Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ebből szembern mondjuk Carlos Hydedal tuti trade lesz.
 twitter.com/RapSheet/status/1103319173604753411
Lejönne 7 millió a capből, jönne egy extra pick(esetleg játékos). Az más kérdés, hogy bármennyire is hasznos játékkos Jarred Wilson, azért nincs Gipson szintjén.
Bár ha így pótolnánk, akkor benne vagyok.
 twitter.com/zach_goodall/status/1103325013250359296


Több mockban jósolnak egyébként DT/DE-t a 7. picken. Rashan Gary és Ed Oliver a két favorit, akit ide mondanak. Érdekes forgatókönyv lenne ez is. Jobban örülnék támadónak.
winston
1/7 re milyen támadót hoznál? Talán egy top OL-t de az állítólag idén nem nagyon van..
Én a front 7be húznék ezen a helyen, jövőre menni fog Dareus + Campbell is, Myles Jack-et is meg kellene fizetni a 12 millás Smith mellett (nem fogják) ha qb run lesz akkor top5 talent esik le hozzátok.
Ha TE vagy WR jön 1/7 re akkor csak sajnálni tudom ezt a frencsájzt..
gordon
szerintem a Jagsnek egyértelműen offense-t kell erősítenie minél több és minél magasabb pickkel. a defense rendben, offense nélkül nem lehet nyerni, főleg ha tényleg belefektetnek folesba

Szerintem ez a 3 lehetőség van:

- Jawaan Taylor támadófalba (de ha ő kimegy, még mindig lehet Jonah Williams vagy egy hátracserével Cody Ford, akár Andre Dillard)
- TJ Hockenson tight endnek
- DK Metcalf elkapónak
katonadani
Írtam, ha O falba érkezik ember az első pick-el akkor azt megértem de ha 1/7 re TE vagy WR akkor LOL...
Ez a D még 1 évig van egyben, utána az a csapatrész is átlagos lesz..
Ha Foles jön és célpontokat szeretnék hozni neki akkor ott kezdem, hogy megszerzem Agholor-t..
gordon
Marqise Lee lesz Foles Agholorja, ha Foles tényleg itt köt ki. Még a USC is stimmel. 😊


- Jawaan Taylor támadófalba (de ha ő kimegy, még mindig lehet Jonah Williams vagy egy hátracserével Cody Ford, akár Andre Dillard)
- TJ Hockenson tight endnek
- DK Metcalf elkapónak
katonadani
Dickie Metcalfe csak ne jöjjön. Itt (is) tuti bust lesz. Amúgy mivel Coughlin falember mániás, abszolút nem zárnám ki valamelyik DL-t. Fun fact: ugyebár amikor ő a Jagsnél volt, mindig ő mondta ki a végső szót a draftnál. Nos a 10 Jaguars-os(1995-2002, 2017-18) draftjából mindössze 1 volt (1998), amikor az első 2 körben nem vitt falembert. Egy. Akkor 2 első körössel kivitte Fred Taylort (mert Curtis Enis- szerencsénkre már nem volt bent...) és Donovan Dariust. Ha All-Jaguars csapatokat kéne kiállítani, mindkettő valószinüleg kezdene a posztján.
Írtam, ha O falba érkezik ember az első pick-el akkor azt megértem de ha 1/7 re TE vagy WR akkor LOL...
Ez a D még 1 évig van egyben, utána az a csapatrész is átlagos lesz.. Ha Foles jön és célpontokat szeretnék hozni neki akkor ott kezdem, hogy megszerzem Agholor-t..
gordon
Big like. 😊 Szerintem egyébként 1/7-re bármi ami needre jönne és nem QB, az LOL. Az adott év legjobb 5-8 játékosából választhatunk, olyankor nem húzunk needre. Azt lehet később.

(Ettől még jöhet offense-be is ember, ha 1/7-en ő a legjobb játékos. De azért jöjjön, mert ő a legjobb, ne azért mert támadó.)
peterk2005
Az NFL GM-jeinek a fele szerintem másként látja ezt... Az okos GM-ek nagy örömére.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Írtam, ha O falba érkezik ember az első pick-el akkor azt megértem de ha 1/7 re TE vagy WR akkor LOL...
Ez a D még 1 évig van egyben, utána az a csapatrész is átlagos lesz.. Ha Foles jön és célpontokat szeretnék hozni neki akkor ott kezdem, hogy megszerzem Agholor-t..
gordon
Big like. 😊 Szerintem egyébként 1/7-re bármi ami needre jönne és nem QB, az LOL. Az adott év legjobb 5-8 játékosából választhatunk, olyankor nem húzunk needre. Azt lehet később.

