Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ami a többit illeti,egyre világosabban látszik nekem, hogy Shao Khan sajna amennyire jó üzletember (lásd ahogy ő meg Lamping a csapat körüli üzleti részt menedzseli), annyira nem ért a sport részéhez. Még jövőre is hagyni fogja Coughlint a múltja miatt itt pusztítani, hacsak nem lesz valami katasztrofálisan vállalhatatlan szezonunk.
iktriad
Az is lehet, hogy csak mi nem látjuk a big picture-t. Lehet, hogy a háttérben már megindult a háború a 2020-as 1/1-ért Lawrence-ért. És ez a látszólagos bénázás már valójában öldöklő verseny a Cards, a Giants, a Jags, stb. között. 😀
peterk2005
Coughlin túl öreg ahhoz, hogy várjon bárkire. Plusz mindenki más csak azért maradt idén a helyén, mert ő azt mondta Shaonak, hogy tud és akar velük dolgozni (tehát ha azt mondja, repüljön mindenki, Khan kirúgott volna mindenkit körülötte). Ebből ő is felmérte, hogy mindenki az állásért játszik/dolgozik az idén. Kivéve talán őt, mert Khan láthatóan tiszteli ahhoz - szerintem túlságosan is- , hogy elmozdítsa, de remélem Tom ezzel nem él vissza.
TC szerintem magától nem is tankolna, más kérdés, hogy mivel egyre jobban látható, hogy pocsék GM, ez simán bekövetkezhet. Szvsz lehet ezzel járna a legjobban a Jags hosszú távon, de akkor elvesztegettünk egy kibaszott jó védelmet is eközben.
Szóval szerintem csak szokás szerint szimplán balfaszkodunk megint (lásd még TC rossz GM, aki mellett láthatóan elment az idő). Aki ismeri a Jags közelmúltját (az elmúlt 11 év), az még folytonosságot is lát ezekben a "remek" döntésekben...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ami a többit illeti,egyre világosabban látszik nekem, hogy Shao Khan sajna amennyire jó üzletember (lásd ahogy ő meg Lamping a csapat körüli üzleti részt menedzseli), annyira nem ért a sport részéhez. Még jövőre is hagyni fogja Coughlint a múltja miatt itt pusztítani, hacsak nem lesz valami katasztrofálisan vállalhatatlan szezonunk.
iktriad
Az is lehet, hogy csak mi nem látjuk a big picture-t. Lehet, hogy a háttérben már megindult a háború a 2020-as 1/1-ért Lawrence-ért. És ez a látszólagos bénázás már valójában öldöklő verseny a Cards, a Giants, a Jags, stb. között. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Virággal jó páros lesznek, akárki meglátja.
ozibozi
Flowers FA. De nem lennék szomorú, ha őt olcsón visszahoznánk swing OT-nek. Cann-el ellentétben ő egész jó volt év vége felé nálunk LT-ben. És szerintem RT-ben se lenne elveszve.


Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé.
iktriad
Maradjon csak, meg tudom
hogy mennek fel
az arak, de kicsit sokallom, remelem nem kezdonek szanjak.
winston
Ilyen pénzzel valószínűleg kezdőek szánják, de ha van egy kis szerencsénk, akkor jön Chris Lindstrom a draftról és kiszorítja szeptemberre a kezdőből. Baromi rossz igazolás.
iktriad
Kezdőnek valóban baromi rossz. Cserének simán jó AJ, ezért a pénzért talán nem is annyira sok.
Willis
Nem sok? Mark Glowinski 1 millióval többért írt alá a Coltsban, ugyancsak 3 évre. Egy top10-es pff produktum után. Iktriadnak teljesen igaza van, kezdőnek nem elég jó, cserének meg böszme drága. 😕

(Ha még valami új jelölttel próbálkoztak volna, azt mondva, hogy máshol nem volt jó, de majd a mi rendszerünkben az lesz. De négy éve ismerik, itt volt, tudják, hogy mit tud. és itt annyit is fog tudni.)

