Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Felültem a hype vonatra, vajon D.K. Metcalf-ra érdemes lenne odafigyelnie a csapatnak? 1/7-re behúzni? Nekem eléggé boom or bust szagú - abból a minimális infóból amit tudok róla -, de legtöbb jellemzője alapján pont olyan WR1, ami kéne a csapatnak. Sajnos pont a college statjai nem tartoznak ide, inkább a fizikális felépítése.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Plusz mint Bortles legnagyobb magyar fanja, azt hittem prüszkölni fogsz te is Foles ellen. Nem te mondtad, hogy Blake nem megy sehova? Igaz te azt is mondtad, hogy 2018-as idényt a jags nyeri. erre be se jutott a playoffba, sőt...
iktriad
Pont ez az. Mutatom a példát. Ezt a szemléletet szeretném, ha te is mielőbb magadévá tennéd.
Nem a károgás, sopánkodás, siránkozás, latolgatás, hanem töretlen hittel, az általad szörnyűnek tartott tényeket ignorálva, optimistán, bizakodóan tekinteni előre a jövőbe.

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintetek mi lesz Bortles sorsa, ha jön Foles? Nem hiszem, hogy padoztatni kéne 1 évig csak azért, mert sokba kerül elküldeni elcserélni meg szinte lehetetlen. Kb 4 milliót így is fel lehetne szabadítani az elküldésével Ő meg tesztelje a piacot (legalább kiderülne, hogy pocsék QB vagy pocsék Jax edzői stáb 😀 ).
dioadam
megy, ez szerintem nem vitás. kell az a 4 millió. az is biztos szerintem, hogy lesz csapata jövőre, mondjuk a Packers.

Emlékszem szezon közben sokszor volt az az érzésem, és szerintem nem csak nekem, hogy _kicsivel_ jobb, biztosabb QB-val contender lenne a csapat. ezt Foles szerintem hozni fogja. Jó formájában simán, de rossz formában sem lesz közel sem annyira reménytelen, mint Bortles volt idén, meg néha a 2017-es szezonban is azért. Persze ehhez kell az is, hogy a defense is hozza a formáját, de ez szerintem tartható, főleg ha valamit javul az offense.

Valóban nincsenek kiváló célpontjai a leendő QB-nak, bár szerintem sem rossz ez a WR sor, van bennük potenciál, és még a csapat előtt van az FA és a draft, be lehet tárazni még simán. TE-ben nagyon örülnék Jesse Jamesnek, de itt is igaz, hogy még hátravan az offseason, nem most kell jól állni, hanem szeptemberben.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Szerintetek mi lesz Bortles sorsa, ha jön Foles? Nem hiszem, hogy padoztatni kéne 1 évig csak azért, mert sokba kerül elküldeni elcserélni meg szinte lehetetlen. Kb 4 milliót így is fel lehetne szabadítani az elküldésével Ő meg tesztelje a piacot (legalább kiderülne, hogy pocsék QB vagy pocsék Jax edzői stáb 😀 ).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt ugye tudod, hogy mondjuk 20 egybecsengő azonos adatból nem következik a 21. kimenetele?
Például Angliának volt vagy 50 férfi miniszterelnöke, aztán jött Thatcher, aki nő volt, pedig addig sose volt nő. Ezért a választások elött jósolhattad volna azt, hogy még sose volt női prime miniszter, tehát most se valószínű, hogy lesz. De lett. Mivel a következő miniszterelnökök neme bár úgy tűnhet neked, de nem függ az előzőekétől.
Vagy ha egy pénzérmét dobálsz, és 20 alkalommal fej jött ki, a 21. dobás esetén az irás és a fej kijövetelének valószínűsége egyaránt 50%, függetlenül attól, hogy előtte hányszor volt fej.
Semmi köze Foles beválásának a Jax-ben ahhoz, hogy az elmúlt 20 évben más csapatoknál miként vált be egy FA-ról érkező irányító. Egyszerűen az eddigi beválás/be nem válás nem tartalmaz infót a jövőbeni történésekre nézve ebben a konkrét esetben. Semmineműt.
Például a SB érában soha nem jutott SB-ba, de pláne nem nyert SB-t a Michiganre járt irányító Bradyt megelőzően. De ettől még amikor Brady először bejutott, ennek az információnak semmiféle hatása nem volt a meccs kimenetelére.
Ez a fajta megközelítés kb. olyan, mint amikor a gurulós fociban egy VB-selejtezőben 10 éve játszottunk Albániával, akik ellen veretlenek voltunk és addig 100 százalékosak, és a kommentátor ebből következtetgetett, miközben azt megelőzően 1950-ben játszottunk velük utoljára.
Amúgy gurulósban Brazília ellen is 3-1-1- vagyunk, szóval a te logikád szerint 60%, hogy nyerünk és csak 20%, hogy kikapunk, ha holnap játszanánk velük.
Sobri Jóska
Ez mind rendben van, de attól még intő jel, hogy FA QB igazolás általában nem szokott jól elsülni, és általában azért engedik el őket a csapataik, mert vagy öregek, vagy mert nem látnak bennük franchise QB matériát(ez iagz Folesra). Nem beszélve arról az aprócska tényről, hogy Foles mint kezdő QB 1 szezonon át volt sikeres(2013), ha szeptembertől nála volt a karmesteri pálca.
Plusz mint Bortles legnagyobb magyar fanja, azt hittem prüszkölni fogsz te is Foles ellen. Nem te mondtad, hogy Blake nem megy sehova? Igaz te azt is mondtad, hogy 2018-as idényt a jags nyeri. erre be se jutott a playoffba, sőt...
Foles nem fogja a hátára venni a csapatot és egyedül playoffba vinni. Viszont meccseket sem fog sorozatban elveszíteni. A jobb meccsein képes ő maga megnyerni a meccset, a rosszabb meccsein meg annyit megtesz, amit Bortles tudott a jobb meccsein: hogy bár megnyerni nem tudja, de nem ő veszti el.