(Ettől még jöhet offense-be is ember, ha 1/7-en ő a legjobb játékos. De azért jöjjön, mert ő a legjobb, ne azért mert támadó.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Több mockban jósolnak egyébként DT/DE-t a 7. picken. Rashan Gary és Ed Oliver a két favorit, akit ide mondanak. Érdekes forgatókönyv lenne ez is. Jobban örülnék támadónak.
winston
1/7 re milyen támadót hoznál? Talán egy top OL-t de az állítólag idén nem nagyon van..
Én a front 7be húznék ezen a helyen, jövőre menni fog Dareus + Campbell is, Myles Jack-et is meg kellene fizetni a 12 millás Smith mellett (nem fogják) ha qb run lesz akkor top5 talent esik le hozzátok.
Ha TE vagy WR jön 1/7 re akkor csak sajnálni tudom ezt a frencsájzt..
gordon
szerintem a Jagsnek egyértelműen offense-t kell erősítenie minél több és minél magasabb pickkel. a defense rendben, offense nélkül nem lehet nyerni, főleg ha tényleg belefektetnek folesba

Szerintem ez a 3 lehetőség van:

- Jawaan Taylor támadófalba (de ha ő kimegy, még mindig lehet Jonah Williams vagy egy hátracserével Cody Ford, akár Andre Dillard)
- TJ Hockenson tight endnek
- DK Metcalf elkapónak
katonadani
Írtam, ha O falba érkezik ember az első pick-el akkor azt megértem de ha 1/7 re TE vagy WR akkor LOL...
Ez a D még 1 évig van egyben, utána az a csapatrész is átlagos lesz..
Ha Foles jön és célpontokat szeretnék hozni neki akkor ott kezdem, hogy megszerzem Agholor-t..
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Több mockban jósolnak egyébként DT/DE-t a 7. picken. Rashan Gary és Ed Oliver a két favorit, akit ide mondanak. Érdekes forgatókönyv lenne ez is. Jobban örülnék támadónak.
winston
1/7 re milyen támadót hoznál? Talán egy top OL-t de az állítólag idén nem nagyon van..
Én a front 7be húznék ezen a helyen, jövőre menni fog Dareus + Campbell is, Myles Jack-et is meg kellene fizetni a 12 millás Smith mellett (nem fogják) ha qb run lesz akkor top5 talent esik le hozzátok.
Ha TE vagy WR jön 1/7 re akkor csak sajnálni tudom ezt a frencsájzt..
gordon
szerintem a Jagsnek egyértelműen offense-t kell erősítenie minél több és minél magasabb pickkel. a defense rendben, offense nélkül nem lehet nyerni, főleg ha tényleg belefektetnek folesba

Szerintem ez a 3 lehetőség van:

- Jawaan Taylor támadófalba (de ha ő kimegy, még mindig lehet Jonah Williams vagy egy hátracserével Cody Ford, akár Andre Dillard)
- TJ Hockenson tight endnek
- DK Metcalf elkapónak
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Több mockban jósolnak egyébként DT/DE-t a 7. picken. Rashan Gary és Ed Oliver a két favorit, akit ide mondanak. Érdekes forgatókönyv lenne ez is. Jobban örülnék támadónak.
winston
1/7 re milyen támadót hoznál? Talán egy top OL-t de az állítólag idén nem nagyon van..
Én a front 7be húznék ezen a helyen, jövőre menni fog Dareus + Campbell is, Myles Jack-et is meg kellene fizetni a 12 millás Smith mellett (nem fogják) ha qb run lesz akkor top5 talent esik le hozzátok.
Ha TE vagy WR jön 1/7 re akkor csak sajnálni tudom ezt a frencsájzt..
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Több mockban jósolnak egyébként DT/DE-t a 7. picken. Rashan Gary és Ed Oliver a két favorit, akit ide mondanak. Érdekes forgatókönyv lenne ez is. Jobban örülnék támadónak.
winston
A védelmet kell erősíteni.
Gondolj bele, amikor az előző szezonban nem kaptunk pontot, mindig nyertünk.
Jó irány a nulla kapott pontos meccseket megcélozni, úgy nehéz veszteni.

több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Több mockban jósolnak egyébként DT/DE-t a 7. picken. Rashan Gary és Ed Oliver a két favorit, akit ide mondanak. Érdekes forgatókönyv lenne ez is. Jobban örülnék támadónak.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
 www.youtube.com/watch?v=jQQCF_Dhd9M


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem megfejteni itt a dolgokat, Foles-ügyben be lett vetve a Jinxtriad-mojo, így 1000% h 6000 yardos alapszakasza lesz. 😀
empty taxi
A Jagsre nem igazán hat az erőm. Sőt kvázi azóta annyira szarok, mióta napra, egész pontosan órára készen követem az eseményeket velünk kapcsolatban....


