NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most nem Shipley, hanem szintén remek helyettese, Kassidy Hill volt kint az edzésen. Nézzük mit látott ő.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-training-camp-notebook-day-13-shenault-works-on-the-details-henderson-runs-with-the-1s
Az éjjel kijött depth chart láthatóan még jobban feltüzelte Collin Johnsont, akinek bár most kevesebb snap jut, hogy 2 kezdő (Marvin Jones és Laviska) is egészséges, de minden napra jut tőle valami, ami próbálja beleverni az edzőbácsik fejébe, hogy igenis helye van az 53-ban. Ma pl egy 50/50-es labdát szedett le nagy távolságból az end zone közelében Minshewtől, pedig (a ma a kezdőkkel készülő) CJ Henderson fogta. Lesz 1-2 jó játékos az elkapók közt, aki nem fog felférni az 53-ra.
Most már nem csak a kezdő posztért nagy(?) a harc, hanem a csere QB poszton is a 3. helyére. Eddig úgy tűnt, Beatheard biztosan örzi a 3. helyet, de Luton talán a legjobb edzését hozta le, pl az edzés végén félpályáról sikerült TD friveot vezetnie, úgy hogy 1 másodperccel a vége előtt osztott ki Agnewnak egy TD passzt. Kassidy Hill szerint látható, hogy bár Beatheard mellett szól a megbízhatóság és a rutin, addig viszont egyértelműen látszik, hogy Lutonban nagyobb a potenciál.
CJ Hendersont Meyer ma dicsérte az edzés előtt, szerinte az elmúlt 2 napban sok remek dolgot csinált, és reméli ez folytatódik a 3. nap zsinórban. Nos, igaza lett. Bár említettem a Johnson ellen elvesztett pérharcot, valamit Treadwellek is volt mellette egy rövid elkapása, De Hendonak több szerelése volt, besegített a run D-ben és ha kellett szorosan őrizte a TE-ket is. Lehet, mégsem kell még lemondanunk róla? Meyer dicsérte, hogy bár sok egyéb faktor is beleszól az életébe (hivatalosan idén COVID, tavaly sérülés), neki úgy tűnik, hogy fel tudja ezeket a problémákat dolgozni a tavalyi 1/9-es.

James O’Shaughnessy egyre inkább biztonsági célpont lesz, mindegy hogy Lawrence vagy Minshew dobál neki. Egyre többet keresik mindketten, ha minden kötél szakad. Ennek ellenére a jags továbbra is dolgozik azon, hogy a másik kvázi kezdőt, Manhertzöt bevonják a passzjátékba.
Travis Etienne és James Robinson tud együtt is létezni a pályán, igaz általában J-Rob az aki ilyenkor fut középen, vagy kiváltva, ETN inkább elkapó poszton tesz hasznossá magát.

DiRocco ma nem rakott ki QB lőlapot, ejnye-bejnye.

Most így egy hónappal az idény előtt gyorsan megpróbáltok egy 6. kör helyett egy 4. kört szerezni? 😊
Wyatt
Szerintem/remélem csak Meyer akarja azt az üzenete küldeni kifelé, hogy nála mindig versenyhelyzet van. De az elmúlt pár napot pl. egyértelműen Lawrence nyerte. Neki kéne kezdenie a Browns ellen is.
iktriad
Maximum a trade-érték miatt van ez, gyakorlatilag már az előző idény közben eldőlt, hogy ki lesz a kezdő irányítótok.

Mondjuk borzasztóan átlátszó dolog, kicsit röhejes is, így sem kaptok értek normális ellenértéket, de legalább az amúgy sem túlságosan chip on shoulder irányítónak sem azt közvetíti, hogy na fiam, te vagy az emberünk 😊