Az logikus, ellenérv Foles idehozatalával szemben, hogy a csapat cap helyzete pocsék. Mindegy, hogy 18 vagy 24 millió, mindegyik csak úgy gazdálkodható ki, hogy el kell küldeni jópár embert, és valószínűleg a saját fiatalok közül is el kell majd engedni jövőre (legalább) egyet. Viszont, a pénzen kívül mi másban lenne jobb, ha jönne egy fiatal QB a draftról, valószínűsíthetően top10-en belüli pickkel, és megkapná ezt az offense-t? Se jó fal, se jó elkapó gárda, se bizonyított támadó szakmai stáb?
peterk2005
És ez Folesnál lesz nem probléma? Dehogynem, sőt. És ő egy 10-essel többe is fog kerülni. Abból a pénzből, amit neki adunk lehetne pl a falat vagy a körülötte lévő emberállományt feljavítani(pl. igazolni egy minőségi veterán OL-t). Elméletileg kész játékosként.

Lezárva a dolgokat | (értsd - nem kell több kisregény senkitől) | nekem mindegy mi lesz:
Vagy bejön Foles, és királyság van vagy ha megbukik, ki lesz takarítva a teljes front office Coughlinnal az élen, akár már jövő januárban.
Akár így lesz, akár úgy, én csak nyerek vele. 😊


GM Ramsey is hozzaszolt a dolgokhoz (plusz Haskins is reagalt)
 twitter.com/demetrius82/status/1102401905450455041?s=21
winston
Örülök, hogy nem szomorú azok után, hogy teleélvezte a twittert minden Haskins megmozdulásánál a hétvégén. Mert a 2 dolog (Foles érkezése ÉS Haskins draftja 1. körben) kizárja egymást...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
GM Ramsey is hozzaszolt a dolgokhoz (plusz Haskins is reagalt)

 twitter.com/demetrius82/status/1102401905450455041?s=21
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De önmagától jó, vagy a rendszerben, amiben játszik? Mert ez a számunkra 15-20 milliós kérdés. Szerintem ő egy átlagos QB, aki a megfelelő rendszerben képes nagy dolgokra, de önmagában nem váltja meg a világot, sőt ennek az ellenkezőjére is láttunk már sajnos példát. És még abban a számára ideális rendszerben is produkált olyan meccseket, ami messze volt az ideálistól(pl. Dallas 17. hét 2017-ben).iktriad
Hát olyan QB-t, aki önmagától jó, draftolni se egyszerű. Luck óta ki volt az a QB, akiből kinézed, hogy bárhová lepottyantják, bárki az edzője, bármilyen rendszerben használják, ő húzza a csapatát és nem fordítva? Talán utólag Mayfieldbe bele tudom látni, de draft előtt róla se gondoltam volna. A többiek - a sikeresek - mind jó rendszerbe érkeztek, megkapták a segítséget, és azzal együtt jók. Még a legkevésbé Watson, de őt is legalább engedik az erősségeire játszani, ha sok segítséget nem is kap.

