Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát, ha idejön Egnew is, akkor tényleg a Jax lesz a kedvenc AFC csapatom. De azért ő jelenleg a class egyik legjobb TE-jének tűnik, igaz kb. irányító mentes végzős éve lesz, lehet esik értékelése. De ha nem esne, és dobtok egy nagy szerződést Marcedes-nek, akkor lehet nem lesz addigra ő már benn, mire ti TE-re áldoznátok. De azért ezt közel 1 évvel draft előtt taglalni merész 😀Deny
Nézd, ha meg tudja Egnew Gene Smitht győzni arról, hogy hasznos játékos lenne(és nekem tavasszal nagyon úgy tűnt, hogy figyeltetni fogja idén), a GMünket nem fogja érdekelni, hogy Marcedes milyen szerződést kap most és akár az 1. körben is kiviszi. Tudod milyen GM Gene, ha "belezúg" valakibe 😊 (lásd Alualu, Derek Cox, Prosinksi, Isaac, Larry Hart, és persze Don Carey...)

Plusz közte és Gabbert között remek összhang volt Missouriban ha minden igaz, ami újabb (nagyon nyomós) érv mellette.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Hát, ha idejön Egnew is, akkor tényleg a Jax lesz a kedvenc AFC csapatom. De azért ő jelenleg a class egyik legjobb TE-jének tűnik, igaz kb. irányító mentes végzős éve lesz, lehet esik értékelése. De ha nem esne, és dobtok egy nagy szerződést Marcedes-nek, akkor lehet nem lesz addigra ő már benn, mire ti TE-re áldoznátok. De azért ezt közel 1 évvel draft előtt taglalni merész 😀
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 348 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hol is kezdjem. A 99 milliós LB sorból mondjuk asszem Daryl Smith (jól írtam Maka? 😊 ) szerződése idény végén lejár... Szóval nem sokáig lesz ennyi az értékük. Mondjuk ha újraigazoljuk Daryl-t akkor lehet átlépjük a 100 milliós határt is...

Ha 36 millióval vagyunk a cap alatt az nagyon biztató ténylegesen a jövőre nézve. Akár FA-k, akár a saját draftoltjaink újraigazolása szempontjából. Bár Shack Harrisnek köszönhetően 1 ember a '07-'08as draftoltak közül akiknek mostanában jár majd le a szerződése, hamarosan el kell kezdeni hosszabbítani az első Gene Smith játékosok szerződését (Knighton -na az nem lesz olcsó...- Thomas -ez se....-, Jennings -vélhetően nagyon produktív szezon előtt áll...- Dillard pl.)arra is kell pénzt hagyni.
WR: mondjuk bizos akarnak majd draftról 1 fő célpontot hozni (bár lehet, hogy végül TE lesz belőle. Idén senior ugyanis Gabbert fő célpontja Michael Egnew, aki miatt 2 dolog miatt is érdemes figyelni: 1. Gene Smith anno az "evening with the scouts" rendezvényen azt mondta róla, hogy nagyon fogjuk figyelni; 2. Marcedes mögött van bőven hely. Nekem nincs bajom Zach Millerrel, de néha úgy tűnik, mintha össz-vissz 4-6 meccsre lenen bevethető / szezon. Mögött meg UDFA-k vannak (Potter, esetleg Gallarda...) de most szerintem marad ez a M. Thomas-Hill-Shorts-Dillard-Osgood- UDFA (Szerintem Tiquan "Fresh Prince" Underwood lesz az 1 Gene Smith által draftolt játékos aki le lesz küldve... És nem szabad megfeledkezni, hogy Marcedes, MJD és Jennings is jók mellettük elkapásban. Zach Miller megy passz elkapó -lenne, ha nem ejtené el a labdát mostanság folyton...
DE, CB, S - Most nem hiszem hogy jönne valaki nevesebb (1 eset lehetséges- 1 Garrard trade esetében....)Mindhárom poszt érdekes. Kampman azért nem lesz fiatalabb, Mathis szerződése lejár idén, és meglátjuk Greene mit csinál idén SS-ben. Mindhárom poszt főleg CB, S majd a közelebbi jövőben lesz valahogy orvosolva.
Apropó DE: Minceyről nem sokat hallani, és Lane gyakorol mostanság a kezdőkkel is- érdekes lesz az a párharc, de akárki nyeri, abból -remélhetőleg- a jags csak profitál.

