NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Tudtuk hogy OL nem erős, a vezetők ismételgethetik maguknak, hogy hű-de-jók a srácok, hogy megpróbálják legalább magukkal elhitetni, de ez a probléma messziről is látszik. Van benne fiatal alapanyag, akiket egy egyetemi edző képezhet tovább eredményesen. Most még szarok, jövőre akár már közepesek is lehetnek.
A Saints contender csapatként volt elkönyvelve az elmúlt években, miközben a Jaguars... szóval igen, van differencia, amit Trevor nem tűntet el egyből. Nézzük majd meg ugyanezt jövőre. 😉
Minshew MAGIC: tökéletes csere QB! Egy PR főnyeremény a figura, csere QB-ban azért ez elég ritka! Mindenki imádja, még akkor is, ha a játékával nem is szolgál erre rá folyamatosan. De meg kell tartani őt és építeni a "szerethető de elbaszott ügyetlen" csapatból egy "imádnivaló és győzelmekre képes" csapatot. Trevor felel a mondat második feléért, az első felét viszont ilyen Minshew félék csinálják majd meg!
Griff aggasztóbb nekem, hogy ennyire megégette a WR srác, amelyik még csak nem is M. Thomas... de remélem, hogy ez csak némi nyári rozsda és két hét múlva már ragyogni fog.
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Érthető okokból 2 gyerek és munka mellett nem néztem a meccset, csak az összefoglalókat. Abból viszont nem láttam bajuszt borzasztó szörnyűnek. A nagyon hosszú labdái ugyanúgy a cb-k miatt nem sikerültek, mint TL-nek, több igazán tetszetős és pontos középhosszúja ment tökéletes helyre, amivel haladt a drive, a 2 Lawrence redzone homály (konkrétan majdnem a lelátóra passzolt), meg ugyanúgy kiemelhető. Az IC megint abból jött, hogy a sajtreszelő OL mellett 2 passrusher volt az arcában és hirtelen döntött kiszorított helyzetben (ez nem egyedi eset még ultrasztároknál sem). Bethard tényleg nagyon szép, gyors és stabil, de a garbage time-ban könnyebb azért villogni, mint, mikor fullba nyomja az ellenfél a kretént, meccs elején, hideg indulással.
TL-ben azt látom külső szemlélőként, hogy ő egy sztárképesség, aki körül hiányzik egy jó csapat, Bajusz a szomszéd Feri kategória melós haver, aki építi a szarból a várat, Bethard meg evickél a farvízen és gyűjti a csokrokat.
Nagyon össze kell rakni a csapatot, de remélem ez csak idő kérdése, mert minden ponton vannak jó emberek, csak még együtt nem tökéletes a kémia. És de, a preseason meccseket is hozni kellene, hogy épüljön a morál, meg a bizalom is és ne az legyen, ami szokott, hogy futunk az eredményesség után és hullámlovaglunk.
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Nem láttam az előszezon meccseket, de ha csak az eredmény alakulását nézem, akkor is olyan érzésem van, hogy a tavalyi év folytatódik.
Az ellenfél szerez stabil 10+ pontos előnyt, amit a garbage time alatt kozmetikázunk, de a vége vereség.
Értem én, hogy előszezon meccs, meg nem számít az eredmény, de azért ijesztő a hasonlóság.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Championship. Remélem csak pár hét kihagyás vár rá.

Egyéb hírek az orvosi szobából: Meyer azt mondta Marvin Jones jól van és Camnek kisebb lábsérülése van, azért nem játszott.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
2. félidő elemzés.

Remélem ez a" Trevor még nem nyerte el a kezdő QB posztot" marhaság hamarosan (értsd 48 órán belül) lezárul. Konkrétan Beathard megint sokkal jobb volt Minshewnál (aki megint dobott picket, ezúttal a red zoneban, és olyan túldobásai voltak, amiknél az ember csak csóválja a fejét). Ahogy Ozigbo és Ogunbowale is jobb Hydenál (főleg Divine) és minden más WR Dorsettnél. Neki kellett volna a 3. csapattal játszani, nem a szerencsére ott TD-t fogó Collin Johnsonnak.

