Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
iktriad: vélemény arról, hogy Mike Sims-Walker csapat nélküli jelenleg?Szerk: nem csapatnélküli már.... 😛
Ugyanitt: Zach Miller, TE --> IR
több mint 14 éve
nem igazan ert nalunk semmit...rossz volt nezni amit muvelt...nalunk ugye foleg a man cover kepessegeire derult feny, de amikor zonaba vilt akkor se nyujtott seemmi jot...2 rookie es egy ps playa siman kiszoritotta a keretbol...A hírek szerint a Jags leigazolta a practice squadba a Raiders tavalyi 5. körös pickjét, a DB Walter McFaddent. iktriadgondolom gyors mint a villám, de mást ki tudtál róla deríteni?Húsrágó
WIN LOSE OR TIE...RAIDER FAN 'TIL I DIE!!
DISCIPLINE – WORK ETHIC – TEAM
több mint 14 éve
A hírek szerint a Jags leigazolta a practice squadba a Raiders tavalyi 5. körös pickjét, a DB Walter McFaddent. iktriadgondolom gyors mint a villám, de mást ki tudtál róla deríteni?
több mint 14 éve
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82337019/article/jaguars-coach-del-rio-defends-decision-to-go-for-field-goal?module=HP11_content_streamvagy csak nagyon reménykedett egy Mathis picksixben 😊
csak Warren Sapp véleményére hívnám fel a figyelmet:
"Should Be Fired. Kicking a FG Down 17-10! (hash)Idiot."npetiii
több mint 14 éve
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d82337019/article/jaguars-coach-del-rio-defends-decision-to-go-for-field-goal?module=HP11_content_streamcsak Warren Sapp véleményére hívnám fel a figyelmet:
"Should Be Fired. Kicking a FG Down 17-10! (hash)Idiot."
több mint 14 éve
ennyit a találgatásokról...
több mint 14 éve
Gene Smith épp most mondta hétfői rádióshowjában, hogy a Jaguars nem fog senki eltradelni a deadlineig, és nagy valószínűség szerint nem is fog tradelni senkiért sem.
több mint 14 éve
Hm... Megvan ki helyett jön MCFadden. Az UDFA rookie CB T. J. Heath(A Jacksonville egyetemről 😊 ) lett aktiválva a practice squadból. Remélem, csak valameylik DB sérült meg, és ez nem egy esetleges Mathis trade előszele....Update: Rod Isaac lehet, hogy IRra megy. Tegnap megsérült (hamstring).
Todd Bouman meg megy próbajátékra a Raidershez. 😊
több mint 14 éve
A hírek szerint a Jags leigazolta a practice squadba a Raiders tavalyi 5. körös pickjét, a DB Walter McFaddent. Nem tudni egyelőre, ki lesz miatta elküldve onnan. Más: MSWt kitette a Rams, miután Brandon Lloyd ott kötött ki. Nagy összeget ne tegyen rá senki, hogy visszahozzunk, bár gondolom, nem lenne valami drága lépés. Ennyit arról, hogy ő 1. számú WR...
Garrard se megy nagyon sehova, úgy néz ki a háta, amivel TC alatt problémái voltak műtétre szorul. Szóval ha nálunk lenne, nem biztos, hogy sokat tudott volna segíteni idén.
több mint 14 éve
naná, együtt hermonikáztunk a Mackó, párdon Misha gruppetóban 😀"Paul Posluszny was a tackling machine- Hometown kid Paul Posluszny had 16 tackles yesterday. He was all over the field. He looked good all day. He was the biggest bright spot on the Jags defense. It is nice to see a hometown kid play well. " 😉sutianapTótvázsonyi? 😀Húsrágó

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
"Paul Posluszny was a tackling machine- Hometown kid Paul Posluszny had 16 tackles yesterday. He was all over the field. He looked good all day. He was the biggest bright spot on the Jags defense. It is nice to see a hometown kid play well. " 😉sutianapTótvázsonyi? 😀
több mint 14 éve
"Paul Posluszny was a tackling machine- Hometown kid Paul Posluszny had 16 tackles yesterday. He was all over the field. He looked good all day. He was the biggest bright spot on the Jags defense. It is nice to see a hometown kid play well. " 😉

Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 14 éve
Rackley kritikával mélyen egyetértek, leggyakrabban úgy lehetett őt látni a visszajátszásokban, hogy térdel és elfutnak mellette, vagy már Ő is Gabbert felé tart 2 lépéssel az embere mögött lemaradva...D azért az első félidőben nem volt az "igazi", a goal line szituációt leszámítva, amikor FG-on tartották a Steelerst (előtte meg benézték a nagy játékot)... utána már jól dolgoztak.
