Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A legjobb védő az All Top 25 listán, Tony Brackens lett a 6. (ahogy az várható volt)
 www.youtube.com/watch?v=oHZDbTH3yFs
Érdekes, hogy a jags elsősorban, mint jó védelmű csapat él az NFL szurkolók emlékezetében az elmúlt 2 évtizedben, ehhez képest a Top 5-ben csak támadók(Bosellli, Fred, Jimmy, Brunell, MJD) lesznek.
Brackens egyébként a sack(55) és forced fumble(28) és fumble recovery(13) csapatrekordot is tartja(remélem Yannick marad annyi ideig nálunk, hogy ezeket mind megdöntse - UGYE JAGS FRONT OFFICE? ), és mint látható a videóból a pickekben is se volt rossz.

Ha már pass rusherek, Calais érdekes megjegyzése Quincy Williamsről
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154828144832069632

A nap meglepő fejleménye - A.J. Cann cserecenterként(!) dolgozik ma a csapattal! Brandon Thomas van fent LG-ben helyette!
 twitter.com/mistochristopho/status/1155100180431159296

Foles -> Westbrook és Ramsey volt rajta.
 twitter.com/mistochristopho/status/1155112052219949057

Itt ne csak Fournettere figyeljük, hanem Myles Jackre is, micsoda blokk az MLB_nktől
 twitter.com/mistochristopho/status/1155115362930892801

Wyatt, Josh Allen ÉS Taven Bryan update csak most, csak neked:

Allen ma a kezdőkkel edz.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1155111740125917185
Bryanről már nem ennyire pozitív hír jött.
 twitter.com/mistochristopho/status/1155114039766396934

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pete Prisco benyomásai az edzőtáborunkon látottakból egy hosszú cikkbe sűrítve:
 www.cbssports.com/nfl/news/inside-jaguars-camp-turning-the-page-on-an-ugly-2018-paying-yannick-ngakoue-leonard-fournettes-rebound-and-more/
A játékosok elég őszintén beszélnek benne arról, hogy sokaknak tavaly az egyéni érdek elvonta a figyelmét a csapatról és hogy Foles jelenléte nyugtatólag hat az öltözőre. Az talán a legérdekesebb megjegyzés, hogy Prisco szerint Calais tavaly megpróbált rendet tenni az öltözőben, de pár fiatal semmi tiszteletet nem mutatott az irányába ez ügyben. Vajon kik(Fowler? Gipson? Jalen? Telvin?) lehetettek ezek?
Prisco szerint Ngakoue előbb, mint utóbb ki lesz fizetve (ehhez képest Phillip Heilman szintén pénteken úgy gondolta, hogy Ngakoue idén a rookie szerződését fogja kitölteni és franchise taget kap jövőre...). Én az előbbinek örülnék egy problémával kevesebb lenne.
Azt is megjegyezte, hogy amennyire tetszetős a fal közepe Foles előtt, annyira ad okot az aggodalomra az OT poszt mindkét oldalon.
Ja és Prisconak egyelőre nagyon tetszett az amit Ronnie Harrisontól látott.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1154899623993073665

Ha már új szerződések, érdemes megjegyezni Myles Jack kapcsán, hogy Bobby Wagnerhez 2 órája vágott a Seahawks egy 54 milliós, 40 milliós garantált összeggel járó szerződéshosszabbítást 3 évre. Sokkal olcsóbb Myles se lesz majd, ha meg akarjuk tartani. És elnézve mennyire Myles Jack függő lesz idén az LB részleg (Szintén Heilman szerint Foles mögött eaglesmcnabb kedvence a 2. legfontosabb ember, akit nem veszthet el a Jags, mert annyira nincs mellett senki most, hogy se Telvin, se -egyelőre- Jack Ryan nem bevethető, hogy az őszintén szólva kétségbe ejtő), tényleg remélem, hogy meg akarjuk őt is tartani hosszabb távon - valahogy....