Ma megint megy 5 ember. Dorsettnek köztük kéne lennie. Ehhez képest lehet az 53-on lesz. Pedig ott (többek közt neki sincs) semmi keresni valója.

Nem lettem optimistább a közeljövőről a meccset megnézve. És akkor Bevell playcallját már meg se említem. Ok, nem most kell kiteríteni a kártyákat, de amit hívott előszezon meccsen is kevés, mint mackósajtban a brummogás.

Aki nem látta volna (szerencsés ember) itt van Shipley rövid, de részletes összefoglalója.
 www.si.com/nfl/jaguars/gameday/saints-23-jaguars-21-jacksonville-struggles-in-rehearsal-game

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
1. félidő értékelés - szokásos Jags prime time égés országos csatornán...
A nap legnagyobb nyertese a pályára se lépő Cam Robinson. Sajna Walker Littlenek borzalmas meccse van, Bartch és Shatley mellett.
Etienne megsérült. Erősen sántikál. Marvin Jones is szerintem megütötte magát valamennyire.
Valami eltört Lamboban, megint kihagyta az 50 alatti FG-t, ezúttal kapufát rúgott. És hogy még jobban fájjon, a közben tőlünk a Saintsbe lopakodó Rosas bevágta 52-ről,
Lawrence és O az első 4 driveban nézhetetlen volt főleg az O-line miatt, aztán összepakoltak 2 egész jót, de csak 3 pont lett belőle az említett Lambo kapufa miatt, Valaki szóljon Trevornak hogy ha fut, csússzon a végén. Ne törje össze magát egy preseason meccsen.
Tyson Campbell megint benyalt egy ugyanolyan TD-t mint múlt héten. Nek meg azárt szóljon valaki, hogy néha megfordulhat, hogy nézze honnan jön a labda. 2/1!!! Igaz, amit Shaq Griffin evett meg, azt se volt túl szép. (Felvételt arról lásd a Saints topicban)
Philipp Dorsett egy nagy 0. Elszakadni nem tud, üresre nem tudja játszani magát. De legalább gyors ugye? Tavon Austin előbb kellene, mint ő. Hydedal együtt egyiküknek sincs semmi keresni valójuk az 53-ban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Könnyebb úgy villantani, ha a másik oldalon is potens passrusher van...
Húsrágó
Smoot (esetleg Jihad Ward) lesz a túloldalon, ő azért nem rossz. Meg legalább Jordan Smith is megmutatahatja mit tanult eddig nálunk. Plusz Chaisson most kvázi hazamegy Louisianaba, mint egykori LSU-s.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Josh Allen COVID listára került - akkor már értem írta Dilla azt tegnap, hogy ma éjjel jön a Chaisson show.


Mit látott Peter King nálunk (benne 2 videó - 1 Urban interjú és egy 2 perces vélemény Kingtől rólunk).
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/22/tom-brady-bucs-training-camp-nfl-fmia-peter-king/?cid=fmiatw

Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
iktriad
Hej, hej. Egyszer még oké, egyre még mi is oda szoktuk tartani, csak, hogy basszon meg minket valaki. De kétszer na azt már nem!.
peterk2005
Gondoltam beleszövők egy csipet Stezt is a mondandóm végére. 😊
iktriad
Könnyebb úgy villantani, ha a másik oldalon is potens passrusher van...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Allen COVID listára került - akkor már értem írta Dilla azt tegnap, hogy ma éjjel jön a Chaisson show.