Nincs mese, ki kell böjtölnod ez az évet Ik. Jövőre jönni fog az új stáb, Khan nem lehet annyira málé, hogy hagyja ezt tovább....
peterk2005
Köszi az együttérzést.

Ami a többit illeti,egyre világosabban látszik nekem, hogy Shao Khan sajna amennyire jó üzletember (lásd ahogy ő meg Lamping a csapat körüli üzleti részt menedzseli), annyira nem ért a sport részéhez. Még jövőre is hagyni fogja Coughlint a múltja miatt itt pusztítani, hacsak nem lesz valami katasztrofálisan vállalhatatlan szezonunk.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé.
iktriad
Maradjon csak, meg tudom
hogy mennek fel
az arak, de kicsit sokallom, remelem nem kezdonek szanjak.
winston
Ilyen pénzzel valószínűleg kezdőek szánják, de ha van egy kis szerencsénk, akkor jön Chris Lindstrom a draftról és kiszorítja szeptemberre a kezdőből. Baromi rossz igazolás.
iktriad
Kezdőnek valóban baromi rossz. Cserének simán jó AJ, ezért a pénzért talán nem is annyira sok.
Willis
Nem sok? Mark Glowinski 1 millióval többért írt alá a Coltsban, ugyancsak 3 évre. Egy top10-es pff produktum után. Iktriadnak teljesen igaza van, kezdőnek nem elég jó, cserének meg böszme drága. 😕

(Ha még valami új jelölttel próbálkoztak volna, azt mondva, hogy máshol nem volt jó, de majd a mi rendszerünkben az lesz. De négy éve ismerik, itt volt, tudják, hogy mit tud. és itt annyit is fog tudni.)

Nincs mese, ki kell böjtölnod ez az évet Ik. Jövőre jönni fog az új stáb, Khan nem lehet annyira málé, hogy hagyja ezt tovább....


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Virággal jó páros lesznek, akárki meglátja.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé.
iktriad
Maradjon csak, meg tudom
hogy mennek fel
az arak, de kicsit sokallom, remelem nem kezdonek szanjak.
winston
Ilyen pénzzel valószínűleg kezdőek szánják, de ha van egy kis szerencsénk, akkor jön Chris Lindstrom a draftról és kiszorítja szeptemberre a kezdőből. Baromi rossz igazolás.
iktriad
Kezdőnek valóban baromi rossz. Cserének simán jó AJ, ezért a pénzért talán nem is annyira sok.
Willis
Ha cserének szánják, nem hozták volna vissza, vagy nem ennyiért. Ha szerencsénk van draftolnak mellé valakit hamar(=első 2 nap), aki nyáron kiszorítja. Ha nem ez történik, annak Foles nem fog örülni.
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé.
iktriad
Maradjon csak, meg tudom
hogy mennek fel
az arak, de kicsit sokallom, remelem nem kezdonek szanjak.
winston
Ilyen pénzzel valószínűleg kezdőek szánják, de ha van egy kis szerencsénk, akkor jön Chris Lindstrom a draftról és kiszorítja szeptemberre a kezdőből. Baromi rossz igazolás.
iktriad
Kezdőnek valóban baromi rossz. Cserének simán jó AJ, ezért a pénzért talán nem is annyira sok.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé.
iktriad
Maradjon csak, meg tudom
hogy mennek fel
az arak, de kicsit sokallom, remelem nem kezdonek szanjak.
winston
Ilyen pénzzel valószínűleg kezdőek szánják, de ha van egy kis szerencsénk, akkor jön Chris Lindstrom a draftról és kiszorítja szeptemberre a kezdőből. Baromi rossz igazolás.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé.
iktriad
Maradjon csak, meg tudom
hogy mennek fel
az arak, de kicsit sokallom, remelem nem kezdonek szanjak.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszahoztuk Cann-t
 twitter.com/RapSheet/status/1105883302571982848
Nem mondom, hogy örülök neki. Amikor mindenki csere volt körülötte, néha még akkor is kilógott. Lefelé. Konkrétan a 3. legtöbb nyomást engedte a guardok közü az egész NFL-ben tavaly.

