Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha TEbow Trevor érkezése netán őt is visszacsalogatja, akkor hiszek abban, hogy Timmy TE képes a csodákra.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No ez érdekes, Timmy TE-nek még 3 hétnyi NFL rosterlét hiányzik az élete végig járó NFL nyugdíjhoz... Érdekes mellékszál(?). De legalább nem keres sokat.
több mint 3 éve
phylos Jacksonville Jaguars 1 161 — Duvááááál
Neminemu draftinfo a huntbol
 sports.yahoo.com/jaguars-forget-to-blur-out-draft-board-showing-a-wr-with-same-grade-as-trevor-lawrence-212532797.html?guccounter=1&guce_referrer=aHR0cHM6Ly9tLmZhY2Vib29rLmNvbS8&guce_referrer_sig=AQAAAABr8QzA5UHPONwbFsnWSVKnsJgbjYR7vuka7cZnSiim3zhfxU9DbEGj5BJ7_OyodnTxy8Tf4Xn4JTqzbDP0XnZ01dIz-AV6FRH7zd6aOZvglxuAGhO5CIOo0qD0dt2CyhN3f_jNdrqPiv6IG9rUfNwo5yP1yRoBdHwQVU3AoeBc

Made... Laid... Paid
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Josh Allen otthon még produktívabb, mint a pályán. 😊 Kinéz neki egy Rivers-es de legalább egy Tyson Alualu-s családmodell.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
meyer nem erőltette volna ezt ha nem lát szerepet neki.
h-back, redzone gimmick playek, csá
briareos
Én is úgy hiszem, hogy ha nem lesz vállalhatatlanul gyenge, akkor kereten lesz ősszel.
iktriad
kérdés kap e qb snapet akár wildcatben
briareos
Remélem nem, amikor JMD csinálta vele azt a Broncosban, mindig kivette a ritmust a Denver driveokból. Ha wildcat QB kell ott van Laviska. Vagy ha még akkor itt lesz, Minshew.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
meyer nem erőltette volna ezt ha nem lát szerepet neki.
h-back, redzone gimmick playek, csá
briareos
Én is úgy hiszem, hogy ha nem lesz vállalhatatlanul gyenge, akkor kereten lesz ősszel.
iktriad
kérdés kap e qb snapet akár wildcatben

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
meyer nem erőltette volna ezt ha nem lát szerepet neki.
h-back, redzone gimmick playek, csá
briareos
Én is úgy hiszem, hogy ha nem lesz vállalhatatlanul gyenge, akkor kereten lesz ősszel.
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Stephen A Smith fullban tolja a kretent (espn, nem meglepo) Mar csak ezert is remelem Tebow rostert fog.
undisputedly
ha nem sérül le, rosteren lesz egészen biztos vagyok benne
briareos
Vagy ha nem lesz ultragáz. De kb a kereten 2 TE-t tudok mondani, aki biztosan előtte van, abból az egyik Manherz(a másik O'Shaunghessy)... Gondolom az Ohio Sate kapcsolat miatt Farrell helye is elég biztos. De simán elhiszem, hogy 4. TE-ként keretre kerülhet. Akkor lesz érdekes a sztori, ha Evan Engram tényleg kiköt nálunk csere formájában, ahogy azt a Varjú és Dilla belengette az elmúlt 24 órában...

Minshewt eléggé felzaklatta, hogy kvázi betiltották Észak -Koreában. Biden helyett Rodmannel kéne beszélnie.

iktriad
meyer nem erőltette volna ezt ha nem lát szerepet neki.
h-back, redzone gimmick playek, csá

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stephen A Smith fullban tolja a kretent (espn, nem meglepo) Mar csak ezert is remelem Tebow rostert fog.
undisputedly
ha nem sérül le, rosteren lesz egészen biztos vagyok benne
briareos
Vagy ha nem lesz ultragáz. De kb a kereten 2 TE-t tudok mondani, aki biztosan előtte van, abból az egyik Manherz(a másik O'Shaunghessy)... Gondolom az Ohio State kapcsolat miatt Farrell helye is elég biztos. De simán elhiszem, hogy 4. TE-ként keretre kerülhet. Akkor lesz érdekes a sztori, ha Evan Engram tényleg kiköt nálunk csere formájában, ahogy azt a Varjú és Dilla belengette az elmúlt 24 órában...

Minshewt eléggé felzaklatta, hogy kvázi betiltották Észak-Koreában. 😊 Biden helyett Rodmannel kéne beszélnie.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
Stephen A Smith fullban tolja a kretent (espn, nem meglepo) Mar csak ezert is remelem Tebow rostert fog.
undisputedly
ha nem sérül le, rosteren lesz egészen biztos vagyok benne

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
We Want Sapp! We Want Sapp!



