Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Megindult az oltás a twitteren is (már csak Müller Cili nem jelent meg épp).
Amúgy várom már a trükkös játékokat, Laviska, Tebow, Minshew... legalább a qb depth megvan 😀
Egy fix, ha jók nem is biztos, de unalmasak azok tutira nem leszünk idén 😀
Ppistike
Lehetne szép felálásokat megcsinálni így persze: Lawrence, Tebow, Laviska, Etienne... de akkor is fázom a Tebow igazolástól. Értem, hogy csupaszív játékos (volt 9 éve), de szerintem a Jaguars drukkerek (magamból indulok ki) most nem ilyen húzásokra vágynak, hanem egy profi, szakszerű, a korábbi "lúzer" lépéseket maga mögött hagyó váltásra, amibe ez nem annyira illik bele. Nem tudom milyen TE Tebow, nem hinném, hogy jobb, mint bármelyik UDFA. Ha kereten lesz, az sokat elmond a TE helyzetről majd, amit még mindig remélem, hogy orvosolni akarunk valahogy (máshogy). Ha rámcáfol, akkor nyitott vagyok, hogy belássam, hogy tévedtem, most viszont negatívnak érzem ezt az igazolást.
winston
Minden szavad adom, számomra abszolút szánalmas ez a trade!
Stoki
nem trade volt, tebow FA volt

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap legfontosabb TE igazolása.


Látom Minshew nem adta neki a 15-öst! Bónusz pont a bajszosnak.
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megindult az oltás a twitteren is (már csak Müller Cili nem jelent meg épp).
Amúgy várom már a trükkös játékokat, Laviska, Tebow, Minshew... legalább a qb depth megvan 😀
Egy fix, ha jók nem is biztos, de unalmasak azok tutira nem leszünk idén 😀
Ppistike
Lehetne szép felálásokat megcsinálni így persze: Lawrence, Tebow, Laviska, Etienne... de akkor is fázom a Tebow igazolástól. Értem, hogy csupaszív játékos (volt 9 éve), de szerintem a Jaguars drukkerek (magamból indulok ki) most nem ilyen húzásokra vágynak, hanem egy profi, szakszerű, a korábbi "lúzer" lépéseket maga mögött hagyó váltásra, amibe ez nem annyira illik bele. Nem tudom milyen TE Tebow, nem hinném, hogy jobb, mint bármelyik UDFA. Ha kereten lesz, az sokat elmond a TE helyzetről majd, amit még mindig remélem, hogy orvosolni akarunk valahogy (máshogy). Ha rámcáfol, akkor nyitott vagyok, hogy belássam, hogy tévedtem, most viszont negatívnak érzem ezt az igazolást.
winston
Minden szavad adom, számomra abszolút szánalmas ez a trade!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na így már teljes lehet a kit

több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
A JAX leigazolta nem csak az egesz keret legjobb jatekosat ( 😀 ), de vele egyutt a legszebb focistafeleseget. Miss Universe es Miss South-Afrika:


undisputedly
Hat egy olyan fogadalomert, miszerint a hazassagig megorzi a szuzesseget o a minimum ami jart neki. Tavaly nosult, ugyhogy 32 eves koraig huzta. Hat nemtom... Meg igy is... tenyleg csak egy kimaxolt minimum. 😒

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 300 — Lájkold a zsűrit!
Elküldtük a tavaly a COVID-dal alaposan megszenvedett RB Ryquell Armstead-et (tudjátok, akit Fournette cseréjének lett hozva). A keret 89 emberből áll. Na vajon ki jön a helyére?...

És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.

iktriad
Camp a camp-ben!
steelwolf
Raknak a nyakába kolompot az úgy már Campbell 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 583 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kicsit csalodtam most Ik-ben (habar lehet, hogy sokkot kapott). Mar reg be kellett volna tennie a Tebow leigazolasaval kapcsolatos legfontosabb tortenetszalat...

