Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
de megint ott tartunk, hogy egy egyébként tehetséges srác nyakára hoznának 1 másikat. Minek?! Tebow olyan csapatba kéne, hogy menjen ahol nincs értelmes irányító. (Cards, Phins...) Egyébként van akkora PR értéke, hogy behúzhatja kb bárki, csak akkor itt meg Gabbert csomagol? Vagy marad Gabbert és nyomja a "Clausen" üzemmódot? Nincs ez átgondolva (már ha igaz).

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Sok dologban ő unique, a kérdés az amiben gyenge hozzáfejleszthető-e ezekhez, ha igen hatalmas nyereség, ha nem, backup lesz mindörökké. EGy 3. körért nem nagy ár, egy potenciális franchise QB elvesztése azonban emellett (ha Gabbert persze az) viszont komoly ár lehet. Én Tebow homr vagyok és azt gondolom amit ő tud kevesen, jól fog járni vele a csapata, ám tévedhetetlen nem vagyok, lehet hogy nem. Napokon belül kiderül, a többi GM hogy látja.
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Az rendben van, hogy küzd tanul meg satöbbi, de 25 éves, van olyan 10,az ő stílusában lehet kevesebb éve, de normálisan dobni max 1 van megtanulni mert utána már süllyesztő, szóval lényeg, hogy 1 offseason, max 1 év alatt kell megtanulnia valamit, amit az elmúlt nemtom mióta focizik, 8-10 évnyi tanulási folyamata alatt nem tudott. A sport egyáltalán nem csak a harcolás és a kitartás, hanem nagyon nagyban a tehetség is. Aminek megvannak a határai, amit viszont akárhogy küzdesz nem tudsz feszegetni. Nyilván nem mondom, hogy Tebow leragad itt, csak szimplán az idő az szerintem nagyon nem az ő oldalán van és nagyon nem ezt igazolja :/

Ha nekem lenne csapatom, szimplán túl sok lenne a negatívum, a kérdőjel, a probléma ahhoz, hogy akármiért is elhozzam, mikor évente 2-3 többé-kevésbé jó QB van FA-n, évente 4-5 olyan QB jön drafton is, akiből kevesebb problémával is lehet valami. Egyszerűen túl nagy a kínálat és túl sok a potenciál ahhoz, hogy ennyi gondot és kockázatot (a csapatátépítás már nagy kockázat) bevállaljon valaki. Legalábbis szerintem 😊
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hm... nos valószínűleg nem megváltó, kell alá csapat és olyan rendszer amit képes kiszolgálni.
Ami nekem még érdekes a QB coach és az O coordinátor, vannak fenntartásaim.

A védelmet illetően azonban én a Jaxét jobbnak látom mint a Denverét. Ott csak a pass rush részleg tetszik, ám az nagyon, a Jaxé kiegyensúlyozottabb.

A fanatizmus rész igaz. Én próbálok abból kiindulni, hogy az első kezdő idénye volt és most vadul gyakorol, hogy igazi QB lehessen. Az a release és pontosság nagyon nagyon csiszolandó. De ő erről híres, harcol, fejlődik. Anno a swampben sem úgy emlékszem hogy kezdő irányítónak szánták, hanem szituációsnak, aztán mi lett belőle. (ha rosszul tudom majd JJ kijavít)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Azt kell mondjam olvasgatva mit írtok megértem mindenkinek a gondolatmenetét, rengeteg dolgot felvet Tebow esetleges csapathoz kerülése, ami leginkább Gene személyében kristályosodik ki, ő hogy tud ezután felelős vezetőként létezni.
Húsrágó gondolataival pedig abszolute azonosulni tudok, ez egy olyan helyzet, ahol nehéz mit dönteni a közönség őt akarja, év közben is őt akarta, ha nem hozzák el az mindig egy ok lesz arra amiért Gene kirúgását követelhetik, ha elhozzák Gabbert akár vehet is repülőjegyet máshova, mert kezdő ő már nem lesz a Jaxnél az első meccseken kívül. Az általam csöppet sem tisztelt Elway pontosan ilyen gondokkal küzdött és jegelte Tebowt, hisz mindenki tart a szent tehenektől.Delonso_
És ez biztos? Csak mert tavaly a denver védelme eléggé jó volt, amit ha a jax védelme nem hoz, akkor Tebow egyáltalán nem fog meccseket nyerni. Akármennyire nem tetszik a tebow fanoknak, az ilyen maximum 2 TD-t csinálunk a meccsen játék csak akkor működik, ha a védelem meg nem kap többet. És nem biztos, hogy ha pl. a Jax elhozza 5. körért, akkor ők nem fogják lecserélni sosem, mert hát majd csak jön az a medzsik 😊 Nyilván lehet igazad, csak szerintem ez nem így van, hogy ha jön tebow, akkor gabbert már szedheti is a cuccait.