Lewis jól blokkolt? Nekem inkább Jones blokkjai tetszettek elsősorban, amennyire én meg tudom ítélni, nagyon szépen dolgozott. Továbbra is tartom: Lewist és Gabbertet közös szobába!!!
Passrush egyértelműen jól fest, főleg a nevekhez képest. Rothnak kinéz egy 8+ sack körüli szezon és Chicket se féltem. Kampmannt ne temessük még, járókeret szinte még a padnak van támasztva! Kb a bye week után lesz hatékony, amikor már senkisem számít rá!
több mint 14 éve
Remek tömör összefoglaló a BCC-n(látszik, hogy nem Alfie írta...).http://www.bigcatcountry.com/2011/10/16/2494432/strong-second-half-performance-not-enough-in-17-13-loss-to-steelers
Ezekkel maximálisan egyetértek
Positives:
- Cameron Bradfield played very well at left tackle and could have a legitimate future with the Jaguars. (És a srác össze volt törve a meccs után, mert szerinte gyengén játszott. Szerintem nagyon jól helyt állt. Egyébként 2 órával a meccs előtt tudta meg, hogy kezd!)
- John Chick gets off the line extremely fast and beat Max Starks on two crucial 3rd down plays that both resulted in sacks. (Nem kell draftolni small school sztárokat Gene - elég figyelni arra, kit dob ki a Colts. 😊 Szerintem nagy potenciál van Chickben!)
- Nick Harris isn't terrible (Sőt!)
- Greg Jones > LaMarr Woodley (Woodley megpróbált a meccs közben összeakaszkodni vele. Én nem tenném a helyében. Greg Jones brutális felépítésű játékos)
Negatives:
- Will Rackley isn't ready to be a starting player in the NFL yet. He gets beat often and was responsible for a crucial sack on the final drive. (újabb GM Gene small school bust, vagy csak túl korán lett bedobva a mély vízbe?)
- If that's a healthy Aaron Kampman, then he has lost all burst off the line. The Jaguars should just stick with Chick and Mincey on pass rushing downs. (Sajnos Kampman non-factor volt a meccsen. Remélem jövő héten már jobb lesz)
- Cecil Shorts is probably done returning punts. He allows the ball to bounce far too often.(itt az ideje, hogy Thomas visszatérjen, mint punt returner.)
Az FTU osztályzatai a meccsről:
http://jacksonville.com/sports/columnists/gene-frenette/2011-10-16/story/steelers-17-jaguars-13-grading-jaguars
Ja, bár Brandon Lloyd nem lesz jaguár, egy másik Bronco WR még lehet. Eddie Royal is tradet kért a Denver front officetól (Timmy ennyire népszerű lenne az elkapói körében? 😊 ). Egy hátsó körös picket én beáldoznék rá GM Gene helyében...
több mint 14 éve
Szerintem a sérülése amit szezon elején beszedett hátráltatja egy kicsit. Ma mondjuk már voltak biztató blokkjai.Mert nincs jó formában...Akkor remek lesz, ha ő is a "zsíros szerződés megvan - megyek üdülök pár évet a pályán" kategóriába lép...N-Drew
iktriad
Paul Poslusznynak16(!) tackleje volt ma. Az igen! Ő tényleg megéri a pénzét.
több mint 14 éve
Mert nincs jó formában...Akkor remek lesz, ha ő is a "zsíros szerződés megvan - megyek üdülök pár évet a pályán" kategóriába lép...
iktriad
több mint 14 éve
Ez egész bíztató volt a jövőre nézve. Akármilyen a kétarcú Steelers O-line kiosztottunk nekik 3 sacket Big Ben-en. Ráadásul a "noname" emberek beválnak, mert nem draftolta őket Smith 😀 😉Mert nincs jó formában...
