NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Claimeltük a tegnap Billsből kirakott Garret McGhin-t. Ott és a Carolinában fordult meg(a Pantehrsben 2 meccset votl tavaly pályán). Minshew követi twitteren, szóval az East Carolinás időkből ismerik egymást(McGhin oda járt). Majd körbevezeti.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jawaan Taylor és az OL Ryan Pope szintén COVID-19/Reserve listások lettek... Ez már 6 ember. Yay,

Ja és Donald Payne, aki tavaly szerintem nagyon jó kis csere MLB volt, aláírt a RedskinsRedwolfes szóval a Washingtonhoz.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A FB Connor Slomka átment a fizikaiján, úgyhogy csatlakozott a kerethez. ma a veteránok i megérkeztek a TC-re. Ja, meg ő is.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Josiah Scott kitweetelte, hogy szerencsére csak hamis pozitív volt a COVID-19 tesztje.
 twitter.com/JosiahScott7/status/1287869358627147776

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
4 rookie, kösztük 2 draft pick ment a Reserve/COVID-19 listára.
CB Luq Barcoo,
DT DaVon Hamilton,
CB Josiah Scott
OL Tre'Vour Wallace-Simms

Az UDFA rookie FB Connor Slomka pedig a Active/Non-Football Injury listára került
 twitter.com/Jaguars/status/1287855089311453195

Még 5 embernek kell mennie, hogy 80-ra szűküljön a keret.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Míg Chaisson egyelőre csak szeretne jó benyomásokat kelteni
 twitter.com/S4CKGURU/status/1285623146910031877

Az elődje, Ngakoue végre csinált valami hasznosat is.
 twitter.com/TomPelissero/status/1285559259791589376

Ma kellett a rookieknak jelentkeznie az edzőtáborba amúgy. Ez 30 játékos, új franchise rekord.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/step-one-jaguars-rookies-report-to-training-camp

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hétfőn aláírt a maradék 4 ember is, úgyhogy most már mind a 12 idei draft pickünk rendelkezik szerződéssel!

Képek a szerződéskötésekről:
K'Lavon Chaisson

Daniel Thomas

Jake Luton

És Chris Claybrooks
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4. körös (nickel) CB pickünk, Josiah Scott is aláírt. Ezzel a draft class 2/3-a már rendelkezik szerződéssel.

Hátra van még Chaisson (képzelem milyen jó lehet a Jags FO-nak újra David Mughuletával, Jalen Ramsey ügynökével tárgyalni K'lavon szerződése miatt...), Daniel Thomas, Luton és Claybrooks.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Képi bizonyíték CJ Henderson aláírásáról.


Khm, miben maradtunk? 😀
Wyatt
Collinswortht meg a PFF-t szapulom, nem téged, szóval nem értem a kérdést. 😊
iktriad
Érzem én a negativitást a csapat sztárja irányába, úgyhogy tessék szépen pozitívan állni hozzá^^
Wyatt
Kevered a szezont a faszommal/Gizikét a gőzekével Bryant a jó Josh Allennel. 😉

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Khm, miben maradtunk? 😀
Wyatt
Collinswortht meg a PFF-t szapulom, nem téged, szóval nem értem a kérdést. 😊
iktriad
Érzem én a negativitást a csapat sztárja irányába, úgyhogy tessék szépen pozitívan állni hozzá^^

több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
iktriad
Az első videóra még azt mondtam volna, hogy nagy dolog, ezt én is szoktam csinálni, a második már elég necces, főleg ha van családja, na meg ha a lány nem múlt el 18 éves, bár ez utóbbit kétlem. Holnap kiderül.
winston
A Post cikkében egyelőre nem említik Grudent név szerint, szóval lehet megússza.
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
iktriad
Az első videóra még azt mondtam volna, hogy nagy dolog, ezt én is szoktam csinálni, a második már elég necces, főleg ha van családja, na meg ha a lány nem múlt el 18 éves, bár ez utóbbit kétlem. Holnap kiderül.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
CJ Henderson aláírt.
 twitter.com/RapSheet/status/1283817185119473665