Az meg a másik, hogy tegyük fel kiderül, hogy Tebow mégsem a valaha élt legkülönlegesebb ember, aki tök mindegy mit csinál ő vagy a többiek, a W nála lesz a végén, és mondjuk nem támogatja meg a védelem, és szar lesz a csapat? De akár nem is pofozógép, csak szimplán nem jó csapat, akkor hogyan cserélik le? Láthattuk, hogy jött egy Peyton Manning és mégis lázadozik a bronco nésön, akkor vajon ki lesz az, akiért majd már le lehet cserélni tebowt? Olyan szintű fanatizmus van mögötte mint gyakorlatilag egy vallásnál, amikor tök mindegy mi van, vakon követik.

Szóval lehet hogy jönne eleinte a mezeladás meg a nézők talán, de ugyanazok a nézők sokkal nagyobb kárt is okozhatnak, ha netán nem úgy gondoltátok, hogy lifetime starternek hozzátok...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Azt kell mondjam olvasgatva mit írtok megértem mindenkinek a gondolatmenetét, rengeteg dolgot felvet Tebow esetleges csapathoz kerülése, ami leginkább Gene személyében kristályosodik ki, ő hogy tud ezután felelős vezetőként létezni.
Húsrágó gondolataival pedig abszolute azonosulni tudok, ez egy olyan helyzet, ahol nehéz mit dönteni a közönség őt akarja, év közben is őt akarta, ha nem hozzák el az mindig egy ok lesz arra amiért Gene kirúgását követelhetik, ha elhozzák Gabbert akár vehet is repülőjegyet máshova, mert kezdő ő már nem lesz a Jaxnél az első meccseken kívül. Az általam csöppet sem tisztelt Elway pontosan ilyen gondokkal küzdött és jegelte Tebowt, hisz mindenki tart a szent tehenektől.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Jacksonvilleben nem lehet Tebowt TE poszton játszatni. Itt ő QB és kész. És Gabbert első rossz negyede utná már a stadion 1/3a azt akarná, hogy ő játszon QBban.

Uche Nwaneri (régi nagy Tebow "fan" - egyszer még a draftja előtt beszólt már neki), ma megint kifejtett véleményét, hogy ő bizony köszi szépen, de nem kér Timmyből:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/20/2888469/tim-tebow-trade-jacksonville-jaguars-uche-nwaneriiktriad
Ez esetben viszont, ha így is idehozzák, akkor értelmet nyer a Khan=Jerry Jones light duma. Tekintve, hogy az O-fal tán legjobbjának Uche számít, akinek ugye bizonyos esetben Tim hátsóját kéne védenie... kemény, hogy neki ez jön le az egészből, ez így tényleg rossz vért szülne.
Höri meg szerkeszthet a Tebow: Jövök Gene sigje mellé egy Gene Smith: Megyek Tim-et. Mert akkor ez fog történni azt borítékolom. Nem Smith távozása borítana ki, hanem az, amit mindez jelentene, és amiről Tebow nem tehetne, csakis Khan. Szóval ez beigazolná, amit a "vitaindító" hsz-emben írtam tegnap :/N-Drew
Eddig vívódtam, és inkább amellett voltam, hogy Gabbert és kész, de ha egy 5. vagy 6. kör az ellenérték? Én Holmes Jetsbe kerülésekor is felhorkantam, hogy milyen olcsón jutott hozzá a Jets, ennél ígérhetett volna többet a Jags.

