Jacksonville Jaguars
32 feliratkozó
több mint 14 éve
Puntert csak nem olyan eszeveszett nehéz szerezni, valószínűleg hegyekben állnak az UDFA punterek, csak van köztük aki képes elrúgni labdát 50 yard távolságra.Húsrágó😀 A Giantsnek van épp egy fölösleges punterja, aki el tud rúgni 50 yardra. 😀
több mint 14 éve
Monroe tavaly 6 sackről tehetett, de csak 0.5 jött AFC South DE-től (Freeney, M. Williams és éppen aki rendelkezésre állt a Titansnél). Ez volt annak a cikknek a lényege. Ettől függetlenül néhány meccsen iszonyatosan fogalmatan tud lenni, amit egy 1/8-tól nem várna el az ember. Ez a 3 szezonja, itt (lenne) az ideje, hogfy domináns LTvé váljon.Whimpernél még megértem a dolgot, de Monroenál már nem.iktriadLehet, sőt valószínű, hogy csak én nem látom Monroeban azt a domináns tacklet, aki mindenki más. Valahogy nekem nem túl meggyőző az alakítás (nagy meccseit leszámítva), bár egyszer idecitáltál (gondolom Te voltál Ik) egy statisztikát, hogy sackek közül alig valami szárad egyértelműen a lelkén, de valahogy összességében nekem kicsit csalódás 1/8-ra (vagy /10).
Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk .iktriad😀 😀 😀
Puntert csak nem olyan eszeveszett nehéz szerezni, valószínűleg hegyekben állnak az UDFA punterek, csak van köztük aki képes elrúgni labdát 50 yard távolságra. Ha BTurk annyira kaka lesz a következő meccsen is, akkor valószínűleg mehet vezetni Bouman traktorját a következő hetekben. 😉
Húsrágó
Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk pedig több mint aggasztó. Elcseszi itt nekünk a "kickass ST" besorolást a szerencsétlenkedéseivel.
Paul Kuharsky jegyzete a pats ellen látottakról, főleg gabbertre fókuszálva:
http://espn.go.com/blog/afcsouth/post/_/id/26384/in-first-action-gabbert-gets-little-help
Amúgy mint kiderült ez volt a legtöbb pont amit a Jags valaha kapott 1 preseason meccsen, és a Pats szerzett az előszezonban, mindezt Brady bátyó nélkül...
De ne analizáljuk túl a dolgokat, ez csak egy előszezon meccs volt. (Remélem....)
több mint 14 éve
Whimpernél még megértem a dolgot, de Monroenál már nem.iktriadLehet, sőt valószínű, hogy csak én nem látom Monroeban azt a domináns tacklet, aki mindenki más. Valahogy nekem nem túl meggyőző az alakítás (nagy meccseit leszámítva), bár egyszer idecitáltál (gondolom Te voltál Ik) egy statisztikát, hogy sackek közül alig valami szárad egyértelműen a lelkén, de valahogy összességében nekem kicsit csalódás 1/8-ra (vagy /10).
Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk .iktriad😀 😀 😀
Puntert csak nem olyan eszeveszett nehéz szerezni, valószínűleg hegyekben állnak az UDFA punterek, csak van köztük aki képes elrúgni labdát 50 yard távolságra. Ha BTurk annyira kaka lesz a következő meccsen is, akkor valószínűleg mehet vezetni Bouman traktorját a következő hetekben. 😉
Azért egy pipát csak akkor ér meg a srác, ha woodoos Karete Kid-et lekörözi sackekben. Eddig számai, mondjuk úgy, szolidak.
És Matt Roth érkezéről - vele jött egy DE is FA-ban(pipa): http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-11/story/jaguars-notebook-team-adds-pass-rusher-matt-roth iktriad
több mint 14 éve
Uh, a végén mégis jól jártam hogy nem voltam gépközelben...(12-47 -jó eredmény preseasonben nem számít, de mégis ez "kicsit" nagy verés...És 193 total yard 476 ellen? Ez viszont kifejezetten gáz.)Szóval az eredmény számszerűen nézve csúnya (bár emlékeztetnék mindenkit, hogy tavaly a Colts pl. 59-et kapott premeccsen a Packerstől. Meg amúgy is, ez a preseason, az eredmény nem számít). Úgy olvastam, Gabbert középszer volt, (ez a se TD, se pick is azt jelzi nekem). Volt néhány drop(Mike - a biztos kezű, tavaly volt 4 dropja 70 passzból- Thomastól és Zach Millertől - na ez nem meglepő- pl ) amivel jobb is lehetett volna, de volt amit ő szúrt el. A 3 sackből amit Gabbert benyelt, azt mondják 1 volt, amikor túl sokáig tartogatta a labdát. Viszont a két T poszt elég ingatag volt, mint hallom. Whimpernél még megértem a dolgot, de Monroenál már nem.
