Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Csak egyszer kellett volna többször leírnod, hogy ne adjátok 18/évnél többet neki 😀 amúgy jags po lesz



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Ezt akartam írni. Már a vak is látta, hogy Gabbert vagy Bortles egy rakás fos, de még ment a duma hogy ez meg az meg amaz, ferdén nézett az elkapó, csúnya volt a fal, szar a futó, rossz az edző, nem a QB a hibás. Most jött egy ezeknél simán jobb irányító, de el van könyvelve fosnak. Ki érti ezt.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Nem ertem, mi a fene bajod van. Olyan jatekosok kapnak ennel meg tobbet is, akik meg annyit sem mutattak, mint Foles, needre jott, egyaltalan nincsen problema ezzel a penzzel. Te tenyleg azon hisztizel, hogy volt pofaja nem alairni diszkontaron? Raadasul ott volt a Miami is, mint lehetseges kero, hat evi 16-17 milliot ok is rohogve kifizettek volna peldaul. A legjobb pass rusherek is milliokkal tobbet keresnek annal, nem hogy egy iranyito...

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
De most tényleg. Ha egy sérülékeny saftey annyit kap amennyit, akkor egy viszonylag frissen SB MVP (sztem😊) közel sem reménytelen QB ennyi, nincs mese.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Majd, ha kiderül h ebből 50 misi garantált. 😀
Beki
Olyanokat csak te tudsz adni.
Sixo
értelmes ember ilyet nem tett volna. Ilyenkor annyira sajnálom a Jags szurkolókat. Még csak azt az örömet se adják meg nekik, hogy bizakodjanak offseason-ben. 😀
több mint 5 éve
csipkelli 3 997
Ez diszkont. 2 superbowl után jöhet a holdout a nagy pénzért.
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Majd, ha kiderül h ebből 50 misi garantált. 😀
Beki
Olyanokat csak te tudsz adni.

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A 88 milliobol 50 a garantalt.

több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Guranteed money for Nick Foles in Jacksonville, per source: $50.125 million. - Schefter

😀
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Majd, ha kiderül h ebből 50 misi garantált. 😀
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ahhoz képest, amit Collins kapott...
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
4 évre
Ezt mondtam, én inkább adtam volna 1-2 misivel többet, de nem 4 évre. Bár az még nincs meg mikor lehet relatíve jól kiszállni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
Toto21 Chicago Bears 5 872
iktriad hívjuk a mentőket?
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Bortles pedig repül is, mihelyst Foles aláír.
több mint 5 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 834 — Bla, bla, bla
4y/88M$



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
évi 22
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Source: Nick Foles is signing with the #Jaguars. - Rapoport.

😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jesse James nem jön a Jags-be.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1105201870476328961
Továbbra is a szezon elején kirakott majd a szezon végén visszaigazolt Ben Koyack a top emberünk a poszton. Foles nagy örömére..

Nagy ötlet!
 twitter.com/AlfieBCC/status/1105202603137400835
Ideje fiatalítani a poszton. 😊 😊

Ha jo lesz, akkor engem hidegen hagy, hogy 17 vagy 21 millio. Fontosabb lenne, hogy olyan szerzodes legyen, hogy 2 év mulva ki lehessen tenni sok dead money nelkul ha nem valna be.
winston
Ha 21-22 körül jön, sok pénz nem lesz erősítésre máshol (pedig elkélne egy veterán kezdő OL, TE és vagy WR), és akkor tényleg Ki kell vágni majd Folest 2 év múlva, mert egyedül ő kevés lesz, mint mackósajtban a brummogás.

Amúgy ha kifizethetsz évi 21-22 milliót egy olyan embernek, aki utoljára 2015-ben volt alanyi jogon kezdő a szezon elején (és abban az évben megbukott...), akkor meg kell tenned.
iktriad
lehetnek aggályok Folesszal kapcsolatban, de szerintem a Fisher éra pont nem hozható fel ellene jogosan
katonadani
Miért, itt is jó eséllyel kinéz neki egy 7-9-es szezon a jelenlegi támadósorunkkal... 😊 😊 😊



(goes out and cries)
iktriad
én optimistább vagyok a csapatotokkal kapcsolatban 😀 kell még 2 fegyver mondjuk persze, de szerintem jók lehettek, amennyiben a védelem is visszatér formájához
katonadani
A D-ben is lesznek problémák. FS poszton Wilson azért kérdőjel ha nem hozunk senkit (ahogy valamennyire Harrison is teljes idős kezdőként). Tavaly a csere védőfalunk kezdhetett volna sok csapatnál, idén van kb Abry Jones és annyi. (Nem beszélve arról, hogy Taven Bryan is kérdőjeles Malik posztján). És az LB-knél tavaly Telvin se brillírozott, nem vélelenül merült fel a neve esetleges tradeknél. És ez az erősebbik csapatrész...
A O-ban meg minimum 3-4 új fegyver kell. mert pl azt se tudjuk, hogy Lee visszajöhet-e teljes értékűen az idén.
Ha igazolunk WR-t, 1 héten belül, az egy jel lesz arra, hogy a csapatnál kételkednek Marqqise hadra foghatóságában.
A futóknál jelenleg a Fournette (gyakran sérült/problémás), Thomas Rawls (gyakran sérült), Dave Williams (tapasztalatlan) hármas áll rendelkezésre.
És akkor még nem isz beszéltem a Foles által preferált 2 TE-s szettről ahol jelenleg egy komolyan vehető emberünk sincs, nem hogy kettő. A fala jobb oldalán Josh Walker és az NFL meccsen még nem játszott Will Richardson kezdene, ha holnap pályára kéne lépni....
Championship.