Foles nem fogja a hátára venni a csapatot és egyedül playoffba vinni. Viszont meccseket sem fog sorozatban elveszíteni. A jobb meccsein képes ő maga megnyerni a meccset, a rosszabb meccsein meg annyit megtesz, amit Bortles tudott a jobb meccsein: hogy bár megnyerni nem tudja, de nem ő veszti el.

Az logikus, ellenérv Foles idehozatalával szemben, hogy a csapat cap helyzete pocsék. Mindegy, hogy 18 vagy 24 millió, mindegyik csak úgy gazdálkodható ki, hogy el kell küldeni jópár embert, és valószínűleg a saját fiatalok közül is el kell majd engedni jövőre (legalább) egyet. Viszont, a pénzen kívül mi másban lenne jobb, ha jönne egy fiatal QB a draftról, valószínűsíthetően top10-en belüli pickkel, és megkapná ezt az offense-t? Se jó fal, se jó elkapó gárda, se bizonyított támadó szakmai stáb?

Nem biztos, hogy ebbe az offense-be most azonnal be kéne tenni Haskins-t - ha igaz, hogy őt nézegette a stáb. Lehet, hogy a karrierjét mentené meg, ha lenne előtte egy veterán, aki ad neki egy kis laufot, hogy felvegye az NFL ritmust. Persze ezzel azt is mondtam (amit gondolok is), hogy Foles érkezésétől függetlenül, ha NFL franchsie QB-t lát az FO Haskinsban - vagy bárki másban - , akkor be kell őt is húzni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
vagy gyarapítjuk az elmúlt 20 év szörnyű FA QB igazolásainak hosszú sorát...
iktriad
Azt ugye tudod, hogy mondjuk 20 egybecsengő azonos adatból nem következik a 21. kimenetele?
Például Angliának volt vagy 50 férfi miniszterelnöke, aztán jött Thatcher, aki nő volt, pedig addig sose volt nő. Ezért a választások elött jósolhattad volna azt, hogy még sose volt női prime miniszter, tehát most se valószínű, hogy lesz. De lett. Mivel a következő miniszterelnökök neme bár úgy tűnhet neked, de nem függ az előzőekétől.
Vagy ha egy pénzérmét dobálsz, és 20 alkalommal fej jött ki, a 21. dobás esetén az irás és a fej kijövetelének valószínűsége egyaránt 50%, függetlenül attól, hogy előtte hányszor volt fej.
Semmi köze Foles beválásának a Jax-ben ahhoz, hogy az elmúlt 20 évben más csapatoknál miként vált be egy FA-ról érkező irányító. Egyszerűen az eddigi beválás/be nem válás nem tartalmaz infót a jövőbeni történésekre nézve ebben a konkrét esetben. Semmineműt.
Például a SB érában soha nem jutott SB-ba, de pláne nem nyert SB-t a Michiganre járt irányító Bradyt megelőzően. De ettől még amikor Brady először bejutott, ennek az információnak semmiféle hatása nem volt a meccs kimenetelére.
Ez a fajta megközelítés kb. olyan, mint amikor a gurulós fociban egy VB-selejtezőben 10 éve játszottunk Albániával, akik ellen veretlenek voltunk és addig 100 százalékosak, és a kommentátor ebből következtetgetett, miközben azt megelőzően 1950-ben játszottunk velük utoljára.
Amúgy gurulósban Brazília ellen is 3-1-1- vagyunk, szóval a te logikád szerint 60%, hogy nyerünk és csak 20%, hogy kikapunk, ha holnap játszanánk velük.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Sztem ide Brady sem lenne jó, őt is a rendszer teszi naggyá! 😆
steelwolf
Az a rendszer majd 20 éve működik. A Texans még nem játszott meccsetaz NFL-ben, mikor Brady elkezdte működtetni azt a gépezetet, ami vele még egyszer se maradt le azóta a rájátszásról.
Folesnak meg úgy tűnik rajtunk kívül nincs érdeklődje FA-ként 13 hónappal a Super Bowl győzelme és ott szerzett MVP címe valamint 2 hónappal egy újabb playoff győzelem után. Most vagy kurva okosak vagyunk/leszünk (ami nem jellemző ránk, lásd Bortles tavalyi szerződéshosszabbítása), vagy gyarapítjuk az elmúlt 20 év szörnyű FA QB igazolásainak hosszú sorát...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sztem ide Brady sem lenne jó, őt is a rendszer teszi naggyá! 😆
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
LOLOLOLOLOL