Sessionnek volt fejsérülése, de azt mondják, nem komoly (ha éles meccs lett volna, vissza tudott volna állni).
A cseresor (már csak az eredményből kiindulva) nem lehet valami erős...
Matt (I will call you Burk, if you play like this!) Turk kapja össze magát, mert ez semmi (14 yardos punt?). Tudtam hogy Podlesh távozását meg fogjuk szívni, de hogy ennyire?
Karim 80 yardos KR-je szép volt, vistzont egyetértek Húsrágóval, az ilyenből TDt kell csinálni.
Cikkek, videók:
JDR: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4116 Gabbert: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4117 UChe, Z. Miller, Alualu: http://www.jaguars.com/multimedia/?id=4118
A jags.com Gabbertről: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10305 és a többiekről...: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10304
Az FTu (és Jack szerint) a kezdő védők egész jól tették a dolgukat: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-12/story/jaguars-defensive-starters-upbeat-about-debut (és David Jonesnak volt egy forced fumbleja? WTF?)
Az FTU cikke Gabbertről ("He showed some flashes")
És Matt Roth érkezéről - vele jött egy DE is FA-ban(pipa): http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-11/story/jaguars-notebook-team-adds-pass-rusher-matt-roth
több mint 14 éve
NE meccsről (amit nem láttam, csak a statokat meg az összefoglalót): hát baromira nem ment a szekér!Ennyi sacket benyelni és egyet sem kiosztani...
Dezsőnek volt egy 84y-os kickoff returnje és onnan nem sikerült begyötörni egy TD-t??? :mad:
több mint 14 éve
$3 million. 😊hm, ha fordítva van, akkor mit akar itt? 😀Hörinem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀http://www.dawgsbynature.com/2011/6/5/2208563/matt-roth-i-kind-of-like-the-3-4-defenseJoey Tribbiani
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
Törölt felhasználó
hybrid musor latszik kibontakozoban. kampman a 3-4tol lesz rosszul roth pedig a 4-3tol. ezen kivul hellyel-kozzelhm, ha fordítva van, akkor mit akar itt? 😀Hörinem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀http://www.dawgsbynature.com/2011/6/5/2208563/matt-roth-i-kind-of-like-the-3-4-defenseJoey Tribbiani
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
minden megvolna a 3-4hez foleg ha lane tudna edge rusholni. gondolom ezert sem tulzottan eroltetik morrison visszahozatalat mivel oneki nemigen volna hely 3-4ben v sub felallasban pedig amugy coverben nem egy elveszett ember.
több mint 14 éve
hm, ha fordítva van, akkor mit akar itt? 😀http://www.dawgsbynature.com/2011/6/5/2208563/matt-roth-i-kind-of-like-the-3-4-defenseJoey TribbianiMatt Roth 3M$- nem csuriztam be az izgatottságtól. Számai alapján a középszerűt súrolja, de alulról.Húsrágónem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
több mint 14 éve
http://www.dawgsbynature.com/2011/6/5/2208563/matt-roth-i-kind-of-like-the-3-4-defenseMatt Roth 3M$- nem csuriztam be az izgatottságtól. Számai alapján a középszerűt súrolja, de alulról.Húsrágónem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
AAFC Championships: 1946, 1947, 1948, 1949
NFL Championships: 1950, 1954, 1955, 1964
több mint 14 éve
érthetőMatt Roth 3M$- nem csuriztam be az izgatottságtól. Számai alapján a középszerűt súrolja, de alulról.Húsrágónem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
több mint 14 éve
Egyre szimpatikusabb ez a Jaguars. 😀Matt Roth 3M$- nem csuriztam be az izgatottságtól. Számai alapján a középszerűt súrolja, de alulról.Húsrágónem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊Höri
több mint 14 éve
Matt Roth 3M$- nem csuriztam be az izgatottságtól. Számai alapján a középszerűt súrolja, de alulról.Húsrágónem szeret 3-4-ben játszani, de valahogy mindig olyan helyre került, ahol azt kellett 😀
2 éve nagy lökést adott a Browns-nak a szezon 2. felére, de ott is, meg Miamiben is sok sérülése volt.