Trade For Tebow!!! 5. kör! Végre nem egy tökismeretlen srácra b@szná el Gene! Kb a mezeladásból többet profitálna csapat mint Gene eddigi összes 5. körös választásának minden létező reklámbevétele. Én már látom is a dolgot magam előtt. 1 félidő Gabbert (úgyis csak 1 félidőt volt képes eddig rendesen játszani), második félidő Tebow Magic, és gyűlnek a W-k! 😀 😀 😀
Komolyra fordítva: Tebow-MJD RB párostól nem sírná el magát a publikum, RB posztról is tudna két rakétát passzolni meccsenként. És legyünk baromi őszinték magunkhoz: Gabbert eddig is úgy játszott, hogy a lelátókon ott voltak a "Trade for Tebow" táblák. Ti is láttátok, én is láttam. Eddig is érezte, hogy a publikum egy jelentős része mást látna szívesen a csapatban. Azzal, hogy Tebow házon belülre kerülne persze súlyosbodna a helyzet, de amikor Gabbertnek kevésbé megy (és itt teljes negyedekről - félidőkről beszélünk, amikor a fantompassrushtól vonalkódozódik a naci), akkor Henne semmit nem segítene, viszont Tebow már egy más tészta.
Szerintem az is itt a kérdés, hogy mennyit ér üzletileg egy 5. körös pick? Mennyit ér üzletileg, hogy a Jacksonfalva felé irányulna némi figyelem? Mennyit ér a rengeteg eladott mez és egyéb relikvia? Mennyit ér üzletileg, hogy a helyi emberek elsőszámú kedvence a keretbe kerüljön? Mennyi új szponzor jellenne meg a csapatnál, hogy Tebow reklámértékéből profitáljon egy keveset? Szóval összességében: Tebow érkeztével a franchise értéke mennyit nőne? Szerintem többet mint Gene bármelyik 5. körös választásával! A edzői stáb (offense coordinator) majd alkalmazkodik a megváltozott helyzethez. Tényleg olyan lehetlen dolog kezelni egy ilyen szituációt, amikor az egyik fél egy elképesztő munkamorállal megáldott, és végtelenül alázatos játékos? Nem arról van szó, hogy egy Brady-t és egy Vick lesz egyszerre a csapatban. Hanem arról, hogy az elmúlt év legkérdőjelesebb draftolt QB-ja és Jézus unokatesója kerülhetne össze.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Jacksonvilleben nem lehet Tebowt TE poszton játszatni. Itt ő QB és kész. És Gabbert első rossz negyede utná már a stadion 1/3a azt akarná, hogy ő játszon QBban.

Uche Nwaneri (régi nagy Tebow "fan" - egyszer még a draftja előtt beszólt már neki), ma megint kifejtett véleményét, hogy ő bizony köszi szépen, de nem kér Timmyből:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/20/2888469/tim-tebow-trade-jacksonville-jaguars-uche-nwaneriiktriad
Ez esetben viszont, ha így is idehozzák, akkor értelmet nyer a Khan=Jerry Jones light duma. Tekintve, hogy az O-fal tán legjobbjának Uche számít, akinek ugye bizonyos esetben Tim hátsóját kéne védenie... kemény, hogy neki ez jön le az egészből, ez így tényleg rossz vért szülne.
Höri meg szerkeszthet a Tebow: Jövök Gene sigje mellé egy Gene Smith: Megyek Tim-et. Mert akkor ez fog történni azt borítékolom. Nem Smith távozása borítana ki, hanem az, amit mindez jelentene, és amiről Tebow nem tehetne, csakis Khan. Szóval ez beigazolná, amit a "vitaindító" hsz-emben írtam tegnap :/

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
BizIsten nem idegesíteni akarlak titeket...

