Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Jacksonville Jaguars

32 feliratkozó

több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Ha nem lesz rá vállalkozó,szívesen beraknám most én a 10 pontot,hátha szerencsét hoz! 😊

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Valahogy én is örülök MSW-nek,pláne ingyen.Kérdés ,vele ki fog-e jönni Gabbert,vagy vele sem-mint Lewis-al,vagy a fakezű csicska WR corp-al 😀armando83
kicsit olvasgattam és ettől a Blackmontól lepisilik a lábuk szárát a szakértők (vagy akiket olvastam, nem túl nagy merítés). Ha Gabbertnek nem sikerül vele megtalálni a közös hangot, akkor 4. számú lesz jövőre, ha van kedve maradni. A sok fakezűt meg lehet gyalulgatni addig 😉 Nekem Hill egyébként nagy meglepetés, nem gondoltam volna, hogy aki SF49-nél felesleg, annak itt viszont komoly villanásai lesznek. Nekem már-már jobban tetszik mint Thomas... (ezt csendben mondom) Lényeg, hogy nem lett igazam, és ennek örülök 😂
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉Amadeus91
MSW semmit sem csinált a Ramsben, nem véletlenül lett kivágva. Úgyhogy még ne minősítsük a ' kitünő elkapó' kategóriába....iktriad
Nem értelek igazán. Itt ment neki, ott nem, de most megint itt van! Lehet, hogy ez a rendszer, a hézagos közönség stb segít neki jól teljesíteni 😀
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Jó hírek sérülés fronton - könnyen lehet hogy a teljes kezdő csapat JDR rendelkezésére áll majd, tehát Osgood és Owens, STben, Monroe, és talán Britton az O-falban, Session LBben, és Cox pedig CBben. Ma Greene és Britton nem edzett mindenki más a sérült listán limitált volt (Greg Jones, MJD, Kampman, és Mathis csak a szokásos elővigyázottságból lett pihentetve).
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/20/2503301/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-20iktriad
az ST jó hír, kéne már tőlük egy TD, az offense helyett. 😀
több mint 14 éve
armando83 Cleveland Browns 804
Valahogy én is örülök MSW-nek,pláne ingyen.Kérdés ,vele ki fog-e jönni Gabbert,vagy vele sem-mint Lewis-al,vagy a fakezű csicska WR corp-al 😀

"Ha kicsi a tét, a kedvem sötét"
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ki jött vissza? http://www.jaguars.com/media-gallery/videos/Inside-the-locker-room/c227645b-f381-4d4c-9adb-1a019b78b76c
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hírek sérülés fronton - könnyen lehet hogy a teljes kezdő csapat JDR rendelkezésére áll majd, tehát Osgood és Owens, STben, Monroe, és talán Britton az O-falban, Session LBben, és Cox pedig CBben. Ma Greene és Britton nem edzett mindenki más a sérült listán limitált volt (Greg Jones, MJD, Kampman, és Mathis csak a szokásos elővigyázottságból lett pihentetve).
http://www.bigcatcountry.com/2011/10/20/2503301/nfl-injury-report-ravens-jaguars-10-20
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉Amadeus91
MSW semmit sem csinált a Ramsben, nem véletlenül lett kivágva. Úgyhogy még ne minősítsük a ' kitünő elkapó' kategóriába....iktriad
nem is minősítettem.
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?Húsrágó
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉Amadeus91
MSW semmit sem csinált a Ramsben, nem véletlenül lett kivágva. Úgyhogy még ne minősítsük a ' kitünő elkapó' kategóriába....
több mint 14 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 830
A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.iktriad
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?Húsrágó
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):iktriad
top5-s pickkel kihúztok egy WR-t MSW mellé + egy jó formában lévő Lewis, elég komoly lenne már Gabbert-tel, főleg úgy, hogy klasszis futótok van. Szóval szerintem csak optimistán. 😉
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.iktriad
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?Húsrágó
Ha mondjuk Top 5 pickünk lesz(ne legyen, de most úgy állnak a dolgok), jelen állás szerint vagy QBt lehetne ott húzni (nem fogunk, most draftoltunk 1et az első körben), vagy WRt (azt fogunk), esetleg lehetne OT (konkrétan Matt Kalilt - nem valószionű) vagy DEt (ahhoz meg inkább ne nyúljon a FO, mert bust lesz belőle 😊 ):
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.iktriad
MSW visszatértével teljesen megegyezik Garrard és Szöszke fegyvertára - nem említve Shortot, akiből még ki kell hozni a bújkáló Wes Welkert. 😉 És bár gyengus volt (yardok tekintetében) , nem volt tragikusan rossz a passzjáték. Mostmár legalább az... és hova lett a BPA ha felfegyverzésről van szó?
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
Érdekesség: Mathis egy általános iskolában van ma, és a gyerekek kérdezhetnek tőle. Az 1. kérdés az volt, hogy szerinte ki kéne-e rúgni JDRt? 😊 de egyben :/iktriad
😂 😂 😂
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A DT Corvey Irvin jött a practice squadba az utolsó üres helyre. 2009ben a Panthers 3. körös pickje volt. 2010ben játszott 2 meecset ott, aztán volt a Detroitnál is. Rucker és MSW érkezése mostantól hivatalos.

