Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Ross sztem nem megoldás #1 vagy #2 posztra, nickelnek meg kicsit sokallom a pénzt...érdekes lesz látni mit kap Tracy Porter ehhez képest...talán pont tőlünk 😊

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Schefter szerint érdeklődtök Tebow iránt, nem menekültök.
Micsoda kis csaták lennének évente kétszer ezek a Lucky-Tebow párharcok. 😀

több mint 12 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
sőt Jaguars meccsen kívül ritkán örjöngtem annyira, mint a Steelers elleni playoff meccs során
Dettó!
Én mondjuk kicsit vívódom, de alapvetően én is úgy vagyok vele, hogy most Gabbertnek kell esélyt adni.
Ami nem tetszik, az Elway hozzáállása (bár nem vagyok túl tájékozott), de nekem az jött le mintha Ő az első perctől Tebow ellen lett volna. Draftról nem hozhatott volna olyan QB-t, aki első perctől kezdhet, de így, hogy Manning az ölébe hullott, már boldog elzavarja a PO QB-t. Nem kívánok semmit rosszat Peytonnak, de szerintem elég sanszos, hogy a szerződésének második évét se tölti ki teljesen, mert megsérül a fejvadászatban. Utána Elway draftolhat magának egy új QB-t, aki szép spirált dob, kérdés, hogy a nyer-e vele a csapat... mert Tebow-val nyert. Szerintem Tebow nem ezt érdemeli, remélem, hogy az új helyén rendesen megbecsülik majd. És az új lehetett volna Jacksonville is, ha egy évvel ezelőtt járunk és Khan már a székében ül...Gene meg valahogy lenyelte volna a békát, vagy vehette volna a kalapját.
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Köszönet az Aaron Ross infókért (még ha nem is voltak túl pozitívak). Én azért örülök neki, mert a jelenlegi CB helyzetünkön szerintem mindenképpen javít. A szezon elején (a sérüléshullám előtt) elég jó (top5) defensünk volt, amiben igazándiból két lyukas poszt volt. Az egyik a CB, amit ezzel orvosoltunk (ergó szerintem a korai CB draft ezzel ki is szállt a versenyből, ha egyáltalán versenyben volt) a másik pedig a DE. Szóval a védelem egy brutál kezdő defensive ended igényel még, valamint a backup posztokon kell javítani, de kellőképpen ütőképes lesz így (legalábbis rohadtul remélem).
Offenseben a falat kellene erősíteni, plusz kellene még egy brutál jó elkapó. Tebow mehet ahova akar, annak ellenére, hogy én szimpatizáltam vele (sőt Jaguars meccsen kívül ritkán örjöngtem annyira, mint a Steelers elleni playoff meccs során). A Jaguars irányítója Blaine Gabbert és kész.

több mint 12 éve
salander New York Giants 974 — Giants fan
CB Aaron Ross agrees to 3 Year deal in Jacksonville, deal worth up to $15.3M
ezt jól látom?

ha igen, akkor szvsz korrekt igazolásnpetiii
Legalább lassan kiheveri a sérüléseit. De az idei teljesítményében maximum a lejátszott snapek száma ér ekkora fizetést nem a minőség ahogy játszott. Ráadásul javította a statjait az is, hogy több olyan csapattal játszottunk, ahol a QB mindenképp az első számú célpontnak akarta odatolni a labdát (akit Webster fogott) még akkor is ha Ross már bukta az emberét. Futás ellen általában jó volt.

Az év elején volt kifejezetten gyenge, de az utolsó 3-4 alapszakasz meccsre és a playoffra feljavult.
több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
CB Aaron Ross agrees to 3 Year deal in Jacksonville, deal worth up to $15.3M
ezt jól látom?

