat. Én ugyanúgy örültem a győzelemnek és reménykedtem/reménykedem egy jobb folytatásban. De elsősorban a trendeket figyelem a csapatnál és az az én szememben egy lejtmenet. Ettől még ugyanúgy szurkolok a csapatnak/nézem a meccseket. Szeretem ezt a sportot, mert kiszámíthatatlan. Iktriad (bár már ahogy látom ő is kevésbé) és Te mindig a jó dolgokat keresitek és türelmesebbek vagytok. Én viszont (a többiek véleményét csak sejtem, de nem akarok a nevükben nyilatkozni) unom már az 5 éves szopórollert és az állandó ígérgetéseket, hogy majd szezon közepére/jövőre milyen jók leszünk. Számomra néhány villanás kevés.
Ez van, nem vagyunk egyformák!
N-Drew
Tudsz ellene tenni valamit? Nem. (Egyedül azt, hogy csapatot váltasz.)

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Először is köszönöm a "méltatást", bár azért a totál laikus megállapításaimat barokkos túlzás mélyelemzésnek tekinteni. Az mondjuk tény, hogy hosszú 😀 (ez is...)
Ami a belinkelt cikkeket illeti köszönet érte, az első tényleg zseniális és a Fred-re vonatkozó résszel maximálisan tudtam azonosulni. Sajnos többnyire a többi megállapítással is...
Ami "Alfréd" cikkét illeti, az a csóka ( illetve varjú) mindig idegesítően tutira megy. Persze akinek az aláírásában kiemelve benne van, hogy hányan követik twitter-en, attól ne várjunk sokat. Igazi "smartass". Ettől még kivételesen igazat adok neki abban, hogy kelleni fog a nagytakarítás és inkább előbb, mint utóbb. A GM leszerepelt és, ha Khan újat hoz a helyére, akkor jobb tiszta lappal kezdeni és hagyni, hogy ő válassza az edzői stábot, illetve közvetetten a kezdő QB-t (jó eséllyel újat). Különben lehet majd arra fogni, ha nem megy a szekér, hogy kénytelen volt akarata ellenére adott emberanyagból dolgozni. Nem hiszem, hogy akár a csapat, akár Khan elbír egy újabb 4 éves rebuilding-et. Eleve nem tartottam korrektnek, hogy Gene Smith 3 évvel meg lett hosszabbítva, közvetlenül a csapat eladása előtt, bár könnyen lehet, hogy ez az üzlet része volt. Mindenesetre kétlem, hogy Khan jó üzletemberként tovább fogja tűrni ezt a céltalan vergődést és lapátolja majd a pénzét egy ilyen teljesítményre. Szerintem benyeli majd a 18 milliót, és inkább megfizet egy igazán jó szakembert, hogy rázza gatyába a csapatot, mert már középtávon jobban fog járni vele. Csak a hülye nem látja, hogy Gene Smith tokkal-vonóval akkorát bukott, mint az ólajtó.
Mularkey-t én is sajnálom, de ő elvállalta Gabbert-el együtt a csapatot, Gabbert meg Smith "megváltója", így a három ember sorsa közös, mégha Blaine-t és Mularkey-t sajnálom is miatta. Bratkowsi viszont a HC sara, ő mindig baromi konzervatív OC volt és én inkább nézném, hogy Gabbert 300 yard-okat dobál 2-3 pick-kel, de megtudjuk belőle, hogy valójában mire képes, minthogy kénytelen alibizni, mert annyira kell vigyáznia a labdára, hogy fal híján max. 5-10 yard-okat passzol, egy-két kivétellel 200 yard alatt marad, a csapat meg így is veszít. 1/10-es QB-t erre fölösleges draftolni, ezt egy 4. körös is bőven hozhatná. BG-n biztos nem segít. Tannehill-t és Weeden-t hagyják dobni, bár Weeden-t meg agyonterhelik. Balansz az kell, főleg MJD mellett, de ennél jóval bátrabb játékhívásokat vártam volna.
Ami Ik felvetését illeti, kb. én is azokat a játékosokat tartanám meg, akiket ő írt. Azért a teljes csapatot egyáltalán nem szabad felrobbantani. De a rizikós egészségi állapotú (szegény Kampman!, illetve így utólag Session), közepes tudású játékosok idehozását arányosan egy valag pénzért (idén Ross és Robinson) el kell felejteni.