Hurns és Corey Grant után még egy ex-jaguár, Corey Robinson is új szerződést kapott pénteken. Hogy az ki? Ő volt Ereck Flowers kezdő OT párja az utolsó Jags meccsen a tavalyi szezonban. Most újra csapattársak Flowersszel a Redskinsben.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hé Wyatt - itt az idei első TC-s TAVEN BRYAN UPDATE!!!
 twitter.com/mistochristopho/status/1154763793093857280


Deion Sanders is megjárta a TC-nket - interjú Bouyevel.
 www.jaguars.com/video/deion-sanders-1-on-1-with-corner-back-a-j-bouye-at-jacksonville-jaguars-camp

Utána meg tartott egy hosszabb beszédet a DBinknek is
 www.jaguars.com/video/hall-of-fame-corner-back-deion-sanders-pumps-up-jacksonville-jaguars-defensive-b

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ahogy várható volt, jelenlegi WR edzőnk, Keenan McCardell lett a 7. a listán.
 www.youtube.com/watch?v=6s6HP-IsZ-w
És úgy nézzük a highlightjait, hogy Thunder volt a gyengébb WR a 2 Thunder és Lightening párosból..... Coughlin nem véletlenül tiszteli annyira, TC szerint Keenan volt a legkeményebb srác, akit valaha edzett. Reméljük, hogy a maximalista mentalitása átragad a tanítványaira. Prisco szerint DeDe Westbrookon látható már Keenan kéznyoma.
 twitter.com/PriscoCBS/status/1154525197971554304

Ha már elkapók, a Foles->Conley páros kezd bemelegedni nálunk is.
 twitter.com/Jaguars/status/1154762738792587265

De azért nem minden öröm és kacagás volt az offense részére. Foles dobott picket is Breon Bordersnek (ki? 😊 ) .
 twitter.com/mistochristopho/status/1154748754068680705
Nos, Breon Bordersnek volt egy másik pickje is, azt Gardner Minshewtól szedte le.

A csütörtökön igazolt Fish Smithson pedig McGought pickelte.

Aztán a dolgok idáig fajultak. Yikes.
 twitter.com/mistochristopho/status/1154767125514469378

Ma "csak" a Lee, Cam Robinson, Jake Ryan trió nem edzett, Myles jack is elkezdte ma a TC-t.

Ex-jaguár hírek. Corey Grant a Packersben kötött ki, ahol pont az a Nate Hackett az OC, aki iszonyú jól tudta használni.

Hurns pedig a Dolphinsba írt alá 1 évre, őt majd láthatjuk a preseasonban ellenünk a Sport Tv-n augusztusban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom a Ramsey - Golden Tate tesó párosnál már jön a 2. baba is (az első tegnap volt 1 éves, és ott volt az apja 1. edzésén is).
 twitter.com/ChrisPorterFCN/status/1154414623191269376


Tegnap "hozd magaddal a családod" nap lehetett, mert Josh Wells, Bouye és Lerentee McCray gyereke is ott volt a pályán.
 twitter.com/TDickman89/status/1154464277329088512
Coughlin mióta enged ilyesmit? Meglágyult az ezredes fejeszíve? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A csütörtökön nálunk járt Josh Robinson végül kapott szerződést, és mellé jött még egy DB, a S Anthony “Fish” Smithson aki a Redskinsben játszott 2017-ben és tavaly a Vikesban és a Cardinalsban practice squados volt. Nem küldtünk el senkit, vagy a 2 PUP-s(Lee, C.Robinson) vagy Yannick és Telvin miatt, ezt nem tudom biztosan. Az tuti, hogy a kereten 90-en vannak jelenleg.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem kéne leigazolni ez esetben Mrs. Folest is? 😊
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154433969909325825
Torinak biztos nem szólnának be az ellen DB-i. Vagy ha igen, akkor max megpróbálnák felszedni. 😊

Egyébként Foles megint frizurát váltott, ez a tengerészgyalogos séró jobb, mint a tavaszi volt.
 twitter.com/Jaguars/status/1154411813490102273

Jake Ryan nem mostanában fog visszatérni, de műteni nem kell.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154433560738246656
Az LB sorunk igencsak vékonyka lesz így egy darabig... Nem kéne szólni Poznak, vagy ami még jobb lenne Telvinnek, hogy sürgősen kéne 2 segítő kéz...