ha igen, akkor szvsz korrekt igazolásnpetiii
Hát szívtok ti még vele rendesen. Red zone-ban végülis egész jó volt idén, meg azon kívül is volt egy-egy jó megmozdulása, de én ennyi pénzt az életben nem adnék neki, még fele ennyit se. Néha azt se tudta hol van, ha pedig a Dallas ellen Austin befutja Romo labdáját, akkor valószínűleg még rosszabb lenne a megítélése a Giants szurkolók között és ezt a szerződést se kapja meg. Dehát egy SB csapatban kezdő CB-ként játszani nagyon feldobja az árát...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Akkor valószínűleg marad a másik kezdő DE pozíció betöltése a draftra. Szóval WRt és DEt onnan akrunk hozni. Mert olyan sikeresek voltunk az elmúlt kb 10 évben mindkét poszton. Egyébként Brian Quick személyében tudom ki a legjobb FCS WR, de kit tekintenek a legjobb FCS DEnek?.iktriad
Matt Singletary (igen ő Samurai Mike fia) Cal Poly, egyébként ő a Baylorban (Mike alma materében) kezdett, mikor fatert kinevezték Niners HC-vá akk is a család közelében akart maradni akk transzferelt a Cal Polyhoz.
Szerk. Tebownak személyre szabott playbook kéne, amit Bratkowskitól az életbe nem kap meg.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
CB Aaron Ross agrees to 3 Year deal in Jacksonville, deal worth up to $15.3M
ezt jól látom?

ha igen, akkor szvsz korrekt igazolás

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Delonso: Írtam pár sort a topikotokba a témáról 😉 Alapvetően két oldalát nézzük az éremnek. Abba gondolok bele, TT-vel hány draftcetli költözne Denver-be, és akkor a Gabbert-ért adott 1/16-os tavalyi első, illetve második körös pick-ről (1/10-re feltrade-ért) nem is beszéltünk. Enyhén szólva buta dolog lenne. Van hová igazolnunk nekünk is, plusz nem hiányzik az, amit Garrard kivágásakor kaptunk, miután JDR "belökte a busz alá" a la Leftwich. Ez sem sokban különbözne attól, sőt...

Amadeus: Abszolút egyetértünk. Gabbert még nagyon az elején van a pályafutásának. Eddig nem jól alakultak a dolgai, de ennél biztosan jobb lesz. Tebow valóban jó lett volna Miami-ba, erre Garrard oda ment. Mi meg örültünk volna, ha inkább TT ment volna mondjuk két hete a Dolphins-ba, Garrard meg visszajött volna Blaine mögé, Henne helyett...

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Ezt mint a Jaxet kedvelő szurkoló én is méltatlannak érzem és az érveitek is megértem, hisz egy út elején jártok. Én sajnos nem nagyon látok még pozitívumokat sem tulajilag sem GM Geneileg, de ezt majd a jövő megvilágítja mit látok jól vagy rosszul.
Timet simán el tudnám képzelni itt, de a tőle ódzkodókat is megértem.
nálunk is el tudtam volna, de most írt alá David, így valószínűtlen.Delonso_
én szerintem is van abban valami, hogy TT-ból lehet 1 jó kezdő irányító az NFL-ben. (Most csapattól független) Igazából azt nem értem, hogy a többség miért zárkózik el attól a lehetőségtől, hogy TT még fejlődni fog. Tehetséges, van akarata, felépítése és van olyan személyiség, hogy megszakadjon a munkában. Több éves project.

A Jaxnél nem tudom elképzelni, mert Gabbert szintén egy hasonló pali, annyiból, hogy több éves project, de tehetséges. 1 év után nem fognak a feje fölött pálcát törni és lesz még szerintem 2 szezonja valamit mutatni. Ha komolyan veszik a csapatépítést a Jaxnél. Szerintem Tebow-->Miami. Oda talán pont 1 ilyen karakter kéne a csapat élére.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Ezt mint a Jaxet kedvelő szurkoló én is méltatlannak érzem és az érveitek is megértem, hisz egy út elején jártok. Én sajnos nem nagyon látok még pozitívumokat sem tulajilag sem GM Geneileg, de ezt majd a jövő megvilágítja mit látok jól vagy rosszul.
Timet simán el tudnám képzelni itt, de a tőle ódzkodókat is megértem.
nálunk is el tudtam volna, de most írt alá David, így valószínűtlen.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát ezzel nem értek egyet.