Mivel végig Game Center-en néztem a meccset a döglött stream miatt, azt azért leírhatnátok, van e különösebb oka, hogy a Pro Bowl TE Lewis-t ilyen keveset használtuk?!N-Drew
Az, hogy valaki milyen DE, nem a Steelers OL ellen fog kiderülni. Szerintem.szabaMár az elmúlt 2-3 meccsen ilyen formát mutatott Chick. Mincey pedig év eleje óta. Kampman viszont sajna nem volt túl hatékony, sőt...
több mint 14 éve
Ez egész bíztató volt a jövőre nézve. Akármilyen a kétarcú Steelers O-line kiosztottunk nekik 3 sacket Big Ben-en. Ráadásul a "noname" emberek beválnak, mert nem draftolta őket Smith 😀 😉 Mivel végig Game Center-en néztem a meccset a döglött stream miatt, azt azért leírhatnátok, van e különösebb oka, hogy a Pro Bowl TE Lewis-t ilyen keveset használtuk?!
Maka: Jobbulást! Egész tűrhetően szerencsét hozott a 10 pont betétele részedről... majdnem összejött a meglepetés!
több mint 14 éve
Az, hogy valaki milyen DE, nem a Steelers OL ellen fog kiderülni. Szerintem.
több mint 14 éve
Gratula srácok!!! Szép második félidő volt!!! Respect!!!HaggansNagyon köszi.
ja és most megy a Ravens-Texans egymás ellen a Sport Tvn. Következő két ellenfelünk egymás ellen!
több mint 14 éve
Gratula srácok!!! Szép második félidő volt!!! Respect!!!
több mint 14 éve
Nincs miért szomorkodni, sokkal rosszabbnak nézett ez ki 2 negyed után, és végre a 2.ik félidőben is tudott értelmesen játszani a csapat. Félek, hogy a D nem fog minden meccsen így tartani, de remélem ez nem pont a jövőheti MNF-re lesz igaz, és egy vállalható eredménnyel zárul majd a meccs
több mint 14 éve
Tetszett. Nincs rossz szájízem, szép második félidő volt, előre a draftért. Szépen tartottuk magunkat.Maka+1. A D kitette szivét-lelkét a 2. félidőben. Ez a John Chick nem gyenge DE (Minceyvel együtt). Bradfield nagyon tetszett LTben.
És valaki magyarázza meg, miért nem szedtük fel Nick Harrist kábe 4 héttel ezelőtt...
több mint 14 éve
Tetszett. Nincs rossz szájízem, szép második félidő volt, előre a draftért. Szépen tartottuk magunkat.
you don't even know what you like and you don't like
több mint 14 éve
Lehet.Mathis nagyon tiszteletre méltó méltatást kapott Hines Wardtól:Igen. Szerintem ugyan csak egy Steelersmáker manusz, mert akkor is van pickje ellenünk, ha épp kurva sazrul játszik, de ezt viszont szinte menetrendszerűen nyomatja. Elképesztő, hogy ellenünk mindig jókor van jó helyen.kishaszi
"You talk about [Darrelle] Revis and all those guys, but the guy who scares me the most is Mathis because, year in, year out, he's always made huge plays against us in critical situations," said wide receiver Hines Ward. "He's a guy you don't want to mess up or play around with because he can change an outcome of the game."
http://www.post-gazette.com/pg/11289/1182223-66.stm#ixzz1axIs7yhfiktriad
Kapaszkodjunk meg - így fog felállni a Jags O-line:
Bradfield-Rackley-Meester-Uche-Whimper
Brittonak ma reggelre hatalmas hátfájdalmakkal ébredt. Mindent megtettek, de nem sikerült összedrótozni.
Monroe vészbackup, de ő se 100as. Szóval Gabbertöt egy rookie LG és egy UDFA rookie LT fog ja (megpróbálni) megvédeni... No comment.