Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy látom Foles nem csak mezszámot, dizájnt is váltott.

Ki ez a csóka? 😊
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 676 — a new hope (again)
Én nagyon várok ma vagy a napokban pár OL igazolást. Jöhetne pl Cameron Flemming, mert T-ben annyira nincs most opció, vagy meg lehetne próbálni Ryan Schraeder-t is, bár egyiket sem lenne jó, ha azért hoznák, hogy kezdők legyenek.

szerk: most látom, hogy Linder öccse is jön a draftra, Nick Linder. 3. napi, 6-7. körbe jósolják, remélem elhozzuk, hehe.
winston
Germán csak a tavalyi szezonban volt gyenge. Mondjuk a komplett falcons fal bepucsított a szezonban de a balhét schraederrel vitették el. Előtte évekig top5 RT volt.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Összedobtam ezt, bár még eléggé az elején vagyok főként a 2.-3. napi prospectek megismerésének. Addig még csomó dolog történik, ami ezen változtatni fog (remélem). Védő is kéne talán a 2. napon, de így jött ki. Pár húzás azért kicsit már-már steal lenne a jelenlegi adatok alapján, de nyilván ez egy számomra kívánatos eset lenne:

1/7 - T.J. Hockenson, TE
2/28 - Chris Lindstrom, G
3/69 - Trey Pipkins, OT
3/94 - N'Keal Harry, WR
4/109 - Mike Weber, RB
6/178 - L.J. Collier, DE
7/222 - Nick Linder, C/G
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Én nagyon várok ma vagy a napokban pár OL igazolást. Jöhetne pl Cameron Flemming, mert T-ben annyira nincs most opció, vagy meg lehetne próbálni Ryan Schraeder-t is, bár egyiket sem lenne jó, ha azért hoznák, hogy kezdők legyenek.

szerk: most látom, hogy Linder öccse is jön a draftra, Nick Linder. 3. napi, 6-7. körbe jósolják, remélem elhozzuk, hehe.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Linder mellett pedig Norwell a másik, aki a szerződéséhez képest mélyen alulteljesített, csak hogy fokozzuk a dolgot. 😀
Amúgy én a csere falemberekből Shatleyt és Wellst tartanám meg, mindenki más részemről mehet, amerre lát.

Szerk.: Ha Flowers visszajön, akkor mégsem felakasztom magam, hanem Ereckt vágok - köszönet a nemzetisportot megszégyenítő fejfájós szójátékért Ádám barátomnak.
npetiii
Norwell állítólag sérülten játszott tavaly kezdettől fogva, és erre szedett még össze egy másik, IR-t érő sérülést. Idén kiderül, hogy így volt-e vagy ő is csak nyaralni jött.

Most megnéztem a Robinson, Norwell, Linder, Cann kezdő kvartett mellett jelenleg 3 OL van még a kereten: Will Richardson, aki most a kezdő RT jelölt (0 éles meccsel a poszton...) és mellette 2 tavalyi practice squados, Brandon Thomas és K.C. McDermott. Yikes.

És sajna nagyon úgy tűnik, hogy Cann tényleg kezdőnek lett visszahozva az esti nyilatkozata (no meg az évi 5 milliója) alapján:
“It’s going to be important, having a lot of core guys back in there,” Cann said. “We’ll be able to jell automatically and have that chemistry that we had. We have to put the work in and be consistent and anything’s possible.”

Cann spoke with Jaguars Head Coach Doug Marrone Wednesday shortly after re-signing. Marrone served as the Jaguars’ offensive line coach in Cann’s first NFL two seasons and head coach the past two.