És akkor hírek.
Úgy néz ki Gabbert Garrard személyiségű játékos lesz, ennek örülnék. Nagyon. Az ahogy Davidet mentegeti a sajtóval (ésa közvéleménnyel...) szemben, és agyon dicséri, nekem nagyon tetszetős:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4098
( A "backup QB mindig a jobb QB a kezdőnél az emberek szemében" mondása nagyon üt, főleg Jacksonvilleben...)
Amúgy Koetter és JDR azt tervezi, lesz olyan pre meccs, ahol az offense kezdőivel együtt fog Gabbert játszani...
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/25912/a-no-2-gabbert-will-get-first-team-time
És Gabbert reméli, hogy a haja túléli a rookie beavatást 😊

Jarrett Dillard azt mondja 100%os állapotban van.
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-03/story/after-injuries-jaguars-receiver-jarett-dillard-determined
Jó lenne ha kibírna egy teljes szezont, mert 1. van benne potenciál, nem is kevés (lásd '09) 2, 4 jó elkapó több mint 3....

Cox, Estes továbbra se edzett, Prosinski is lesérült ráadásul 2× egy edzésen...(igaz a esti edzés első playén kapásból picket szedett Garrardtól.

Tegnap nem a QBk napja volt, Garrard és Gabbert is küszködött az edzéseken:
http://www.bigcatcountry.com/2011/8/2/2340964/jaguars-training-camp-quarterbacks-struggle
Cecil Shorts viszont továbbra is nagyon biztató (pedig őt szidtam a legtöbbet a draft után 😊 ) És Jennings is.

Az ex Oaklandi, Most már Seahawksos TE Zach Miler ilyen szerződést kapott:
5 years, $34 million, including $17 million guaranteed.
Marcedes is valami ilyesmire számíthat minimum....

JDR a QB szituációról és a defenseről:
http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4099 és http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10256
Utóbbiról azt mondta, készen kell álniuk szeptember 11-én, semmiféle kifogás nem lehet akkor a gyenge játékra (jaj-jaj, Jack, csak nehogy ezek a szavak kisértsenek szeptemberben...)
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
The Oakland Raiders have signed free agent offensive linemen Justin 😀
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Őszintén mondom, nagyon örülök, hogy végre igazi erősítéseket hajtott végre a csapat, de hát örök elégedetlen vagyok, és kicsit csodálkozom rajta, hogy senki mást nem akarunk már igazolni. Szeritem a WR sorban simán szükség lenne még egy játékosra, akiért nem is kellene feltétlenül rengeteget fizetni, Torry Holt szerű veteránra gondolok (pl. Derrick Mason), de akár egy fiatalabb játékosnak is örülnék, mondjuk az valószínűleg többe kerülne (pl.: Steve Smith a Giantsből). Nem ártana esetleg egy DE, igaz hirtelen az FA piacról senki nem jut eszembe, aki jó lenne (utána kellene néznem). Nem értem, hogy a linebacker sorba miért nem igazoljuk újra Kirk Morrisont - ahogy elnézem nem nagyon kapkodnak utána, úgyhogy nem is kerülne sokba és nem is rossz játékos. CB posztra egy Asante Samuel trade még nálam is logikátlan lenne, hiszen nagy lenne az ellenérték, plusz magas a fizu is (mégis ilyesfajta csodákban reménykedek néha). 😊 Safety posztra egy Donte Whitnernek még örülnék, igaz most összezavarodtam, hogy ő inkább SS vagy inkább FS. Ja és Manuwait is visszahoznám kevéske pénzért.
Ezeket nem kötekedésből írom, csak úgy érzem simán elférne még az erősítés. Már előre látom, ahogy Iktriad megmagyarázza, hogy de ez a csapat már nagyon fasza lesz így, úgyhogy nem is erre lennék kiváncsi, csak a véleményetekre, hogy miért nem igazolunk másokat, holott vannak még jó FAk, van még bőven cap space és szvsz az erősítés is ránk férne. Szóval vélemények?npetiii
Klasszis WR elfér még, de meglepődnék nagyon rajta. Nagyon bíznak Mike Thomas / Jason Hill vonalban, plusz még a draftolt leendő extraklasszis Cecil is ott tolong az elkapásokért, amiket Lewisnak szánnak, miközben a csapat a teljesen egészséges MJD-t akarja tömni labdával úgy, hogy nehogy Jenningset elhanyagolják, akit alulértékeltnek tartanak... 😉 Ennyit egyszerűen nincs a Jagsnél a labda 😂
DE vagy CB simán jöhetne, bár én azt sem bánnám ha DE csak jövőre érkezne (nagyágyúk már lerabolva idén). Egy egészséges Kampman megadhatja a fazonját a passrushnak. (ha már D."Futás ellen jó-Karate-Kid Woodoo-Egyarc"Harvey már Denverben rémisztgeti az irányítókat. 😀 )
Új Safetyt még én is elnézegetnék, de mi lenne jövőre a kis sulik lesajnált fiaival, ha nem Jags húzná be őket indokolatlanul korán? 😂
Manu ügyben kicsi az aggodalmam, nem fiatal, nem látványos, harmadolt fizuért simán visszajöhet.

