Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik ez lesz az idei menetrendünk.
1: @ Texans
2: Vs Broncos
3: Vs Cardinals
4: @ Bengals TNF
5: Vs Titans
6: Vs Dolphins in London
7: BYE
8: @ Rams
9: Vs Bills
10: @ Colts
11: Vs 49ers
12: Vs Falcons
13: @ Titans
14: @ Seahawks
15: Vs Texans
16: @ Jets
17: @ Patriots
18: Vs Colts
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Szóval még vannak értelmes emberek a Jagsnél.

iktriad
Plusz sokan mar burkoltan (vagy kevesbe burkoltan lasd Dez Bryant) utalgatnak ra, hogy csak azert kapott eselyt, mert feher 😊
undisputedly
LOL.
Lehetne fekete sárga vagy kutya-delfin keverék akkor is megkapná az esélyt mert Tim Tebow-nak hívják.
Mint Jordan amikor elment baseballozni.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
ESPN-en volt egy cikk, Meyer elmondta, hogy az elso workouton nem volt ott szemelyesen, de a stab pozitiv ertekelest adott Tebowrol, fizikailag nagyon jo allapotban van, abszolut nincs leharcolva a teste (mondjuk ugy, hogy 9 eve tolt utoljara kontakt sportot, nem is nehez) 😀
undisputedly
3 hsszel lejjebb volt erről videó, amelyben Meyer beszél erről. 😉
iktriad
Most latom, bocs 😊 Erdekes, mert ugy siklottam el a link felett, hogy ugyanazon posztban az alatta levo reszre reagaltam 😀
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
ESPN-en volt egy cikk, Meyer elmondta, hogy az elso workouton nem volt ott szemelyesen, de a stab pozitiv ertekelest adott Tebowrol, fizikailag nagyon jo allapotban van, abszolut nincs leharcolva a teste (mondjuk ugy, hogy 9 eve tolt utoljara kontakt sportot, nem is nehez) 😀
undisputedly
3 hsszel lejjebb volt erről videó, amelyben Meyer beszél erről. 😉
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szóval még vannak értelmes emberek a Jagsnél.

iktriad
Plusz sokan mar burkoltan (vagy kevesbe burkoltan lasd Dez Bryant) utalgatnak ra, hogy csak azert kapott eselyt, mert feher 😊 Tul nagy huho ez egy backup TE-ert.

ESPN-en volt egy cikk, Meyer elmondta, hogy az elso workouton nem volt ott szemelyesen, de a stab pozitiv ertekelest adott Tebowrol, fizikailag nagyon jo allapotban van, abszolut nincs leharcolva a teste (mondjuk ugy, hogy 9 eve tolt utoljara kontakt sportot, nem is nehez) 😀

A cikk amugy jol szemezget a pro es contra ervek kozott, ott is az jon ki a vegen, hogy ez maximum egy barati szivesseg HC es volt sztar jatekosa kozott.
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
További idei sorsolás szivárgás:

Első hat meccs
@ Texans
Vs Broncos (TeBowl?)
Vs Cardinals
@ Bengals TNF (Burrow Lawrence ellen Prime time meccsen - 1/1 Bowl)
Vs Titans
Vs Dolphins Londonban

Utolsó 3 meccs
@ Jets 12/26
@ Patriots 1/2
Vs Colts 1/7
iktriad
Amennyit most látszik a sorsolásból, az nekem tetszik, nem kell 50-0-s égésektől tartani a legelején (ha Rodgers marad GB-ben) és van, aki ellen lehet nyerni a végén (újonc-újonc-Wentz). 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
További idei sorsolás szivárgás:

Első hat meccs
@ Texans
Vs Broncos (TeBowl?)
Vs Cardinals
@ Bengals TNF (Burrow Lawrence ellen Prime time meccsen - 1/1 Bowl)
Vs Titans
Vs Dolphins Londonban

Utolsó 3 meccs
@ Jets 12/26
@ Patriots 1/2
Vs Colts 1/7
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak nem ússzuk meg idén a londoni túrát. Minek kell ezt Shaonak (meg a ligának) erőltetni? Most nem a Wembleyben, hanem a Tottenham pályáján játszunk.

Ahogy nézem Dilla már tudja az idei menetrendünket is. 😊 😊 😊 Kiváncsi leszek most is kitweeteli-e órákkal korábban.


Update: úgy néz ki a Miami ellen játszunk Londonban, és a Texans ellen nyitjuk a szezont, idegenben!

Látom ma sebességet mértek a skill playereinknek. Akinek nem ismerős a neve, a WR jon'vea Johnsont a Cowboysból claimeltük március 20.-án. Már látom, miért.



A jó, a rossz és a csúf Timmy TE ügyben
 www.si.com/nfl/jaguars/news/the-good-bad-and-ugly-of-jaguars-reported-signing-of-tim-tebow-as-tight-end

Meyer TEBowról sztorizgatott Buday Zoli főnökével.


Szóval még vannak értelmes emberek a Jagsnél.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Ha választhatsz hogy 4. TE/FB/Holdernek/WC QB kit igazolsz egy udfa srácot vagy Tebowt akit még mindig sokan szeretnek és egy jóember jó energiákkal. Akkor Tebowt kell választanod szerintem.
Abból a 4-5 labdából amit a kezébe adnak Taysom Hill se hoz ki sokkal többet aki a “pozíció” legjobbja jelenleg
TSzabi
Én még emlékszem arra, amikor rookie évében Denverben gadget playernek használták, aztán a legtöbb esetben csak megakasztotta a Broncos driveok ritmusát, amikor JMD felküldte a pályára. Na az köszi, de nem kell. Etienne és Laviska személyében van erre két sokkal alkalmasabb emberünk.
iktriad
Ha a következő 3-4 év sikeressége azon múlik hogy Tebow megakaszt 3 playt a szezonba akkor úgyis mindegy volt. Ez egy PR-os igazolás ott van Tampában a bajnok csapat meg a Názáreti Tom Brady.
Itt meg egy pakisztán tulaj és 1/1 voltak tavaly. Ha Tebow most hoz 10 000 szurkolot meg 500 at a meccsre már megérte, sok kicsi sokra megy.
Játékának semmi befolyása nem lesz az eredményre minden rosteren van évente 2-3 ilyen ember csak ezt most előre tudni.

Szerkesztette: TSzabi
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyiban jo lehet, hogy kivsit a media hype-ot leveszi T-Law-rol.
undisputedly
Ha csak ezért jön, már felesleges idehozni. Megjegyzem Lawrencet eddig se nagyon zavarta a nagy nyomás.
iktriad
En sem latom azt a hasznot amit hozna a csapatba. Velhetoen a plafonja egy backup blocking TE szint a profik kozott. Plusz "jo ember".

Nem hiszem, hogy ez megeri a media erdeklodest, amikor a Jax pont a luzer szerepet keszul levetkozni es uj fejezetet nyitni a csapat torteneteben az 1/1 QB-val.
undisputedly
Abból egyet igazoltunk, nem vet minimumért(Manhertz), egyet draftoltunk az 5. kör elején (Luke Farrell), szóval ott még depth is van bőven.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annyiban jo lehet, hogy kivsit a media hype-ot leveszi T-Law-rol.
undisputedly
Ha csak ezért jön, már felesleges idehozni. Megjegyzem Lawrencet eddig se nagyon zavarta a nagy nyomás.
iktriad
En sem latom azt a hasznot amit hozna a csapatba. Velhetoen a plafonja egy backup blocking TE szint a profik kozott. Plusz "jo ember".

Nem hiszem, hogy ez megeri a media erdeklodest, amikor a Jax pont a luzer szerepet keszul levetkozni es uj fejezetet nyitni a csapat torteneteben az 1/1 QB-val.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha választhatsz hogy 4. TE/FB/Holdernek/WC QB kit igazolsz egy udfa srácot vagy Tebowt akit még mindig sokan szeretnek és egy jóember jó energiákkal. Akkor Tebowt kell választanod szerintem.
Abból a 4-5 labdából amit a kezébe adnak Taysom Hill se hoz ki sokkal többet aki a “pozíció” legjobbja jelenleg
TSzabi
Én még emlékszem arra, amikor rookie évében Denverben gadget playernek használták, aztán a legtöbb esetben csak megakasztotta a Broncos driveok ritmusát, amikor JMD felküldte a pályára. Na az köszi, de nem kell. Etienne és Laviska személyében van erre két sokkal alkalmasabb emberünk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Annyiban jo lehet, hogy kivsit a media hype-ot leveszi T-Law-rol.
undisputedly
Ha csak ezért jön, már felesleges idehozni. Megjegyzem Lawrencet eddig se nagyon zavarta a nagy nyomás.


Minden bizalmam Meyerben és az új stábban, a márciusi FA és a draft tevékenységgel is ki vagyok békülve, ez a Tebow igazolás kicsit azokra a régi döntésekre emlékeztet, amikor mindenki a Jaguarson röhögött. Tény, hogy még egyel érdekesebbek lesznek a preseason meccsek.
winston
Nekem a draftunk egy jó része is igencsak fejvakarós. Tufelen kívül szinte minden, amit a 3. nap csináltunk, a 2. napi pickek közül is csak Cisco az, akivel maradéktalanul elégedett voltam, és a csávó ACL szakadásból jön vissza. Igaz, a Walker Little pickkel, HA bejön, kurva nagyot lehet nyerni. De mindkettő kockázatos pick.
több mint 3 éve
TSzabi Carolina Panthers Penn State Nittany Lions 3 705
Ha választhatsz hogy 4. TE/FB/Holdernek/WC QB kit igazolsz egy udfa srácot vagy Tebowt akit még mindig sokan szeretnek és egy jóember jó energiákkal. Akkor Tebowt kell választanod szerintem.
Abból a 4-5 labdából amit a kezébe adnak Taysom Hill se hoz ki sokkal többet aki a “pozíció” legjobbja jelenleg
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A legnagyobb bajom az egész TEbow dologgal (a teljesen felesleges extra figyelem mellett), hogy kezd nekem úgy tűnni, hogy már a draftnak is úgy álltunk neki, hogy passz elkapó TE még csak véletlenül sem akartunk szerezni, mert az eredeti terv az volt, hogy majd a szomszéd Timmy megoldja a posztot. Ami nálam hatalmas amatörizmus Urban és Baalke részéről. Még egyszer megkérem, miért kellett februárban elengedni Eifertet (és eltradelni Josh Olivert, aki kifejezetten passzelkapó TE-nek lett anno draftolva), úgy hogy nem volt igazi terv a pótlásukra?
iktriad
Minden bizalmam Meyerben és az új stábban, a márciusi FA és a draft tevékenységgel is ki vagyok békülve, ez a Tebow igazolás kicsit azokra a régi döntésekre emlékeztet, amikor mindenki a Jaguarson röhögött. Tény, hogy még egyel érdekesebbek lesznek a preseason meccsek.
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Annyiban jo lehet, hogy kivsit a media hype-ot leveszi T-Law-rol.

Persze ez visszafele is elsulhet, habar Tebow nem tunt anno locker room problemanak. Kerdes, hogy 33 eveseb mit tud mutatni “ujonckent”.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem simán jöhet egy
Wyatt
Miért nem vettél egyet, mikor a Patsben vett el egy rosterhelyet egy arra sokkal érdemesebb játékos elöl?

Jogos észrevétel.

A legnagyobb bajom az egész TEbow dologgal (a teljesen felesleges extra figyelem mellett), hogy kezd nekem úgy tűnni, hogy már a draftnak is úgy álltunk neki, hogy passz elkapó TE-t még csak véletlenül sem akartunk szerezni, mert már az eredeti terv is az volt a draft előtt, hogy majd a szomszéd Timmy megoldja a posztot (ahol megjegyzem mellesleg sose játszott még...). Ami nálam hatalmas amatörizmus Urban és Baalke részéről (előbbinek, hogy ez egyáltalán eszébe jutott, a másiknak, hogy ebbe belement). Még egyszer megkérem, miért kellett februárban elengedni A Timmynél ezerszer jobb Eifertet - AKI MÉG MINDIG FA, tehát még vissza is lehetne hozni- (és eltradelni Josh Olivert, aki kifejezetten passzelkapó TE-nek lett anno draftolva), úgy hogy nem volt igazi terv a pótlásukra?

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306


A mezeket eladja. 😊
Húsrágó
Lawrence mellett, aki asszem új rekordot döntött a draft után mezigénylésekben, ki a tökömnek kell TEbow mez?
iktriad
Nekem simán jöhet egy

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Meyer nem sz***al dobálózik, leigazol mindenkit aki annak idején 4-5 csillagos high scool recruitként tetszett neki 😀
peterk2005
Inkább hozta volna vissza Percy Harvin, ha már annyit beszélt róla. ("Jaguars planning to sign Harvin in 3... 2... 1...")
több mint 3 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 681 — The only discipline that lasts, is self discipline
Meyer nem sz***al dobálózik, leigazol mindenkit aki annak idején 4-5 csillagos high scool recruitként tetszett neki 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A nap tweetje.



Így készülünk lerohanni a 2021-es szezont.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sobri megjött már?

Minden Tebownak dobott labda ugyan olyan jó 😛 😉

Szerkesztette: dande2
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner


A mezeket eladja. 😊
Húsrágó
Lawrence mellett, aki asszem új rekordot döntött a draft után mezigénylésekben, ki a tökömnek kell TEbow mez?
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A mezeket eladja. 😊
több mint 3 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 701
Hát valahogy nem érzem, hogy ő a megoldás a passzelkapó TE gondjainkra.
iktriad
Amikor pár éve elunva a Pats dominanciát a Jax-re váltottam tudtam én, hogy egyszer még lesz itt Tebow. És lett is. Ő a megoldás mindenre.
Csak türelmesnek kell lenni.
Sobri Jóska
Még nem írt alá hivatalosan. A végén még eljinxeled. 😉
iktriad
akartam mondani, hogy ha van pillanat, amikor armageddonként minden csillag és bolygó együtt áll a fórumon, akkor ez az.

criminal lawyer or criminal lawyer?