Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Jackson tuti nem jön ide. 😀 Sztem nincs az a pénz. 😀
több mint 14 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 374 — Jaguars fan
Látom mindenkit az irányítókérdés foglalkoztat, így én egy ide nem illő, de igen pozitív dolgot szeretnék kiemelni. 😊Az elmúlt években hiányzott a csapatból, hogy igazi big playeket csináljanak. Idén pedig egy szavunk sem lehet, hiszen a defense is hozott már TDket, valamint a spec team sem szarozik. Mojo ugye király, úgyhogy már csak egy fasza kick/punt returner kellene, aki hozna néha egy-egy TDt, valamint a szép hosszú passzjátékok hiányoznak. Kénytelen voltam ezt megosztani, ugyanis az idei évben csupán ennyi pozitívumot látok, pedig nagy szükség van erre egy ilyen kegyetlen vereség után.

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.iktriad
Szerintem is erős. Gyakorlatilag nincs elkapója, nincs előtte fal, egy szem MJD van, akire lehet építeni. Ő azért nem egy Peyton Manning, hogy bárkiből kiskirályt csinál a pályán aki tud futni meg alapszinten labdát elkapni. Semmilyen segítsége nincs a szöszinek. Én (mint laikus) adnék neki 2 évet még, hogy fejlődjön. Ha tényleg komolyan gondolják a csapatépítést, akkor meg is fogja kapni. Most teljesen értelmetlen lenne 1. körben QB-t húzni..ugyanúgy nem lenne kiemelkedő elkapója, nem lenne előtte fal.

Am ez a draft pickes dolog érdekes annyiból, hogy Nelson is milyen volt nálatok, aztán nálunk meg egész pofás lett. Inkább a szakmai stáb a ludas felétek.. (mondom így külsősként, aztán lehet hülyeséget mondok)Amadeus91
Remek elemzés. Elejétőél a végéig (mondjuk a fal nem mindig ilyen rossz, csak itt(RT- Whimper)- ott(LG (Rackley) lyukas. Tegnap meg Monroenak is nagyon rossz napja volt mellé.
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.iktriad
Szerintem is erős. Gyakorlatilag nincs elkapója, nincs előtte fal, egy szem MJD van, akire lehet építeni. Ő azért nem egy Peyton Manning, hogy bárkiből kiskirályt csinál a pályán aki tud futni meg alapszinten labdát elkapni. Semmilyen segítsége nincs a szöszinek. Én (mint laikus) adnék neki 2 évet még, hogy fejlődjön. Ha tényleg komolyan gondolják a csapatépítést, akkor meg is fogja kapni. Most teljesen értelmetlen lenne 1. körben QB-t húzni..ugyanúgy nem lenne kiemelkedő elkapója, nem lenne előtte fal.

Am ez a draft pickes dolog érdekes annyiból, hogy Nelson is milyen volt nálatok, aztán nálunk meg egész pofás lett. Inkább a szakmai stáb a ludas felétek.. (mondom így külsősként, aztán lehet hülyeséget mondok)
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Az első 2 kör kb adott WR és CB kell. Justin Blackmon - Morris Claiborne - Alshon Jeffery hármasból biztosan ott lesz még valaki az első húzásnál, én azt se bánnám, ha 3-4 helyet hátramenve szereznének még extra 2. köröst is.

Ez esetben lehetne egy masszív WR-CB-OT hármassal javítani a csapaton.

De nézzünk egy vad verziót: Luck vagy Griffin még elérhető, amikor a Jags jön. Ha bennünk több potenciát látnak mint Gabbertben, akkor ott szabad hagyni? Gene vadító választásaiba ez is beleférne.

Volt már ilyen,a párhuzam elég szembeszökő: Még a régi fórumon volt szó róla, hogy 2004-ben a "célpont kell Leftynek" project keretében érkezett Reggie Williams, és nem draftolták a szintén elérhető Big Bent helyette.
1) most már persze világos, hogy a Jaguars egy elit irányítót szalasztott el, és ezt azóta se sikerült pótolni
2) előtte egy évvel érkezett Lefty, hülyeségnek tűnt volna azonnal lecserélni. Ismerős?