Mondtam már, hogy a ... Ja igen, mondtam.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb remek írás videó illusztrációkkal, hogy miként nézhet majd ki a Jags offense BDN-el QB-ban.
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/film-room-nick-foles-jaguars-offense-scheme/

Közben Foles levelét megírta... Philadelphiának.
 twitter.com/PlayersTribune/status/1105838717175033856
Ha már átlagos, vagy átlag alatti kezdő QB-k jutnak nekünk, legalább annyi pozitívum van bennük, hogy nem seggfejek. #silverlining
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Trolling level 3000000000
 twitter.com/MadeByTim/status/1105811609094684672

FA-k, akik még elérhetőek, és valamennyire segítenének a jaguars-on:

Mike Iupati, G, 32: Talán van benen 1 jó év
Mike Remmers, RT, 30: Sok tapasztalattal rendelkezik, valószinüleg olcsón jönne
Cameron Flemming, RT, 26: Fiatal, tapasztalattal
Ereck Flowers, OT, 25: A A Jagsnél meglepően jól játszott, swing tacklenek visszahoznám
Daryl Williams, RT, 26: Ha egészséges, nagyon jó tud lenni, meg lehetne kockáztatni, hogy leigazoljuk.
Jeff Allen, OL, 29: Szinte mindenhol bevethető az OL-ben,
Quinton Spain, G, 28: Nagy kezdőtapasztalattal rendelkezik, de csodát ne várjunk tőle, lásd Texans tavaly
Jared Cook, TE, 32: Produktív passz elkapó, remek szezonja volt tavaly és Folesszal dolgozott már együtt
Tyler Eifert, TE, 28:Gyakran sérült, emiatt valószínűleg olcsó TE, akivel érdemes hazardírozni
Darren Fells, TE, 32: Remek blokkoló TE, ideális depth emberke
Luke Willson, TE, 29: A jags tavaly érdeklődött iránta
Golden Tate, WR, 31: Óriási erősítés lenne, Ramsey sógora, dolgozott Folesszal tavaly, a jags helyében ő lenne most az 1. számú prioritás
Mark Ingram, RB, 29: Nem tudni mennyi lenne az ára, de ő meg Fournette talán megoldaná az RB gondokat
Darren Sproles, RB, 36: Valószínűtlen, de nem lenne ördögtől való gondolat elhozni 1 évre.
Spencer Ware, RB, 27: Ideális Fournette mögé, ha már a Chiefs elvitte Hyde-ot, mi is elvihetnénk az ő cseréjüket.
Ameer Abdullah, RB, 26: Ideális lehet egy DeFilippo offensbe
Jay Ajayi RB, 25: Dolgozott Folesszal és DeFilippoval is

Daryl Williams, Cook, Eifert, Tate, Ingram vagy Ware érkezésének tudnék örülni.
több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Fejezze be a rinyalast? Mondja az, aki visszavonult egy WR igazolastol.
ulpianus
az a baj hogy nem
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Más magyarázat nagyon nincs, ha nem volt más kérő és a jags mégis ennyit adott neki. És mint már párszor már mondtam, a Jags egy ostoba franchsie, amiről el is képzelem, hogy egy ilyet meglép.
Hé, végül is ez a csapat vágott Blake Borlteshez 56 millát.. (csekkolom a papíromat) TAVALY.iktriad
Értem én, de ostoba szerződést kötni és ilyen blődséget nyilatkozni azért a hülyeségnek egy teljesen más szintje. 😀

Én Jared Cookra mennék rá egy 2 éves szerződéssel(kb, amit ASJ kapott tavaly tőlünk). Ha Carr-al karrier éve volt, akkor nálunk is az lehetne. Plusz Golden Tatere. Őt talán még Ramsey is segíthetne idehozni hisz Tate a sógora(legalábbis Tate tesója Ramsey gyerekének az anyja) és Foles is már dobált neki tavaly. És Tate érkezésével talán Ramsey is nagyobb hajlandóságot fog mutatni, hogy maradjon nálunk.