Mit látott Peter King nálunk (benne 2 videó - 1 Urban interjú és egy 2 perces vélemény Kingtől rólunk).
 profootballtalk.nbcsports.com/2021/08/22/tom-brady-bucs-training-camp-nfl-fmia-peter-king/?cid=fmiatw

Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
iktriad
Hej, hej. Egyszer még oké, egyre még mi is oda szoktuk tartani, csak, hogy basszon meg minket valaki. De kétszer na azt már nem!.
peterk2005
Gondoltam beleszövők egy csipet Stezt is a mondandóm végére. 😊
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
iktriad
Hej, hej. Egyszer még oké, egyre még mi is oda szoktuk tartani, csak, hogy basszon meg minket valaki. De kétszer na azt már nem!.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Komolyan a fair play jegyében Goodellnek mostantól minden Ravens- Jags cserét meg kéne vétóznia. Kapunk érte majd egy 7. kört, ők meg röhögnek a markukba... köszi Balfék. (Meyer azt mondta, azt se tudta ki az, mikor eltradeltük...)

Egyébként le se szarnánk mi van Oliverrel HA hoztak volna valakit a helyére, pl. egy Jonnut Smitht egy Hunter Henryt vagy draftoják Freiermuthot. De mivel egyik se lett meglépve & a poszt a leggyengébb a Jaguars keretén, így ez elég gáz lehet. Timmy TE-t már fel se hozom.

Még valami. Meyer a draft után azt mondta, hogy a passz elkapó TE poszton még kell dolgozni. És mit csináltunk? Leigazoltuk Timmy TE-t. Éééééééés ennyi. Aki azóta már repült is, mert olyan szar volt. Meglepetés. Ja nem.

Mindeközben WR poszton már a draft után is mélységre is megvoltunk, erre olyan emberek jöttek a draft után, mint Treadwell Pharoh Cooper vagy KÉT HETE Tavon Austin. Konkrétan ott tartunk azt se tudjuk ujjunkba harapjunk be ott. Remélem Dorsettbe. Ha ő kereten marad Collin Johnson kárára... Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy Etienne is sokat áll be majd WR-nek.

Lassan tényleg szólni kéne a ligaév elején kitett Eifertnek(arra is miért volt szükség még egyszer, amikor szerződése volt idénre?), hogy figyu nem akarsz visszajönni?

Elég furcsa egy roster management annyi szent.
iktriad
ugyanezt hajtogatom a cimbiknek, már biztos unják...én erre a roster management filozófiára nem is keresem a válaszokat, belefáradtam
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁
KeyG
Idéntől új mesét akarok írni/mondani. Hogy mostantól mindenkit megbaszunk, a Coltsot kétszer!
több mint 3 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 086
Komolyan a fair play jegyében Goodellnek mostantól minden Ravens- Jags cserét meg kéne vétóznia. Kapunk érte majd egy 7. kört, ők meg röhögnek a markukba... köszi Balfék. (Meyer azt mondta, azt se tudta ki az, mikor eltradeltük...)

Egyébként le se szarnánk mi van Oliverrel HA hoztak volna valakit a helyére, pl. egy Jonnut Smitht egy Hunter Henryt vagy draftoják Freiermuthot. De mivel egyik se lett meglépve & a poszt a leggyengébb a Jaguars keretén, így ez elég gáz lehet. Timmy TE-t már fel se hozom.

Még valami. Meyer a draft után azt mondta, hogy a passz elkapó TE poszton még kell dolgozni. És mit csináltunk? Leigazoltuk Timmy TE-t. Éééééééés ennyi. Aki azóta már repült is, mert olyan szar volt. Meglepetés. Ja nem.

Mindeközben WR poszton már a draft után is mélységre is megvoltunk, erre olyan emberek jöttek a draft után, mint Treadwell Pharoh Cooper vagy KÉT HETE Tavon Austin. Konkrétan ott tartunk azt se tudjuk ujjunkba harapjunk be ott. Remélem Dorsettbe. Ha ő kereten marad Collin Johnson kárára... Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy Etienne is sokat áll be majd WR-nek.

Lassan tényleg szólni kéne a ligaév elején kitett Eifertnek(arra is miért volt szükség még egyszer, amikor szerződése volt idénre?), hogy figyu nem akarsz visszajönni?

