Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
A posztján borzalmas, de pasast nem tudod nem szeretni. 😊
iktriad
2002-es draft legjobb irányítójáról beszélsz, aki "Alternate" Pro Bowler is volt? Hmmm 😊 😊 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, Mike Peterson futott be 19.-nek (mondtam, hogy a védők dominálják majd ezt a 10-et?) Neki valami hasonló karriere volt nálunk, mint Telvinnek(és az ő itteni karrierje is hirtelen ért véget, mikor összerúgta a port Jack Del Rio-val és év közben ki lett rakva).
 www.youtube.com/watch?v=8dJhCBCGN2k
Ezek alapján Telvinnek is lenne helye a listán, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog megtörténni. És ha Mike Peterson 19. lett, akkor szinte biztos, hogy a sajtóban közimádatnak örvendő Poz kb Top 10 körül lesz majd.
iktriad
Szerintem Poz 5-6-7 körül lesz.
Sobri Jóska
Nem lepődnék meg ezen. Pl. Vic Kitchman, aki ezek szerint a szavazók között volt, de már nem volt itt, mikor Poz nálunk játszott, valósággal imádat őt. Emlékszem, mikor a Packers és a Jags 2012-ben a Lambeaun összecsapott (és annak ellenére, hogy Szöszi volt a QB, MJD meg sérült volt és nem játszott, egész szoros lett az a parti), úgy hypeolta a Green Bay oldalán Pozt a meccs előtt, mintha legalábbis Ray Lewis lenne.
Ettől függetlenül a 5-7 környéke magas lenne neki. Top 10 legvége, 11-15 közepe a realitás.

Egyébként egyre kevésbé vagyok meggyőződve, hogy be fog-e tényleg kerülni aktív kerettag*, pedig Calais, Jalen és Telvin is megérdemelné. Elvégre az általunk fémjelzett csapat volt a legközelebb a Super Bowlhoz. A 1999-es, a franchise történetének toronymagasan legjobb csapata már rég hátrányban volt a Titans elleni hazai AFC Döntőn, mikor Bortlesék még vezettek 10 ponttal New Englandben.

*Tehát ma vagy az elkövetkező 2-3 napban jön Jalen és/vagy Calais.

Pusztán szakmai szemszögből: Blake Bortlest hanyadik helyre prognosztizáljátok? 🙃
Stoki
Tavaly ilyenkor nagyon is lehet, hogy ott lett volna, mint Garrard.* Avagy mit tesz az ember megítélésnek egy katasztrofális szezon.

* A pasast, mint embert imádták az újságírók (és ők állították össze ezt a listát). Kb ő olyan a QBk között, mint Gus Bradley volt vezetőedzőnek. A posztján borzalmas, de pasast nem tudod nem szeretni. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Pusztán szakmai szemszögből: Blake Bortlest hanyadik helyre prognosztizáljátok? 🙃
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Hm, Mike Peterson futott be 19.-nek (mondtam, hogy a védők dominálják majd ezt a 10-et?) Neki valami hasonló karriere volt nálunk, mint Telvinnek(és az ő itteni karrierje is hirtelen ért véget, mikor összerúgta a port Jack Del Rio-val és év közben ki lett rakva).
 www.youtube.com/watch?v=8dJhCBCGN2k
Ezek alapján Telvinnek is lenne helye a listán, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog megtörténni. És ha Mike Peterson 19. lett, akkor szinte biztos, hogy a sajtóban közimádatnak örvendő Poz kb Top 10 körül lesz majd.
iktriad
Szerintem Poz 5-6-7 körül lesz.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hm, Mike Peterson futott be 19.-nek (mondtam, hogy a védők dominálják majd ezt a 10-et?) Neki valami hasonló karriere volt nálunk, mint Telvinnek(és az ő itteni karrierje is hirtelen ért véget, mikor összerúgta a port Jack Del Rio-val és év közben ki lett rakva).
 www.youtube.com/watch?v=8dJhCBCGN2k
Ezek alapján Telvinnek is lenne helye a listán, de van egy olyan érzésem, hogy ez nem fog megtörténni. És ha Mike Peterson 19. lett, akkor szinte biztos, hogy a sajtóban közimádatnak örvendő Poz kb Top 10 körül lesz majd.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb védő a az 1999-es csapatból, a CB Aaron Beasley lett a 20. a listán.
 www.youtube.com/watch?v=Zm0cwSz3XuM
Abban az évben 6 pickje volt, ebből 2-t vitt vissza TD-re. És 15 INT-jével még mindig 2. a csapat történetében Mathis mögött.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazuk van. A 2014-es class nagyon jo volt, tobb premierposzton is erkezett remek jatekos a ligaba, Telvin viszont csak egy off ball LB. Hiaba jo, o nem egy Kuechly, igy a posztjabol fakadoan teljesen ertheto, hogy nem fert be. Attol meg nem alulertekelik, csak a fontosabb posztokon egy jo jatekosra hamarabb bok ra az ember.
Stez
Mondod ezt úgy, hogy - biztos vagyok benne, hogy nem tudod mivel értesz egyet, mert nem hallgattad meg a podcastot. 😊 Hogy ne is kelljen, felsorolok párat, akiket előbbre tettek: Malcolm Butler, Allen Robinson, Clinton-Dix. És addig oké, hogy irányítóból a szart is kivisszük első körben, mert összehasonlíthatatlanul a legfontosabb poszt, de csak Garoppolo-t vitték ki tizenvalahol, viszont Carr kimaradt az első körből.

