Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jaguars signed Alfred Blue, formerly of the Texans, to a one-year contract.
Blue had numerous opportunities to usurp Lamar Miller as Houston's lead back as recent as last season but was never able to capitalize, bumbling his way to 150/499/2 and 3.3 YPC in his fifth and final year with the Texans. He'll join oft-injured veteran Thomas Rawls and second-year seventh-rounder David Williams as the only reserves behind lead horse Leonard Fournette.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok Foles filmet nem néztem, de a régi Philly emlékek, a kitérői és a Philly teljesítménye alapján szerintem Foles akkor jó, ha valamilyen college-szerű stílusban játszik a csapat. Read-option (Chip), tavalyelőtt és tavaly pedig sok RPO. Wentz-el tele van/volt a Philly playbook play actionnel. Kiesett, jött Foles és eleinte szenvedett. Aztán ahogy rászabták a játékot, betettek egy rakat elsősorban RPO elemet, feljavult. Szerintem neki egyszerűbb read-ek kellenek, és akkor feltalálja magát. A dobásai pontosak, tényleg remekül vezeti az elkapóit. Ha védelmet kell snap előtt olvasnia, coverage-eket visszafejtenie, option route-okat elővételeznie, azzal viszont megszenvedhet. Az edző(kö)n sok fog múlni.
peterk2005
Foles snap előtti olvasásai nagyon jók, és ha snap után is az lesz a védelem felállása, mint gondolta, akkor nagyon jól kihasználja az adott gyengéjét. Jól megtalálja a lyukakat és egyből oda teszi a labdát, ahová kell. Akkor viszont baj van, ha mégsem az van, mint amit mutatott a defense és snap után kell átkalibrálni a dolgokat. Nem véletlen szabadult borzasztóan gyorsan a labdától az Eaglesnél, a snap előtti olvasásból egyből tudja, hová kell támadni - általában ezek persze rövidebb passzok.
katonadani
Utempasszoknak hivjak ezeket. 8P
Es egyebkent rengeteg utempasszt dobattak vele, ezeknel neki azert tul sokat nem kellett olvasni a vedelmeket. Amikor egyebkent kellett, akkor feltunoen tobb volt a rossz dontese, lasd a Bears elleni meccset. Ezeknel az elsodleges celpontokat rendre leszedtek es szepen oltek meg teljes mertekig azt, amiben Foles eros.

Abszolut meg lehet nezni, hogy mennyire okosan fel volt epitve az Eaglesnel Foles jateka es nagyon sok teher le volt szedve Pederson hivasai altal az o vallarol.

Nem dob egyebkent rosszul mely labdakat, de azert Foles ezeknel rengeteget hazardirozik, akarcsak peldaul Fitzpatrick. Es ezekbol sok pick is lesz. De o azert erolteti, aztan sokszor ossze is jon a 2-3 nagy passz. Erre viszont alapozni nem lehet.

Na most itt a nagy kerdes igazabol az lesz, hogy DeFilippo mennyire tudja megadni a megfelelo rendszert es segitseget Folesnak, mert szepen kiderult az elmult egy evben, hogy itt a Philly harom nagy offense-koponyaja az tulajdonkeppen Reich es Pederson volt, mig DeFilippo egyaltalan nem annyira nagy kutya, mint ahogy azt sokan sejtettek. Rajta all vagy bukik majd a Jaguars sikere.

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ajánlom Jefferyt megkérdezni milyen szr hosszú labdákat dob Foles, de lehet, hogy DJax vagy Maclin is tudna segíteni. 😉 😛 Úgy lâtszik nehéz rossz beidegzōdéseket kiverni az emberek fejéből akár mit tesz is vki. Hihetetlen hogy még mindig a gyengébb meccsei (melyek nagyban voltak köszönhetőek szr kócsingnak) erősebb hatással bírnak (mintha Bradynek PMnek Rodgersnek stb nem lett volna gyengébb meccse) mint akár a 27-2s idény vagy két PO run. Tudom nehéz belátni, elfogadni, de Foles akkor is jó irányító, aki messze nem kapta meg azt a tàmogatást pályaja során, mint azok az irányítók akiket statok!!! alapján elitnek vagy top 10-15nek tartanak. Mindegy, amit elért, még ha innen fotelből nehéz elismerni, senki el nem veheti tőle, s remélem csak azért is megmutatja!!!!!!
dande
Ki mondta egyébként h szar hosszú labdákat dob? 😀

