Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey is reagalt (money bag)

 www.instagram.com/p/Bu4njs5hEQL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=lhk1n8k6b1w3
winston
Meg két szem. Amúgy majd lassan őt is ki kell fizetni. Megy Ngakouet. Meg Myles Jacket. Utóbbi kettőt legkésőbb jövő márciusig...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ramsey is reagalt (money bag)

 www.instagram.com/p/Bu4njs5hEQL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=lhk1n8k6b1w3
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb jel, hogy el van átkozva a jags- Foles frigy. Skip Bayless után Walterfasznak is tetszik az igazolás. (Tudjátok, a segghülyéknek, akiknek SOSINCS igazuk...Mondjuk én is segghülye vagyok és most ellenük beszélek. Most eldől, ki a legsegghülyébb. 😊 😊 )

Ha már így megkérdezted...sztem se Cousins se Stafford, de ha nagyon kötekedni akarok akkor még Watsont se tenném elé...ha még jobban akkor azt mondanám akinek nincs bajnoki gyűrűje(de ez már csak vicc). 😀
Greengo
Stafford nincs az első 14-ben akiket felsoroltam. Cousins véleményes, de azért összességében valamivel jobb, mint Foles. Watson meg többszörös future MVP lesz. Jalen Ramsey is megmondta. 😊
Az első 14-ből ki nincs előtte?
iktriad
Carr Stafford Kuzin. Sztem Cam sem.
Tehetségesebbnek tűnnek, még sem hozták ki magukból, amit lehetett volna. Foles viszont igen. Ott és amikor kellett. Ha másért nem, ezért jobb. Esetleg Cam talán. De Kuzin és DeFilippo kapcsolatában nem biztos, hogy az edző volt a hunyó. Most ki fog derülni.
dande
Carr és Stafford nincs az első 14-ben, amire kérdeztem. Cam meg volt alapszakasz MVP. Jobb, mint Foles, ha egészséges.
A védelem szerintem rendben van.
FA-ről jöhet a 2 OL, draftról a WR meg a TE és kész is a támadósor 😀
Már csak az 1/7-et kell okosan felhasználni. Egy esetleges letrade-től sem zárkóznék el, ha nem marad jó QB.
dioadam
Letrade nem lesz, mert nincs kiért és sose szoktunk.
Max 1 minőségi kezdőre van kb pénzünk még, Foles a múlt héten összekotort 30 milliós cap space felét elvitte. Minimum, (és alá kell íratni az idei draftoltakat is abból a pénzből. Az 1/7-es pl. szintén visz belőle pár milliót,)
És írtam, hogy ez a védelem már messze nem lesz olyan erős, mint a 2017-es volt. Szóval csínján bánjunk ezzel "a védelem rendben lesz" kijelentéssel. Depthünk pl konkrétan szinte sehol nincs a védelemben, És pluszban 3 még nem igazán bizonyított új kezdőnk is lesz(Bryan, -ha nem jön más- Wilson, Harrison).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Remélem Foles jól fog teljesíteni nálunk. Meg hogy hoznak még neki játékosokat (WR, TE, és 2 OL), mert a jelenlegi támadósorral Ő se fog sokra menni.
dioadam

Nem a jelenlegivel kell neki, hatravan a draft, plusz az FA.
winston
A FA-ben az ő szereződése után sok mozgásterünk nem maradt... Max talán 1 kezdőre, meg 1-2 olcsó jánosra a 2.-3. hullámban.

Szóval marad a draft. Meg olyan 4 need a kezdőben (ha 2 kezdő TE-vel számolunk).
iktriad
A védelem szerintem rendben van.
FA-ről jöhet a 2 OL, draftról a WR meg a TE és kész is a támadósor 😀
Már csak az 1/7-et kell okosan felhasználni. Egy esetleges letrade-től sem zárkóznék el, ha nem marad jó QB.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


iktriad
Nem akarok kötekedni , de sztem ezt a listát csak hirtelen felindulásból írhattad. 😀
Greengo
Az első 14-ből ki nincs előtte?
iktriad
Carr Stafford Kuzin. Sztem Cam sem.
Tehetségesebbnek tűnnek, még sem hozták ki magukból, amit lehetett volna. Foles viszont igen. Ott és amikor kellett. Ha másért nem, ezért jobb. Esetleg Cam talán. De Kuzin és DeFilippo kapcsolatában nem biztos, hogy az edző volt a hunyó. Most ki fog derülni.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


iktriad
Nem akarok kötekedni , de sztem ezt a listát csak hirtelen felindulásból írhattad. 😀
Greengo
Az első 14-ből ki nincs előtte?
iktriad
Ha már így megkérdezted...sztem se Cousins se Stafford, de ha nagyon kötekedni akarok akkor még Watsont se tenném elé...ha még jobban akkor azt mondanám akinek nincs bajnoki gyűrűje(de ez már csak vicc). 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


iktriad
Nem akarok kötekedni , de sztem ezt a listát csak hirtelen felindulásból írhattad. 😀
Greengo
Az első 14-ből ki nincs előtte?
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 670 — Eagles fan
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


iktriad
Nem akarok kötekedni , de sztem ezt a listát csak hirtelen felindulásból írhattad. 😀