Ez a Foles dolog kezd aggasztó lenni
Amadeus
Már a jags vagy a liga másik 31 csapata szempontjából? 😊
iktriad
Jax.
Amadeus
Business as usual.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Kezdem megfejteni itt a dolgokat, Foles-ügyben be lett vetve a Jinxtriad-mojo, így 1000% h 6000 yardos alapszakasza lesz. 😀
empty taxi
A Jagsre nem igazán hat az erőm. Sőt kvázi azóta annyira szarok, mióta napra, egész pontosan órára készen követem az eseményeket velünk kapcsolatban....


Ez a Foles dolog kezd aggasztó lenni
Amadeus
Már a jags vagy a liga másik 31 csapata szempontjából? 😊
iktriad
Jax.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Kezdem megfejteni itt a dolgokat, Foles-ügyben be lett vetve a Jinxtriad-mojo, így 1000% h 6000 yardos alapszakasza lesz. 😀
empty taxi
A Jagsre nem igazán hat az erőm. Sőt kvázi azóta annyira szarok, mióta napra, egész pontosan órára készen követem az eseményeket velünk kapcsolatban....


Ez a Foles dolog kezd aggasztó lenni
Amadeus
Már a jags vagy a liga másik 31 csapata szempontjából? 😊
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Kezdem megfejteni itt a dolgokat, Foles-ügyben be lett vetve a Jinxtriad-mojo, így 1000% h 6000 yardos alapszakasza lesz. 😀


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Ez a Foles dolog kezd aggasztó lenni

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Elégé elgondolkodtató...
 twitter.com/AdamStites_/status/1102590541630525441

Mike DiRocco szerint Folers érkezésével a TE, OL, WR hármasból jöhet majd az 1/7 Jags pick
https://a3.espncdn.com/combiner/i?img=%2Fphoto%2F2019%2F0113%2Fr488289_1296x729_16-9.jpg
Once Nick Foles signs, Jaguars' draft focus shifts to TE, WR, OL
The Jaguars need help elsewhere on offense, and signing Foles would give them the best chance to upgrade at their most needed positions.

Mondjuk Metcalf itt (is) akkora bust lenne, mint ide Lacháza, szóval őt felejtsük el. De nem vagyok annyira oda az 1/7-es TE draft gondolatától se...

Ha már TE-k, Irv Smith vajon bent lesz még 2/6-on? Jó lenne.
 twitter.com/zach_goodall/status/1102693244801044482
Ha fogadni kéne, hogy ki a Jags TE célpontja a drafton, akkor nálam jelenleg ő a tipp.

És ez a cikk a közelmúlt QB szerződéseit, és egyéb faktorokat is figyelembe véve 3 éves, 58 milliós, 28 millió garantálts fizetést jósol Folesnak nálunk.
 www.nj.com/eagles/2019/03/nfl-rumors-could-eagles-nick-foles-get-20m-per-season-from-jaguars-or-dolphins-redskins-giants-predicting-his-next-contract.html
Az valamivel évi 20 alatt van. Megjegyzem Bortles tavaly velünk egy szintén 3 éves, 54 milliós szerződést firkantott alá, 26.5 millió garantálttal.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Például a SB érában soha nem jutott SB-ba, de pláne nem nyert SB-t a Michiganre járt irányító Bradyt megelőzően.
Sobri Jóska
Brian Griese és Elvis Grbac személyes üdvözletét küldi
ZERO_L
???
 en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Super_Bowl_starting_quarterbacks
Sobri Jóska
egy szóval sem említetted, hogy kezdőként...

komoly csalódás ez egy a részletekhez ennyire ragaszkodó egyéntől 😕
ZERO_L
Brady volt az első Michigan qb, aki SB-ba jutott és nyert.