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nem Shipley, hanem szintén remek helyettese, Kassidy Hill volt kint az edzésen. Nézzük mit látott ő.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-training-camp-notebook-day-13-shenault-works-on-the-details-henderson-runs-with-the-1s
Az éjjel kijött depth chart láthatóan még jobban feltüzelte Collin Johnsont, akinek bár most kevesebb snap jut, hogy 2 kezdő (Marvin Jones és Laviska) is egészséges, de minden napra jut tőle valami, ami próbálja beleverni az edzőbácsik fejébe, hogy igenis helye van az 53-ban. Ma pl egy 50/50-es labdát szedett le nagy távolságból az end zone közelében Minshewtől, pedig (a ma a kezdőkkel készülő) CJ Henderson fogta. Lesz 1-2 jó játékos az elkapók közt, aki nem fog felférni az 53-ra.
Most már nem csak a kezdő posztért nagy(?) a harc, hanem a csere QB poszton is a 3. helyére. Eddig úgy tűnt, Beatheard biztosan örzi a 3. helyet, de Luton talán a legjobb edzését hozta le, pl az edzés végén félpályáról sikerült TD friveot vezetnie, úgy hogy 1 másodperccel a vége előtt osztott ki Agnewnak egy TD passzt. Kassidy Hill szerint látható, hogy bár Beatheard mellett szól a megbízhatóság és a rutin, addig viszont egyértelműen látszik, hogy Lutonban nagyobb a potenciál.
CJ Hendersont Meyer ma dicsérte az edzés előtt, szerinte az elmúlt 2 napban sok remek dolgot csinált, és reméli ez folytatódik a 3. nap zsinórban. Nos, igaza lett. Bár említettem a Johnson ellen elvesztett pérharcot, valamit Treadwellek is volt mellette egy rövid elkapása, De Hendonak több szerelése volt, besegített a run D-ben és ha kellett szorosan őrizte a TE-ket is. Lehet, mégsem kell még lemondanunk róla? Meyer dicsérte, hogy bár sok egyéb faktor is beleszól az életébe (hivatalosan idén COVID, tavaly sérülés), neki úgy tűnik, hogy fel tudja ezeket a problémákat dolgozni a tavalyi 1/9-es.

James O’Shaughnessy egyre inkább biztonsági célpont lesz, mindegy hogy Lawrence vagy Minshew dobál neki. Egyre többet keresik mindketten, ha minden kötél szakad. Ennek ellenére a jags továbbra is dolgozik azon, hogy a másik kvázi kezdőt, Manhertzöt bevonják a passzjátékba.
Travis Etienne és James Robinson tud együtt is létezni a pályán, igaz általában J-Rob az aki ilyenkor fut középen, vagy kiváltva, ETN inkább elkapó poszton tesz hasznossá magát.

DiRocco ma nem rakott ki QB lőlapot, ejnye-bejnye.

Most így egy hónappal az idény előtt gyorsan megpróbáltok egy 6. kör helyett egy 4. kört szerezni? 😊
Wyatt
Szerintem/remélem csak Meyer akarja azt az üzenete küldeni kifelé, hogy nála mindig versenyhelyzet van. De az elmúlt pár napot pl. egyértelműen Lawrence nyerte. Neki kéne kezdenie a Browns ellen is.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Most így egy hónappal az idény előtt gyorsan megpróbáltok egy 6. kör helyett egy 4. kört szerezni? 😊

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer ma azt mondta QB ügyben, hogy egyrészt a csapat ma dönti el, ki kezd szombaton a Browns ellen (Minshew és Lawrence is játszik) és hogy még mindig nyílt a harc a 2 QB között a kezdőposztért...

Ma amúgy Trevor készült a kezdőkkel és holnap nincs edzés. És ahogy olvasom a reakciókat a kinti beat writerektől, ma is remekelt.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Shipley kirakta a csapat idei első hivatalos depth chartját. Vannak benne érdekes dolgok, bár nem kell túlreagálni se. Felhívom a figyelmet az "or (vagy)" kifejezésre.
Offense:

Bajusz van előre írva de ott van a "vagy" jel közte Lawrence között.
J-Rob vagy Carlos Hyde mint kezdő RB... Oké Meyer, hogy Hyde Buckeyes-os volt, de azért nem kell fullba nyomni a kretént. Etienne meg mögöttük, bár őt szerintem WR depth charton is valahol elől lenne. De leginkább saját posztja van (ő az igazi OW - és itt most nem Olivia "vagy" Oscar Wildera gondoltam).
Treadwellnek jók az esélyei keretre jutni. Az alig edző Dorsett az egész edzőtábor alatt remek Collin Johnson előtt - "na ez faszság". Ha utóbbit elküldjük, hogy a Colts bust kereten maradhasson, nagyon morci leszek.
Manhertz TE1... 'O Shaughnessy sokkal többet fog hozzátenni az offensehez, HA egészséges marad. A maradék 4 TE egy szinten áll, bár Timmy TE eléggé hátul van, mint az összes többi egykori 1. körös Florida Gátőr...