A JAX leigazolta nem csak az egesz keret legjobb jatekosat ( 😀 ), de vele egyutt a legszebb focistafeleseget. Miss Universe es Miss South-Afrika:

több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.
iktriad
Es Meyer? Mit josolsz a rookie szezonjara? Csipkelli over/under?
RedFive
Köcsög leszek: Nick Saban szintű story.
Amadeus
max 2 év és "medical reason" miatt visszavonul, majd 1 év múlva újra ncaa

több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.
iktriad
Es Meyer? Mit josolsz a rookie szezonjara? Csipkelli over/under?
RedFive
Köcsög leszek: Nick Saban szintű story.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Megindult az oltás a twitteren is (már csak Müller Cili nem jelent meg épp).
Amúgy várom már a trükkös játékokat, Laviska, Tebow, Minshew... legalább a qb depth megvan 😀
Egy fix, ha jók nem is biztos, de unalmasak azok tutira nem leszünk idén 😀
Ppistike
Lehetne szép felálásokat megcsinálni így persze: Lawrence, Tebow, Laviska, Etienne... de akkor is fázom a Tebow igazolástól. Értem, hogy csupaszív játékos (volt 9 éve), de szerintem a Jaguars drukkerek (magamból indulok ki) most nem ilyen húzásokra vágynak, hanem egy profi, szakszerű, a korábbi "lúzer" lépéseket maga mögött hagyó váltásra, amibe ez nem annyira illik bele. Nem tudom milyen TE Tebow, nem hinném, hogy jobb, mint bármelyik UDFA. Ha kereten lesz, az sokat elmond a TE helyzetről majd, amit még mindig remélem, hogy orvosolni akarunk valahogy (máshogy). Ha rámcáfol, akkor nyitott vagyok, hogy belássam, hogy tévedtem, most viszont negatívnak érzem ezt az igazolást.
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Új kedvenc topikom.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Megindult az oltás a twitteren is (már csak Müller Cili nem jelent meg épp).
Amúgy várom már a trükkös játékokat, Laviska, Tebow, Minshew... legalább a qb depth megvan 😀
Egy fix, ha jók nem is biztos, de unalmasak azok tutira nem leszünk idén 😀
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha eddig kérdéses lett volna kik lesznek a Hard Knocksban, remélem már nem az!
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 984 — WHO DAT!!!!
Tebow érkezett TE-nek, hivatalos


több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Elküldtük a tavaly a COVID-dal alaposan megszenvedett RB Ryquell Armstead-et (tudjátok, akit Fournette cseréjének lett hozva). A keret 89 emberből áll. Na vajon ki jön a helyére?...

És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.

iktriad
Camp a camp-ben!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 043 — #NoStress
Megálmodtam:

A Super Bowlon az utolsó percben egy trick playben Tebow passzával nyerünk a Tampa ellen, ami egyben Brady utolsó meccse. Így szolgáltat a sors igazságot, hogy annak idején a Pats nem draftolta le Tebowt. A kör bezárul.


több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Armsteadet claimete a Giants. Megérdemli az új esélyt.

Mindeközben Jacksonvilleben.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy tavalyi 4. körös ment, egy idei 4. körös hivatalosan is jaguár lett, Jordan Smith aláírt.


Gigatrade:

CB Josiah Scott ment, CB James Houston + 6. körös pick jött az Eaglestől.

Houston practice squadban volt majdnem egész karrierje alatt tavaly.
winston
Scott se került nagyon a pályára 4. körös létére. Pedig Hayden pótlására lett draftolva anno. Bejött. Ja nem.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Gigatrade:

CB Josiah Scott ment, CB James Houston + 6. körös pick jött az Eaglestől.

Houston practice squadban volt majdnem egész karrierje alatt tavaly.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.
iktriad
Es Meyer? Mit josolsz a rookie szezonjara? Csipkelli over/under?
RedFive
Óvatos bizakodás.
iktriad
Pedig azert nem gyakoroljatok a handoffot, mert Meyer ugy tervez, hogy sosem jatszotok majd elonybol 😀

(Vicc)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.
iktriad
Es Meyer? Mit josolsz a rookie szezonjara? Csipkelli over/under?
RedFive
Óvatos bizakodás.
több mint 3 éve
RedFive Baltimore Ravens Georgia Bulldogs 6 449 — maci faszán vitézkötés
És Jalen Camp révén aláírt az első idei draftolt rookie is.
iktriad
Es Meyer? Mit josolsz a rookie szezonjara? Csipkelli over/under?

Igen a ma-ma-dar, a madar az asz, igen a ma-ma-dar a madar az asz! A ma-ma-dar, igen a madar az asz!!!!!!!!!!!