NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
eric decosta:

gedam
Nem. Megvagyunk (Akkor is, ha amúgy nem lennénk.) 😊 😊 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
gedam 5 788
eric decosta:
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OL váltás a keretben. A soccerben gyakori nevű Traore anno az LSU-ra járt.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Óbazdm... Nagyjából az egyetlen sérülés fajta ami egy fiatal RB-nél is karriert veszélyeztet. (Azon kívül, hogy átmegy rajta a vonat.) Sajnálom a srácot. 😕
peterk2005
Igen. én is úgy vagyok a sok "hát ennek az idényének akkor kuka" megjegyzéssel, hogy ő és a Jags is nagyon szerencsés, ha csak az idei éve lesz lesz az. De tartok tőle, hogy már nem lesz az a fantasztikus játékos, aki volt collegeban, akinek a tehetsége 1. kört ért. Aztán cáfoljon rám az élet.
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Óbazdm... Nagyjából az egyetlen sérülés fajta ami egy fiatal RB-nél is karriert veszélyeztet. (Azon kívül, hogy átmegy rajta a vonat.) Sajnálom a srácot. 😕

Championship. Ráadásul Lisfranc, amiből szerintem senki nem jött még vissza 100%-osan.

iktriad


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer mai sajtótájékoztatója:

Trevor kezd. Meyer reméli ez volt az utolsó campje vélhetően hosszú NFL karrierje során, ahol ki kellett harcolnia a kezdő posztot.
Etienne sérülése "egy lövés volt az állkapocsba", még nem tudjuk hogy fogjuk pótolni. Tavon Austinnak és a csere Rb-knek megnyílhat a lehetőség keretre kerülni.
Még nem mondta el Gardnernek és Travornak, hogy ki kezd, és ki a csere, szóval nem tudta megmondani, hogy Minshew (és Lawrence) hogy reagál a dologra. Bajusz lehet egyből cserét kér majd. LOL
Főleg, hogy Meyer szerint Beathard elmúlt 2 hétben nyújtott játéka miatt nyitott a QB2 poszt is.
A kezdők közül Myere biztos hogy Cam és Norvell ott lesz Houstonban, Linder játékára "jó esély van". Érdekes mód, most amikor nem játszott jól, nem hordta le Walker Littlet, most Cann-nek vette oda, hogy az első héten jobb volt. Ami nagyon nem tetszett Meyernek, hogy a futójátékunkat mennyire nem tudta a fal támogatni.
Meyerék próbálnak kiötölni valamit, hogy miként lehet Campbell coverage gyengeségeit kiküszöbölni valami edzés által. Ööö srácok, collegeban is pont ez volt a legnagyobb baj vele, most jöttök rá, hogy ez probléma lesz nála? YIKES
Urban nagyon dicsérte Myles jacket és D-liet, kiemelve a, hogy mennyire limitálni tudtuk a futást. Ez egyébként atalán a legnagyobb plusz. Igaz kezdő kaliberű RB ellen még nem láttuk az egységet. De a csere RB-ket egyelőre nagyon jól állítjuk meg.
Csere LB-knél Dakota Allen és Shaq Quarterman jó meccset zárt. Chapelle és Quincy Williams sem rossz Meyer szerint.
Quarterman helye szvsz biztos az 53-ban Wilson és Jack mellett, És a másik 3 ember pályázik 1 helyre.
Meyer agyondicsérte a safetyket, szerinte legkonzisztensebb csoport. Elmondta, hogy különösen nehéz lesz elküldeni valakit, mert mindenki remek. Josh Jones esetében én azért vitatkoznék. Ott is ha egy Daniel Thomas vagy egy Jarrod Wilson leszorul a keretről Josh Jones miatt, az legalább akkora hülyeség lesz/lenne, mint Dorsett miatt elküldeni Collin Johnsont. Utóbbi monjuk még a halványuló Treadwellt is beelőzheti.
Meyer elmondta, aggódik a rugó helyzet miatt. Talán nem kellett volna Lambo fejével játszani és elbizonytalanítani Rosassal.