Mindegy, Smith megérdemli, hogy Jags top25 legyen feltétlenül.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb még a fórumozók számára is régi ismerős kapott helyett a legjobb 25 Jaguars játékos listáján: Josh Scobee.
 www.youtube.com/watch?v=Ql-gZkgcdn4
Reméltem, hogy legalább 1 ST-s beszavaznak, és ha igen, akkor az ő lesz. Van egy olyan érzésem, hogy 12 támadó, 12 védő és Scobee fogja alkotni a Top 25-t. Ha így lesz, a 20 és 11 között a védők, 10 ás 1 közöt a támadók fognak dominálni.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Simms-nek orulok. A rangsorban pedig ha keves ideig itt levo jatekosok es benne lesznek, akkor kivancsi leszek, hogy pl A-Rob, Telvin benne lesznek-e.
winston
A-Rob szerintem a tehetsége alapján simán top5 is lehetne, de olyan szerencsétlen volt az itteni 4 éve, hogy kb. 1, maximum másfél jó éve volt összesen, azzal azért egy franchise top25-be merész lenne ha be tudna kerülni.

Telvin viszont szerintem oda való. Épp a minap hallgattam Zoliék podcastját, a 2014-es évet draftolták újra. Nem tudom miért - lehet, hogy a mostani történetek miatt - de szerintem nagyon alul becsülték, az első kör végén "alig ment ki" náluk. Szerintem meg a Watt, Donald, Mack féle hof kaliberű 6-8 játékos után ő is ott van úgy 10 hasonló játékossal egy kalapban. Ízlés és pofonok - meg csapat need -, hogy 8 vagy 18 legyen, de hogy alig férjen be az első körbe, az furcsa volt.
peterk2005
Igazuk van. A 2014-es class nagyon jo volt, tobb premierposzton is erkezett remek jatekos a ligaba, Telvin viszont csak egy off ball LB. Hiaba jo, o nem egy Kuechly, igy a posztjabol fakadoan teljesen ertheto, hogy nem fert be. Attol meg nem alulertekelik, csak a fontosabb posztokon egy jo jatekosra hamarabb bok ra az ember.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Simms-nek orulok. A rangsorban pedig ha keves ideig itt levo jatekosok es benne lesznek, akkor kivancsi leszek, hogy pl A-Rob, Telvin benne lesznek-e.
winston
A-Rob szerintem a tehetsége alapján simán top5 is lehetne, de olyan szerencsétlen volt az itteni 4 éve, hogy kb. 1, maximum másfél jó éve volt összesen, azzal azért egy franchise top25-be merész lenne ha be tudna kerülni.

Telvin viszont szerintem oda való. Épp a minap hallgattam Zoliék podcastját, a 2014-es évet draftolták újra. Nem tudom miért - lehet, hogy a mostani történetek miatt - de szerintem nagyon alul becsülték, az első kör végén "alig ment ki" náluk. Szerintem meg a Watt, Donald, Mack féle hof kaliberű 6-8 játékos után ő is ott van úgy 10 hasonló játékossal egy kalapban. Ízlés és pofonok - meg csapat need -, hogy 8 vagy 18 legyen, de hogy alig férjen be az első körbe, az furcsa volt.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Simms-nek orulok. A rangsorban pedig ha keves ideig itt levo jatekosok es benne lesznek, akkor kivancsi leszek, hogy pl A-Rob, Telvin benne lesznek-e.
winston
Simmsnek én is örülök. Rosszat biztos nem tesz a WR depthünknek.