Tebow vezeti a mezeladási statisztikákat, melynek jó része floridából jött, pedig Denver kissé messze van. Az NFl elsősorban üzlet és Timmynek hihetetlen médiaértéke van.
Megértem hogy nem szeretnéd és lehet nem is tárgyaltok majd vele, de a Jaxbe igenis nagyon kéne egy ilyesmi ikon, legalább üzletileg.
A jövőt nem látjuk az is lehet senkinek nem kell majd, én bízom azonban vezet ő még sok győztes meccset, talán itt, talán nálunk, talán máshol.Delonso_
Még igazad is lehetne, csakhogy a hírek akkor sem a Jaguars-ról szólnának, hanem Tim Tebow-ról. És ismerve a helyi "gátőröket", ki tudja meddig tartana a bazi nagy lelkesedés... ők ugyanis híresek arról, hogy pofáznak, de nem járnak NFL meccsre.
Plusz a Jacksonville Jaguars-ról beszélünk. Nézd meg, ha MoJo szóba kerül, mindenki elmondja, hogy milyen jó RB, egy baja van csak, Jacksonville-ben kénytelen tengetni a pályafutását.
Jaguars szurkolóként fura volt hozzászokni, hogy ez a csapat gyakorlatilag akkor is szarnak van kikiáltva, mikor történetesen nem az. Mindig az erős ellenfél fog ki pocsék napot, ha kikap tőlünk, sosem a Jax jó. Konkrétan, ha van a jaguáron sapka az a baj, ha meg nincsen akkor az. Körülnézek a többi csapattopikban és ha savazásról van szó, rögtön mi jövünk a képbe, méghozzá sokszor totál indokolatlanul. Költözni is mi fogunk, mással ez nem fordulhat elő.
A többi ún. major sportban, amit követek, mind "nagy", vagy "divatcsapatoknak" szurkolok már jó régóta, úgyhogy ez egy új "élmény" számomra. Nem voltam tőle elragadtatva, de mostanra már pont leszarom.
Annyi a lényeg, hogy ennek a franchise-nak tudatosan kell építkeznie és nem foglalkozni azzal, hogy sosem lesz a fősodorban és nem lesz "trendi". Húznak nálunk (is) baromságokat, lásd a legnagyobbként a minden bajok forrásának kikiáltott Coughlin elzavarását 2002 után. Smith-t, mint GM-et nem igazán csípem, nem is értek egyet egy valag húzásával, de lojális vagyok a választott csapatomhoz. Ahogy Te is, meg még sokan mások olyan franchise-okhoz, ahol már régóta nem mennek jól a dolgok. Csak hozzánk képest azok nagy múltúak, van mire büszkének lenni. A Jax még fiatal, és páran reméljük marad/megmarad ott ahol van. Elég sok nálunk jóval szarabbul muzsikáló franchise-t tudnék mondani '95 óta, mióta ezt a csapatot életre hívták. Tehát nem elsősorban a teljesítménynek szólnak az állandó kritikák.

Marhaság TT-t idehozni. Kívánok a srácnak minden jót, magunknak meg jó draftokat egy jó GM-el, meg egy türelmes tulajt, aki jó és vérprofi emberekkel veszi körül magát és kivárja a sorát... Gene Smith-el khmm... vannak erős kételyeim, Khan-nal kapcsolatban még kivárok. De tartom, hogy Tim önmagában nem lenne megoldás a csapat gondjaira. Nagyon remélem, hogy ezt újdonsült tulajunk is belátja...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Plusz ha Tebow idejönne, mikor kezdené a kint lévő (inkább gátőr, mint jaguár fan) nézők 1 része bekövetelni Timmyt a csapatba? Gabbert első INTjénél? Az 1 incomplete passznál?...iktriad
nyilván Tebow kezdene alapból, ő a rutinosabb, és a tehetségesebb.Höri
A lószart tehetségesebb, csak föntről besegítenek neki néha.
Jelezném, már megy a pletyka a híresen bennfentes hivatalos oldal egy topikjában arról, hogy Smith megy tőlünk a draft után... 😀 Ez mondjuk enyhén szólva meredek.
N-Drew
Ebből a cikkből indult ki ez a pletyka.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/03/19/jaguars-dolphins-should-be-at-the-front-of-the-line-for-tebow/
Csak az a baj hogy Mike Florio ("az internet legjobban fizetett trollja") 1 óriási fasz(ritkán használok ilyen durva nyelvezetet, de ő megérdemli) ha rólunk van szó (kb mint a mainstream media 50%a), és konkrétan lövése sincs arról általában, hogy nálunk mi a helyzet.
Érdemes ebbe itt beleolvasni az egész Timmy cirkusszal kapcsolatban
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/19/2885364/tim-tebow-articles-arent-always-about-tim-tebow
(mellesleg a hszek között található egy Tebow - Manning párbeszéd. ZSENIÁLIS 😂 )

