Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egykori Jags játékos lesz az új ST edzőnk.
több mint 3 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 8 991 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
Azert van ott pajszer, meg 9 ev utan is. 💪🏼

Mindig csodáltam azokat kik regota követik a futballt. Nos szerencses lehetek, lattam ot nfl-be lepni, s a győzelmet jelentő passzát a rajatszasban a Pittsburgh ellen. Azonban sokaknak nem mond semmit a “tebowing” (akkor meg en nem kovettem az egyetemi futballt, tebowing maniaval a draft kozeledtevel ismerkedtem meg). Azonban realizalom: brutal mod telnek az evek és oregszem.

Szemely szerint orulok, hogy ismét itt van. Meglatjuk mi sül ki a dologból.

Koszonom, hogy offolhattam.

TEbow akcióban a mai OTA edzésen. Volt ma TD elkapása Trevortól.


Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Meyer azt mondta 1:90 az esélye, hogy keretre kerüljön és látnia kell, hogy hogy állnak a többi a TE depth charton. Dicsérte Ellefsont és O'Shaughnessyt.
iktriad
szerintem jó az ~53:90-nek is, de a hozzáállást jó látni.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Az UDFA WR Josh Imatorbhebhe megmutatta az edzésen a 47.1 inches súlypont emelkedését, bár sajna kint volt a lába az elkapásnál.
Csávókának alig fér ki a neve a hátára, egy kínai mezen a hónod alá fogják betuszkolni az utolsó betűket... Cole egyszerűbb volt. 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minden lényeges, ami a csütörtöki OTA edzésen történt itt olvasható 1 összefoglalóban Trevor napjáról (Meyer szerint -is- szerdán jobban ment neki és az offensenek, mint tegnap), Tebowról (mindent elkapott, amit neki dobtak, köztük 2 TD-t -egyet Lawrencetől és egyet Minshewtól-, de látszik, hogy ő a legképzetlenebb TE a kereten). és a bajszos is jó napot zárt.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/jaguars-ota-no-3-notebook-defense-shines-as-intensity-increases

A TC-ig biztosan nem engedi a Jags Tebowt edzés utáni sajtótájékoztatókra, szóval július végéig be kell érni mindenki más idézeteivel róla. Pl. az övével.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Caldwell az Eagles front officeban kapott állást. A múlt heti Josiah Scott trade máris más megvilágításba került.

MIND A 90 kereten lévő játékos ott volt a mai 1. OTA edzésen.

TEbow akcióban a mai OTA edzésen. Volt ma TD elkapása Trevortól.


Meyer azt mondta 1:90 az esélye, hogy keretre kerüljön és látnia kell, hogy hogy állnak a többi a TE depth charton. Dicsérte Ellefsont és O'Shaughnessyt.
Meyer és Linder az edzés után.


O-line edzés közben. Ma 4-en is bent voltak centerben, Linder mellett Shatley, Bartch(!) és KC McDermott is kapott ott snapeket.

Az UDFA WR Josh Imatorbhebhe megmutatta az edzésen a 47.1 inches súlypont emelkedését, bár sajna kint volt a lába az elkapásnál.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 310 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor Lawrence a szülinapomon játszik először majd a Jaguarsban. Ez azt is jelenti, hogy Tim Tebow szintén a szülinapján mutatkozik be a Jagsben.

iktriad
És az már biztos, hogy ténylegesen pályára kerülnek?
Tibi esetében azért én a keretbe kerülésre is látok némi lécrezgést...
Ppistike
A PS-meccsek bőven a keretszűkítés előtt vannak. Lawrence-nek nyilván az egészségi állapotától függ, de egy-két drive-ot alighanem fog tolni, neki sem árt összerázódnia kicsit a kerettel meccskörülmények között is, azért annyira nem erős a roster és a rendszer, hogy anélkül menjenek bele a szezonba
Wyatt
Plusz Trevor azt mondta TC-re 100%-os lesz a műtött válla is.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Trevor Lawrence a szülinapomon játszik először majd a Jaguarsban. Ez azt is jelenti, hogy Tim Tebow szintén a szülinapján mutatkozik be a Jagsben.

iktriad
És az már biztos, hogy ténylegesen pályára kerülnek?
Tibi esetében azért én a keretbe kerülésre is látok némi lécrezgést...
Ppistike
A PS-meccsek bőven a keretszűkítés előtt vannak. Lawrence-nek nyilván az egészségi állapotától függ, de egy-két drive-ot alighanem fog tolni, neki sem árt összerázódnia kicsit a kerettel meccskörülmények között is, azért annyira nem erős a roster és a rendszer, hogy anélkül menjenek bele a szezonba

több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Trevor Lawrence a szülinapomon játszik először majd a Jaguarsban. Ez azt is jelenti, hogy Tim Tebow szintén a szülinapján mutatkozik be a Jagsben.