“He was very excited for me,” Cann said. “We talked about the future, and about my ability to be better and for this team to be better. He made it clear what we’re trying to do here and I’m looking forward to it.”
 www.jaguars.com/news/cann-re-signs-i-m-happy-about-this-decision

Idén tuti nem mi fogjuk megnyerni az FA-t, viszont kompenzációként megnyerhetnénk a draftot. Kár, hogy eddig Coughlinnak volt össz-vissz 2 nagyon jó húzása (DeDe, Harrison) a játékosbörzén, mióta újra ő a góré...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Bármit is mond Iktriad, ha visszajön Flowers is, felakasztom magam az első fára.
Akkor már inkább Josh Wells, akiről itt jegyezném meg, hogy bár nem nagy a merítés és nem volt nehéz feladat, de jobban játszott, mint Cam Robinson, akiről tutira vesszük, hogy megoldja az LT-posztot, miközben középszar játékosnak tűnt az első két évében, amikor egyáltalán nem volt sérült.
npetiii
Ha olcsón jön vissza Flowers, akkor felőlem jöhet. Egyébként szinte az összes csere OL-ünk (Shatley, Wells, Flowers, Omameh, Reed, Josh Walker és Corey Robinson) FA jelenleg, és még senkit se hoztunk belőlük vissza, pedig 2-3 azért kéne belőlük (nekem leginkább Shatley, Walker és Omameh).

Cam Robinson nálam sem biztos pont, de annyi bajunk van támadóoldalon, hogy mellettük szinte az ő helyzete háttérbe is szorul. És Josh Wellst azért nem becsüljük túl. Tavaly nyáron egy szava se lehetett volna se neki, se másnak, ha a Jags kirakja a keretszűkítéskor...

Viszont az tény, hogy az 5 kezdő OL posztból összese 2 olyan, amire azt lehet mondani, hogy rendben van, és ebből az egyik az a Linder, aki még 16 meccset nem játszott végig az alapszakaszban egy idényében se az ötből.
iktriad
Linder mellett pedig Norwell a másik, aki a szerződéséhez képest mélyen alulteljesített, csak hogy fokozzuk a dolgot. 😀
Amúgy én a csere falemberekből Shatleyt és Wellst tartanám meg, mindenki más részemről mehet, amerre lát.

Szerk.: Ha Flowers visszajön, akkor mégsem felakasztom magam, hanem Ereckt vágok - köszönet a nemzetisportot megszégyenítő fejfájós szójátékért Ádám barátomnak.

Szerkesztette: npetiii

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bármit is mond Iktriad, ha visszajön Flowers is, felakasztom magam az első fára.
Akkor már inkább Josh Wells, akiről itt jegyezném meg, hogy bár nem nagy a merítés és nem volt nehéz feladat, de jobban játszott, mint Cam Robinson, akiről tutira vesszük, hogy megoldja az LT-posztot, miközben középszar játékosnak tűnt az első két évében, amikor egyáltalán nem volt sérült.
npetiii
Ha olcsón jön vissza Flowers, akkor felőlem jöhet. Egyébként szinte az összes csere OL-ünk (Shatley, Wells, Flowers, Omameh, Reed, Josh Walker és Corey Robinson) FA jelenleg, és még senkit se hoztunk belőlük vissza, pedig 2-3 azért kéne belőlük (nekem leginkább Shatley, Walker és Omameh).

Cam Robinson nálam sem biztos pont, de annyi bajunk van támadóoldalon, hogy mellettük szinte az ő helyzete háttérbe is szorul. És Josh Wellst azért nem becsüljük túl. Tavaly nyáron egy szava se lehetett volna se neki, se másnak, ha a Jags kirakja a keretszűkítéskor...

