Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.Húsrágó
Nem azt mondom, hogy ne költsünk, de azért 30+ milliós cap spaceből maradjon ha lehet mondjuk 10-15 (az egészséges). Mondjuk az ideiből sanszosan lejön szegény Kampman bére még.
Viszont ha hagyjuk Minceyt elmenni nem 1, hanem egyből 2 kezdő pass rushert kereshetünk, és hacsak nem megint egy (1. körös?) rookiet akarunk bedobni a mélyvízbe, lehet jóval húzósabb áron, mint Minceyt megtartva. Ha Mincey(és Roth + Douzable - mindkettő szintén FA)elmegy, és Kampman visszavonul, akkor a John Chick- Austen Lane DE duó kezdene nálunk. Mindkettő inkább csere, mint kezdő kaliber.
Derek Cox is lehet drága mulatság, ha olyan vagy jobb szezont tud végig produkálni, amit tavaly hozott(megegyezhetünk, hogy elég jó volt amíg egészséges tudott maradni '11ben). A kezdő szintű CBk manapság igencsak drágák, mivel a mai passz orientált NFLben megnőtt a szerepük. Jennings tényleg nem lesz drága, de azért remélem idén (is) bebizonyítja, hogy megbízható 2. számú RB..
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...iktriad
Lowery megtartás alap, Scobee is. Mincey is megtartható (maradjon inkább), de miért fizetnének érte annyit, mint egy tényleg kezdő kaliberű pass rushernek, ha egyszer nem az? Csak azért, mert Orlovsky-Painter duón elért 5 sacket (total 8-ból) és a 4 FF-ből is 3-at szintén rajtuk "követett el". Szóval teljes őszintén:
Kezdő pass rusher pénzt ér-e: 14 meccs - 3 sack - 1 INT - 1 FF? Olyan múlttal, ami 5 év - 24 meccs - 5 sack! Ha már kezdő pass rusher pénzt kell(ene) kiadni, akkor inkább érdemes lenne-e egy valódi kezdő kaliberre elkölteni? Nincs bajon Minceyvel, de szerintem kicsit elszaladt a ló (linkelt cikkekből is ezt érzem) és nagyon túlértékelté vált a srác 2 jó meccs miatt, ami kisminkelte a statisztikáit.
Cox kapcsán reméljük, hogy lesz annyira jó és egészséges, hogy valóban komoly pénzt kérhet.
De maradjunk pozitívak! 😀Húsrágó
Mincey-s dolog egyértelmű,ő csak nálunk kezdő szintű Pass rusher,valóban annyi pénzt nem ér,mint egy Justin Tuck,Demarcus Ware, és a kedvencem : DWIGHT FREENEY!!!!!
Ennyit nem ér,ennyi.

Cox szerintem mentálisan nem profi sportoló,én nem tartanék ki mellette,mert olyan mint egy sérült lelkű tini....