Nos, íme egy indok, hogy miért nem nagyobb Big Dick Nick iránt az érdeklődés.
 twitter.com/theStevenRuiz/status/1102271826040967168
Van itt még más is.
 ftw.usatoday.com/2019/02/nick-foles-free-agency
Yikes.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már bocs de tessék olyan rendszer rakni köré amiben jó. Mert lehet, ezt mâr kiderült. Vsn, akin az sem segít. Ez az edzők, felelőssége, feladata, ezért vannak. S ez a Foles TE mánia is hülyeség. Miután Foles beálkt úgy kellett izgulni, hogy Ertz rekordja meglegyen (túlzok persze megint) mert a labdák többségét Jeffery kapta. Ennyit a TE mániáról....
dande
Nálunk se Ertz, se Jeffery kaliberű elkapói célpont nincs a kereten. És itt kezdődnek a bajok.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
esküszöm csak egy dolgot nem értek, ha Foles olyan marha nagy király akkor miért nem cserélitek el Wentzet valahová és mentek tovább Folesszal? ha már kinézel belőle még két SB-t és egy MVP címet
Cuchulain82
Nem nézem ki szó sincs róla, csak sarkalatosan érzékeltetni akartam a helyzetet, mert már nagyon unom, hogy mennyire nem képesek emberek elismerni azt, ami, aki jó, ha feje tetejére áll, akkor se.
S már most előre leírjàk. Úgy, hogy elismerten egyik ma elitnek tartott QB sem tartana ott jó coaching nélkül ahol. Se Brady se Wilson se Rodgers stb stb stb... Ezért hülyeség számomra, hogy emiatt nézik le s azért szurkolnak, hogy bukjon.
Ennyi a bajom nem több.

Egyértelműen azért is Wentzet választottuk, amellett, hogy alapvetően tehetségesebb, mert 4-5 évvel fiatalabb. Mert belé fektettünk 1/2t. Aztán simán lehet, hogy Wentz sérülékenysége miatt bebukjuk.
dande
De önmagától jó, vagy a rendszerben, amiben játszik? Mert ez a számunkra 15-20 milliós kérdés. Szerintem ő egy átlagos QB, aki a megfelelő rendszerben képes nagy dolgokra, de önmagában nem váltja meg a világot, sőt ennek az ellenkezőjére is láttunk már sajnos példát. És még abban a számára ideális rendszerben is produkált olyan meccseket, ami messze volt az ideálistól.
És engem aggaszt, hogy egy ilyen QB-hoz kötjük hozzá a következő éveinket, nem beszélve arról, hogy milyen komoly kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy tudunk-e neki a "csodálatos" támadósorunkból olyan rendszert kreálni, amiben kiteljesedhet...(Lásd még Foles és a TE-k kapcsolata, és a Jaguars kis túlzással nem létező TE játéka az elmúlt majdnem 10 évben).