iktriad
És az már biztos, hogy ténylegesen pályára kerülnek?
Tibi esetében azért én a keretbe kerülésre is látok némi lécrezgést...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trevor Lawrence a szülinapomon játszik először majd a Jaguarsban. Ez azt is jelenti, hogy Tim Tebow szintén a szülinapján mutatkozik be a Jagsben.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
kukázták volna a no rookie HC kitételt?
briareos
Gondolom, ha egy csapat jelzi, hogy ő rookie HC-vel is vállalná a dolgot, akkor az HBO és az NFL nem mond nemet, főleg ha ennyi érdekes storyline addódik, mint ami most nálunk van.
iktriad
főleg ha még a Blackmon + Telvin szál is begyűrűzne.
winston
Akkor Tebow és Telvin szál 😊
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Füves Alkesz nem jön vissza. (Ez Blackmon tesója.)

iktriad
egészen hasonlít, ki kéne azért próbálni 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Füves Alkesz nem jön vissza. (Ez Blackmon tesója.)


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
főleg ha még a Blackmon + Telvin szál is begyűrűzne.
winston
Mindkettőre minimális esélyt látok.


hát nem tudom h a helyetekben akarnám e még most a hard knockos cirkuszt is a többi bohózat mellé.

de nyilván fanként öröm látni a csapatod
briareos
Dettó, de szerintem Meyer (és talán Shao Khan is) nagyon szeretne fürdeni a népszerűségben, ami pl. ezzel jár. Csak aztán meg ne bánják.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
kukázták volna a no rookie HC kitételt?
briareos
Gondolom, ha egy csapat jelzi, hogy ő rookie HC-vel is vállalná a dolgot, akkor az HBO és az NFL nem mond nemet, főleg ha ennyi érdekes storyline addódik, mint ami most nálunk van.
iktriad
főleg ha még a Blackmon + Telvin szál is begyűrűzne.
winston
hát nem tudom h a helyetekben akarnám e még most a hard knockos cirkuszt is a többi bohózat mellé.

de nyilván fanként öröm látni a csapatod

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
kukázták volna a no rookie HC kitételt?
briareos
Gondolom, ha egy csapat jelzi, hogy ő rookie HC-vel is vállalná a dolgot, akkor az HBO és az NFL nem mond nemet, főleg ha ennyi érdekes storyline addódik, mint ami most nálunk van.
iktriad
főleg ha még a Blackmon + Telvin szál is begyűrűzne.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kukázták volna a no rookie HC kitételt?
briareos
Gondolom, ha egy csapat jelzi, hogy ő rookie HC-vel is vállalná a dolgot, akkor az HBO és az NFL nem mond nemet, főleg ha ennyi érdekes storyline addódik, mint ami most nálunk van.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Dilla nem is annyira nehéz rejtvénye alapján komoly esély van az augusztusi "Hark Knocks: Training Camp With The Jacksonville Jaguars"-ra!

iktriad
kukázták volna a no rookie HC kitételt?
bár lehet a hark knocksnál mások a kondik

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dilla nem is annyira nehéz rejtvénye alapján komoly esély van az augusztusi "Hard Knocks: Training Camp With The Jacksonville Jaguars"-ra!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags "nagyon visszavárja" Schneidert, ha már interjúztatnak a posztjára... Nekem ez nagyon kirúgás szagú. Ugyanitt "jó" látni, hogy Meyer máris mennyire otthonosan érzi magát az NFL-t belengő nepotizmus világában... Hogy még cukibb legyen a dolog, Coombsot Bevell kibaszta decemberben, mert a tudta nélkül hívott egy fake puntot. "Biztos alig várják", hogy újra 1 stábban dolgozzanak...


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 dolog, amire érdemes lesz odafigyelni a holnap kezdődő OTA-n.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/lawrences-progress-roles-for-rookies-5-things-to-watch-at-jaguars-otas
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Ha TEbow Trevor érkezése netán őt is visszacsalogatja, akkor hiszek abban, hogy Timmy TE képes a csodákra.

iktriad
Akkor ugye nevet is változtatunk?
 www.afternic.com/forsale/JACKSONVILLEREHABS.COM?utm_source=TDFS&utm_medium=sn_affiliate_click&utm_campaign=TDFS_GoDaddy_DLS&traffic_type=TDFS&traffic_id=GoDaddy_DLS
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Látom Josh Allen otthon még produktívabb, mint a pályán. 😊 Kinéz neki egy Rivers-es de legalább egy Tyson Alualu-s családmodell.

iktriad
erre mondta Bödőcs, hogy "úgy jöttek ki a gyerekek az anyjuk hasából, mint a pattogatott kukorica!" 😊
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha TEbow Trevor érkezése netán őt is visszacsalogatja, akkor hiszek abban, hogy Timmy TE képes a csodákra.

iktriad
Na ez már érdekes.