Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Én elfogadom, hogy te jobbra értékeled, nekem bőven elég, hogy Flowers a legnagyobb meccseken is marha jól teljesít (pl a Falcons elleni 2.5 sackje, ami nélkül sima zacsi lett volna), és a fal belsejében is lehet használni. Az egyetlen „hibája”, hogy a sackek száma nem volt kiemelkedő. Ngakouénak pl 64 összsiettetése volt tavaly, Trey Flowersnek pedig 64. Ennyire nincs hátrányban ezen a téren sem, viszont minden másban sokkal jobb 😊

Ha jövőre egy 17-18 misi körül megtartja a Jax, az nem rossz ár már

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nagyon erre izgul mindenki a Coltsnál állandóan, csak azt nem tudom, mivel jobb, hogy Michel 5.4 yardos átlaggal 98 yardot és egy TD-t futott ellenetek, mintha fut még egy két yardosat... Szerintem ez így túl könnyű fal lenne, és lehetne vele gond hosszú távon, hogy nincs egy legalább átlagos (300 font) körüli emberke, nemhogy legalább egy 310-es.Wyatt
Azt kb a C védelem ellen futotta, az idény negyedik vagy ötödik meccsén. Ha a Jagsben is hiányzik a majdnem teljes secondary, a majdnem teljes LB sor és a fél front, akkor a legkevesebb gondjuk a súlyuk lesz. 😊

Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit
Wyatt
Más típusú játékos a kettő. Flowers egy fiatal Calais Campbell, Ngakogue meg egy rich man's Jerry Hughes. (Utóbbinál sokkal jobb, ne Hughes árát hasonlítsd Campbelléhez.) Ízlés kérdése, hogy ki kit szeretne jobban a csapatába. Flowers a biztosabb bet, őt beteheted és ki is pipálhatsz egy jó-to-elit teljesítményt a falban. Ngakogue-t tudni kell használni, de ha valaki ki tudja aknázni, meg tudja adni neki a segítséget, akkor egy game wreckerré válhat. En utóbbit picit többre értékelem, de mindkettő ajándék egy csapatnak. Csak arra utalva írtam, hogy Yannick szerintem jobb, hogy ha egy Flowers féle szerződéssel "megússza" a Jags, akkor nagyon jól jártak. Ha annál is olcsóbban, akkor meg valaki megtanult aludozni ill. szerződést adni az FO-ban. 😀

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.
peterk2005
Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit
Wyatt
Yannick is szintén fejlődik. Futás ellen egyre megbízhatóbb és a sackek mellett azért a QB hiteket se feledjük. Donald meg Fletcher Cox hozott össze nála többe tavaly és azt hiszem 22-ről emelkedett 33-ra ez a szám nála.

Ha évi 19 alatt megússzuk az új szerződését | (már ha alá tudjuk egyáltalán íratni...), | az már sikernek fog számítani.
iktriad
Én nem mondtam, hogy nem fejlődik, hanem hogy számomra ez nem érv (akkor lenne érv, ha Trey Flowers nem fejlődne, ami nincs így). Mondjuk Janikánál az előző idényben az elrontott szerelési kísérletek (7) és a stopnak minősülő szerelések száma (21) közötti reláció nem volt a legfényesebb a ligában. De csak elit pass rushernek is odaad az ember 18-19 millát egy-két éven belül az ember, úgyhogy annyira nem is lep meg majd jövőre a 20+, mint elsőre

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.
peterk2005
Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit
Wyatt
Yannick is szintén fejlődik. Futás ellen egyre megbízhatóbb és a sackek mellett azért a QB hiteket se feledjük. Donald meg Fletcher Cox hozott össze nála többe tavaly és azt hiszem 22-ről emelkedett 33-ra ez a szám nála.

Ha évi 19 alatt megússzuk az új szerződését | (már ha alá tudjuk egyáltalán íratni...), | az már sikernek fog számítani.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Félreértesz, pláne rossz helyen. Szimplán csak azt nem tudom, hogy mennyivel lett volna jobb még egy kétyardos futást behívni a meccs végén. Ettől még a többi meccsen simán lehetett pöpec a futás elleni védekezés a rájátszásig, csak folyamatosan mindig ezt a számot látom 2-3 embertől, és kicsit fura 😊
Oké, a mindenki költői túlzás volt^^

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyaltalan nem erre izgul mindenki, en telibe se kakalom, ki fut 100 yardot es ki nem. Ami a lenyeg, hogy a Colts vedelmet alig-alig dominalta csapat futojatekkal az elozo idenyben, es amire peterk mutat, hogy ez ugy azert nagy szo, hogy akadtak elit futok es fallal rendelkezo csapatok.