Biztos Blake. És az a kérdésed, ilyen kicsi javulásért megéri-e cserélni tudva a pénzügyi részét. Mi Eagles szurkolók sokat látunk Folesban. A többieknek meg csak annyi rémlik, hogy mindenhol megbukott. Én szurkolok neki, szerintem megmenti pár ember seggét. Vagy nem.
csipkelli
Őn nyert urram. és ha összeveted a 2 embert, olyan nagy különbség nincs köztük ezekben a statisztikákban. Ok, Foles ha szar, nem olyan bűn rossz, mint Blake, és kiszámíthatóbb lesz vele az O. De félek, hogy megint sikerül ebeérni egy átlagosnak nevezhető QB-val, ahelyett, hogy megpróbáltunk volna találni a drafton egy igazi franchise QB-t (ami szerintem nem igaz Folesra).
iktriad
Már bocs de tessék olyan rendszer rakni köré amiben jó. Mert lehet, ezt mâr kiderült. Vsn, akin az sem segít. Ez az edzők, felelőssége, feladata, ezért vannak. S ez a Foles TE mánia is hülyeség. Miután Foles beálkt úgy kellett izgulni, hogy Ertz rekordja meglegyen (túlzok persze megint) mert a labdák többségét Jeffery kapta. Ennyit a TE mániáról....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
esküszöm csak egy dolgot nem értek, ha Foles olyan marha nagy király akkor miért nem cserélitek el Wentzet valahová és mentek tovább Folesszal? ha már kinézel belőle még két SB-t és egy MVP címet
Cuchulain82
Nem nézem ki szó sincs róla, csak sarkalatosan érzékeltetni akartam a helyzetet, mert már nagyon unom, hogy mennyire nem képesek emberek elismerni azt, ami, aki jó, ha feje tetejére áll, akkor se.
S már most előre leírjàk. Úgy, hogy elismerten egyik ma elitnek tartott QB sem tartana ott jó coaching nélkül ahol. Se Brady se Wilson se Rodgers stb stb stb... Ezért hülyeség számomra, hogy emiatt nézik le s azért szurkolnak, hogy bukjon.
Ennyi a bajom nem több.

Egyértelműen azért is Wentzet választottuk, amellett, hogy alapvetően tehetségesebb, mert 4-5 évvel fiatalabb. Mert belé fektettünk 1/2t. Aztán simán lehet, hogy Wentz sérülékenysége miatt bebukjuk.
dande
De önmagától jó, vagy a rendszerben, amiben játszik? Mert ez a számunkra 15-20 milliós kérdés. Szerintem ő egy átlagos QB, aki a megfelelő rendszerben képes nagy dolgokra, de önmagában nem váltja meg a világot, sőt ennek az ellenkezőjére is láttunk már sajnos példát. És még abban a számára ideális rendszerben is produkált olyan meccseket, ami messze volt az ideálistól(pl. Dallas 17. hét 2017-ben).
És engem aggaszt, hogy egy ilyen QB-hoz kötjük hozzá a következő éveinket, nem beszélve arról, hogy milyen komoly kétségeim vannak azzal kapcsolatban, hogy tudunk-e neki a "csodálatos" támadósorunkból olyan számára ideális rendszert kreálni pár hónap alatt, amiben kiteljesedhet. Lásd még Foles és a TE-k kapcsolata, kontrasztba állítva a Jaguars kis túlzással nem létező TE játékával az elmúlt majdnem 10 évben, ahol inkább csak blokkolásra használtuk őket és nem tudtunk mit kezdni igazából még Julius Thomasszal se a poszton).

Biztos Blake. És az a kérdésed, ilyen kicsi javulásért megéri-e cserélni tudva a pénzügyi részét. Mi Eagles szurkolók sokat látunk Folesban. A többieknek meg csak annyi rémlik, hogy mindenhol megbukott. Én szurkolok neki, szerintem megmenti pár ember seggét. Vagy nem.
csipkelli
Ön nyert uram. és ha összeveted a 2 embert, olyan nagy különbség nincs köztük ezekben a statisztikákban. Ok, Foles ha szar, nem olyan bűn rossz, mint Blake, és kiszámíthatóbb lesz vele az O. De félek, hogy megint sikerül beérni egy átlagosnak nevezhető QB-val, ahelyett, hogy megpróbáltunk volna találni a drafton egy igazi franchise QB-t (ami szerintem nem igaz Folesra).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
csipkelli 3 997
Biztos Blake. És az a kérdésed, ilyen kicsi javulásért megéri-e cserélni tudva a pénzügyi részét. Mi Eagles szurkolók sokat látunk Folesban. A többieknek meg csak annyi rémlik, hogy mindenhol megbukott. Én szurkolok neki, szerintem megmenti pár ember seggét. Vagy nem.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
esküszöm csak egy dolgot nem értek, ha Foles olyan marha nagy király akkor miért nem cserélitek el Wentzet valahová és mentek tovább Folesszal? ha már kinézel belőle még két SB-t és egy MVP címet
Cuchulain82
Nem nézem ki szó sincs róla, csak sarkalatosan érzékeltetni akartam a helyzetet, mert már nagyon unom, hogy mennyire nem képesek emberek elismerni azt, ami, aki jó, ha feje tetejére áll, akkor se.
S már most előre leírjàk. Úgy, hogy elismerten egyik ma elitnek tartott QB sem tartana ott jó coaching nélkül ahol. Se Brady se Wilson se Rodgers stb stb stb... Ezért hülyeség számomra, hogy emiatt nézik le s azért szurkolnak, hogy bukjon.
Ennyi a bajom nem több.