Elég furcsa egy roster management annyi szent.
iktriad
Miért kellene? Én azt hittem a Jags focicsapat azért van , hogy minél több más csapatot segítsen nyertes játékosokkal és így Iktriad Magyarországon el tudja mondani, hogy mindenki a Jagsből indult. 😁😁

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Komolyan a fair play jegyében Goodellnek mostantól minden Ravens- Jags cserét meg kéne vétóznia. Kapunk érte majd egy 7. kört, ők meg röhögnek a markukba... köszi Balfék. (Meyer azt mondta, azt se tudta ki az, mikor eltradeltük...)

Egyébként le se szarnánk mi van Oliverrel HA hoztak volna valakit a helyére, pl. egy Jonnut Smitht egy Hunter Henryt vagy draftoják Freiermuthot. De mivel egyik se lett meglépve & a poszt a leggyengébb a Jaguars keretén, így ez elég gáz lehet. Timmy TE-t már fel se hozom.

Még valami. Meyer a draft után azt mondta, hogy a passz elkapó TE poszton még kell dolgozni. És mit csináltunk? Leigazoltuk Timmy TE-t. Éééééééés ennyi. Aki azóta már repült is, mert olyan szar volt. Meglepetés. Ja nem.

Mindeközben WR poszton már a draft után is mélységre is megvoltunk, erre olyan emberek jöttek a draft után, mint Treadwell Pharoh Cooper vagy KÉT HETE Tavon Austin. Konkrétan ott tartunk azt se tudjuk ujjunkba harapjunk be ott. Remélem Dorsettbe. Ha ő kereten marad Collin Johnson kárára... Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy Etienne is sokat áll be majd WR-nek.

Lassan tényleg szólni kéne a ligaév elején kitett Eifertnek(arra is miért volt szükség még egyszer, amikor szerződése volt idénre?), hogy figyu nem akarsz visszajönni?

Elég furcsa egy roster management annyi szent.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Erre írtam múltkor, hogy azért az egy-ket kor difiert a végén, amit kaptok Minshew-ert, felesleges ez az egész...
Wyatt
Szerintem nem lesz elcserélve Minshew. Kár, hogy az ilyet nem tudom eljinxelni.

Az is kiderült, hogy Winston kezd ellenünk hétfő éjjel.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Erre írtam múltkor, hogy azért az egy-ket kor difiert a végén, amit kaptok Minshew-ert, felesleges ez az egész...

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer szerint Lawrecne még mindig nem nyerte el a kezdő QB posztot (sic!) és még folytatódik a snapek megosztása a kezdőkkel közte és Minshew között. Ami rosszabb, Dilla elmondása szerint már nemcsak Meyer kedveli a Bajuszost, hanem Bevell is, akinek a véleményére Urban nagyon támaszkodik. Na mármost nem az a gond, hogy hivatalosan nem lett még Trevor még kezdővé nyilvánítva(az is bosszantó, mert kb a csapattársak mind pedzegetik a nyilatkozataikban , ki itt a legjobb QB - lásd még Jihad Ward "White Jesus" kijelentése), hanem a snapek megosztása, ami ezen a ponton teljesen őrültség. Ha azt vesszük mi volt a Browns ellen, Minshewnak a 1. számú csere QB posztot kéne védenie Beathardtől... Erre itt szórakozunk ezzel a hülyeséggel.

Enyébb rossz hír, hogy Cann a COVID miatt pár napig nem lesz elérhető, tehát könnyen lehet, hogy csere OL-ek védik majd Lawrencet a Saints ellen középen. Shatley, Bartch és Wallace-Simms lesz a három kezdő IOL. Meyer azt is elmondta, hogy 84%-on áll a csapat beoltottsága.

Luq Barcoo-t tegnap claimelte a Cards.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nocsak, kiraktuk a CB Luq Barcoo-t is.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Herndon egy időre kidőlt. Meyer szerint "hétről hétre" a státsua, nem mostanában tér majd vissza.

Albert Breer 5 meglátása a mi TC edzésünket látva.