Tight ends. Tight ends everywhere!


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 930 — SuperBowl Champions 2013/2014
Stephen A Smith fullban tolja a kretent (espn, nem meglepo) Mar csak ezert is remelem Tebow rostert fog.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 3 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 507 — StuG Life
kell még egy skót és elég jó vicceket lehetne gyártani jags TCről,

a pap a pedó meg egy skót bemennek egy bárba.

mezeladás tebowval azért eléggé pörög

több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy néz ki kereshetünk új ST edzőt.


Bár az is lehet, hogy Urban ST edző is lesz.


Lehet Schneider volt az egyik ember, akinek nem tetszett a Tebow igazolás ötlete(volt arról hír, hogy nem mindenki örült felhőtlenül a Jagsnél Timmy hazahozásának)?

Ja és Dilla szerint az a Karim Kassam is lelépett, akit februárban hoztunk a front officeba Senior Vice President of Football Operationsnek (ha minden igaz, ő volt az analitikus részleg új vezetője, ez volt Shao fia Tony régi munkaköre nálunk). Május van, és 3-an leléptek/kiraktuk őket/megkértük, hogy menjenek el a január-februárban igazolt emberek közül. És akkor a 4 régi scout elküldését még meg sem említettem. Hm...


Ha már régi jaguárok, Telvin megúszta egy közepes ejnye-bejnyével.


Dilla szerint Meyer és Charlie Strong beszélt az esetleges visszahozásáról még a télen és állítólag Telvin is visszajönne, szóval akár még más is előjöhet a nyugdíjból. nem csak Timmy TE.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
jay Tufele is aláírt, így minden 3. napos draft picknek már van szerződése. Most jöhet a Top 5 pickünk.


És Shipley 4 REMEK észrevétele a TEbow szerződtetés kapcsán.
 www.si.com/nfl/jaguars/duval-insider-plus/4-takeaways-on-tim-tebow-signing-with-the-jaguars

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Ppistike Jacksonville Jaguars 732 — i'm batman
Kérünk egy 2. kört Ertzért és akkor rendben lesztek 😛 😉 (na jó, 4-5. körért szerintem már a tietek)
dande
Remélem felvetted a kapcsolatot már Baalkeval 😀

De tényleg ezt a borzalmas nyuglodest. Meseljetek már el nekem, ki az a 91. klasszis a remek Jaguars-keretben, aki miatt ennyit kell sírni, hogy elveszik előle a munkát?
Wyatt
Itt nem az a lényeg, hogy ki a 91. legjobb játékos, aki emiatt lapátra kerül. Hanem hogy annyira kell Tebow ebbe a keretbe (játékosként, pontosabban TE-ként), mint szar a zsebbe...
A TE pozíciót évek óta szarba se vesszük, ami nem egy életbiztosítás. Tavaly mintha megindult volna valami (Eifert és O'Shaughnessy révén) erre idén jön a szokásos Jaguarsos megoldás, azaz értelmezhető játékos is alig van a poszton, nemhogy mélység...Pedig pénz is lenne rá.

Nincs bajom Tebow-al, tehát nem valami elvakult gyűlölet vezet. Simán el tudom képzelni, hogy lenne helye a stábban (játékosmegfigyelő, vagy pénzügyi részen, esetleg piócahalászként is alkalmazhatjuk)
Van rá esély, hogy jó lesz, de nagyobb az esély a lottóötösre, mint erre.

Ha a szezon végére jó lesz, akkor jön a mea culpa és a mezrendelés.
dioadam
Vettem egy lottót, ha nyerek szólok 😀
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 049 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kérünk egy 2. kört Ertzért és akkor rendben lesztek 😛 😉 (na jó, 4-5. körért szerintem már a tietek)
több mint 3 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
De tényleg ezt a borzalmas nyuglodest. Meseljetek már el nekem, ki az a 91. klasszis a remek Jaguars-keretben, aki miatt ennyit kell sírni, hogy elveszik előle a munkát?
Wyatt
Itt nem az a lényeg, hogy ki a 91. legjobb játékos, aki emiatt lapátra kerül. Hanem hogy annyira kell Tebow ebbe a keretbe (játékosként, pontosabban TE-ként), mint szar a zsebbe...
A TE pozíciót évek óta szarba se vesszük, ami nem egy életbiztosítás. Tavaly mintha megindult volna valami (Eifert és O'Shaughnessy révén) erre idén jön a szokásos Jaguarsos megoldás, azaz értelmezhető játékos is alig van a poszton, nemhogy mélység...Pedig pénz is lenne rá.