Lawrence természetesen visszafogottan és profin kezelte a dolgot.

Trevor szerint Travis jól kezelte mentálisan a sérülés feldolgozását.

Hivatalosan is QB1


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megkövetem Urbant, Trevor tényleg nem érdemelte ki még a kezdő QB posztot. LOOOOL



Időzíteni tudok... Hivatalos: Lawrence kezd a Texans ellen.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sajnálatos hír ez 😕

Pedig már alig vártam az ordibalast, hogy ítient szereli mettyú, nekem meg a fülem verezne közben...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shipley írása arról, mit jelent Etienne kiesése a támadósorra nézve.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/what-travis-etiennes-injury-means-for-the-jaguars-offense

Egyetértünk - ugyanitt Trevor highlight reel tegnap éjjelről.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
a Ravens eloszezon meccseken a 4. es 5. futoink eleg furgek, elkapnak is, kici'ocso'pikkeckeert vihetitek vmiket. Tuggya'kend velunk mindeg jol jarnak kigyelmetek! 😁
RedFive
Minek tradelni? Ha kirakjátok őket, nos mi vagyunk az 1. helyen waiveren a 3. fordulóig = mi claimehetünk először a keretszűkítéskor a másik 31 csapat kitett emberei közül. 😉
Egy okos GM, mint aki nálatok van megnyalná a 10 ujját egy ilyen lehetőségéért, ehhez képest mi valószínű át fogunk engedni egy csomó jó, csak a csapatuknál nem kellő játékost másoknak, mert olyan "remek" nálunk a front office.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
Szomorú, meg meg is értettem miért draftoltuk, de szerintem nem ő az aki miatt jobb lenne a csapat idén.
WR-ek közt kb mindenki előtte van, futóban ott van Robinson. Arra a homályos OW szerepkörre meg akár Laviska.
winston
Laviskából WR-t akarnak csinálni Meyerék. ÉS ETN sebessége nagyon fog hiányozni. Amennyire Meyer szereti a sebességet, annyira tűnik LASSÚNAK a Jags eddig az előszezon meccsken. RB poszton pl talán az egy Ozigbot leszámítva mindenki lassú, J-Rob is. És azzal, hogy ninc s Etienne, lőttek a tervezett 2 RB-s felállásoknak, ahol bármelyikük elindulhat elkapóként míg a másik tettei, hogy futni fog és DC lehetne a talpán, aki kitalálja, melyikük indul meg és melyikük marad a csali,
Egyszóval elég nagy érvégés a kiesésée.
Pl. Dorsett valószinű igy keretre kerül, mert Agnew mellett (papíron) ő gyorsnak számat. Kár hogy tegnap jól látható volt, hogy semennyire nem tud elszakadni az emberétől és megjátszhatatlan. Ha szerencsénk van Tavon Austin is bekerül, Meyer nagyon dicsérte a meccs után. Egyre jobban aggódom mi lesz Collin Johnsonnal, aki simán WR4 a kereten, és be lehet beemelni a kezdőkhöz, ha Marvin Jones, Chark vagy Laviska megsérül. A többiek kapcsán ezt nem tudom elmondani. Se Treadwellről, se Tavon Austinról, és különösen nem Dorsettről.
Agnewt megjegyzem az éjjel látványosan jegeltük visszahordásokban (is), vele szerintem komoly tervek vannak, főleg most, hogy ETN szezonjának annyi.
iktriad
Halkan, labujjhegyen, cernakesztyuben gepelve merem csak javasolni... a Ravens eloszezon meccseken a 4. es 5. futoink eleg furgek, elkapnak is, kici'ocso'pikkeckeert vihetitek vmiket. Tuggya'kend velunk mindeg jol jarnak kigyelmetek! 😁

