Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb intő jel, hogy közeleg az apokalipszis. A kapitális baromságok koronázatlan királya, Walterfasz Jaguars szezonbeharangozója... teljesen vállalható és meglepően pontos!
 walterfootball.com/offseason2019jax.php
Jó, (ha jól tudom civilben Phily fan) kb annyira elfogult Foles felé pozitív irányban, mint amennyire rühelli Bortlest, de még így is teljesen vállalható írás, tőle meg különösen. Még a csapategységek csillagozási rátája is nagyjából rendben van. A jósolt szezonmérleget is elfogadnám (kis szerencsével még elég is lehet a PO-hoz, ott meg tudjuk BDN mire képes. 😊 )
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
7 nagyon részletes elemzés a 7 idei draft pickünkről egy csokorba szedve.
 twitter.com/BigCatCountry/status/1147128747193262080
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A Patsnel a vedelem es a tamadosor is rendre kiemelkedo, pedig az emberanyagra rendre jon kifogas.Wyatt
A Pats is évről évre más erejű, csak hát amíg Manning játszott a Coltsban / Broncosban, addig a "szarabb" Colts / Broncos is contender volt. Bostonban meg van egy Brady és még van neki mellé egy Belichickje is. Nincs értelme összevetni azt a helyzetet a Jags helyzetével.

Szerintem a védelem azért nagyjából megbecsülhető, hogy mire lesz képes. Sokat fog persze számítani, hogy mentálisan élesek lesznek-e végig, vagy összeesnek, és hogy mennyire sikerül egészségesnek maradni. De feltéve, hogy nem lesz nagy baj, akkor a védelem szerintem szépen hozni fogja magát. A #1 túlzás szerintem is, de az 5. környéke elérhető.

Idén még sokkal nagyobb kérdőjel az offense. Foles "legenda" lett Phillyben, de azért az a 21TD, 12INT amit összehozott Wentz helyére beugorva azt súgja, hogy ő egyedül azért aligha fogja megoldani. Neki nagyon kell, hogy megsegítsék. Defilippo papíron az elérhető legjobb jelölt volt erre. Csak ugye nehéz hova tenni azt a tavalyi Vikes offense-t. És, hát a Phillyben rengeteg segítsége volt a pályán is. Faltól, futójátékon át elkapókig. Itt nem lesz annyi segítsége. Szóval fejes a - majdnem - ismeretlenbe, aztán majd meglátjuk.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Patsnel a vedelem es a tamadosor is rendre kiemelkedo, pedig az emberanyagra rendre jon kifogas.

Na de itt meg itt van Taven Bryan es Josh Allen is. Minden adott tehat az n1 defense-hez
Wyatt
Úgy könnyű, hogy a támadósorban ott van a megöregedni továbbra sem akaró Brady, a védelemnél pedig a Belichick. 😉

És én beérném egy Top 5 védelemmel is, ha Foles+Fournette és a többiek tudnak hozni egy közepes vagy kicsivel jobb támadójátékot Az talán elég lehet arra, hogy visszatérjünk a playoffba.
Egyébként szerintem a realitás a Jags D számára a Top 10 második fele lesz idén. Illetve kíváncsi leszek, hogy Dom Capers tud-e valami pluszt hozzárakni (és lehetőleg nem elvenni) Wash védelméhez idén.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A Patsnel a vedelem es a tamadosor is rendre kiemelkedo, pedig az emberanyagra rendre jon kifogas.

Na de itt meg itt van Taven Bryan es Josh Allen is. Minden adott tehat az n1 defense-hez

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 039 — Jaguars fan
Ha új edző, új séma lenne akkor én is így gondolnám. De egy évek óta ugyanazzal az edzővel, ugyanabban a sémában, és alapjaiban ugyanazzal a játékosállomány-maggal játszó védelem esetén azért már olyan túl sok ismeretlen nincs. Ez a védelem nem fog mást játszani, mint az elmúlt években. A tojásfociban a védelmet a legnehezebb évről évre szinten tartani, legalábbis ha a szint az NFL legjobbja. Itt tényleg alapvetően az dönthet, hogy milyen a játékosállomány minősége a fiatalodó / cserélődő posztokon. És persze a sérülések, mert egy "NFL legjobb" védelmet igen nehéz - kb. lehetetlen - összehozni, ha a kulcsjátékosok egyike vagy másika kiesik.

