Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Woodoo Harvey -> Cincinátus! Annyira kiváncsi vagyok, hogy minden leszerepelt Jacksonville megtáltosodik-e a Bengalsban?Húsrágó
Majd meglátjuk. Azt kijelenthetjük, hogy Denverben sem csinált túl sokat. És Nelsonnal ellentétben, akinek a rookie szezonja tényleg jól sikerült(tehát volt jel arra, hogy legalább átlagos szintet tud hozni), neki soha nem ment az NFLben. A legnagyobb dolog amit valaha elért mint profi, hogy egy asszem 2009es Houston meccsen úgy sackelte Schaubot, hogy le kellett vinni (és amíg ápolták, az akkori cseréje, Sexy Rexy szépen el is vesztette a meccset), és kb ennyi sikerélménye volt. Sajnos nem nagyon hiszem, hogy belőle valaha akár átlagos NFL játékos lesz. Azt hiszem kijelenthetjük, hogy ő a Jaguars történetének toronymagasan legnagyobb bustja(ne felejtsük el, mennyi egész magas picket tradelt el érte a Jags, hogy feljöjjön a 26ról(!) 8ra hogy megszerezze...). Tartok tőle, hogy voodoo varázslóként sikeresebb lenne, szóval a helyében én már elkezdeném felvásárolni nagy tételben a csirkecsontokat és a rongybabákat. iktriad
😂 Az szép...
A témával kapcsolatban csak annyit, miszerint egyetlen esélyt látok még rá, hogy Harvey jobb legyen. Anno sokszor szóba is került nálunk a topikban, hogy "felhízlalták", mert súlyban alulméretezett volt a posztján. Viszont ezzel a sebessége veszett oda, ami miatt a drafton még igencsak ígéretesnek tűnt. Tehát, ha a Bengals-nál megnéznék, hogy nem e hoz sokkal többet a konyhára, ha a "természetes" versenysúlyával vitézkedik, abból még kisülhetne esetleg valami. Bár erre én sem látok túl sok esélyt, arról nem is beszélve, milyen fejet vágnánk, ha előbújna belőle a 10+ -os sackmester... 😉

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Woodoo Harvey -> Cincinátus! Annyira kiváncsi vagyok, hogy minden leszerepelt Jacksonville megtáltosodik-e a Bengalsban?Húsrágó
Majd meglátjuk. Azt kijelenthetjük, hogy Denverben sem csinált túl sokat. És Nelsonnal ellentétben, akinek a rookie szezonja tényleg jól sikerült(tehát volt jel arra, hogy legalább átlagos szintet tud hozni), neki soha nem ment az NFLben. A legnagyobb dolog amit valaha elért mint profi, hogy egy asszem 2009es Houston meccsen úgy sackelte Schaubot, hogy le kellett vinni (és amíg ápolták, az akkori cseréje, Sexy Rexy szépen el is vesztette a meccset), és kb ennyi sikerélménye volt. Sajnos nem nagyon hiszem, hogy belőle valaha akár átlagos NFL játékos lesz. Azt hiszem kijelenthetjük, hogy ő a Jaguars történetének toronymagasan legnagyobb bustja(ne felejtsük el, mennyi egész magas picket tradelt el érte a Jags, hogy feljöjjön a 26ról(!) 8ra hogy megszerezze...). Tartok tőle, hogy voodoo varázslóként sikeresebb lenne, szóval a helyében én már elkezdeném felvásárolni nagy tételben a csirkecsontokat és a rongybabákat.

Marion Barber miért vonult vissza??? :oarmando83
Az RB poszton általában sokkal hamarabb elkopnak a játékosok. Nézz körül, hogy hány 30+ éves jó RB van jelenleg. Nem sok... Barber most 28, úgy gondolta, inkább nem töri még ripityára magát, és kiszáll. De talán a Bears topicban tudnak konkrét okokat is mondani.