Én azért Eagles szurkolóként jobb véleménnyel vagyok Folesról, mint a legtöbben, ellenben sztem az Eagles szurkolók általánosságban túlértékelik. Elképesztő volt a tavalyi PO run, az utolsó két meccshez hasonlót talán sosem látunk többet Eagles irányítótól (és mástól is ritkán), de közel sem ez a baseline-ja.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ajánlom Jefferyt megkérdezni milyen szr hosszú labdákat dob Foles, de lehet, hogy DJax vagy Maclin is tudna segíteni. 😉 😛 Úgy lâtszik nehéz rossz beidegzōdéseket kiverni az emberek fejéből akár mit tesz is vki. Hihetetlen hogy még mindig a gyengébb meccsei (melyek nagyban voltak köszönhetőek szr kócsingnak) erősebb hatással bírnak (mintha Bradynek PMnek Rodgersnek stb nem lett volna gyengébb meccse) mint akár a 27-2s idény vagy két PO run. Tudom nehéz belátni, elfogadni, de Foles akkor is jó irányító, aki messze nem kapta meg azt a tàmogatást pályaja során, mint azok az irányítók akiket statok!!! alapján elitnek vagy top 10-15nek tartanak. Mindegy, amit elért, még ha innen fotelből nehéz elismerni, senki el nem veheti tőle, s remélem csak azért is megmutatja!!!!!!
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Sok Foles filmet nem néztem, de a régi Philly emlékek, a kitérői és a Philly teljesítménye alapján szerintem Foles akkor jó, ha valamilyen college-szerű stílusban játszik a csapat. Read-option (Chip), tavalyelőtt és tavaly pedig sok RPO. Wentz-el tele van/volt a Philly playbook play actionnel. Kiesett, jött Foles és eleinte szenvedett. Aztán ahogy rászabták a játékot, betettek egy rakat elsősorban RPO elemet, feljavult. Szerintem neki egyszerűbb read-ek kellenek, és akkor feltalálja magát. A dobásai pontosak, tényleg remekül vezeti az elkapóit. Ha védelmet kell snap előtt olvasnia, coverage-eket visszafejtenie, option route-okat elővételeznie, azzal viszont megszenvedhet. Az edző(kö)n sok fog múlni.
peterk2005
Foles snap előtti olvasásai nagyon jók, és ha snap után is az lesz a védelem felállása, mint gondolta, akkor nagyon jól kihasználja az adott gyengéjét. Jól megtalálja a lyukakat és egyből oda teszi a labdát, ahová kell. Akkor viszont baj van, ha mégsem az van, mint amit mutatott a defense és snap után kell átkalibrálni a dolgokat. Nem véletlen szabadult borzasztóan gyorsan a labdától az Eaglesnél, a snap előtti olvasásból egyből tudja, hová kell támadni - általában ezek persze rövidebb passzok.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Sok Foles filmet nem néztem, de a régi Philly emlékek, a kitérői és a Philly teljesítménye alapján szerintem Foles akkor jó, ha valamilyen college-szerű stílusban játszik a csapat. Read-option (Chip), tavalyelőtt és tavaly pedig sok RPO. Wentz-el tele van/volt a Philly playbook play actionnel. Kiesett, jött Foles és eleinte szenvedett. Aztán ahogy rászabták a játékot, betettek egy rakat elsősorban RPO elemet, feljavult. Szerintem neki egyszerűbb read-ek kellenek, és akkor feltalálja magát. A dobásai pontosak, tényleg remekül vezeti az elkapóit. Ha védelmet kell snap előtt olvasnia, coverage-eket visszafejtenie, option route-okat elővételeznie, azzal viszont megszenvedhet. Az edző(kö)n sok fog múlni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.
Sobri Jóska
Mivel Foles TE függő, Hockensonnak vagy Fantnak nagyobb hasznát venné, mint Dickie Metcalfenak.
iktriad
Foles pont hogy inkabb elkapo fuggo. Eloszor o mindig a hosszut szokta megnezni. Egy Jeffery-fele deep threat nem artana, csak hat kerdes, Metcalf megeri-e ezt a kockazatot. Teny, hogy egy Hockenson-pick biztonsagosabb, de hat kerdes, hogy melyik tud nagyobb impactot adni, ez meg rendszerfuggo, ugyebar, ugyhogy igazabol DeFilipponek kellene tudnia, hogy ha az offense-be megy a top pick, akkor pontosan mire, kire van szuksege.
Stez
Ez egy téves prekoncepció egyébként a közvéleményben, mivel Foles nem a hosszút szokta megnézni először, nagyon alacsony az air yardja, tehát elég rövideket passzol általában (nyilván felsejlik sok hosszú is), viszont jól vezeti az elkapóit, hogy sok YAC szülessen.