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szomorú, meg meg is értettem miért draftoltuk, de szerintem nem ő az aki miatt jobb lenne a csapat idén.
WR-ek közt kb mindenki előtte van, futóban ott van Robinson. Arra a homályos OW szerepkörre meg akár Laviska.
winston
Laviskát normál WR-ként akarják Meyerék használni (a gadget WR szerintem így Agnew lehet). ÉS ETN sebessége nagyon fog hiányozni. Amennyire Meyer szereti a sebességet, annyira tűnik LASSÚNAK a Jags eddig az előszezon meccseken. RB poszton pl talán az egy Ozigbot leszámítva mindenki lassú, J-Rob is. És azzal, hogy nincs Etienne, lőttek a tervezett 2 RB-s felállásoknak, ahol bármelyikük elindulhat elkapóként, míg a másik tetteti, hogy futni fog és DC lehetne a talpán, aki kitalálja, melyikük kapja a labdát és melyikük marad a csali,
Egyszóval elég nagy érvégés a kiesése.
Vannak/lehetnek más negatív hatásai is: Dorsett valószínű így keretre kerül, mert Agnew mellett (papíron) ő gyorsnak számít. Más kérdés, hogy tegnap jól látható volt, hogy semennyire nem tud elszakadni az emberétől és megjátszhatatlan. De ha szerencsénk van, Tavon Austin is bekerül, aki azért tegnap is meg-meg villant, Meyer nagyon dicsérte a meccs után. Egyre jobban aggódom mi lesz Collin Johnsonnal, aki simán WR4 a kereten, és be lehet beemelni a kezdőkhöz, ha Marvin Jones, Chark vagy Laviska megsérül. A többiek kapcsán ezt nem tudom elmondani. Se Treadwellről, se Tavon Austinról, és különösen nem Dorsettről.
Agnewt megjegyzem az éjjel látványosan jegeltük visszahordásokban (is), vele szerintem komoly tervek vannak, főleg most, hogy ETN szezonjának annyi.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Etienne rookie szezonjának hivatalosan is vége. Derrick Harvey nem akarja levoodoozni rólunk az évek óta tartó rontást?

iktriad
Szomorú, meg meg is értettem miért draftoltuk, de szerintem nem ő az aki miatt jobb lenne a csapat idén.
WR-ek közt kb mindenki előtte van, futóban ott van Robinson. Arra a homályos OW szerepkörre meg akár Laviska.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Etienne rookie szezonjának hivatalosan is vége. Derrick Harvey nem akarja levoodoozni rólunk az évek óta tartó rontást?


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
Championship. Ráadásul Lisfranc, amiből szerintem senki nem jött még vissza 100%-osan.

iktriad
Az fasza.
Hollywood Brown meg mindig nem nyerte vissza az eredeti sebesseget...

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 925
55 meccset játszott Etienne a Clemsonban...komolyabb sérülés nélkül...kivel történhetne ez még, ha nem a Jax-el
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Roster cutok 80-ra:
Etienne -> IR
Elküldve: OL Derwin Gray, CB Jameson Houston és DT Kenny Randall.
Mivel Josh Allen COVID listás, így most 80-an vannak a kereten. Ha őt aktiváljuk még valakinek mennie kell.

Jameson Houston jött egy 6. kör mellett pár hónapja a Josiah Scott tradeben. Mehet akár vissza Philybe... Nagy bolt volt az is.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nem igaz b+, hogy egy rohadt holt szezon (1.forduló) nem tud úgy lemenni, hogy vagy egy meghatározó játékosunk, vagy mindjárt egy first round-unk ne sérüljön le az idényre, ez már nonszensz!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Championship. Ráadásul Lisfranc, amiből szerintem senki nem jött még vissza 100%-osan.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 298
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
Húsrágó
Minshew sokkal jobb képességű irányító, mint amilyen irányítók kezdtek már éles meccseken a közelmúltban: Mallett, Hoyer, Keenum, Teddy, Lock, Darnold, Fitzmagic, mostani Newton/Flacco, korai Tannehill, Goff, Bortles😃, Jimmy G, Dalton szintnél sokkal többet tud, de legalábbis jóval többet ki lehetne hozni belőle.

