Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
 challengegames.nfl.com/pickem/experts?nfl_week=3

Warren Sapp szerint nyer a Jags 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ideje lenne egy picket összehozni a védelemnek.Maka
Mathis egész jó a rookie QBk ellen. Emlékeztek még 2009ben hogy lekapta az akkor újonc Sacho legelső passzát a Jets elleni 1. playnél? Derek pedig anno élete első regular NFL meccsén Indyben, az első negyedben picket szedett Manningtől.
Bízom abban, hogy vagy ő vagy Cox összehoz legalább 1 picket.

Draft 2013(lehet holnap már aktuális lesz a dolog... 0-3 esetén nem sok esélyt látok még a wildcardra se, ez esetben a szezon már szeptemberben megy a levesbe...)
Gene scoutot küldött a következő meccsekre Chris Steuber értesülése szerint:

Florida State - Clemson
Georga - Vanderbilt
Notre Dame - Michigan
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Speciális szurkolói ösztönzés Gabbert-nek a hivatalos oldalról:

"Let's hope injuries are behind us and we can move forward. We just need Blaine to perform. If he doesn't he'll have another glute injury off my left boot!" 😀

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Ideje lenne egy picket összehozni a védelemnek.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cox, Lane és Gabbert játszik(proable). Bradfield kérdéses. Jennings kétséges, Britton, Selvie és Daryl out.

Cox tehát kezd CBben vasárnap és talán Mathis lesz a párja! 😊
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Anger eddig puntonként 52.6 yardot átlagol, ez eddig második a ligában. Mindez úgy, hogy eddig neki volt a legtöbb (13) puntja.Maka
Eddig ő a legjobb rookienk... Valamelyestezzel igazolja Gene meglehetősen hülye döntését, hogy a 3. körben draftolta.

Cox, Lane és Gabberet segge (szöszi is) úgy tűnik teljes értéküen edzett ma is, tehát lehet számítani mindhármuk kkátékára vasárnap.
Bratfieldet és Jenningst sisakkal a fejükön láttak ma az edzésen, tehát valamennyit ők is megpróbálnak edzeni.
Britton és Selvie tuti nem játszik.
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Anger eddig puntonként 52.6 yardot átlagol, ez eddig második a ligában. Mindez úgy, hogy eddig neki volt a legtöbb (13) puntja.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Injury report:
 www.bigcatcountry.com/2012/9/20/3364538/jaguars-colts-injury-report
A nap jó híre, hogy Cox teljes értéküen edzett és Lane is ma úgy beszélt a riporterekkel, hogy készen áll visszatérni a DE rotációba. Ha Mathis és Cox tudna kezdeni hátul, az igencsak növelné az esélyeinket. Lane pedig egy kis nyomást rakhatna Andre Branchre. Jó, húzos ellenfelei voltak a rookienak eddig (Kalil, Duane Brown) de nem sokat csinált a regularban.
Bradfield limitált volt, ami meglepő, mert eddig azt mondzták Briitton áll közelebb a visszatéréshez és ő DNP volt ma is.