Big dick Nick-en - is - sok fog múlni. Ha az offense életre kelne a tavalyihoz képest, az segítené a védelmet is.
peterk2005
Én is pont ebben látom az esélyét annak, hogy top védelem legyen. Ha támadók adnak időt nekik pihenni, jobbak lesznek. Ha látják az ellenfélre veszélyes támadások esélyét, akkor motiváltabban küzdenek majd, mert már nem egyedül kell megoldani mindent. Bizakodó vagyok! 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha új edző, új séma lenne akkor én is így gondolnám. De egy évek óta ugyanazzal az edzővel, ugyanabban a sémában, és alapjaiban ugyanazzal a játékosállomány-maggal játszó védelem esetén azért már olyan túl sok ismeretlen nincs. Ez a védelem nem fog mást játszani, mint az elmúlt években. A tojásfociban a védelmet a legnehezebb évről évre szinten tartani, legalábbis ha a szint az NFL legjobbja. Itt tényleg alapvetően az dönthet, hogy milyen a játékosállomány minősége a fiatalodó / cserélődő posztokon. És persze a sérülések, mert egy "NFL legjobb" védelmet igen nehéz - kb. lehetetlen - összehozni, ha a kulcsjátékosok egyike vagy másika kiesik.

Big dick Nick-en - is - sok fog múlni. Ha az offense életre kelne a tavalyihoz képest, az segítené a védelmet is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ez azért bevállalós kijelentés Haydentől.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1146431031722987521
Legyen igaza, de van egy olyan érzésem, hogy Malik, Telvin és Gipson elvesztését azért meg fogjuk érezni a pályán, főleg az utóbbi kettőt, bár Wyatt lieblingjével kapcsolatban mint Malik pótlék is vannak még fenntartásaim.
iktriad
Nem azt mondta, hogy “a legjobb emberekből álló”, hanem azt, hogy “a legjobb védelem”.
A kettő igen ritkán esik egybe.
Sobri Jóska
Ez odáig rendben is van, csak 3 Pro Bowler kiesése (akik közül kettő 2 éve érte el ezt a státuszt) után ez elég erős vállalás. Hogy csak Hayden sorát nézzem, akármennyire is reménykeltő volt pl. tavaly Harrison, nehezen lehet elmenni a tény mellett, hogy a kezdő safety párosunknak összesen van 10 olyan NFL meccse, ahol kezdtek. Gipson távozásával tartok tőle, hogy újra komoly probléma lesz a TE-k levédekezése. Egy sorral előttük ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy fog kinézni és főleg működni az LB sor Telvin nélkül.

Örülök, hogy Hayden bízik a társakban meg magában, csak aztán nehogy alaposan pofán legyen csapva ez a fene nagy önbizalom a Chiefs elleni szezonnyitón...
iktriad
Te most embereket elemeztél.
Fogalmad nincs -nem is lehet, egyelőre másnak sem-, hogy miként működik együtt x, y, z és a többiek.
Ezt az együttműködést hívják védelemnek.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez azért bevállalós kijelentés Haydentől.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1146431031722987521
Legyen igaza, de van egy olyan érzésem, hogy Malik, Telvin és Gipson elvesztését azért meg fogjuk érezni a pályán, főleg az utóbbi kettőt, bár Wyatt lieblingjével kapcsolatban mint Malik pótlék is vannak még fenntartásaim.
iktriad
Nem azt mondta, hogy “a legjobb emberekből álló”, hanem azt, hogy “a legjobb védelem”.
A kettő igen ritkán esik egybe.
Sobri Jóska
Ez odáig rendben is van, csak 3 Pro Bowler kiesése (akik közül kettő 2 éve érte el ezt a státuszt) után ez elég erős vállalás. Hogy csak Hayden sorát nézzem, akármennyire is reménykeltő volt pl. tavaly Harrison, nehezen lehet elmenni a tény mellett, hogy a kezdő safety párosunknak összesen van 10 olyan NFL meccse, ahol kezdtek. Gipson távozásával tartok tőle, hogy újra komoly probléma lesz a TE-k levédekezése. Egy sorral előttük ember legyen a talpán, aki megmondja, hogy fog kinézni és főleg működni az LB sor Telvin nélkül.