Egyáltalán nem hiányzik. Nem véletlenül írtam azt amit, nekem sem tetszene, ha megtörténne a drága trade TT-ért. Két éve a draft előtt már fanyalogtunk a túl nagy felhajtás/elvárások miatt vele kapcsolatban, de ha akkor behúzzák szerintem - itt - biztosan elfogadtuk volna, max. némi morgolódás kíséretében. Nem emlékszem rá, hogy közülünk bárki is meg lett volna róla győződve, hogy ő lesz a megoldás a csapat gondjaira. Én csípem Tebow-t, a hype ellenére is, de ahogy mondani szokás senki sem lehet próféta a saját hazájában. Még Timmy sem. Ez a hajó reálisan nézve két éve elment.
Csakhogy én mégis szkeptikus vagyok, amíg el nem kerül egy másik csapathoz Denver-ből. Addig nem zárnám ki kerek-perec a lehetőséget, mert Khan üzletember, nem szurkoló.
Meddig ülne TT Gabbert mögött? Erre egyszerű a válasz: semeddig.
Ha idehoznák, ő lenne a kezdő és Gabbert-et megpróbálnák elsózni valahová, vagy egyszerűen "jegelnék".
Mivel azt gondolom, hogy a FO és főleg Smith egye meg amit főzött és most már vigye végig, amit elkezdett, nézzük meg valóban lehet e Gabbert-ből franchise QB. Az itteni fórumozók baromi nagy részének tudom mi erről a véleménye, de én még egy évet biztosan várok azzal, hogy bust-nak tituláljam. Viszont továbbra is tartom, hogy Smith-től meg azt várom el, miszerint idén végre nem bohóckodik a hátsóbb körös pick-eknél sem a drafton, de elsőként minimum egy Floyd-ot/Jeffery-t idehoz Gabbert-nek. A vergődésből ugyanis kezd piszkosul elegem lenni. A remény hal meg utoljára.N-Drew
Ezzel maximálisan egyetértek, elejétől a végéig.

Hát ezzel nem értek egyet.
Tebow vezeti a mezeladási statisztikákat, melynek jó része floridából jött, pedig Denver kissé messze van. Az NFl elsősorban üzlet és Timmynek hihetetlen médiaértéke van.
Megértem hogy nem szeretnéd és lehet nem is tárgyaltok majd vele, de a Jaxbe igenis nagyon kéne egy ilyesmi ikon, legalább üzletileg.
A jövőt nem látjuk az is lehet senkinek nem kell majd, én bízom azonban vezet ő még sok győztes meccset, talán itt, talán nálunk, talán máshol.Delonso_
Ha a marketinget a futball elé helyezed, akkor az már régen rossz. Tegyük föl Timmy idekerül, az ellenfelek kiismerik a játékának gyenge pontját 1 év alatt (amire minden esély megvan egyébként), és 50% vagy az alatti mérleget kezd produkálni. Szerinted egy szurkolótábor meddig lelkesedne ezért? Megmondom, nem sokáig.
Ha csak azért hozol ide egy játékost, hogy megtöltsd a stadiont, nem törődve azzal, hogy illik-e abba a rendszerbe amit építgetsz, nos akkor a kudarc majdnem minden esetben garantált.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Hát ezzel nem értek egyet.