A Coltsnál úgy tűnik lesz Collie (szegényt múltkor pont Cox küldte IRre...) és Winston Justice, viszont Freeney, Angerer és talán Cory Redding kihagyja a meccset.
Mondjuk a múlt héten általános elképedésre még Jerry Hughesnak is volt sackje Freeney távollétében(ez kritika a mi pass rushunknak. Ja meg a 2 sack, ami csak DTtől jött, az egyikre -Alualuéra - nem is emlékszem, pedig láttam a meccset...), de ahogy olvasom annyira még most se jó. Robert Mathis pedig legalább olyan remek eddig OLB, mint DEnek volt. Remélem Monroe ellen küldik, bár Eugene nem ismeri annyira, mint Freeneyt. Whimpertől meg tudjuk mire számíthatunk...
Az Angerer helyett játszó Jerrell Freeman viszont egész remek ccsere, tehát nem olyan mint a mi csere LBink(bár Allent jelenleg kezdőnek mondanám, és ő legalább megcsinálja a szereléseit), főleg Stonecold...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tegnapi injury reprt:
Gabbert segge köszöni jól van, teljes értéküen edzett(mellesleg Gabbert is). Cox és Lane volt limitált a többiek DNPsek voltek (Gabbertön kívül nincs új sérült).
 www.bigcatcountry.com/2012/9/19/3359274/jaguars-colts-injury-report
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nfl.com-os powerranking is ugyanezt hozza fel, amikor Gene ide került, akkor a passrush és playmakerek hiánya volt a legfőbb gond... és azóta is ugyanezek a problémák...Texans elleni 0 sack hozta ki ezt a szerzőből, de nem sokat lehet vitatkozni az állításaivalHúsrágó
És az eddigi idei 2 is DTktől jött, ráadásul Alualuéra nem is emlékszem.... Moidjuk Knightoné FFes volt.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
nfl.com-os powerranking is ugyanezt hozza fel, amikor Gene ide került, akkor a passrush és playmakerek hiánya volt a legfőbb gond... és azóta is ugyanezek a problémák...Texans elleni 0 sack hozta ki ezt a szerzőből, de nem sokat lehet vitatkozni az állításaival
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Érkezett az eddig WR Maurice Stovall akiből TE akarunk csinálni á lá Ernest Wilford.
Még az Nfl.com-on is WR a posztja...
https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/qyhoqvhicjjzusyajhah
Maurice Stovall Stats, News and Video - WR | NFL.com
Latest on WR Maurice Stovall including news, stats, videos, highlights and more on NFL.com

Stephen Spach távozott. Stowlell tavaly a Lionsnál volt, és nagyon nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. STben is használták, de ott se villogott, ezért vitték oda Osgoodot idén.

Ha tetszik valakinek ha nem (Ik) szerintem igaz amit írnak ebben a cikkben!
 www.bigcatcountry.com/2012/9/19/3355360/gene-smith-contract-fired-jacksonville-jaguars#storyjumpm-bryo
Én is valami ilyesmit akartam a héten összehozni de Alfie Troll megelőzött. Szóval jelenleg közel van az álláspontom a cikkhez.

Sajnos igaz Vic Ketchman tézise: "You are what you draft."
A 4 év draftoljai közül a legjobb 3 az első draftból jött (Monroe, Knighton, Cox).A 2010es draft egyre jobban hasonlít a 2008as "sikerességére" (bár Grovesnak egész jó meccse volt a Pats ellen vasárnap - blockolt punt, és sackelte Bradyt is(.Úgy látszik az arizonai levegő jót tesz neki.). A tavalyi és idei draftot még korai értékelni. Isaac mondjuk már nincs itt.

Ezek szerint a seggizom-húzódásodról igen bölcsen hallgattál 😀N-Drew
LOL, nekem is az volt az első gondoloatom, hogy vajon ülve, vagy állva adta álmában a riportot. 😀peterk2005
Gabbert mindig állva szokott nyilatkozni szezon közben.

és hogy a csere futónak leszakadt a lába.Maka
Mit lehet tenni, ha "TC alatt nagyon reményteljes" a középső neve.Húsrágó
Jenningsnek van esélye vasárnap visszatérni.

Meg megígértem, hogy a bye week előtt 3-2-vel fogunk állni.Maka
OK, melyik szezonban?

😀Húsrágó
Ha most vasárnap kikapunk újra sínen vagyunk egy Top 10es pick felé...

Lane, Cox, Britrton és Jennings is talán visszatérhet vasárnap. A hangsóly a talánon van.

Austen Lane és Cox esetében valamivel jobban az esélyek a talánnál.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha tetszik valakinek ha nem (Ik) szerintem igaz amit írnak ebben a cikkben!
 www.bigcatcountry.com/2012/9/19/3355360/gene-smith-contract-fired-jacksonville-jaguars#storyjump
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Mondtam nekik, hogy még nem dobtam idén picket.Maka
A pontatlanságnak is megvannak a maga előnyei, ha elég pontatlan vagy, akkor még az ellenfél is képtelen lesz elkapni, mert velük még annyit se gyakorolsz együtt. És még így is majd 20 ponttal jobb a passer ratinged mint tavaly...ez maga a fejlődés!

