Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders UNLV Rebels 61 840 — 258. §
iktriad, csináltam neked siget 😛



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Azért Rolni, mert Khan elismerten nem ért a futballhoz. Smith lenne a szükséges állandóság az átmeneti időre. Abban eddig is biztos voltam, hogy Smith max. kitölti a szerződését, de így már különösen kétséges. A baj az, hogy gyakorlatilag a teljes (az újak is) edzői stáb az ő emberei. Nem mellesleg úgy tudom Weaver jelezte a csapat eladásakor, hogy Smith jó lenne, ha maradna, mondhatni a deal része volt.N-Drew
Értem amit mondasz, de akkor sem értem 😊Rolni
Hidd el én vagyok a legjobban meglepődve azon, hogy Smith-t "védem". A váltásnál a többségünk azt akarta volna inkább, hogy Del Rio-val együtt húzzon el a vérbe. De később már úgy voltam vele, hogy Gabbert-éra van, tehát (főleg) a franchise QB-projektjén áll, hogy megy e, vagy marad. Tehát a következő szezont még kivárjuk. Ehelyett az új tulaj, aki azt mondta az elején, hogy nem fog beleszólni a szakmai dolgokba, erre megkeveri a sz*rt.

több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Teljes mértékben iktriaddal értek egyet. Egyszerűen nem tudok olyan érvet felhozni, ami Tebow mellett szólna, ellene viszont temérdeket. Kis túlzással, de 2 éve megváltóként várták, most viszont sztem ha idejönne a szétverné az egész franchiset (persze nem az ő hibájából, hanem azért mert a GM-nek semmi szava nem lenne, a játékosok nem szívesen látnák, se az edzők, a tulajdonosról meg kiderülne, hogy csak a pénz érdekli és a csapat utazna nyugatra).
Engem már az nagyon zavar, hogy egyáltalán esély van arra, hogy idekerüljön, főleg ha itt is fog kikötni...
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Úgy tudom, hogy Khan is akarta, hogy Gene meg legyen hosszabbítva, hogy meglegyen a csapatnál a kontinuitás. Plusz többször elmondta, ő csak szurkolói szinten ért ehhez a sporthoz.
iktriad
Akkor mi a faszért pofázik bele a QB kérdésbe 😊 ???Rolni
Mert eltört belőle a Dan Snyder?

És a csapat kulcsjátékosai (Knighton, Nwaneri) kifejtették, hogy NEM akrják őt ide. iktriad
cutHöri
Legjobb O-lineman és D-lineman jelenleg. Sok értelme lenne...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Úgy tudom, hogy Khan is akarta, hogy Gene meg legyen hosszabbítva, hogy meglegyen a csapatnál a kontinuitás. Plusz többször elmondta, ő csak szurkolói szinten ért ehhez a sporthoz.
iktriad
Akkor mi a faszért pofázik bele a QB kérdésbe 😊 ???

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
És a csapat kulcsjátékosai (Knighton, Nwaneri) kifejtették, hogy NEM akrják őt ide. iktriad
cut

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Úgy tudom, hogy Khan is akarta, hogy Gene meg legyen hosszabbítva, hogy meglegyen a csapatnál a kontinuitás. Plusz többször elmondta, ő csak szurkolói szinten ért ehhez a sporthoz.
Gene szakmai hitelének (ha volt még) így is lőttek már.
Azt hiszem a szöszi sem él át most könnyű napokat.
De én most is így gondolom ha idejön jót tesz nektek.Delonso_
Van a a psasnak szakmai hitele. És érdekes lesz, hogy mi történik vele, ha TT idekerülne. Ő soha nem akarta idehozni, az Ő QBja Gabbert. Igazolt mellé egy csere QBt is múlt héten. Tehát ezt az egész cirkuszt Khan utasítására végzi. Na már most, gyakorlatilag 3 éve van nálunk egy építkezési szisztéma (hogy milyen sikerekkel, most mellékes). Tebow idehozatala ezt teljesen felborítaná. És a csapat kulcsjátékosai (Knighton, Nwaneri) kifejtették, hogy NEM akrják őt ide.