Örülök, hogy Hayden bízik a társakban meg magában, csak aztán nehogy alaposan pofán legyen csapva ez a fene nagy önbizalom a Chiefs elleni szezonnyitón...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ez azért bevállalós kijelentés Haydentől.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1146431031722987521
Legyen igaza, de van egy olyan érzésem, hogy Malik, Telvin és Gipson elvesztését azért meg fogjuk érezni a pályán, főleg az utóbbi kettőt, bár Wyatt lieblingjével kapcsolatban mint Malik pótlék is vannak még fenntartásaim.
iktriad
Nem azt mondta, hogy “a legjobb emberekből álló”, hanem azt, hogy “a legjobb védelem”.
A kettő igen ritkán esik egybe.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez azért bevállalós kijelentés Haydentől.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1146431031722987521
Legyen igaza, de van egy olyan érzésem, hogy Malik, Telvin és Gipson elvesztését azért meg fogjuk érezni a pályán, főleg az utóbbi kettőt, bár Wyatt lieblingjével kapcsolatban mint Malik pótlék is vannak még fenntartásaim.
iktriad
Plusz ha Yannick is holdoutol, meredek lesz, aztán ki rudja marad-e. Azért nem rossz így sem az ember állomány. védelemben, de a Telvin - yannick páros nagyon hiányozna.
winston
Yannick majdnem biztos, hogy ott lesz a TC-n. | Ha nagyon jól alakulnak a dolgok, akár már az új szerződéssel... | A minicamp holdouttal csak egy komoly jelzést küldött a csapatnak, hogy szeretne minél előbb jelentős mennyiségű extra pénzhez jutni.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ez azért bevállalós kijelentés Haydentől.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1146431031722987521
Legyen igaza, de van egy olyan érzésem, hogy Malik, Telvin és Gipson elvesztését azért meg fogjuk érezni a pályán, főleg az utóbbi kettőt, bár Wyatt lieblingjével kapcsolatban mint Malik pótlék is vannak még fenntartásaim.
iktriad
Plusz ha Yannick is holdoutol, meredek lesz, aztán ki rudja marad-e. Azért nem rossz így sem az ember állomány. védelemben, de a Telvin - yannick páros nagyon hiányozna.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez azért bevállalós kijelentés Haydentől.
 twitter.com/AroundTheNFL/status/1146431031722987521
Legyen igaza, de van egy olyan érzésem, hogy Malik, Telvin és Gipson elvesztését azért meg fogjuk érezni a pályán, főleg az utóbbi kettőt, bár Wyatt lieblingjével kapcsolatban mint Malik pótlék is vannak még fenntartásaim.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A Jags (11 másik csapat képviselői mellett) ott volt a West Virginia-i Supplemental Draft prospect, Marcus Simms hétfői workoutján.
 draftanalyst.com/pro-day-workout-marcus-simms
A pótdraftot július 10.- én rendezik.
iktriad
2. korosnek tartjak, egy 3.-4. korert tok jo lenne elhozni, raferne a posztra.
Edit: hopsz, kevertem Jalen Thompsonnal.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jags (11 másik csapat képviselői mellett) ott volt a West Virginia-i Supplemental Draft prospect, Marcus Simms hétfői workoutján.
 draftanalyst.com/pro-day-workout-marcus-simms
A pótdraftot július 10.- én rendezik.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gyorsan kopik a csillogásunk, 2-3 éve még a Jags keretét Top 10-es/5-ös erősségűre értékelte a többség (mínusz a QB szitut...).iktriad
Szerintem teljes joggal. A top5 sem volt túl merész, nyugodtan oda lehetett állítani ezt a rostert bármelyik kiváló másik NFL roster mellé, és ha volt is jobb, megálta mindegyikkel szemben a helyét. Kivéve ugye a QB, de az nehéz ügy. Viszont a többi poszton tolongtak a tehetséges fiatalok. A WR sorról 3 éve azt gondoltam, hogy mostanra az NFL egyik legerősebb egysége lehet, sőt akár a legerősebbje is.