több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Például a SB érában soha nem jutott SB-ba, de pláne nem nyert SB-t a Michiganre járt irányító Bradyt megelőzően.
Sobri Jóska
Brian Griese és Elvis Grbac személyes üdvözletét küldi
ZERO_L
???
 en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Super_Bowl_starting_quarterbacks
Sobri Jóska
egy szóval sem említetted, hogy kezdőként...

komoly csalódás ez egy a részletekhez ennyire ragaszkodó egyéntől 😕



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Például a SB érában soha nem jutott SB-ba, de pláne nem nyert SB-t a Michiganre járt irányító Bradyt megelőzően.
Sobri Jóska
Brian Griese és Elvis Grbac személyes üdvözletét küldi
ZERO_L
???
 en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_Super_Bowl_starting_quarterbacks

több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
peterk2005
winston
iktriad
Csak vitaindítónak dobtam be Jacksont, mint egy érdekes QB lehetőség. A jelen helyzetünkben nem nagyon engedhetjük meg magunknak ezt a luxust valóban, csak eljátszottam a gondolattal.
Ha Foles jön, márpedig úgy tűnik, akkor is simán kivinném Jawaan Taylort 1/7-en, no brainer. Tipikus Jags pick, ahogy Ik is említette, és hatalmas needre is jönne. 2. körben TE, 3. körben WR és OG. Valahogy így osztanám el.
Én kipróbálnám az alabamás Pierschbachert is 3. körben talán még benn lesz.

Gondoljatok csak bele: Robinson-Norwell-Linder-Rookie G(Pierschbacher?)-Jawaan Taylor.
Élvezkedhetnékem támad a nevek alapján, nagyon jól cseng, HA mindenki fitt és nem esik vissza a formája.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
"A szerződés összege valószínüleg az évi 20+ milliós árrésbe esik" .
 twitter.com/RapSheet/status/1102362002645835776
Mikor állítólag mi vagyunk az egyedüli komoly érdeklődő, tehát kvázi mi lennénk jobb alkupozícióban. Newsflash: a Jags továbbra sem okos franchise....
Hiába említi meg a videóban Rapapa a Dolphinst meg a Giantst, mint esetleges kérőket Schefter kvázi kéz tényként tweetelt róla pár órája, hogy Foles jön a Jagbe
 twitter.com/AdamSchefter/status/1102547343591776256

És ha még ez nem lenne itt van még Skip "mindig tévedek mindenben" Bayless véleménye a dologról.
 twitter.com/undisputed/status/1102609899509317632

Plusz mint Bortles legnagyobb magyar fanja, azt hittem prüszkölni fogsz te is Foles ellen. Nem te mondtad, hogy Blake nem megy sehova? Igaz te azt is mondtad, hogy 2018-as idényt a jags nyeri. erre be se jutott a playoffba, sőt...
iktriad
Pont ez az. Mutatom a példát. Ezt a szemléletet szeretném, ha te is mielőbb magadévá tennéd.
Nem a károgás, sopánkodás, siránkozás, latolgatás, hanem töretlen hittel, az általad szörnyűnek tartott tényeket ignorálva, optimistán, bizakodóan tekinteni előre a jövőbe.
Sobri Jóska
Tavaly megpróbáltam ezt a szemléletet. Katasztrofális szezon lett belőle. Maradok a jól bevált "hiszem, ha látom" elvnél.



Foles + Tyree Jackson? 😀 Projekt játékosnak elmegy. 3. körben esetleg?
Willis
Ennek nincs sok értelme. Ha nincs kezdő QB-d, nem húzogatsz projekt irányítókat. Néhány hete (volt az talán 2 hónapja is) csináltam egy gyors összesítést valamelyik topicba, hogy a kétezres években hány százalékos a QB beválási arány a top15-ben húzott és a top15-önk kívül húzott irányítóknál. Előbbieknél jobb, mint 50%, utóbbiaknál meg valami 3-4%. Nincs értelme játszadozni vele. Majd akkor, ha lesz már franchise QB és csak a backupra van szükség. (Aztán ha bejön, akkor királyság, ha nem, marad backup.)

Három logikus variáció van:
1. Nem foglalkozni FA irányítókkal, hanem kihúzni a legjobb irányítót akit csak a csapat ki tud. Ennek feltétele, hogy az FO higyjen is abban, hogy a kihúzott irányítóból franchise QB lesz.
2. Kihúzni a top pickkel a jövő irányítóját, ÉS elhozni egy FA veteránt. Ezzel egy kis időt adva a fiatalnak.
3. Elhozni egy veteránt, és nem húzni senkit a drafton, hanem minden pickből a csapatot építeni. Ez a verzió akkor lehet logikus, ha az FO nem lát megfelelő tehetégű irányítót a drafton.