Tessék Wyatt, csak most, csak neked mai felvétel a jó Josh Allenről.
 twitter.com/BenMurphyTV/status/1154373495553515520

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik: mesélj nekem valami szépet Bryanről és Allenről lécce
Wyatt
Bryanről nincs semmi infóm, Allen ma limitáltan, de edzett.


Simán be lehetne neki ajánlani egy 96 millió/5 év/ 60 garantált szerződést teljesítmény bónuszokkal, mint amit Foles is kapott. Nem tudom mi ebben a nehéz. A (feltehetőleg 3) év és nem garantált(!) 50 millió az első 2 évben azt is tükrözni, hogy nem teljesen bíznak benne(de vajon miért nem? Nem sérülékeny, keményen dolgozik, nem pofázik, évről évre fejlődik, mindenki azt mondja, hogy baromi sok filmet néz és remekül elemzi is azokat, és a statjai/hatása a védelemre önmagáért beszél) míg egy 5 éves ajánlat már stabilitást jelentene.iktriad
Yes yes. Ha meg akarják tartani, akkor egyszerűen semmi de semmi értelme 3 évvel próbálkozni. Mert ha tényleg 3 éves ajánlatot adtak, akkor abban ugyanannyi a rizikó mintha egy öt évest tettek volna le eléje, viszont előnyök nélkül (nincs olcsó 4. és 5. év). Ha meg valami 1+1+1 vagy hasonlót raktak az asztalra, akkor tényleg inkább az a kérdés, hogy meg akarják-e egyáltalán tartani?
peterk2005
Ha nem akarják komolyan megtartani, akkor nagyobb barmok, mint hittem. A 3 év lehet lehet az új kedvence Coughlinéknak, Bortles és Cann is ennyit kapott pl. De Yannick azért nem éppen az ő kategóriájuk.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ik: mesélj nekem valami szépet Bryanről és Allenről lécce

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Simán be lehetne neki ajánlani egy 96 millió/5 év/ 60 garantált szerződést teljesítmény bónuszokkal, mint amit Foles is kapott. Nem tudom mi ebben a nehéz. A (feltehetőleg 3) év és nem garantált(!) 50 millió az első 2 évben azt is tükrözni, hogy nem teljesen bíznak benne(de vajon miért nem? Nem sérülékeny, keményen dolgozik, nem pofázik, évről évre fejlődik, mindenki azt mondja, hogy baromi sok filmet néz és remekül elemzi is azokat, és a statjai/hatása a védelemre önmagáért beszél) míg egy 5 éves ajánlat már stabilitást jelentene.iktriad
Yes yes. Ha meg akarják tartani, akkor egyszerűen semmi de semmi értelme 3 évvel próbálkozni. Mert ha tényleg 3 éves ajánlatot adtak, akkor abban ugyanannyi a rizikó mintha egy öt évest tettek volna le eléje, viszont előnyök nélkül (nincs olcsó 4. és 5. év). Ha meg valami 1+1+1 vagy hasonlót raktak az asztalra, akkor tényleg inkább az a kérdés, hogy meg akarják-e egyáltalán tartani?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Enyhén meglepő, hogy Rashean Mathis "csak" a 8. a listán. Én őt a legrosszabb esetben a 6. helyre vártam, ehhez képest még a védők közül is lesz előtte valaki (a Jags legtöbb sackkel rendelkező játékosa, Tony Brackens).
 www.youtube.com/watch?v=qdT1_uYmaM8
Sokszor basztatják Gene Smitht az FCS pickjei miatt (amikor Mathist vittük a 2. körben 2003-ban az egyértelműen Gene javaslata volt, ezt Rashean anno el is mondta, mikor visszavonult), de vele szépen beletrafált. Ezzel szerintem kb. az is eldőlt, hogy MJD Top 5-ös lesz. Most McCardell és Brackens jön valamelyik sorrendben szvsz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon hány meccset bírna Foles egy ilyen O-line mögött élesben? Én under 5-t mondanék.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154387765229957120
Hol van Jawaan?