Hiaba mutatsz Michelre, mert o szepen elfutkoraszott, de igazabol kis tulzassal talan csak o volt, aki azt csinalt, amit akart ellenunk. De szerintem o meg nem mervado, mivel nyilvanvaloan Brady miatt ott allandoan passzra kellett figyelni, meg ami azert eleg jelentos, hogy Leonard nem jatszott ugye epp a Pats–Coltson. Sokkal jobb persze nem lett volna, Michel ugy is kb. azt csinalt volna, amit csak akar, de ha van szezononkent ket meccs, ahol szetfutnak es azt csinalnak ellenunk, amit akarnak, szerintem az nem rossz.

De Eberflus ilyen, nala az atletikussag es a gyorsasag fontosabb faktor, mint hogy legyen „suly” a vedofalban. Es azert nem is faztunk erre ra, ebben a reszeben igaza van peterk-nak. De ugye Phillips is ugy pakolgat ossze allandoan elit vedelmeket, hogy 290 fontos DL-ekkel toltogeti a falat, tulajdonkeppen nozi nelkul jatszik folyamatosan. Szamara a sebesseg fontosabb, mint az ero.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oliver a jobb, de ő is marha jó 😊
Én szerintem ez a fal túl könnyű lenne NFL-szinten, mi legalábbis szerintem csak futnánk ellenetek
Wyatt
Miért könnyű ez a fal? Szerintem a mérettel nincs semmi gond. Négy emberes front, one gap system, két belső emberrel, ebbe nem kellenek 320 fontos elefántok. A Colts hasonlót játszik tavaly óta, és 270, 280 fontos emberkék védekeznek (Autry, Ward, Lewis) 3 tech-ben, egyedül a 0/1 tech éri el a 300 fontot, és nem futott egész idényben senki 100 yardot se, pedig játszottunk jópár meccset jó futók ellen (pl. Zeke).

Voltak gondok a Jags védelemben időnként futás ellen, de azok szerintem sematikusak voltak. Meg időnként a túlságos agresszivitás eredményezte az üresen hagyott sávokat. És a fegyelmezetlenség, ha igazak a tavalyi hírek, hogy időnként önállósította magát 1-2 játékos. Az állomány szerintem tud (tudna) futás ellen védekezni jól. Főleg három ilyen jó LB-el megtámogatva, mint ami itt van.
peterk2005
Nagyon erre izgul mindenki a Coltsnál állandóan, csak azt nem tudom, mivel jobb, hogy Michel 5.4 yardos átlaggal 98 yardot és egy TD-t futott ellenetek, mintha fut még egy két yardosat...

Szerintem ez így túl könnyű fal lenne, és lehetne vele gond hosszú távon, hogy nincs egy legalább átlagos (300 font) körüli emberke, nemhogy legalább egy 310-es.



Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.
peterk2005
Szerintem meg nem, és nem kicsit nem, hanem sokkal nem. Btw, Flowers folyamatosan fejlődik, szóval ez nem tudom mennyire érv ebben a beszélgetésben. Én Flowersnek gond nélkül adnék 18-19 milliót, mert futás megállításában, szerelésben és pass rushban is elit. Janika egy dologban jobb, a sackek számában, de tudjuk jól, hogy önmagában ez a kategória még nem jelent semmit