Szóval vanank itt bajok, amiket Big Dick Nick nem old meg egyedül, pedig ha ő jön idén (ennyiért...) vagy van megoldás(= playoff), vagy sokan elveszik az állásukat a front officeban januárban.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ha jo lesz, akkor engem hidegen hagy, hogy 17 vagy 21 millio. Fontosabb lenne, hogy olyan szerzodes legyen, hogy 2 év mulva ki lehessen tenni sok dead money nelkul ha nem valna be.
winston
Ha 21-22 körül jön, sok pénz nem lesz erősítésre máshol (pedig elkélne egy veterán kezdő OL, TE és vagy WR), és akkor tényleg Ki kell vágni majd Folest 2 év múlva, mert egyedül ő kevés lesz, mint mackósajtban a brummogás.

Amúgy ha kifizethetsz évi 21-22 milliót egy olyan embernek, aki utoljára 2015-ben volt alanyi jogon kezdő a szezon elején (és abban az évben megbukott...), akkor meg kell tenned.
iktriad
lehetnek aggályok Folesszal kapcsolatban, de szerintem a Fisher éra pont nem hozható fel ellene jogosan
katonadani
Miért, itt is jó eséllyel kinéz neki egy 7-9-es szezon a jelenlegi támadósorunkkal... 😊 😊 😊



(goes out and cries)
iktriad
én optimistább vagyok a csapatotokkal kapcsolatban 😀 kell még 2 fegyver mondjuk persze, de szerintem jók lehettek, amennyiben a védelem is visszatér formájához
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jo lesz, akkor engem hidegen hagy, hogy 17 vagy 21 millio. Fontosabb lenne, hogy olyan szerzodes legyen, hogy 2 év mulva ki lehessen tenni sok dead money nelkul ha nem valna be.
winston
Ha 21-22 körül jön, sok pénz nem lesz erősítésre máshol (pedig elkélne egy veterán kezdő OL, TE és vagy WR), és akkor tényleg Ki kell vágni majd Folest 2 év múlva, mert egyedül ő kevés lesz, mint mackósajtban a brummogás.

Amúgy ha kifizethetsz évi 21-22 milliót egy olyan embernek, aki utoljára 2015-ben volt alanyi jogon kezdő a szezon elején (és abban az évben megbukott...), akkor meg kell tenned.
iktriad
lehetnek aggályok Folesszal kapcsolatban, de szerintem a Fisher éra pont nem hozható fel ellene jogosan
katonadani
Miért, itt is jó eséllyel kinéz neki egy 7-9-es szezon a jelenlegi támadósorunkkal... 😊 😊 😊



(goes out and cries)

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ha jo lesz, akkor engem hidegen hagy, hogy 17 vagy 21 millio. Fontosabb lenne, hogy olyan szerzodes legyen, hogy 2 év mulva ki lehessen tenni sok dead money nelkul ha nem valna be.
winston
Ha 21-22 körül jön, sok pénz nem lesz erősítésre máshol (pedig elkélne egy veterán kezdő OL, TE és vagy WR), és akkor tényleg Ki kell vágni majd Folest 2 év múlva, mert egyedül ő kevés lesz, mint mackósajtban a brummogás.

Amúgy ha kifizethetsz évi 21-22 milliót egy olyan embernek, aki utoljára 2015-ben volt alanyi jogon kezdő a szezon elején (és abban az évben megbukott...), akkor meg kell tenned.
iktriad
lehetnek aggályok Folesszal kapcsolatban, de szerintem a Fisher éra pont nem hozható fel ellene jogosan
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha jo lesz, akkor engem hidegen hagy, hogy 17 vagy 21 millio. Fontosabb lenne, hogy olyan szerzodes legyen, hogy 2 év mulva ki lehessen tenni sok dead money nelkul ha nem valna be.
winston
Ha 21-22 körül jön, sok pénz nem lesz erősítésre máshol (pedig elkélne egy veterán kezdő OL, TE és vagy WR), és akkor tényleg Ki kell vágni majd Folest 2 év múlva, mert egyedül ő kevés lesz, mint mackósajtban a brummogás.

Amúgy ha kifizethetsz évi 21-22 milliót egy olyan embernek, aki utoljára 2015-ben volt alanyi jogon kezdő a szezon elején (és abban az évben megbukott...), akkor meg kell tenned.

Szerkesztette: iktriad