Update: na azért
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154406707830935553

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758


Én bírom Ramseyt, meg minden, de a szekunder szégyen kifejezés helyénvaló ide, azt hiszem....
npetiii
Mi lenne, ha nem nőtt volna még fel (ahogy azt állította)? Amúgy bírom a játékát, meg minden.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Armstead szerencsére "sokat" volt a PUP-n.
 twitter.com/JohnReid64/status/1154370968393060352

A ma 55. szülinapját ünneplő Marrone ma azt mondta, szerinte Yannick augusztus 5.ig elő fog kerülni. (Ja, remélhetőleg mert új szerződést kapott...) . Egyébként ő és Yannick kommunikálnak egymással, szóval remélhetőleg így vagy úgy de véglegesen/átmenetileg rendeződik az Ngakoue ügy.
 twitter.com/BrentASJax/status/1154366077972963328
Jake Ryan újra megsérült a nyáron, ezért nem edz. Remek...
 twitter.com/JohnReid64/status/1154367290755997699
Myles jack szintén nem edz ma, mert kisebb betegséggel küzd.

És az egykori Saints, Bucs és Vikes CB Josh Robinson volt nálunk workouton.
 twitter.com/RapSheet/status/1154366066631565312

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
 twitter.com/thecheckdown/status/1153792174439354370


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Miért csak 3 évre akarjuk lekötni az NFL egyik legjobb fiatal pass rusherét?... Nem csoda, hogy Yannick és az ügynöke ezt nem fogadta el.
iktriad
Én nem is értem. Mi értelme 3 éves szerződést ajánlani, aminek a summája 57 millió, ha ebből 50-et kifizetnek az első két évben? Akkor miért nem ajánlottak mondjuk 5 év 95 milliót, aminek az első két éve - 50 millióval - garantált, aztán a többi meg már nem az? Az nagyjából ott is lenne összegben, ahol a többi volt idén. És ugyannyi elkötelezettséget jelentene a klub részéről, mint ez a 3 éves, és még ráadásul 3 év helyett 5 évre kötné a klubhoz a játékost. Semmi értelme.

Szerintem van még valami részlet, amit nem tudunk. Esetleg az az 50 milla messziről szagolva sem lett volna garantált, stb. De ha meg így van, akkor ez olyan mértékű lowball, hogy azt sugallja, hogy a csapat nem is nagyon akar szerződést adni neki.
peterk2005
A vélt szerződés leak egyértelműen a Jags front office taktikája, hogy Yannick tűnjön pénzsóvárnak, de ahogy mondod, ez olyan piti ajánlat, hogy (nem csak) szerintem visszafelé fog elsülni...
 twitter.com/JoeBanner13/status/1154058454887206912

Simán be lehetne neki ajánlani egy 96 millió/5 év/ 60 garantált szerződést teljesítmény bónuszokkal, mint amit Foles is kapott. Nem tudom mi ebben a nehéz. A (feltehetőleg 3) év és nem garantált(!) 50 millió az első 2 évben azt is tükrözni, hogy nem teljesen bíznak benne(de vajon miért nem? Nem sérülékeny, keményen dolgozik, nem pofázik, évről évre fejlődik, mindenki azt mondja, hogy baromi sok filmet néz és remekül elemzi is azokat, és a statjai/hatása a védelemre önmagáért beszél) míg egy 5 éves ajánlat már stabilitást jelentene. Remélem megjön Coughlinék esze, és ha egy AJ Cannt ki tudták tömi alaposan túlfizetett összeggel, akkor meg tudják ezt tenni Yannickkal is....