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Remélem Foles jól fog teljesíteni nálunk. Meg hogy hoznak még neki játékosokat (WR, TE, és 2 OL), mert a jelenlegi támadósorral Ő se fog sokra menni.
dioadam

Nem a jelenlegivel kell neki, hatravan a draft, plusz az FA.
winston
A FA-ben az ő szereződése után sok mozgásterünk nem maradt... Max talán 1 kezdőre, meg 1-2 olcsó jánosra a 2.-3. hullámban.

Szóval marad a draft. Meg olyan 4 need a kezdőben (ha 2 kezdő TE-vel számolunk).
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Remélem Foles jól fog teljesíteni nálunk. Meg hogy hoznak még neki játékosokat (WR, TE, és 2 OL), mert a jelenlegi támadósorral Ő se fog sokra menni.
dioadam

Nem a jelenlegivel kell neki, hatravan a draft, plusz az FA.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
FYI Foles szerződésének garantált összege (50.125 millió) a legnagyobb a Jaguars 25 éves történetében.

Ezt tuti nem Jalen Ramsey mondta...
 twitter.com/tiffblackmon/status/1105211043020713996

Ertem. Tehat megemlited itt egybol a Miamit, amely siman megkereshette peldaul, magyaran mar volt egy ok, hogy miert is nem biztos, hogy egyetlen keroje volt Folesnak. Majd kozben mutogatsz arra, hogy azert szar ez a szerzodes, mert nem lehetett mas keroje a Jaguarson kivul. Ez aztan a fura logika.

Vagy akkor a Miami nem er, mert Floresek nem stipistopiztak elore. Ahhamm.
Stez
Menj vissza tankolni. A Miami is ezt teszi. 😊

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Remélem Foles jól fog teljesíteni nálunk. Meg hogy hoznak még neki játékosokat (WR, TE, és 2 OL), mert a jelenlegi támadósorral Ő se fog sokra menni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem fogjuk fel úgy, hogy Ik jinxtriadot játszik, a többit az idő eldönti 😊
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem az a baj, hogy egy QB-nak adsz 22 milliót/év, hanem a többi fos szerződés, azokból kéne szanálni aztán lehet újra építkezni.
gabokocka
Ez most pénteken történt ez meg, plusz Bortles is megy melléjük a héten. Nagyon már nem tudunk spórolni.
Ami nagyon rossz szerződés ezeken kívül az Lee-jé, de az mozdíthatatlan még idén.


Te aztan honnan tudod, hogy senki sem kereste Folest a Jaxen kivul? Es nem, nem bukott meg kettobol ketszer kezdokent. O egyszer bukott meg kezdokent, meghozza a csodalatos es szupersztar Jeff Fisher mellett, aki nem mellesleg zsakszamra fogyasztotta a kubekat es Folesnal ezerszer nagyobb tehetsegeket tett tonkre, de alatta meg a jelenleg szetszopott Goff is akkora foscsaszar volt, hogy egy ev utan attol zengett a media, hogy hova fogjak elpaterolni Goffot.

Igen, valoban ebbol kell kiindulni… Te semminek sem tudsz orulni, pedig annak, hogy legalabb nem a faszat veri az FO, hanem egybol cselekszik, ha eselye van ra, az olyan dolog, aminek orulni kellene. Foleg, hogy Foles minden, csak nem visszalepes az eddigiekhez kepest, raadasul abszolut nem veszes penzert.
Stez
Volt idő, amikor optimista voltam. Az elmúlt egy évtized kiölte ezt belőlem a Jagsszel (is) kapcsolatban. És én még nem is iszom alkoholt, mint egyesek. 😊
Plusz a Miamin kivűé máshová most se tudna menni, ahol egyértelműen kezdő lesz rajtunk kivűl. Márpedig ő ezért jött el Phlyből. Ezért nem nagyon lehetett más komoly kérője. Nem logikus, Máté fiam?
iktriad
Ertem. Tehat megemlited itt egybol a Miamit, amely siman megkereshette peldaul, magyaran mar volt egy ok, hogy miert is nem biztos, hogy egyetlen keroje volt Folesnak. Majd kozben mutogatsz arra, hogy azert szar ez a szerzodes, mert nem lehetett mas keroje a Jaguarson kivul. Ez aztan a fura logika.

Vagy akkor a Miami nem er, mert Floresek nem stipistopiztak elore. Ahhamm.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers 9 330 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ik, ebből 4-5 sztem! nem jobb, de semmiképpen nem bizonytott többet.