John Shipley Jimmy Smith után a Jags történetének legjobbQB-jával, Mark Brunellel is készített egy hosszú interjút.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/how-mark-brunell-first-trade-in-franchise-history-shaped-early-jaguars



Khm, miben maradtunk? 😀
Wyatt
Collinswortht meg a PFF-t szapulom, nem téged, szóval nem értem a kérdést. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ma se leszek PFF fan. Sikerült a 32. azaz tökutolsó helyre rangsorolni a WR csoportunkat a ligában.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/pff-surprisingly-ranks-jaguars-wide-receiver-group-32nd-in-nfl
Nem itt és így kell kompenzálni Taven Bryan felszopását Collinsworth! Azért nehogy a befőtt tegye el a nagymamát!

Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
iktriad
Khm, miben maradtunk? 😀

több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ma se leszek PFF fan. Sikerült a 32. azaz tökutolsó helyre rangsorolni a WR csoportunkat a ligában.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/pff-surprisingly-ranks-jaguars-wide-receiver-group-32nd-in-nfl
Nem itt és így kell kompenzálni Taven Bryan felszopását Collinsworth! Azért nehogy a befőtt tegye el a nagymamát!

Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
iktriad
31. Hely a Jets előtt jobb lenne?
Hasta Laviska felhúzhatja az alakulatot, Dede is visszazökkenhet, Chark is formában maradhat, de átlag nfl néző nem könnyen mond egy elkapót ebből a gárdából...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma se leszek PFF fan. Sikerült a 32. azaz tökutolsó helyre rangsorolni a WR csoportunkat a ligában.
 www.si.com/nfl/jaguars/news/pff-surprisingly-ranks-jaguars-wide-receiver-group-32nd-in-nfl
Nem itt és így kell kompenzálni Taven Bryan felszopását Collinsworth! Azért nehogy a befőtt tegye el a nagymamát!

Még nem jött ki a Washington Post Redskins-es leleplező cikke, de találtam egy ilyen videót a (leendő ex?) OC-nkről még tavalyról.
 twitter.com/PlayoffTrae/status/1180243547418705923
Maradjunk annyiban, hogy nehéz lesz majd neki azzal védekezni, hogy kamu a WaPo cikkje...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Dead zone? Milyen deadzone?

Akkor kezdjünk megbarátkozni a gondolattal, hogy Ben McAddo lesz a Jags OC-je napokon belül. Ha igaz, amit a Washington Post többek közt Grudenről kiderített és ma vagy holnap publikál is, a Jags nem teheti meg, hogy megtartja. Kis ízelítő:
 twitter.com/DaveSturchio/status/1283554309670666247
Dilla említette anno, hogy Gruden eléggé kétségbeesetten akarta ezt az állást télen. Úgy tűnik kiderült, hogy miért. Csak az a baj, hogy egy csomó ex-emberét idehozta közben (Eifert, Thompson pl.). Dilla forrásai is megerősítették, hogy a DC-ben órákon belül kiboruló biliből jövő fostenger maga alá temetheti Grudent is.

Because Jaguars
 twitter.com/E_Dilla/status/1283562541835321344
Mi a dead zonetól is ki tudunk kapni...
A jó hír, hogy McAddo és még az RB coach Terry Robiskie is volt OC, tehát van kihez nyúlni házon belül
A rossz hír: minden más, ha ki kell rúgni Grudent.
Update: A leleplező cikk ma várható a Washington Postban, és mások szerint is kurva nagyot fog szólni.
 twitter.com/ABC7John/status/1283560458499350534

Evezünk más vizekre Dilla információi szerint minimális az érdeklődés Yannick iránt, és az ő tábora találta ki a "Pro Bowl játékost utasítottuk vissza" sztorit is.
 twitter.com/E_Dilla/status/1283558829385486338
3. körröl hallani, mint legjobb ajánlat lehetséges ellenértékként(gondolom Cap forrása podcast partnere Dilla).
 twitter.com/BoldCityCap/status/1283533808743190531
Hát ennyiért a Jags biztos nem fogja elengedni Yannickot.