Egyértelműen azért is Wentzet választottuk, amellett, hogy alapvetően tehetségesebb, mert 4-5 évvel fiatalabb. Mert belé fektettünk 1/2t. Aztán simán lehet, hogy Wentz sérülékenysége miatt bebukjuk.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azt tudja valaki, hogy mennyiért jön ide Foles?

És azt tudja a FO, hogy Foles se megy sokra, ha a falat nem erősítik meg jelentősen? Mert jelenleg 5 zsák krumpli szintjén van az Oline...
dioadam
Még az se 100%, hogy jön, de nagyon úgy néz ki hogy így lesz. És ha tényleg mi vagyunk az egyedüli komoly kérője, akkor remélem évi 20 millió, de inkább 18 alatt megússzuk. Hiába akar Foles évi 20+ milliót, ha csak mi akarjuk ennek a mondjuk 80%-át kipengetni neki, akkor ezzel kell beérnie.
Az O-falat szerintem a draftról fogjuk majd szvsz elsősorban megerősíteni(2 új ember kell). Akár pl. az 1/7-es pick mehet Jawaan Taylorra, és akkor megvan a szokásos 1. körös Jags pick valamelyik állami egyetemről. 😊 Meg visszaigazolunk 2-3 embert a csere OL szabad-ügynökeinkből.
TE meg RB jön majd szerintem a szabadügynök piacról - ha tippelni kéne Jesse james és Latavius Murray.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Azt tudja valaki, hogy mennyiért jön ide Foles?

És azt tudja a FO, hogy Foles se megy sokra, ha a falat nem erősítik meg jelentősen? Mert jelenleg 5 zsák krumpli szintjén van az Oline...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
Ha Super Bowlt nyer a jaguarsszal, minmum 6 méteres szobrot kap Jacksonvilleben a stadion előtt. És ingyen kajál-piál élete végéig a városban. 😊


Az egyik biztos Foles. Nem tudom kivel kell összehasonlítani, de jól fogtok vele járni. Persze lehet előre siránkozni, hogy micsoda őstehetségek jönnek a draftról. Esetleg Bradford, Teddy, Tyrod Taylor és társai is jöhetnének Foles helyett. Vagy cserélni Keenumért, Tannehillért. Csupa szexi opció.
Nekem valamiért tetszik a Foles-DeFilippo házasság, jó lesz ez.
csipkelli
FA-k közül ő a legjobb opció, de a draftról nem biztos, hogy nem lehetne jobbat (és sokkal olcsóbban) hozni. A múltja és az FA QB-k más csapatoknál összehozott sikeressége (egész pontosan drasztikusan nagy arányú sikertelensége) miatt inkább nagyobb sanzs van vele beégni, mint sikeresnek lenni...
És találgass csak, ki a másik QB, nem olyan nehéz.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
dande
esküszöm csak egy dolgot nem értek, ha Foles olyan marha nagy király akkor miért nem cserélitek el Wentzet valahová és mentek tovább Folesszal? ha már kinézel belőle még két SB-t és egy MVP címet
több mint 5 éve
csipkelli 3 997
Az egyik biztos Foles. Nem tudom kivel kell összehasonlítani, de jól fogtok vele járni. Persze lehet előre siránkozni, hogy micsoda őstehetségek jönnek a draftról. Esetleg Bradford, Teddy, Tyrod Taylor és társai is jöhetnének Foles helyett. Vagy cserélni Keenumért, Tannehillért. Csupa szexi opció.
Nekem valamiért tetszik a Foles-DeFilippo házasság, jó lesz ez.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Már hallom a hangokat ha jövőre meccseket nyertek vele, hogy hát úgy is a védelem miatt van meg Bortlessel is ment volna csak nem kapott esélyt... Annyira tipikus szánalmas s röhögséges..... 3 SBt nyer 2n MVP akkor sem kapná meg az elismerést ami megilleti mert csak....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Baszki, egész december-januárban azt tolta minden nagyonokos, hogy Wentz állandóan csak TE-eknek dobált, ellenben Foles!!! 😀 (Ha Ertz a csapattársad, alkalmatlan vagy, ha nem dobálsz neki)
Valaki írja már le, hogy a Ramsen kívül hol bukott meg Foles kezdőként. (Ha előtte megnézed a W-L mutatóját Phillyben, akkor csaltál.)
csipkelli
Nem cseréltétek volna el a Ramsbe, ha franchse QB-t láttok benne. És azért emlékszem egy Chiefs-Jags meccsre 2016-ból, ahol Alex Smith helyett Foles volt a kezdő, és nem voltam elájulva a látottaktól tőle.
Vannak vele (és a jaguars O keret erősségeivel) kapcsolatban nem kicsi kételyeim.
iktriad
Ha 15-ös Chip Kelly(!) vezényelte offseasont meg akarod fejteni, hát sok sikert 😀
16-ban a Chiefsben beállt meccs közben, nyert. Majd következő héten kezdőként is. Ezután visszatért Smith. Most elbizonytalanodtam, vajon ez az emlegetett 2. megbukás-e.
csipkelli
Az 1. megbukás kvázi nálatok volt, azzal, hogy elcserélték 1 évvel a szuper éve után. Amihez mégcsak hasonlót se sikerült azóta kezdőként összehoznia btw.
A Jags elleni meccset, ahol a KC-ben kezdett szerintem inkább feledje a múlt jótékony homálya. Tudom mit láttam tőle.