S ez hogy Foles megbukott felejtsétek már el. Amikor Csip elcserélte, sérülésből jött vissza. Sztem akkor vesztette el a csapatot.

Fischer meg nehogy már mérvadó legyen...

Ik ennél te komolyabb ember vagy 😉
dande
Én láttam a Kansasben is játszani a Jags ellen, hát nem voltam tőle ott se elájulva, pedig Andy Reid volt a HC-je. Mellesleg utána vissza is akart vonulni, csak visszahívta az Eagles.
iktriad
Jó hát nem mindenkinek mehet a Jags ellen! 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem az a baj, hogy egy QB-nak adsz 22 milliót/év, hanem a többi fos szerződés, azokból kéne szanálni aztán lehet újra építkezni.
gabokocka
Ez most pénteken történt ez meg, plusz Bortles is megy melléjük a héten. Nagyon már nem tudunk spórolni.
Ami nagyon rossz szerződés ezeken kívül az Lee-jé, de az mozdíthatatlan még idén.


Te aztan honnan tudod, hogy senki sem kereste Folest a Jaxen kivul? Es nem, nem bukott meg kettobol ketszer kezdokent. O egyszer bukott meg kezdokent, meghozza a csodalatos es szupersztar Jeff Fisher mellett, aki nem mellesleg zsakszamra fogyasztotta a kubekat es Folesnal ezerszer nagyobb tehetsegeket tett tonkre, de alatta meg a jelenleg szetszopott Goff is akkora foscsaszar volt, hogy egy ev utan attol zengett a media, hogy hova fogjak elpaterolni Goffot.

Igen, valoban ebbol kell kiindulni… Te semminek sem tudsz orulni, pedig annak, hogy legalabb nem a faszat veri az FO, hanem egybol cselekszik, ha eselye van ra, az olyan dolog, aminek orulni kellene. Foleg, hogy Foles minden, csak nem visszalepes az eddigiekhez kepest, raadasul abszolut nem veszes penzert.
Stez
Volt idő, amikor optimista voltam. Az elmúlt egy évtized kiölte ezt belőlem a Jagsszel (is) kapcsolatban. És én még nem is iszom alkoholt, mint egyesek. 😊
Plusz a Miamin kivűl máshová most nem tudna menni, ahol egyértelműen kezdő lenne rajtunk kívül. Márpedig ő ezért jött el Phlyből. Ezért nem nagyon lehetett más komoly kérője. Nem logikus, Máté fiam?
Amúgy sorold már el, ki adott volna még rajtunk kívül ennyit neki? A tankoló Miami?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
hello Big Dick Nick!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
iktriad
Hajrá!
dande
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


Ez is mekkora dráma a mai napon, amikor vizesnyolcasok lettek a posztjuk legjobban fizetett emberei, hogy a 16-20. QB a 13. legjobban fizetett lesz. Hát ez lófasz. 2 év múlva a top20-ban nem lesz.
gabokocka
Amikor kevés a salary caped, és tele vagy lyukkalkal, ráadásul egy max átlagos embernek adod ezt oda, számít.



iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Most jött egy ezeknél simán jobb irányító, de el van könyvelve fosnak. Ki érti ezt.
gabokocka
Visszakérdezek, te hasonló helyzetben ne hánynál attól, hogy a csapatod (nehéz cap helyzetben) odabasz ennyi pénzt egy olyan embernek aki
1; SENKI NEM KELLETT rajtuk kivűl(lásd Denver, Redskins QB trade, akkor miért nem Folesért tradeltek, ha olyan fasza?)
2; 2015.ben volt utoljára kezdő szeptemberben alanyi jogon.


Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
iktriad
Azt majd a következőnél kezd el, mert Folesnál viszonylat egyértelmű mi lesz nálatok.
Sixo
8-8 és QB purgatórium?
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Nem ertem, mi a fene bajod van. Olyan jatekosok kapnak ennel meg tobbet is, akik meg annyit sem mutattak, mint Foles, needre jott, egyaltalan nincsen problema ezzel a penzzel. Te tenyleg azon hisztizel, hogy volt pofaja nem alairni diszkontaron? Raadasul ott volt a Miami is, mint lehetseges kero, hat evi 16-17 milliot ok is rohogve kifizettek volna peldaul. A legjobb pass rusherek is milliokkal tobbet keresnek annal, nem hogy egy iranyito...
Stez
Azon túl hogy egy olyan emberhez köteleztük el a közeljövőnket, hogy 2-ből 2-szer megbukott kezdőként, igencsak átlagos a posztján.... semmi.
iktriad
Te aztan honnan tudod, hogy senki sem kereste Folest a Jaxen kivul? Es nem, nem bukott meg kettobol ketszer kezdokent. O egyszer bukott meg kezdokent, meghozza a csodalatos es szupersztar Jeff Fisher mellett, aki nem mellesleg zsakszamra fogyasztotta a kubekat es Folesnal ezerszer nagyobb tehetsegeket tett tonkre, de alatta meg a jelenleg szetszopott Goff is akkora foscsaszar volt, hogy egy ev utan attol zengett a media, hogy hova fogjak elpaterolni Goffot.