Bears elleni PO-meccs előtti beharangban írtam róla kicsit bővebben:
 fuzovelkifele.com/2019/01/mostanra-tudnotok-kene-hogy-soha-nem-szabad-minket-leirni/
katonadani
Ezért is jósolja minden szagértő Jags fan odakint, hogy DeDe Westbrooknak idén breakout éve(=1000 yard feletti) lehet Folesszal, ha mindkettőt elkerülik a sérülések. Őt pont ezzel lehet nagyot jól helyzetbe hozni.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.
Sobri Jóska
Mivel Foles TE függő, Hockensonnak vagy Fantnak nagyobb hasznát venné, mint Dickie Metcalfenak.
iktriad
Foles pont hogy inkabb elkapo fuggo. Eloszor o mindig a hosszut szokta megnezni. Egy Jeffery-fele deep threat nem artana, csak hat kerdes, Metcalf megeri-e ezt a kockazatot. Teny, hogy egy Hockenson-pick biztonsagosabb, de hat kerdes, hogy melyik tud nagyobb impactot adni, ez meg rendszerfuggo, ugyebar, ugyhogy igazabol DeFilipponek kellene tudnia, hogy ha az offense-be megy a top pick, akkor pontosan mire, kire van szuksege.
Stez
Ez egy téves prekoncepció egyébként a közvéleményben, mivel Foles nem a hosszút szokta megnézni először, nagyon alacsony az air yardja, tehát elég rövideket passzol általában (nyilván felsejlik sok hosszú is), viszont jól vezeti az elkapóit, hogy sok YAC szülessen.

Bears elleni PO-meccs előtti beharangban írtam róla kicsit bővebben:
 fuzovelkifele.com/2019/01/mostanra-tudnotok-kene-hogy-soha-nem-szabad-minket-leirni/
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mivel Foles TE függő
gordon
Foles pont hogy inkabb elkapo fuggo.
Stez
Tévedsz. Foles o line függő .
iktriad
Nehogy a végén Füves-Alkesz mellett kössön ki a Rehabon.
KoporShow
Foles már megtalálta Jézust. Neki ő a drog.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 187 — Forum Reader
Mivel Foles TE függő
gordon
Foles pont hogy inkabb elkapo fuggo.
Stez
Tévedsz. Foles o line függő .
iktriad
Nehogy a végén Füves-Alkesz mellett kössön ki a Rehabon.



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.
Sobri Jóska
Mivel Foles TE függő, Hockensonnak vagy Fantnak nagyobb hasznát venné, mint Dickie Metcalfenak.
iktriad
Foles pont hogy inkabb elkapo fuggo. Eloszor o mindig a hosszut szokta megnezni. Egy Jeffery-fele deep threat nem artana, csak hat kerdes, Metcalf megeri-e ezt a kockazatot.
Stez
Csendben megjegyzem Chark is betöltheti ezt a szerepet, a sebessége megvan hozzá.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.
Sobri Jóska
Mivel Foles TE függő, Hockensonnak vagy Fantnak nagyobb hasznát venné, mint Dickie Metcalfenak.
iktriad
Foles pont hogy inkabb elkapo fuggo. Eloszor o mindig a hosszut szokta megnezni. Egy Jeffery-fele deep threat nem artana, csak hat kerdes, Metcalf megeri-e ezt a kockazatot. Teny, hogy egy Hockenson-pick biztonsagosabb, de hat kerdes, hogy melyik tud nagyobb impactot adni, ez meg rendszerfuggo, ugyebar, ugyhogy igazabol DeFilipponek kellene tudnia, hogy ha az offense-be megy a top pick, akkor pontosan mire, kire van szuksege.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.
Sobri Jóska
Mivel Foles TE függő, Hockensonnak vagy Fantnak nagyobb hasznát venné, mint Dickie Metcalfenak.
iktriad
Tévedsz. Foles o line függő . De húzhattok nyugodtan elkapót, majd blokkol futáskor...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.
Sobri Jóska
Mivel Foles TE függő, Hockensonnak vagy Fantnak nagyobb hasznát venné, mint Dickie Metcalfenak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.
iktriad
Jön Metcalf.
Kell a partner Folesnak.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
Stoki
Ha fogadni kéne, akkor az OT, DL, TE trióra raknék pénzt (csökkenő sorrendben) az 1/7-es pickünk posztját illetően. Minden más poszt nagyon meglepne.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Egyre bőségesebb (jobb?) a helyzet OL-ben, ebből TE, WR, QB(??) 1/7 lesz! 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mar rég kedveskedtem valamivel peterk2005-nek. Tessék.

Cann egyértelműen kezdő fizetést kapott. Remélem Warhop rendbe tudjha őt rakni, mert ha nem, ez csúnya (anyagi) bukta lehet.

Kiváncsi leszek, mit adtunk Shatleynek.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Visszajött Tyler Shatley.
 twitter.com/Jaguars/status/1111738327244435457
Örülünk VIncent!

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy érdekes infó Cann ügyben. Állítólag azért kapott új szerződést ráadásul ilyen fizetéssel, mert az új támadófaledző Warhop állítólag nagyon komálja, és azt ígérte Coughlinnak és Marronenak, hogy minőségi guardot csinál belőle. Na erre a kísérletre kíváncsi leszek.
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
 www.youtube.com/watch?v=-7nqwHDgnRo


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Úgy tűnik idén a Ravensszel lehetnek közös edzéseink.
 twitter.com/SportsGrind_Don/status/1110564640361275392
Ezt azt is mondtaja, hogy lesz Ravens - Jaguars meccs az előszezonban.

És Marrone szerint marqise Lee az előszezon vége felé lehet majd bevethető állapotban.
 twitter.com/danielrpopper/status/1110571331232292864
Ez azt jelenti, hogy kb biztos, hogy fogunk WR-t draftolni. Csak ne túl korán (értsd NE az első körben).
iktriad
Nézd onnan, hogyha nem lép pályára a 3. előszezonbeli meccsen, akkor ott le se fog sérülni, így lényegében egy teljes félidővel "megtoldják" a szavatosságát! 😊
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
2. Bár valóban a támadó pick lenen a legésszerűbb, Coughlin tavaly is bizonyította, és a múltban is, hogy hajlamos néha előre is gondolni, illetve imád falembereket vinni az első 2 körben. Arról nem is beszélve, hogy edge rusher poszton van egy lejáró szerződésű és egy szezon nyitó meccsén 33 éves játékosunk, 0 depthtel mögöttük. Szóval baromira ne lepődjünk meg, ha DE-t viszünk 1/7-re. A Varjú szintén emellett érvelt tegnap.
 www.bigcatcountry.com/2019/3/25/18280794/jaguars-nfl-draft-rumors-josh-allen-brian-burns
Megjegyzem a belengetett 3 névből Jawaan Taylor és Metcalf is kiverné a biztosítékot nálam a draft éjszakáján. Az egyik csak RT lehet, azt meg nem viszel 1/7-re, a másikból valószínűleg szép nagy bust lesz(lassabban fordul a csávó, mint egy teherhajó, a workout wonder 1. körös WR pickekből meg látjuk mennyi vált be mostanság...) amúgy is, a Jagsnél meg fokozottan igaz(lásd 4/4 1. körös Jags WR bust).
Ha támadó jönne, akkor én bármelyik Iowa TE-nek(Fant is jöhet 1/7-en, nem csak Hockenson, szerintem mindkettő nagyon jó játékos lesz) vagy ha O-falember jön, akkor Jonah Williamsnek örülnék. Igaz, hogy alacsonyabban van az upsideja, mint Taylornak, de azt mondják az okosok ,hogy biztosabb pick is. Ha ő jön, mehet egyből LT-be, míg. Cam Robinson mehetne át RT-be.
iktriad
szerintem ma már a "csak RT lehet" nem állja meg a helyét negatívumként, mert sokszor jobb pass rusherekkel találja szemben magát, mint az LT. Ugyanolyan fontos, mint az LT, főleg hogy a "vakoldal" fogalma sem fajsúlyos már, hiszen nem under center lép hátra az irányító 90%ban, hogy ne lássa a bal oldaláról jövő nyomást.