Érdekesség: Mathis egy általános iskolában van ma, és a gyerekek kérdezhetnek tőle. Az 1. kérdés az volt, hogy szerinte ki kéne-e rúgni JDRt? 😊 de egyben :/
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MSW jó helyre került, egyetlen gond, hogy Szöszinek előbb Lewisszal kellene összeszoknia, utána jöhet csak "Mr. ingyé' van"Húsrágó
MSW érkeztével (főleg ha bizonyítaná, hogy még mindig veszélyes célpont) Lewisra is kevesebb figyelem fog összpontosulni, amiu segíthet.

GM Genenél semmi sem biztos (pl az sem hogy ő marad-e jövöre GM...), de Egnew sanszai, tekintve hogy Marcedesnek is idén gondjai vannak, elég jók. iktriad
Korai még Lewist temetni: sérült volt, új a QB. Képességei nem változtak meg a zsírcsatakos szerződése hatására sem. Tud Ő még szép dolgokat, csak szokjon össze Szöszkével. Ebből az offenseből MJD mögött egyértelműen övé a második hely!

Korai még a találgatás, de ha top5 pickben kap egy elkapót a Szöszke, akkor második pick erre a célra megy? Mr. Superstar WR, Mike Thomas, J. Hill, Mr Ingyé Van, Lewis így azért már lesz kinek dobálni... lehet, hogy csak azért fanyalgok, mert nem láttam még Egnew-t játszani, de volna még hol foltozgatni a gárdát.Húsrágó
MSW szerződése idény végén lejár (Mármint a Rams szerződés, merthogy újat nem kapott tőlünk most), szóval ő nem biztos hogy itt lesz jövőre. Ahhoz produkálnia kell.
N-Drewnak igaza van abban, hogy Miller most nagyon cut közelébe kerül. Ebben az évben kellett volna már valamit produkálnia. Az az 1 TD a Saints ellen a sok drop és sérülés mellett kevés. Ha kitesszük, nincs 2. számú TE Lewis mögött (Potter inkább blokkolásért van tartva). Tehát lenne/lesz helye egy Egnew kaliberű TEnek.

Bár egy corner, egy DE(bár azt inkább FAről kéne, inkább ne draftoljunk pass rushert, ahhoz nem ért a front office sok-sok év óta, se Shack Harris, se Gene nem jó ebben - ellenben Roth, Chick, Kampman és Mincey mind egészen hatásosak - és mindegyikük FAként került ide...) és egy OL (mondjuk G) kéne a következő offseasonben, az első számú prioritás jövőre Blaine felfegyverzése lesz. A számok nem hazudnak. Utolsó az offense, és utolsó a pass offense 6 meccs után. Így nem lehet meccseket nyerni, még jónak számító Dvel és futójátékkal sem, mint az elmúlt 5 meccs is bizonyítja. Tehát nálam simán belefér egy Jeffery/Blackmon- Egnew első két kör a jövő évi drafton.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
GM Genenél semmi sem biztos (pl az sem hogy ő marad-e jövöre GM...), de Egnew sanszai, tekintve hogy Marcedesnek is idén gondjai vannak, elég jók. iktriad
Korai még Lewist temetni: sérült volt, új a QB. Képességei nem változtak meg a zsírcsatakos szerződése hatására sem. Tud Ő még szép dolgokat, csak szokjon össze Szöszkével. Ebből az offenseből MJD mögött egyértelműen övé a második hely!