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.Húsrágó
Nem azt mondom, hogy ne költsünk, de azért 30+ milliós cap spaceből maradjon ha lehet mondjuk 10-15 (az egészséges). Mondjuk az ideiből sanszosan lejön szegény Kampman bére még.
Viszont ha hagyjuk Minceyt elmenni nem 1, hanem egyből 2 kezdő pass rushert kereshetünk, és hacsak nem megint egy (1. körös?) rookiet akarunk bedobni a mélyvízbe, lehet jóval húzósabb áron, mint Minceyt megtartva. Ha Mincey(és Roth + Douzable - mindkettő szintén FA)elmegy, és Kampman visszavonul, akkor a John Chick- Austen Lane DE duó kezdene nálunk. Mindkettő inkább csere, mint kezdő kaliber.
Derek Cox is lehet drága mulatság, ha olyan vagy jobb szezont tud végig produkálni, amit tavaly hozott(megegyezhetünk, hogy elég jó volt amíg egészséges tudott maradni '11ben). A kezdő szintű CBk manapság igencsak drágák, mivel a mai passz orientált NFLben megnőtt a szerepük. Jennings tényleg nem lesz drága, de azért remélem idén (is) bebizonyítja, hogy megbízható 2. számú RB..
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...iktriad
Lowery megtartás alap, Scobee is. Mincey is megtartható (maradjon inkább), de miért fizetnének érte annyit, mint egy tényleg kezdő kaliberű pass rushernek, ha egyszer nem az? Csak azért, mert Orlovsky-Painter duón elért 5 sacket (total 8-ból) és a 4 FF-ből is 3-at szintén rajtuk "követett el". Szóval teljes őszintén:
Kezdő pass rusher pénzt ér-e: 14 meccs - 3 sack - 1 INT - 1 FF? Olyan múlttal, ami 5 év - 24 meccs - 5 sack! Ha már kezdő pass rusher pénzt kell(ene) kiadni, akkor inkább érdemes lenne-e egy valódi kezdő kaliberre elkölteni? Nincs bajon Minceyvel, de szerintem kicsit elszaladt a ló (linkelt cikkekből is ezt érzem) és nagyon túlértékelté vált a srác 2 jó meccs miatt, ami kisminkelte a statisztikáit.
Cox kapcsán reméljük, hogy lesz annyira jó és egészséges, hogy valóban komoly pénzt kérhet.
De maradjunk pozitívak! 😀
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Posluszny megműttette a Colts meccsen komolyan megsérült vállát január 11.-én. TCig fog tartani a rehabilitációja elmondása szerint. Remélem nem tovább, mert nem lenne jó, ha 2-3 meccset is ki kéne hagynia az új szezonban(á lá Kampman) emiatt.
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2012-01-26/jaguars-linebacker-paul-posluszny-has-shoulder-surgery

Két újabb ("meglepetés" - WR) prospecttel is beszéltünk a Senior Bowlon Tania Ganguli szerint:
I spoke with Ohio State's DeVier Posey and Iowa's Marvin McNutt today. Two bright receivers who both met with the Jaguars this week.
Mind McNutt, mind Posey a 4. kör körül kelhet majd el a drafton.
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...iktriad
Mind FA mind draft class tekintetében nem a legbővebb az idei S-termés szal valszeg igazad van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.Húsrágó
Nem azt mondom, hogy ne költsünk, de azért 30+ milliós cap spaceből maradjon ha lehet mondjuk 10-15 (az egészséges). Mondjuk az ideiből sanszosan lejön szegény Kampman bére még.
Viszont ha hagyjuk Minceyt elmenni nem 1, hanem egyből 2 kezdő pass rushert kereshetünk, és hacsak nem megint egy (1. körös?) rookiet akarunk bedobni a mélyvízbe, lehet jóval húzósabb áron, mint Minceyt megtartva. Ha Mincey(és Roth + Douzable - mindkettő szintén FA)elmegy, és Kampman visszavonul, akkor a John Chick- Austen Lane DE duó kezdene nálunk. Mindkettő inkább csere, mint kezdő kaliber.
Derek Cox is lehet drága mulatság, ha olyan vagy jobb szezont tud végig produkálni, amit tavaly hozott(megegyezhetünk, hogy elég jó volt amíg egészséges tudott maradni '11ben). A kezdő szintű CBk manapság igencsak drágák, mivel a mai passz orientált NFLben megnőtt a szerepük. Jennings tényleg nem lesz drága, de azért remélem idén (is) bebizonyítja, hogy megbízható 2. számú RB..
És ha már DBk, Loweryt megtartani se lesz valami olcsó attól tartok...
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀armando83
Még 1 megjegyzés. Azért idén remélem nem költünk NAGYON sokat(persze költsünk, de ésszel!) mert kéne majd jövöre is a cap space- pár név aki ekkor FA lesz: Daryl Smith, Knighton, Cox, Jennings, Britton, Meester... Az első 4et simán újra kéne igazolni, és ha Knighton és Cox remek '12es szezont produkál, akkor legalább 3 ember vár majd nagyon zsíros szerződésre jövőre(Daryl újraigazolása nálam alap)...
!iktriad
Amit Mincey-n megspórolhatnak, azt adhatják Smithnek 😉 Szerintem nem gond, ha idén rendesen kiköltekezik Khan, a jövő évi capet kevésbé befolyásolja, ha jól felépített szerződéseket kötnek. Cox "a lelkibeteg" és Jennings "ki tudja milyen minősgében épül fel" nem lesz egy horror összeg, Smithnek jár ami jár nincs vita, Knighton fizuja meg ugye a súlyával lesz fordított arányban. Akár sok is lehet, de kétlem, hogy egy Kate Moss tér vissza az edzőtáborba... Nem lesz vele gond, de azért ne ragadtassuk el magunkat túlzottan - közepes fizu csak nem okoz gondot. 😉
btw Raiders is megoldja, hogy beférjen, pedig voltak/vannak ott zsíros szerződések bőséggel. Meglátjuk, hogy játékosmegfigyelői kvalitásait felül tudja-e múlni a GM Smith a szerződéskötésekkor.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀armando83
Egyetértek mindennel (még a GM draftolási kritikával is)- bár Weaver tavaly (is) bizonyította, hogy nem skót tulaj, azt a 100 milliót amit nyáron elköltött FAkra azért ne vegyük el tőle. És megvolt benne is a tűz csak túl türelmes volt, illetve nagyon sokszor hozott rossz döntést (Coughlin kírúgása 2002 után, 2008 minden döntése, JDRhez való túlzott ragaszkodás - Tomhoz kellett volna így viszonyulnia. GMnek elég jó volt a Giants HCje, mert 95 és 2002 között ő is draftolt - azt kell mondjam elég jól(!)...És ő mondta távozásakor Weavernek, hogy tartsa itt Gene Smitht...). Remélem Khan ilyen szempontból jobb tulaj lesz.

