Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Manapság J-ville mindenkinek hazai pálya,ennyi még bőven belefér a trash talk-ból 😊

RB nem kell????????-Deji borzalom,Jennings is gyenge,Harris még nem mutatta meg magát teljesen,úgyhogy szerintem kell-mert előbb utóbb MJD is ki fog dőlni,és akkor a helyzet nálunk ugyanaz mint a Colts-nál Manning nélkül...

Price,Robiskie -ezek kik a faszomok már megbocsáss-semmit nem tettek le az asztalra,ahogy MSW sem,és mivel életében egy jó szezonja volt,mikor Holt-ot kettőzték-így nem tudom miről beszélsz újfent!!

DE-Kampman mennyit is játszott az elmúlt 2 évben????-Roth????

Meg ne haragúdj,de néha kihúzhatnád a fejed a seggedből és körbenézhetnél,mielőtt mindenki véleményét leoltod mint valami guru (nem vagy rokona Gene-nek??? 😀 )

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Fisher nem rossz HC,nekünk meg nincs annyi multunk hogy zavarjon bárkit is...

Blaine Rookie,nem volt kitől tanulnia,nem volt offseason,EGY BAROM AZ OC-NK,nincs egy normális elkapója sem-igen támogatom,kell neki mindez,és ha ezután is szar akkor golyó a fejbe!!!!-de addig véletlenül sem,szerintem mentálisan rendben van,de ebben az évben egyszerűen nem lehet nálunk QB poszton érvényesülni

MINCEY - NEM KÉRDÉS

Need-ek,Draft-FA piac:5 Wr,RT,C,2 CB,2 DE,RB

Edzői dolgok:továbbra is tartom hogy "kameraérzékeny" HC kell,nem elég a szakmai siker,a csapatot be kell vezetni az NFL vérkeringésébe.

We Khan do it????? 😀 😀 😀armando83
RB nem kell, ott van Jennings. Meester is még mindig megbízható C, és ott van Estes (és talán Rackley). 1 DE is elég, ha Kampman vagy Roth felépül teljesen/marad nálunk. 5 WR kicsit sok Brian Price, Robiskie és talánn MSW is még ki leszt próbálva TC alatt.

Fisherrel meg az a baj, hogy nagyobb ősellenség nálunk sokak szemében, mint bárki(pl. anno 2000ben azt mondta, hogy nekik a Titanssel Jacksonville hazai pálya).
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Fisher nem rossz HC,nekünk meg nincs annyi multunk hogy zavarjon bárkit is...

Blaine Rookie,nem volt kitől tanulnia,nem volt offseason,EGY BAROM AZ OC-NK,nincs egy normális elkapója sem-igen támogatom,kell neki mindez,és ha ezután is szar akkor golyó a fejbe!!!!-de addig véletlenül sem,szerintem mentálisan rendben van,de ebben az évben egyszerűen nem lehet nálunk QB poszton érvényesülni

MINCEY - NEM KÉRDÉS

Need-ek,Draft-FA piac:5 Wr,RT,C,2 CB,2 DE,RB

Edzői dolgok:továbbra is tartom hogy "kameraérzékeny" HC kell,nem elég a szakmai siker,a csapatot be kell vezetni az NFL vérkeringésébe.

We Khan do it????? 😀 😀 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag felvettük a kapcsolatot 'bajusszal' mint lehetséges JDR utód:
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/12/06/report-jeff-fisher-has-been-contacted-by-two-teams/
A reakicióm csak ennyi ezzel kapcsolatban: http://www.youtube.com/watch?v=w2V_ZVhgHzI
Ez kb olyan mintha Mangini váltaná BBt New Englandben...