Ahogy várni lehetett, nem kaptunk kompenzációs picket idén. Mondjunk a tavalyi nagybevásárlás után érdekes is lett volna. Mellesleg most megmondom, hogy mivel minden fontos FAnkat újraigazoltuk, és jött Robinson, Henne és Ross, jövőre sem fogunk kompenzációs picket kapni.
több mint 12 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Marion Barber miért vonult vissza??? :o

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Woodoo Harvey -> Cincinátus! Annyira kiváncsi vagyok, hogy minden leszerepelt Jacksonville megtáltosodik-e a Bengalsban?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék, a front officeunk... újabb BCS nagydöntőssel fixált le privát workout időpontot. Kirkpatrick után az LSU DTje Michael Brockers is érkezik vizitre a közeljövőben:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/24/2899773/michael-brockers-to-visit-jaguars-according-to-reportiktriad
A letrade szándéka mellett még úgy lehet értelme ennek a dolognak a FO részéről, amennyiben valaki jelentette nekik, hogy Knighton megéhezett és az érzést csillapítani akarván egészben lenyelt egy Cadillac Escalade-et... tehát lehet megint súlyproblémái lesznek. Mondjuk, ha ez történt a kockás has meglesz, amennyiben feltalált rá valami módszert, hogy a megfelelő szögben álljon a gyomrában a krómhűtőrács 😀N-Drew
Ha Knighton túlsúlyosan jelenik meg TC előtt, úgy hogy Gene azt mondta neki, hogy busás szerződést kap, ha idén formában marad, akkor sajna tényleg nem profi mentalitású Pot Roast. Ettől függetlenül, bár lehet lesz egy DT draft valamelyik körben (Gene Smith szerint mély az idei DT választék - bár nála mikor nem az...), nem hiszem, hogy akár letrade esetén is DTt választanánk az 1. körben.

Ha maradunk 7nél, és Claiborne (valamint Blackmon, bár utóbbi szinte biztos, Claiborne csúszására látok esélyt) kimegy, jelenleg az az érzésem, hogy DE draft lesz az 1. körben, méghozzá vagy Upshaw vagy Ingram(esteleg Alualu szerű sokk pickként Mercilus).
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Tessék, a front officeunk... újabb BCS nagydöntőssel fixált le privát workout időpontot. Kirkpatrick után az LSU DTje Michael Brockers is érkezik vizitre a közeljövőben:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/24/2899773/michael-brockers-to-visit-jaguars-according-to-reportiktriad
A letrade szándéka mellett még úgy lehet értelme ennek a dolognak a FO részéről, amennyiben valaki jelentette nekik, hogy Knighton megéhezett és az érzést csillapítani akarván egészben lenyelt egy Cadillac Escalade-et... tehát lehet megint súlyproblémái lesznek. Mondjuk, ha ez történt a kockás has meglesz, amennyiben feltalált rá valami módszert, hogy a megfelelő szögben álljon a gyomrában a krómhűtőrács 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És íme a legjobb komment a listával kapcsolatban (tisztelet a kivételeknek):

"for God’s sake let’s stop choosing only small colleges .. wanting to take rabbit of the hat every year"N-Drew
Tessék, a front officeunk az ilyen megnyilvánulások miatt újabb BCS nagydöntőssel fixált le privát workout időpontot. Kirkpatrick után az LSU DTje Michael Brockers is érkezik vizitre a közeljövőben:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/24/2899773/michael-brockers-to-visit-jaguars-according-to-report
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És íme ezekkel a draft prospectekkel lépett eddig kapcsolatba valamilyen formában a Jags eddig:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/23/2898060/2012-jacksonville-jaguars-draft-interestsiktriad
És íme a legjobb komment a listával kapcsolatban (tisztelet a kivételeknek):

"for God’s sake let’s stop choosing only small colleges .. wanting to take rabbit of the hat every year"N-Drew
Ez lett a mi jellegzetességünk....
És egyébként még nincs is olyan sok FCS prospect a listán(tizenötöt számoltam, persze lehet ez kicsivel több vagy kevesebb), és akikkel már kapcsolatba léptünk közülük, azok közül is jó néhány játékos valószínűleg draftolva lesz a small school prospectekkel foglalkozó JB Scoutimg legfrissebb listája szerint:
http://www.jbscouting.com/index.php/fcs/fcs-player-ratings/2357-top-100-big-board-post-combine
És Josh Norman vagy Brian Quick draftolása ellen pedig pl. egyáltalán nem tiltakoznék(mellesleg csodálom, hogy a Montana FSével, Trumaine Johnsonnal még nem beszéltünk).
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
És íme ezekkel a draft prospectekkel lépett eddig kapcsolatba valamilyen formában a Jags eddig:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/23/2898060/2012-jacksonville-jaguars-draft-interestsiktriad
És íme a legjobb komment a listával kapcsolatban (tisztelet a kivételeknek):

