Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
Boldog karácsonyt mindenkinek!Meccseket a csodálatos MNF-ünk félideje óta nem nézek, nem is bánom, a draftra itt leszek. 😊
you don't even know what you like and you don't like
több mint 14 éve
Boldog Karácsonyt !
több mint 14 éve
Ünnephez minimum elegáns zakó illik (vagy inkább nem 😀 )!Kellemes Ünnepeket Mindenkinek, ezen belül kiemelten Nektek kedves jaguár-szurkolótársaim!
több mint 14 éve
Thomas játszik ma, Lowery nem. Szóval a mai kezdő secondary: Rutland-Owusu-Ansah-Landry-Youboty. Sok sikert kedves Jags Nashvilleben.Ja és Boldog Karácsonyt a helyi Jacksonfalvai szurkolótábornak!
több mint 14 éve
Királyt csinálni Gabbertből, Westből, Dillardból és Priceból nagyobb kihívás, mint meccset nyerni mondjuk az idei Packers ellen.
több mint 14 éve
Gyantás a seggem,csilingel a herém.
Biztos, hogy a karácsonyfa jött hátulról belém.
Boldog Karácsonyt!
Boldog Karácsonyt kívánok elsosorban minden Jax szurkolónak és persze a tobbi fanoknak is!
GO JAGS........Duváááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááál 😀
több mint 14 éve
Egyszerű a képlet,akkor veszítsünk úgy,hogy MJD fut 250 yardot 😀
"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Bradford idei szezonja eléggé gyengus volt, Ponder csak valamivel jobban játszik mint Blaine. És ha jön Luck, simán tovább passzolhatják az említett ífjú QBkat más QB needes csapathoz jó magas pickekért. Plusz Ponder még kifizetendő salaryje sem olyan vészes már(mint ahogy Gabberté sem...), hogy ne lehessen lemondani róla. Pondert szerintem elég simán beáldozná a Vikes Luckért. Bár igaz, Bradford már komplikáltabb eset lehet. De a Coltsnak meg ott van Manning, friss szerződéssel, és ha ha jól emlékszem azt mondta, ha kell, ő elmegy(gondolom nem ingyen = trade), ha jön Luck - szóval...Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....De elkerülhetetlen, hogy ott játszon. Se a Vikings se a Rams nem fog szerintem rámenni Luckra, mindkettőnek ígéretes friss irányítója van. Jelenleg Gabbert látszik a legkevésbé ígéretes irányítónak... de jövőre ez majd elmúlik nála 😉 MJD hozza a yardokat a többi nem számít. Egy vereség arra lenne jó, hogy esetleg előre jönne a gárda 4. választás jogára (bár elég halvány az esély, hogy a TB a Pantherst vagy a Falconst ütné idegenben...), amit nagyon értékes pickekre lehetne váltani egy letrade esetében (Gene is termelhetne már pickeket végre)Húsrágó
Ez aztán a dilemma.iktriad
A lényeg - a Colts kezében van az 1/1 sorsa. Ha veszítenek, az övék a pick. Már látom lelki szemeim előtt a "véletlen" mistackleöket MJDn, és az elrontott passzvédekezéseket... Nehéz feladat előtt álll a Colts secondary és D - királyt kell csinálniuk Gabbertből, Chastin Westből, Dillardból és Priceból. 😊
több mint 14 éve
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....De elkerülhetetlen, hogy ott játszon. Se a Vikings se a Rams nem fog szerintem rámenni Luckra, mindkettőnek ígéretes friss irányítója van. Jelenleg Gabbert látszik a legkevésbé ígéretes irányítónak... de jövőre ez majd elmúlik nála 😉 MJD hozza a yardokat a többi nem számít. Egy vereség arra lenne jó, hogy esetleg előre jönne a gárda 4. választás jogára (bár elég halvány az esély, hogy a TB a Pantherst vagy a Falconst ütné idegenben...), amit nagyon értékes pickekre lehetne váltani egy letrade esetében (Gene is termelhetne már pickeket végre)
Ez aztán a dilemma.iktriad
több mint 14 éve
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....Amúgy pont ezt akartam neked felvetni 😉
Ez aztán a dilemma.iktriad
több mint 14 éve
Azzal, hogy a Colts nyert a Texans ellen a Jags NAGYON kényes/érdekes helyzetbe került az utolsó meccs kapcsán. Ha a Jags nyer január 1.én, tök mindegy mit csinál a Rams és a Vikings- a Coltsé az 1/1es draft pick és ezzel Andrew Luck. Tehát egy jaguár győzelemmel az utóbbi évek legígéretesebb QB prospectjét játszanánk a divizó rivális kezére....Ez aztán a dilemma.
több mint 14 éve
a kiszámítható játékhívások kicsit még kiszámíthatóbbak lesznek 😉Hagyjuk a paszt. Fusson MJD inkább. Ha már úgyis a "We're going to run... and punt" az offenzív filozófiánk idén (az incomplete pass heavy offense mellett persze 😊 és mivel sansza van legtöbb yardot futó RBnek lenni idén, és Fred 1 szezonbéli franchise rekordjától sincs nagyon messze.
Az nem akarja megfogadni az O-line, hogy eléb időt adnak Gabbertnek passzolni? Mondjuk az utolsó meccsen a Colts ellen segítség, hogy 400 y fölött passzoljon 😀Húsrágó
Ja, és nem 1 hanem úgy tűnik 2 rookie lesz a kezdő O-falban szombaton. Whimper játéka a sérülése miatt (is) erősen kérdésesés, szóval Cameron Bradfield a Steelers meccs után most RTben próbálhat szerencsét. Remélem úgy játszik majd mint a 6. héten tette(meglepően jól). Matt Roth már biztos hogy nem játszik, ahogy valószínű Shorts sem.
Mike Thomas ma átment a szokásos agyrázkódás utáni teszten, Tucker azt mondta "game time decesion" hogy játszik-e vagy sem. Kicsivel rosszabb Lowery esélye, hogy játszon, ha nem tudja vállalni a játékot(aminek esélye nagyobb, mint múlt héten volt), jön a Falcons meccsen elég sokat hibázó Akwasi Owusu-Ansah mint kezdő FS...
több mint 14 éve
Az O-line tagjai mindent meg fognak tenni, hogy hozzásegítsék MJDt "a legtöbb yardot futó játékos" cím eléréséhez, és hogy megdöntse Fred 1 szezon alatti legtöbb futott yard rekordját(238 yard kéne még hogy ez meglegyen):a kiszámítható játékhívások kicsit még kiszámíthatóbbak lesznek 😉
http://www.jaguars.com/news/article-1/Taking-aim/1bb66b45-96c7-4a34-8515-23abaf2d6e87
Roth, Thomas, Lowery és Russell Allen is non-kontakt edzett. Marcedes is limitált volt.
Vége a szurkolói szavazásnak a Pro Bowewlra. Ki lehet találni, ki az egyedüli jaguár saját pozíciója Top 5jében:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/32203/the-afc-south-in-pro-bowl-fan-voting-2iktriad
Az nem akarja megfogadni az O-line, hogy eléb időt adnak Gabbertnek passzolni? Mondjuk az utolsó meccsen a Colts ellen segítség, hogy 400 y fölött passzoljon 😀
több mint 14 éve
Az O-line tagjai mindent meg fognak tenni, hogy hozzásegítsék MJDt "a legtöbb yardot futó játékos" cím eléréséhez, és hogy megdöntse Fred 1 szezon alatti legtöbb futott yard rekordját(238 yard kéne még hogy ez meglegyen):http://www.jaguars.com/news/article-1/Taking-aim/1bb66b45-96c7-4a34-8515-23abaf2d6e87
Roth, Thomas, Lowery és Russell Allen is non-kontakt edzett. Marcedes is limitált volt.
Vége a szurkolói szavazásnak a Pro Bowewlra. Ki lehet találni, ki az egyedüli jaguár saját pozíciója Top 5jében:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/32203/the-afc-south-in-pro-bowl-fan-voting-2
több mint 14 éve
RGIII azért annyira nem elvetemült ötlet, de inkább nem borzolom az idegeket, a témában az előző fejtegetésemre sem jött reakció 😀
több mint 14 éve
Garrardr háta másként gondolta (egyébként a Jagsnél is az volt a terv, hogy Davidé még ez az év nagy része).MJD jó csapattárs:Hát amit engem illet egyáltalán nemakartam hogy kezdo legyen 😐 én Garrard mogot szerettem volna ot látni hogy tanuljon azért valamit. :/m-bryo
Advice for Gabbert
Over dinner this weekend, Jones-Drew gave rookie QB Blaine Gabbert a little bit of advice on how to deal with fan criticism.
“I just told him, you’ve got to understand, fans are going to be fans and they’re going to say the positive things when things are going positive, but as soon as [it turns] negative they’re going to go negative,” Jones-Drew said. “So you’ve got to understand that and be able to take it in stride.”
Jones-Drew noted that just a few months ago, fans were clamoring for Gabbert to play.
“It’s funny how the fans were screaming for him at the beginning of the year and they wanted him to be out there,” Jones-Drew said. “We all have our problems, but most of it is not his. The guys around him have to make plays for him as well.” (Milyen igaz, szeptemberben 1 emberként követelték őt a csapatba, most meg már sokan RGIIIat akarják a helyére...)
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-21/story/jaguars-notebook-yet-another-defensive-back-injured-reserve#ixzz1h9Qzr1l6iktriad
több mint 14 éve
MJD jó csapattárs:Hát amit engem illet egyáltalán nemakartam hogy kezdo legyen 😐 én Garrard mogot szerettem volna ot látni hogy tanuljon azért valamit. :/
Advice for Gabbert
Over dinner this weekend, Jones-Drew gave rookie QB Blaine Gabbert a little bit of advice on how to deal with fan criticism.
“I just told him, you’ve got to understand, fans are going to be fans and they’re going to say the positive things when things are going positive, but as soon as [it turns] negative they’re going to go negative,” Jones-Drew said. “So you’ve got to understand that and be able to take it in stride.”
Jones-Drew noted that just a few months ago, fans were clamoring for Gabbert to play.
“It’s funny how the fans were screaming for him at the beginning of the year and they wanted him to be out there,” Jones-Drew said. “We all have our problems, but most of it is not his. The guys around him have to make plays for him as well.” (Milyen igaz, szeptemberben 1 emberként követelték őt a csapatba, most meg már sokan RGIIIat akarják a helyére...)
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-21/story/jaguars-notebook-yet-another-defensive-back-injured-reserve#ixzz1h9Qzr1l6iktriad
több mint 14 éve
MJD jó csapattárs:Advice for Gabbert
Over dinner this weekend, Jones-Drew gave rookie QB Blaine Gabbert a little bit of advice on how to deal with fan criticism.
“I just told him, you’ve got to understand, fans are going to be fans and they’re going to say the positive things when things are going positive, but as soon as [it turns] negative they’re going to go negative,” Jones-Drew said. “So you’ve got to understand that and be able to take it in stride.”
Jones-Drew noted that just a few months ago, fans were clamoring for Gabbert to play.
“It’s funny how the fans were screaming for him at the beginning of the year and they wanted him to be out there,” Jones-Drew said. “We all have our problems, but most of it is not his. The guys around him have to make plays for him as well.” (Milyen igaz, szeptemberben 1 emberként követelték őt a csapatba, most meg már sokan RGIIIat akarják a helyére...)
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-21/story/jaguars-notebook-yet-another-defensive-back-injured-reserve#ixzz1h9Qzr1l6
több mint 14 éve
Khan továbbra is nagyon elkötelezett a Jags mellett - Peter King podcastjében(link a cikkben) beszélt a HC kérdésről, Londonról, költözésről vagy maradásról (természetesen a maradás mellett érvelt Shao), és arról hogy bízik Geneben és támogatja. A végén pedig több kérdést is felrakott Kingnek, akinek van ideje, hallgasson bele, érdemes. http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-12-20/jaguars-khan-keeps-making-good-impression
több mint 14 éve
OC Dirk Koetter is a "strong leading candidate" for the Hawaii job. 😀m-bryoNorm Chow lett a Hawaii új HCje, szóval Koetter még keresgélhet tovább.
több mint 14 éve
McBath olyan üveg, hogy 1 meccs után IRre raktuk. 😊 A szintén S C. C. Brown jött a helyére. 6. körös Texans pick volt 2005ben. Megfordult a Giantsben és a Lionsban is:http://www.nfl.com/player/c.c.brown/2506523/profile
A practice squadból repült a K Coutu, és az LB Sidney Tarve, és a C Vierling jött (vissza) a helyükre.
Lageman elemez a Falcons meccset kapcsán - elrontott DB coveragek (Owusu-Ansahnak nem volt jó napja...), és 2 példa arra, miért nem csak Gabbertel van probléma a passzjátékban
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/All-Access-LageVision/f3998a4c-e3bb-477d-950f-0f713db9b4bf
több mint 14 éve
Meseszerű volt, főleg úgy, hogy a Falcons védelme a pálya szélén szisszentette söröket akkortájt 😂Láttad-e Gabbert TD driveját Falcons elleni meccs vége felé? 😊DenyKirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀DenyHeti boldogságadagokra is vágyunk, mert telhetetlen egy brigád ez a Jaguars szurkolóké 😀Húsrágó
több mint 14 éve
Láttad-e Gabbert TD driveját Falcons elleni meccs vége felé? 😊Heti boldogságadagokra is vágyunk, mert telhetetlen egy brigád ez a Jaguars szurkolóké 😀Húsrágószóval nekünk ne legyen semmi örömünk idén??? 😉HúsrágóKirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀Deny
több mint 14 éve
Heti boldogságadagokra is vágyunk, mert telhetetlen egy brigád ez a Jaguars szurkolóké 😀Kirakták a Jack Del Riot, nem elég? 😀DenyMár twitteren is jeleztem, az egész stat teljesen fals, egyrészt, mert McCoy sokkal jobb átlaggal fut (a négy tized ennyi carry számnál bizony sokat számít), mint MJD (egy elsőszámú futónál nálam ez a perdöntő adat); másrészt tízszer 6 ponttal többet termelt Shady idén. (Mellesleg first down is több került Shadyhez)szóval nekünk ne legyen semmi örömünk idén??? 😉Húsrágó
Egyébként biztos vagyok benne, hogy Jones-Drew fog több futott yardig jutni év végére.Deny