Lageman Guy Whimper(!) 17 yardos elkapását(használjuk TEnek, ha már OTnek mostanság elég pocsék 😊) és azt a borzalmasan elrontott puntot elemzii. Utóbbi megpattant Uche bokáján, nem Cain hibája volt.
http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/LageVision/4111f529-560e-4604-a82e-74b3684cc5d6
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1N-Drew
Annyira aranyos család, ilyen "elköszönés" után még lelkesen jönnek, ellentétben a bennszülöttekkel, akik b.nak kijárni. (Ha teljesen felépül), akkor simán lehetne belőle backup - mentor QB. Garrard mentalitása k.-ra profi. "Unlucky" Luke (asszem N-Drew-tól nyúlva) cut nem volna nagy érvágás. Luke-ot kipróbálták, volt egy szar meccse (...hűde meglepő...), kirakták a kezdőből. Ha érdemben úgyse számítanak rá, akkor meg minek, mehetne más csapathoz, ahol esetleg jobban megbíznak benne. Nem néz itt ki neki egy Matt Cassel karrier, Lukenak itt már lefőtt a kávé, 9. szezonját kezdi, sok ideje meg már nincs karriert építeni. Mehet Isten hírével, ahog mondani szokás. Lehet lecserélni a "Trade for Tebow", rendkívűl valószerű esetőséget megragadni vágyó feliratot, "Bring Back Garrard"-ra! 😊 Alfie tutira magához nyúlna, ha ez megtörténne 😛Húsrágó
McCown szezon után FA lesz, szóval ki se kell tenni. Kiváncsi vagyok hogy oldjuk meg a backup QB ügyét. Hozzunk valaki tapasztaltat, meghagyjuk McCownt vagy esetleg draftolunk egyet a hátsó körökben(anno tavaly erősen tartotta magát a pletyka, hogy Gene nagyon érdeklődött Case Keenum, a Houston Cougars QBja iránt, aki a fantasztikus rekordjai ellenére valószinú csak későn fog elkelni a drafton...)?

Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀Húsrágó
Az a baj, hogy távolról sem csak az elkapókkal van gond. Persze biztos én látom rosszul.szaba
Egyáltalán nem látod rosszul, de pluszba az is benne van a pakliban, hogy szerencsétlen Sunshine-t nem is igen engedik nagyon pl. hosszabb passzt dobni. Így is gyenge, viszont kevesebb az INT. Ellenben nem sokat profitál így az első évi sok meccsből. Gabokockának nagyon igaza van ebben. Amúgy meg Koetter úgyis repül a fenébe év végén, meg még jó pár edző. Visszacsábíthatnák Mike Shula-t 😉N-Drew
Nem lenne hülyeség mondjuk OCnek alkalmazni(QB coachnak már tuti nem jön vissza), mondjuk viszont akkor más (támadó szellemű) HC kéne hozzá, nem Tucker(aki újra lehet DC).
Persze az is érdekes lesz az offseasonban, hogy miután az ÖSSZES edzőnek lejár a szerződése szezon végén, kik jönnek majd vissza 2012ben. Cullen(D-line), Duffner(LB), Undin(DB), Byner(RB) és Boras(TE) jó lenne ha visszajönne, Tuckerrel együtt.
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Ha most lett volna Garrard akkor amikor már nem oszt nem szoroz be lehetett volna dobni Blaine-t mint backup QB-t.
több mint 14 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.szaba
Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀Húsrágó
Az a baj, hogy távolról sem csak az elkapókkal van gond. Persze biztos én látom rosszul.szaba
Egyáltalán nem látod rosszul, de pluszba az is benne van a pakliban, hogy szerencsétlen Sunshine-t nem is igen engedik nagyon pl. hosszabb passzt dobni. Így is gyenge, viszont kevesebb az INT. Ellenben nem sokat profitál így az első évi sok meccsből. Gabokockának nagyon igaza van ebben. Amúgy meg Koetter úgyis repül a fenébe év végén, meg még jó pár edző. Visszacsábíthatnák Mike Shula-t 😉

több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.szaba
Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀Húsrágó
Az a baj, hogy távolról sem csak az elkapókkal van gond. Persze biztos én látom rosszul.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.szaba
Biztos jön olyan WR a draftra, aki pszichológusi diplomát kapott az egyetemén 😀
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Varjú Alfréd meg látom már megint hülye, illetve inkább fogalmazzunk úgy, hogy elmeállapota hosszú ideje konstans. 😀 N-Drew
😂 😂 😂


Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1N-Drew
Annyira aranyos család, ilyen "elköszönés" után még lelkesen jönnek, ellentétben a bennszülöttekkel, akik b.nak kijárni. (Ha teljesen felépül), akkor simán lehetne belőle backup - mentor QB. Garrard mentalitása k.-ra profi. "Unlucky" Luke (asszem N-Drew-tól nyúlva) cut nem volna nagy érvágás. Luke-ot kipróbálták, volt egy szar meccse (...hűde meglepő...), kirakták a kezdőből. Ha érdemben úgyse számítanak rá, akkor meg minek, mehetne más csapathoz, ahol esetleg jobban megbíznak benne. Nem néz itt ki neki egy Matt Cassel karrier, Lukenak itt már lefőtt a kávé, 9. szezonját kezdi, sok ideje meg már nincs karriert építeni. Mehet Isten hírével, ahog mondani szokás. Lehet lecserélni a "Trade for Tebow", rendkívűl valószerű esetőséget megragadni vágyó feliratot, "Bring Back Garrard"-ra! 😊 Alfie tutira magához nyúlna, ha ez megtörténne 😛
több mint 14 éve
szaba Los Angeles Chargers 12 899
Sikerült megnéznem a meccset. Gabbertnek kéne egy pszichológus, mert ezen a szint ilyen önbizalomhiánnyal halálra van ítélve.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1
N-Drew
Lehet vissza akar jönni jövőre? 😊

Khant jóváhagyta az NFL gazadasági tanácsa így újabb lépéssek közelebb került a Jags megvásárlásához. 9-0 arányban hagyták jová a többiek. Jövő héten véglegesíthetik a dolgot, és majd akkor jön Jacksonvillebe.

Chick IRre lett rakva, de tucker szerint sanszos, hogy Kampman és Roth vasárnap vvissza tud térni.
Ketten jöttek az 53ba: A már jelzett ex-Pats WR Taylor Price és a S/WR Akwasi Owusu-Ansah. A TEW Fendi Onobun lett kirakva.
Jött a p squadba is egy játékos Owusu-Ansah helyére, az LB Kevin Malast. 3. éve van a liogában, UDFA volt Bearsnél fordult meg '09ben, és idén a Titans probálgatta a preseasonben. A Rutgersre járt anno.
több mint 14 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Hát végigszenvedtem élő adásban a meccset, kb. mindent leírtatok már... hánykolódunk még négy hetet a tengeren egy kórházhajón 😉

Varjú Alfréd meg látom már megint hülye, illetve inkább fogalmazzunk úgy, hogy elmeállapota hosszú ideje konstans. 😀


Apró érdekesség: http://twitter.com/#!/davidgarrard9/status/143892758552260608/photo/1

Annyit még megjegyeznék, hogy remek dolog a műbajuszra kiadni pár dollárt, de azért akármilyen tré második félidőt is produkált a csapat, a drága szurkolók igazán végigszenvedhették volna a meccset (ha már úgyis perkáltak érte) a helyszínen, mert a totál üres stadion MNF-en a harmadik negyed végére csak újabb muníció a trolloknak.
Inkább a papírzacskó kémlelőnyílással a fejeken, meg némi hangos nemtetszés 😐

több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Bust-nak nem bust, csak már nyerhetnénk is.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért már felmerult az a kérdés hogy kell e draftolnunk QB-t 😉