Védelem és ST:

Cj Henderson eléggé lent van a CB depth charton. Sidney Jones vagy Tyson Campbell lehet Griffin párja kivűl.
Schobert kezdő helye nem biztos? Tudom, hogy a stáb kedveli Damien Wilsont, de ennyire?
Taven Bryannek nagyon kell kaparnia, ha keretre akar kerülni. Szerintem nem fog.
SS poszton bárki lehet még bármi (kezdő, csere vagy keretre se jutó). Mind a 4 ott lévő ember "vagy" besorolással van. Az, hogy Josh Jones neve van legelöl ettől függetlenül nagyon aggasztó. Meyer azt mondta látta a tavalyi felvételeket. Azon meg látni lehetett, hogy Josh Jones max csere SS, és ott is ha nincs más...
Chapelle Russellről kb azóta nem hallottam, hogy claimeltük még januárban a Tampától, erre ott virít a neve a 2. csapatban. A többször inkább pozitívan emlegetett Quincy Williams (2019/3. kör) és Quaterman (2020/4. kör) közül pedig az egyik valószínűleg leszorul közben a keretről...

Lesz ember a Jagsből az 1-15 ellenére az idei NFL Networkös Top 100 játékos listán,


1 éve ez mennyire szürreális tweet lett volna?


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Összefoglaló máról:
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-training-camp-notebook-day-12-trevor-lawrence-excels-in-the-red-zone
Bár megint Minshewval kezdődött az edzés a kezdőkkel, és nem is volt rossz, azért a nap megint Trevorról szólt. Úgy szórta a TD-ket és a 1st downt érő passzokat, mint a hókotrós, akinek szarnia kell. Redzoneban 5/5-ekl kezdett, 4 TD-t és egy 2 pontost érő átadást is kiosztott. És Josh Hammondnak adott egy olyan passzt a 40 yardos közelében, ami egy 3 és hosszú szitució volt, de elég lett volna egy 10 yardos passz is. 40 yardos TD lett belőle. Kis szépséghiba, hogy Hammond CJ Hendersont verte meg...Minshewnak sem kell szégyenkeznie, nagyobb hibát nem követett el, persze 1-2 rossz döntést/túldobást csinált azért. Illetve a visszatérő Josh Allen egyszer sackelte is. A 2 pontos kísérlete azonban nem sikerült.
HHa már Allen, ő és sokan mások is visszatértek edzeni - Norwell, Laviska és Dorsett a Jags rendelkezésére áállt szerdán.
Tavon Austin nagyon bekezdett. Az elmúlt 2 napban már 4 TD elkapásnál jár a keddi kettő után szerdán is kétszer került az endzoneba. Már így is eléggé telített a WR poszt, és vele egy újabb jelentkező van az 53-ba.
Ma a talán legsikeresebb college edzőből NFL edzővé váló Jimmy Johnson járt nálunk és beszélt sokat Baalkeval és Meyerrel. Utóbbi ma James Robinsonnal foglalkozott viszonylag sokat edzés előtt külön.

QB lőlap.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Cam Robinson Walker Littleről. Szerintem nem nagyon bratyiztak, mióta a stanfordi megjött...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Előttem az utódom avagy MJD Etiennenel beszélt. (Érdekes a MoJo által felvetett párhuzam önmaga és Marcedes valamint Travor és Travis közt - remélem a clemsoni duó is legalább olyan sikeres lesz nálunk mint a 2 egykori UCLA-s)
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
| |
Egy igazi Jags legenda járt kedden az edzésen és tartott egy rövid beszédet egykori csapatának jelenlegi játékosainak.