Maka: Reflektálva a múlt heti hozzászólásaidra, tisztelem és irigylem az optimizmusodat. Én ugyanúgy örültem a győzelemnek és reménykedtem/reménykedem egy jobb folytatásban. De elsősorban a trendeket figyelem a csapatnál és az az én szememben egy lejtmenet. Ettől még ugyanúgy szurkolok a csapatnak/nézem a meccseket. Szeretem ezt a sportot, mert kiszámíthatatlan. Iktriad (bár már ahogy látom ő is kevésbé) és Te mindig a jó dolgokat keresitek és türelmesebbek vagytok. Én viszont (a többiek véleményét csak sejtem, de nem akarok a nevükben nyilatkozni) unom már az 5 éves szopórollert és az állandó ígérgetéseket, hogy majd szezon közepére/jövőre milyen jók leszünk. Számomra néhány villanás kevés.
Ez van, nem vagyunk egyformák!

N-Drew
Megszegem az ígéretemet(?) de muszáj reagálnom N-Drew-ra!!!!
Csak annyit hogy ---- RESPECT---!!!(tobbre nincs kedvem)
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Először is köszönöm a "méltatást", bár azért a totál laikus megállapításaimat barokkos túlzás mélyelemzésnek tekinteni. Az mondjuk tény, hogy hosszú 😀 (ez is...)
Ami a belinkelt cikkeket illeti köszönet érte, az első tényleg zseniális és a Fred-re vonatkozó résszel maximálisan tudtam azonosulni. Sajnos többnyire a többi megállapítással is...
Ami "Alfréd" cikkét illeti, az a csóka ( illetve varjú) mindig idegesítően tutira megy. Persze akinek az aláírásában kiemelve benne van, hogy hányan követik twitter-en, attól ne várjunk sokat. Igazi "smartass". Ettől még kivételesen igazat adok neki abban, hogy kelleni fog a nagytakarítás és inkább előbb, mint utóbb. A GM leszerepelt és, ha Khan újat hoz a helyére, akkor jobb tiszta lappal kezdeni és hagyni, hogy ő válassza az edzői stábot, illetve közvetetten a kezdő QB-t (jó eséllyel újat). Különben lehet majd arra fogni, ha nem megy a szekér, hogy kénytelen volt akarata ellenére adott emberanyagból dolgozni. Nem hiszem, hogy akár a csapat, akár Khan elbír egy újabb 4 éves rebuilding-et. Eleve nem tartottam korrektnek, hogy Gene Smith 3 évvel meg lett hosszabbítva, közvetlenül a csapat eladása előtt, bár könnyen lehet, hogy ez az üzlet része volt. Mindenesetre kétlem, hogy Khan jó üzletemberként tovább fogja tűrni ezt a céltalan vergődést és lapátolja majd a pénzét egy ilyen teljesítményre. Szerintem benyeli majd a 18 milliót, és inkább megfizet egy igazán jó szakembert, hogy rázza gatyába a csapatot, mert már középtávon jobban fog járni vele. Csak a hülye nem látja, hogy Gene Smith tokkal-vonóval akkorát bukott, mint az ólajtó.
Mularkey-t én is sajnálom, de ő elvállalta Gabbert-el együtt a csapatot, Gabbert meg Smith "megváltója", így a három ember sorsa közös, mégha Blaine-t és Mularkey-t sajnálom is miatta. Bratkowsi viszont a HC sara, ő mindig baromi konzervatív OC volt és én inkább nézném, hogy Gabbert 300 yard-okat dobál 2-3 pick-kel, de megtudjuk belőle, hogy valójában mire képes, minthogy kénytelen alibizni, mert annyira kell vigyáznia a labdára, hogy fal híján max. 5-10 yard-okat passzol, egy-két kivétellel 200 yard alatt marad, a csapat meg így is veszít. 1/10-es QB-t erre fölösleges draftolni, ezt egy 4. körös is bőven hozhatná. BG-n biztos nem segít. Tannehill-t és Weeden-t hagyják dobni, bár Weeden-t meg agyonterhelik. Balansz az kell, főleg MJD mellett, de ennél jóval bátrabb játékhívásokat vártam volna.
Ami Ik felvetését illeti, kb. én is azokat a játékosokat tartanám meg, akiket ő írt. Azért a teljes csapatot egyáltalán nem szabad felrobbantani. De a rizikós egészségi állapotú (szegény Kampman!, illetve így utólag Session), közepes tudású játékosok idehozását arányosan egy valag pénzért (idén Ross és Robinson) el kell felejteni.