http://tampabay.sbnation.com/jacksonville-jaguars/2011/12/6/2615133/2012-nfl-draft-should-the-jaguars-think-about-quarterback 😐m-bryo
Épp most vitáztam egyet a kedves szerzővel twitteren. Ő (Alfie Crow) volt az, aki vasvillával akarta Garrardot kiüldözni, csak hogy jöjjön Gabbert(mondjuk már tavaly is kampányolt Clausenért, vagy bárkiért csak DGt váltsák le....). És most 10 meccs után már egy újabb 1. körös picket áldozna a következő drafton 1 új QBra. De ő csak kérdéseket tesz fel....Na ezért utálom A.C.-t (meg hogy tönkre vágta a BCCt, de ez egy másik történet).

Valaki az O-zoneban tökéletesen megfogalmazta amit érzek mai szurkolói véleményeket olvasva:
"Cut Leftwich! Cut Garrard! Cut Gabbert!" I'm starting to believe Jacksonville would prefer that the Jaguars have no quarterback at all.
Aki 10 meccs alapján kvázi bustnak nyilvánít egy nem pro styleból érkező 22 éves gyereket, akinek semmi offseasonja nem volt felkészülni, és alig van segítsége az vagy hülye vagy nem érti az NFL mechanizmusát.

Tucker azt mondta Chick sérülése nagyon problémás (IR), de Loweryé úgy túnik nem komoly, lehet játszik vasárnap.
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
Azért már felmerult az a kérdés hogy kell e draftolnunk QB-t 😉

http://tampabay.sbnation.com/jacksonville-jaguars/2011/12/6/2615133/2012-nfl-draft-should-the-jaguars-think-about-quarterback 😐
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végig néztem én is, hát "öröm" volt, megmondom őszintén a 3. negyedet átaludtam.

Gabbert egész pofás teljesítményt nyújtott a pickig, már be akartam írni a tőlem szokásos "van benne potenciál" dumát, aztán jött a pick és az egész csapat elszállt. Kár érte. Egyáltalán nem reménytelen, rendszer kell neki, nyugi meg 1-2-3-4 tehetséges elkapó.

Az új edzőt meg totál lehet csípni, nem semmi pali, ahogy feltüzeli a játékosokat. (bár lehet ez csak most jött így át)Amadeus91
Megnéztem én is a meccset. És nem elöszőr látom, hogy ha Gabbert hibázik egy nagyot, meginog. A pickig kifejezetten jól játszott, utána viszont mintha egy másik játékos lett volna a pályán.

Tucker elsőre tetszett, még az FTUn is B-t adott a produktumára (csak összehasonlításképp a run offnese C-t kapott). Meccs után pedig azt mondta, a D mostani gyenge teljesítményére nem lehet kifogás a sok sérülés:
http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-12-06/story/chargers-38-jaguars-14-grading-jags
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Végig néztem én is, hát "öröm" volt, megmondom őszintén a 3. negyedet átaludtam.

Gabbert egész pofás teljesítményt nyújtott a pickig, már be akartam írni a tőlem szokásos "van benne potenciál" dumát, aztán jött a pick és az egész csapat elszállt. Kár érte. Egyáltalán nem reménytelen, rendszer kell neki, nyugi meg 1-2-3-4 tehetséges elkapó.

Az új edzőt meg totál lehet csípni, nem semmi pali, ahogy feltüzeli a játékosokat. (bár lehet ez csak most jött így át)
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Húsrágó - Youbotynak fumble utáni TD returnje volt nem picksixe.
Minceyt én jelenleg mindenki elé raknám a muszáj újraigazolni játékosok közül (utána jön Lowery, Scobee, Mathis, Roth).

Te azért kell mert idén kiderült Marcedes egyedül nem biztos hogy elég. Nem tudom Egnew értéke mennyire zuhant meg, de ha még bent van mondjuk a 3. körben, én továbbra is hoznám.

