Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát valahogy nem érzem, hogy ő a megoldás a passzelkapó TE gondjainkra.
iktriad
Amikor pár éve elunva a Pats dominanciát a Jax-re váltottam tudtam én, hogy egyszer még lesz itt Tebow. És lett is. Ő a megoldás mindenre.
Csak türelmesnek kell lenni.
Sobri Jóska
Még nem írt alá hivatalosan. A végén még eljinxeled. 😉
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hát valahogy nem érzem, hogy ő a megoldás a passzelkapó TE gondjainkra.
iktriad
Amikor pár éve elunva a Pats dominanciát a Jax-re váltottam tudtam én, hogy egyszer még lesz itt Tebow. És lett is. Ő a megoldás mindenre.
Csak türelmesnek kell lenni.
Sobri Jóska
Említettem is a draft napján a topicban, hogy 2013-ban te vitted a Tebow-t a Jags-be kampányt.
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 044 — #NoStress
Hát valahogy nem érzem, hogy ő a megoldás a passzelkapó TE gondjainkra.
iktriad
Amikor pár éve elunva a Pats dominanciát a Jax-re váltottam tudtam én, hogy egyszer még lesz itt Tebow. És lett is. Ő a megoldás mindenre.
Csak türelmesnek kell lenni.

több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Lawrence, Taven és Josh Allen után még Tebow is? Nagyon akarjátok, hogy bandwagonkodjak

több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
ha ezzel akarjuk megoldani a TE problémákat nagy a baj...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tebow érkezik 1 évre.
Beki
"expected to sign", de Rapaportnak ez be szokott jönni. hát, nagyon kíváncsi vagyok.
winston
Hát valahogy nem érzem, hogy ő a megoldás a passzelkapó TE gondjainkra. Miért is raktuk ki Eifertet (aki megjegyzem, még mindig FA asszem..)?
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Tebow érkezik 1 évre.
Beki
"expected to sign", de Rapaportnak ez be szokott jönni. hát, nagyon kíváncsi vagyok.
több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Tebow érkezik 1 évre.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ez kedves tőled, de talán ekkora baj nincs 😊)

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kitől lehet a legtöbbre számítani ebben az évben az UDFA-ink közül. (Spoiler: Dylan Moses utolsó a listán!)
 www.si.com/nfl/jaguars/gm-report/which-jaguars-undrafted-free-agent-has-the-best-chance-to-make-a-2021-impact


Olyan lesz nekem mint Wyatt-nek Tavon Bryan 😀
Heisman
Iktriadnak nincs jó hangulata, még a remek alkotásomat sem értékelte 😕
Wyatt
Földön fekvő emberbe nem illik belerúgni. 😉
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Megnéztem Höri draft videóit, és a tapet, és hivatalosan Andre Cisco a kedvenc Safetym a ligában. Vagy Big play vagy bust, ez jó ha nem az én csapatomba játszik 😀
Olyan lesz nekem mint Wyatt-nek Tavon Bryan 😀
Heisman
Iktriadnak nincs jó hangulata, még a remek alkotásomat sem értékelte 😕

több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 24 326 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Megnéztem Höri draft videóit, és a tapet, és hivatalosan Andre Cisco a kedvenc Safetym a ligában. Vagy Big play vagy bust, ez jó ha nem az én csapatomba játszik 😀
Olyan lesz nekem mint Wyatt-nek Tavon Bryan 😀

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart / National Teams : HUN, ESP
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítsuk be őt TE-nek, biztos kiverekedne magának pár TD elkapást. 😊
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Minshewt a Packersbe! Love még nem kész, ez lehetne Minshewnak a karrierje legfontosabb szezonja. Packers mezt meg amúgy is szívesen vennék. 😊
Húsrágó
Mondjuk Tonyan-ért cserébe...win-win! 😊
Stoki
Tonyan? Ugyan! Ideje hazahozni Marcedest!
iktriad
Második csapatos allprot kapni és egy leendő HOF-t adni... Trevor érkeztével megnőtt benned az adakozószellem! 😊 😉
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minshewt a Packersbe! Love még nem kész, ez lehetne Minshewnak a karrierje legfontosabb szezonja. Packers mezt meg amúgy is szívesen vennék. 😊
Húsrágó
Mondjuk Tonyan-ért cserébe...win-win! 😊
Stoki
Tonyan? Ugyan! Ideje hazahozni Marcedest!

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Minshewt a Packersbe! Love még nem kész, ez lehetne Minshewnak a karrierje legfontosabb szezonja. Packers mezt meg amúgy is szívesen vennék. 😊
Húsrágó
Mondjuk Tonyan-ért cserébe...win-win! 😊
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Minshewt a Packersbe! Love még nem kész, ez lehetne Minshewnak a karrierje legfontosabb szezonja. Packers mezt meg amúgy is szívesen vennék. 😊
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Elmentek talán mérkőzés előtt szórakozni ? Valami ilyesmi rémlik
VvAlekosz
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/report-4-jaguars-arrested-after-fight-london
Tévedtem, Jarred Wilson még a Jags keretén van.

tehát 2 éve draftoltak voltak?

just kidding 😀
briareos
Szeretnél egy sokkal gázosabb avatart? 😉
iktriad
ez az avatar nem gáz. új fogadást javasolsz?

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 311 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez már nem photoshop.

iktriad
Napsugár 😄
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez már nem photoshop.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kijöttek a dead zone előtti fontosabb edzésdátumok:

OTA offseason workout edzések: Majus 24, 26-27, Június 1, 3-4, 7-10.

Kötelező minicamp: Június 15-17.

Rookie minicamp: Május 14-16.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elmentek talán mérkőzés előtt szórakozni ? Valami ilyesmi rémlik
VvAlekosz
 www.nbcsports.com/philadelphia/eagles/report-4-jaguars-arrested-after-fight-london
Tévedtem, Jarred Wilson még a Jags keretén van.

tehát 2 éve draftoltak voltak?

just kidding 😀
briareos
Szeretnél egy sokkal gázosabb avatart? 😉
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Meg az a bizonyos elég ciki londoni "incidens' is.
iktriad
mi volt az az incidens?
Löfli

Gondolom ez:
 bleacherreport.com/articles/2803134-4-jaguars-players-detained-after-london-nightclub-incident-involving-unpaid-bill
warr_b
Az már régi sztori. Már azt hiszem senki sincs a csapat keretén az ebben a balhéba belekeveredő emberek közül. 😉
iktriad
tehát 2 éve draftoltak voltak?

just kidding 😀

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
Meg az a bizonyos elég ciki londoni "incidens' is.
iktriad
mi volt az az incidens?
Löfli

Gondolom ez:
 bleacherreport.com/articles/2803134-4-jaguars-players-detained-after-london-nightclub-incident-involving-unpaid-bill
warr_b
Az már régi sztori. Már azt hiszem senki sincs a csapat keretén az ebben a balhéba belekeveredő emberek közül. 😉
iktriad
Elmentek talán mérkőzés előtt szórakozni ? Valami ilyesmi rémlik
"Loveyou"Tebow Ik kedvence
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meg az a bizonyos elég ciki londoni "incidens' is.
iktriad
mi volt az az incidens?
Löfli

Gondolom ez:
 bleacherreport.com/articles/2803134-4-jaguars-players-detained-after-london-nightclub-incident-involving-unpaid-bill
warr_b
Az már régi sztori. Már azt hiszem senki sincs a csapat keretén az ebben a balhéba belekeveredő emberek közül. 😉