Még 1 megjegyzés. Azért idén remélem nem költünk NAGYON sokat(persze költsünk, de ésszel!) mert kéne majd jövöre is a cap space- pár név aki ekkor FA lesz: Daryl Smith, Knighton, Cox, Jennings, Britton, Meester... Az első 4et simán újra kéne igazolni, és ha Knighton és Cox remek '12es szezont produkál, akkor legalább 3 ember vár majd nagyon zsíros szerződésre jövőre(Daryl újraigazolása nálam alap)...

Senior Bowl hírek
A Jags találkozott az Arkansas DEjével Jake Bequetteel a Florida Atlantic RBjével Alfred Morrisszal és az Illinois (már megint az Illlini. Van egy olyan érzésem, hogy Smith draftol egy Illnois-t Khannak.. 😊 ) OT Jeff Allennel.
Bequette 4.-5. körös prospect, Jeff Allen 5.-6., míg Morris UDFA jelőlt.

Úgy látszik az új QB coachunk, Greg Olson szereti a kihívásokat - lehetett volna a Bears vagy Browns QB coacha, vagy a Florida OC(!)je, de ő Gabbertöt választotta!:
Jacksonville Jaguars quarterbacks coach Greg Olson had a lot of options for his next job after leaving Tampa Bay. Olson isn't at the Senior Bowl, but sources here said that Olson could have been the quarterbacks coach with the Bears and Browns. He also turned down the offensive coordinator position with the University of Florida. Olson took on the challenge of getting Jaguars quarterback Blaine Gabbert turned in the right direction after an ugly rookie season. If Olson can get Gabbert to make big improvements, Olson should be a hot coaching candidate in 2013.
Sok sikert!
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀armando83
😀 Igyekszem átvenni a hangulatodat!
Alapjaiban egyetértünk, csak még van egy rakás (többnyire) Gene-hez kapcsolódó kételyem.
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Mojo-nak reggel a csípái keresztul ez a szép látvány tárult elo 😀
ALOHA Mr.Jones-Drew
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
😀

Kövezzetek meg,de a meglátásom hogy a tulajváltás (bár a elgkisebb jelét nem láttam) a lehető legjobb dolog ami történhetett velünk,ezzel újjászületik a Franchise,hatalmas lendületet kepunk ezáltal.Weaver már belefásult a dolgokba,az új tulaj pedig játszani jött,ehhez költeni kell,és nem csak játékosokra,hanem az összes kiegészítő dologra-amire remélhetőleg fog is,szal nálam a legnagyobb öröm ez,nagyobb öröm mintha idejött volna a nagy Gruden!!!