Tebow vezeti a mezeladási statisztikákat, melynek jó része floridából jött, pedig Denver kissé messze van. Az NFl elsősorban üzlet és Timmynek hihetetlen médiaértéke van.
Megértem hogy nem szeretnéd és lehet nem is tárgyaltok majd vele, de a Jaxbe igenis nagyon kéne egy ilyesmi ikon, legalább üzletileg.
A jövőt nem látjuk az is lehet senkinek nem kell majd, én bízom azonban vezet ő még sok győztes meccset, talán itt, talán nálunk, talán máshol.
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
N-Drew ami Khant és Smitht illeti, eddig végig azt mondogatta Shao, hogy mivel tudja, hogy max fan szinten tudna jelenleg még beleszólni a dolgokba, hagyja, hogy Gene intézze a dolgokat. Plusz Gene Smith döntése volt Mularkey ide hozatala is és Tucker is az ő embere... Plusz Dzsingisz számtatalanszor kiállt Gabbert mellett, mint 1. számú QB. Ha most rányomulna Timmyre, egy jó darabig semmi hitele nem lenne utána sokak szemében.(pl a fanbasenél, akikkel meg akarja elméletileg tölteni a stadiont... )
Ja és érdemes olvasgatni a Jags játékosainak(pl. Knighton) tweetjeit a témával kapcsolatban. Nincs sok Timmy fan köztük ahogy nézem...Plusz ha Tebow idejönne, mikor kezdené a kint lévő (inkább gátőr, mint jaguár fan) nézők 1 része bekövetelni Timmyt a csapatba? Gabbert első INTjénél? Az 1 incomplete passznál?...

Hiányzik ez a fajta cirkusz ennek a csapatnak jelenleg?iktriad
Egyáltalán nem hiányzik. Nem véletlenül írtam azt amit, nekem sem tetszene, ha megtörténne a drága trade TT-ért. Két éve a draft előtt már fanyalogtunk a túl nagy felhajtás/elvárások miatt vele kapcsolatban, de ha akkor behúzzák szerintem - itt - biztosan elfogadtuk volna, max. némi morgolódás kíséretében. Nem emlékszem rá, hogy közülünk bárki is meg lett volna róla győződve, hogy ő lesz a megoldás a csapat gondjaira. Én csípem Tebow-t, a hype ellenére is, de ahogy mondani szokás senki sem lehet próféta a saját hazájában. Még Timmy sem. Ez a hajó reálisan nézve két éve elment.
Csakhogy én mégis szkeptikus vagyok, amíg el nem kerül egy másik csapathoz Denver-ből. Addig nem zárnám ki kerek-perec a lehetőséget, mert Khan üzletember, nem szurkoló.
Meddig ülne TT Gabbert mögött? Erre egyszerű a válasz: semeddig.
Ha idehoznák, ő lenne a kezdő és Gabbert-et megpróbálnák elsózni valahová, vagy egyszerűen "jegelnék".
Mivel azt gondolom, hogy a FO és főleg Smith egye meg amit főzött és most már vigye végig, amit elkezdett, nézzük meg valóban lehet e Gabbert-ből franchise QB. Az itteni fórumozók baromi nagy részének tudom mi erről a véleménye, de én még egy évet biztosan várok azzal, hogy bust-nak tituláljam. Viszont továbbra is tartom, hogy Smith-től meg azt várom el, miszerint idén végre nem bohóckodik a hátsóbb körös pick-eknél sem a drafton, de elsőként minimum egy Floyd-ot/Jeffery-t idehoz Gabbert-nek. A vergődésből ugyanis kezd piszkosul elegem lenni. A remény hal meg utoljára.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Plusz ha Tebow idejönne, mikor kezdené a kint lévő (inkább gátőr, mint jaguár fan) nézők 1 része bekövetelni Timmyt a csapatba? Gabbert első INTjénél? Az 1 incomplete passznál?...iktriad
nyilván Tebow kezdene alapból, ő a rutinosabb, és a tehetségesebb.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Holmgren elég gyorsan kijelentette hogy neki nem kell.
Én is a Miamit érzem, ha Alex nem öltözik aquába.
De a Jaxen nagyon nem lepődnék meg, Tebow gyógyír lenne egy olyan betegségre amitől itt nagyon tartanak, ennek a neve üres lelátók.Delonso_
Ez rossz érv. Tampában még üresebbek voltak tavaly azok a lelátok, és Miamiban sem ülnek sokszor oly sokan a nézőtéren, szóval ez nem csak a mi bajunk, sőt. Csak állandóan velünk velünk példálóznak ha a jegyprobléma szóba kerül. Azzal a csapattal akinek 2 éve nem volt blackoutja.
Ja és mikor a Broncossal itt volt a nyitó héten 2010ben, nem volt Timmy miatt teltház, szóval bocsi de akkor sem adtak el miatta olyan sok jegyet. Ez is csak egy -szánalmas- kifogás, egy hivatkozási alap.
Szóval szép a sok mítosz Tebowval kapcsolatban de a tények makacs dolgok. Arról már nem is beszélek, hogy a meccsre tényleg kijáró törszszurkolók nagy része SOHA nem akarta Tebowt a Jaguarsba....