Az amúgy megvan, hogy elgondolkodott a visszavonuláson is a Chiefs-es éve után?
 edition.cnn.com/2018/02/05/sport/super-bowl-lii-mvp-nick-foles/index.html


Azt már meg sem jegyzem, hogy ok remek volt az NFC döntőben és a Super Bowlban, de az előtte lévő 2 meccsből az egyiken olyan rossz volt, hogy konkrétan lecserélték, a Falcons elleni playoff meccsen meg kb ő is olyan remek volt, mint Bortles a Buffalo elleni PO találkozón.
Tehát míg DeFilippo volt a QB edzője, össz-vissz volt 2 remek meccse (igaz az a lehető legjobbkor ez vitathatatlan). És most a Jagsnél kvázi ebbe -az ismétlem KÉT- összecsapásba kapaszkodnak a leigazolásával. A 2018-as meccsek Eagles találkozók ebből a szempontból irrelevánsak, mert az akkori Eagles edzői stábból senki sincs a jaxnél.

Itt egy kis játék:
A QB: Passzpontosság 61.6%, 11,165 passzolt yard QB rating 88.5 passzolt TD 68
B QB Passzpontosság 59.3% 17,646 passzolt yard QB rating 80.6 passzolt TD 103
Ki kicsoda?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
csipkelli 3 997
Az Eagles, Rams, Eagles hármas nem elég? Mondjuk a Chiefsnél nem volt esélye, oké
Wyatt
Brady kiégett, Foles megbukott. Nem bonyolult az NFL.
több mint 5 éve
csipkelli 3 997
Baszki, egész december-januárban azt tolta minden nagyonokos, hogy Wentz állandóan csak TE-eknek dobált, ellenben Foles!!! 😀 (Ha Ertz a csapattársad, alkalmatlan vagy, ha nem dobálsz neki)
Valaki írja már le, hogy a Ramsen kívül hol bukott meg Foles kezdőként. (Ha előtte megnézed a W-L mutatóját Phillyben, akkor csaltál.)
csipkelli
Nem cseréltétek volna el a Ramsbe, ha franchse QB-t láttok benne. És azért emlékszem egy Chiefs-Jags meccsre 2016-ból, ahol Alex Smith helyett Foles volt a kezdő, és nem voltam elájulva a látottaktól tőle.
Vannak vele (és a jaguars O keret erősségeivel) kapcsolatban nem kicsi kételyeim.
iktriad
Ha 15-ös Chip Kelly(!) vezényelte offseasont meg akarod fejteni, hát sok sikert 😀
16-ban a Chiefsben beállt meccs közben, nyert. Majd következő héten kezdőként is. Ezután visszatért Smith. Most elbizonytalanodtam, vajon ez az emlegetett 2. megbukás-e.