Ezt a cikket meg ajánlom mindenki figyelmébe. A címe eléggé beszédes (Trading For Tebow Would Be The Worst Move In Franchise History)
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/21/2889206/trading-for-tebow-would-be-the-worst-move-in-franchise-history
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Azért Rolni, mert Khan elismerten nem ért a futballhoz. Smith lenne a szükséges állandóság az átmeneti időre. Abban eddig is biztos voltam, hogy Smith max. kitölti a szerződését, de így már különösen kétséges. A baj az, hogy gyakorlatilag a teljes (az újak is) edzői stáb az ő emberei. Nem mellesleg úgy tudom Weaver jelezte a csapat eladásakor, hogy Smith jó lenne, ha maradna, mondhatni a deal része volt.N-Drew
Értem amit mondasz, de akkor sem értem 😊

Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Tebow már biztos nem lesz Jaguar.Amadeus91
miért is?
Per pill a Jets mellett benn vannak a buliban...Rolni
sry. Most látom a hírt, hogy mégse-mégis-demégse-demégis... kész káosz. Persze TT-nál nem kell ezen meglepődni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Azért Rolni, mert Khan elismerten nem ért a futballhoz. Smith lenne a szükséges állandóság az átmeneti időre. Abban eddig is biztos voltam, hogy Smith max. kitölti a szerződését, de így már különösen kétséges. A baj az, hogy gyakorlatilag a teljes (az újak is) edzői stáb az ő emberei. Nem mellesleg úgy tudom Weaver jelezte a csapat eladásakor, hogy Smith jó lenne, ha maradna, mondhatni a deal része volt.N-Drew
Értem amit mondasz, de akkor sem értem 😊


Khan keményen dolgozik azon, hogy megdöntse Leftwich rekordját, mint a "legyorsabban szimpátiáját elvesztő ember az IGAZI fanbase szemében"...
Olyan jó lehet most amúgy a viszony közte és Gene Smith(aki SOHA nem akarta Tebowt idehozni) között. Most kezd kiderülni kinek sikerült eladni a csapatot... Championship.

Egyébként ne picket adjunk Tebowért, hanem Uchet. Különben a repülőterén egy baseball ütővel a kezében fog Timmyre várni....iktriad
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Tebow már biztos nem lesz Jaguar.Amadeus91
miért is?
Per pill a Jets mellett benn vannak a buliban...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...Rolni
Azért Rolni, mert Khan elismerten nem ért a futballhoz. Smith lenne a szükséges állandóság az átmeneti időre. Abban eddig is biztos voltam, hogy Smith max. kitölti a szerződését, de így már különösen kétséges. A baj az, hogy gyakorlatilag a teljes (az újak is) edzői stáb az ő emberei. Nem mellesleg úgy tudom Weaver jelezte a csapat eladásakor, hogy Smith jó lenne, ha maradna, mondhatni a deal része volt.

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Gyüttem vissza

Tim Tebow - QB - Broncos

ESPN's Adam Schefter reports the Tim Tebow trade is expected to "come down to" either the Jaguars or the Jets.Delonso_

Khan keményen dolgozik azon, hogy megdöntse Leftwich rekordját, mint a "legyorsabban szimpátiáját elvesztő ember az IGAZI fanbase szemében"...
Olyan jó lehet most amúgy a viszony közte és Gene Smith(aki SOHA nem akarta Tebowt idehozni) között. Most kezd kiderülni kinek sikerült eladni a csapatot... Championship.

Egyébként ne picket adjunk Tebowért, hanem Uchet. Különben a repülőterén egy baseball ütővel a kezében fog Timmyre várni....iktriad
Necces szitu ez tulaj és GM között...meg tulaj és csapat között...a HCnek lesz dolga bőven ha jön ha nem Tebow...

Amúgy én ezért nem értettem miért maradt Gene a GM az új tulajnál...miért értenék jól meg egymást...miért nem hozott, igazolt olyat aki neki ideális...

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gene szakmai hitelének (ha volt még) így is lőttek már.
Azt hiszem a szöszi sem él át most könnyű napokat.
De én most is így gondolom ha idejön jót tesz nektek.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gyüttem vissza

Tim Tebow - QB - Broncos

ESPN's Adam Schefter reports the Tim Tebow trade is expected to "come down to" either the Jaguars or the Jets.Delonso_

Khan keményen dolgozik azon, hogy megdöntse Leftwich rekordját, mint a "legyorsabban szimpátiáját elvesztő ember az IGAZI fanbase szemében"...
Olyan jó lehet most amúgy a viszony közte és Gene Smith(aki SOHA nem akarta Tebowt idehozni) között. Most kezd kiderülni kinek sikerült eladni a csapatot... Championship.

Egyébként ne picket adjunk Tebowért, hanem Uchet. Különben a repülőterén egy baseball ütővel a kezében fog Timmyre várni....
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Gyüttem vissza

Tim Tebow - QB - Broncos

ESPN's Adam Schefter reports the Tim Tebow trade is expected to "come down to" either the Jaguars or the Jets.Delonso_
Várjuk ki a végét, de ha mi megadjuk a Jets által adott draftcetliket, plusz bevállaljuk az öt misit is, akkor az azt jelenti, hogy pákó-amerikai tulajunkra rájött a khan-görcs...