N-Drew ami Khant és Smitht illeti, eddig végig azt mondogatta Shao, hogy mivel tudja, hogy max fan szinten tudna jelenleg még beleszólni a dolgokba, hagyja, hogy Gene intézze a dolgokat. Plusz Gene Smith döntése volt Mularkey ide hozatala is és Tucker is az ő embere... Plusz Dzsingisz számtatalanszor kiállt Gabbert mellett, mint 1. számú QB. Ha most rányomulna Timmyre, egy jó darabig semmi hitele nem lenne utána sokak szemében.(pl a fanbasenél, akikkel meg akarja elméletileg tölteni a stadiont... )
Ja és érdemes olvasgatni a Jags játékosainak(pl. Knighton) tweetjeit a témával kapcsolatban. Nincs sok Timmy fan köztük ahogy nézem...Plusz ha Tebow idejönne, mikor kezdené a kint lévő (inkább gátőr, mint jaguár fan) nézők 1 része bekövetelni Timmyt a csapatba? Gabbert első INTjénél? Az 1 incomplete passznál?...

Hiányzik ez a fajta cirkusz ennek a csapatnak jelenleg?
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Holmgren elég gyorsan kijelentette hogy neki nem kell.
Én is a Miamit érzem, ha Alex nem öltözik aquába.
De a Jaxen nagyon nem lepődnék meg, Tebow gyógyír lenne egy olyan betegségre amitől itt nagyon tartanak, ennek a neve üres lelátók.
több mint 12 éve
Rolni Las Vegas Raiders 9 648 — Raiders fan
Jelezném, már megy a pletyka a híresen bennfentes hivatalos oldal egy topikjában arról, hogy Smith megy tőlünk a draft után... 😀 Ez mondjuk enyhén szólva meredek. N-Drew
Hehe, a Portland tavaly az NBA draft előtti órában mondtam meg a GM-nek, hogy a szeánsz végén mehet a picsába 😀 Jó lenne ugyanez Gene-nel, már előre látják, hogy megint nem jön FBS játékos 😀
egyedül a Dolphins tudja semlegesíteni, ha ingüket-gatyájukat odaígérik Tim-ért.
N-Drew
én a Brownst se zárnám kiHöri
Amúgy sztem az is benne van a pakliban, h senki nem trédel, hanem megvárja amíg cut lesz, hiszen szinte biztosan az lesz nem?

WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jelezném, már megy a pletyka a híresen bennfentes hivatalos oldal egy topikjában arról, hogy Smith megy tőlünk a draft után... 😀 Ez mondjuk enyhén szólva meredek. N-Drew
Hehe, a Portland tavaly az NBA draft előtti órában mondtam meg a GM-nek, hogy a szeánsz végén mehet a picsába 😀 Jó lenne ugyanez Gene-nel, már előre látják, hogy megint nem jön FBS játékos 😀
egyedül a Dolphins tudja semlegesíteni, ha ingüket-gatyájukat odaígérik Tim-ért.
N-Drew
én a Brownst se zárnám ki

több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Na Iktriad, ezért a hsz-emért nagyon dühös leszel rám, de ez a topik úgyis a különböző - többnyire teljesen laikus - véleményekről szól, úgyhogy bele is vágnék:

Ha idehoznák Tebow-t azután, hogy simán elvihették volna Alualu helyett, akkor arról egy filmes klasszikus jutna eszembe:

"Tízet, öt centért... nagy koponya vagy!" 😉

DE: Közben ugyebár új tulaj van, akinek tudjuk mi a véleménye Tebow-val kapcsolatban. Gabbert szar volt idén, de sok segítséget a WR/TE brigádtól nem kapott, ez még akkor is így van ha ismerjük az egyéb alapvető hibáit (pl. fantom-passrush).