Tim Tebow - QB - Broncos

In addition to the Jets, NFL Network's Mike Lombardi reports that the Jaguars have "serious interest" in trading for Tim Tebow.
The Jags apparently aren't just discussing the idea "internally." Citing multiple NFL GMs, NFL Network's Jason La Canfora has suggested Tebow might bring back no more than a fifth-round pick as compensation. If so, several teams should be interested, and owner Shad Khan's fondness of Tebow dates back to 2010. The Jets and Jaguars appear to be Tebow's likeliest suitors at this point in time. The Broncos didn't plan to drive a hard bargain, but they could as interest begins to swell. In Jacksonville, it's believed Tebow would start out only as a third-stringer and Wildcat option.Delonso_
Gondolom nem Te fújod a passzátszelet az ügyben, úgyhogy kösz az infót. 😉
Különben elgondolkodtató, amit Iktriad írt. Miért is ne lehetne a srácból pl. egy jó TE-t "kreálni"? Kecske és káposzta esete. Ha maradna QB, minden incomplete Gabbert passz után jönne a skandálás. TE-ként ott lenne a pályán, nem padozna, tüzelhetné a csapattársait, ha akad tehetsége a poszthoz ugyanúgy franchise player lehetne, mint MoJo és senki sem cseszegetné a dobásai miatt. Elég kemény srác, simán el tudnám képzelni, hogy mi is dupla TE-s felállásokkal operálnánk. Még Gabbert-nek is jól jöhetne a dolog. A Gators keménymag így rövid időn belül megbékélne, elvégre ott lenne a kedvencük a pályán a nagy szívével és győzni akarásával együtt... azt meg még tán ők is belátják, hogy a dobás nem éppen Tim erőssége ezen a szinten. Ugyanúgy megnyerhetné nekünk a meccseket így is... Ötödik, vagy hatodik körös pick-ért már megérné egy ilyen variáció. Lehet, hogy eddig túl kocka módon közelítettük meg ezt a témát...
Azt ugyanis, hogy Gabbert és Henne után Tim 3. számú QB legyen nálunk, igen nehezen tudom elképzelni...

Olvastam ma, hogy Tebow a barátainak többször említette, hogy hiányzik neki az otthona és szíve szerint jelenlegi helyzetében visszamenne délre, leginkább Floridába... úgyhogy én még továbbra sem zárnám ki a Dolphins-t vele kapcsolatban. Más kérdés, hogy a kinti Phins szurkolók szídják TT-t, mint a bokrot...N-Drew
Jacksonvilleben nem lehet Tebowt TE poszton játszatni. Itt ő QB és kész. És Gabbert első rossz negyede utná már a stadion 1/3a azt akarná, hogy ő játszon QBban.

Uche Nwaneri (régi nagy Tebow "fan" - egyszer még a draftja előtt beszólt már neki), ma megint kifejtett véleményét, hogy ő bizony köszi szépen, de nem kér Timmyből:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/20/2888469/tim-tebow-trade-jacksonville-jaguars-uche-nwaneri
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
BizIsten nem idegesíteni akarlak titeket...

Tim Tebow - QB - Broncos

In addition to the Jets, NFL Network's Mike Lombardi reports that the Jaguars have "serious interest" in trading for Tim Tebow.
The Jags apparently aren't just discussing the idea "internally." Citing multiple NFL GMs, NFL Network's Jason La Canfora has suggested Tebow might bring back no more than a fifth-round pick as compensation. If so, several teams should be interested, and owner Shad Khan's fondness of Tebow dates back to 2010. The Jets and Jaguars appear to be Tebow's likeliest suitors at this point in time. The Broncos didn't plan to drive a hard bargain, but they could as interest begins to swell. In Jacksonville, it's believed Tebow would start out only as a third-stringer and Wildcat option.Delonso_
Gondolom nem Te fújod a passzátszelet az ügyben, úgyhogy kösz az infót. 😉