csak, hogy tovább offoljunk: még, hogy a Jagsnek van túlfizetett az LB sora:
Kamerion Wimbley, LB, Raiders - marad (5 év, 48 millió $, 29M garantált)
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Pár topicban azért már volt 😊 Mondjuk a Titansnél inkább ne lett volna........Wyatt
Thank God? Nézd el Lakinak Wyatt: fiatalság - bolondság 😉

Amúgy jogos a "feddés", közben utánaolvastam, csak megszoktam már, hogy az ilyen hírek kint vannak a főoldalon.
Mondjuk a Pats topikot néztem először (Titans a hsz-ed előtt kimaradt), ott nem eresztették bő lére. Én azt gondoltam kap a NE-ben egy visszafogottabb új szerződést. Mindegy, nem offolok tovább, amúgy is könnyen lehet, hogy Makának lesz igaza és a szerkesztők is hasonlóan vélekednek, azért nem írták ki eddig.N-Drew
Szebb befejezést érdemelt volna az tény, elnézem én, csak érted 😊 Ha most csak ennyi telik tőle, amikor minden idők egyik legjobb elkapója visszavonul, akkor azt igazán magában tarthatta volna. De én sem offolok tovább, inkább rakjátok kezdőbe Colemant 😀

több mint 13 éve
Robilluma Pittsburgh Steelers 2 907 — Whatever it takes
Az öreg behúzhatná Osi Umenyiora-t,na az odabaszna!!!!!!!!!!!!!!!armando83
jax nincs az érdeklődök között.
Chargers, Seahawks, Broncos, Ravens vagy Rams lehet a nyerő Osinak.braxa88
Chargerst te hol olvastad?szaba
http://www.nydailynews.com/blogs/giants/2011/08/five-teams-in-the-hunt-for-osi


If you are looking for the identity of the Steelers franchise in 2013, just stop it.
- 2013 Pittsburgh Steelers running game: 86,4 yard/game, 27th in the league (3,5 y/c, 29th).
- 2013, Steelers@Patriots 31-55, 610 total yards by the Patriots. More points and more yards than any team ever had amassed against a Steelers franchise in business now for 81 NFL seasons.
- The Steelers' run defense allowed 115,6 yards per game (4,3 y/c) in 2013.
WAKE UP TOMLIN!
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 469
Az öreg behúzhatná Osi Umenyiora-t,na az odabaszna!!!!!!!!!!!!!!!armando83
jax nincs az érdeklődök között.
Chargers, Seahawks, Broncos, Ravens vagy Rams lehet a nyerő Osinak.braxa88
Chargerst te hol olvastad?
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
"Dave’s the starting quarterback. He’s a heck of a football player. People say he’s not, they’re wrong," Blaine Gabbert 😉
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szerintem az öreg zsidó már eleget költött így is,és most a rokonok vérét szívja 😀 ,de különben egyetértek teljesen veled npetii-mindnekit akit csak lehet ide!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Az öreg behúzhatná Osi Umenyiora-t,na az odabaszna!!!!!!!!!!!!!!!armando83
jax nincs az érdeklődök között.
Chargers, Seahawks, Broncos, Ravens vagy Rams lehet a nyerő Osinak.
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Őszintén mondom, nagyon örülök, hogy végre igazi erősítéseket hajtott végre a csapat, de hát örök elégedetlen vagyok, és kicsit csodálkozom rajta, hogy senki mást nem akarunk már igazolni. Szeritem a WR sorban simán szükség lenne még egy játékosra, akiért nem is kellene feltétlenül rengeteget fizetni, Torry Holt szerű veteránra gondolok (pl. Derrick Mason), de akár egy fiatalabb játékosnak is örülnék, mondjuk az valószínűleg többe kerülne (pl.: Steve Smith a Giantsből). Nem ártana esetleg egy DE, igaz hirtelen az FA piacról senki nem jut eszembe, aki jó lenne (utána kellene néznem). Nem értem, hogy a linebacker sorba miért nem igazoljuk újra Kirk Morrisont - ahogy elnézem nem nagyon kapkodnak utána, úgyhogy nem is kerülne sokba és nem is rossz játékos. CB posztra egy Asante Samuel trade még nálam is logikátlan lenne, hiszen nagy lenne az ellenérték, plusz magas a fizu is (mégis ilyesfajta csodákban reménykedek néha). 😊 Safety posztra egy Donte Whitnernek még örülnék, igaz most összezavarodtam, hogy ő inkább SS vagy inkább FS. Ja és Manuwait is visszahoznám kevéske pénzért.
Ezeket nem kötekedésből írom, csak úgy érzem simán elférne még az erősítés. Már előre látom, ahogy Iktriad megmagyarázza, hogy de ez a csapat már nagyon fasza lesz így, úgyhogy nem is erre lennék kiváncsi, csak a véleményetekre, hogy miért nem igazolunk másokat, holott vannak még jó FAk, van még bőven cap space és szvsz az erősítés is ránk férne. Szóval vélemények?