Ami engem illet, én azt gondolom, hogy igencsak kritikus helyzetbe került PM Denverbe igazolásával a JAX FO-ja.
Így ugyanis adódik az első komoly feszültségforrás a tulaj és a GM között. Elvileg Smith pozíciója betonbiztos és a maga részéről tuti, hogy nem akarja Tebow-t a csapatba, mert azzal teljesen hülyét csinálna magából. Khan ellenben tutira presszionálni fogja, elvégre a zseton nála van és senki se legyen olyan naív, hogy elhiggye azt, hogy ő jelen esetben nem fog beleszólni a dolgokba.
Tebow bebizonyította, hogy bár a dobás valóban nem az erőssége, de igazi nyerő alkat, aki a csapattársait is fel tudja tüzelni, kihozva belőlük a maximumot. Azzal, hogy jelentősen hozzájárult a Broncos tavalyi PO szerepléséhez, rögtön elhallgattatott egy csomó olyan hangot, miszerint semmire sem lesz jó az NFL-ben. A védelmünk elég jó. Támadásban ellenben van MoJo, mögötte idén remélhetőleg lesz Jennings, viszont elkapókkal továbbra sem állunk éppen jól, ezen Robinson olyan nagyot azért nem változtat. Tebow-nál ez nem lenne akkora baj, többnyire úgysem a dobásaival "terrorizálta" az ellent, hanem a futásaival. Rögtön lenne hová figyelni, a két RB mellett a QB-ra is. Nem megoldhatatlan, persze kiismerhető, de - sajnos - Gabbert egyelőre még ennyit sem tud, és meccset még nem hozott vissza a sírból, ellentétben Tim-mel. Ez a második és valószínűleg utolsó alkalom, hogy "orvosolják" azt a hibát, hogy a helyi üdvöskét nem hozták ide. Olyan szarlavina lesz rázúdítva a FO-ra, ha nem csinálnak semmit, hogy az csak na. Szegény Gabbert, rosszkor, rossz helyen... mert valóban kábé esélye sincs. Ha úgy játszott volna a rookie évében, mint pl. Dalton még lenne, de sajnos nem ez történt.

Jelezném, már megy a pletyka a híresen bennfentes hivatalos oldal egy topikjában arról, hogy Smith megy tőlünk a draft után... 😀 Ez mondjuk enyhén szólva meredek.

Én elég paranoid vagyok ahhoz továbbra is, hogy még mindig abból indulok ki, miszerint Khan NFL csapatot akart magának (bárhol), amit már középtávon nyereségesen akar működtetni. Meg akarja tölteni a stadiont és növelni akarja az értékét a franchise-nak. Kötődése Jacksonville-hez alapvetően nincs, úgyhogy pár éven belül, ha nem változik semmi, zokszó nélkül eladja, vagy elköltözteti a franchise-t. Márpedig Tebow idehozatala ebbe a vonalba tökéletesen belevágna. Gabbert nem fogja behozni az embereket a stadionba, a TT hype igen. Elvégre egy ilyen lépéssel elmondhatná, hogy ő mindent megtett a jegyeladásokért és a csapat megerősítéséért... ha így sem tolonganak a bérletekért, hát rajta aztán nem múlott...

Nem tudom, hogy sírjak e, vagy röhögjek, mert alapvetően semmi bajom nincs magával Tebow-val, csak most már vicc kategória lenne, hogy egy valag draft pick-ért (gondolom) idehozzák, miközben ebben az évben körvonalazódhatna reálisan, hogy Gabbert-ből lesz e valami. Akkor viszont a drafton bizony újabb WR-t kell húzni az első/max. második körben. Egy "ellenszélben" töltött év után piszkosul nem írnék le végleg egy 22 éves irányítót, ugyanakkor azt érzem, hogy ezt a szószt egyedül a Dolphins tudja semlegesíteni, ha ingüket-gatyájukat odaígérik Tim-ért.

Csak mert Henne idehozatala piszkosul nem biztosíték arra, hogy nem kerül ide TT, ahogy az sem, hogy a csapatvezetés egyelőre hallgat, vagy épp Khan cáfolja, amit Kisvanek az előző hsz-ében írt...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem nem jön Tebow, mert még a végén izzadni kéne a győzelemért, maradjon csak a béna 😊

azért polgárpukkasztani így is igyekszemHöri
A "béna" elvert titeket oda-vissza tavaly, szóval ha Colts fan lennék egyelőre tartózkodnék a őt leszoló jelzőkkel. Még a végén megharagszik és megint megismétli idén is.
A siged meg aranyos, bár amíg a Gene a góré, Timmy max a szüleit meglátogatni jön Jacksonvillebe(ha a városban élnek még persze). Meg különben is még Henne is jobb nála.