De van-e bárki, aki ha visszapörgethetné az időt, akkor nem Big Bent húzná be a Jags helyében?

2003 - Byron Leftwich 1/7
2004 - célpont kell Leftwichnek project keretében WR Reggie W 1/9, elszalasztva Big Ben.

2011 - Blaine Gabbert 1/10
2012 - célpont kell Gabbertnek project keretében WR XY 1/5-7, elszalasztva pl Griffin

Ha Gabbertből nem, de Griffinből elit irányító válik (részletesen még nem olvastam utána a srácnak, de csak hozzávágtak valami "díjacskát"), akkor a Jags verheti a fejét a falba, hogy 8 év elteltével ugyanazt, a franchise egész jövőjét alapjaiban meghatározó hibát sikerült újra elkövetni!

Tévedés ne essék, én nem vagyok Griffin draft mellett, mert k.ra nem értek hozzá, nem is nézek ncaa-t, nem tudom megítélni a képességeit/alkalmasságát/fejlődési potenciáit, mert csak bele-bele olvasgatok a dolgokba, de "a történelem ismétli önmagát" rettenetes közhelye mellé nehogy a Jags húzzon be egy újabb strigulát! :o
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.m-bryo
Free agency is van a világon, abból meg igen jó embereket szerzett meg idén 😊 Lesz az a pénz amiért pl. Vincent Jackson vagy Reggie Wayne átköltözik...

Amúgy "jó látni", hogy 12 mérkőzés alapján pálcát tör oly sok ember egy fiatal srác felett. Én úgy tudtam kb. 3 év egy draft pick megítélésének az kifutási idő... Persze hogy nekem is vannak (hatalmas) kételyeim szöszivel kapcsolatban, de az kb. bustnak van elkönyvelve 3/4 szezon után kicsit erős...
Én azt mondom, kapja meg jövőre a fegyvereit meg 2 jó edzőt (HC/OC, QB coach), és jobb védelmet, és ha így sem lesz nagy pozitív változás, 2013ban jöjjön egy új QB.
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Hiába adnak Szöszkének idöt ha megint GM-nek köszönhetöen béna draft van kilátásban.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Michael Lombardi elég keményen fogalmaz a nfl.com-on a Jagsszel kapcsolatban. Közeli jövőben nem lesz national tv meccs, Szöszke melléfogás, Gene kardoskodása Szöszke mellett ellehetetleníti, hogy jó edző kerüljön ide stb...

Én is úgy látom, hogy adjanak a srácnak 1 offseasont, pár elkapót és akkor meglátjuk mit tud. Már a draftolás pillanatában tudta mindenki, hogy kell neki 1 év, hogy hozzászokjon a pro-style-hoz. Legalább ezt az időt adják meg neki!
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Szánnit védvén,dalton is ugyanilyen szar lenne ilyen kutyütő támadószekcióval :/

O fal,elkapók -és a többi csapatrész relatív megtartása már igen nagy eredmény lenne,szánni akkor már jó lesz - igen,egy mentor nem lenne rossz - nem kell leírni teljesen.

Meccs - háát szar volt nézni,de legalább sok szurkolónk látogatott Atlantába,mikor elhúzott a Falcons el is mentek haza 😂

Khan-al jól jártunk,úgy érzem-nekem tetszik a hozzáállása!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
én szünetben el akartam menni aludni, de önsanyargatásból végignéztem. Megérdemeltem. 😀

1) Dillard - CUT! Minősíthetetlen volt a meccsen, amit el tudott rontani, azt elrontotta, értékelhető momentuma alig volt. Hill legalább termelte a yardokat és TD-t a dropok mellett, Dillard meg...
2) Atyavilág mennyi sack. Monroen is úgy szaladtak át, mintha ott se lett volna... Kell egy hatékony OT!
3) A végén, amikor Gabberten már nem volt nyomás az Atlanta D részéről (legjobbak már "kaszinóztak" az oldalvonalnál), már egész nézhető driveokat vezetett. Ha a fal előtte rendesen tartana, akkor nem lenne ennyire kérdőjeles a srác.
4) MJD zúzott ezen a Top5-ös runD-n! Nagy király!
5) BG a INT-ről végképp nem tehetett, Lewisszal egyre jobb összhangban van, sajnos most hibázott Lewis és elég csúnyán megbüntették ezért.