Tate és Cook már jó kezdet lenne a támadó oldalon lévő lyukak befoltozására, aztán draftról jöhet egy Top 10-es Taylor nevű játékos a Floridáról (az a kombó már 1× nagyon bevált itt 😊 ) és Lindstrom guardnak 2/6-ra, ha még bent van és meg is van az olcsó és az eddiginél valószínűleg hatékonyabb jobb oldali fal. Na ha ezt összehozná a Jags, akkor nem fogom őket ostobának titulálni. iktriad
Ez valóban jobban hangzik, mint az Eifert ötlet, csak erre nem lesz pénz. 😊 Tate is és Cook is 8+ milla körül el fognak kérni szerintem.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Fejezze be a rinyalast? Mondja az, aki visszavonult egy WR igazolastol.
ulpianus
*feka WR!

több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Mi az, hogy nincs mas magyarazat? Konyorgom, azert kicsit gondolkozz mar, ne vegyel mar be minden baromsagot, amit valami baromi okos insider odakop eled. Ennel nagyobb baromsagot meg nem is nagyon hallottam, hogy azert fizetnek meg valakit, hogy tiszteljek. LOL.

Neha azert agyalj azon, amit olvasol, ne csolatassal nyald be a baromsagokat.
Stez
Szóval az a valós magyarázat, hogy szimplán ostobák voltunk és túlfizettük úgy 5 milióval egyedüli kérőként? Ha igen, akkor üdv a fedélzeten, ugyanis ezt mondogatom egy ideje.
iktriad
Ha egyedüli kérők voltatok, akkor 21 millióval fizettétek túl.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Fejezze be a rinyalast? Mondja az, aki visszavonult egy WR igazolastol.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mi az, hogy nincs mas magyarazat? Konyorgom, azert kicsit gondolkozz mar, ne vegyel mar be minden baromsagot, amit valami baromi okos insider odakop eled. Ennel nagyobb baromsagot meg nem is nagyon hallottam, hogy azert fizetnek meg valakit, hogy tiszteljek. LOL.

Neha azert agyalj azon, amit olvasol, ne csolatassal nyald be a baromsagokat.
Stez
Szóval az a valós magyarázat, hogy szimplán ostobák voltunk és túlfizettük úgy 5 milióval egyedüli kérőként? Ha igen, akkor üdv a fedélzeten, ugyanis ezt mondogatom egy ideje.
iktriad
Nem tudom, mi a pontos magyarazat, de nem is erdekel, mert pont leszarnam, hogy egy iranyitonak 18 milliot vagy 22-t fizetnenk-e, amikor lassan az atlagfizetes 30 millio lesz a poszton, tehat meg utobbival is lazan jol jar a csapatom.

Orulnek, hogy legalabb valakit hoztunk, nem pedig ugyanabban a godorben toljuk a sakkpartyt.

Olyan baromsagon pattogsz, ami teljesen lenyegtelen. Legalabb nem Bortles van, orulj neki, fejezd be a rinyalast, aztan annyi.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mi az, hogy nincs mas magyarazat? Konyorgom, azert kicsit gondolkozz mar, ne vegyel mar be minden baromsagot, amit valami baromi okos insider odakop eled. Ennel nagyobb baromsagot meg nem is nagyon hallottam, hogy azert fizetnek meg valakit, hogy tiszteljek. LOL.

Neha azert agyalj azon, amit olvasol, ne csolatassal nyald be a baromsagokat.
Stez
Szóval az a valós magyarázat, hogy szimplán ostobák voltunk és túlfizettük úgy 5 milióval egyedüli kérőként? Ha igen, akkor üdv a fedélzeten, ugyanis ezt mondogatom egy ideje.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben. iktriad
Szerintem ezt valamelyik talking head ötölhette ki, nem hiszem, hogy az FO-tól ilyen ökör magyarázat kijönne. Ez tipikus firkász gondolkodás.