A 3. esetben nyilván a lehető legjobb veteránt kell elhozni. A 2. esetben van mozgástér, lehet olcsóbbat, drágábbat, jobbat, kevésbé jót is hozni (feltéve, hogy van választék). Hogy melyiket, azt megint az FO dönti el attól függően, hogy mennyi a rendelkezésre álló pénz, mennyit lát az adott irányítóban, stb.

Az én véleményem az, hogy ha jön veterán, akkor csak a legjobbnak van értelme. Gyenge veteránnak semmi. Ha nem jön irányító a drafról akkor azért, ha jön, akkor meg azért, mert egy csere kaliber öt meccsen belül nem kezdene. A fanbase a fiatalt követelné a csapatba, és amilyen meleg a széke a stábnak, egész biztos, hogy az első kis döccenő után be is tennék, menteni próbálva az állásukat. Szóval egy másodvonalas irányító olcsóbb lenne ugyan, mint Foles, de semmit nem csinálna a pénzéért. Akkor már inkább ráülni Bortles ügynökéne fejére, és megmondani neki, hogy vagy belemegy fizu csökkentésbe, vagy röpül. Hátha itt lehet tartani annyiért, amennyit a kivágásával amúgy is elvinne. Őt nyugodtan le lehetne utána ültetni akár a padra is.
peterk2005
Nekem Willis ötlete és alanya is tetszik. És Coughlin gondolkodhat úgy, hogy Jackson Foles mögött tud tanulni. Plusz kell egy jobb B terv QB ügyben, mint a tavalyi Kessler + "Amazing Interception Machine" volt, mert azt láttuk, hogy az mennyire kilátástalan volt.
Ettől függetlenül nem hiszem hogy meglépjük, mert ez túl okos terv lenne a Jax front officetól... Még egy rookie név, akit bedobnék QB poszton (bár sokan szeretnék, ha WR lenne belőle) Easton Stick, a North Dakota State Qb-ja. Vele érdemes lenen egy próbát tenni egy 3. napi pickkel.

Felültem a hype vonatra, vajon D.K. Metcalf-ra érdemes lenne odafigyelnie a csapatnak? 1/7-re behúzni? Nekem eléggé boom or bust szagú - abból a minimális infóból amit tudok róla -, de legtöbb jellemzője alapján pont olyan WR1, ami kéne a csapatnak. Sajnos pont a college statjai nem tartoznak ide, inkább a fizikális felépítése.
winston
Szvsz az o stilusa pont, hogy nem illik ide. Sokkalta inkabb egy precizebb route runner, aki kepes hamar elszakadni.
Stez
Na még ő kéne ide a totális borzalmomhoz. Nálunk hatalmas bust lenne a csávó. Meg amúgy is nem véletlen, hogy a neve majdnem azonos Dickie Metcalfe-éval, aki ugye a szélhámos volt a Csengetett M'Lordban. Véletlen lenne? Persze, hogy nem. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ZERO_L New England Patriots 4 461 — situational football
Például a SB érában soha nem jutott SB-ba, de pláne nem nyert SB-t a Michiganre járt irányító Bradyt megelőzően.
Sobri Jóska
Brian Griese és Elvis Grbac személyes üdvözletét küldi



"Rodney, we are not gonna lose this game... You know why? Because we have Tom Brady" Ty Law /February 1, 2004/
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Foles + Tyree Jackson? 😀 Projekt játékosnak elmegy. 3. körben esetleg?
Willis
Hasonlóan gondolkozom mint peterk. Túl sok a lyuk most ahhoz, hogy 3. köröst elnyomjon a csapat egy project QB-ra, főleg ha jön Foles. Ha jön Foles, akkor fel kell ré tenni mindent. Ha nem jön be, akkor nem idei 3. körös project qb-ra váltani, hanem majd akkor, pár év múlva húzni QB-t.

Kell neki még minimum 2OL, kell WR, kell TE, de még akkor is, ha jönnek FA-ról is. Sőt, szerintem lesz defense pick is a 2. napon, mert ha jó a class, akkor jöjjön az is, hiába pofás, elfér szinte bármelyik posztra az erősítés, ha tartani akarja a csapat a szintet még évekig. nem fér bele project QB most szerintem.

