NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ez egy orbitális baromság volt mind a Jax, mind Minshew részéről. Előbbi megint bekockáztat azzal, hogyha Trev megsérül, vagy formán kívül van, akkor nincs B terv, utóbbi meg elmegy ugyanúgy 2.számú qb-nak, ráadásul Phillyben még hidegebb is van!
A 6.kör meg egyenesen szánalmas, köszi front office az újabb f@szságot,nincs új a floridai nap alatt! 😤😤😤
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Vérző szív, párás szemek, a mikrofonok HoF-je távozik... sad-sad-day, MJD, Poz, Calais, Minshew. Az se vígasztalna, ha LaRoy Reynolds visszatérne.

Az a gond, hogy Hurts mögött éppen annyi esélye van kezdeni akár egyetlen meccsen is, mint Trevor mögött. Ha a szezon végeztével az derülne ki, hogy a Hurts project nem jött be, akkor se MAGIC kezdene, hanem hoznának egy kipróbálatlanabbat.

Eagles, remélem 14-2-vel kezdtek és akkor a 17. meccsen egy örömjátékra bejöhet majd MAGIC.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MINSHEW -> PHILI!!! 😀
alatriste
Na jó, én most szálltam le a Jags bandwagonról... 😊
Matthew99
Ahogy be/elindul a szezon, ez mindig így van errefelé. 😊
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
MINSHEW -> PHILI!!! 😀
alatriste
Na jó, én most szálltam le a Jags bandwagonról... 😊


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Gyászba borult a szívem.
Minden jót bajuszkapitány 😕
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2 embert igazoltunk (3 nappal keretszűkítés előtt,,,). Mivel Cann COVID listás, így 2 extra hely van. Az egyikük egy újabb egykori magas WR draft pick és Meyer tanítvány Devin Smith. A másik a RT Jermaine Eluemunor. Egykori Ravens 5. körös pick. Lehet, hogy keeper a csávó elnézve milyen remek a csere OL-ünk. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most így egy hónappal az idény előtt gyorsan megpróbáltok egy 6. kör helyett egy 4. kört szerezni? 😊
Wyatt
És még túl is lőttem, mert 6. körre sikerült emelni ezzel. Nem tudom, volt-e így értelme 😊
Wyatt
Egy problémával kevesebb a QB szobában.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most így egy hónappal az idény előtt gyorsan megpróbáltok egy 6. kör helyett egy 4. kört szerezni? 😊
Wyatt
És még túl is lőttem, mert 6. körre sikerült emelni ezzel. Nem tudom, volt-e így értelme 😊

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
6. körös pick jön érte is (ami 5. körös lehet). Caldwell szereti begyűjteni a régi embereit.

Volt egy felkaru, neha meg dobni is tudo kubeja a Jaxnek, most mar iranyitoja sincs. 😕
Stez
Kevered a jagst a Coltsszal. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stez SMU Mustangs 43 246 — Whoops, looks like something went wrong.
Volt egy felkaru, neha meg dobni is tudo kubeja a Jaxnek, most mar iranyitoja sincs. 😕

több mint 3 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 229 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
MINSHEW -> PHILI!!! 😀


Liverpool Fc fan
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Remek, a szép szavak tavaly is megvoltak, most már jó lenne bizonyítani is valamit^^

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sérült lista:
Tyson Campbell és Tavon Austin sérülését napról napra figyeljük.
Cann COVID listás. Még Jawaan Taylornak kell kidőlnie, és akkor mehetünk a csere OL-lel a Dallas ellen, de nem azért mert pihen a kezdő...

Wyattnek szeretettel.


Még Taven Bryan interjúm is van neked máról!!!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 WR és PLUSZ még Austin is visszahordónak? Nem sok ez?
peterk2005
Austin nem került be, csak Dilla nem húzta ki a PR-ek közül. 😊 Tegnap megsérült, ha picivel komolyabb a baja, akkor IR-re tenném keretszűkítés után, hogy vissza lehessen hozni.

És én támogatom a 7 WR-t, ha Dorstettet meg akarjuk tartani (aki nem fog semmit csinálni, hiába gyors - papíron...). Az a lényeg, hogy Collin Johnson keretre kerüljön.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
7 WR és PLUSZ még Austin is visszahordónak? Nem sok ez?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla keretjóslata. Kb. így kéne kinéznie az 53-nak. Beathardet én mondjuk megtartanám, Tavon Austint meg visszatérős IR-re raknám.


triád kik szerinted azok a jags playerek akik a médiának hőbörögnek meyer stílusa miatt?
briareos
Minshew. 😊 Viccet félretéve fogalmam sincs. Biztos van pár, akinek nem jön be a stílusa. Szerintem az öregebbek közül lehet pár ember. Olyan meg nincs sok nálunk. És pl. Linder bírja őt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Ezugyben csak a valosag segithet😅 | Verity. Jake Verity. |
RedFive
Az elődje, Josh Scobee szerint nem kell (még) túlreagálni a dolgot, mert ez még csak az előszezon. De lehet az a láb nem jött rendbe teljesen a tavalyi 2 sérülés után.
iktriad
Ez még csak előszezon-->ez még csak a szezon eleje, bele kell rázódni a játékba-->még csak féltávnál vagyunk, az esély megvan -->ez a szezon elment, de majd jövőre a drafton -->ez még csak előszezon

Valahol csak meg kéne törni a láncot nem 😀 😀
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
triád kik szerinted azok a jags playerek akik a médiának hőbörögnek meyer stílusa miatt?

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dzsudzsaknak az segített, hogy megtankolta 💁‍♂️
Wyatt
Ennyire talán nem súlyos a helyzet a mi Lambonkkal. 😊
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Dzsudzsaknak az segített, hogy megtankolta 💁‍♂️

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezugyben csak a valosag segithet😅 | Verity. Jake Verity. |
RedFive
Az elődje, Josh Scobee szerint nem kell (még) túlreagálni a dolgot, mert ez még csak az előszezon. De lehet az a láb nem jött rendbe teljesen a tavalyi 2 sérülés után.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
Ezugyben csak a valosag segithet😅 | Verity. Jake Verity. |

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem tud valaki egy Lambo szerelőt? Úgy tűnik a mienk elromlott.

Demetrius Harvey szerint ráadásul mindegyik kihagyott FG 40 yard közeli volt...

Tavon Austin megsérült, nem tudni mennyire komoly.

Ma volt az utolsó nyílt edzés, amin ott lehettek végig a beat writerek.

Minden TC edzés + az első 2 pre meccs összesítve:


Ma Drew Brees járt nálunk.



Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
OL váltás a keretben. A soccerben gyakori nevű Traore anno az LSU-ra járt.


iktriad
Valahogy nem dobódtam fel. Majd egy későbbi szűkítésnél kirakják őket is...
Húsrágó
Már csak 1 van 31.-én.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
OL váltás a keretben. A soccerben gyakori nevű Traore anno az LSU-ra járt.


iktriad
Valahogy nem dobódtam fel. Majd egy későbbi szűkítésnél kirakják őket is...