Mr. Shad Khan nem tűnik olyan türelmesnek,mint pl Weaver (bár ő mondjuk egy meggyötört öregúrnak tűnt a számomra),leszámítva hogy lassan beszél - I Think öööööööö 😀 -lehet hogy még szokja hogy fél amerikához szólnak a szavai.
Egy szó mint száz,szórakozni akar,ahhoz meg olyan hozzáállás,mentalitás,pénz kell ami szerintem Weaver-nek nem volt már meg-ennyi!!!!

U.I: Gene Smith-t akkor is útálom és a pokolba kívánom az idétlen húzásaival!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

DUVAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAL!!!! 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Pot Roast-nak le kell dobni egypár kilót az offseason alatt mert lassan már mozogni se fog tudni. 😛
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/25/jaguars-tell-terrance-knighton-hes-too-fat/m-bryo
idén számára pici poci = nagy lóvé, úgyhogy van néhány millió motivátora, hogy mozogjon eleget. Ettől nem tartok, szerintem jó formában fog visszaérkezni. Nem csak a családja, de az ügynöke is ott fog ülni a hűtő mellett 😉
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Pot Roast-nak le kell dobni egypár kilót az offseason alatt mert lassan már mozogni se fog tudni. 😛
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/01/25/jaguars-tell-terrance-knighton-hes-too-fat/
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Húsrágó - te meg gyere már ki a depressziódból, mert lassan lelki beteg lezz tőled a hazai Jags fanbase (kivéve Armandót, aki meg biztos hangulatjavító szereket szed manapság. 😊iktriad
Armandónak nagyon jó cuccai lehetnek 😉 én csak ránézek erre képre (3. fotó) és sírhatnékom van 😂

http://www.goldengoalsportsblog.com/2011/12/morning-after-nfl-week-14-tuesday.html
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Senior Bowl hírek:
Alfie Crow jelenti Mobileból:
Gene Smith spent a while with Clemson DT Brandon Thompson(csak bele ne zúgjon annyira, hogy kivigye az első körben. A falemberek különösen a gyengéi ami súlyosbító tényező...). The Jaguars also talked to Louisiana-Lafayette DB Dwight Bentley.
Thompson 2. körös prospect, míg Bentley 6.-7. körre van saccolva.
A Walterfootball(pontosabban Charlie Campbell) szerint beszéltünk a Notre Dame SSével, Harrison Smithel (3. körös prospect).
http://walterfootball.com/seniorbowl2012meetings.php

Harry Douglas - felőlem jöhet, de én is inkább egy Coltson/Meachem - Wayne/V-Jax FA WR tandemet szeretnék itt látni.

Húsrágó - te meg gyere már ki a depressziódból, mert lassan lelki beteg lezz tőled a hazai Jags fanbase (kivéve Armandót, aki meg biztos hangulatjavító szereket szed manapság. 😊
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Osszeált a edzoi i stáb:
Tom Myslinski will be the Jaguars strength and conditioning coach.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
... szvsz egyáltalán nem szar teljesítmény az 500 yard.empty taxi
két első, egy második, két negyedik körért mégiscsak kevésnek tűnik az 500 yard nem?
Torrey Smith pl. gazdaságosabb lett volna nem?, vagy bárki az első-másodikból
de ez nagyon is off ittsapka
Julio =/= Douglas 😛 Douglas 3. körös 2008-ból

több mint 14 éve
sapka Washington Commanders 6 671 — sapka
... szvsz egyáltalán nem szar teljesítmény az 500 yard.empty taxi
két első, egy második, két negyedik körért mégiscsak kevésnek tűnik az 500 yard nem?
Torrey Smith pl. gazdaságosabb lett volna nem?, vagy bárki az első-másodikból
de ez nagyon is off itt