Úgy legyen Mojo!

iktriad
Ot nagyon szerettem. ☺

2015 ben a kocsim alol hallottam egy azott parhetes manyek nyervogasat. Kimereszkedett. Picike volt. Felvettem. Bujt, dorombolt. Lehetett kb 6-8 hetes. "Ooooafaszkivan!" hazavittem. Aztan allatorvoshoz. Az allatorvosi kiskonyvbe sorba bekerultek az oltasok, de elotte kerdi a doki:
- mi legyen a neve?
Mondom: Maurice Jones-Drew! 😅
- hogy mi?
Ehhhhh....
- Mojo.
- Oke! Beirta.
.
.
.
.
Azota minden alkalommal Maja-nak olvassak a dokik, de mindegy is. Mojo mar elmult 6 eves, 9 kg-os kandur es nem hoz szegyent az ikonikus futora. Foleg mikor kaja van, kegyetlenul tud futni. 😄

Szerkesztette: RedFive

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man
Egy igazi Jags legenda járt kedden az edzésen és tartott egy rövid beszédet egykori csapatának jelenlegi játékosainak.

iktriad
Alig ismertem meg Bortles-t, így hátulról 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy igazi Jags legenda járt kedden az edzésen és tartott egy rövid beszédet egykori csapatának jelenlegi játékosainak.


Úgy legyen Mojo!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Meyer megbízta a helyestesét, Charlie Strongot, hogy próbálja meg Hendorsont visszaterelni a nyájba. Remélem sikerrel jár. Strong jelenleg sokkal többet foglalkozik Hendoval a pályán kívül, mint a pályán.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Napi összefoglaló ezúttal rövidebben:
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-training-camp-notebook-day-11-ol-wins-the-day-collin-johnson-continues-to-flash
A legfontosabb: Henderson ma edzett!!! A cserékkel készült, de legalább pályán v olt. Marvin Jones is visszatért.
Az OL a legjobb edzésnapját zárta, továbbra is Norwell nélkül. Főleg AJ Cannt lehetett kiemelni belőlük is, 1 az 1-ben és csapat drillekben is. Hála a falnak nagyon jól ment ma a futás a J-Rob, Hyde Ogunbowale triónak.
Andre Cisco megállíthatatlan volt egész nap. ST-ben Collin Johnson ellen volt egy látványos győzelme, A csapat drillekben meg a egy Minshew - Ellefson öszjátékot akadályozott meg egy nagyon egyedi megoldással, aminek végén elütötte a labdát a másodéves TE elől. Sajna Shipley azt is írta a safetykel kapcsolatban, hogy jelenleg a kezdő S párosunk az edzéseken általában Rayshawn Jenkins (ok) és Josh Jones (MIÉRT???).
Mindkét QB-nk villogott a red zoneban. Lawrence Agnewnak adott egy TD passzt, ami a nap palye volt, Minshew pedig Tavon Austinnak (!) osztott ki egy szintén remek passzt Tyson Campbell mellett.
Chark mellet most Laviska nem edzett (személyes indokok), ezért Collin Johnson újra a kezdőkkel készülhetett és megint produktív napot zárt, a legmegbízhatóbb rövid passzokat leszedő WR volt a pályán. A kezdő WR trió kihagyásainak ennyi előnye van, hogy Johnson beleverheti a stáb fejébe, hogy igenis ő a legjobb csere WR-ünk.
Bár jó napja volt az O-nak a védelem is szerzett labdákat. Shaquill Griffin Lawrencetől lopott picket, Jarrod Wilson Beathardtől és Jihad Ward kiharcolt egy fumblet Minshewtól, amit Shaquille Quarterman szedett össze.
Walker Little majd 3 nap után először újra LT-ben edzett.

QB lőlap


Így visszagondolva, ha az eredeti terv szerint Chaissont viszik 1/9-re, lett volna esély Jeffersont 1/20-ra... 😊
Húsrágó
Az csak akkor történt volna meg, ha valaki kiviszi Hendot. Dilla szerint nem csak Caldwell, hanem Baalke is nagy fanja volt a draft idején Hendonak és most is az, szóval ő (is) biztos megtesz mindent, hogy valahogy kereten tartsa.
És ma edzett, szóval még nem kell lemondani róla.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Brutális. Én nem tudom hogy lehet ennyiszer mellényúlni az első körben. Elképesztő.