Én azért bízom Khan-ban. Kifejezetten bírom a fejét, üzletembernek is jó, és a csapatból sem csak pénzt akar csinálni. Költ is rá rendesen. Ki fogja ő húzni a csávából a csapatot. Kell ide is egy Dimitroff / Roseman / Dorsey / Colbert / Ballard féle pali és mindjárt más lesz a helyzet. Khan meg fogja találni a saját emberét. Könnyebb jó GM-et találni, mint igazán jó irányítót.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 21 402 — KARTAL CITY CHIEFS örökös fantasy 2. helyezett
0-16
gabokocka
Az nem színtiszta GM szar.


Ryan Grigson
peterk2005
Andrew Luck.

Senki nem draftolt olyan szarul, mint Gene Smith. Senki.
Sobri Jóska
Dehogynem. Beki

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Egy éve még ott voltatok, hogy egy karcos meccsen buktatok el a Super Bowl előtt, kb minden szépnek látszott, nyilván mindenki odamondja a top 4-es csapatra a top 10-es rostert. Ebből sikerült egy olyan betlit nyomnotok, hogy az embernek az az érzése, hogy ez csupán egy ugyanolyan kifutott év volt, mint a Raidersnél a 2016-os. Sem előtte, sem utána évekig semmi

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A PFF-nél a Jaguars kerete a 19. legjobb az értékelésük szerint.
 www.bigcatcountry.com/2019/6/27/18761088/pro-football-focus-ranks-jaguars-roster-19th-best-in-nfl
Gyorsan kopik a csillogásunk, 2-3 éve még a Jags keretét Top 10-es/5-ös erősségűre értékelte a többség (mínusz a QB szitut...).

Amúgy ez egy újabb remek példa arra, hogy a PFF milyen nagy baromságokat tud produkálni. Jalen Ramsey alacsonyabb szezon ratinggel rendelkezik DJ Haydennél, meg Jarred Wilsonnál a tavalyi szezon alapján, Bouye meg alig jobb náluk. WTF?

Ryan Grigson
peterk2005
Andrew Luck.
Senki nem draftolt olyan szarul, mint Gene Smith. Senki.
Sobri Jóska
Ha Luck kihúzása számít 1/1-en, akkor én is kiváló GM lennék. Meg bárki. 😀

Grigson az 5 éve alatt draftolt 38 játékost. Ezek közül jelenleg 11 van az NFL-ben, de közülük is csak 5 kezdő kaliber (Luck, Kelly, Hilton, Geathers, Henry Anderson), a többi valahol a roster megcsípéséért küzd. Felük ki fog esni szeptemberre.

Szóval 5 év alatt 5 kezdőt sikerült Grigson barátnak találnia a 38-ból. Ebből az egyik 1/1. Hát még erre is azt mondom, hogy ha én csináltam volna, akkor is jobban csináltam volna, vak tyúk is talál szemet alapon. 😀 És akkor persze még az FA tevékenységről nem beszéltünk. Trent Richardsonért első kör, rohadt drágán szerződtetett ezer éves aggastyánok hada, akik pályára se nagyon tudtak lépni, meg hasonlók.

Mindegy, nyilván mindenkinek a saját szuvas foga fáj a leginkább. Grigsont csak azért említettem, hogy azért Gene Smith-nek akad riválisa a legrosszabb címért folytatott harcban, ha bekukkantunk minden kő alá. 😊
peterk2005
Vihette volna RG3-t is. 😉
Gene Smith melyik húzása helyett van legitim rosszabb húzás?
Sobri Jóska
Pl. 2010-ben Alualu helyett (aki megjegyzem szép csendben Jalen Ramsey mögött a 2. legjobb 1. körös Jaguars pick lett ebben az évtizedben jelen állás szerint - remélem esetleg Bryan vagy Fournette, de leginkább Josh Allen majd beelőzi a karrierjét tekintve - ez kb mindent el is mond a Jaguars front office 1. körös draftjairól is az elmúlt években...) vihette volna Jared Odrickot. 😊 😊 😊 De Gene utódja, Dave Caldwell "helyre hozta a hibát" amikor adott a "jó" Odricknak egy 43 milliós szerződést pár évvel később.... Amióta elküldtük, Odrick nem talált csapatot, Tyson meg még mindig a ligában van, és pl. elég gyorsan kapott idén is egy új 2 éves szerződéshosszabbítást a Steelerstől.