, nincs falam.Maka
Ezért a seggeddel hárítod a passrusht?

, a legjobb elkapóm egy újonc, Maka
Robinson éppen a szekrényedbe pisál, de folytatsd csak, szavad ne feledd!

a kezdő futó nem tudja a playbookot,Maka
vagy Ő tudta csak megtanulni rendesen, ez még nem derült ki ennyi hamvába holt támadásból

és hogy a csere futónak leszakadt a lába.Maka
Mit lehet tenni, ha "TC alatt nagyon reményteljes" a középső neve.

Meg megígértem, hogy a bye week előtt 3-2-vel fogunk állni.Maka
OK, melyik szezonban?

😀
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek szerint a seggizom-húzódásodról igen bölcsen hallgattál 😀N-Drew
LOL, nekem is az volt az első gondoloatom, hogy vajon ülve, vagy állva adta álmában a riportot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Azt álmodtam, hogy én vagyok Blaine, és egy sajtótájékoztatón próbálnak mindenféle kérdésekkel lehúzni.

Mondtam nekik, hogy még nem dobtam idén picket, nincs falam, a legjobb elkapóm egy újonc, a kezdő futó nem tudja a playbookot, és hogy a csere futónak leszakadt a lába. Maka
Ezek szerint a seggizom-húzódásodról igen bölcsen hallgattál 😀

Session: Szinte biztosra veszem, hogy vissza fog vonulni a közeli jövőben.

Whimper-téma: Egyetlen emlékezetes megmozdulására emlékszem vasárnapról, mikor MoJo 10+ yardos futását sikerült a hülye szabálytalankodásával büntetőyardokra váltania...

több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Egyébként Session mikor játszhat legközelebb? 6 meccset kell kihagynia a POOP lista miatt, ugye?

Egyébként ha tényleg egy agyrázkódással szenved lassan egy éve, akkor ideje lesz szögre akasztani a cipőt.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Azt álmodtam, hogy én vagyok Blaine, és egy sajtótájékoztatón próbálnak mindenféle kérdésekkel lehúzni.

Mondtam nekik, hogy még nem dobtam idén picket, nincs falam, a legjobb elkapóm egy újonc, a kezdő futó nem tudja a playbookot, és hogy a csere futónak leszakadt a lába. Meg megígértem, hogy a bye week előtt 3-2-vel fogunk állni.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jövőre a 3. -4. kör után tradeljük el az összes pickünket, az UDFAink úgyis szinte mindig jobbak, mint a késő körös draftpickek.)iktriad
ez tetszett 😊 pedig ott lehet igazán mélyet meríteni a nevenincs sulik sosem hallott játékosaiból

Amúgy én Prosinski játékát keveslem kicsit, Ő azért tavaly már szokhatta az NFL-t, most ideje lenne játszani is...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2. heti snap count:

OFFENSE (42)

QB: Blaine Gabbert 39, Chad Henne 3

RB: Maurice Jones-Drew 39, Greg Jones 14, Montell Owens 6.

TE: Marcedes Lewis 35, Zach Potter 15.

WR: Laurent Robinson 39, Justin Blackmon 37, Mike Thomas 18, Cecil Shorts 8.

The offensive line of Eugene Monroe, Herb Taylor, Brad Meester, Uche Nwaneri and Guy Whimper played every snap.
Na ez durva - bár olyan sok offense snap newm volt...
DEFENSE (85)

DL: Andre Branch 65, Tyson Alualu 65, Jeremy Mincey 80, D’Anthony Smith 3, Terrance Knighton 65, C.J. Mosley 51, Aaron Morgan 11.