"for God’s sake let’s stop choosing only small colleges .. wanting to take rabbit of the hat every year"

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lee Evans és Naanee a radarotokon.Amadeus91
Evans kedden volt itt de szerződés nélkül ment el. Azóta nincs új infó róluk.

És íme ezekkel a draft prospectekkel lépett eddig kapcsolatba valamilyen formában a Jags eddig:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/23/2898060/2012-jacksonville-jaguars-draft-interests
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
GM Gene mester azt nyilatkozta, hogy hátramennétek az 1/7-ről, várjátok az ajánlatokat.Stez
kiváncsi van e olyan hülye csapat aki felmegy Tannehillértbraxa88
Nálunk erőltetik ezt a hülyeséget...
Én ne hiszek benne (mármint, hogy QB kellene a drafton ill. pont Tannehill).

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Egyébként HAPPY BIRTHDAY MAURICE!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀
Mnoga léta mnoga léta zsivió zsivió!!!! 😀 😀 😀 😀
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Khan: Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ha timmy idekerült volna, olyan cirkusz indult volna útjára, aminek a végén csak rosszabbul jöttünk volna ki a dologból.
De itt van még egy fontos kérdés. Vajon ez a tegnapi komoly próbálkozás volt, vagy ahogy m-bryo (meg sokan kint)mondja, mindössze ügyes PR fogás("Én mindent megtettem hogy Tebow idejöjjön, de nem minket választott ")? Tudta mit kínált a Jets, akkor miért nem utasította Genet, hogy nem csak a Jets ajánlatához hasonló csomagot ajánljon fel, hanem egy 3. körösért hozza össze a boltot?...

És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguarsiktriad
Miért adott volna 3.ik kört, amikor a 4.ik körrel is jobb ajánlatot tett le az asztalra, mint a Jets? Én nem tartom reálisnak, hogy számolt volna azzal, hogy TT a Jets-et választja vagy ilyesmi. Mularkey is elmondta, hogy megpróbálnak a draft által újjáépíteni a csapatot, és nem akartak egy 3.ik kört beáldozni TTért
Abban viszont egyetértek veletek, hogy mivel Ő rakja be a pénzt ezért az ő szava a döntő. Nekem összesen annyi bajom volt, hogy mondta, hogy ő még nem fog beleszólni a dolgokba, majd később, ha úgy látja, hogy a Gene által kijelölt út nem megfelelő ha nem jönnek az eredmények. Azt is tudom, hogy a tizedét se ismerjük a történtek hátterének, meg nem egy döntés, vagy hír alapján kell megítélni valakit, és ráaludva egyet a történtekre, nem gondolom, hogy Khannal rossz kezekben lenne a Jags, csak szerintem ha TT idekerült volna azzal még lejjebb süllyedt volna a csapat. (Amúgy azt se hiszem, hogy a Jags lenne a 32. legjobb franchise jelenleg, hiszem tavaly még esély is volt a PO-ra, és idén se elsőként fog választani a csapat a drafton)
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
UPdate:jah és miért is vagyok XY fan? 😕 😕m-bryo
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118&p=13
itt jelezd h Jags fan rangot szeretnélempty taxi
Koszi 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Lee Evans és Naanee a radarotokon.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
UPdate:jah és miért is vagyok XY fan? 😕 😕m-bryo
http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?id=118&p=13
itt jelezd h Jags fan rangot szeretnél


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
TT affér után picit más :
Draft,ahogy olvasom a BCC egyik cikkében :