Maka: Reflektálva a múlt heti hozzászólásaidra, tisztelem és irigylem az optimizmusodat. Én ugyanúgy örültem a győzelemnek és reménykedtem/reménykedem egy jobb folytatásban. De elsősorban a trendeket figyelem a csapatnál és az az én szememben egy lejtmenet. Ettől még ugyanúgy szurkolok a csapatnak/nézem a meccseket. Szeretem ezt a sportot, mert kiszámíthatatlan. Iktriad (bár már ahogy látom ő is kevésbé) és Te mindig a jó dolgokat keresitek és türelmesebbek vagytok. Én viszont (a többiek véleményét csak sejtem, de nem akarok a nevükben nyilatkozni) unom már az 5 éves szopórollert és az állandó ígérgetéseket, hogy majd szezon közepére/jövőre milyen jók leszünk. Számomra néhány villanás kevés.
Ez van, nem vagyunk egyformák!

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Robinson a Colts ellen rázkódott, majd a Bengals ellen is.
Collie time lesz ez, csak mondjuk míg Collie rookie szerződéssel van potom pénzért Indyben, addig Robinson azért nem kevés pénzt visz a kukába.
Bobzillát is leigazolhatnátok. 😊

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
2 cikket ajálanék mindenki, de főleg a még érdeklödő fanbase tagjai számára.

Először Brian Fulford újabb zseniális Wind Spiritje(nekem ez a Jags központú MMQB), amely korhatárokhoz köti a további Jags meccsek nézését. 😊
 change-can.com/2012/10/01/jaguars-wind-sprints-we-need-a-rating-system/
Utána pedig néhány kőkemény pontot is megfogalmaz.
iktriad
Ez kb a legjobb link, ami az utóbbi időben ide került. Már majdnem elkezdtem bekopizni pár tételt a pontjai közül, de mivel szinte mindegyik telitalálat, ezért kihagytam a dolgot. Baromi jól vázolja a helyzetet, ami most Jaksonvilleben előállt.
Egyet muszáj idecitálnom: "You deserved better, Fred Taylor."

Alfie: "ki kéne rúgni mindenkit, csak sajnos 18 M$ lesz a számla" gondolatmenetét is megértem, bár ha jön egy GM, az feltétlenül HC váltást is jelentene? Nem annyira figyelem, hogy ez általános dolog-e, de majd megmondjátok!
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 cikket ajálanék mindenki, de főleg a még érdeklödő fanbase tagjai számára.

Először Brian Fulford újabb zseniális Wind Spiritje(nekem ez a Jags központú MMQB), amely korhatárokhoz köti a további Jags meccsek nézését. 😊
 change-can.com/2012/10/01/jaguars-wind-sprints-we-need-a-rating-system/
Utána pedig néhány kőkemény pontot is megfogalmaz.

A másik cikk Alfie Trollé, amely azt elemzi hogyan jutott a rebuilding teljes zsákutcába, és mit kéne tenni, illetve ennek milyen anyagi következményei vannak/lennének:
 www.bigcatcountry.com/2012/10/1/3437274/gene-smith-hot-seat-fire-jacksonville-jaguars

Egyik sem túl könnyű olvasmány (bár Brian korhatáros rendszere mosolyt csal az ember arcára), de hát ilyen időket élünk.

Itt a Pro Football Focus cikke a meccsről:
 www.profootballfocus.com/blog/2012/10/01/refo-bengals-jaguars-week-4/
Cox és Mincey (tehát nemcsak N-Drewnak tetszett a teljesítménye)dicséretet kapnak. Britton meg azt amit sajnos érdemel a vasárnap látottak után.

Hírek:
Robinson úgy néz ki csak a bye után térhet vissza. Jobb is neki, 3 agyrázkódás 2 hónap alatt kemény. Félek megint kidobtunk vele egy valag pénzt az ablakon...

Mularkey(komolyan kezdem sajnálni a fazont, jobb, tehetségesebb csapatot érdemelne) azt mondta Brewster és Britton 50-50%ban kap majd az edzéseken lehetőséget, aki jobb lesz, az kezd és játszik LGben a Bears ellen. Remélem Britton még mindig sérült, és ezért volt ennyire borzalmas, mert ha nem akkor ez elég gáz...
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
DEFENSE: Összességében tavalyhoz képest iszonyat csalódás. Majdnem 400 yard-ot nyeltek be a meccs alatt, ebből 138-at futásból. Hosszú évekre visszamenőleg, ha gyengébb is volt a védelem, futás ellen mindig elég jó volt. Ebben fejlődünk tehát, csak baromi rossz irányba.
N-Drew
Ez a 400 kapott yard elég stabil idén. Minden meccsen ennyit szednek össze.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meccset nem láttam, de N-Drew fasza kis elemzést írt.
Brittonnak folyamatosan egészségügyi problémái vannak, a tartósságban ennél több kell attól, aki jövőre a helyére érkezik...
0 sack kérdés megoldása FA útján javasolt. DE-t nem tudnak ezen a környéken draftolni. Inkább költsenek nagy pénzt egy kipróbált, bizonyított játékosra, mint húzogassa Gene a "DIV III. nagy ígéreteit". Húsrágó
Egyteértek. Inkább hozzunk ide egy Cliff Avrilt, mintsem hogy itt szenvedjünk HA Branch továbbra is ennyire észrevétlen marad.