Korai még a találgatás, de ha top5 pickben kap egy elkapót a Szöszke, akkor második pick erre a célra megy? Mr. Superstar WR, Mike Thomas, J. Hill, Mr Ingyé Van, Lewis így azért már lesz kinek dobálni... lehet, hogy csak azért fanyalgok, mert nem láttam még Egnew-t játszani, de volna még hol foltozgatni a gárdát.
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
MSW jó helyre került, egyetlen gond, hogy Szöszinek előbb Lewisszal kellene összeszoknia, utána jöhet csak "Mr. ingyé' van"
több mint 14 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 077 — Jaguars fan
A hírek szerint a Jags leigazolta a practice squadba a Raiders tavalyi 5. körös pickjét, a DB Walter McFaddent. iktriad
gondolom gyors mint a villám, de mást ki tudtál róla deríteni?Húsrágó
nem igazan ert nalunk semmit...rossz volt nezni amit muvelt...nalunk ugye foleg a man cover kepessegeire derult feny, de amikor zonaba vilt akkor se nyujtott seemmi jot...2 rookie es egy ps playa siman kiszoritotta a keretbol...Rolni
Köszi, bíztató 😀
több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel Miller kidőlése (Spoiler - Lesz Egnew draft jövőre) után csak 2 TEnk maradt, ezért leigazoltuk a Cowboys practice squadból Martin Ruckert. Mellesleg ő is mint Gabbert és Egnew a Missourira járt. A Browns draftolta még a 4. körben '08ban. Azóta megfordult a Philyben és a Dallasban is.
Sok vizet eddig nem zavart profiként: http://www.nfl.com/player/martinrucker/308/profileiktriad
Egnew draftra nem tennék azért nagy összegeket, ismerve Jags draftolási stratégiáját (ki mondta volna, hogy idén Gabbert, tavaly Alualu lesz első körös Jaguár; illetve második körben se idén, se tavaly nem választott csapat). Nem azt mondom, hogy Egnew biztos 1-2 kör egyike, de szerintem a class egyik legjobb TE-je, és tény, Gabbert miatt ráakar majd mozdulni nagyon Jax, de azért ezt még ne vegyük készpénznek. De tény, nem fogunk meglepődni, ha itt köt ki és én még örülni is fogok neki.Deny
GM Genenél semmi sem biztos (pl az sem hogy ő marad-e jövöre GM...), de Egnew sanszai, tekintve hogy Marcedesnek is idén gondjai vannak, elég jók. Ha a jags elől választ jövőre, és még bent lesz a 2. kör elején, szerintem jó eséllyel itt köthet ki.

Amúgy Rucker érkezésével már 3 ex-Missouris van az 53as keretben. (A másik kettő Kevin Rutland és természetesen Sunshine).

Közben eldőlt, MSW a 15ös mezben fog játszani nálunk idén. 2007 (illetve '08 mert draftolásának évében IRen volt végig) óta már a 4. különböző mezszámot viseli. (81,11,10 ,és most 15)
több mint 14 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mivel Miller kidőlése (Spoiler - Lesz Egnew draft jövőre) után csak 2 TEnk maradt, ezért leigazoltuk a Cowboys practice squadból Martin Ruckert. Mellesleg ő is mint Gabbert és Egnew a Missourira járt. A Browns draftolta még a 4. körben '08ban. Azóta megfordult a Philyben és a Dallasban is.
Sok vizet eddig nem zavart profiként: http://www.nfl.com/player/martinrucker/308/profileiktriad
Egnew draftra nem tennék azért nagy összegeket, ismerve Jags draftolási stratégiáját (ki mondta volna, hogy idén Gabbert, tavaly Alualu lesz első körös Jaguár; illetve második körben se idén, se tavaly nem választott csapat). Nem azt mondom, hogy Egnew biztos 1-2 kör egyike, de szerintem a class egyik legjobb TE-je, és tény, Gabbert miatt ráakar majd mozdulni nagyon Jax, de azért ezt még ne vegyük készpénznek. De tény, nem fogunk meglepődni, ha itt köt ki és én még örülni is fogok neki.
több mint 14 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Garrard sérüléséről és ügynökének elég nevetséges mai nyilatkozatáról ezt a Kuharsky cikket tudom ajánlani:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/29521/david-garrards-agent-looking-sillyiktriad
Játékosügynök sztereotípia... hiányzik neki a pénze. Sajnálom Garrard-ot, őt nem. Savanyú az a szőlő Mr. Irby-nek... de, ha ekkora ökörségeket nyilatkozik, David-nek nem csak új csapatot kéne találnia magának...