Viszont az tény, hogy az 5 kezdő OL posztból összese 2 olyan, amire azt lehet mondani, hogy rendben van, és ebből az egyik az a Linder, aki még 16 meccset nem játszott végig az alapszakaszban egy idényében se az ötből.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
npetiii Jacksonville Jaguars 372 — Jaguars fan
Nem vagyok elájulva Foles érkezésétől, de emiatt nem is dőlök a kardomba, a draftolt irányító mindig lutri, viszont ha Foles köré képesek lennénk csapatot építeni, akkor elmuzsikálna ő itt.
És akkor itt jön a probléma: hogyan építsünk köré csapatot?
Hát biztos, hogy nem úgy, a kurva életbe, hogy VISSZAIGAZOLJUK AJ CANNT!!!!!!!!!!
Éveket vártam, hogy megszabaduljunk a kerékkötő Parnelltől (akinek a neve Jermey és nem Jeremy - ezt szinte minden magyar és külföldi cikkíró figyelmébe ajánlanám), erre marasztaljuk a nála is rosszabb Cannt. Bármit is mond Iktriad, ha visszajön Flowers is, felakasztom magam az első fára.
Akkor már inkább Josh Wells, akiről itt jegyezném meg, hogy bár nem nagy a merítés és nem volt nehéz feladat, de jobban játszott, mint Cam Robinson, akiről tutira vesszük, hogy megoldja az LT-posztot, miközben középszar játékosnak tűnt az első két évében, amikor egyáltalán nem volt sérült.
Sokat lehetne még regélni a nem túl veretes elkapó sorról, a nem létező tight endekről, a sérülékeny Fournette mögötti teljesen nulla running backekről, vagy a defense-ben a mélység teljes hiányáról, de a Cann visszaigazolással kidühöngtem magam mára, úgyhogy jöjjön egy fontosabb téma:
Kösz mindent Blake, őszintén bírtam a karakteredet, még jobb lett volna, ha szökőévente egy spirált láttam volna tőled. A dobás közben kilógó nyelveden sokat kacagtam, bár ezek azért keserű emlékek is. Sok sikert máshol, szurkolni fogok neked!

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
beáldoztad volna Haskinsért az 1.+2. körös picket? minden bizonnyal fel kellett volna cserélni érte. (nem kérdőre vonóan kérdezem, csak érdekel)
katonadani
Ha a front office úgy érezte volna, hogy ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni, akkor igen. Nézzük meg milyen hatása van a Brownsra, hogy úgy tűnik találtak egy franchise QB-t.
iktriad
ez oké, de most meg a front office úgy érezte, hogy Folesért éri meg beáldozni a sokmilliót. Úgy érzik, ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni 😀

(félreértés elkerülése végett nem akarok Foles mellett érvelni vagy Haskins ellen, de egyébként véleményem szerint kb hasonló a két irányító "értékre". Haskinsben nem látom a top10-15ös QBt, ahogy Foles sem az)
katonadani
Ez utóbbi még egy érv az olcsóbb QB mellett.

A Jags front office érzéseit az elmúlt évek QB döntéseinek tükrében inkább nem venném mérvadónak.
iktriad
igen, ezért furcsálltam az érvet 😊

Itt szerintem azt kell mérlegelni, hogy a pénz vagy a pick fontosabb, az én véleményem szerint a pick, mert a fizetési sapka túl van értékelve és "monopoly pénz" az egész úgyis. Szóval ha csak az alábbi két opcióm van, akkor én a B-t választanám - nem óriási különbséggel teszem hozzá.

A opció: X erősségű irányító újonc szerződésen, de 1+2. pickért
B opció: X erősségű irányító évi 22 millióért, de húzhatok 1/7re és a második kör elején is.

Feltéve, hogy X értéke mondjuk top20-25 irányítót jelent és nem a 40-50. legjobbat 😀

Persze nem csak ez a két opció van és mondjuk ha Murray lenne az 1+2. kör, akkor meg inkább őt választanám, de ez nyilván attól függ, hogy ki mit lát az újoncokban. Meg lehet várni a következő draftra is általános esetben, de a Jags nagyon jó védelmi magja miatt ez ebben a speciális esetben lehet nem lenne a legjobb döntés.