Egyébként veterán FA WRben Reggie Wayne mellett a minket tegnap -többek közt - kinyíró Vincent Jackson is akár szóba jöhetne.

Kíváncsi vagyok Taylor Price érkezését (és valaki ki/IRre rakását) leszámítva lesz-e ma mozgás a keretben. Kéne egy DE ha Chick kidőlt.
több mint 14 éve
m-bryo Jacksonville Jaguars 1 017 — Jaguars fan
4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.
Húsrágó
A CB eddig is need volt(Mathis ACLje elég lutri, plusz FA lesz), a tényeken nem változtat az, hogy játszik a 4. és 5. számú CB a rosteren. Nem véletlenül lett mostanság az LSUs Claiborne a másik favoritom Blackmon mellett mint következő 1. körös pick.iktriad
Persze, hogy need volt, de Youboty bemutatkozása jobban sikerült, mint ez a meccs (picksix). Ha ez a srác bevált volna (mondjuk egy Cox 2.0 szinten persze, nem Darrelle Revis), akkor azért kevésbé éreztem volna, hogy széthullik a D egy használható corner nélkül. Most sajnos ez a helyzet. A needek most jelentősen meghaladják a lehetőségeket, ebből 1 szezon alatt nehezen lesz PO csapat az tuti. Utána pedig már a Andrew Luck, a PO-t ízlelt Texans és szintén felfelé ívelő Titans jön majd szembe csak a csoporton belül...

Kell megkérdőjelezhetetlen nr1 WR , és mellé még két kiemelkedően jó minimum. Hogy melyik jön FA igazolás útján és melyik draftról nekem kb mindegy.

Kell DE, nagyon, nagyon-nagyon. Ebből se lesz olyan szerencsénk, hogy draftról találjanak valakit. Esélyesebb, hogy FA. Ebből is egy igazi QB rémisztgető kell, hogy a maradék jobban megéljen a másik oldalon.

CB - shutdown cornert se osztogatnak a 4. körben. Főleg nem Gene-nek.

RT - örülök, hogy elkapónak jó Whimper, de RT például gyengusz. Brittontól pedig tartok, hogy nem lesz belőle már kezdő kaliber. Ez persze még eldől.

Ik hozna TE-t is, de ez nálam egyre alacsonyabb prioritást kap, Lewis kezd összeszokni Szöszkével.

És számolhatunk azzal, hogy a 6 létszükséglet igazolás közül valaki nem fog annyira jól muzsikálni. Év közben kell majd valahogy még pótolni. Plusz még nem is kalkuláltunk azzal, hogy valakit esetleg elveszít a gárda az FA-k közül. Scobee!!!! Lowery!!! Roth, Mincey... Ha az első kettőből lépne le valaki, az igazi katasztrófa lenne!

Ha Jennings rendes felépül, akkor Harris és Dezső vérbő harcban gyötörhetik egymást a tehermentesítő RB pozicióért. Mondjuk simán beáldoznám Dezsőt és Jenningset ha cserébe tudnának egy jó RB-t szerezni, akivel újra tanyát verne Jacksonvilleben a kétfejű futószörny... ráadásul egy rakás jó RB-nek jár le a szerződése...

Összességében mégha komoly FA költés is lesz (mondjuk mint idén), akkor is jó draft kellene, olyan, amiben egy 3. körös játékos is upgrade lenne a mostaniakkal összevetve...Húsrágó
Ismerve GM-et még nagyon sok víz elfolyik hogy PO esélyes legyen a csapat!! :rolleyes:
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.
Húsrágó
A CB eddig is need volt(Mathis ACLje elég lutri, plusz FA lesz), a tényeken nem változtat az, hogy játszik a 4. és 5. számú CB a rosteren. Nem véletlenül lett mostanság az LSUs Claiborne a másik favoritom Blackmon mellett mint következő 1. körös pick.iktriad
Persze, hogy need volt, de Youboty bemutatkozása jobban sikerült, mint ez a meccs (picksix). Ha ez a srác bevált volna (mondjuk egy Cox 2.0 szinten persze, nem Darrelle Revis), akkor azért kevésbé éreztem volna, hogy széthullik a D egy használható corner nélkül. Most sajnos ez a helyzet. A needek most jelentősen meghaladják a lehetőségeket, ebből 1 szezon alatt nehezen lesz PO csapat az tuti. Utána pedig már a Andrew Luck, a PO-t ízlelt Texans és szintén felfelé ívelő Titans jön majd szembe csak a csoporton belül...