Briareos mondta annak idején, hogy a Dolphins-nál zsinórban 3 évben választották meg őt a csapattársai a "kit vinnél magaddal egy kocsmai verekedésbe" szavazáson 😊
több mint 14 éve
Matt Roth 3M$- nem csuriztam be az izgatottságtól. Számai alapján a középszerűt súrolja, de alulról.
több mint 14 éve
Matt Roth agreed to a one-year deal with the Jaguars for $3 million, per a league source

Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 14 éve
Kirk kapitány után nem kapkodnak, nem lenne hülyeség aprópénzért visszahozni, minőségi cserének.
több mint 14 éve
"Mario Fannin kapott egy big hitet Derrick Harveytól", IR lett a vége. Woodoo srác most nem is posztját kezdte megtiszítani elsőként 😀 van egy olyan érzésem, hogy (rekordot jelentő) 5 sackje lesz év végén a srácnak.
több mint 14 éve
Pár FTus cikkGene Frenette arról, hogy milyen elvárásaik lehetnek a szurkolóknak Gabbert ma éjjeli produkciójával kapcsolatban:
http://jacksonville.com/opinion/blog/400617/gene-frenette/2011-08-10/gene-frenette-jaguars-fans-need-keep-qb-blaine-gabbert
Ma esti meccselőzetes: http://jacksonville.com/sports/football/jaguars/2011-08-10/story/jaguars-ready-soft-opening
Amúgy sok sikert, és lehetőleg sérülésmentes nyitómeccset kívánok Sunshinenak és az egész csapatnak. Sajnos élőben nem tudom követni a mérkőzést 😕 , de majd holnap reggel igyekszem bepótolni a lemaradást.
több mint 14 éve
Moll nemcsak Haslam pótlása miatt érkezett, egyesek szerint Brittonnál is egészségügyi gondok vannak...Holnap Britton helyén Guy Whimper fog kezdeni RT-ben:http://jacksonville.com/opinion/blog/429812/tania-ganguli/2011-08-10/jaguars-add-offensive-lineman-depth-veteran-tony-moll
John Oesher 7 pontja erre a hétre: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10299
Daryl Smith és Poszlusny elvárásai a holnapi nappal (és a védelemmel úgy általában) kapcsolatban: http://www.jaguars.com/news/article.aspx?id=10298
több mint 14 éve
Vagy az nfl.comnál nem tudnak számolni, vagy a Ravens 6 kezdő falemberrel állt ki néhány meccsre. Mondjuk el tudom képzelni, hogy a Steelers ellen így próbáltak Flacconak extra védelmet nyújtani. 😊Tavaly mind a 16 meccsen játszott a Ravensben, és hármon kezdett is:mondjuk az érdekes, hogy mi számít kezdésnek, mert a tavalyi Ravens OL tagok közül 4-nek be van írva 16 meccs, amin kezdett (Oher, Grubbs, Yanda és Birk barátod). Chesternek ír 14-et, Cousins-nak 1-et és Mollnak 3-at 😊Höri
http://www.nfl.com/player/tonymoll/2506945/profileiktriad
Köszi Szegecs az infót.
több mint 14 éve
az csak annyi, hogy az 1. o snapnél blokkoló TE-ként volt fent a browns ellen moll, + még valaki a szezon folyamán

The response must be equal to the threat.
több mint 14 éve
Tavaly mind a 16 meccsen játszott a Ravensben, és hármon kezdett is:mondjuk az érdekes, hogy mi számít kezdésnek, mert a tavalyi Ravens OL tagok közül 4-nek be van írva 16 meccs, amin kezdett (Oher, Grubbs, Yanda és Birk barátod). Chesternek ír 14-et, Cousins-nak 1-et és Mollnak 3-at 😊
http://www.nfl.com/player/tonymoll/2506945/profileiktriad
több mint 14 éve
A Jags leigazolta az OT Tony Mollt, hogy pótolja vele a hamarosan sérültlistára kerülő Haslamet mint backup. A Green Bay és a Baltimore játékosa volt. Tavaly mind a 16 meccsen játszott a Ravensben, és hármon kezdett is:http://www.nfl.com/player/tonymoll/2506945/profile
több mint 14 éve
Prosinski és Shorts olyan jók, hogy még edzőmeccsekről is bújtatni kell őket 😀HöriMindkettőjük kisebb sérüléssel bajlódik. Mondjuk Shortsot nem baj ha nem látja senki preseasonban. Nagyobb (pozitív) meglepetés lesz nekünk, és fejfájás az ellenfeleinknek(Ajjaj, ez lehet jinx volt)...
több mint 14 éve
Prosinski és Shorts olyan jók, hogy még edzőmeccsekről is bújtatni kell őket 😀