Épp belegondoltam az FAvé váló embereink egyfolytában spórólnak itt nekünk, leszámítva Coxt(aki bizonyítja, hogy a legjobb CBnk) és távollétével Darylt.

Mathist meg Greg Jonest egy tisztességes szerződéssel kínálnám meg(2-3 millió $/év). Cox meg Daryl kaphat egy zsírosabbat is(már ha Daryl úgy képes játszani, ha visszajött - gondolom a bye után - mint tavaly). Knighton, Jennings és Britton pedig attól függ, hogy mit csinálnak még idén.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Meccset nem láttam, de N-Drew fasza kis elemzést írt.
Brittonnak folyamatosan egészségügyi problémái vannak, a tartósságban ennél több kell attól, aki jövőre a helyére érkezik...
0 sack kérdés megoldása FA útján javasolt. DE-t nem tudnak ezen a környéken draftolni. Inkább költsenek nagy pénzt egy kipróbált, bizonyított játékosra, mint húzogassa Gene a "DIV III. nagy ígéreteit".
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
N-Drew csak most láttam a mély elemzésedet - óriási köszönet érte. Pendletont én sem értem, miért nem vetjük be, ha egyszer ennyire nem tudjuk levédeni a futást. Marshallt viszont tudom miért jegeljük. Mert szar. Az volt már preseasonban is. Csak mivel draft pick volt, nerm akarják kitenni. Ha UDFA lenne, már rég nem lenne nálunk (vagy a ligában...).

D-line: a legnagyobb csalódás. Knighton és Alualu breakout szezonja úgy néz ki a nagy érdeklődésre való tekintettel elmarad. Knighton legalább spórol nekünk némi lét ezzel, mert nagy összegű szerződést az első 4 meccs alapján nem adnék neki. Egyszerűen borzalom, amit ott produkálunk idén. 3 meccs óta 0nem szereztünk sacket. Ha nem tudunk semmit csinálni a Chicago ellen, ideje lesz a front officenak, magának Khannak elgondolkozni 1-2 dolgon...

O-fal. Olvastam, hogy behozták a 2. félidőre Britton helyébe Brewstert, és egyből jobb lett az O-fal. Eben szerintem nem 100%os, és előbb lett visszahozva, mint kéne.

WRek: Robinson 2 hét alatt 2 agyrázkódást szenvedett, Nyár óta ez volt a 3.ik, Nem tudom nem-e kellene őt most pihetetni, mert Session a példa arra, hogy ez nem játék.

Remélem a Dallas ma lefárasztja a macikat, akkor talán lesz ellenük egy fikarcnyi esélyünk vasárnap. Ráadásul a D kulcsemberei Urlacherel az élen különösen utazni fognak MJDre hogy kiüssék, mert van egy rendezetlen számlájuk vele szemben...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A tegnapi nap egyedüli fénypontja: Fred beiktatása a Jaguars Ring of Honorba
 jacksonville.com/video/sports/football/jaguars/2012-09-30/watch-fred-taylor-inducted-pride-jaguars
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ok, ha már én jót szundikáltam a meccs alatt. Bár lehet, hogy most is alszom, és akkor éppen csak rémeket álmodom. 😊
Bár lenne ez a szezon olyan, mint Pamela álma a Dallasban - sok szar dolog történik benne, de felébredünk és kiderül, hogy csak álmodtuk az egészet és kint a fürdőszobában egy komolyan vehető QB vagy HC vagy GM borotválkozik éppen.