Szóval összességében ha Foles és Haskins a választás, akkor nálam Foles (a pénzt és pickeket figyelembe véve), de összességében a Foles dolgot sem tartom hűdejónak, mert alapvetően egy veterán közepes irányítóval hosszú távú szerződésen nagyon könnyen meg lehet rekedni. Egy kicsit viszont árnyalja a képet, hogy szerintem ez a Jaguars egy elég jó csapat összességében és mondjuk el tudom képzelni, hogy ha a védelem ismét baszó lesz, akkor épp a Foles és Bortles közti küönbség lehet a döntő az előrelépésben.
katonadani
Az egyik probléma az, hogy a védelem sanszosan gyengül még a tavalyihoz képest is. A 3 új várható kezdőből 2,5 elég lutri(Harrisont is látni akarom, hogy miként birkózik meg a kezdő SS poszttal 16 meccsen), ebből 2(Bryan és főleg Wilson) valószínűleg visszalépés azokhoz képest, akik elmentek.
Minőségi depth konkrétan sehol nincs(tavaly a csere D-line sok helyen kezdett volna) senki mögött egyik vonalban sem, tehát ha bármilyen komolyabb sérülés, ne adja ég sérüléshullám beüt, akkor nagy gáz van.

A másik, hogy a képletnél a kb 14-15 milliós árkülönbözetből lehet hozni minimum 1, de akár 2 olyan minőségi játékost is FA-ben, akik kiváltják a 2/6-os picket. Esetleg meghosszabbítod belőle Ngakouet, Ramseyt vagy Jacket. És 4 évig alig költesz a QB posztra.

Értem a logikádat, és teljesen jó érveid vannak a Jags döntése mellett, de tekintve, hogy milyen anyagi helyzetben van a csapat, és minimum 2 alsó hangon 80-90 milliós szerződéshosszabbítást (Ngakoue, Ramsey és akkor még Myles Jack szóba se került) is ki kell/kéne még gazdálkodni 2 éven belül, nem biztos, hogy a sokkal drágább QB mellett kellett volna dönteni. Főleg, ha a 2 irányító között várhatóan nagy tudásbeli különbség nem is lenne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
beáldoztad volna Haskinsért az 1.+2. körös picket? minden bizonnyal fel kellett volna cserélni érte. (nem kérdőre vonóan kérdezem, csak érdekel)
katonadani
Ha a front office úgy érezte volna, hogy ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni, akkor igen. Nézzük meg milyen hatása van a Brownsra, hogy úgy tűnik találtak egy franchise QB-t.
iktriad
ez oké, de most meg a front office úgy érezte, hogy Folesért éri meg beáldozni a sokmilliót. Úgy érzik, ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni 😀

(félreértés elkerülése végett nem akarok Foles mellett érvelni vagy Haskins ellen, de egyébként véleményem szerint kb hasonló a két irányító "értékre". Haskinsben nem látom a top10-15ös QBt, ahogy Foles sem az)
katonadani
Ez utóbbi még egy érv az olcsóbb QB mellett.

A Jags front office érzéseit az elmúlt évek QB döntéseinek tükrében inkább nem venném mérvadónak.
iktriad
igen, ezért furcsálltam az érvet 😊

Itt szerintem azt kell mérlegelni, hogy a pénz vagy a pick fontosabb, az én véleményem szerint a pick, mert a fizetési sapka túl van értékelve és "monopoly pénz" az egész úgyis. Szóval ha csak az alábbi két opcióm van, akkor én a B-t választanám - nem óriási különbséggel teszem hozzá.

A opció: X erősségű irányító újonc szerződésen, de 1+2. pickért
B opció: X erősségű irányító évi 22 millióért, de húzhatok 1/7re és a második kör elején is.

Feltéve, hogy X értéke mondjuk top20-25 irányítót jelent és nem a 40-50. legjobbat 😀

Persze nem csak ez a két opció van és mondjuk ha Murray lenne az 1+2. kör, akkor meg inkább őt választanám, de ez nyilván attól függ, hogy ki mit lát az újoncokban. Meg lehet várni a következő draftra is általános esetben, de a Jags nagyon jó védelmi magja miatt ez ebben a speciális esetben lehet nem lenne a legjobb döntés.