LB: Paul Posluszny 84, Russell Allen 82, Kyle Bosworth 68, Julian Stanford 1.

DB: Dawan Landry 85, Dwight Lowery 85, Aaron Ross 82, William Middleton 57, Rashean Mathis 40, Chris Prosinski 9, Kevin Rutland 2.

Mathis egyre több lehetőséget kap. Ez az 1 pozítívum. Landry és Lowery megint csere nélkül végigjátszották a meccset csakúgy mint múlt héten.
Brandon Marshall 1 D snappet se játszott, pedig mindkét meccsen benne volt az aktív keretben. Miért is draftoltuk őt az 5. körben? (Mike Harris és Jeris Pendleton se lett még nagyon bevetve eddig. Jövőre a 3. -4. kör után tradeljük el az összes pickünket, az UDFAink úgyis szinte mindig jobbak, mint a késő körös draftpickek.)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Két meccs alapján még nem mondjuk, hogy nem megy neki. Abból az 52 passzolt yardból nem jutott most neki, de volt most is QB, aki 500+ yardot passzolt. Abból csak jutott volna Alkesznak is. 52 yardot nehezebb igazságosan elosztani 😉Húsrágó
Csak poénkodtam.

Ja és Whimper takarodj!
iktriad
Efölött el is siklottam. Alig van hadra fogható ember A Falba, és te azokat is szétkergetnéd? 😀

Taylor pl annál a néhány snapnél, ahol kimondottan figyeltem, egészen jól muzsikált. (biztos szóltak neki, hogy árgus szemmel nézem, és szedje össze magát) 😊Húsrágó
Toronymagasan ő a leggyengébb láncszem. Remélem Britton visszatér vasárnap.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ja és Whimper takarodj!
iktriad
Efölött el is siklottam. Alig van hadra fogható ember A Falba, és te azokat is szétkergetnéd? 😀

Taylor pl annál a néhány snapnél, ahol kimondottan figyeltem, egészen jól muzsikált. (biztos szóltak neki, hogy árgus szemmel nézem, és szedje össze magát) 😊
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Srácok! Nem értitek a lényeget... azért nincs igazi vezére a csapatnak, mert Gene Smith ugyebár többnyire csak volt csapatkapitányokat, volt egyetemi csapatok "motorjait" igazolja le. Kioltják egymást a nagy motivátorok. 😉
A nagy győzelmek meg azért nem jönnek, mert a GM-ünk feje beszorult a seggébe és még mindig nem hajlandó megérteni, hogy ha bajnokságot akarsz nyerni, elsősorban jó játékosokat kell igazolni, és csak másodsorban jó embereket... Fordítva sajnos nem megy.
N-Drew
Hadd döntsem meg a teóriád:
Blackmon ittasan vezetett (2×) és látod, hogy eddig egyelőre neki se megy a játék.iktriad
Két meccs alapján még nem mondjuk, hogy nem megy neki. Abból az 52 passzolt yardból nem jutott most neki, de volt most is QB, aki 500+ yardot passzolt. Abból csak jutott volna Alkesznak is. 52 yardot nehezebb igazságosan elosztani 😉
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nem is csodálom hogy B14c'mon-nak nemmegy hisz nagyon sok passz-t még nemkapott.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Srácok! Nem értitek a lényeget... azért nincs igazi vezére a csapatnak, mert Gene Smith ugyebár többnyire csak volt csapatkapitányokat, volt egyetemi csapatok "motorjait" igazolja le. Kioltják egymást a nagy motivátorok. 😉
A nagy győzelmek meg azért nem jönnek, mert a GM-ünk feje beszorult a seggébe és még mindig nem hajlandó megérteni, hogy ha bajnokságot akarsz nyerni, elsősorban jó játékosokat kell igazolni, és csak másodsorban jó embereket... Fordítva sajnos nem megy.
N-Drew
Hadd döntsem meg a teóriád:
Blackmon ittasan vezetett (2×) és látod, hogy eddig egyelőre neki se megy a játék.