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Gyüttem vissza

Tim Tebow - QB - Broncos

ESPN's Adam Schefter reports the Tim Tebow trade is expected to "come down to" either the Jaguars or the Jets.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lefogadom, hogy óriási fogásnak lesz beállítva Lee Evans ha szerződést kap, ami a tavalyi 10 elkapását látva kurva viccesen hangzik már most.

Naanee sokkal jobban illene a franchiseba a neve miatt 😀Höri
Robinson lenne a "nagy fogás", és (szerencsére) neki sem lett olyan nagy hypeja helyi körökben se, mikor leigazoltuk. Aki még most is piacon van a WRek közül, arról sejteni lehet, hogy nem azért nem keltek még el, mert olyan remekek lennének. Egy 2 éves, nem túl drága szerződéssel ide lehet hozni az egyiket, aztán ha nem jön be, akkor TC után cut.
Meg egyébként szinte biztos, hogy jön 2 WR a draftról is. És bizom abban, hogy Sullivan kihozza belölük a maximumot, és a legjobb 5-6 marad majd a szezonra.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Lefogadom, hogy óriási fogásnak lesz beállítva Lee Evans ha szerződést kap, ami a tavalyi 10 elkapását látva kurva viccesen hangzik már most.

Naanee sokkal jobban illene a franchiseba a neve miatt 😀Höri
Gonosz vagy, de nagyon... 😂

Amúgy meg egyetértünk, kell a francnak Evans :mad:

több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A végén még megkapjátok Tibit...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lefogadom, hogy óriási fogásnak lesz beállítva Lee Evans ha szerződést kap, ami a tavalyi 10 elkapását látva kurva viccesen hangzik már most.

Naanee sokkal jobban illene a franchiseba a neve miatt 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
N-Drew, óriási +1 az előző hozzászólásra. ÓRIÁSI +1!


Hogy valós dolgokra is koncentráljuk (és egyben hanyagoljuk a Timmy témát):
2 WR után érdeklődünk - Lee Evansről és Legedu Naaneeről lenne szó:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-21/jaguars-have-interest-receivers-legedu-naanee-and-lee
Bármelyiküket szívesen látnám nálunk. Evans pedig érkezik egy vizitre hamarosan(benne talán több a potenciál, a Ravensbeli egy-két hatalmas hiba - lásd playoff- ellenére).

És a legújabb jaguár, Aaron Ross sajtótájékoztatója.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Jags-sign-Ross/1f03264b-9593-4ae3-849c-a21287cb1445

A szerződésének konkrét számai is megvannak, és nem is olyan drága volt, mint tegnap tűnt.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-03-21/jaguars-cb-aaron-rosss-deal-worth-975-million-and
$9.75 milliós a fizetése. Idén ebből $2.25 milliót kap meg. Így egész jó boltnak tünik a dolog.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
innen hova kerülhet lefelé a Jags, ha esetleg nem jön be? Húsrágó
(Szerk.:Na közben mind a mi, mind TT szempontjából jobb lesz így, pont most olvastam a hírt, mire befejeztem az esszét, de tartom)

lefelé sehová, de kb. 2-3 éven belül úgy kb. 3000 mérföldre egy nagyon kicsit északra a nyugati parton igen...

Eljátszadoztam a gondolattal, hogy TT RB/FB/TE-t játsszon nálunk, de átgondolva a dolgokat Iktriad-nak igazat adok abban, hogy tán az egyetlen csapat, ahol ez nem történhet meg vele, az a Jaguars. Még Miami is necces lenne, vagy akár a Tampa, bár náluk fel sem merült. Floridán kívül azt mondom megtehetné szinte bármely csapat, de nálunk nem.

Plusz elolvasva a többi játékosunk ez irányú nyilatkozatait, mocskosul betenne a csapategységnek. Nem is maga Tebow, hanem a nem kívánt cirkusz, ami követné. Nem tehet róla a srác, mégis hozná magával. Az, hogy meddig tart irányában az iszonyat felhajtás az jó kérdés, de, ahogy egy Gators szurkoló írta valamelyik fórumon, neki mindegy Tim hogyan játszik, neki és a társainak örökre egy legendás hős marad. Tehát Fetomy-nak abban maximálisan igaza van, hogy nálunk lecserélni nem lehetne, mert népharag lenne belőle.
Azt mi Jax szurkolók kb. tudjuk, hogy a GM-ünk sajnos nem az a típus, akit a leginkább szeretnénk, bár ez is viszonyítás kérdése, mondjuk a Dolphins-os Ireland-hez képest egy fenomén. Viszont elkezdett valamit, amiben az öreg Weaver mögé állt és hagyta dolgozni. Khan megígért fűt-fát az öregnek és így 40 millióval kevesebbért hozzájutott a csapathoz, mint az a befektetői csoport, amelyik kifejezetten azért vette volna meg a Jags-t, hogy L.A.-be vigye. Weaver ezt nem akarta. Viszont csak egy gentlemans agreement volt köztük, hogy marad a csapat, a szerződésben tudtommal sehol nincs kikötve.