Azért "jó" látni, hogy az kezdő O-line 6 sacket és 7 QB hitet hozott össze, a mi pass rushunk meg össz-vissz 1 QB hitet, azt is az UDFA rookie S Antwon Blake... iktriad
...amit inkább ne tett volna Ik, mert szerintem ebből lett a "roughing the passer" büntetés -15 yard-ért, miközben, ha nem ér hozzá Dalton-hoz 3&out lett volna. Így meg pontokat kaptunk a továbbmenő támadásból... ja elfelejtettem említeni az ST-t. Anger ma nem volt annyira állat. Volt egy eddigi önmagához képest baromi gyenge puntja, ami után majd félpályáról jöttek. Ellenben a Cincy ST-jére emlékszem. Fake punt megint és mi beszoptuk... pedig nemrég csinálták szinte ugyanezt. Valakik elaludtak a videószobában...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fun fact a mai "Bob Bratkowski Bowl"-hoz(OCnk anno 10 évig volt a Cincynél ugyanezen a poszton. "Imádták" is érte Ohioban, főleg az utolsó években...):
iktriad
Én már most "imádom"... Alakulhatott volna másképp is, voltak momentumai a csapatnak, de sok volt a hiba döntő pillanatokban és ezek többségét az összpontosítás hiányának tudom be. Majd még éjjel összeszedem a benyomásaimat aztán leírom, hogy én hogy láttam a dolgokat.
N-Drew
Ok, ha már én jót szundikáltam a meccs alatt. Bár lehet, hogy most is alszom, és akkor éppen csak rémeket álmodom. 😊
Bár lenne ez a szezon olyan, mint Pamela álma a Dallasban - sok szar dolog történik benne, de felébredünk és kiderül, hogy csak álmodtuk az egészet és kint a fürdőszobában egy komolyan vehető QB vagy HC vagy GM borotválkozik éppen.

Azért "jó" látni, hogy az kezdő O-line 6 sacket és 7 QB hitet hozott össze, a mi pass rushunk meg össz-vissz 1 QB hitet, azt is az UDFA rookie S Antwon Blake...
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Fun fact a mai "Bob Bratkowski Bowl"-hoz(OCnk anno 10 évig volt a Cincynél ugyanezen a poszton. "Imádták" is érte Ohioban, főleg az utolsó években...):
iktriad
Én már most "imádom"... Alakulhatott volna másképp is, voltak momentumai a csapatnak, de sok volt a hiba döntő pillanatokban és ezek többségét az összpontosítás hiányának tudom be. Majd még éjjel összeszedem a benyomásaimat aztán leírom, hogy én hogy láttam a dolgokat.

No akkor nézzük, így reggel fél négykor(bocs, hosszú lesz):

DEFENSE: Összességében tavalyhoz képest iszonyat csalódás. Majdnem 400 yard-ot nyeltek be a meccs alatt, ebből 138-at futásból. Hosszú évekre visszamenőleg, ha gyengébb is volt a védelem, futás ellen mindig elég jó volt. Ebben fejlődünk tehát, csak baromi rossz irányba.

DT-k: Lehet, hogy én vagyok vak, de Pendleton-t egy play-nél sem láttam fent. Leírom huszonötödször is, hogy nem értem minek draftolták, ha ki sem próbálják, pedig senki sem tud róla, hogy maródi lenne, ugyanakkor azt mondták róla, hogy futás ellen jó csak. Ez a "csak" mostanában igen jól jönne, azt meg láttuk előszezonban, hogy a méretéhez képest meglepően gyors. Knighton és Alualu irdatlanul alulteljesítettek ma is. Ha Pot Roast lefogyva ilyen tré, Alualu meg tök egészségesen ilyen szar, akkor kérném az eredeti állapot helyreállítását, mondjuk a 2010-es szezonra, dagadt Knighton-nal és sérült Alualu-val. CJ Mosley viszont nem volt rossz, főleg mivel ő volt az a szemfüles, aki összekukázta BJGE kiejtett labdáját.

DE-k: Írhatnám, hogy ilyenek nálunk nincsenek és lépjünk tovább, de ez igazságtalan lenne Mincey-vel szemben. Branch rookie, de eddig nagyon nem mutatott semmi érdemlegeset. Lane ellenben veterán, aki mindig lesérül, visszavárjuk, felépül... és ugyanúgy nem történik semmi. Érdemi nyomást nem tudtak Dalton-ra rakni. Mincey sem, viszont ő, bár alibizhetne nyugodtan az új szerződésével, legalább felszántja a pályát és csinál jó dolgokat. Most például alsó hangon is egy biztos FG-tól (inkább TD lett volna a vége) mentette meg a csapatot, mikor a végzóna előtt kb. 2 yard-dal első szándékból kiütötte a labdát az "ügyvédi iroda" kezéből.