Emlékeztetőül:  en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Jacksonville_Jaguars_first-round_draft_picks
Maka
prospectként anno nem olvastam sehol nála off-field issuekról, sem motiváció hiányról. sajnos tavaly pár meccs után már voltak ilyen hírek, kíváncsi vagyok ezek után mit kaphatunk érte.
winston
Az, hogy kijelentette tavaly, hogy alig alszik, már nem volt túl jó jel. Szerintem Urbanék megpróbálnak lelket verni belé még(ha valakinek sikerülhet, az pont Meyer), és ha minden kötél szakad, akkor próbáljuk elnyomni. Dilla azt írta twitteren, ha tippelni kéne mi lesz vele szezonnyitásig, azt mondta, hogy ő arra fogadna, hogy addigra visszavonul. R. Jay Soward 2.0, csak ő 1/29 volt, nem 1/9...
iktriad
Visszavonulással mélyülnek majd a problémái, mert gondolom az aláíráspénzének arányos részét is visszakérnék tőle stb... pszichológus-sportpszichológus segítség kell neki, 1 szezont kihagy és utána vissza tudna még jönni ha jól alakulna, ha meg nem, akkor ennyi volt.
Így visszagondolva, ha az eredeti terv szerint Chaissont viszik 1/9-re, lett volna esély Jeffersont 1/20-ra... 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brutális. Én nem tudom hogy lehet ennyiszer mellényúlni az első körben. Elképesztő.

Emlékeztetőül:  en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Jacksonville_Jaguars_first-round_draft_picks
Maka
prospectként anno nem olvastam sehol nála off-field issuekról, sem motiváció hiányról. sajnos tavaly pár meccs után már voltak ilyen hírek, kíváncsi vagyok ezek után mit kaphatunk érte.
winston
Az, hogy kijelentette tavaly, hogy alig alszik, már nem volt túl jó jel. Szerintem Urbanék megpróbálnak lelket verni belé még(ha valakinek sikerülhet, az pont Meyer), és ha minden kötél szakad, akkor próbáljuk elnyomni. Dilla azt írta twitteren, ha tippelni kéne mi lesz vele szezonnyitásig, azt mondta, hogy ő arra fogadna, hogy addigra visszavonul. R. Jay Soward 2.0, csak ő 1/29 volt, nem 1/9...

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Whaat? Lehet ebben valami, vagy hoax az egész?
peterk2005
Szvsz nem hoax. Konkrétan nem edzett a TC alatt a csávó, elöször COVID és most személyes okok miatt.. Most látom Dilla tweetjét és AZTAKURVA!!!


Érdemes Henderson legutóbbi lájkolt tweetjeire rákeresni twitteren. Szerintem nincs jó mentális állapotban és nem a Jags miatt.
iktriad
Brutális. Én nem tudom hogy lehet ennyiszer mellényúlni az első körben. Elképesztő.

Emlékeztetőül:  en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Jacksonville_Jaguars_first-round_draft_picks
Maka
prospectként anno nem olvastam sehol nála off-field issuekról, sem motiváció hiányról. sajnos tavaly pár meccs után már voltak ilyen hírek, kíváncsi vagyok ezek után mit kaphatunk érte.
több mint 3 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 754
Whaat? Lehet ebben valami, vagy hoax az egész?
peterk2005
Szvsz nem hoax. Konkrétan nem edzett a TC alatt a csávó, elöször COVID és most személyes okok miatt.. Most látom Dilla tweetjét és AZTAKURVA!!!


Érdemes Henderson legutóbbi lájkolt tweetjeire rákeresni twitteren. Szerintem nincs jó mentális állapotban és nem a Jags miatt.
iktriad
Brutális. Én nem tudom hogy lehet ennyiszer mellényúlni az első körben. Elképesztő.

Emlékeztetőül:  en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Jacksonville_Jaguars_first-round_draft_picks

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik Josh Oliver nincs elveszve a Ravens-ben.
A rossz hír: kidobtunk akkor a kukába egy potenciális passzelkapó TE-t, ami nálunk a legnagyobb hiányposzt.
A jó hír. hogy így talán jöhet majd érte egy... 7. körös pick.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Whaat? Lehet ebben valami, vagy hoax az egész?
peterk2005
Szvsz nem hoax. Konkrétan nem edzett a TC alatt a csávó, elöször COVID és most személyes okok miatt.. Most látom Dilla tweetjét és AZTAKURVA!!!