Telvin és A-Rob. Érdekes felvetés, bár A-Robnak igazából 1 kiugróan jó szezonja volt(2015), szerintem elkapóból csak a Thunder & Lightening duó (Jimmy Smith és a mostani WR edző Keenan McCardell) fog bekerülni. Telvinnek ott lenne a helye, de lehet ahogy a helyi média tagjainál kiverte a biztosítékot az, ahogy az önkéntes száműzetését intézte. Ha a szavazás még az előtt volt, akkor bent lehet. Majd kiderül. Viszont Poz szinte biztos ott lesz a Top 25-ben. És ha már LB-k arra kíváncsi leszek, akkor Mike Peterson vagy Kevin Hardy bekerül-e a listára - az egykori 1/2-es pickünk volt első csapatos All-Pro is a 1999-es szezonban. Ha mondjuk Hardy, Poz és Daryl Smith is bekerül, akkor szerintem csak ők 3-an fogják képviselni az LB sort a listán.

A védőkből a már felkerült Smeenge és Walker mellé én még a DL sorból a 90-es évek sackgyárát, Tony Brackenst, a Stroud-Henderson duót és Calaist várom, az LB sorba Hardyt, Pozt és Daryl Smitht, a secondaryből pedig Mathist, Ramseyt és Donovan Dariust.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Simms-nek orulok. A rangsorban pedig ha keves ideig itt levo jatekosok es benne lesznek, akkor kivancsi leszek, hogy pl A-Rob, Telvin benne lesznek-e.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Marcus Simms átment a fizikain, és alá is írt, szóval a WR hivatalosan is a jaguars játékosa. A UCF UDFA rookie elkapója, Dredrick Snelson mehet IR-re miatta, ha nem kell senkinek waiveren.


A 22. az a Gary Walker lett, aki Henderson és Stroud előtt volt egyszemélyes szörnyeteg a védőfal közepén 1999 és 2001 között.
 www.youtube.com/watch?v=evK_ifC92gw

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kik lesznek a top3-ban?
Tippek sorrend nélkül?
Az enyém: Taylor, Boselli, Mo-Jo.
Sobri Jóska
Én Mo-Jo helyett a Henderson-Stroud páros egyiket raknam be, de mivel úgyse tudnak választani közülük, ezért majd 4-5 helyre kerülnek. 😊
somoskovig
Meglepődnék, ha nem a Boselli - Fred Tayor duó végezne az első 2 helyen ebben a sorrendben. Brunell és Jimmy Smith követheti majd őket (Jimmynek simán ott lenne a helye az első 3-ban, talán még Freddie T elé is beférne, de a pályán kívüli ügyei miatt - börtön - így Marknak több esélye van a dobogóra).
MJD lehet még benne majd a Top 5-ben, de nem volnék meglepve, ha valahol a 6. - 7. helyen végezne, és 1 vagy 2 védő megelőzné.
Szerintem a remek DT duó Top 10 közelben lesz, de van egy olyan érzésem, hogy Rashean Mathis és/vagy Daryl Smith is megelőzheti majd őket.

Arra meg én leszek kíváncsi, hogy a mostani keretből lesz-e bent valaki. 2 embert várok oda - Calaist és Jalent.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 10 267 — 49ers GM
Kik lesznek a top3-ban?
Tippek sorrend nélkül?
Az enyém: Taylor, Boselli, Mo-Jo.
Sobri Jóska
Én Mo-Jo helyett a Henderson-Stroud páros egyiket raknam be, de mivel úgyse tudnak választani közülük, ezért majd 4-5 helyre kerülnek. 😊

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Kik lesznek a top3-ban?
Tippek sorrend nélkül?
Az enyém: Taylor, Boselli, Mo-Jo.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik az áltatunk is megfigyelt pót draft prospect (aki végül nem kelt el a supplemental drafton) Marcus Simms végül a Jags játékosa lesz! És nem is kellett érte draft picket beáldozni!
 twitter.com/TomPelissero/status/1149027099761623040