LB-k: Nem hittem Iktriad-nak, amikor azt hajtogatta mennyit számítana, ha Daryl Smith visszatérne. Most már elhiszem. Poz egyedül kevés, pedig baromi jól játszott ma is. Allen leginkább depth volt eredetileg, annál jobban teljesít, de csak akkor, ha legalább Poz és Daryl ott vannak mellette. Bosworth. Felpattant Dalton labdája, mákkal összeszedte, majd nagy igyekezetében elkezdett vele futni, ám anélkül, hogy hozzáértek volna egyszerűen kiejtette, amit persze visszaszerzett a Cincy... ha ott összerogy vele, ahol megszerezte, már akkor FG távolságból jöttünk volna. Ez volt az első és szerintem legfontosabb momentum, ami más irányba terelhette volna a meccset. Nem így lett. Itt is szeretném látni az 5. körös rookie Brandon Marshall-t a helyén. Rutin nélkül is el lehet ejteni a labdát és őt talán nem kennék arrébb, mint a taknyot minden játéknál...

DB-k: Landry semmi különös, ellenben Lowery nem sokat tudott segíteni Mathis-nek. Neki egyértelműen sok volt egy az egyben Green, konkrétan AJ Green agyonverte, ugyanakkor volt egy-két szép megmozdulása is. Sajnos azonban AJ mellett nagyon látszott, hogy megkopott már kicsit a sebessége. Cox viszont baromi jó volt, ami felé ment azt levédekezte, úgyhogy Dalton egy idő után már szinte csak Green felé dobált (sajnos igen eredményesen), akit meg Mathis őrzött. Aaron Ross semmi különös, de ő csak nickelbe jó max, amit eddig hoz, azt Drew Coleman is bőven tudta, sőt. Sose gondoltam volna hogy ilyet fogok írni, de ez a csapategység jelenleg a legjobb a D-ből.

OFFENSE: 212 yard. Marha kevés egy totál tartalékos secondary-vel felálló csapat ellen. Említettem már, hogy ma "megszerettem" Bratkowski-t, ritka hülye játékhívások voltak. MoJo/Jennings el tudják kapni a labdát, ehhez képest egy-egy screen passz volt elvétve. Mindezt úgy, hogy egy drive-on keresztül működött a futás (abból lett a TD), különben nuku, mert rosszkor hívott futást, vagy rossz helyen. Azt meg végképp nem értettem, hogy lehet 3&12-re olyan passzjátékot hívni, ahol a WR a LoS-en kapja a labdát...

O-fal: 6 sack-et engedtek. Britton visszatért, de borzalmas volt. Burfict úgy ment át a falunkon a sack-jénél, hogy Britton és Meester egyszerűen nyitott neki egy lyukat középen. Egyfolytában összeomlott a zseb, Gabbert-nek minimális ideje volt, folyamatos nyomás volt rajta.

QB: Szokásos 200 yard alatt, megvolt az első INT-je a szezonban. Már nem tűnik beszarinak, volt néhány kifejezetten jó helyzetfelismerése. Ugyanakkor még mindig hajlamos "belesétálni" a sack-be és (másik döntő momentum ma) továbbra is hajlamos lábon dobni a WR-eket éles helyzetben. Ha jól dobja oda a labdát a RZ-ban Elliott-nak, simán lehetett volna TD a FG helyett. Kár érte. Ugyanakkor azt érzem nála, hogy direktbe visszafogja a Mularkey/Bratkowski páros, nem dobhat mélyeket, pedig ezzel nem lesz jobb neki hosszútávon, hisz a csapat kikap, neki meg nem jön meg az önbizalma.

WR-ek: Robinson-nál megállt bennem az ütő az egy elkapásánál, jó nagyot kapott megint a feje. Thomas semmi különös, Elliott nem tehetett róla, hogy pocsék passzt kapott, Shorts sem tündökölt ma, egyedül Blackmon villantott valamit, ami jó volt, de kevés. Továbbra is gond, hogy nem tudnak igazán elszakadni a védőktől.

TE-k: Lewis nagyon szépen kapta el Gabbert passzát a végzónában, ez volt az egyetlen TD-nk. Szokás szerint jók voltak a blokkjai, volt még néhány szebb momentuma. Potter-re nem is igazán emlékszem a meccsről.