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ilyen egyszerű azért nem lesz 😊, de meg kell oldani. (Azért nem lesz "olyan könnyű, mert a lejövő pénzek mellett emelkedő fizetések is vannak - Foles egymaga bő 10 millióval kerül majd jövőre többe -, és Campbellt sem érdemes kitenni amíg így játszik). Mindegy, Yannickot bűn lenne nem megtartani. Egy-két éven belül a védelem legfontosabb embere lesz Ramsey mellett. Egy ilyen kaliberű saját nevelésű sztár játékos úgy kell ebbe a csapatba mint egy falat kenyér.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
29.5 sack 3 év alatt, 3. legtöbb B hit tavaly. Ha hasonló évet hoz, mint mondjuk 2017-ben megspékelve a 2018-as QB hit mennyiséggel, akkor kinézem, hogy kap évi 17-19 milla körül.
iktriad
Kb szinte mindegy, hogy mennyiért szerződtet valakit a Jags, az lesz róla az első benyomása mindenkinek, hogy tutira túlfizették. Mert ez ilyen reflex lett már, a Pats csal, a Jags túlfizet, a Phily jövőre összecsuklik stb 😊
Calais Campbell kapcsán is az volt, hogy 15 milla évente sok, nem is system fit, meg amúgy is.
Ő jövőre 2,5 milla deadmoneyval elengedhető és egyből 15 milla szabadul fel a capből, amiból Yannickra jutni fog nagyobb varázslat nélkül is. Amúgy Ngakoue eddigi 3 éve alatt 2,5 millát keresett összesen(!). Ennél olcsóbban nehéz lenne 30 sacket "vásárolni", szóval nem csodálom majd, ha tartja markát, mert egész eddig elég diszkont áron játszott. Ügynöke helyében én is rajzolgatnám a szívecskéket minden olyan naphoz a naptárba, amikor egy passrusher "hűha" pénzt kap és ezzel segít még pontosabban belőle Yannick növekvő árát.
Dareusból (20 milla) futja majd Ramseyre. Jövőre már nincs garantálja már Norwellnek se. Fornettin is lehet fogni 4 millát, ha idén is betlizik és akkor Jack se maradna hoppon.
Összességében szerintem szűken, de be lehet hozni mindenkit a sapi alá, akit csak kell.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
Szerintem Janika jobb, mint Flowers. És még jobb lehet, mert még mindig folyamatosan fejlődik.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Oliver a jobb, de ő is marha jó 😊
Én szerintem ez a fal túl könnyű lenne NFL-szinten, mi legalábbis szerintem csak futnánk ellenetek
Wyatt
Miért könnyű ez a fal? Szerintem a mérettel nincs semmi gond. Négy emberes front, one gap system, két belső emberrel, ebbe nem kellenek 320 fontos elefántok. A Colts hasonlót játszik tavaly óta, és 270, 280 fontos emberkék védekeznek (Autry, Ward, Lewis) 3 tech-ben, egyedül a 0/1 tech éri el a 300 fontot, és nem futott egész idényben senki 100 yardot se, pedig játszottunk jópár meccset jó futók ellen (pl. Zeke).

Voltak gondok a Jags védelemben időnként futás ellen, de azok szerintem sematikusak voltak. Meg időnként a túlságos agresszivitás eredményezte az üresen hagyott sávokat. És a fegyelmezetlenség, ha igazak a tavalyi hírek, hogy időnként önállósította magát 1-2 játékos. Az állomány szerintem tud (tudna) futás ellen védekezni jól. Főleg három ilyen jó LB-el megtámogatva, mint ami itt van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk Flowers 18 misijéből indultam ki, amit a piacon kapott, ha ennyit ad az ember edge-re, akkor legyen legalább olyan szinten, mint ő. De egy 17-18 az inflációval együtt még bele is férhet, 21-22 azért szerintem sok lenne

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne
Wyatt
29.5 sack 3 év alatt, 3. legtöbb B hit tavaly. Ha hasonló évet hoz, mint mondjuk 2017-ben megspékelve a 2018-as QB hit mennyiséggel, akkor kinézem, hogy kap évi 17-19 milla körül.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Azert Janikanak 20 misi feletti fizu elegge durva lenne

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Megkapta DeMarcus Lawrence az új szerződését.
 twitter.com/RapSheet/status/1114301738541039616
Ez azért fontos a Jags szempontjából, mert sokkal kevesebbel mi sem ússzuk meg majd Yannickét. Amit hamarosan(bő 11 hónapon belül) ki is kell majd pengetni neki...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Oliver a jobb, de ő is marha jó 😊
Én szerintem ez a fal túl könnyű lenne NFL-szinten, mi legalábbis szerintem csak futnánk ellenetek

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na Dareus mondjuk pont nem. Érdekes téma, mert a Falconshoz írják a legtöbbször Olivert, és még ott is kétkedve fogadják, hogy Jarrett mellett elbírnak-e még egy 287 fontos embert, nemhogy Bryan 291 fontja mellett. Na én mondjuk nagyon karmolnám, mert olyan pusztítást végeznének, hogy valami fantasztikus 😊

Feltéve, hogy nem futnak át rajtatok folyamatosan
Wyatt
Mint Bryan 1. számú fanja szerinted ő, vagy Oliver a jobb játékos? Mennyi ráció lenne egy ilyen párosban a védelem többi részét tekintve?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Na Dareus mondjuk pont nem. Érdekes téma, mert a Falconshoz írják a legtöbbször Olivert, és még ott is kétkedve fogadják, hogy Jarrett mellett elbírnak-e még egy 287 fontos embert, nemhogy Bryan 291 fontja mellett. Na én mondjuk nagyon karmolnám, mert olyan pusztítást végeznének, hogy valami fantasztikus 😊

Feltéve, hogy nem futnak át rajtatok folyamatosan

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Igencsak tetszetős ez a Big Board a Varjútól.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1113962458891325440
Oliver érdekes pick, de szerintem szép fogás lenne. Ideális Dareus utód.
 twitter.com/AlfieBCC/status/1113964426649116672
Ő meg Bryan lehetne az új, atletikus Henderson- Stroud duó.

Williams azért van itt (is) Taylor előtt, mert ő lehet LT (vagy akár G) is, nem csak RT. (Megjegyzem szinte az összes olyan helyi szaki, akinek adok a véleményére inkább az Alabama OT mellett teszi le a voksát a szokásos Floridai pickkel szemben. Hm...).

Ha már OT-k, az lemaradt Westernél, hogy Warhop volt az elmúlt években a pozíciós edzője a Tampánál, tehát az O-Fal edzőnk teljesen tisztában van azzal (jobban mint bárki a csapatban), hogy milyen játékost igazoltunk.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Minimum nem vagyok naprakész AAF-ben, onnan nem lehetne valakit csaklizni bagóért (nyilván az O erősítésén jár az agyam folyamatosan)?
Stoki
Azt mondod hozzuk vissza Denardot? 😊
iktriad
Hát mondjuk ő rá pont nem gondoltam! 😊
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Minimum nem vagyok naprakész AAF-ben, onnan nem lehetne valakit csaklizni bagóért (nyilván az O erősítésén jár az agyam folyamatosan)?
Stoki
Azt mondod hozzuk vissza Denardot? 😊
iktriad
Trent Richardsonnak volt 11 TD-je a 8 meccs alatt! 😉
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minimum nem vagyok naprakész AAF-ben, onnan nem lehetne valakit csaklizni bagóért (nyilván az O erősítésén jár az agyam folyamatosan)?
Stoki
Azt mondod hozzuk vissza Denardot? 😊
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Minimum nem vagyok naprakész AAF-ben, onnan nem lehetne valakit csaklizni bagóért (nyilván az O erősítésén jár az agyam folyamatosan)?

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött egy újabb RT, a Jets topikból ismerős Wester névrokona, Leonard Wester. 😊
 twitter.com/Jaguars/status/1113920508888854528
Tavaly mind a 16 meccsen játszott a Tampában, 1-en kezdett is. Ogbuehi, Richardson meg ő már elég emberanyag, hogy a Jagsnek ne kelljen mindenáron RT-t vinni 1/7-re.

Fun fact - Westernek van TD elkapása(!) is az NFL-ben. 😊
 www.youtube.com/watch?v=OxEjpSjMFwQ
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb DL jön Top 30-as vizitre vizitre, viszont "Fing"-hez hasonlóan ő se első 2 napos prospekt
 twitter.com/ADiCeccoNFL/status/1113874653179719680
Megjegyzem általában az ilyen arcokat el szoktuk vinni 6. vagy a 7. kör tájékán. Pl Bowanko vagy Neal Sterling is volt nálunk Top 30-as viziten anno pár éve. Szóval jegyezzük meg a nevét. Tavaly az Owlsban 7 sackje és 12,5 TFL-je volt, 5. éves senior.
Ha mondjuk a 6. körben jönne, és a szintén Temple-ös Knightonhoz hasonló játékos válna belőle nálunk (Pot Roast állandó súlyproblémái nélkül persze), az fasza lenne.

Ja és az már tudott volt, hogy Scobee jelenti be a 3. körös pickjeinket, de az is kiderült, hogy Freddie T fog majd megjelenni a pódiumon a 2.-körben minket képviselve. Amikor a múltkor ő jelentett be Jags választást, akkor Myles Jack érkezett hozzánk. 😊

Szerkesztette: iktriad