Egy nagyon is ismerős név, David Garrard lett a 23. a "franchise 25 legjobb játékosa" listán.
 www.youtube.com/watch?v=0_JbEqVar9o
Gondolom rajta kívül csak Mark Brunell lesz bent a Jags QB-k közül, ő majd valahol a top 5 környékén kerül elő.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 24. Joel Smeenge lett, aki tagja volt az 1. szezonban pályára lépett Jagsnek, és a 96-ban érkezett Tony Brackensszel és Jeff Lagemannel közösen ők voltak a kezdetekben a Jags legjobb pass rusherei.
 www.youtube.com/watch?v=x7hjVfUj4aQ
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 25. szezon tiszteletére a jacksonvillei média szavazatai alapján össze lett állítva egy lista a franchise történetének 25 legjobb játékosáról. A 25. az egykori remek G Chris Naeole lett, akinek Freddie T és MJD sokat köszönhet.
 www.youtube.com/watch?v=67aTUNz04vE
Wow, még a jó öreg Vic Ketchmant is előkeresték egy kis méltatáshoz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Újabb intő jel, hogy közeleg az apokalipszis. A kapitális baromságok koronázatlan királya, Walterfasz Jaguars szezonbeharangozója... teljesen vállalható és meglepően pontos!
 walterfootball.com/offseason2019jax.php
Jó, (ha jól tudom civilben Phily fan) kb annyira elfogult Foles felé pozitív irányban, mint amennyire rühelli Bortlest, de még így is teljesen vállalható írás, tőle meg különösen. Még a csapategységek csillagozási rátája is nagyjából rendben van. A jósolt szezonmérleget is elfogadnám (kis szerencsével még elég is lehet a PO-hoz, ott meg tudjuk BDN mire képes. 😊 )
iktriad
nagy divat a Cserepinszki Kempbell párost fikázni, de gyakorlatice mára full expertek, úgy hogy a kitömött mmqb, draftwire, draftnetwork espéen meg az official is elbújhat az ágyalá

 www.fantasypros.com/nfl/accuracy/mock-drafts.php
sutianap
Olyan felmérést nem tudsz esetleg, ami nem a drafthoz, hanem utólagos re-drafthoz (beválási mutatóhoz) méri ezeket az experteket? Mert ugye elvileg az is előfordulhat, hogy egy szaki ugyan rosszul szerepel, sokat téved a drafthoz képest, viszont pár évvel később, utólag kiderül, hogy az ő boardja jobb volt, mint amit az NFL IRL produkált. 😊

(Sajnos kétlem, hogy lenne ilyen publikált stat, túl kényelmetlen lenne, ha kiderülne, hogy 1-2 outsider jobb scout, mint az ezernyi emberrel sok tízezernyi órát beleölő NFL. 😊 )
peterk2005
Szerintem nincs ijen, mer már rohadt sok múlik azon mejik programba kerül be a játékos.
Másrészt a mock is egy parasztvakítás, tulajdonképp csak az első körröl szól, ahol a top tizet nagyanyám is tudja vakon, Tehát ha nagyon csűrik akkor az expertnek mondottak is ojan 80 százalék körül vannak, tehát be tudnak rakni sacc 25 játékost az első körbe. Ezér célravezetőbb, a bigboardoknál vakarászni, bár manapság nemszívesen hoznak le 150nél többet a komolyabbak. De a Roughdraft - Guru - Gil bácsi szentháromságban lehet mozogni, s talán a Patseseket meg az USATodayt fölvenni.

 zonecoverage.com/2018/featured/who-constructed-the-best-big-board-of-the-2015-nfl-draft/

Még egy pitymallatra visszatérve a mockokra, szóva az általam hőnszeretett alltime top3as mock a EatDrinkandFootball, úgy hogy egyébként náluk lakonikusabb és lustább writereket nem láttam, szóva úgy húzza be, hogy a draft napján délben hozza ki a mokkot, de Csárli Kembell se a márciusival nyert, hanem az aznapival és a pikkek egy része addigra kiszivárog....

ennyit a tudományról

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabb intő jel, hogy közeleg az apokalipszis. A kapitális baromságok koronázatlan királya, Walterfasz Jaguars szezonbeharangozója... teljesen vállalható és meglepően pontos!
 walterfootball.com/offseason2019jax.php
Jó, (ha jól tudom civilben Phily fan) kb annyira elfogult Foles felé pozitív irányban, mint amennyire rühelli Bortlest, de még így is teljesen vállalható írás, tőle meg különösen. Még a csapategységek csillagozási rátája is nagyjából rendben van. A jósolt szezonmérleget is elfogadnám (kis szerencsével még elég is lehet a PO-hoz, ott meg tudjuk BDN mire képes. 😊 )
iktriad
nagy divat a Cserepinszki Kempbell párost fikázni, de gyakorlatice mára full expertek, úgy hogy a kitömött mmqb, draftwire, draftnetwork espéen meg az official is elbújhat az ágyalá

 www.fantasypros.com/nfl/accuracy/mock-drafts.php
sutianap
Olyan felmérést nem tudsz esetleg, ami nem a drafthoz, hanem utólagos re-drafthoz (beválási mutatóhoz) méri ezeket az experteket? Mert ugye elvileg az is előfordulhat, hogy egy szaki ugyan rosszul szerepel, sokat téved a drafthoz képest, viszont pár évvel később, utólag kiderül, hogy az ő boardja jobb volt, mint amit az NFL IRL produkált. 😊