Érdemes Henderson legutóbbi lájkolt tweetjeire rákeresni twitteren. Szerintem nincs jó mentális állapotban és nem a Jags miatt.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Whaat? Lehet ebben valami, vagy hoax az egész?



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjött Shipley scrimmage beszámolója.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/jaguars-training-camp-notebook-day-10-lawrence-throws-multiple-tds-in-first-tiaa-bank-field-scrimmage
Bár Minshewé volt az első drive a kezdőkkel, Lawrence 15000 ember előtt bizonyította, hogy ki a QB1 egy tökéletes nappal.
Vezetett 99 yardos TD driveot, a 2 perces drillt szintén TD-vel fejezte be, Tette mindezt a Laviska Shenault, Collin Johnson Laquan Treadwell WR trióval(egy kezdő és 2 csere helyre pályázó ellkapó).Egyiküknek (Treadwell) olyan labdát osztott, amit nem tudom láttuk-e az elmúlt 10 évben Jags QB-tól. Mellé az újrra egészséges James O'Shaughnessy-ből TE1-et csinált. A 10 yardos TD passz nagyon kis ablakban találta meg a kezdő TE-nket. Laviskának szintén egy nagyon kis rést kihasználva talált meg az endzoneban. Van okunk izgatottnak lenni a szezonra nézve.

Travis Etienne se akart elmaradni Trevortól, ő egy Minshew vezetett driveban produkált 2 állejtően szép elkapást, mindkettő 1st downt ért, a második pedig 25 yardos volt.

A 2. köröök közül Little ma megint RT-t játszott. Meyer szerint Warhop próbálgatja, hogy lehet e ő az első számú swing OT akár jobb, akár bal oldalon. Mivel Little RT-ben sincs elveszve, úgy tűnik a swing tackle poszt az övé. Én azért szeretném, ha szép lassan kiszorítaná Robinsont a kezdőből LT-ben.
Tyson Campbell vasárnap is folytatta a leütött passzok gyűjtését (egy Minshew -> Pharoh Cooper játékott tett semmissé). Az utóbbi napban a 2. legjobb CB volt a pályán, és lehet hamarosan kelleni fog Henderson szituációja miatt. Meyer nem győzte dicsérni a scrimamge után, igaz megjegyezte, hogy ST--ben szombaton nem volt túl jó, de a védelemben igen. Egyébként a kezdő CB 3-as Griffin, Sidney Jones és Herndon(nickel) volt, utóbbit sajna sajna égették rendesen.


Henderson vasárnap sem állt rendelkezésre, most személyes okok miatt nem volt pályán. Egyre aggasztóbb a tavalyi 1/9-es offseasonja. #KösziCaldwell
Megjegyzem, ott tartunk, hogy mindhárom egykori Florida 1. körösnek(CJ. Taven és bár nem a mi 1. körösünk volt, de Timmy TE) nagyon kell izzadnia, hogy az 53-ba kerüljön, szerintem ebből 2 lesz ott belőlük (Meyer majd valahogy helyet szorít Timmynek), de realisztikusan csak 1-nek kéne ott lennie, és ő is csak azért, mert tavaly Top 10-es pick volt. YIKES
TEbow egyedüliként a trióból pályán volt a scrimmagen, de szenvedett, mint disznó a jégen. Többen írták a kint lévők közül, hogy szaladt pár playnél, mintha futóhomokon kellene ezt megtennie... Meyernek észnél kell lennie, hogy miként dönt vele kapcsolatban (is) mert ha kereten tarja és mondjuk 1 vagy 2 kicsivel jobb TE(a passz elkapó TE2 Ellefson és/vagy a magához képest eddig meglepően jó Farrell esetleg Húsrágó embere, Cryler Davis) emiatt kiszorul, az nem fog jót tenni a megítélésének (nepotizmus, helló)...