1 Indianapolis Colts - Andrew šťastie, QB, Stanford
2. Washington Redskins - Robert Griffin III, QB, Baylor
3. Minnesota Vikings - Matt kalila, OT, USC
4. Cleveland Browns - Ryan Tannehill, QB, Texas A & M
5. Tampa Bay Buccaneers - Trent Richardson, RB, Alabama
6. St Louis Rams - Justin Blackmon, WR, Oklahoma State
7. Jacksonville Jaguars - Morris Claiborne, CB,

Minden OK csak nemvagyok biztos a Tannehill-ben hogy olyan magas pick lenne :rolleyes:
vagy igen szerintetek? 😐 Esetleg Claiborn hozzánk kerulhetne 😉
UPdate:jah és miért is vagyok XY fan? 😕 😕
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguarsiktriad
Amikor Adam köhint be 750 millió $ a kasszába, akkor bele lehet szólni, hogy a Jaguarst hogyan kellene vezetni. Amikor Mr. Khan köhinti be pénzt, akkor az Ő szava számít.Húsrágó
+1
Aki most azt állítja, hogy csalódott Khanban azon csak nevetni tudok. Nehogy már egy olyan dolog alapján ítéljük meg, aminek nem is ismerjük a hátterét, ráadásul nem is sikerült. Amúgy meg nem kell túlpörgetni a dolgot, csak akart egy csereirányítót szerezni Gabbert mögé a totálisan alkalmatlan Henne helyett. 😊

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguarsiktriad
Amikor Adam köhint be 750 millió $ a kasszába, akkor bele lehet szólni, hogy a Jaguarst hogyan kellene vezetni. Amikor Mr. Khan köhinti be pénzt, akkor az Ő szava számít.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Matt Roth ahogy e cikkecske utolsó sorát olvasom nem lesz újraigazolva....
When I asked what the Jaguars told him about his future with the team, the phone went dead.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/free-agent-de-matt-roth-has-fully-recovered-season


A ki-kit választott témához az alábbi, Broncos topikos párbeszédet azért beszúrnám, gondolatébresztőnek:

Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...
Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST
StormST
Elway azt mondta Timmy döntött a Jets mellett, és én hiszek neki:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/john-elway-says-tim-tebow-chose-his-destination

Timmy érkezése inkább káros lett volna a csapat számára, és ez a lényeg, nem a marketing. Ha marketing alapján kezd valaki a futballal kapcsolatos (nagyon komoly) döntéseket alárendeli, ott már valami súlyosan el van cseszve. Továbbá csak Khan szimpátiáját élvezte volna TT. Smith nem akarta őt, a front office nem akarta őt. Valószinűleg Mularkey sem.. Valószínűnek tartom igaz az a verzió, hogy meg lett neki mondva, milyen -mellék- szerepet szán neki Smith a csapatban, és ezért ment inkább New Yorkba.
iktriad
Gene Smith rengeteg sportszakmai döntése eredményeként a 32. legjobb csapat a Jags. Egyetlen marketing vezérelte döntés "romba döntette" volna ezt a hatalmas Franchiset, amit eddig felépített? Mellesleg a Jets is szituációs QB szerepet szán neki (ahogy a Jets topikban olvasom), és Timmynek nincs ezzel baja.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Matt Roth ahogy e cikkecske utolsó sorát olvasom nem lesz újraigazolva....
When I asked what the Jaguars told him about his future with the team, the phone went dead.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/free-agent-de-matt-roth-has-fully-recovered-season


A ki-kit választott témához az alábbi, Broncos topikos párbeszédet azért beszúrnám, gondolatébresztőnek:

Az ügynöke mást mondott tegnap. Azt mondta, TT döntött. Valaki hazudik...iktriad
Hát eddig Tebow-ról még egyszer se derült ki, hogy hazudott. Most azt mondta, hogy beszélt Elway-el és Fox-al tegnap, de nem erről. Most vagy az van, hogy ő dönthetett volna és a Jags-t választotta volna, de a Broncos mégse oda adta, vagy nem ő dönthetett. Ha a Jets-et ő választotta, akkor kötve hiszem, hogy ezt nyilatkozta volna...
Az ügynöke meg szerintem nem lesz már sokáig az ügynöke, ezt kb. azóta rebesgetik, mióta a PM ügy elkezdődött, mivel ugyanannál az ügynökségnél vannak, PM mégis először a Broncos-hoz jött... 😊StormST
StormST
Elway azt mondta Timmy döntött a Jets mellett, és én hiszek neki:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-22/john-elway-says-tim-tebow-chose-his-destination