Szóval összességében ha Foles és Haskins a választás, akkor nálam Foles (a pénzt és pickeket figyelembe véve), de összességében a Foles dolgot sem tartom hűdejónak, mert alapvetően egy veterán közepes irányítóval hosszú távú szerződésen nagyon könnyen meg lehet rekedni. Egy kicsit viszont árnyalja a képet, hogy szerintem ez a Jaguars egy elég jó csapat összességében és mondjuk el tudom képzelni, hogy ha a védelem ismét baszó lesz, akkor épp a Foles és Bortles közti küönbség lehet a döntő az előrelépésben.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
beáldoztad volna Haskinsért az 1.+2. körös picket? minden bizonnyal fel kellett volna cserélni érte. (nem kérdőre vonóan kérdezem, csak érdekel)
katonadani
Ha a front office úgy érezte volna, hogy ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni, akkor igen. Nézzük meg milyen hatása van a Brownsra, hogy úgy tűnik találtak egy franchise QB-t.
iktriad
ez oké, de most meg a front office úgy érezte, hogy Folesért éri meg beáldozni a sokmilliót. Úgy érzik, ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni 😀

(félreértés elkerülése végett nem akarok Foles mellett érvelni vagy Haskins ellen, de egyébként véleményem szerint kb hasonló a két irányító "értékre". Haskinsben nem látom a top10-15ös QBt, ahogy Foles sem az)
katonadani
Ez utóbbi még egy érv az olcsóbb QB mellett.

A Jags front office érzéseit az elmúlt évek QB döntéseinek tükrében inkább nem venném mérvadónak.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
beáldoztad volna Haskinsért az 1.+2. körös picket? minden bizonnyal fel kellett volna cserélni érte. (nem kérdőre vonóan kérdezem, csak érdekel)
katonadani
Ha a front office úgy érezte volna, hogy ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni, akkor igen. Nézzük meg milyen hatása van a Brownsra, hogy úgy tűnik találtak egy franchise QB-t.
iktriad
ez oké, de most meg a front office úgy érezte, hogy Folesért éri meg beáldozni a sokmilliót. Úgy érzik, ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni 😀