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josh Imatorbhebhe és Tim Jones nem kellett senkinek, mennek szerencsére IR-re. Meyer szerint van jövőjük az NFL-ben.

Íme az új kezdő D-nk akcióban. Főleg a futás ellen nem fogtuk vissza magunkat előszezon meccs ide vagy oda.


Azt, hogy futás ellen nem sokat takargattunk a kártyáinkból Meyer is elismerte a héten.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Akiknek felment az értéke az elmúlt 1 hétben.
 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/jaguars-stock-report-entering-week-2-of-the-preseason-tavon-austin-continues-to-rise

Meyer arról, hogy miért rakta ki Tebowt. Kb azért, amiért Schobertnek is mennie kellett, ST-ben egyszerűen nem tudott lenni. Azt mondta Meyer, nehéz döntés volt, de helyes. (Egyetértünk mester!)
 www.si.com/nfl/jaguars/news/urban-meyer-waiving-tim-tebow-was-the-right-thing

PS-be majd visszajön Tebow 😉 Meg bár eléggé telitett a WR sor, remélem Josh Imatorbhebhe is. (nem mintha tudnám, hogy jó-e, de drukkolok neki)
Chark, Laviska, Marvin Jones, Collin Johnson, Threadwell, Tavon Austin, Agnew, de még Jalen Camp is szerintem esélyes a rosterre. Kíváncsi leszek, hogy 6 vagy 7 WR marad, tekintve hogy Etienne-t is félig annak szánják.
winston
+ Dorsett
Stoki
Ja. Miatta kezdtem el a kommentet megírni, aztán kihagytam.
winston
Ebből Chark, Laviska, M. Jones és Agnew (returner) helye biztos. A maradék 2 esetleg 3 helyre van 6 ember (C. Johnson, Treadwell, Dorsett, Camp, T. Austin és Josh Hammond). Ha 6 WR-t tartunk meg, akkor nálam Collin johnson és Camp az 5. és a 6. ember, ha 7.et, akkor Treadwellt is. De tartok tőle, hogy Dorsett és Treadwell a stáb 2 kedvence. Austin egy agyeldobós meccsel még bekavarhat, valamint üzenem a WR-eknek, hogy special teamben tegyék oda magukat, mert úgy látszik a keret végében lévők így tudnak bekerülni az 53-ba.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Erdekesseg a tegnapi edzesrol: az iranyitok sisakjan volt egy vastag feher csik a tarkotol a racsig. Ez egy ujdonsag, ezzel segitik a iranyitok szemenek es fejmozgasanak safetyk altali olvasasat, tovabba ennek a filmes elemzesere is lehetoseget ad.
 mobile.twitter.com/ESPNdirocco/status/1427636691297263626/photo/1

Szerkesztette: phylos

Made... Laid... Paid
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
PS-be majd visszajön Tebow 😉 Meg bár eléggé telitett a WR sor, remélem Josh Imatorbhebhe is. (nem mintha tudnám, hogy jó-e, de drukkolok neki)
Chark, Laviska, Marvin Jones, Collin Johnson, Threadwell, Tavon Austin, Agnew, de még Jalen Camp is szerintem esélyes a rosterre. Kíváncsi leszek, hogy 6 vagy 7 WR marad, tekintve hogy Etienne-t is félig annak szánják.
winston
+ Dorsett
Stoki
Ja. Miatta kezdtem el a kommentet megírni, aztán kihagytam.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
PS-be majd visszajön Tebow 😉 Meg bár eléggé telitett a WR sor, remélem Josh Imatorbhebhe is. (nem mintha tudnám, hogy jó-e, de drukkolok neki)
Chark, Laviska, Marvin Jones, Collin Johnson, Threadwell, Tavon Austin, Agnew, de még Jalen Camp is szerintem esélyes a rosterre. Kíváncsi leszek, hogy 6 vagy 7 WR marad, tekintve hogy Etienne-t is félig annak szánják.
winston
+ Dorsett