Amúgy Chris Polian is megérdemelne egy unhonorable mentiont ahogy a Manning éra végén beleállította a földbe a Colts keretét. Szerencsére azóta már ő is nálunk rontja a levegőt...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
Ryan Grigson
peterk2005
Andrew Luck.
Senki nem draftolt olyan szarul, mint Gene Smith. Senki.
Sobri Jóska
Ha Luck kihúzása számít 1/1-en, akkor én is kiváló GM lennék. Meg bárki. 😀

Grigson az 5 éve alatt draftolt 38 játékost. Ezek közül jelenleg 11 van az NFL-ben, de közülük is csak 5 kezdő kaliber (Luck, Kelly, Hilton, Geathers, Henry Anderson), a többi valahol a roster megcsípéséért küzd. Felük ki fog esni szeptemberre.

Szóval 5 év alatt 5 kezdőt sikerült Grigson barátnak találnia a 38-ból. Ebből az egyik 1/1. Hát még erre is azt mondom, hogy ha én csináltam volna, akkor is jobban csináltam volna, vak tyúk is talál szemet alapon. 😀 És akkor persze még az FA tevékenységről nem beszéltünk. Trent Richardsonért első kör, rohadt drágán szerződtetett ezer éves aggastyánok hada, akik pályára se nagyon tudtak lépni, meg hasonlók.

Mindegy, nyilván mindenkinek a saját szuvas foga fáj a leginkább. Grigsont csak azért említettem, hogy azért Gene Smith-nek akad riválisa a legrosszabb címért folytatott harcban, ha bekukkantunk minden kő alá. 😊
peterk2005
Vihette volna RG3-t is. 😉
Gene Smith melyik húzása helyett van legitim rosszabb húzás?

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ryan Grigson
peterk2005
Andrew Luck.
Senki nem draftolt olyan szarul, mint Gene Smith. Senki.
Sobri Jóska
Ha Luck kihúzása számít 1/1-en, akkor én is kiváló GM lennék. Meg bárki. 😀

Grigson az 5 éve alatt draftolt 38 játékost. Ezek közül jelenleg 11 van az NFL-ben, de közülük is csak 5 kezdő kaliber (Luck, Kelly, Hilton, Geathers, Henry Anderson), a többi valahol a roster megcsípéséért küzd. Felük ki fog esni szeptemberre.

Szóval 5 év alatt 5 kezdőt sikerült Grigson barátnak találnia a 38-ból. Ebből az egyik 1/1. Hát még erre is azt mondom, hogy ha én csináltam volna, akkor is jobban csináltam volna, vak tyúk is talál szemet alapon. 😀 És akkor persze még az FA tevékenységről nem beszéltünk. Trent Richardsonért első kör, rohadt drágán szerződtetett ezer éves aggastyánok hada, akik pályára se nagyon tudtak lépni, meg hasonlók.

Mindegy, nyilván mindenkinek a saját szuvas foga fáj a leginkább. Grigsont csak azért említettem, hogy azért Gene Smith-nek akad riválisa a legrosszabb címért folytatott harcban, ha bekukkantunk minden kő alá. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
0-16
gabokocka
Az nem színtiszta GM szar.


Ryan Grigson
peterk2005
Andrew Luck.

Senki nem draftolt olyan szarul, mint Gene Smith. Senki.
Sobri Jóska
Egy GM feladata nem csak a draft, és nem csak a GM feladata a draftolás.
És mellesleg okés, hogy Megatron bejött, de amit top3 pickekkel művelt Millen folyamatában, az nálam lejjebb van Gene Smith-nél.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 058 — #NoStress
0-16
gabokocka
Az nem színtiszta GM szar.


Ryan Grigson
peterk2005
Andrew Luck.

Senki nem draftolt olyan szarul, mint Gene Smith. Senki.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ryan Grigson


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
0-16

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.