Szerintem kb a legjobb backup most ligaszinten, ha Fieldset nem nézem.
Willie Parker
A felsorolásból kimaradt Glennon, tavaly Ő volt a "kedvencem" a csapatból...
És az ilyenek nem tudnak kikopni az NFL-ből...
dioadam
Nem akartam felsorolni a fél ligát😄: Haskins, Mullens, Clausen, Barkley, Kolb, Osweiler, T Taylor, Tarvaris Jacko, Brissett (határeset), random Browns QB
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
Húsrágó
Minshew sokkal jobb képességű irányító, mint amilyen irányítók kezdtek már éles meccseken a közelmúltban: Mallett, Hoyer, Keenum, Teddy, Lock, Darnold, Fitzmagic, mostani Newton/Flacco, korai Tannehill, Goff, Bortles😃, Jimmy G, Dalton szintnél sokkal többet tud, de legalábbis jóval többet ki lehetne hozni belőle.

Szerintem kb a legjobb backup most ligaszinten, ha Fieldset nem nézem.
Willie Parker
A felsorolásból kimaradt Glennon, tavaly Ő volt a "kedvencem" a csapatból...
És az ilyenek nem tudnak kikopni az NFL-ből...
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 298
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
Húsrágó
Minshew sokkal jobb képességű irányító, mint amilyen irányítók kezdtek már éles meccseken a közelmúltban: Mallett, Hoyer, Keenum, Teddy, Lock, Darnold, Fitzmagic, mostani Newton/Flacco, korai Tannehill, Goff, Bortles😃, Jimmy G, Dalton szintnél sokkal többet tud, de legalábbis jóval többet ki lehetne hozni belőle.

Szerintem kb a legjobb backup most ligaszinten, ha Fieldset nem nézem.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nála előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...
iktriad
Trevor helye a köv 20 évre fix. Most azt kell eldönteni, hogy szezononként 3 alkalommal ki térdeljen majd helyette a meccs végén órapörgetésnek. Itt van nekünk a szegény ember szőkített Ryan Fitzpatrickja és Minshew Magic. Na de most komolyan. MINSHEW MAGIC!!! Tökmindegy, hogy a csereirányítód a liga 57. vagy 59. legjobbja QB-ja, de az egyik mellé igazi showman! Segítek dönteni: MINSHEW MAGIC! 😀 😀
Beathard mezt csak a családja vesz és tőlük is megkérdezik a fanshopban, hogy "OK, a név legyen Beathard, de milyen számot szeretnének hozzá?", ellenben Minshew mezem nekem is van!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Az OL sornál most tényleg rá lehet fogni, hogy a tervezett kezdő 60%(Linder, Norvell, Cam) nem játszott. Ettől függetlenül nagy csalódás volt, hogy Walker Littlet mennyire könnyen rátolták Trevorra az első félidő nagy részén. Tőle mindenki sokkal többet vár. A csere OL állapota úgy un-block elég aggasztó.
CB-ben sajna Griffin azért égethető, ezt Seattleben is mutatta. Ennél nagyobb baj, hogy Tyson Campbell másodszor engedett kvázi ugyanúgy TD-t, és körülbelül mindenki pont emiatt ódzkodott anno a draftjától.
Minshew meg szerethető karakter, meg minden, de Beathard mégiscsak másodszor volt jobb nála, és mielőtt azt mondjuk kik ellen játszott a 2 ember, azért Bajusz most is a cserék ellen nyújtott kiábrándító játékot. És az edzői stáb ugyebár azt kommunikálja, hogy ő Lawrence-szel versenyzik. Nálam előszezon teljesítmény alapján Beathard előtte van a depth charton...

Szerkesztette: iktriad