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Leszarom ki mit mond a képességeit illetően... MSW újra nálunk, Fuck Yeah!!! 😀
Egy UCF playa ment, egy régi-új jött, úgy tűnik kettő nem fér el a keretben 😀

Austen Lane és Zach Miller... Larry Hart jut eszembe... meg a jövő évi cut.

Imádom az "Utolsó cserkész" c. filmet, de csalódtam benne... hazugság, hogy a profi futballban nyilvánosak a sérülések... 😉 , legalábbis Garrard apró kis eü. "problémája" elég jól el lett titkolva, még akkor is, ha csapat híján szabadügynök volt :/N-Drew
MSW visszajövetelében még az is remek, hogy az idei fizetését teljes egészében a Rams állja. 😊 Végül is, ha kicsit nehézkesen is, de elég olcsón hoztuk vissza...Mondjuk új mezszámot kell választania. Az itt viselt 81es(Osgood) és a 11es(immár Gabberté), valamint a Ramsben hordott 10es (Scobee) szám már foglalt.

Lane és Miller jövöre visszajön TCre ez biztos. De mindkettőjüknek nehéz lesz jövőre. Szerintem lesz TE draft(khm Egnew) vagy igazolás, és Lane jelenleg az 5. legjobb DE Mincey, Kampman, Chick és Roth mögött...

Garrard sérüléséről és ügynökének elég nevetséges mai nyilatkozatáról ezt a Kuharsky cikket tudom ajánlani:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/29521/david-garrards-agent-looking-silly
több mint 14 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Leszarom ki mit mond a képességeit illetően... MSW újra nálunk, Fuck Yeah!!! 😀
Egy UCF playa ment, egy régi-új jött, úgy tűnik kettő nem fér el a keretben 😀

Austen Lane és Zach Miller... Larry Hart jut eszembe... meg a jövő évi cut.

Imádom az "Utolsó cserkész" c. filmet, de csalódtam benne... hazugság, hogy a profi futballban nyilvánosak a sérülések... 😉 , legalábbis Garrard apró kis eü. "problémája" elég jól el lett titkolva, még akkor is, ha csapat híján szabadügynök volt :/

több mint 14 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 013 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zach Miller, Lane és Isaac IRre került.
MSW érkezésére csak ennyit tudok reagálni - Olly olly oxynfreeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!! Rosszabb már csak nem lesz tőle a WR részleg. Ja Jamar Newsome ment a practice squadból. Két UCFes WRt nem bír el a keret. 😊

Mivel Miller kidőlése (Spoiler - Lesz Egnew draft jövőre) után csak 2 TEnk maradt, ezért leigazoltuk a Cowboys practice squadból Martin Ruckert. Mellesleg ő is mint Gabbert és Egnew a Missourira járt. A Browns draftolta még a 4. körben '08ban. Azóta megfordult a Philyben és a Dallasban is.
Sok vizet eddig nem zavart profiként: http://www.nfl.com/player/martinrucker/308/profile

Tehát összefoglalva a mai mozgásokat.,
Visszajött MSW, TJ Heath felkerült a P squadból, és Rucker.
IRen: Rod Isaac, Zach 'Oups I'm injured again' Miller és Austen Lane 😕
P squaba jött McFadden, ment Newsome. Még ide jön egy ember.
több mint 14 éve
kisvanek4 313 — Jaguars fan
Austan Lane-->IR
és az ő helyére jön majd MSW.
Lane-t sajnálom, viszont örülök, hogy MSW visszajött, remélem Gabbert jobban fog passzolni ezek után, mert sztem még mindig túl sok labdát szór el