Abszolút egyetértek. Inkább Golden Tatet most, és valakit még a draft 2. napján vagy a 3.-on (elég mély az idei WR class) mint reacheljek egy WR-t. Akkor már inkább jöjjön OT vagy TE (mivel utóbbi poszt kritikus Folesnak, és senki nincs keret jelenleg).iktriad
Tyler Eifert kapcsán gondolkodtam el, hogy lehet-e még esélye valahol? Na, szerintem itt lehetne neki adni egy esélyt. Garantált nélkül, csak simán pár millás meccspénzes contractot. Ha nem bírja, nem kerül pénzbe. De ha netán bírja, akkor ő komoly fegyver lehetne.
peterk2005
Más magyarázat nagyon nincs, ha nem volt más kérő és a jags mégis ennyit adott neki. És mint már párszor már mondtam, a Jags egy ostoba franchsie, amiről el is képzelem, hogy egy ilyet meglép.
Hé, végül is ez a csapat vágott Blake Borlteshez 56 millát.. (csekkolom a papíromat) TAVALY.

Én Jared Cookra mennék rá egy 2 éves szerződéssel(kb, amit ASJ kapott tavaly tőlünk). Ha Carr-al karrier éve volt, akkor nálunk is az lehetne.

Plusz Golden Tatere. Őt talán még Ramsey is segíthetne idehozni hisz Tate a sógora(legalábbis Tate tesója Ramsey gyerekének az anyja) és Foles is már dobált neki tavaly. És Tate érkezésével talán Ramsey is nagyobb hajlandóságot fog mutatni, hogy maradjon nálunk.

Tate és Cook már jó kezdet lenne a támadó oldalon lévő lyukak befoltozására, aztán draftról jöhet egy Top 10-es Taylor nevű játékos a Floridáról (az a kombó már 1× nagyon bevált itt 😊 ) és Lindstrom guardnak 2/6-ra, ha még bent van és meg is van az olcsó és az eddiginél valószínűleg hatékonyabb jobb oldali fal. Na ha ezt összehozná a Jags, akkor nem fogom őket ostobának titulálni.

Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben.
Mondtam már, hogy a Jaguars egy ostoba franchise?
iktriad
Just stop.
Maka
Amint megszűnik a jags balfasz franchise lenni, azonnal felveszem a teal szemüveget, (Amúgy király volt a videós elemzésed az ügyben a sportmajmon! Mindenki csekkolja, aki még nem tette. Az egészet, nem csak a Jagses részt!)
iktriad
Mi az, hogy nincs mas magyarazat? Konyorgom, azert kicsit gondolkozz mar, ne vegyel mar be minden baromsagot, amit valami baromi okos insider odakop eled. Ennel nagyobb baromsagot meg nem is nagyon hallottam, hogy azert fizetnek meg valakit, hogy tiszteljek. LOL.

Neha azert agyalj azon, amit olvasol, ne csolatassal nyald be a baromsagokat.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy ne csak Foles és Jags anyázás jöjjön tőlem, itt van Zach Goodall podcastja Foles igazolás ügyben. Szinte minden fontosabb kérdést körbejár (pl ki járhat jól a keretből vele, mi kell ahhoz, hogy sikeres lehessen nálunk, mik BDN erősségei, amire DeFilippo építhet, stb. stb. )
 twitter.com/zach_goodall/status/1105485981598314496
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben. iktriad
Szerintem ezt valamelyik talking head ötölhette ki, nem hiszem, hogy az FO-tól ilyen ökör magyarázat kijönne. Ez tipikus firkász gondolkodás.

Abszolút egyetértek. Inkább Golden Tatet most, és valakit még a draft 2. napján vagy a 3.-on (elég mély az idei WR class) mint reacheljek egy WR-t. Akkor már inkább jöjjön OT vagy TE (mivel utóbbi poszt kritikus Folesnak, és senki nincs keret jelenleg).iktriad
Tyler Eifert kapcsán gondolkodtam el, hogy lehet-e még esélye valahol? Na, szerintem itt lehetne neki adni egy esélyt. Garantált nélkül, csak simán pár millás meccspénzes contractot. Ha nem bírja, nem kerül pénzbe. De ha netán bírja, akkor ő komoly fegyver lehetne.
peterk2005
Más magyarázat nagyon nincs, ha nem volt más kérő és a jags mégis ennyit adott neki. És mint már párszor már mondtam, a Jags egy ostoba franchsie, amiről el is képzelem, hogy egy ilyet meglép.
Hé, végül is ez a csapat vágott Blake Borlteshez 56 millát.. (csekkolom a papíromat) TAVALY.

Én Jared Cookra mennék rá egy 2 éves szerződéssel(kb, amit ASJ kapott tavaly tőlünk). Ha Carr-al karrier éve volt, akkor nálunk is az lehetne.

Plusz Golden Tatere. Őt talán még Ramsey is segíthetne idehozni hisz Tate a sógora(legalábbis Tate tesója Ramsey gyerekének az anyja) és Foles is már dobált neki tavaly. És Tate érkezésével talán Ramsey is nagyobb hajlandóságot fog mutatni, hogy maradjon nálunk.

Tate és Cook már jó kezdet lenne a támadó oldalon lévő lyukak befoltozására, aztán draftról jöhet egy Top 10-es Taylor nevű játékos a Floridáról (az a kombó már 1× nagyon bevált itt 😊 ) és Lindstrom guardnak 2/6-ra, ha még bent van és meg is van az olcsó és az eddiginél valószínűleg hatékonyabb jobb oldali fal. Na ha ezt összehozná a Jags, akkor nem fogom őket ostobának titulálni.

Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben.
Mondtam már, hogy a Jaguars egy ostoba franchise?
iktriad
Just stop.
Maka
Amint megszűnik a jags balfasz franchise lenni, azonnal felveszem a teal szemüveget, (Amúgy király volt a videós elemzésed az ügyben a sportmajmon! Mindenki csekkolja, aki még nem tette. Az egészet, nem csak a Jagses részt!)

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben. iktriad
Szerintem ezt valamelyik talking head ötölhette ki, nem hiszem, hogy az FO-tól ilyen ökör magyarázat kijönne. Ez tipikus firkász gondolkodás.

Abszolút egyetértek. Inkább Golden Tatet most, és valakit még a draft 2. napján vagy a 3.-on (elég mély az idei WR class) mint reacheljek egy WR-t. Akkor már inkább jöjjön OT vagy TE (mivel utóbbi poszt kritikus Folesnak, és senki nincs keret jelenleg).iktriad
Tyler Eifert kapcsán gondolkodtam el, hogy lehet-e még esélye valahol? Na, szerintem itt lehetne neki adni egy esélyt. Garantált nélkül, csak simán pár millás meccspénzes contractot. Ha nem bírja, nem kerül pénzbe. De ha netán bírja, akkor ő komoly fegyver lehetne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Amikor egy üzlet kapcsán a játékos ügynökét dicsérik az egekbe, tudod, hogy valószínűleg rossz boltot kötöttél.
 twitter.com/gmfb/status/1105451616906313729
"A Jaguarsnak se volt nagyon opciója ezen kívűl" De, pl. draftolni valakit a posztra 1/7-en (esetleg picit feljebb), évi 15 millióval olcsóbban....
Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben.
Mondtam már, hogy a Jaguars egy ostoba franchise?
iktriad
ezt még mindig nem tudom feldolgozni, ezek szerint a FO nem bízik abban hogy Foles a játékával kiérdemli a csapattársai tiszteletét, de ha túlfizetik akkor az majd segít, érdekes elképzelés
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Azon meg azóta is röhögök (keenumban), hogy a front office szerint extra 3-4 milliótól majd jobban tisztelik az BDN-t az öltözőben.
Mondtam már, hogy a Jaguars egy ostoba franchise?
iktriad
Just stop.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom