NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Nemigaz hogy a másik draft amit kovetek a Jax-nál és mindig csak SHIT :o :o :o :o :o
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ime Proszinecski pardon Prosinski adatlapja:

http://www.cbssports.com/nfl/draft/players/1116187/chris-prosinski
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálatok ki draftol?
Visszasírjátok Harrist...Bazzani
Ott azért még nem tartok...
iktriad
Hát ezt a (bocsi de) szarkupac draftot ő is összehozta volna.

több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Én is már kezdek kételgedni a GM-ben Gene SMITH-Hazárd megye lordja
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
prosinski annyira BPA h csomó draftboardon nem is volt rangsorolva 😀

több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nálatok ki draftol?
Visszasírjátok Harrist...Bazzani
Ott azért még nem tartok...
Chris Prosinski inkább safety lesz.

Közben itt van pár adat Shortsról:
http://www.bigcatcountry.com/2011/4/30/2145126/2011-nfl-draft-the-jaguars-select-cecil-shorts
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
komolyan mondom nem hiszem el ezt az embert.... BPA draftolás.... sírok

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nálatok ki draftol?
Visszasírjátok Harrist...

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
😂 😂 😂 😂
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DB Chris Prosinski from Wyoming. 6-1, 201. Tud játszani CB-t és S-t. Én meg szép lassan kimegyek a kertbe egy lapátért fejbe verni magam vele hogy megértsem Gene-t....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shorts had 63 career receiving TDs which ranks second in NCAA Division III history and three ahead of Garcon.

Megint mi jövünk....
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 505 — StuG Life
Cecil Shorts - Mount Union. Negyed osztályú WR. Hosszú lesz ez a nap....iktriad
mi a gond iktriad, ti imádjátok az ilyen rejtett tehetségeket

több mint 13 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Shorts nagyon jó kis WR.
Iszonyat produktív, elkap mindent még inkonzisztens irányítóval is.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tipikus Jax draftok 😕m-bryo
Erre a pickre várom majd Gene magyarázatát. Most komolyan Asomughat akarjuk FA-ben, hogy rágyúrunk az offensre?...


Shorts is 6-0, 193 and reportedly ran a 4.52 40-yard dash. Stay tuned for more information. (Odajárt ahova Pierre Garcon is a Coltsból).

Mindárt megint mi jövünk....Nem tdom ez jó vagy rossz dolog....

Cecil Shorts - Mount Union. Negyed osztályú WR. Hosszú lesz ez a nap....iktriad
Szar amikor minden picket napokig kell magyarázni.
Ez pl. sztem vállalhatatlan pick...Bazzani
Szerintem is. (igen leirtam).
több mint 13 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
elképesztő bmeg...

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Cecil Shorts - Mount Union. Negyed osztályú WR. Hosszú lesz ez a nap....iktriad
Szar amikor minden picket napokig kell magyarázni.
Ez pl. sztem vállalhatatlan pick...

több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Tipikus Jax draftok 😕
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cecil Shorts - Mount Union. Negyed osztályú WR. Hosszú lesz ez a nap....
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Devon House (CB New Mexico) a tippem - nemrég volt nálunk workouton, esetleg egy LB(Greg Jones) az első pickünkre idén.
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gene tegnap azt mondta, bár tisztában van a Jags needjeivel a D-ben, továbbra is hű marad a BAP filozófiához. Azt mondta, ha támadó lesz a BAP legközelebb őt viszi ki.

“It’s the draft,” Smith said. “It’s who’s there when we’re picking. We’re not going to manufacture guys. We’re not going to push guys up and have them come in here and underperform. You don’t overdraft and overpay and have guys come in and underperform. We put a lot of work into formulating the plan. When you get into the draft or you get into a game as a coach, you work the plan. . . . I’m for trusting our work. If that means an offensive player is our next selection, that’s what it means. If it means three more defensive players – if we’re fortunate enough for the draft to work out that way, that would be great.
http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10030

Amúgy 1-et aludva a pickre, egész jó döntés volt. Rackley ugye G-nek jön(Andy Heck szerint mindkét oldalon bevethető, tehát RG és LG is lehet!), ha kell tud T-t is játszani. Az mondják, akár C-nek is képezhető(bár mondjuk az lenne a jó ha Meestert majd egy elsősorrban C váltaná akár idén, akár jövőre). És nem egy cikkben leírtam draft előtt, én szivesen láttam volna Stefen Wisniewski-t mint a Jags 2. körös pickje, mert tényleg valamit kellett csinálni az O-line belső részével.

Ma remélem minimum 2 védő érkezik a 3 megmaradt pickből (egyletradet azért el tudnék viselni a az egyik 4. körös pickkel, hogy szerezzünk egy 6. vagy egy 7. köröset még idénre). Egy LB és egy DB az aki szerintem érkezhet ma, és talán még 1 elkapó (WR vagy TE). A Greg Jones, K.J. Wright, Chris Carter, Mark Herzlich 4-esből szerintem az egyik itt fog kikötni. Mivel lehet Greg Jones kimegy addigra, mire elöször mi jövünk, én azt mondom Herzlich a legesélyesebb a második 4. körös pickkel. Bár Genenél soha nem lehet tudni mivel lep meg minket legközelebb...
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Feltámadván a mélyálomból amit az elmúlt időben nyomattam,én is leírnám a véleményem.

Gabbert: meg kellett lépni,szerintem beváltja a reményeket,egy rebuilding mindíg az irányítóval kezdődik,és miértne húzhatnánk a lehető legjobbat,mikor közepes irányítókkal közepes eredményeket értünk el?

Rackley: ez is érthető,tavaly az O-fal egész jó volt,ezzel mégjobb lesz-ennyi

Összességében: Olyan érzésem van,mintha az indy-t akarnánk lekoppintani,nagyon erős offense,defense kuyát nem érdekli,majd több pontot szerzünk mint a másik azt kész,végülis egy gyűrűt hozott,rengeteg élvezetes szezont produkáltak,és Manning személyében legenda született.

Aláírom!!armando83
Na azért van itt pozitív hozzászólás 😀
több mint 13 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Feltámadván a mélyálomból amit az elmúlt időben nyomattam,én is leírnám a véleményem.

Gabbert: meg kellett lépni,szerintem beváltja a reményeket,egy rebuilding mindíg az irányítóval kezdődik,és miértne húzhatnánk a lehető legjobbat,mikor közepes irányítókkal közepes eredményeket értünk el?

Rackley: ez is érthető,tavaly az O-fal egész jó volt,ezzel mégjobb lesz-ennyi

Összességében: Olyan érzésem van,mintha az indy-t akarnánk lekoppintani,nagyon erős offense,defense kuyát nem érdekli,majd több pontot szerzünk mint a másik azt kész,végülis egy gyűrűt hozott,rengeteg élvezetes szezont produkáltak,és Manning személyében legenda született.

Aláírom!!

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 13 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Szép napot mindenkinek.Na látom megvan a másik pick 😊
Hát akkor sok szerencsét mást nemtudok hozzáfuzni 😀
Will Rackley PRO Day
http://www.youtube.com/watch?v=ujZ_u9_bArE&NR=1
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár cikk és video még Gabbertel kapcsoltban:
A Jags akkor dobja majd be az új QB-t a mély vízbe ha már késze n fog állni:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-04-29/story/wait-expectations-blaine-gabbert-doesnt-have-play-until-hes

Aztán 2 videó az új Qbnk 1 sajtótájékoztatója mnt jaguár: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4037 és az öltözben beszélt John Oesherrel: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4036

És végül FTU cikk a Rackley pickről. Van pár érdekesség benne:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-04-29/story/jaguars-draft-lehigh-ol-will-rackley-third-round
Gene válasza arra, hogy miért nem D pick jött:
"Rackley was graded a full level above any defensive players still available when the Jaguars drafted." WOW - az igen! (Mondtam hogy BAP pick volt ez Genetől)

A D-ről:
"Certainly we understand there’s some things on this defense we need to address in this draft and with pro free agency.’’

Szerinte eddig 2 olyan játékos húzott a ags akik előbb mint útób kezdeni fognak a csapatban “We got two eventual starters, people we’ve done a lot of work on, feel like where we got them they’ll be good future players from us,”

Andy Heck szerint belső O-fal ember, aki akár C-ként is bevethető lesz(mikor itt volt workouton, mindhárom - G, C, T- poszton teszeteltük), de valószinű Nwaneri melett a csapat másik kezdő G-je lesz hamarsan.
“He’s been a left tackle,’’ Heck said. “I think just looking at him, he looks like an interior player. He plays with good leverage and leg drive. I think that will suit him well in the interior line. He’s athletic and smart. He is a guy that could potentially cross train even as a center.”
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 346 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy ha már D - Greg Jones, K.J. Wright, Chris Carter(Mark Herzlich?) még mind bent vannak LB-ben.
A DB-knél: Brandon Burton, Tyler Sash és Devon House pl. még mind elérhető
Ha WR kell ott van Greg Salas.
És a 4. körben 2 pickünk van!

Kuharsky a Rackley pickről:
76th -- Jaguars

William Rackley, OL, Lehigh

A productive guy who played four seasons, the last three at left tackle though he projects as an interior lineman in the NFL. He was an offensive captain in 2010, which we know Gene Smith loves. Scouts Inc. says Rackley is above average in both pass protection and run blocking and that he shined at the East West Shrine Game.