(félreértés elkerülése végett nem akarok Foles mellett érvelni vagy Haskins ellen, de egyébként véleményem szerint kb hasonló a két irányító "értékre". Haskinsben nem látom a top10-15ös QBt, ahogy Foles sem az)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
beáldoztad volna Haskinsért az 1.+2. körös picket? minden bizonnyal fel kellett volna cserélni érte. (nem kérdőre vonóan kérdezem, csak érdekel)
katonadani
Ha a front office úgy érezte volna, hogy ő egy olyan QB, akiért ezt meg kell lépni, akkor igen. Nézzük meg milyen hatása van a Brownsra, hogy úgy tűnik találtak egy franchise QB-t.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy grat a Jags marketingeseinek, hogy Foles a 7-esben játszik nálunk Ebben játszott volna Haskins is, ha pl. hozzánk kerül...
iktriad
Na jó én átlépek ezen a Foles gyűlöletkampányodon, mert szíved joga, de ez már elég abszurd 😀 Kit érdekel milyen számot viselt volna Haskins ha idejön? Ha majd Foles mögé jön cserének a bebustolódása után, ledealelik a mezszám dolgot 🤗
winston
Nincs itt semmiféle gyűlöletkampány. Nekem Haskins nem volt messiás, mint a kintiek nagy részének, csak ésszerűbb és főleg olcsóbb megoldás lett volna a poszton.
És nem gyűlölöm Folest, sőt, csak "hiszem, ha látom" üzemmódban vagyok vele kapcsolatban. Szkeptikusnak lenni szabad, nem?
iktriad
Persze, annak szabad, sőt, érveket hozni mellé is szabad, legalább van olvasnivaló. Csak ezt itt már netto g*cizésnek éreztem 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Amúgy grat a Jags marketingeseinek, hogy Foles a 7-esben játszik nálunk Ebben játszott volna Haskins is, ha pl. hozzánk kerül...
iktriad
Na jó én átlépek ezen a Foles gyűlöletkampányodon, mert szíved joga, de ez már elég abszurd 😀 Kit érdekel milyen számot viselt volna Haskins ha idejön? Ha majd Foles mögé jön cserének a bebustolódása után, ledealelik a mezszám dolgot 🤗
winston
Nincs itt semmiféle gyűlöletkampány. Nekem Haskins nem volt messiás, mint a kintiek nagy részének, csak ésszerűbb és főleg olcsóbb megoldás lett volna a poszton.
És nem gyűlölöm Folest, sőt, csak "hiszem, ha látom" üzemmódban vagyok vele kapcsolatban. Szkeptikusnak lenni szabad, nem?
iktriad
beáldoztad volna Haskinsért az 1.+2. körös picket? minden bizonnyal fel kellett volna cserélni érte. (nem kérdőre vonóan kérdezem, csak érdekel)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Amúgy grat a Jags marketingeseinek, hogy Foles a 7-esben játszik nálunk Ebben játszott volna Haskins is, ha pl. hozzánk kerül...
iktriad
Na jó én átlépek ezen a Foles gyűlöletkampányodon, mert szíved joga, de ez már elég abszurd 😀 Kit érdekel milyen számot viselt volna Haskins ha idejön? Ha majd Foles mögé jön cserének a bebustolódása után, ledealelik a mezszám dolgot 🤗
winston
Nincs itt semmiféle gyűlöletkampány. Nekem Haskins nem volt messiás, mint a kintiek nagy részének, csak ésszerűbb és főleg olcsóbb megoldás lett volna a poszton.
És nem gyűlölöm Folest, sőt, csak "hiszem, ha látom" üzemmódban vagyok vele kapcsolatban. Szkeptikusnak lenni szabad, nem?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Amúgy grat a Jags marketingeseinek, hogy Foles a 7-esben játszik nálunk Ebben játszott volna Haskins is, ha pl. hozzánk kerül...
iktriad
Na jó én átlépek ezen a Foles gyűlöletkampányodon, mert szíved joga, de ez már elég abszurd 😀 Kit érdekel milyen számot viselt volna Haskins ha idejön? Ha majd Foles mögé jön cserének a bebustolódása után, ledealelik a mezszám dolgot 🤗
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Moncrief -> Steelers.

És Rashad Greene is múlt időben beszél rólunk. Mondjuk egyiküket se sírjuk nagyon vissza.
 twitter.com/zach_goodall/status/1106050091985571840
Viszont így eléggé szűkösen vagyunk WR-ekben (is).

Ideje lenne komolyan bepróbálkozni Golden Tatenél, vagy Jared Cooknál. hogy legyen legalább egy komolyan vehető TE a kereten.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
kár érte, sokkal jobbnak indult ennél.
Amadeus
Franchise rekordjait megőrizzük szívünkben:

Legtöbb passzolt TD egy szezonban – 35 (2015)
Legtöbb passzolt yard egy szezonban – 4,428 (2015)
Legtöbb sikeres passz egy szezonban – 368 (2016)
Legtöbb passzolt TD egy találkozón – 5 (Week 13, 2015, vs. Tennessee Titans)
Legtöbb meccs folyamatosan legalább 1 passzolt TD-vel – 15 (Week 1, 2015–Week 16, 2015)
Legtöbb passz kísérlet egy szezonban – 625 (2016)
Legtöbb passzkísérlet egy meccsen – 61 (Week 5, 2018, vs. Kansas City Chiefs)

Blake már nincs fent a twitteren, de az alapítványa szépen búcsúzott el a nevében.
 twitter.com/BB5Foundation/status/1105992083163283461

Közben megjött az utódja is.
 twitter.com/Jaguars/status/1106010201449250818

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Egy éra vége.
 twitter.com/Jaguars/status/1105983060443578368
Legjobbakat Blake. Kösz mindent.