Kell megkérdőjelezhetetlen nr1 WR , és mellé még két kiemelkedően jó minimum. Hogy melyik jön FA igazolás útján és melyik draftról nekem kb mindegy.

Kell DE, nagyon, nagyon-nagyon. Ebből se lesz olyan szerencsénk, hogy draftról találjanak valakit. Esélyesebb, hogy FA. Ebből is egy igazi QB rémisztgető kell, hogy a maradék jobban megéljen a másik oldalon.

CB - shutdown cornert se osztogatnak a 4. körben. Főleg nem Gene-nek.

RT - örülök, hogy elkapónak jó Whimper, de RT például gyengusz. Brittontól pedig tartok, hogy nem lesz belőle már kezdő kaliber. Ez persze még eldől.

Ik hozna TE-t is, de ez nálam egyre alacsonyabb prioritást kap, Lewis kezd összeszokni Szöszkével.

És számolhatunk azzal, hogy a 6 létszükséglet igazolás közül valaki nem fog annyira jól muzsikálni. Év közben kell majd valahogy még pótolni. Plusz még nem is kalkuláltunk azzal, hogy valakit esetleg elveszít a gárda az FA-k közül. Scobee!!!! Lowery!!! Roth, Mincey... Ha az első kettőből lépne le valaki, az igazi katasztrófa lenne!

Ha Jennings rendes felépül, akkor Harris és Dezső vérbő harcban gyötörhetik egymást a tehermentesítő RB pozicióért. Mondjuk simán beáldoznám Dezsőt és Jenningset ha cserébe tudnának egy jó RB-t szerezni, akivel újra tanyát verne Jacksonvilleben a kétfejű futószörny... ráadásul egy rakás jó RB-nek jár le a szerződése...

Összességében mégha komoly FA költés is lesz (mondjuk mint idén), akkor is jó draft kellene, olyan, amiben egy 3. körös játékos is upgrade lenne a mostaniakkal összevetve...
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Végigszenvedtem a meccset én is.

2) Ha Hill repült pár drop miatt, akkor Dillard is keressen új csapatot. Célterületen drop, másik playben az se tűnt fel neki, hogy valami tojásforma dolog repül felé, és esetleg elkaphatná... "bye-bye Szása"!
Húsrágó
Hillt azért tették ki, hogy ettől majd a többiek kicsit összekapják magukat(plusz jóval többet vártak el tőle a szezon előtt). Dillard életében először kezdett az NFLben, még szoknia kell a dolgot. Eddig kiegészítő játékos volt, mostantól többet kell(ene) betennie a közösbe.

4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.
Húsrágó
A CB eddig is need volt(Mathis ACLje elég lutri, plusz FA lesz), a tényeken nem változtat az, hogy játszik a 4. és 5. számú CB a rosteren. Nem véletlenül lett mostanság az LSUs Claiborne a másik favoritom Blackmon mellett mint következő 1. körös pick.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Ja és találtam egy elképesztően jó cikket Gabbert problémáiról, és a rookie QBk nehéz életéről(Nagyon ajánlott olvasmány):
http://mattwaldmanrsp.com/2011/12/06/tuesday-wee-morning-thoughts-on-blaine-gabbert/
Érdemes megnézni az ott szereplő urak névsorát és rookie szezonjaiknak statjait. És persze az elemzést is Gabbert eddigi játékáról első 10 meccse alapján.iktriad
Ez tényleg nagyon volt! Megnyugató látni, hogyha nem is minden kezdet nehéz, de azért akadt bőven ilyen! 😀
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Végigszenvedtem a meccset én is.