Szerintem most el fog válni a szar a víztől, mert gyorsan kiderül, hogy Khan a csapathoz, vagy a pénztárcájához lojális e.
Ugyanis a FO/játékosok nagyon nem akarják a cirkuszt, meg az egész csapatépítési-koncepció totálisan megborulna Tebow érkeztével. Még egyszer hangsúlyozom, hogy erről nem Tim Tebow tehetne, mégcsak nem is Smith, egyedül Khan.

A csapategység ugyanis eddig egyre erősödött, a védelem az új igazolásokkal kezd összeállni, az a csapatrész viszonylag fiatal. Tucker a GM-ünk embere, szerintem Smith miatta vállalta fel, hogy ideiglenes HC-ből visszaavanzsáljon több pénzért DC-vé. A támadósor ezer sebből vérzett, alig volt a pályán, a D az év végi sérülések ellenére mégis a 6. legjobb volt év végén. Szerintem egy gyilkos passrusher DE-vel és egy VALÓDI shutdown CB-vel az a csapatrész eszméletlenül ütős lenne. A támadósor más tészta, de legalább látszik, hogy próbálnak WR fronton erősíteni. Szerintem Jennings, ha egészséges fog még nekünk nagy örömet okozni, és TE poszton Lewis sem lesz még egyszer ilyen tré.
Gabbert meg csak jobb lehet a tavalyinál és pont most qrva nagy szüksége lenne arra, hogy bízzon benne a csapat és a vezetés, illetve a tulajnál is ezt érezze és nemcsak szavakban. Rácseszhetünk? Persze. De egy elsőkörös QB-ről nem mondasz le egy év után, csak, ha nagyon hülye vagy. Jobban adok a csapattársak véleményére, mint a mindenféle megmondóemberekére. Márpedig ők egyértelműen az elkapók pocsék teljesítményét emelik ki Gabbert-nél, az ő szemükben ez többet nyom a latba, mint BG bizonytalankodása, meg a fantom-passrush. Ha ők bíznak benne, és ekkora az ellenállás TT személyével szemben, hiba volna ebbe belesz*rni.
Plusz, ha Tim Tebow nálunk tényleg kizárólag QB lehetne, akkor valóban hiba lenne idehozni. A lavina, amit itt elindítana neki is kizárólag ártana. Márpedig ezt nagyon nem kívánom neki. Sem a Jaguars-nak...

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Érdekes fejlemény, pedig reméltem hogy idejön....
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
Végül nem idekerült, hanem a Jetshez egy 4.ik körösért. Nem nagy ár, de én örülök, hogy nem itt játszik és annak is, hogy viszonylag gyorsan megszületett a döntés, és mint már leírtam nagyon remélem, hogy nem lesz nagy fújolás, Tebow utáni imádat a meccseken, és tényleg megadják Gabbertnek az esélyt jövőre.
több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha nekem lenne csapatom, szimplán túl sok lenne a negatívum, a kérdőjel, a probléma ahhoz, hogy akármiért is elhozzam, mikor évente 2-3 többé-kevésbé jó QB van FA-n, évente 4-5 olyan QB jön drafton is, akiből kevesebb problémával is lehet valami. Egyszerűen túl nagy a kínálat és túl sok a potenciál ahhoz, hogy ennyi gondot és kockázatot (a csapatátépítás már nagy kockázat) bevállaljon valaki. Legalábbis szerintem 😊fetomy
Ezt én is így látom!Rolni
Azt azért vegyétek hozzá, hogy a liga 32. legnépszerűbb csapatába kerülne, amely egyben a 32. legértékesebb franchise is az NFL-ben, továbbá a 32. legtöbb támadó yardot szerezte a 2011-es esztendőben... innen hova kerülhet lefelé a Jags, ha esetleg nem jön be? RB-nek, TE-nek bárhogy bejöhet, és nincs megtiltva, hogy RB passzoljon...
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ha nekem lenne csapatom, szimplán túl sok lenne a negatívum, a kérdőjel, a probléma ahhoz, hogy akármiért is elhozzam, mikor évente 2-3 többé-kevésbé jó QB van FA-n, évente 4-5 olyan QB jön drafton is, akiből kevesebb problémával is lehet valami. Egyszerűen túl nagy a kínálat és túl sok a potenciál ahhoz, hogy ennyi gondot és kockázatot (a csapatátépítás már nagy kockázat) bevállaljon valaki. Legalábbis szerintem 😊fetomy
Ezt én is így látom!

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!