Azonnali hatállyal lett hivatalosain is eleresztve Bortles, így legalább jövőre már nem marad dead money utána. Sőt, akár a jövő évi capbe is besegíthet.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1105985361853984768
Idén viszont le kell nyeli 16,5 milliót.
iktriad
kár érte, sokkal jobbnak indult ennél.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy éra vége.
 twitter.com/Jaguars/status/1105983060443578368
Legjobbakat Blake. Kössz mindent.

Azonnali hatállyal lett hivatalosain is eleresztve Bortles, így legalább jövőre már nem marad dead money utána. Sőt, akár a jövő évi capbe is besegíthet.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1105985361853984768
Idén viszont le kell nyeli 16,5 milliót.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ettől most totál izgatott lettem!!!*
 www.youtube.com/watch?v=pOVgdFB4d_g





| *nem |
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A jól értesült ember infói szerint (aki pl. órákkal a hivatalos infók előtt tudott pl. a tavalyi londoni letartoztatásokról) szerettük volna megszerezni Adrian Petersont, de visszautasított minket.
 twitter.com/E_Dilla/status/1105941608124612608
AP marad a fővárosban.

Tudjátok melyik ügynökség képviseli Folest? Azt, aki Ramseyt is.
 twitter.com/AthletesFirst/status/1105929496383766528
Már érthető miért volt olyan kedves hozzá tavaly a GQ cikkben
Nick Foles?
He won them a Super Bowl so he's good enough to do that. He had a hella good team, too, though. But as long as you can do what the team asks you to do, then you're straight.
FYI, Ramsey nem csalódott, hogy Foles jön.


Amúgy grat a Jags marketingeseinek, hogy Foles a 7-esben játszik nálunk Ebben játszott volna Haskins is, ha pl. hozzánk kerül... Foles amúgy nem nagyon ragaszkodik a mezszámához. FYI A 9-es jelenleg Cooke mezszáma, és hát a punter errefelé nagyon fontos poszt. 😊 😊 😊.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1105922494043734017

Marrone szerint Foles esélyt ad a jaguarsnak nyerni és ő volt a BPA FA a csapat számára (LOLOLOL).
 www.jaguars.com/news/marrone-foles-gives-the-team-a-chance
Szerinte a legjobb napjai még előtte vannak (erre ne fogadj még kedvenc párizsis szendviccseddel se Doug...)
Új támadófilozófiát emleget Marrone, ami Foles számára már nem lesz ismeretlen, Szerinte ez a rendszer BDN számára kifejezetten komfortos lesz.

DeFilippo örül Folesnak, mint macska a farkának, szintén Nick számára ismerős támadó szisztémát emlegetett, amibe "tökéletesen illik az új franchise QB".
 www.jaguars.com/news/defilippo-on-foles-really-really-thrilled

Mindeközben Foles régi helyén Malik elmondása szerint nehezen viselte, hogy Bryan miatt padoznia kellett.
 twitter.com/mike_e_kaye/status/1105932024760729601
Ment egy saller a front officenak is.
“We were just riddled with injuries,” Jackson said. “Without depth, you can’t really do much in those fourth quarters because those guys are wearing down … After that it was just trying to make the team look good [for] the front office and the decisions they made.”
 www.nj.com/eagles/2019/03/did-eagles-malik-jackson-take-shot-at-jaguars-front-office-heres-what-he-said.html

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Foles 7-esben fog játszani. Chad Henne régi mezszáma. | (És ennyit meccset nyer vele a Jags idén) |
 twitter.com/Jaguars/status/1105921474513252353
Hivatalos hype videó.
 twitter.com/Jaguars/status/1105921830328516609

Hivatalos bemutatás holnap este 6-kor
 twitter.com/TDickman89/status/1105923576581025793

Ja, és Bortles továbbra is a kereten van!
 twitter.com/MiaOBrienTV/status/1105922623953911808

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles távozóban.
 twitter.com/RapSheet/status/1105919192300171269
Foles érkezőben.
 twitter.com/zach_goodall/status/1105915070805086208