Különben elgondolkodtató, amit Iktriad írt. Miért is ne lehetne a srácból pl. egy jó TE-t "kreálni"? Kecske és káposzta esete. Ha maradna QB, minden incomplete Gabbert passz után jönne a skandálás. TE-ként ott lenne a pályán, nem padozna, tüzelhetné a csapattársait, ha akad tehetsége a poszthoz ugyanúgy franchise player lehetne, mint MoJo és senki sem cseszegetné a dobásai miatt. Elég kemény srác, simán el tudnám képzelni, hogy mi is dupla TE-s felállásokkal operálnánk. Még Gabbert-nek is jól jöhetne a dolog. A Gators keménymag így rövid időn belül megbékélne, elvégre ott lenne a kedvencük a pályán a nagy szívével és győzni akarásával együtt... azt meg még tán ők is belátják, hogy a dobás nem éppen Tim erőssége ezen a szinten. Ugyanúgy megnyerhetné nekünk a meccseket így is... Ötödik, vagy hatodik körös pick-ért már megérné egy ilyen variáció. Lehet, hogy eddig túl kocka módon közelítettük meg ezt a témát...
Azt ugyanis, hogy Gabbert és Henne után Tim 3. számú QB legyen nálunk, igen nehezen tudom elképzelni...

Olvastam ma, hogy Tebow a barátainak többször említette, hogy hiányzik neki az otthona és szíve szerint jelenlegi helyzetében visszamenne délre, leginkább Floridába... úgyhogy én még továbbra sem zárnám ki a Dolphins-t vele kapcsolatban. Más kérdés, hogy a kinti Phins szurkolók szídják TT-t, mint a bokrot...

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
BizIsten nem idegesíteni akarlak titeket...

Tim Tebow - QB - Broncos

In addition to the Jets, NFL Network's Mike Lombardi reports that the Jaguars have "serious interest" in trading for Tim Tebow.
The Jags apparently aren't just discussing the idea "internally." Citing multiple NFL GMs, NFL Network's Jason La Canfora has suggested Tebow might bring back no more than a fifth-round pick as compensation. If so, several teams should be interested, and owner Shad Khan's fondness of Tebow dates back to 2010. The Jets and Jaguars appear to be Tebow's likeliest suitors at this point in time. The Broncos didn't plan to drive a hard bargain, but they could as interest begins to swell. In Jacksonville, it's believed Tebow would start out only as a third-stringer and Wildcat option.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime a véleményem Tebow ügyben. Köszönet Pete Prisconak, hogy megfogalmazta helyettem.
http://www.cbssports.com/nfl/story/17926257/listen-up-jaguars-super-distraction-tebow-a-sideshow-not-qb
több mint 12 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Mert még nem alázták le a frencsájzt teljesen és nem ismerik a mondást hogy "Minden csoda 2 hétig tart."! Jelen esetben egy szezonig.

Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)

Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)iktriad
minek?Amadeus91
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)

Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)iktriad
minek?Amadeus91
Minek akarja egy csapat megvenni Tim Tebowt? Na nehogymár ez kérdés legyen... 😛 😊
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)

Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)iktriad
minek?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Helmut Zimmer
Persze. Pl. Cleveland (Bocsi a Browns szurkolóktól, de tény, nem egy mákos város, ha sportról van szó).

Egy kis ízelítő:
Top 5 plays of Aaron Ross 2011
http://www.giants.com/media-vault/videos/Top-5-Plays-CB-Aaron-Ross/6da43c84-c3ce-4f3d-a57d-09ed8cf88fde
(Azért nem ezek a jellemzők rá...)G-men
Köszi. Reméljük, hogy inkább ez lesz rá jellemzőbb itt, ha pályára kerül.
több mint 12 éve
G-men New York Giants 1 688 — bébi bébi, te nyomorult állat
Egy kis ízelítő:

Top 5 plays of Aaron Ross 2011
http://www.giants.com/media-vault/videos/Top-5-Plays-CB-Aaron-Ross/6da43c84-c3ce-4f3d-a57d-09ed8cf88fde
(Azért nem ezek a jellemzők rá...)
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Helmut Zimmer
Szerencsére egy fake Schefter twitter oldalról jött az a Timmy trade. Huh. Megnyugodtam.iktriad
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕Helmut Zimmer
Szerencsére egy fake Schefter twitter oldalról jött az a Timmy trade. Huh. Megnyugodtam.
több mint 12 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 215 — én ezt meguntam
Vannak elátkozott helyek a földön! 😕
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Have heard the Jaguars will bring in WR Lee Evans, but I cannot confirm as of yet.(Alfie C.)