több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Lane-től mit várnak a kinti szakik???Kezdő DE poszt,Kampman mellett??Vagy az nem elég ha a kezdő 2. körös RT-t lealázza könnyedén?

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Az öreg behúzhatná Osi Umenyiora-t,na az odabaszna!!!!!!!!!!!!!!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Pár topicban azért már volt 😊 Mondjuk a Titansnél inkább ne lett volna........Wyatt
Thank God? Nézd el Lakinak Wyatt: fiatalság - bolondság 😉

Amúgy jogos a "feddés", közben utánaolvastam, csak megszoktam már, hogy az ilyen hírek kint vannak a főoldalon.
Mondjuk a Pats topikot néztem először (Titans a hsz-ed előtt kimaradt), ott nem eresztették bő lére. Én azt gondoltam kap a NE-ben egy visszafogottabb új szerződést. Mindegy, nem offolok tovább, amúgy is könnyen lehet, hogy Makának lesz igaza és a szerkesztők is hasonlóan vélekednek, azért nem írták ki eddig.

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Közben nagyot néztem: Randy Moss VISSZAVONULT... WTF???

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6823929/randy-moss-retire-13-seasons-153-touchdownsN-Drew
és ennek mi köze a jaguarshoz?braxa88
A világon semmi, csak baromira meglepődtem, mert eddig nem olvastam sehol. Azért mégiscsak egy korszakos zseni WR-ről beszélünk.N-Drew
Dehogy vonult vissza, csak előhúzott egy Favre-t, nagyon meglepődnék, ha nem látnánk még játszani.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Közben nagyot néztem: Randy Moss VISSZAVONULT... WTF???

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6823929/randy-moss-retire-13-seasons-153-touchdownsN-Drew
és ennek mi köze a jaguarshoz?braxa88
A világon semmi, csak baromira meglepődtem, mert eddig nem olvastam sehol. Azért mégiscsak egy korszakos zseni WR-ről beszélünk.N-Drew
Pár topicban azért már volt 😊 Mondjuk a Titansnél inkább ne lett volna........

több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Közben nagyot néztem: Randy Moss VISSZAVONULT... WTF???

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6823929/randy-moss-retire-13-seasons-153-touchdownsN-Drew
és ennek mi köze a jaguarshoz?braxa88
A világon semmi, csak baromira meglepődtem, mert eddig nem olvastam sehol. Azért mégiscsak egy korszakos zseni WR-ről beszélünk.

több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Közben nagyot néztem: Randy Moss VISSZAVONULT... WTF???

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6823929/randy-moss-retire-13-seasons-153-touchdownsN-Drew
és ennek mi köze a jaguarshoz?
több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Állítólag még mindig 34 millióval a sapka alatt vagyunk, fuck me running.

Ebből Marcedes szerződése lecsippent majd egy részt (nem többet, mint a max. felét), de még így is jók a kilátások a jövő évi FA-áradatra.Maka
Még FA áradat???? Ha jövőre fognak egy klasszis DE, az már elég. Drafton majd jön egy igazi ász CB, második körben egy Safety, és utána meg egy rakás ismeretlen sulis kutyafasza, akikről google se tud semmit és ha nem ide kerültek volna akkor UDFA piacon mérettettek volna meg. 😉
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Közben nagyot néztem: Randy Moss VISSZAVONULT... WTF???

http://espn.go.com/nfl/story/_/id/6823929/randy-moss-retire-13-seasons-153-touchdowns

több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 752
Állítólag még mindig 34 millióval a sapka alatt vagyunk, fuck me running.