És akinek kell egy kis mini Hard Knock házunk tájáról, annak itt van ez.
 www.youtube.com/watch?v=HDkOn-cwQsI

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Schefter Yannickról.

Az mi, hogy ezek szerint más csapatokkal nyíltan tárgyal új szerződésről, miközben elméletileg a játékjoga még mindig a mienk? Caldwell jól teszi, hogy nem engedi el áron alul. És én a Jags helyében jövőre is rábasznám a taget, még ha az idei szezont ki is üli.

Van egy olyan érzésem, hogy tényleg Judon volt az, akit felajánlottak nekünk, de a Jags köszönte szépen , nem kérte.
 twitter.com/man_dammn/status/1283497228611526657

Tre Herndon pedig Cortland Sutton ellen pallérozzal magát a szezonra jelenleg.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tom Pelissero szerint több trade ajánlat jött Yannickért, köztük egy Pro Bowlt megjárt ember is, aki viszont nem illik a mi rendszerünkben (Matt Judon?), ezért a Jags ezt visszadobta!
 twitter.com/TomPelissero/status/1283469734252617729
Állítólag csak nagyon komoly ellenérték fejében vagyunk hajlandóak lemondani Ngakoueról.

Madden ratingek a Jaguars rosterról. NAGYON nem szeretik a long snapperünket.
 www.bigcatcountry.com/2020/7/15/21325468/madden-21-player-ratings-for-all-jacksonville-jaguars-players
Top 5:
Linder
Lambo
Ngakoue
Fournette
Norwell(WTF????)
További 'ez a mi a fasz?' jelenség - nézzétek meg, hogy kik vannak Csodabajusz előtt a Jags keretéből. Néztek ezek Jags meccseket tavaly?
több mint 4 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 562
Yannicknak mi az előnye abból, hogy nem írja alá taget? Új szerződést utána is kaphatna Jacksonville-ben vagy máshol. Egyből a nagy pénzt (vagy máshol a nem is annyira nagyot, mert ami számít az a respect) írná alá, ami elhúzódna hónapokkal, ha most a taget aláírja? K.rvára kivan a térde/háta és nagy garantált nélkül nem kockáztatja meg hogy elkezdődik a szezon rongyos 17.8 M$-ért?
Voltak pillanatok amikor azt hittem, hogy mindjárt rájövünk mi volt a Nagy Terv, de ez az érzésem elmúlt...
Húsrágó
Volt egyáltalán nagy terve, ami reális??Szerintem nem.
Ezzel a hisztivel saját magának árt a legtöbbet. Mert joggal gondolja a másik 31 csapat, hogy ha most ilyeneket csinál, akkor nem teszek rá ajánlatot, mert kb. 2-3 év múlva nálam fogja csinálni a fesztivált.
Kár érte...
több mint 4 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Chris Conley szeretne Matthew A. Cherry nyomdokaiba lépni, mert készített egy közel 6 perces rövid filmet!
 www.youtube.com/watch?v=UrR7txrdbaE&
iktriad
Nem most kezdte, régóta foglalkozik ezzel. Van egy Star Wars fan kisfilmje is, egész jó.
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Lesz egy új LeVeon Bell esetünk
Fast Willie
Sanszosan igen, de Bell úgy holdoutolt, hogy 1; egy évet előtte tag alatt játszott, tehát akkor azért kapott nem kevés pénzt. 2. körös pick volt, amivel már eleve többet keresett, mint Yannick.

Mindegy, Yannick remélem tisztában van vele, hogy ez a 17,8 millió már sose jön vissza, ha sürgősen nem gondolja meg magát...