QB draft latolgatása kiverte nálam a biztosítékot. Elég hamar lemondanak a "szakértők" egy irányítóról. Jó lenne, ha ők is megnéznék, hogy korábbi klasszisok mit műveltek első szezonjaikban (volt erről egy link).Húsrágó
Én se nagyon értem ez a mihamarabbi QB draftolást :/Igazat megvalva én már nembízok meg Sunshine-ban 😕 Most komolyan kérdezem én ti láttok benne fantáziát?Én mint kezdo foci rajongó lehet annyira nemértek hozzá de.....hát szerintem nagyon nagy meglepetés számomra lenne az ha a jovo szezonban igazi irányítót faragnának belole!Egyébként én Dalton-t szerettem volna látni a csapatban 😐
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
én szünetben el akartam menni aludni, de önsanyargatásból végignéztem. Megérdemeltem. 😀

1) Dillard - CUT! Minősíthetetlen volt a meccsen, amit el tudott rontani, azt elrontotta, értékelhető momentuma alig volt. Hill legalább termelte a yardokat és TD-t a dropok mellett, Dillard meg...
2) Atyavilág mennyi sack. Monroen is úgy szaladtak át, mintha ott se lett volna... Kell egy hatékony OT!
3) A végén, amikor Gabberten már nem volt nyomás az Atlanta D részéről (legjobbak már "kaszinóztak" az oldalvonalnál), már egész nézhető driveokat vezetett. Ha a fal előtte rendesen tartana, akkor nem lenne ennyire kérdőjeles a srác.
4) MJD zúzott ezen a Top5-ös runD-n! Nagy király!
5) BG a INT-ről végképp nem tehetett, Lewisszal egyre jobb összhangban van, sajnos most hibázott Lewis és elég csúnyán megbüntették ezért.

QB draft latolgatása kiverte nálam a biztosítékot. Elég hamar lemondanak a "szakértők" egy irányítóról. Jó lenne, ha ők is megnéznék, hogy korábbi klasszisok mit műveltek első szezonjaikban (volt erről egy link).
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Epp önkínzást hajtok végre-nézem a meccset :rolleyes:
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Falcons owner Arthur Blank tried to comfort Khan by telling him of the 56-10 loss to Kansas City that he watched his team absorb in the early years of his ownership.
"That didn't make me feel any better," Khan said. 😕
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
Remélem sikerül jól draftolnotok, mert ez a csapat többre hivatott attól mint amit pl tegnap mutatott...fokozott érdeklődéssel várom a Khan éra fejleményeit 😊 ja és nagyon remélem hogy marad a csapat Jacksonville-ben 😊

Amúgy lehet fikázni ezt a Gabbert gyereket, meg is érdemli valamilyen szinten mert ezek a hibák NFL-ben megbocsáthatatlanok, de pl amit előttem is emlitettek már, nem lenne rossz az O line-on is elgondolkodni picit...
több mint 14 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
Főleg azért ne nézzétek meg, az ismétlést, mert amit Faragó meg Hollai művelt, az felháborító volt. Kb az összes sack után savazták Gabbertet (nem állítom, hogy egyszer sem hibázott), de egyszer sem hallottam, hogy megemlítették volna, hogy azon az OL-en tegnap az nem jött át, aki nem akart.