Timmy érkezése inkább káros lett volna a csapat számára, és ez a lényeg, nem a marketing. Ha marketing alapján kezd valaki a futballal kapcsolatos (nagyon komoly) döntéseket alárendeli, ott már valami súlyosan el van cseszve. Továbbá csak Khan szimpátiáját élvezte volna TT. Smith nem akarta őt, a front office nem akarta őt. Valószinűleg Mularkey sem.. Valószínűnek tartom igaz az a verzió, hogy meg lett neki mondva, milyen -mellék- szerepet szán neki Smith a csapatban, és ezért ment inkább New Yorkba.

Khan: Vegyesek az érzéseim vele kapcsolatban. Ha timmy idekerült volna, olyan cirkusz indult volna útjára, aminek a végén csak rosszabbul jöttünk volna ki a dologból.
De itt van még egy fontos kérdés. Vajon ez a tegnapi komoly próbálkozás volt, vagy ahogy m-bryo (meg sokan kint)mondja, mindössze ügyes PR fogás("Én mindent megtettem hogy Tebow idejöjjön, de nem minket választott ")? Tudta mit kínált a Jets, akkor miért nem utasította Genet, hogy nem csak a Jets ajánlatához hasonló csomagot ajánljon fel, hanem egy 3. körösért hozza össze a boltot?...

És zárásként hagy ajánljam ezt a kis írást mindenki figyelmébe (Nagyon ajánlott!):
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/22/2893809/a-letter-to-the-owner-of-the-jaguars
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jacksonville offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:JoeyPorter
FAIL.

Shahid Khan offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable.

Így már stimmel...

több mint 12 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Jacksonville offered to pay back Denver million - vs. Jets - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:JoeyPorter
:S Khan hirtelen nagyon nagy negatív figura lett a szememben. Ezzel szerintem egyértelmű lett, hogy az "én csak egy szurkoló vagyok, nem szólok bele még", meg a "nekem Jacksonville fontos, nem a nagyobb piac érdekel, hanem a csapat" szövegek csak mázak. Mert szerintem egyértelmű, hogy Tebow a csapatnak csak ártana, a tulajdonosnak, viszont rövidtávon kedvezne. Biztosan kikérte Gene véleményét, és sztem ő elmondta az érveit, hogy miért lenne rossz lépés Tebow, és ennek ellenére mégis jobb ajánlatot adott a Broncosnak, mint a Jets...kisvanek4
Vagy az is benne van hogy egy póker partit játszott Shao és hogy a kinti Jax (gators) szurkolók szemében jó fej legyen belement ebbe a játszmába azzal a tudattal hogy máshol kot ki a TT :rolleyes: Szurkolók mindent megtettem de sajna a Jetset választotta 😀
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Jacksonville offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool:JoeyPorter
:S Khan hirtelen nagyon nagy negatív figura lett a szememben. Ezzel szerintem egyértelmű lett, hogy az "én csak egy szurkoló vagyok, nem szólok bele még", meg a "nekem Jacksonville fontos, nem a nagyobb piac érdekel, hanem a csapat" szövegek csak mázak. Mert szerintem egyértelmű, hogy Tebow a csapatnak csak ártana, a tulajdonosnak, viszont rövidtávon kedvezne. Biztosan kikérte Gene véleményét, és sztem ő elmondta az érveit, hogy miért lenne rossz lépés Tebow, és ennek ellenére mégis jobb ajánlatot adott a Broncosnak, mint a Jets...
több mint 12 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 630
Jacksonville offered to pay back Denver $3 million - vs. Jets $2.5 - for Tim Tebow. Plus, Jacksonville's 4th-rd pick was more valuable. :cool: :cool: :cool: