Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Folesnak minek? Ő majd megoldja egyedül

Az RT-poszt fejlődése ide vagy oda, azért top 10-ben oda draftolni eléggé húzós

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
2. Bár valóban a támadó pick lenen a legésszerűbb, Coughlin tavaly is bizonyította, és a múltban is, hogy hajlamos néha előre is gondolni, illetve imád falembereket vinni az első 2 körben. Arról nem is beszélve, hogy edge rusher poszton van egy lejáró szerződésű és egy szezon nyitó meccsén 33 éves játékosunk, 0 depthtel mögöttük. Szóval baromira ne lepődjünk meg, ha DE-t viszünk 1/7-re. A Varjú szintén emellett érvelt tegnap.
 www.bigcatcountry.com/2019/3/25/18280794/jaguars-nfl-draft-rumors-josh-allen-brian-burns
Megjegyzem a belengetett 3 névből Jawaan Taylor és Metcalf is kiverné a biztosítékot nálam a draft éjszakáján. Az egyik csak RT lehet, azt meg nem viszel 1/7-re, a másikból valószínűleg szép nagy bust lesz(lassabban fordul a csávó, mint egy teherhajó, a workout wonder 1. körös WR pickekből meg látjuk mennyi vált be mostanság...) amúgy is, a Jagsnél meg fokozottan igaz(lásd 4/4 1. körös Jags WR bust).
Ha támadó jönne, akkor én bármelyik Iowa TE-nek(Fant is jöhet 1/7-en, nem csak Hockenson, szerintem mindkettő nagyon jó játékos lesz) vagy ha O-falember jön, akkor Jonah Williamsnek örülnék. Igaz, hogy alacsonyabban van az upsideja, mint Taylornak, de azt mondják az okosok ,hogy biztosabb pick is. Ha ő jön, mehet egyből LT-be, míg. Cam Robinson mehetne át RT-be.
iktriad
szerintem ma már a "csak RT lehet" nem állja meg a helyét negatívumként, mert sokszor jobb pass rusherekkel találja szemben magát, mint az LT. Ugyanolyan fontos, mint az LT, főleg hogy a "vakoldal" fogalma sem fajsúlyos már, hiszen nem under center lép hátra az irányító 90%ban, hogy ne lássa a bal oldaláról jövő nyomást.

Nálam Taylor egyébként a 8. legjobb prospect idén (3. legjobb támadó játékos), Jonah Williams meg lehet "csak" guard lesz (ő a 15. nálam, 6. legjobb támadó)

Metcalfről agree to disagree, szerintem nem csak workout warrior, de tudom h itthon kisebbségben vagyok ezzel az álláspontommal 😀

Alapvetően engem sem lepne meg egy DE pick a Jagshez, ellenben nem tartanám jó döntésnek, főleg hogy semmi segítség nem érkezett Foles számára a holtszezonban.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nocsak a divízió (sajnos) legjobb GM-je nagyon nem örült, hogy Folesszal is kell számolniuk mostantól évente kétszer, plusz mint diviziórivális kezdő QB.
 twitter.com/ProFootballTalk/status/1110264402328977408?
Ez az eddigi legnagyobb dicséret, amit kapott legalábbis az én szemeben.

Érdekes 4 kérdéses szavazás az egykori elsö körös pickjeinkről.
 www.bigcatcountry.com/2019/3/25/18276660/a-look-back-at-jaguars-first-round-picks-who-is-your-favorite-who-had-the-best-career
Nálam Freddie T-re ment a kedvenc 1. körös pick szavazat, Bosellire a legjobb karrier(Bár ha Jalen lehúz még 4 olyan szezont Jags mezben, mint az elmúlt 2 évben, főleg 2017-ben, akkor van esélye megelőzni), legnagyobb bust (mennyi opció van sajna) - Füves Alkesz, mert a többieken láttad, hogy szarok, de ő kitűnő volt, csak eltékozolta a tehetségét. Legalulértékeltebb 1. körös meg nálam Alualu, akiről sokan azt hiszik, hogy egy vicc játékos, pedig az idei már a 10. szezonja lesz, és baromi gyorsan visszaigazolta idén a Steelers is. Igaz a 2 jelenlegi első Marcedes és Donovan Darius is lehetne megbecsültebb.
Igaz liga szerte a legalulértékeltebb Jags és talán NFL játékos evör az Fred Taylor. Ha beválasztanák Cantonba, senki nem mondhatna rá egy rossz szót se, ehhez képest még a listára való felterjesztése is nehezen ment... )


Korrekt irás katonadanitól - 2 megjegyzéssel.
 fuzovelkifele.com/2019/03/hianyerzet-jaguars-fa-ertekelo
1. Tashaun Gipson elött óriási problémáink voltak a TE-k levédekezésével, amíg itt volt, ezek kvázi eltűntek. Tartok tőle, ha Wilson lesz a kezdő F, ebből újra megint probléma lesz. NAGYON meg fogja érezni a Jags távozását, sanszosan sokkal jobban, mint Malik Jacksonét.

2. Bár valóban a támadó pick lenen a legésszerűbb, Coughlin tavaly is bizonyította, és a múltban is, hogy hajlamos néha előre is gondolni, illetve imád falembereket vinni az első 2 körben. Arról nem is beszélve, hogy edge rusher poszton van egy lejáró szerződésű és egy szezon nyitó meccsén 33 éves játékosunk, 0 depthtel mögöttük. Szóval baromira ne lepődjünk meg, ha DE-t viszünk 1/7-re. A Varjú szintén emellett érvelt tegnap.
 www.bigcatcountry.com/2019/3/25/18280794/jaguars-nfl-draft-rumors-josh-allen-brian-burns
Megjegyzem a belengetett 3 névből Jawaan Taylor és Metcalf is kiverné a biztosítékot nálam a draft éjszakáján. Az egyik csak RT lehet, azt meg nem viszel 1/7-re, a másikból valószínűleg szép nagy bust lesz(lassabban fordul a csávó, mint egy teherhajó, a workout wonder 1. körös WR pickekből meg látjuk mennyi vált be mostanság...) amúgy is, a Jagsnél meg fokozottan igaz(lásd 4/4 1. körös Jags WR bust).
Ha támadó jönne, akkor én bármelyik Iowa TE-nek(Fant is jöhet 1/7-en, nem csak Hockenson, szerintem mindkettő nagyon jó játékos lesz) vagy ha O-falember jön, akkor Jonah Williamsnek örülnék. Igaz, hogy alacsonyabban van az upsideja, mint Taylornak, de azt mondják az okosok ,hogy biztosabb pick is. Ha ő jön, mehet egyből LT-be, míg. Cam Robinson mehetne át RT-be.

Jogos, de olyan messze azért nem álltam ettől, mindketten 5TD-t szereztek. Ettől függetlenül nyilván Dede-ben sokkal nagyobb a potenciál, de nem muszáj finomkodni, akár kettő ekkora "sztár" is elférne most a támadósorban 😊
winston
Persze, hogy elférne, és én is nagyon örülnénk, ha visszahoznánk, de attól tartok Coughlin ezt a hidat már felégette december 30-án.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Yeldont miért nem hoztuk még vissza? Nulla piaca van (ez kicsit meglep) és nem állok távol az igazságtól, ha azt mondom, hogy tavaly a legjobb támadójátékosunk volt.
winston
Az még mindig DeDe Westbrook titulusa.
És szvsz simán vissza tudnánk hozni, ha Coughlin nagyon "okosan" nem cseszi le nyilvánosan (Curtis Enis 2.0-ával együtt) a szezonzáró után kvázi minden esélyt összezúzva erre.
iktriad
Jogos, de olyan messze azért nem álltam ettől, mindketten 5TD-t szereztek. Ettől függetlenül nyilván Dede-ben sokkal nagyobb a potenciál, de nem muszáj finomkodni, akár kettő ekkora "sztár" is elférne most a támadósorban 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Yeldont miért nem hoztuk még vissza? Nulla piaca van (ez kicsit meglep) és nem állok távol az igazságtól, ha azt mondom, hogy tavaly a legjobb támadójátékosunk volt.
winston
Az még mindig DeDe Westbrook titulusa.
És szvsz simán vissza tudnánk hozni, ha Coughlin nagyon "okosan" nem cseszi le nyilvánosan (Curtis Enis 2.0-ával együtt) a szezonzáró után kvázi minden esélyt összezúzva erre.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Yeldont miért nem hoztuk még vissza? Nulla piaca van (ez kicsit meglep) és nem állok távol az igazságtól, ha azt mondom, hogy tavaly a legjobb támadójátékosunk volt.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Illetve alapból is érdemesebb BPA-zni (az persze pazar, ha találkozik a needdel, de most pl ha kiviszik a két értelmes LB-t, akkor csak azért, mert egy csapatnak ez a needje, az 1. körben még felesleges kihúzni egy kb 3-4. körös embert, csak hogy a posztra jöjjön). Aztán vannak csapatok, amik ezt pont letojják persze 😊

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az ember persze könnyen pofázik a fotelből, de én éppen az 1/7-el lennék úgy, hogy abszolút nem nézném a posztot. Minden drafton van 3-5-8-10 kiemelkedő játékos. Egy top10-es pickkel szerintem arra kell menni, hogy az egyiket elhozza a csapat. Ha több is van akkor a legbiztosabbat, ha kevesebb van, akkor pedig akár fel is tradelni. A poszt mindegy (na jó, egy RB-ért nem tradelnék fel azért), az a lényeg, hogy franchise játékos legyen.

A need-et be lehet foltozni FA-ról is - még relative olcsón is, igaz nem elit, de használható játékossal -. igazi meghatározó franchise játékost viszont nehéz találni. Úgyhogy miközben nyilván érdekes hallgatni ezeket a beatwriteri spekulációkat, én abban bíznék, hogy az FO tisztán a legjobb elérhető játékosra utazik.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zach Goodall-ék újabb podcastje Haskinsről, az elmúlt napok igazolásairól és ami szerintem a legjobb része a podcastnek, hol és kiket lenne érdemes a Jaguarsnak a need posztjaikra draftolni.
 twitter.com/zach_goodall/status/1109069718051348480

Egyébként meglepő módon tegnap este Lageman és Boselli is azt mondta, hogy ha Haskins bent van még 1/7-en, akkor nekik nem lenne gondjuk azzal, ha a Jags kiválasztaná őt. Lageman pl a felvételek alapján Mahomes mögé, de a tavalyi teljes QB class elé helyezi őt. Mindketten megegyeztek abban, hogy mivel annyira jó a védőfalemberek felhozatala idén a támadókhoz képest, ezért DL drafttól se zárkóznának el 1/7-en. Ha belegondolunk, hogy edge poszton van egy szerződésének lejáró évben járó Yannick és egy öregedő Calais és rajtuk kívül gyakorlatilag senki nem is hülyeség a gondolat. Zach Goodall mondjuk más véleményen van a témáról, hacsak Bosa vagy Quinnen Williams nincs bent.)
Lageman megnézett pár tacklet a héten, és szerinte a mostanság populáris Jags mock pick jawaan Taylor egyszerűen nem éri meg az 1/7-t, mert csak RT-ben tudja őt elképzelni, azt meg nem kéne vinni olyan korán. A Tony Pauline által hozzánk belengetett Jonah Williamst kedveli, szerinte remek prospekt, bár a karhosszúsága azért aggasztja. És a kedvenc OT-je a posztjukon Top 5-be rangsorolt játékosokból Andre Dillard a Washington Stateről. Szerinte ő ideális LT lenne, és Cam Robinson mehetne RT-be.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Pár új ember szerződéseinek részletei(a.k.a. peterk2005 kedvenc contentje 😊 😊 😊 ):
Swain
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1108771672964902913
Ogbuehi
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1108016949949157381
Jake Ryan (ez tényleg valami hasonló, mint amit ASJ kapott tavaly, csak valamivel olcsóbb)
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1108016002141315072

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hogy visszatekerjem a szót a Jagsre(ez még mindig a Jacksonville topikja ugyebár...) - Foles és DeFilippo közös interjú a jövőről.
 www.youtube.com/watch?v=_Mmz8K6iMlE

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Osztályozd le korrektül. 😊Sobri Jóska
Szerintem ez az utóbbi 2-3 évet leszámítva egy igen korrekt utánpótlás lista. Főleg konstansan 20-on kívül draftolva. Annyira, hogy szerintem az utóbbi 4 év, 2000-es évek elejét meghazudtoló sikersorozatában hatalmas szerepe volt a 2009-2012 közötti remek draftoknak.

Az elmúlt három év visuont tényleg nem jó. És ez a Patsnél is érezhető (lesz). Van is vitám ezzel kapcsolatban 1-2 szurkolótársammal. Szerintem meglesz ennek a 2-3 rossz évnek a böjtje, ha nem draftolnak átlagnál is sokkal jobban a következő 1-2 évben. A playmakerek, meghatározó játékosok szinte kivétel nélkül mind 1-2 évre vannak a visszavonulástól. Most még elviszik a csapatot, de fiatal, már bizonyított playmaker alig akad. Flowers elmenetelével gyakorlatilag egy futó és talán egy CB maradt. Ezen kívül még 2-3 aki semmit nem bizonyított még, csak a remény van, hogy ha nem sérülnek le akkor jók lesznek. Ez kevés lehet (szvsz kevés lesz) a sok kiöregedő sztár pótlására, ha nem tolnak 1-2 nagyon remek draftot.
peterk2005
Mondjuk ha minden évben találsz egy JC Jacksont, Butlereket, Andrews- okat az UDFA-k között akkor egy darabig még kompenzálható a gyengébb draft . Én sokkal jobban tartok attól, hogy rengeteg pozíciós edzőt veszítettünk az utóbbi 2 évben, inkább ez üthet vissza.
gordon
Ha az OL-t kiveszem - Scarnecchia egy féllábú háborús veteránból is jó falembert csinál - a Butler, Jackson félék nem fogják pótolni a Gronk, DMC, Hightower féléket. Még Edelmant sem feltétlenül. Bradyről nem is beszélve persze, de őt ki is veszem az egyenletből, az minden körülmények között impossible mission lenne. Az is nagy szó lesz, ha egy functioning franchise QB-t sikerül találni helyette. (Ha netán bemákoljátok Lawrence-t valahogy, abbahagyom az NFL nézését. 😀 😀 )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Osztályozd le korrektül. 😊Sobri Jóska
Szerintem ez az utóbbi 2-3 évet leszámítva egy igen korrekt utánpótlás lista. Főleg konstansan 20-on kívül draftolva. Annyira, hogy szerintem az utóbbi 4 év, 2000-es évek elejét meghazudtoló sikersorozatában hatalmas szerepe volt a 2009-2012 közötti remek draftoknak.

Az elmúlt három év visuont tényleg nem jó. És ez a Patsnél is érezhető (lesz). Van is vitám ezzel kapcsolatban 1-2 szurkolótársammal. Szerintem meglesz ennek a 2-3 rossz évnek a böjtje, ha nem draftolnak átlagnál is sokkal jobban a következő 1-2 évben. A playmakerek, meghatározó játékosok szinte kivétel nélkül mind 1-2 évre vannak a visszavonulástól. Most még elviszik a csapatot, de fiatal, már bizonyított playmaker alig akad. Flowers elmenetelével gyakorlatilag egy futó és talán egy CB maradt. Ezen kívül még 2-3 aki semmit nem bizonyított még, csak a remény van, hogy ha nem sérülnek le akkor jók lesznek. Ez kevés lehet (szvsz kevés lesz) a sok kiöregedő sztár pótlására, ha nem tolnak 1-2 nagyon remek draftot.
peterk2005
Mondjuk ha minden évben találsz egy JC Jacksont, Butlereket, Andrews- okat az UDFA-k között akkor egy darabig még kompenzálható a gyengébb draft . Én sokkal jobban tartok attól, hogy rengeteg pozíciós edzőt veszítettünk az utóbbi 2 évben, inkább ez üthet vissza.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Osztályozd le korrektül. 😊Sobri Jóska
Szerintem ez az utóbbi 2-3 évet leszámítva egy igen korrekt utánpótlás lista. Főleg konstansan 20-on kívül draftolva. Annyira, hogy szerintem az utóbbi 4 év, 2000-es évek elejét meghazudtoló sikersorozatában hatalmas szerepe volt a 2009-2012 közötti remek draftoknak.

Az elmúlt három év visuont tényleg nem jó. És ez a Patsnél is érezhető (lesz). Van is vitám ezzel kapcsolatban 1-2 szurkolótársammal. Szerintem meglesz ennek a 2-3 rossz évnek a böjtje, ha nem draftolnak átlagnál is sokkal jobban a következő 1-2 évben. A playmakerek, meghatározó játékosok szinte kivétel nélkül mind 1-2 évre vannak a visszavonulástól. Most még elviszik a csapatot, de fiatal, már bizonyított playmaker alig akad. Flowers elmenetelével gyakorlatilag egy futó és talán egy CB maradt. Ezen kívül még 2-3 aki semmit nem bizonyított még, csak a remény van, hogy ha nem sérülnek le akkor jók lesznek. Ez kevés lehet (szvsz kevés lesz) a sok kiöregedő sztár pótlására, ha nem tolnak 1-2 nagyon remek draftot.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Osztályozd le korrektül. 😊Sobri Jóska
2018 TBD (B-)
2017 TBD (D)
2016 D (és az is csak a Coltsban lévő Brissett miatt)
2015 B-
2014 C (de az is csak a 49-ersben lévő Jimmy G miatt)
2013 B-
2012 B+
2011 C
2010 A+
2009 A-

Ez azért valamivel jobb mint a mienk, bár van benne pár be nem vált vagy fejvakarós pick. De ha ránézel erre a névsorra, meg a jagsére, azért még így is jelentősen a Pats felé billen a mérleg, minőségileg és mennyiségileg is.

És ha nem vállnak be a draft pickek? Nem gond mert
A Itt van minden idők legnagyobb QBja+ HC-ja, akik együtt elfednek minden problémát még egy ideig.
B Minden évben lehet a helyükre hozni általában jóval piaci áron alul hasznos és minőségi gold diggereket (na nem olyanokra gondolok, akik Kraftnek kiverték Miamiban. 😊 )

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Osztályozd le korrektül. 😊

2018
1 23 Isaiah Wynn T Georgia
1 31 Sony Michel RB Georgia
2 56 Duke Dawson DB Florida
5 143 Ja'Whaun Bentley LB Purdue
6 178 Christian Sam LB Arizona State
6 210 Braxton Berrios WR Miami (Fla.)
7 219 Danny Etling QB LSU
7 243 Keion Crossen CB Western Carolina
7 250 Ryan Izzo TE Florida State

2017
3 83 Derek Rivers OLB Youngstown State
3 85 Antonio Garcia T Troy
4 131 Deatrich Wise DE Arkansas
6 211 Conor McDermott T UCLA

2016
2 60 Cyrus Jones CB Alabama
3 78 Joe Thuney G North Carolina State
3 91 Jacoby Brissett QB North Carolina State
3 96 Vincent Valentine DT Nebraska
4 112 Malcolm Mitchell WR Georgia
6 208 Kamu Grugier-Hill LB Eastern Illinois
6 214 Elandon Roberts LB Houston
6 221 Ted Karras G Illinois
7 225 Devin Lucien WR Arizona State

2015
1 32 Malcom Brown DT Texas
2 64 Jordan Richards SAF Stanford
3 97 Geneo Grissom LB Oklahoma
4 101 Trey Flowers DE Arkansas
4 111 Tre Jackson G Florida State
4 131 Shaq Mason C Georgia Tech
5 166 Joe Cardona LS Navy
6 178 Matt Wells LB Mississippi State
6 202 A.J. Derby TE Arkansas
7 247 Darryl Roberts CB Marshall
7 253 Xzavier Dickson OLB Alabama

2014
1 29 Dominique Easley DT Florida
2 62 Jimmy Garoppolo QB Eastern Illinois
4 105 Bryan Stork C Florida State
4 130 James White RB Wisconsin
4 140 Cameron Fleming T Stanford
6 179 Jon Halapio G Florida
6 206 Jemea Thomas DB Georgia Tech
7 244 Jeremy Gallon WR Michigan

2013
2 52 Jamie Collins OLB Southern Mississippi
2 59 Aaron Dobson WR Marshall
3 83 Logan Ryan CB Rutgers
3 91 Duron Harmon SS Rutgers
4 102 Josh Boyce WR Texas Christian
7 226 Michael Buchanan DE Illinois
7 235 Steve Beauharnais ILB Rutgers

2012
1 21 Chandler Jones DE Syracuse
1 25 Dont'a Hightower LB Alabama
2 48 Tavon Wilson FS Illinois
3 90 Jake Bequette DE Arkansas
6 197 Nate Ebner DB Ohio State
7 224 Alfonzo Dennard CB Nebraska
7 235 Jeremy Ebert WR Northwestern

2011
1 17 Nate Solder T Colorado
2 33 Ras-I Dowling DB Virginia
2 56 Shane Vereen RB California
3 73 Stevan Ridley RB LSU
3 74 Ryan Mallett QB Arkansas
5 138 Marcus Cannon T Texas Christian
5 159 Lee Smith TE Marshall
6 194 Markell Carter LB Central Arkansas
7 219 Malcolm Williams DB Texas Christian

2010
1 27 Devin McCourty CB Rutgers
2 42 Rob Gronkowski TE Arizona
2 53 Jermaine Cunningham OLB Florida
2 62 Brandon Spikes ILB Florida
3 90 Taylor Price WR Ohio U.
4 113 Aaron Hernandez TE Florida
5 150 Zoltan Mesko P Michigan
6 205 Ted Larsen G North Carolina State
7 208 Thomas Welch OT Vanderbilt
7 247 Brandon Deaderick DE Alabama
7 248 Kade Weston DT Georgia
7 250 Zac Robinson QB Oklahoma State

2009
2 34 Pat Chung DB Oregon
2 40 Ron Brace DT Boston College
2 41 Darius Butler DB Connecticut
2 58 Sebastian Vollmer T Houston
3 83 Brandon Tate WR North Carolina
3 97 Tyrone McKenzie OLB South Florida
4 123 Rich Ohrnberger G Penn State
5 170 George Bussey T Louisville
6 198 Jake Ingram C Hawaii
6 199 Stryker Sulak DE Missouri
6 207 Myron Pryor DT Kentucky
7 232 Julian Edelman WR Kent State
7 234 Darryl Richard DT Georgia Tech

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Értékeld már légyszi ki ezen időintervallumban a száznegyvenszeres SB-résztvevő New England Patriots draftját is. Köszi
Sobri Jóska
A Jags elmúlt 10 évében draftolt 71 emberéből összesen 4 ment a Pro Bowlra(A-Rob, Telvin, Jalen, Ngakoue), és összesen volt 1 db All Pro-nk Ramsey személyében. Ő az egyedüli 1. körös Jags pick akinek összejött a Pro Bowl FYI. A Patsnek az elmúlt 10 évben volt 8 első körös pickje, csak belőlük 3 Pro Bowler lett, 2 (Hightower, McCourty) All-Pro is. sőt Chandler Jones is elérte ezt a státuszt, igaz már a Cardinalsban. Mellesleg mindhárom Top 20-on kívüli pick volt. A jags 9 Top 10-es és 5 Top 5-ös pickből az 1 darab Jalen Ramseyt tudja felmutatni, mint hatalmas nyereséget.... Azt hiszem érzékelhető a különbség, hogy 2 franchise miért tart ott, ahol.
iktriad
Hát nem a draft miatt.
Ha megcsinálnád a Pats draftjait, azok se jobbak átlagosan D-nél, még emlékszem rá. 😉

(A Pro Bowl-t meg hagyjuk már, mint értékmérőt Polamalu vagy Watt jutott be úgy, hogy abban az évben nem is játszott egy meccset se.)

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Értékeld már légyszi ki ezen időintervallumban a száznegyvenszeres SB-résztvevő New England Patriots draftját is. Köszi
Sobri Jóska
A Jags elmúlt 10 évében draftolt 71 emberéből összesen 4 ment a Pro Bowlra(A-Rob, Telvin, Jalen, Ngakoue), és összesen volt 1 db All Pro-nk Ramsey személyében. Ő az egyedüli 1. körös Jags pick akinek összejött a Pro Bowl FYI. A Patsnek az elmúlt 10 évben volt 8 első körös pickje, csak belőlük 3 Pro Bowler lett, 2 (Hightower, McCourty) All-Pro is. sőt Chandler Jones is elérte ezt a státuszt, igaz már a Cardinalsban. Mellesleg mindhárom Top 20-on kívüli pick volt. A jags 9 Top 10-es és 5 Top 5-ös pickből az 1 darab Jalen Ramseyt tudja felmutatni, mint hatalmas nyereséget.... Azt hiszem érzékelhető a különbség, hogy 2 franchise miért tart ott, ahol.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Megjelent egy hosszú írás a Sports Illustrateden, hogy miként lett Foles végül jaguár.
 www.si.com/nfl/2019/03/21/doug-marrone-nick-foles-jacksonville-jaguars

Olyan jól sikerült James O'Shaughnessy Pittsburgh-i vizitje, hogy inkább hosszabbított velünk.
 twitter.com/Jaguars/status/1108794383376224256
Blokkoló TE-kből megvagyunk, már csak passzelkapók kellenek (Irv Smith 2/6-on? Hockenson vagy Fant 1/7-en?)
iktriad
Lehet túl nagyok az igényeim, de egy blokkolni és elkapni is jól tudó TE-nek nagyon örülnék 😀
dioadam
A 2 Iowa TE pl tud mindkettőt, mert ott szinte követelmény, hogy jó blokkoló legyél.


Ja és Bortles extra milliója majd csak jövőre segít bele valamennyire a cap szituációnkba.iktriad
Nem baj, legalább idén nem lesz elköltve. 😀

Ezt találtam közben. Érdekes, mert Williamset még nem láttam 10-en belül mockolni sehol. A hátratrade-et meg most nem látom jönni. Aki Haskinsért jönne, az a Giantset akarja előzni, neki az Bucs pickje kell majd. A második körig meg aligha csúszik.

Lehet, hogy semmi egyéb, mint megnéztétek osz jóval, az firkász meg elkezdett agyalni.

 twitter.com/BleavPodcasts/status/1108795390017634304
peterk2005
Nekem mindegy ki jön, csak váljon be. Az ilyen kijelentésektől meg fázom, hogy "ő a legjobb OT a drafton". Saban pl azt modta Jags-es emberkének, hogy Cam Robinson a valaha volt leginkább NFL ready játékos, aki kikerült a keze alól, ehhez képest többnyire szenved a lelkem a profik közt 2 éve, mint hóember a kályha mellett...

Mondjuk ezek közül, akik már non-jax játékosok Alualu és Monroe is védhető pickek voltak, sőt utóbbi emlékeim szerint a csapat legjobb játékosa volt.
Amadeus
Monroe jól kezdett, de szép fokozatosan épült le (bár én nem cseréltem volna el Caldwell helyében, Joeckel dtaft ide vagy oda). Alualu meg megkockáztatom, a legjobb 1. körös Jags pick Ramsey után ebben az évtizedben. Kár, hogy
1. Gene Smith nem volt elég okos, hogy hátra tradeljen, és ott felszedje, mert Top 10-es pickként bartomi nagy terhet rakott rá.
2. JDR utólag belátom (abszólút ostóba)Oklahoma Drillje alatt komolyan megsárült a lába, és ez elvett a gyorsaságából. (Megjegyzem a Jagnél töltött hosszú évek alatt így se hagyott ki meccset sérülés miattt....)


Az a probléma, hogy ha a QB-kat ki is veszem - az lutri -, akkor is, ebben a tíz évben végig szinte top5-ben draftolt a Jags. Monroe és Alualu voltak a leghátrább, de ők is top10-esek voltak. Ilyen elöl azért 10 év folyamatos húzással legalább még egy Ramsey féle kiemelkedő játékost be kellett volna gyűjteni

Hozzáteszem, hogy az utóbbi 3-4 évet megelőző évek voltak igazán pocsékak szerintem. Az utóbbi néhány év jó lett. Van persze kritizálható pick, RB ilyen magasan például, de ez belefér, ha a class amúgy jó lett. Nekem még a tavalyi is tetszett. Még nem is írnám le. Egyszerűen a 28. hely már ennyit tud, alig erősebb az első pick, mint a korábbi években a második pickje volt a csapatnak. Itt már nagy a szórás, nehéz beletrafálni, és még a sikeres pickeknél gyakran kell az akklimatizációs idő.
peterk2005
Az elmúlt 10 év Jags draftjai:
2009 - Gene Smith legjobb draftja, olyan pickkekel, mint Monroe, Knighton, Derek Cox (igaz érte beáldoztunk 2. körös picket), Mike Thomas és Rashad Jennings. Az más kérdés, hogy Jenningset leszámítva szinte mindegyikük nagyon gyorsan kikopott a ligából, amint elkerült tőlünk. Mike Thomas meg már akkor elkezdett bele szarni az NFL-ben, amikor megkapta tőlünk a 2. szerződését. (Pedig addig jó kis játékos volt). Érdemjegy B-
2010 - Érkezett a roppant alul értékelt Alulau sajna jócskán túldraftolva, a többiekből meg egy rakás bust, bár nagy kedvencem Austen Lane azért ideig óráig helyt állt. Azóta meg MMA-s és médiaszemélyiség lett, megérdemeltem, eszméletlen jó hallgatni a csávót. Érdemjegy D+
2011 - Jött Szöszi feltraddel JJ Watt ELŐTT 1 pickkel...(a Redskins meg kivitte eredeti helyünkön azt az embert, akit nekünk mockolt mindenki az offszezonban és még remek játékos lett belőle - Ryan Kerrigant). aztán érkezett Cecil Shorts, aki A-Rob-ék megjelenésig az egyedüli épkézláb WR-ünk volr. ja és Chris Prosinski, (akiről még Mike Mayock se tudott semmit, mikor vittük..., csakúgy mint az 5. körös Rod Isaacről...) a NEGYEDIK körben)mindenki nagy kedvence. Emlékszem, mindenki azon viccelődött itt Hogy biztos Suker vagy Boban jön majd utána. Érdemjegy: F+
2012 - Gene utolsó draftja: Füves Alkesszel (bizonyítván, hogy mi még egy elit WR prospektet is bebustolunk az 1. körben), Windmillel (Andre Branch a gyengébbek kedvéért) és aztán jött az Anger draft Russell Wilson előtt.... Brandon II Marshall jó játékos lett csak nem nálunk... Érdemjegy: F
2013 - Az első Caldwell draft. Hiába volt a jaguarsnak az 1. vagy a 2. őickje minden körben, utólag egy borzasztó gyenge alakulatot hozott össze Dave: Joeckel, Cyp, Rágógumi, Ace Sanders, Denrad - Yikes. Azt hiszem már csak Cyp van fél lábbal a ligában, igaz jelenleg csapat nélkül. Érdemjegy: F
2014 - Amilyen rossz volt az 1. Caldwell draft, olyan jó volt a 2. A-Rob, Linder, Telvi személyében 3 posztján remek játékossal (2 ebből megjárta a Pro Bowlt is), És ne feledkezzünk el Leeről, Colvinról, Chris Smithrő se. Csak hát az 1. pick Bortles volt, akinek a kiszámíthatatlansága miatt lehet eltékozlunk vagy már meg is tettük egy nagyszerű védelmet. Megjegyzem A-Rob elengedése és Lee megtartása pedig egyelőre nagy hibának tűnik. Érdemhegy: B- (Ha nincs Bortles, simán A-s a draft.)
2015 - Fowler összességében egy rossz pick volt, remélhetőleg a 2 érte kapott pickből lehet egy kicsit kozmetikázni őt. Yeldon remek csere RB, csak nem annak hoztuk. Egyébként hiába FA, mintha nem is létezne, semmi hír nincs felőle. Azt histeem már rég a Pats játékosa lesz ilyenkorra. Megjegyzem Caldwell a legegyszerűbb posztot - a futót - egyáltalán nem tudta tisztességesen megoldani, akármennyit is áldozott rá draft pickkelben és igazolásokban (2 szó: Toby Gerhart - brrrrrr). Cann nem érdemelte meg, hogy 1. újra igazoljuk 2. enynniért. Még sokat szzívjuk majd miatt a fogunkat, ha nem hoznak neki egy komoly vetélytársat. A többiek hiába voltak All-Americanek (Bennett vagy Greene) zöldike egy-két punt returnjét éeszámítva sokat nem tettek hozzá a játékhoz. James Samplet meg azóta is tejes dobozokon keresik. De legalább jött Koyack a 7. körben... Érdemjegy D
2016: Talán a Jag legjobb draft classa EVÖR. Ramsey, Jack, Ngakoue három hatalmas találat. Csak azon cidrizek, hogy lelki szemeimmel látom, hogy max 1-et fogunk belőlük újra igazolni tudni, amilyen okos a Jags, Myles Jacket, a leggyengébbet a háromból (bocsi eaglesmcnabb). Sheldon Day most jól jönne 3T cserének, ahogy Allen is a QB szobában, Érdemjegy: A+
2017: Az első Coughlin draft a 2. korszakában, hogy is mondjam, nem néz ki túl ól. Fournette draftja egyre nagyobb hiba volt, főleg ha azt nézzük, hogy lhetne egy franchise QB-nk helyette. Cam Robinson, nagy kérdőjel, Smootnak volt egy jó meccse talán a 2 év alatt, és rendszeresen inaktív. Az egész classt egyelőre DeDe menti meg, aki szvsz a legjobb skill playerünk a támadósorban, és senki nincs a közelében se. Blair Brown meg aggódhat, hogy egyátalán kereten lesz-e idén még... myrick meg a FB meg már itt sincs... Érdemjegy a kevesebb mint 3 év miatt TBD (még kérdéses), de ha osztályozni kéne ez egy egy masszív D-
2018: Wyatt nagy kedvencének idén lesz fontos éve, kiváncsi leszek, kikövetelik-e a kezdőből 6-7 meccs után, vagy sem... Chark remek gunner, de mint WR egyelőre még nem sokat bizonyított, Ronnie Harrison BPA húzás volt, és eddig szép steal is mellé, bár a nagy teszt most jön neki azzal, hogy kezdő lesz. Richardsonra jelen állás szerint szintén vár a kezdő RT poszt, (1 éles snap nélkül...) Tanner Leet workouton se hoztam volna el, a jags vitte a 6. körben, de legalább Coughlin szépen kompenzált Jacobsszal és Cookekal a 7.ben. Érdemjegy: TBD, de ha értékelni kéne akkor ez bizony nem jobb, mint C-

Összességében az elmúlt 10 évben volt 3 jónak mondható draft, ami kiállta az idő próbáját, bár lehet a 2009-es egy picit túlosztályoztam. Az jól látszik, hogy Gene Smithnek miért nincs állása a mai napig, Dave caldwell hol nagyon betalált (2014, és főleg 2016), hol teljesen fogalmatlan volt (2013, 2015), Coughlin pedig egyelőre nagyon gyengus GM-nek a draft pickjei alapján. Ha a friss draftokat is értékelném, a classok fele D-t vagy F-et érdemelne...
iktriad
Értékeld már légyszi ki ezen időintervallumban a száznegyvenszeres SB-résztvevő New England Patriots draftját is. Köszi

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megjelent egy hosszú írás a Sports Illustrateden, hogy miként lett Foles végül jaguár.
 www.si.com/nfl/2019/03/21/doug-marrone-nick-foles-jacksonville-jaguars

Olyan jól sikerült James O'Shaughnessy Pittsburgh-i vizitje, hogy inkább hosszabbított velünk.
 twitter.com/Jaguars/status/1108794383376224256
Blokkoló TE-kből megvagyunk, már csak passzelkapók kellenek (Irv Smith 2/6-on? Hockenson vagy Fant 1/7-en?)
iktriad
Lehet túl nagyok az igényeim, de egy blokkolni és elkapni is jól tudó TE-nek nagyon örülnék 😀
dioadam
A 2 Iowa TE pl tud mindkettőt, mert ott szinte követelmény, hogy jó blokkoló legyél.


Ja és Bortles extra milliója majd csak jövőre segít bele valamennyire a cap szituációnkba.iktriad
Nem baj, legalább idén nem lesz elköltve. 😀

Ezt találtam közben. Érdekes, mert Williamset még nem láttam 10-en belül mockolni sehol. A hátratrade-et meg most nem látom jönni. Aki Haskinsért jönne, az a Giantset akarja előzni, neki az Bucs pickje kell majd. A második körig meg aligha csúszik.

Lehet, hogy semmi egyéb, mint megnéztétek osz jóval, az firkász meg elkezdett agyalni.

 twitter.com/BleavPodcasts/status/1108795390017634304
peterk2005
Nekem mindegy ki jön, csak váljon be. Az ilyen kijelentésektől meg fázom, hogy "ő a legjobb OT a drafton". Saban pl azt modta Jags-es emberkének, hogy Cam Robinson a valaha volt leginkább NFL ready játékos, aki kikerült a keze alól, ehhez képest többnyire szenved a lelkem a profik közt 2 éve, mint hóember a kályha mellett...

Mondjuk ezek közül, akik már non-jax játékosok Alualu és Monroe is védhető pickek voltak, sőt utóbbi emlékeim szerint a csapat legjobb játékosa volt.
Amadeus
Monroe jól kezdett, de szép fokozatosan épült le (bár én nem cseréltem volna el Caldwell helyében, Joeckel dtaft ide vagy oda). Alualu meg megkockáztatom, a legjobb 1. körös Jags pick Ramsey után ebben az évtizedben. Kár, hogy
1. Gene Smith nem volt elég okos, hogy hátra tradeljen, és ott felszedje, mert Top 10-es pickként bartomi nagy terhet rakott rá.
2. JDR utólag belátom (abszólút ostóba)Oklahoma Drillje alatt komolyan megsárült a lába, és ez elvett a gyorsaságából. (Megjegyzem a Jagnél töltött hosszú évek alatt így se hagyott ki meccset sérülés miattt....)


Az a probléma, hogy ha a QB-kat ki is veszem - az lutri -, akkor is, ebben a tíz évben végig szinte top5-ben draftolt a Jags. Monroe és Alualu voltak a leghátrább, de ők is top10-esek voltak. Ilyen elöl azért 10 év folyamatos húzással legalább még egy Ramsey féle kiemelkedő játékost be kellett volna gyűjteni

Hozzáteszem, hogy az utóbbi 3-4 évet megelőző évek voltak igazán pocsékak szerintem. Az utóbbi néhány év jó lett. Van persze kritizálható pick, RB ilyen magasan például, de ez belefér, ha a class amúgy jó lett. Nekem még a tavalyi is tetszett. Még nem is írnám le. Egyszerűen a 28. hely már ennyit tud, alig erősebb az első pick, mint a korábbi években a második pickje volt a csapatnak. Itt már nagy a szórás, nehéz beletrafálni, és még a sikeres pickeknél gyakran kell az akklimatizációs idő.
peterk2005
Az elmúlt 10 év Jags draftjai:
2009 - Gene Smith legjobb draftja, olyan pickkekel, mint Monroe, Knighton, Derek Cox (igaz érte beáldoztunk 2. körös picket), Mike Thomas és Rashad Jennings. Az más kérdés, hogy Jenningset leszámítva szinte mindegyikük nagyon gyorsan kikopott a ligából, amint elkerült tőlünk. Mike Thomas meg már akkor elkezdett bele szarni az NFL-be, amikor megkapta tőlünk a 2. szerződését. (Pedig addig nagyon jó kis játékos volt, máig ő az egyetlen jaguár, akinek van ereklyéje Cantonban). Érdemjegy B-
2010 - Érkezett a roppant alul értékelt Alulau sajna jócskán túldraftolva, a többiekből meg egy rakás bust, bár nagy kedvencem Austen Lane azért ideig óráig helyt állt. Azóta meg MMA-s és médiaszemélyiség lett, megérdemeltem, eszméletlen jó hallgatni a csávót. Érdemjegy D+
2011 - Jött Szöszi feltraddel JJ Watt ELŐTT 1 pickkel...(a Redskins meg kivitte eredeti helyünkön azt az embert, akit nekünk mockolt mindenki az offszezonban és még remek játékos lett belőle - Ryan Kerrigant). aztán érkezett Cecil Shorts, aki A-Rob-ék megjelenésig az egyedüli épkézláb WR-ünk vol2. ja és Chris Prosinski, (akiről még Mike Mayock se tudott semmit, mikor vittük - csakúgy mint az 5. körös Rod Isaacről- a NEGYEDIK körben)mindenki nagy kedvence - de legalább egytelne pickje Tom Bradytől . Emlékszem, mindenki azon viccelődött itt Hogy biztos Suker vagy Boban jön majd utána. Érdemjegy: F+
2012 - Gene utolsó draftja: Füves Alkesszel (bizonyítván, hogy mi még egy elit WR prospektet is bebustolunk az 1. körben), Windmillel (Andre Branch a gyengébbek kedvéért) és aztán jött az Anger draft Russell Wilson előtt.... Brandon II Marshall jó játékos lett csak nem nálunk... Érdemjegy: F
2013 - Az első Caldwell draft. Hiába volt a jaguarsnak az 1. vagy a 2. pickje minden körben, utólag egy borzasztó gyenge alakulatot hozott össze Dave: Joeckel, Cyp, Rágógumi, Ace Sanders, Denard - Yikes. Azt hiszem már csak Cyp van belőlük a ligában, ő is csak fél lábbal, jelenleg csapat nélkül. Érdemjegy: F
2014 - Amilyen rossz volt az 1. Caldwell draft, olyan jó volt a 2. A-Rob, Linder, Telvin személyében 3 posztján remek játékossal (2 ebből megjárta a Pro Bowlt is), És ne feledkezzünk el Leeről, Colvinról, Chris Smithről se. Csak hát az 1. pick Bortles volt, akinek a kiszámíthatatlansága miatt lehet eltékozlunk vagy már meg is tettük egy nagyszerű védelmet. Megjegyzem A-Rob elengedése és Lee megtartása pedig egyelőre nagy hibának tűnik. Érdemhegy: B- (Ha nincs Bortles, simán A-s a draft.)
2015 - Fowler összességében egy rossz pick volt, remélhetőleg a 2 érte kapott pickből lehet egy kicsit kozmetikázni őt. Yeldon remek csere RB, csak nem annak hoztuk. Egyébként hiába FA, mintha nem is létezne, semmi hír nincs felőle. Azt histeem már rég a Pats játékosa lesz ilyenkorra. Megjegyzem Caldwell a legegyszerűbb posztot - a futót - egyáltalán nem tudta tisztességesen megoldani, akármennyit is áldozott rá draft pickkelben és igazolásokban (2 szó: Toby Gerhart - brrrrrr). Cann nem érdemelte meg, hogy 1. újra igazoljuk 2. enynniért. Még sokat szzívjuk majd miatt a fogunkat, ha nem hoznak neki egy komoly vetélytársat. A többiek hiába voltak All-Americanek (Bennett vagy Greene) zöldike egy-két punt returnjét éeszámítva sokat nem tettek hozzá a játékhoz. James Samplet meg azóta is tejes dobozokon keresik. De legalább jött Koyack a 7. körben... Érdemjegy D
2016: Talán a Jag legjobb draft classa EVÖR. Ramsey, Jack, Ngakoue három hatalmas találat. Csak azon cidrizek, hogy lelki szemeimmel látom, hogy max 1-et fogunk belőlük újra igazolni tudni, amilyen okos a Jags, Myles Jacket, a leggyengébbet a háromból (bocsi eaglesmcnabb). Sheldon Day most jól jönne 3T cserének, ahogy Allen is a QB szobában, Érdemjegy: A+
2017: Az első Coughlin draft a 2. korszakában, hogy is mondjam, nem néz ki túl ól. Fournette draftja egyre nagyobb hiba volt, főleg ha azt nézzük, hogy lehetne egy franchise QB-nk helyette. Cam Robinson még mindig nagy kérdőjel, Smootnak volt egy jó meccse talán a 2 év alatt, és rendszeresen inaktív. Az egész classt egyelőre DeDe menti meg, aki szvsz a legjobb skill playerünk a támadósorban, és senki nincs a közelében se. Blair Brown meg aggódhat, hogy egyáltalán kereten lesz-e idén még... Cryrick meg a FB meg már itt sincs... Érdemjegy a kevesebb mint 3 év miatt TBD (még kérdéses), de ha osztályozni kéne ez egy egy masszív D-
2018: Wyatt nagy kedvencének idén lesz fontos éve, kíváncsi leszek, kikövetelik-e a kezdőből 6-7 meccs után, vagy sem... Chark remek gunner, de mint WR egyelőre még nem sokat bizonyított, Ronnie Harrison BPA húzás volt, és eddig szép steal is mellé, bár a nagy teszt most jön neki azzal, hogy kezdő lesz. Richardsonra jelen állás szerint szintén vár a kezdő RT poszt, (1 éles snap nélkül...) Tanner Leet workouton se hoztam volna el, a jags vitte a 6. körben, de legalább Coughlin szépen kompenzált Jacobsszal és Cookekal a 7.ben. Érdemjegy: TBD, de ha értékelni kéne akkor ez bizony nem jobb, mint C-

Összességében az elmúlt 10 évben volt 3 jónak mondható draft, ami kiállta az idő próbáját, bár lehet a 2009-es egy picit túlosztályoztam. Az jól látszik, hogy Gene Smithnek miért nincs állása a mai napig, Dave Caldwell hol nagyon betalált (2014, és főleg 2016), hol teljesen fogalmatlan volt (2013, 2015), Coughlin pedig egyelőre nagyon gyengus GM-nek a draft pickjei alapján. Ha a friss draftokat is értékelném, a classok fele D-t vagy F-et érdemelne...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Bortles -> Rams. Érthető igazolás elvégre Blake a tavalyi szezonban megverte a Patst. Erre McVay és Goff se volt képest. 😊
Sok sikert neki a nyugati parton.

A Rams visszaküldhetné Brandon Allent, aki nem biztos, hogy nem lenne azonnal a legjobb csere QB a Jags keretén (pedig van belőlük 3 is). Bár a Seattletől elcsórt/kukázott srácból(Alex McGough) talán lehet králni egy jó csere QB-t.

Az elmúlt 10 év 1. körös Jaguars pickjeinek státusza:

A Jaguars játékosa: 3 (Ramsey, Fournette, Bryan)
A Rams játékosa: 2 (Bortles, Fowler)
A Steelers játékosa: 1 (Alualu)
Jelenleg szabadügynök, de van esélye még csapatot találni: 1 (Gabbert)
Már nincs a ligában: 3: (Monroe, Blackmon, Joeckel)
OUCH
iktriad
Mondjuk ezek közül, akik már non-jax játékosok Alualu és Monroe is védhető pickek voltak, sőt utóbbi emlékeim szerint a csapat legjobb játékosa volt.
Amadeus
Az a probléma, hogy ha a QB-kat ki is veszem - az lutri -, akkor is, ebben a tíz évben végig szinte top5-ben draftolt a Jags. Monroe és Alualu voltak a leghátrább, de ők is top10-esek voltak. Ilyen elöl azért 10 év folyamatos húzással legalább még egy Ramsey féle kiemelkedő játékost be kellett volna gyűjteni.

Hozzáteszem, hogy az utóbbi 3-4 évet megelőző évek voltak igazán pocsékak szerintem. Az utóbbi néhány év jó lett. Van persze kritizálható pick, RB ilyen magasan például, de ez belefér, ha a class amúgy jó lett. Nekem még a tavalyi is tetszett. Még nem is írnám le. Egyszerűen a 28. hely már ennyit tud, alig erősebb az első pick, mint a korábbi években a második pickje volt a csapatnak. Itt már nagy a szórás, nehéz beletrafálni, és még a sikeres pickeknél gyakran kell az akklimatizációs idő.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Bortles -> Rams. Érthető igazolás elvégre Blake a tavalyi szezonban megverte a Patst. Erre McVay és Goff se volt képest. 😊
Sok sikert neki a nyugati parton.

A Rams visszaküldhetné Brandon Allent, aki nem biztos, hogy nem lenne azonnal a legjobb csere QB a Jags keretén (pedig van belőlük 3 is). Bár a Seattletől elcsórt/kukázott srácból(Alex McGough) talán lehet králni egy jó csere QB-t.

Az elmúlt 10 év 1. körös Jaguars pickjeinek státusza:

A Jaguars játékosa: 3 (Ramsey, Fournette, Bryan)
A Rams játékosa: 2 (Bortles, Fowler)
A Steelers játékosa: 1 (Alualu)
Jelenleg szabadügynök, de van esélye még csapatot találni: 1 (Gabbert)
Már nincs a ligában: 3: (Monroe, Blackmon, Joeckel)
OUCH
iktriad
Mondjuk ezek közül, akik már non-jax játékosok Alualu és Monroe is védhető pickek voltak, sőt utóbbi emlékeim szerint a csapat legjobb játékosa volt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja és Bortles extra milliója majd csak jövőre segít bele valamennyire a cap szituációnkba.iktriad
Nem baj, legalább idén nem lesz elköltve. 😀

Ezt találtam közben. Érdekes, mert Williamset még nem láttam 10-en belül mockolni sehol. A hátratrade-et meg most nem látom jönni. Aki Haskinsért jönne, az a Giantset akarja előzni, neki az Bucs pickje kell majd. A második körig meg aligha csúszik.

Lehet, hogy semmi egyéb, mint megnéztétek osz jóval, az firkász meg elkezdett agyalni.

 twitter.com/BleavPodcasts/status/1108795390017634304


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Olyan jól sikerült James O'Shaughnessy Pittsburgh-i vizitje, hogy inkább hosszabbított velünk.
 twitter.com/Jaguars/status/1108794383376224256
Blokkoló TE-kből megvagyunk, már csak passzelkapók kellenek (Irv Smith 2/6-on? Hockenson vagy Fant 1/7-en?)
iktriad
Lehet túl nagyok az igényeim, de egy blokkolni és elkapni is jól tudó TE-nek nagyon örülnék 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Olyan jól sikerült James O'Shaughnessy Pittsburgh-i vizitje, hogy inkább hosszabbított velünk.
 twitter.com/Jaguars/status/1108794383376224256
Blokkoló TE-kből megvagyunk, már csak passzelkapók kellenek (Irv Smith 2/6-on? Hockenson vagy Fant 1/7-en?)

Ja és Bortles extra milliója majd csak jövőre segít bele valamennyire a cap szituációnkba.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1108397759906885635

Szerkesztette: iktriad