több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ez a "meccs" akkora kínszenvedés, hogy nekem ennyi elég is volt belőle...N-Drew
AKi nem látta, ne nézze meg az ismétlést. MJD legalább elhúzott 162 futott yardra McCoytól. És az utolsó drive nem volt rossz(A TD passz Westnek meg egyenesen remek). Meg az ST TD. Meg Price. A többit felejtsük el. Ez van.
Majd a Khan korszak http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Khan-believes-in-Jacksonville/fc53aed5-ab9f-4efa-a549-e5eb386e1820 szebb lesz. 😊

4 napja bekaptunk 14 pontot és utána szereztünk 41et. Ma a Falcons szerzett 41 pontot zsinórban, majd mi 14et. Nagyot fordult a világ.

De legalább egy jó draftpickhez közelebb kerültünk(Claiborne/Blackmon).iktriad
A francba az ember orül hogy szinte rekordnak számít amenyit adják a tvbe, erre mèg ez jön.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez a "meccs" akkora kínszenvedés, hogy nekem ennyi elég is volt belőle...N-Drew
AKi nem látta, ne nézze meg az ismétlést. MJD legalább elhúzott 162 futott yardra McCoytól. És az utolsó drive nem volt rossz(A TD passz Westnek meg egyenesen remek). Meg az ST TD. Meg Price. A többit felejtsük el. Ez van.
Majd a Khan korszak http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Khan-believes-in-Jacksonville/fc53aed5-ab9f-4efa-a549-e5eb386e1820 szebb lesz. 😊

4 napja bekaptunk 14 pontot és utána szereztünk 41et. Ma a Falcons szerzett 41 pontot zsinórban, majd mi 14et. Nagyot fordult a világ.

De legalább egy jó draftpickhez közelebb kerültünk(Claiborne/Blackmon).
több mint 14 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Ez a "meccs" akkora kínszenvedés, hogy nekem ennyi elég is volt belőle...

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lowery és Scobee játszik, Taylor Price debutál a Jagsben. És Chastin West KEZD Dillard mellett WRben...Szegény Osgood. Egyébként pedig lassan Dezsőtöl is el fogunk köszönni. Ma is inaktív, pedig semmi baja. DuJuan (és Nick )Harris remélem ma is jó lesz.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Irtó jó videó - MJD bemikrofonozva a Bucs meccsen 😊
http://www.nfl.com/videos/nfl-films-sound-efx/09000d5d8250ef9e/Sound-FX-Maurice-Jones-Drew

Scobee játszik a éjjel 😊(nagyon kétséges volt, hogy tudja-e vállalni a játékot). Azért ne nagyon számítsunnk túl sok 50+os rúgásra....

A legtöbb büntit összehozó játékosok az AFC Southban - minket Meester és Rackley képvisel:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/31958/the-afc-south%E2%80%99s-top-penalty-perpetrators

És Kuharsky 5 pontja a ma éjjeli meccsre
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/31970/five-things-to-look-for-in-jaguars-falcons
Ha jól tudom ma Khan beül Sexton és Lageman mellé a rádioközvetítésben 1 kis ideig
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Köszi Armando a 10 pontot.

Khan azt mondta, Tucker is komoly jelölt a HC posztra(ez most parasztvakitás?...).
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-12-15/shahid-khan-mel-tucker-should-be-serious-candidate
Mondjuk ha ma valami kis csoda történne, és nyernénk, Mel esélyei nagyon megnőnének....

Joe Theismann szerint egy jó mentor kellene Gabbertnek, szerinte nem sok dolog választja el attól hogy hosszú távon megoldás legyen a QB poszton:
http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-12-15/joe-theismann-suggests-playing-time-mentorship-blaine
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
"4) Run Maurice Jones-Drew. Duh."
4. pont 😀 ha köv héten lehetne ugyanez a pont 2. vagy 3. helyen (azaz ma 2 vagy 3 TD MJD-től) azzal már elégedett lennék. 😉
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
John 10 pontja:

1) Maintain momentum. The Jaguars didn’t just get a victory against Tampa Bay. They got their biggest victory of the season and played well in all three phases. That hadn’t happened all season. Time to keep it going.

2) Stand tall. Gabbert did it last week. It was a start. Time to do it again.

3) Throw downfield. This goes with standing tall. Gabbert hooked up with Marcedes Lewis on a deep ball Sunday, and narrowly missed Kassim Osgood on another. He also found Jarett Dillard with a nice seam route for a long gain. Again, it was a start. Again, time to do it again.

4) Run Maurice Jones-Drew. Duh.

5) Throw to Jones-Drew. Throw to him. Hand it to him. Do whatever you can to get him the ball. He’s hot right now. He’s good. He’s confident. Gabbert has thrown three touchdown passes to Jones-Drew in the last two games. It’s effective. Get him the ball however you can.

6) Pressure Matt Ryan. The Jaguars only sacked Josh Freeman twice last week, but they got a ton of pressure. That was particularly true of defensive end Jeremy Mincey, who had a dominant game against Donald Penn, one of the NFL’s best left tackles. The Jaguars will need that same sort of game against Atlanta, particularly with injuries depleting the secondary.

7) Keep feeding Marcedes Lewis. The veteran tight end has improved in recent weeks. Not that it wasn’t expected. He’s too good and too dedicated to struggle for long, and he and Gabbert appear to be developing chemistry. Keep developing it.

8) Keep Gabbert clean. No matter the quarterback, the guy needs time. Keep giving it to him, and let him build on last week’s performance.

9) Cover up. This will be the toughest task the Jaguars face Thursday. They’re without Rashean Mathis, Derek Cox, Will Middleton and Chris Prosinski, and may be without Dwight Lowery – this against a team that features Roddy White and Julio Jones. The Falcons won’t sympathize with the Jaguars’ injury situation, so the Jaguars have to figure out a way to get the Falcons covered. Somehow. Some way.

10) Show pride. The Jaguars have done it all season, but in their last national-television appearance, things got out of hand around halftime in a 38-14 loss to San Diego. No way do the Jaguars want that to be the last impression they give the nation. Show pride. Show heart. That hasn’t been a problem this season and it shouldn’t be Thursday.

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
A vezetőedző kérdésről elkottyantottak egy elég érdekes mondatot:
"We have a pretty good idea of the person we want" Hm...
Valószínű hogy már megvan a kiszemelt, és az nem Tucker(újra DC lesz?)... Mondjuk ha Tucker esetleg nyerne még 2t és a Falcons ellen jó meccset játszanánk, kíváncsi vagyok hogy lenne esélye.
iktriad
Ez a "pretty good idea" nekem egy nevesebb edzőt sejtet. Már ha a "we" mögött Khan és körei és nem Khan&Gene áll.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Pro Bowl:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/31937/the-afc-south-in-pro-bowl-fan-voting
MJD 2. az RBlk, Scobee 5. a rúgók között. Egy védőnk sincs még csak közelébe se annak, hogy jelölve legyen (Poz, meg D Smith valaki?) 😕iktriad
Én valahogy nem is gondoltam, hogy így lesz, bár szép lenne, meg lehetett reménykedni, meg megérdemelnék stb stb...
Ha jövőre is ProBowl formát mutatnak majd, akkor a meghívó is megérkezik. Szvsz a szurkolói szavazatok a csapatszimpátiára és az általános reputációra is reflektálnak, nem csak az adott évi teljesítményre. Ha Nr1. lenne a D, és Poz 150+ tacklet halmozott volna fel, akkor jobban feltünne mindenkinek, hogy akad Floridában Defense. Így, hogy "csak" top4 a D, és Poz "mindössze" 102 tacklet tudott összekaparni (13.) még nem szúrja ki a szemeket.
Az se ártott volna, ha a második MNF meccsen is 4&43-as szituációkkal kínozzák a Chargers-t. Két MNF-on mutatott lehengerlő D több szavazatot hoz(na).