Nincs bajom Tebow-al, tehát nem valami elvakult gyűlölet vezet. Simán el tudom képzelni, hogy lenne helye a stábban (játékosmegfigyelő, vagy pénzügyi részen, esetleg piócahalászként is alkalmazhatjuk)
Van rá esély, hogy jó lesz, de nagyobb az esély a lottóötösre, mint erre.

Ha a szezon végére jó lesz, akkor jön a mea culpa és a mezrendelés.
több mint 3 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
De tényleg ezt a borzalmas nyuglodest. Meseljetek már el nekem, ki az a 91. klasszis a remek Jaguars-keretben, aki miatt ennyit kell sírni, hogy elveszik előle a munkát?
Wyatt
Nekem főleg csak a PR értéke visszás, senkinek fogalma sincs innen, milyen TE valójában. Aztán ha bejön Jóska álma, amit lent írt, akkor rendelem a Tebow mezt, de engedtessék már meg, hogy kommentáljuk az új híreket.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó reggelt!
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
De tényleg ezt a borzalmas nyuglodest. Meseljetek már el nekem, ki az a 91. klasszis a remek Jaguars-keretben, aki miatt ennyit kell sírni, hogy elveszik előle a munkát?

Szerkesztette: Wyatt

több mint 3 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 785 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Megindult az oltás a twitteren is (már csak Müller Cili nem jelent meg épp).
Amúgy várom már a trükkös játékokat, Laviska, Tebow, Minshew... legalább a qb depth megvan 😀
Egy fix, ha jók nem is biztos, de unalmasak azok tutira nem leszünk idén 😀
Ppistike
Lehetne szép felálásokat megcsinálni így persze: Lawrence, Tebow, Laviska, Etienne... de akkor is fázom a Tebow igazolástól. Értem, hogy csupaszív játékos (volt 9 éve), de szerintem a Jaguars drukkerek (magamból indulok ki) most nem ilyen húzásokra vágynak, hanem egy profi, szakszerű, a korábbi "lúzer" lépéseket maga mögött hagyó váltásra, amibe ez nem annyira illik bele. Nem tudom milyen TE Tebow, nem hinném, hogy jobb, mint bármelyik UDFA. Ha kereten lesz, az sokat elmond a TE helyzetről majd, amit még mindig remélem, hogy orvosolni akarunk valahogy (máshogy). Ha rámcáfol, akkor nyitott vagyok, hogy belássam, hogy tévedtem, most viszont negatívnak érzem ezt az igazolást.
winston
Minden szavad adom, számomra abszolút szánalmas ez a trade!
Stoki
nem trade volt, tebow FA volt
briareos
ja, az más, így már ok... 😕😤🤮🤮
több mint 3 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
3. számú a TE körül ekkora felhajtás még nem volt. Innen nehéz megítélni, hogy egy local heronak adott esély, neadjisten egy hely a keretben mit jelent a helyieknek. Én nem látom azt a nagy allpro tolongást a keretben, hogy attól kéne tartani, hogy valaki nagyon értékesnek nem jutna hely miatta. Ha meg csak táborozni jött, akkor végre lesz egy kib@szott campbody akiről 3 év múlva már nem csak Iktriad és a wikipedia tudja, hogy másfél hónapig a Jaguarsszal edzett! 😊
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 353 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A draft és a rookie minicamp került a fókuszba a Jags minin doku realityjének legújabb darabjában.



A rólunk mostanában elég sokat tudó Albert Breer részletesen írt a Tebow igazolás hátteréről friss cikkében.
 www.si.com/nfl/2021/05/20/gameplan-why-jaguars-signed-tim-tebow-understanding-tebowmania
Remélem az 1. bekezdés igaz lesz, és nem kap semmilyen külön bánásmódot, és ha szar lesz, repül augusztus végén a keretből.


Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
Hope San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 138
A JAX leigazolta nem csak az egesz keret legjobb jatekosat ( 😀 ), de vele egyutt a legszebb focistafeleseget. Miss Universe es Miss South-Afrika:


undisputedly
Hat egy olyan fogadalomert, miszerint a hazassagig megorzi a szuzesseget o a minimum ami jart neki. Tavaly nosult, ugyhogy 32 eves koraig huzta. Hat nemtom... Meg igy is... tenyleg csak egy kimaxolt minimum. 😒
RedFive
milyen boldog 3 másodperc lehetett 😀