RB-k: Jennings visszajött, de nem volt jó, returner-ként sem tudott alkotni. A baj az, hogy ma MoJo sem. Egy (a TD-vel végződő) drive-ot leszámítva nem ment a futás, a Bengals meg tudta fogni a futójátékunkat. Ez mondjuk kulcsszerepet játszott a vereségünkben, nem erre számított senki sem.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fun fact a mai "Bob Bratkowski Bowl"-hoz(OCnk anno 10 évig volt a Cincynél ugyanezen a poszton. "Imádták" is érte Ohioban, főleg az utolsó években...):
Ha valaki bekerült a Jaguars Ring of Honorba, eddig mindig nyertünk.
2006ban, mikor Bosellit beiktatták a Jags 41-0ra verte anno a Jetst.
Tavaly pedig, mikor Weaverék bekerültek, legyöztük az Indyt(és ezzel hozzásegítettük őket Andrew Luckhoz... Na jó MJD szép rekordokat állított fel/döntött meg).

Szóval remélem Gabbert és társai ápolni fogják a hagyományokat és valahogy elkapják Scholesékat. Mondjuk ha ez ellen a secondary ellen szenvedni fogunk (2 egészséges CBjük van, Terrance Newman és Adam -már nem Pacman- Jones. + a sérült Leon Hall), az nagyon gáz lesz, főleg ha Brittonék a meccs 90-95%ban meg tudjákvédeni szöszit Dunlapéktől.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A '16os vagy '17es drafton majd hozzánk kerül Kelvin - ha kell, legfeljebb majd feltradelünk érte. MJD akkor még csak 31 vagy 32 éves lesz szóval addig simán elfutkározhat, sőt 1-2 évig taníthatja a srácot, mint anno Fred őt. 😊

Ha már Fred - ez az ő napja lesz szóval

-FTU nagy interjú a legendával:
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-09-29/story/fred-taylors-run-jaguars-immortality-special
-Jaguars.com nagy interjú:
 www.jaguars.com/news/article-JaguarsNews/Fred-Taylor-QA/fc871822-1f37-4594-a897-b32ba20c7c87

-Egy nagyon szép tribute cikk a BCCn
 www.bigcatcountry.com/2012/9/25/3394003/fred-taylor-hall-of-fame-jacksonville-jaguars-pride-of-jagaurs

-Coughlin, Boselli és Weaver gondolatai Fredről(hogy-hogy JDR nem lett megszólaltatva?... 😊 )
 jacksonville.com/sports/football/jaguars/2012-09-29/story/what-theyre-saying-about-fred-taylor

Nagyon örülök, hogy a 2009es elválás ellenére Fred és a franchise rendezni tudta a viszonyait, és Bosellihez hasonlóan Fred is immár elválaszthatatlan a jaguarstól.

Jó lenne őt is egy szép Wvel köszönteni. Mikor Boselli lett tagja a Jaguars Ring of Honornak, a csapat 2006ban aznap 41-0ra(!) verte a Jetst. Ma persze ilyen eredményről nem is álmodhatok, de egy 1-3 pontos előnnyel nyert Wvel is bőven kiegyeznék. 😊
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha jól értem, ez a srác lesz olyan jó játékos, mint amilyen Tebow volt. És, mivel ő futó, ezért nem lesznek vele olyan gondok mint Tebow-val, ergó valahol nagyon elöl megy majd ki a drafton.
Azaz úgy gondolod, hogy 4-5 év múlva is valahol nagyon elöl húztok majd. 😀 Részemről oké. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Újabb epic fail az ESPNtől. Szerintük ő Fred...

(A fiának volt tegnap egy hatalmas high school meccse. Bár Kelvin remek volt, a csapat egy méretes 42-6os zakóba szaladt bele:  pbgametime.com/news/kelvin-taylor-derrick-henry-impress-in-yulees-42-6-win-over-glades-day/145236/)
Kelvin jövőre (apja nyomdokain haladva)a Florida Gatorsben fogja gyártani(remélhetőleg) a yardokat. Lehet leküzdöm Gátőr undoromat, és amíg ott van szorítok neki(k).iktriad
Köszönjük Emese, illetve ESPN... grat a szokásos profizmushoz.


Sobri Tebow miatt követte a Gators-t, mi majd Kelvin miatt fogjuk...

 www.youtube.com/watch?v=DYpYkJaxgdI

4-5 évet kell tehát még kihúznia MoJo-nak, hogy mentorálhassa is legalább egy szezonon keresztül. Mindenesetre biztosan hozzánk fog kerülni, csak meg kell nézni a videó linkjét, ami ugye elvileg random 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb epic fail az ESPNtől. Szerintük ő Fred...