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
de itt pl. simán kezdő lenne.szaba
ez önmagában kevés mert itt Jeff Maehl is kezdő lenne, mégse kapna el 250 yardnál többet 😛Höri
De itt mondjuk VJax se kapna el 1100 yardot meg 9 TD-t, mert szar az offense. 😛
több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Douglas no2 WR-nek tökéletes, ha drafton/FA-ről érkezik mellé egy no1 akk nem lenne hülyeség, pláne h slotot is tud játszani.empty taxi
ha annyira tökéletes akkor miért kellett Julio még Roddy mellé? 😀

és miért 300 yardot kap el egy év alatt?Höri
Mondjuk azért kellett Julio mert depth nem volt és űberkomoly need híján szereztek még egy klasszist? A 2010-es szezonja tényleg ergya volt, de azt mondták még benne volt az a sérülés ami miatt kihagyta a teljes 2009-es idényt. No3 WR-ként 2 1000 yardos WR és egy future HoF TE mögött meg szvsz egyáltalán nem szar teljesítmény az 500 yard.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
de itt pl. simán kezdő lenne.szaba
ez önmagában kevés mert itt Jeff Maehl is kezdő lenne, mégse kapna el 250 yardnál többet 😛

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Douglas no2 WR-nek tökéletes, ha drafton/FA-ről érkezik mellé egy no1 akk nem lenne hülyeség, pláne h slotot is tud játszani.empty taxi
ha annyira tökéletes akkor miért kellett Julio még Roddy mellé? 😀

és miért 300 yardot kap el egy év alatt?Höri
Douglas soha nem volt no2 WR, Jenkins volt az még JJ előtt. És Roddy is már inkább kifelé jön karrierje alagútjából - anyám... - ezért is kellett JJ. 😊 Ettől még nem mondom, hogy HD király, de itt pl. simán kezdő lenne.
több mint 14 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Douglas no2 WR-nek tökéletes, ha drafton/FA-ről érkezik mellé egy no1 akk nem lenne hülyeség, pláne h slotot is tud játszani.empty taxi
ha annyira tökéletes akkor miért kellett Julio még Roddy mellé? 😀

és miért 300 yardot kap el egy év alatt?

több mint 14 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 37 318 — NFL bracket champion '26
Douglas no2 WR-nek tökéletes, ha drafton/FA-ről érkezik mellé egy no1 akk nem lenne hülyeség, pláne h slotot is tud játszani, emellett az edzői stáb is ismeri és egyébként jó returner is, bár mióta van Weems azóta ennek nem használjuk.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Csak spekuláció vagy netán a Jax-ba kot ki? Harry Douglas WR (Falcons)
http://www.thefalcoholic.com/2012/1/24/2727115/harry-douglas-could-head-to-jacksonville?m-bryo
Már volt róla fejtegetés, hogy Ő lenne x. olyan WR a keretben, aki nem egy világmegváltó. És egyet tudtam érteni azokkal, akik szerint tök felesleges ide, amennyiben jön 2 sztár WR (FA és draft).Húsrágó
Tudom hogy volt csak most a Falcons fan oldalon latolgatják.m-bryo
Ez a hír engem elszomorít. Nagyágyúra vágyik mindenki. A "lehető legrosszabb" forgatókönyvben ez is szerepelne:
- sztár WR helyett Douglas kaliber érkezik az FA piacról
- Minceyt túlfizetve tartják itt és lemaradnak minden értelmes DE-ről
- Scobeet, Loweryt elviszi valaki
- Mathis használhatatlanként épül fel
- a draft "sikeressége" az eddigi mintát követi majd
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Csak spekuláció vagy netán a Jax-ba kot ki? Harry Douglas WR (Falcons)
http://www.thefalcoholic.com/2012/1/24/2727115/harry-douglas-could-head-to-jacksonville?m-bryo
Már volt róla fejtegetés, hogy Ő lenne x. olyan WR a keretben, aki nem egy világmegváltó. És egyet tudtam érteni azokkal, akik szerint tök felesleges ide, amennyiben jön 2 sztár WR (FA és draft).Húsrágó
Tudom hogy volt csak most a Falcons fan oldalon latolgatják.