1) Gabberttel nem is volt gondom, egész az INT-ig. Na ott teljesen összezavarodott, és ebből nem is jött ki egyáltalán. Ezt valószínűleg idővel majd "kinövi". (Tebow-val ilyen gond nem lenne...) Gyanítom, hogy a korábbi második félidős 0 offense mögött is részben az volt, hogy a szünet kizökkentette, a védők jobban felkészültek már rá, és elég, hogy az alig üzemelő offenseből "out of order" offense legyen. Érdemes megnézni, de egészen az INT-ig nem igazán voltak bokára dobott passzai, meg hasonló szarok. Az INT után viszont szinte csak ilyet tudott már dobni...

2) Ha Hill repült pár drop miatt, akkor Dillard is keressen új csapatot. Célterületen drop, másik playben az se tűnt fel neki, hogy valami tojásforma dolog repül felé, és esetleg elkaphatná... "bye-bye Szása"!


3) A védelem: Chick és Lowery kiesésével teljes a szétesés. Amikor megsérültek már tudtam, hogy súlyos zakó lesz. Passrush=0, Sec széthullott. Oda a remek kis védelem, remélem csak annyit esnek vissza, hogy még a top 15-ben megragadjanak! Nekem különösen fájt, hogy a futás ellen mennyire gyengén muzsikált a fal. DE DT vonalon szinte mindig át tudtak jönni sebességveszteség nélkül. Aztán persze Smith és Poz takarítottak, de ebből már peregtek a yardok. Sőt nem ritkán olyan blokkokat kapott a futás, hogy már Saftey állította meg a futót 15-20y után...

4) Tucker szerintem még egy darabig mentorálja Youbotyt, de sokáig biztosan nem. Mathis állapotától függően sajnos a CB-t is a legnagyobb needek közé repítette Youboty. Lassú, aki arra járt, az megverte. Nem véletlenül dobták ki srácot.

5) MJD: imádjuk, nem véletlenül. Most végre megkapta azt a passzt, amit a Szöszke nem neki osztott ki a Browns ellen ugyanilyen szituációban. Meg is lett a TD. Owens is futott helyette (az jó volt), Harrisnek még szoknia kell a dolgot. Dezső nagyot harcolhat az helyért a pre-seasonben.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 015 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amennyire tudom nyomon követem a nálatok történteket, több okból is:
- egyszerre indult ugye a két franchise
- szimpatikus volt nagyon a csapat amikor elkezdtem focit nézni, hasonló stílusban is nyomtátok mint a Panthers
- Gabbert miatt, mivel én a draft előtt többre tartottam mint Newtont.

Nekem igazából nem is Gabbert statjaival van bajom, vagy hogy nem nyer, hanem azzal, hogy elképesztő mennyire nem passzol normális passzokat. Sztem tegnap is a passzai 90% a LOS-nél már az elkapó kezében volt, vagy el sem jutott odáig. Nem is emlékszem 10 yardnál hosszabb próbálkozásra.... Ha valakire ennyire felteszik a franchise jövőjét, legalább derüljön ki, mire képes, mert ebből a buzizásból nekem csak az jön le, hogy Clausen 2.0...gabokocka
Szerencsére Khan érkezésével a franchise jövője nem Gabbert vállán nyugszik, max a GM sorsa.
Kell neki egy teljes offseason, jobb elkapók, és jobb edzők mint ami most van. Nem mondom, hogy nincsenek (nagyon is) aggasztó jelek -láad a nemrég belinkelt cikket, de hiszem, hogy megfelelő szakemberekkel kijavítható a dolog. Ha meg nem, akkor így jártunk.