Igen, valoban ebbol kell kiindulni… Te semminek sem tudsz orulni, pedig annak, hogy legalabb nem a faszat veri az FO, hanem egybol cselekszik, ha eselye van ra, az olyan dolog, aminek orulni kellene. Foleg, hogy Foles minden, csak nem visszalepes az eddigiekhez kepest, raadasul abszolut nem veszes penzert.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nem az a baj, hogy egy QB-nak adsz 22 milliót/év, hanem a többi fos szerződés, azokból kéne szanálni aztán lehet újra építkezni.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, ebből 4-5 sztem! nem jobb, de semmiképpen nem bizonytott többet.

S ez hogy Foles megbukott felejtsétek már el. Amikor Csip elcserélte, sérülésből jött vissza. Sztem akkor vesztette el a csapatot.

Fischer meg nehogy már mérvadó legyen...

Ik ennél te komolyabb ember vagy 😉
dande
Én láttam a Kansasben is játszani a Jags ellen, hát nem voltam tőle ott se elájulva, pedig Andy Reid volt a HC-je. Mellesleg utána vissza is akart vonulni, csak visszahívta az Eagles.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ik, ebből 4-5 sztem! nem jobb, de semmiképpen nem bizonytott többet.

S ez hogy Foles megbukott felejtsétek már el. Amikor Csip elcserélte, sérülésből jött vissza. Sztem akkor vesztette el a csapatot.

Fischer meg nehogy már mérvadó legyen...

Ik ennél te komolyabb ember vagy 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
iktriad
Hajrá!
dande
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield

Ez is mekkora dráma a mai napon, amikor vizesnyolcasok lettek a posztjuk legjobban fizetett emberei, hogy a 16-20. QB a 13. legjobban fizetett lesz. Hát ez lófasz. 2 év múlva a top20-ban nem lesz.
gabokocka
Amikor kevés a salary caped, és tele vagy lyukkalkal, ráadásul egy max átlagos embernek adod ezt oda, számít.

iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Most jött egy ezeknél simán jobb irányító, de el van könyvelve fosnak. Ki érti ezt.
gabokocka
Visszakérdezek, te hasonló helyzetben ne hánynál attól, hogy a csapatod (nehéz cap helyzetben sok needel) odabasz ennyi pénzt egy olyan embernek aki
1; SENKI NEM KELLETT rajtunk kívül (lásd Denver, Redskins QB tradek, akkor miért nem Folesért tradeltek, ha olyan fasza?)
2; 2015-ben volt utoljára kezdő szeptemberben alanyi jogon

Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
iktriad
Azt majd a következőnél kezd el, mert Folesnál viszonylat egyértelmű mi lesz nálatok.
Sixo
8-8 és QB purgatórium?
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Nem ertem, mi a fene bajod van. Olyan jatekosok kapnak ennel meg tobbet is, akik meg annyit sem mutattak, mint Foles, needre jott, egyaltalan nincsen problema ezzel a penzzel. Te tenyleg azon hisztizel, hogy volt pofaja nem alairni diszkontaron? Raadasul ott volt a Miami is, mint lehetseges kero, hat evi 16-17 milliot ok is rohogve kifizettek volna peldaul. A legjobb pass rusherek is milliokkal tobbet keresnek annal, nem hogy egy iranyito...
Stez
Azon túl hogy egy olyan emberhez köteleztük el a közeljövőnket, hogy 2-ből 2-szer megbukott kezdőként, igencsak átlagos a posztján.... semmi.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
iktriad
Azt majd a következőnél kezd el, mert Folesnál viszonylat egyértelmű mi lesz nálatok.

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Ez is mekkora dráma a mai napon, amikor vizesnyolcasok lettek a posztjuk legjobban fizetett emberei, hogy a 16-20. QB a 13. legjobban fizetett lesz. Hát ez lófasz. 2 év múlva a top20-ban nem lesz.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Foles a 13. legjobban fizetett QB lesz az NFL-ben.
Fejből lehet tudok mondani 15-t, aki jobb....
iktriad hívjuk a mentőket?
Toto21
Nem, már megszoktam, hogy egy ostoba franchisenak drukkolok.
iktriad
Megszoktad? xD Évekig tudod a szarabbnál szarabb QB-kat védeni.
Sixo
Jó, akkor most kipróbáljuk, hogy hat egy QB-ra, ha kezdetektől szidom, mint a bokrot.
iktriad
Hajrá!