Ebből Marcedes szerződése lecsippent majd egy részt (nem többet, mint a max. felét), de még így is jók a kilátások a jövő évi FA-áradatra.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Benne vagyok a közös meccsnézésben,mi mondjuk egy 6-8 főd barátit társasággal szoktuk nézni a Superbowl-t győrben,de ott is szívesen látott vendégek vagytok!! 😊armando83
Ahogy elnézem a budapesti illetőségűek vannak túlsúlyban, én mindenesetre benne vagyok!Húsrágó
Hát igen,valaki még meszebrol 😕
több mint 13 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
És végül Frenette szerint Gabbert már most úgy mozog és dobál, mint egy NFL-re kész QB. Twitteren azt irta, nem akar ezzel olajat önteni a kialakulóban lévő QB controversy tüzére,(még...), de egyszerűen lenyűgözte eddig Blaine (őt is).
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-08-02/gene-frenette-jaguars-qb-blaine-gabbert-sure-looks-nfl
Komolyan kezdek azon gondolkodni, vajon Garrard jaguár lesz-e még szeptember 11-én...Koetter például rendszeresen Gabbert környékén látható, ha a rookie épp nincs fent a többiekkel. És McCown is nagyon biztatóan dobál edig idén, plusz van NFL tapasztalata, tehát ideális backup lenne...A pre meccsek nagyon, nagyon, nagyon érdekesek leszenek idén....
iktriad
100%, hogy Jaguár lesz még. Drága mentor lehet belőle, de Blaine-t szerintem nem merik megkockáztatni az első fordulótól. JDR egyszerűen nem ilyen bevállalós. A lelkem mélyén viszont tapsikolok, mert a Franchise egész jövője (minimum köv 4-5 év) van Hófehérke kezében, és ha ilyen bíztatóan indul, akkor ebből még akár lehet valami nagyon szép dolog is! 😀

99m$ LB sor:
LB sor ki van pipálva egy jó időre, nagy befektetéssel, de nincs abban a helyzetben a Jags, hogy spórolhasson egy ilyen erősségű csoportban. Új erő kellett ebbe a defense-be, és ez nem a draft útján érkezett. Proszinecski féle vonal nem pont a promenádba vezető út alapkövei.Húsrágó
Az, hogy Frenette, Stellino (aki köztudottan utálja DG-ot), meg a többi firkász mit gondol hótmind1...

Húsrágó hsz-ében egymás alatt ott a lényeg... 99 milliós LB sor rengeteget érne, ha a frenetikus rookie QB-ről kiderülne, hogy nem ő sz*rta a spanyol viaszt, éles meccs az ugyebár köszönőviszonyban nincs az edzéssel, esetleg jól lesérülne és maradna mögötte McCown, aki tavaly az első lehetőségénél jól össze is törött. Én McCown-ban a semmit nem látok.
JDR tényleg egy idióta lenne, ha bevállalná DG elküldését, de az FO is, mert az égvilágon semmi nem látszódna a rengeteg erősítésből a végelszámolásban, ha Gabbert gyenge lenne, vagy lesérülne.
Koetter nem hinném, hogy Blaine iránti "szerelemből" van egyfolytában mellette, inkább próbálja segíteni a minél előbbi beilleszkedését a rendszerbe, ahogy azt egy jó OC-nek kell.
Max. azt tudom elképzelni, hogy Garrard-ot leültetik Blaine mögé a padra, aztán később "takaríthat" utána. Lehet, hogy Gabbert jó lesz, de erősen kétlem, hogy rögtön. Ráadásul a sok kretén egyfolytában Gabbert-et követelné kezdőbe, akkor is, ha nem brillírozik, amennyiben rögtön őt neveznék első számú irányítónak. Így sem lesz Garrard-nak egyszerű dolga a gyengébb meccsei után. Abban biztos vagyok, hogy ha David-et már idén elküldik, ez az év kuka lesz megint...

több mint 13 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ja az ESPN új QB értékelő rendszere alapján Garrard "átlag fölötti QB" besorolást kapott:
http://espn.go.com/blog/nfcwest/post/_/id/41811/how-to-identify-nfls-best-quarterbacks
iktriad
Big Bennel egy kategóriában... höhö