Amúgy sajnos/szerencsére(?) milyen igaz ez.
 twitter.com/MitchAskelson/status/1154007847325315073

Ezt meg így lábjegyzetbe:
 twitter.com/ShopTalkingWigg/status/1154111118098554881
Ok, akkoriban sokkal több mozgásterünk volt anyagilag, de ha Linder (és Telvin és Hurns) megkapta anno a hosszabbítást, akkor ne Yannickkal kezdjünk már el olcsójánoskodni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Miért csak 3 évre akarjuk lekötni az NFL egyik legjobb fiatal pass rusherét?... Nem csoda, hogy Yannick és az ügynöke ezt nem fogadta el.
iktriad
Én nem is értem. Mi értelme 3 éves szerződést ajánlani, aminek a summája 57 millió, ha ebből 50-et kifizetnek az első két évben? Akkor miért nem ajánlottak mondjuk 5 év 95 milliót, aminek az első két éve - 50 millióval - garantált, aztán a többi meg már nem az? Az nagyjából ott is lenne összegben, ahol a többi volt idén. És ugyannyi elkötelezettséget jelentene a klub részéről, mint ez a 3 éves, és még ráadásul 3 év helyett 5 évre kötné a klubhoz a játékost. Semmi értelme.

Szerintem van még valami részlet, amit nem tudunk. Esetleg az az 50 milla messziről szagolva sem lett volna garantált, stb. De ha meg így van, akkor ez olyan mértékű lowball, hogy azt sugallja, hogy a csapat nem is nagyon akar szerződést adni neki.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TaylorLewan77/status/1154053839974281218?s=19
Borbinho
Lewan jön a Jagsbe? 😊
iktriad
Ramsey a tennessee-i srac nem? 😊
Plusz sztem nincs evi 16 millatok egy OT-ra, bar ha Ngakue-ra nem kell kolteni akkor talan. Ketsegtelen h upgrade lenne a mostani falba.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/TaylorLewan77/status/1154053839974281218?s=19
Borbinho
Lewan jön a Jagsbe? 😊
több mint 5 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/TaylorLewan77/status/1154053839974281218?s=19

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yannick hivatalosan is holdoutol, és végre csináltunk valamit Telvinnel is.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154107898953457665
Van egy olyan érzésem, hogy Telvin Smith (illetve az ő hiánya és fizetése) oldhatja meg a Jaguars Ngakoue problémáját. Főleg így.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1154109584778387460

Egyébként a Jaguars 3 évre(???) évi 19 milliós szerződést tett Yannick elé, ami 50 milliót fizetett volna az első 2 évben (de nem garantáltan).
 twitter.com/TomPelissero/status/1154044832530092032
Miért csak 3 évre akarjuk lekötni az NFL egyik legjobb fiatal pass rusherét?... Nem csoda, hogy Yannick és az ügynöke ezt nem fogadta el.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Stroud végül 1 hellyel előzte meg Hendersont és lett 9.
 www.youtube.com/watch?v=1o2ri6pgmlM
De fura volt a videóban Chargers mezben látni Breest (a hátán). Most már csak 2 védő maradt, a sackgyár Tony Brackens és Rashean Mathis. Tippre holnap Tony Brackens jön,




Én bírom Ramseyt, meg minden, de a szekunder szégyen kifejezés helyénvaló ide, azt hiszem....
npetiii
A Jags twitter accountja szereti a swaget, az más kérdés, hogy ez okos lépés volt-e a részükről. Legalább nem söpörték a szőnyeg alá a dolgot.
Az más kérdés, hogy szerintem Coughlinnál ez úgy kicsapta a biztosítékot, hogy csak na.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én bírom Ramseyt, meg minden, de a szekunder szégyen kifejezés helyénvaló ide, azt hiszem....
npetiii
Gondolom nem Ramsey miatt - ő ilyen, oszt kész 😊 - hanem azért mert a Jags official twitter accountján jelent meg. Utóbbi tényleg "picit" fura. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan


Én bírom Ramseyt, meg minden, de a szekunder szégyen kifejezés helyénvaló ide, azt hiszem....

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Pro Football Talk infói szerint megszakadtak a tárgyalások Yannick és a Jags között és holdout várható Ngakoue részéről.
 profootballtalk.nbcsports.com/2019/07/23/yannick-ngakoue-likely-to-hold-out/
Championship.

Cam Robinson mellett Marqise Lee és az 5. körös rookie RB RyQuell Armstead is a PUP-n kezdi a TC-t.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1153759240751857665