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 301
Chris Conley szeretne Matthew A. Cherry nyomdokaiba lépni, mert készített egy közel 6 perces rövid filmet!
 www.youtube.com/watch?v=UrR7txrdbaE&

Yannicknak mi az előnye abból, hogy nem írja alá taget? Új szerződést utána is kaphatna Jacksonville-ben vagy máshol. Egyből a nagy pénzt (vagy máshol a nem is annyira nagyot, mert ami számít az a respect) írná alá, ami elhúzódna hónapokkal, ha most a taget aláírja? K.rvára kivan a térde/háta és nagy garantált nélkül nem kockáztatja meg hogy elkezdődik a szezon rongyos 17.8 M$-ért?
Voltak pillanatok amikor azt hittem, hogy mindjárt rájövünk mi volt a Nagy Terv, de ez az érzésem elmúlt...
Húsrágó
Az egyedüli előnye hogy nem kell nálunk játszania. Nem tudom ki ad neki tanácsokat, de az asztalon hagyni 17,8 milliót, ami több mint 4-szer annyi lenne, mint amit eddig 4 év alatt keresett nagy butaság nálam. A Jags láthatóan nem akarja elcserélni megfelelő ellenérték nélkül és úgy hiszem, ha kell, azt is bevállaljuk, hogy akkor is itt tartjuk, ha kiülné az idényt (és kinézem belőlünk, hogy jövőre is menne rá a tag, mivel nincs igazán kire ellőni).
Ma szerintem semmi nem fog történni. Yannick nem írja alá a taget a mai határidő lejártáig, a Jags meg nem fogja elcserélni.
iktriad
Lesz egy új LeVeon Bell esetünk
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 358 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Chris Conley szeretne Matthew A. Cherry nyomdokaiba lépni, mert készített egy közel 6 perces rövid filmet!
 www.youtube.com/watch?v=UrR7txrdbaE&

Yannicknak mi az előnye abból, hogy nem írja alá taget? Új szerződést utána is kaphatna Jacksonville-ben vagy máshol. Egyből a nagy pénzt (vagy máshol a nem is annyira nagyot, mert ami számít az a respect) írná alá, ami elhúzódna hónapokkal, ha most a taget aláírja? K.rvára kivan a térde/háta és nagy garantált nélkül nem kockáztatja meg hogy elkezdődik a szezon rongyos 17.8 M$-ért?
Voltak pillanatok amikor azt hittem, hogy mindjárt rájövünk mi volt a Nagy Terv, de ez az érzésem elmúlt...
Húsrágó
Az egyedüli előnye hogy nem kell nálunk játszania. Nem tudom ki ad neki tanácsokat, de az asztalon hagyni 17,8 milliót, ami több mint 4-szer annyi lenne, mint amit eddig 4 év alatt keresett nagy butaság nálam. A Jags láthatóan nem akarja elcserélni megfelelő ellenérték nélkül és úgy hiszem, ha kell, azt is bevállaljuk, hogy akkor is itt tartjuk, ha kiülné az idényt (és kinézem belőlünk, hogy jövőre is menne rá a tag, mivel nincs igazán kire ellőni).
Ma szerintem semmi nem fog történni. Yannick nem írja alá a taget a mai határidő lejártáig, a Jags meg nem fogja elcserélni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 4 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Yannicknak mi az előnye abból, hogy nem írja alá taget? Új szerződést utána is kaphatna Jacksonville-ben vagy máshol. Egyből a nagy pénzt (vagy máshol a nem is annyira nagyot, mert ami számít az a respect) írná alá, ami elhúzódna hónapokkal, ha most a taget aláírja? K.rvára kivan a térde/háta és nagy garantált nélkül nem kockáztatja meg hogy elkezdődik a szezon rongyos 17.8 M$-ért?
Voltak pillanatok amikor azt hittem, hogy mindjárt rájövünk mi volt a Nagy Terv, de ez az érzésem elmúlt...