Szóval jó tudni, hogy létezik eADARN Schefter is. Hülye fake account oldalak.
Na ez viszont már igazi hír:
The Jaguars have had internal discussions about Tim Tebow, but have not had formal discussions with the Broncos. (Ganguli)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ross - kíváncsi vagyok a konkrét számokra a szerződéseel kapcsolatban, picit azért sokallom az összeget. Egy biztos, nem kezdőnek lett hozva. Legalábbis is idén nem....
Viszont így megint van olimpiai bajnok hozzátartozó a csapatnál. Az elmúlt 3 évben Richesson neje volt itt mint olimpiai bajnok úszó, Ross felesége meg nem más, mint Sanya Richards(maradjunk annyiban, hogy nem a férj a híresebb a kettöjük közül...).
Így most Mathis, Cox, Roos, Coleman és Youboty a cornereink. Middletonon van tender, de -még- nem lett újraigazolva. Valaki ebből a 6osból lehet el lesz küldve. És npetiii, ha Morris Claiborne ott van 7nél, igenis draftoljuk csak le. Gondolni kell a jövőre, ha Mathis teljesítménye netán idébn visszaessen (meg hát FA is lesz megint).

Timmy: Most akkor ki hozza a döntéseket? Shao vagy Gene? Mert Smith nem akarja/akarta Tebowt idehozni , az is biztos. Remélem a Jets vagy a Miami lesz az új csapata. Utóbbi esetben Garrard csak megkapná a nyakába Timmyt...
Illetve egy esetben szívesen látom itt Jézus unokaöccsét. TE/RBként és max 1 6. körös pick ellenében.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hallott valaki bármiféle hírt arról, hogy kb mennyi lehet TT ára? kisvanek4
Most, hogy be akartam rakni a linket, természetesen még véletlenül sem találom a cikket. Ma délután olvastam a cikkben, hogy kb. 5., vagy 6. körös pick-et kérne érte a Denver. Jóval többet gondoltam volna érte elsőre, aztán persze lehet, hogy egyszerűen csúnyán "benéztem" valamit.N-Drew
én is ennyit olvastam, de meg is lep. Korábbi évek QB cseréi:

1. Donovan McNabb (Eagles) <-> Redskins 2010-es 2. kör + 2011-es 4. kör
2. Charlie Whitehurst (Chargers) + 2010-es 2/28 <-> 2010-es 2/8 + 2011/3.kör
3. Sage Rosenfels (Texans) <-> Vikings 2009-es 4. kör
4. Kevin Kolb (Eagles) <-> Cardinals 2/13 + Rodgers-Cromartie

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hallott valaki bármiféle hírt arról, hogy kb mennyi lehet TT ára? kisvanek4
Most, hogy be akartam rakni a linket, természetesen még véletlenül sem találom a cikket. Ma délután olvastam a cikkben, hogy kb. 5., vagy 6. körös pick-et kérne érte a Denver. Jóval többet gondoltam volna érte elsőre, aztán persze lehet, hogy egyszerűen csúnyán "benéztem" valamit.

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Hallott valaki bármiféle hírt arról, hogy kb mennyi lehet TT ára? Azt tudom hogy a GB a Miami és a Jags a legkomolyabb kérők, de mivel a GB-be csak backup lehet, a másik 2 csapatban meg már van 2-2- QB ezért nem gondolom, hogy annyira durva ára lenne. Szvsz nagyon kevés esély van arra, hogy TT idejöjjön, hiszem itt van Gabbert, akit nem fognak 1 év után kirakni miatta. Ezzel a húzásukkal kb a tavalyi draftot nulláznák le, hiszen az első két kör egyből ugrana egy olyan játékosért, akit 2 éve 1 első körért simán be lehetett volna húzni. Az egész FO mondana ellent magának, amellett, hogy óriási kockázat lenne. Adják meg Gabbertnek a kellő fegyvereket, egy normálisabb falat, meg a nyarat, hogy fejlődjön és lássuk mit tud ő igazából. A csapat elköltözése pedig sztem nem TT függő. Iktriad linkelt még szezon közben egy cikket arról, hogy a Jagset igen drága lesz elvinni 2024 vagy talán 2026ig a városból, különböző szerződések miatt