(A fiának volt tegnap egy hatalmas high school meccse. Bár Kelvin remek volt, a csapat egy méretes 42-6os zakóba szaladt bele:  pbgametime.com/news/kelvin-taylor-derrick-henry-impress-in-yulees-42-6-win-over-glades-day/145236/)
Kelvin jövőre (apja nyomdokain haladva)a Florida Gatorsben fogja gyártani(remélhetőleg) a yardokat. Lehet leküzdöm Gátőr undoromat, és amíg ott van szorítok neki(k).

Draft 2013:
Ezen a héten itt vannak Jags scoutok:
BYU- Hawaii
Boston College - Clemson
Washington State - Oregon
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csupa jó hír: Britton, Lane, Bradfield, Jennings ééééééééés Robinson is valószínű (proable) besorolást kapott vasárnapra, tehát Daryl Smith (és Selvie) kivételével úgy tűnik mindenki hadra fogható lesz a Bengals ellen!

 www.bigcatcountry.com/nfl-injury-report-jacksonville-jaguars/2012/9/28/3423820/jaguars-bengals-injury-report

Hogy fokozzuk a jó híreket a Cincynél már közel sem ilyen rózsás a helyzet.
4 CBjük is kérdéses, kétséges vagy out besorolással rendelkezik (Leon Hall viszont sanszos, hogy játszik.

Számotokra érdekes bejegyzés lehet:

 footballstrategia.blogspot.hu/2012/09/blaine-gabbert-mindent-eldonto-passza.html

😊Petya
Köszönet ezért!
több mint 12 éve
Petya 181 — Eagles fan
Számotokra érdekes bejegyzés lehet:

 footballstrategia.blogspot.hu/2012/09/blaine-gabbert-mindent-eldonto-passza.html

😊
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez sajnos igaz, még úgy se könnyű bekerülni, ha az embernek van SB gyűrűje.

Pl. Bettis "a Busz" két éve benne van finalisták között, de még nem került be, pedig azt hiszem all time yardokban is valahol az elsők között van. Ő valószínűleg azért előbb-utóbb bejut, de pl. Edge-re kíváncsi leszek. Ő is nagyon elöl van az all-time yardlistán, de nehéz lesz neki. Vagy pl. Tomlinsonnak...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 049 — #NoStress
Kíváncsi vagyok ki lesz az első igazi Hall of Famerünk: Boselli, Fred vagy ha így folytatja még pár évig MJD(Torry Holt lesz az 1. aki játszott is itt, de nem a nálunk mutatott játék miatt kerül Cantonba....)?iktriad
Hát, ha MJD így folytatja ahogy mostanában nyomja, van esélye, hogy ő legyen az első. Egyrészt mert továbbra is brutálisak a statjai, másrészt brutálisan sokat is van használva, így meg hamar eljöhet az idő, hogy az öt évét várja. 😉peterk2005
MJD nagy kedvencem, de kötve hiszem, hogy HoF lenne SB, győztes SB, MVP cím nélkül. (Tán ha lenne vagy 8-10 Pro Bowl.)
Nem nagyon van RB a HoF-ban ezek nélkül.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hochuli lesz a bíró vasárnap nálunk. Legalább már tudjuk kit kell majd anyázni.

Ha már vasárnap szóba került, Jeremy Mincey kérdezgette a még Freddel együtt játszó és még a rosterünkön lévő arcokat kedvenc Fredes emlékükről (még Greg Jones is előkerül, akit már évek óta nem hallotam nyilatkozni).
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Honoring-Fred-Taylor/c8295675-b6cd-4f1c-8264-2dc28b27599ciktriad
MJD ezzel a fizimiskával komoly pénzeket kéregethetne össze a stadion előtt egy rongyon ülve. 😊
Húsrágó
Lélektani hadviselés - klosárstíluzssal próbál hatni a front officera. Remélem hamarosan azért előkerül a borotva és a 0ás gép.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Hochuli lesz a bíró vasárnap nálunk. Legalább már tudjuk kit kell majd anyázni.

Ha már vasárnap szóba került, Jeremy Mincey kérdezgette a még Freddel együtt játszó és még a rosterünkön lévő arcokat kedvenc Fredes emlékükről (még Greg Jones is előkerül, akit már évek óta nem hallotam nyilatkozni).
 www.jaguars.com/media-gallery/videos/Honoring-Fred-Taylor/c8295675-b6cd-4f1c-8264-2dc28b27599ciktriad
MJD ezzel a fizimiskával komoly pénzeket kéregethetne össze a stadion előtt egy rongyon ülve. 😊