(Sajnos kétlem, hogy lenne ilyen publikált stat, túl kényelmetlen lenne, ha kiderülne, hogy 1-2 outsider jobb scout, mint az ezernyi emberrel sok tízezernyi órát beleölő NFL. 😊 )

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
nagy divat a Cserepinszki Kempbell párost fikázni, de gyakorlatice mára full expertek, úgy hogy a kitömött mmqb, draftwire, draftnetwork espéen meg az official is elbújhat az ágyalá
sutianap
Ettől függetlenül Walter még mindig egy kapitális fasz, élén a teóriagyártásaival, amihez évekig ragaszkodik, akkor is, ha semmi köze a valósághoz(Campbell legalább ezt nem csinálja, így egy fokkal elviselhetőbb).
A kedvencem, amikor insidernek próbálja mutatni magát, aztán a beat writerek az orrára koppintanak. Kb ő a szegény ember Jason LaCanforája - micsoda párhuzam. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 292 — capitaine du château de Vienne 1487
Újabb intő jel, hogy közeleg az apokalipszis. A kapitális baromságok koronázatlan királya, Walterfasz Jaguars szezonbeharangozója... teljesen vállalható és meglepően pontos!
 walterfootball.com/offseason2019jax.php
Jó, (ha jól tudom civilben Phily fan) kb annyira elfogult Foles felé pozitív irányban, mint amennyire rühelli Bortlest, de még így is teljesen vállalható írás, tőle meg különösen. Még a csapategységek csillagozási rátája is nagyjából rendben van. A jósolt szezonmérleget is elfogadnám (kis szerencsével még elég is lehet a PO-hoz, ott meg tudjuk BDN mire képes. 😊 )
iktriad
nagy divat a Cserepinszki Kempbell párost fikázni, de gyakorlatice mára full expertek, úgy hogy a kitömött mmqb, draftwire, draftnetwork espéen meg az official is elbújhat az ágyalá

 www.fantasypros.com/nfl/accuracy/mock-drafts.php


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy kis múltidézés a talán legnagyobb 1 meccses mitikus figurával a Jaguars történetében, aki a kérdéses találkozó keddjén még civilben ült otthon a traktorján a távoli Minnesotában, amikor a szakvezetés felhívta, hogy sürgősen kéne az akkori OC-nk Dirk Koetter támadófilozófiáját valamelyest ismerő (Todd volt nem sokkal korábban a Jags játékosa) irányító. 😊
 twitter.com/BigCatCountry/status/1147197078797524992
Emlékszem mennyi katasztrófaturista volt akkor az eredménykövetőben, mert mindenki viccmeccsre számított, ehhez képest az akkor már 5 éve NFL meccsen nem kezdő vikingképű QB még a 4. negyedben is 1 pontos hátrányban tartott minket. Aztán jött egy csúnya pick six hogy ne legyen szép vége a sztorinak, de így is nagy élmény volt. Itt az összefoglaló a meccsről emlékeztetőül.
 www.nfl.com/videos/nfl-game-highlights/09000d5d81b932e6/GameDay-Jaguars-vs-Chiefs-highlights
(Azt csendben teszem hozzá, ha valahogy mégis győzelemre vezette volna a csapatot Traktoros Todd a Chiefs ellen, a Jags megnyerte volna az AFC Southt abban az évben, hiszen csak 1 győzelem hiányzott aplayoffhoz és a div elsőséghez..).

Újabb intő jel, hogy közeleg az apokalipszis. A kapitális baromságok koronázatlan királya, Walterfasz Jaguars szezonbeharangozója... teljesen vállalható és meglepően pontos!
 walterfootball.com/offseason2019jax.phpiktriad
Mielőtt valaki megkérdezné: nem én írtam a cikket, és nem is ebből fordítottam azt, amit tegnap írtam. 😀
peterk2005
Fel se merült bennem ilyesmi. Bár olyan alapos ez a szezonbeharangozó, amilyen te szoktál lenni, és ami Walterfasztól egyáltalán nem megszokott. Hm....Egész biztos, hogy nem te írtad a cikket? 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Újabb intő jel, hogy közeleg az apokalipszis. A kapitális baromságok koronázatlan királya, Walterfasz Jaguars szezonbeharangozója... teljesen vállalható és meglepően pontos!
 walterfootball.com/offseason2019jax.phpiktriad
Mielőtt valaki megkérdezné: nem én írtam a cikket, és nem is ebből fordítottam azt, amit tegnap írtam. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)