Vissza a jó hírekre. Azzal, hogy sok a sérült elkapó poszton (Charkot sanszosan csak a szezonban látjuk viszont), a csere WR-ek villoghatnak és Collin Johnson mellett úgy tűnik Laquon Treadwell lesz az, aki keretre játszhatja magát. Treadwell a hatalmas Lawrence passz mellett Minshewtől is begyújtott egy majdnem TD passzt és volt egy másik nagy előrehaladást jelentő elkapása Trevortól. Collin Johnsön pedig az 50-50% labdákat szedte le a maga javára, főleg Lawrencetől. Amennyire hányok a TE depthünktől, annyira tetszik a WR depthünk.

James Robinson visszatért, és első playként szolid előrehaladást produkált középen, jelezve, hogy jól van. Egyre egyértelműbb a terv futásban, ha RB-k csinálják, Ő és Hyde váltogatja majd egymást, ahová majd beszáll néha Etienne is.

ST-ben jamal Agnew szombat után vasárnap is megmutatta, hogy hogy miért lett jól megfizetve. Szombaton 2 punt returnje ment vissza nagyon sokat KR-ből és PR-ből is valószinűleg legalább összehozott volna egy TD-t. Nem tudom, hogy ennyire rossz-e a punt és kick return coverage vagy ő ennyire jó, de ha utóbbi akkor visszahordásoknál is lehet majd örömünk a szezonban.
Lambo mind a 6 FG-jét berúgta, volt közte 50+ yardos is.
Aki még kimagaslott, az Josh Jones volt, aki egyre inkább úgy tűnik, idén is kerete fog. remélem csak ST-ben (mert safetyként tavaly nagyon megégett nálunk is). Ő jelenleg az egyik legjobb ember a speciális egységben. És sajna a stáb számít rá safetyben is, úgy tűnik (remélem csak csereként).

Az elmaradhatatlan QB lőlap.


Meyer


És Lawrence a scrimagge után.


Scrimmage értékelő 80 másodpercben
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags claimelte a CB Lorenzo Burnst a Cardsból. Az Arizonán (egyetemen) 42 meccsen 192 szerelése és 9 INT-je volt.

Régen volt BCC-s összefoglaló, itt van Demetrius Harvey scrimmage összefoglalója.
 www.bigcatcountry.com/2021/8/8/22615789/jaguars-go-light-for-sunday-scrimmage-lawrence-continues-to-impress
Lawrence nem csak Treadwellel jött ki jól vasárnap.

Majd elesben, tenyleges nyomas alatt leszek kivancsi ra. TC-ben mindenki All-Pro, de teny hogy baban nezett ki.
Toto21
Ilyet TC-ben sem láttunk Jags QB-tól az utóbbi időben... És Lawrencenek meg nem ez az első ilyen állejtős dobása TC-je.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Toto21 Chicago Bears 5 863
A Lawrence - Treadwell összjáték egy jobb szemszögből. Na ki izgatott a szezon miatt?

iktriad
Majd elesben, tenyleges nyomas alatt leszek kivancsi ra. TC-ben mindenki All-Pro, de teny hogy baban nezett ki.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Lawrence - Treadwell összjáték egy jobb szemszögből. Na ki izgatott a szezon miatt?
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megvolt a scrimmage, később jön róla bővebb összefoglaló, de előzetesen itt van ez (bár nem lehetett ma amúgy videózni...)
Lawrence -> Treadwell

Charknak műtötték az ujját, Meyer szerint szezonnyitóra rendben lesz. Josh Allen nem edzett, személyes okokból, de Urban szerint pozitív okból (gondolom megszülethetett az újabb gyerek, asszem már a 3. neki.).
Ik egy kerdes a futokkal kapcsolatban. J-Rob es Etienne felvaltva kapnak snap-eket a kezdokkel? Hogy muzsikal Etienne? Mert rola keveset hallani. Köszi az infot. 😊
Toto21
Etienne elkapó/futó hibrid lesz, sokat lesz foglalkoztatva WR-ként is, de azért majd fog futni is. Nekem úgy tűnik J-Rob és Hyde váltogatja majd főleg egymást RB-ben, és néha beszáll oda is Travis. Egyelőre nagy jó campje van, az LB-ink általában nehezen tarják vele a lépést.

Szerkesztette: iktriad