Aztán persze egy büdös szavam sem lesz, ha mégis jön egy (mámint akkor hirtelen tuti anyázni fogok) és pár év múlva kiderül, hogy ő az új Russel Wilson.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Foles + Tyree Jackson? 😀 Projekt játékosnak elmegy. 3. körben esetleg?
Willis
Ennek nincs sok értelme. Ha nincs kezdő QB-d, nem húzogatsz projekt irányítókat. Néhány hete (volt az talán 2 hónapja is) csináltam egy gyors összesítést valamelyik topicba, hogy a kétezres években hány százalékos a QB beválási arány a top15-ben húzott és a top15-önk kívül húzott irányítóknál. Előbbieknél jobb, mint 50%, utóbbiaknál meg valami 3-4%. Nincs értelme játszadozni vele. Majd akkor, ha lesz már franchise QB és csak a backupra van szükség. (Aztán ha bejön, akkor királyság, ha nem, marad backup.)

Három logikus variáció van:
1. Nem foglalkozni FA irányítókkal, hanem kihúzni a legjobb irányítót akit csak a csapat ki tud. Ennek feltétele, hogy az FO higyjen is abban, hogy a kihúzott irányítóból franchise QB lesz.
2. Kihúzni a top pickkel a jövő irányítóját, ÉS elhozni egy FA veteránt. Ezzel egy kis időt adva a fiatalnak.
3. Elhozni egy veteránt, és nem húzni senkit a drafton, hanem minden pickből a csapatot építeni. Ez a verzió akkor lehet logikus, ha az FO nem lát megfelelő tehetégű irányítót a drafton.

A 3. esetben nyilván a lehető legjobb veteránt kell elhozni. A 2. esetben van mozgástér, lehet olcsóbbat, drágábbat, jobbat, kevésbé jót is hozni (feltéve, hogy van választék). Hogy melyiket, azt megint az FO dönti el attól függően, hogy mennyi a rendelkezésre álló pénz, mennyit lát az adott irányítóban, stb.

Az én véleményem az, hogy ha jön veterán, akkor csak a legjobbnak van értelme. Gyenge veteránnak semmi. Ha nem jön irányító a drafról akkor azért, ha jön, akkor meg azért, mert egy csere kaliber öt meccsen belül nem kezdene. A fanbase a fiatalt követelné a csapatba, és amilyen meleg a széke a stábnak, egész biztos, hogy az első kis döccenő után be is tennék, menteni próbálva az állásukat. Szóval egy másodvonalas irányító olcsóbb lenne ugyan, mint Foles, de semmit nem csinálna a pénzéért. Akkor már inkább ráülni Bortles ügynökéne fejére, és megmondani neki, hogy vagy belemegy fizu csökkentésbe, vagy röpül. Hátha itt lehet tartani annyiért, amennyit a kivágásával amúgy is elvinne. Őt nyugodtan le lehetne utána ültetni akár a padra is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Foles + Tyree Jackson? 😀 Projekt játékosnak elmegy. 3. körben esetleg?
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sztem ide Brady sem lenne jó, őt is a rendszer teszi naggyá! 😆
steelwolf
Az a rendszer majd 20 éve működik. A Texans még nem játszott meccsetaz NFL-ben, mikor Brady elkezdte működtetni azt a gépezetet, ami vele még egyszer se maradt le azóta a rájátszásról.
Folesnak meg úgy tűnik rajtunk kívül nincs érdeklődje FA-ként 13 hónappal a Super Bowl győzelme és ott szerzett MVP címe valamint 2 hónappal egy újabb playoff győzelem után. Most vagy kurva okosak vagyunk/leszünk (ami nem jellemző ránk, lásd Bortles tavalyi szerződéshosszabbítása), vagy gyarapítjuk az elmúlt 20 év szörnyű FA QB igazolásainak hosszú sorát...
iktriad
Egyszer azért véletlenül igen, de akkor volt három 9–7-es meg egy 8–8-as csapat a csoportban :d

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Felültem a hype vonatra, vajon D.K. Metcalf-ra érdemes lenne odafigyelnie a csapatnak? 1/7-re behúzni? Nekem eléggé boom or bust szagú - abból a minimális infóból amit tudok róla -, de legtöbb jellemzője alapján pont olyan WR1, ami kéne a csapatnak. Sajnos pont a college statjai nem tartoznak ide, inkább a fizikális felépítése.
winston
Szvsz az o stilusa pont, hogy nem illik ide. Sokkalta inkabb egy precizebb route runner, aki kepes hamar elszakadni.