Ha már látogatók, Dre Kirkpatrick érkezik workoutra hozzánk a napokban. Úgy látszik mégis számolunk vele a balhéja ellenére:
http://www.bigcatcountry.com/2012/3/19/2884743/dre-kirkpatrick-to-visit-jaguars-according-to-report
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Remélem nem jön Tebow, mert még a végén izzadni kéne a győzelemért, maradjon csak a béna 😊

azért polgárpukkasztani így is igyekszem

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 351 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Scobee már tud valamit:
I heard the Jags are signing Tebow....to kick FG's. #theregoesmyjob 😂
Egyébként lassan írom, hogy mindenki megértse: Nem. Fogunk. Tradelni. Timmyért.
Múlt hét óta már van backup QBink is, szóval már helye sincs a rosteren.
Khan:
“We won’t comment on players who are not members of the Jaguars organization. But I would like to wish Peyton Manning the very best in the AFC West.”

Amíg Gene Smith hozza a játékoskerettel kapcsolatos döntéseket, és (Khan többször elmondta hogy ez a helyzet) Timmy nem lesz jaguár.

The Jaguars football decision-makers haven't been interested in Tebow. The only way he gets traded here is if the owner overrides the GM. Worth noting, Jaguars owner Shad Khan has allowed Gene Smith to handle football decisions without micromanagement since he took over. (ganguli)

Már indítottunk egy aláírásgyűjtést is Tebow ügyben: Jacksonville Jaguars fans do NOT want Tim Tebow!
http://www.thepetitionsite.com/583/834/061/jacksonville-jaguars-fans-do-not-want-tim-tebow

Ja és egy nem túl jó hír:
By the way, the Jaguars aren't going to be major players for former Patriots DE Mark Anderson. (Ganguli)

Akkor valószínűleg marad a másik kezdő DE pozíció betöltése a draftra. Szóval WRt és DEt onnan akrunk hozni. Mert olyan sikeresek voltunk az elmúlt kb 10 évben mindkét poszton. Egyébként Brian Quick személyében tudom ki a legjobb FCS WR, de kit tekintenek a legjobb FCS DEnek?.
több mint 12 éve
kisvanek4 312 — Jaguars fan
PM->Broncos, Tebow trade blockon... Nagyon remélem, hogy ez a hír nem jut el Jacksonville-be és nem kezdődik meg ismét az őrület TT iránt. Az a baj, hogy minden jel arra utal, hogy a szurkolók nagyon is akarni fogják TT-t, mivel Gabbert rossz szezont zárt, TT jót, PO-ba vezette a csapatot, valamint Khan elismerte, hogy ő behúzta volna a drafton, és még sztem mindig helyi kedvenc, főleg, hogy ha jól tudom Tebow óta a Gators-nek se megy.
Bármennyire is bírom Tebowt, remélem nem lesz Jags QB és ad a FO egy normális esélyt Gabbert-nek idén. Remélem a Miami gyorsan dob egy elvetemült ajánlatot a Denvernek és nem lesz sokáig téma, hogy Tebow hova fog kerülni
A sokadik negatív része a történetnek pedig az, hogy ha Tebow nem fog itt játszani, hanem helyette Gabbert, akkor
1. Nagyon kevés támogatást fog kapni a szurkolóktól, hiszen ők Tebowt akarták, és szerintem igen gyorsan jönni fognak majd a Why not Tebow? vagy a Trade for Tebow!-s plakátok
2. Ha Gabbert marad, de ismét rossz szezonja lesz, és elismerik, hogy bust, de Tebow már nem lesz elérhető, nem hiszem hogy egyszerű lesz majd a szurkolókat kivinni a stadionba, hiszen 2x is esély lett volna, hogy a közönség kedvencet a városba vigyék, de mind2x letettek erről.

update: Ahogy várni lehetett sajnos.
The two teams I figure we'll hear the most about as possibilities for Tim Tebow are MIA and JAX. We'll see how much interest either has