Nálam Taylor egyébként a 8. legjobb prospect idén (3. legjobb támadó játékos), Jonah Williams meg lehet "csak" guard lesz (ő a 15. nálam, 6. legjobb támadó)

Metcalfről agree to disagree, szerintem nem csak workout warrior, de tudom h itthon kisebbségben vagyok ezzel az álláspontommal 😀

Alapvetően engem sem lepne meg egy DE pick a Jagshez, ellenben nem tartanám jó döntésnek, főleg hogy semmi segítség nem érkezett Foles számára a holtszezonban.
katonadani
van 100as big boardod ?
Janek
addig valószínűleg nem jutok el mélyebb scouting reportokkal, de 50es van
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
2. Bár valóban a támadó pick lenen a legésszerűbb, Coughlin tavaly is bizonyította, és a múltban is, hogy hajlamos néha előre is gondolni, illetve imád falembereket vinni az első 2 körben. Arról nem is beszélve, hogy edge rusher poszton van egy lejáró szerződésű és egy szezon nyitó meccsén 33 éves játékosunk, 0 depthtel mögöttük. Szóval baromira ne lepődjünk meg, ha DE-t viszünk 1/7-re. A Varjú szintén emellett érvelt tegnap.
 www.bigcatcountry.com/2019/3/25/18280794/jaguars-nfl-draft-rumors-josh-allen-brian-burns
Megjegyzem a belengetett 3 névből Jawaan Taylor és Metcalf is kiverné a biztosítékot nálam a draft éjszakáján. Az egyik csak RT lehet, azt meg nem viszel 1/7-re, a másikból valószínűleg szép nagy bust lesz(lassabban fordul a csávó, mint egy teherhajó, a workout wonder 1. körös WR pickekből meg látjuk mennyi vált be mostanság...) amúgy is, a Jagsnél meg fokozottan igaz(lásd 4/4 1. körös Jags WR bust).
Ha támadó jönne, akkor én bármelyik Iowa TE-nek(Fant is jöhet 1/7-en, nem csak Hockenson, szerintem mindkettő nagyon jó játékos lesz) vagy ha O-falember jön, akkor Jonah Williamsnek örülnék. Igaz, hogy alacsonyabban van az upsideja, mint Taylornak, de azt mondják az okosok ,hogy biztosabb pick is. Ha ő jön, mehet egyből LT-be, míg. Cam Robinson mehetne át RT-be.
iktriad
szerintem ma már a "csak RT lehet" nem állja meg a helyét negatívumként, mert sokszor jobb pass rusherekkel találja szemben magát, mint az LT. Ugyanolyan fontos, mint az LT, főleg hogy a "vakoldal" fogalma sem fajsúlyos már, hiszen nem under center lép hátra az irányító 90%ban, hogy ne lássa a bal oldaláról jövő nyomást.

Nálam Taylor egyébként a 8. legjobb prospect idén (3. legjobb támadó játékos), Jonah Williams meg lehet "csak" guard lesz (ő a 15. nálam, 6. legjobb támadó)

Metcalfről agree to disagree, szerintem nem csak workout warrior, de tudom h itthon kisebbségben vagyok ezzel az álláspontommal 😀

Alapvetően engem sem lepne meg egy DE pick a Jagshez, ellenben nem tartanám jó döntésnek, főleg hogy semmi segítség nem érkezett Foles számára a holtszezonban.
katonadani
van 100as big boardod ?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy tűnik idén a Ravensszel lehetnek közös edzéseink.
 twitter.com/SportsGrind_Don/status/1110564640361275392
Ezt azt is mondtaja, hogy lesz Ravens - Jaguars meccs az előszezonban.

És Marrone szerint marqise Lee az előszezon vége felé lehet majd bevethető állapotban.
 twitter.com/danielrpopper/status/1110571331232292864
Ez azt jelenti, hogy kb biztos, hogy fogunk WR-t draftolni. Csak ne túl korán (értsd NE az első körben).

Szerkesztette: iktriad