Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Az is érdekes lesz, hol akarjuk használni ha teljesen egészséges lesz TC-re. Klasszikus MLB-nek á lá Poz és akkor Myles visszamegy a régi helyére? Ha igen, akkor vagy Telvin, vagy Myles snap számai megcsappanhatnak(=mivel általában 5 DB-vel állunk fel). Inkább utóbbira tippellek. De nem luxus/baljós árny egy olyan fizuval rendelkező LB-nek, mint Telvin egy ilyen lépés?...
iktriad
Szerintem kicsit túlgondolják ezt. Van Jacobs, Brown, DeLuca és együtt csináltak kb 30 szerelést tavaly. Ebbe a mezőnybe hoztak egy potensebb játékost, aki által Jack esetleg többet szusszanhat vagy garbage time esetén teljesen kiválthatja (úgy értem, hogy amikor a Jags vezet 25++ ponttal 😊 ).
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles kemény EGYMILLIÓT keres a Ramsnél idén. Na ja, a tőlünk kapott garantálttal jól elvan így is...
 twitter.com/FieldYates/status/1108338233711173632
Szóval kemény 1 millióval több a cap space. Igazolhatunk ebből egy veteránminimumos csókát majd...


És a Varjú szerint nem kell túlaggódni az O-fal állapotát.
 www.bigcatcountry.com/2019/3/20/18274064/jaguars-offensive-line-depth-nfl-draft
2 normális kezdővel, 3 kérdőjellel (Cam és Cann kapcsán a teljesítmény miatt, RT poszton meg hogy ki kezd majd egyáltalán)a kezdőben, és kiürített cserepaddal én azért nem vagyok ennyire bizakodó még....
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír 1 - Jake Ryan átment a fizikaiján (ugyebár ACL szakadásból jön, ezért volt kérdéses eddig a dolog), és aláírt.
 twitter.com/Jaguars/status/1108010318679035905
Jó hír 2 - Sikerült nagyon baráti áron idehozni a Swain, Conley, Ogbuehi hármast.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1108002813672652800
Azt hittem Conley 3-4 millióért jön, erre még Swain volt a legdrágább 2-vel.
iktriad
Ez tényleg jó hír 😀

Valahonnan nekem rémlik olyan infó is (bár simán benne van, hogy tévedek vagy összekeverem valaki mással), ha Bortles új csapatba kerül, akkor nem kell nekünk benyelni azt a sok halott pénzt, hanem csak egy részét (talán 6 millióval kevesebbet?)

Ha így lenne, akkor még nem lefutott ez a szabadügynök dolog számunkra.
dioadam
Csak akkor, ha 6,5 milliónál nagyobb az évi fizetése. Egyelőre még nincsenek pontos számok a szerződésével kapcsolatban. Legalábbis én még nem láttam ilyeneket.

Állítólag Ryan ASJ-hez hasonló szerződést kötött, posztjához képest hasonló szintű fizuval (3-4 millió 1+ 1 évre?)
 twitter.com/zach_goodall/status/1108041944758919169
Az is érdekes lesz, hol akarjuk használni ha teljesen egészséges lesz TC-re. Klasszikus MLB-nek á lá Poz és akkor Myles visszamegy a régi helyére? Ha igen, akkor vagy Telvin, vagy Myles snap számai megcsappanhatnak(=mivel általában 5 DB-vel állunk fel). Inkább utóbbira tippellek. De nem luxus/baljós árny egy olyan fizuval rendelkező LB-nek, mint Telvin egy ilyen lépés?...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Jó hír 1 - Jake Ryan átment a fizikaiján (ugyebár ACL szakadásból jön, ezért volt kérdéses eddig a dolog), és aláírt.
 twitter.com/Jaguars/status/1108010318679035905
Jó hír 2 - Sikerült nagyon baráti áron idehozni a Swain, Conley, Ogbuehi hármast.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1108002813672652800
Azt hittem Conley 3-4 millióért jön, erre még Swain volt a legdrágább 2-vel.
iktriad
Ez tényleg jó hír 😀

Valahonnan nekem rémlik olyan infó is (bár simán benne van, hogy tévedek vagy összekeverem valaki mással), ha Bortles új csapatba kerül, akkor nem kell nekünk benyelni azt a sok halott pénzt, hanem csak egy részét (talán 6 millióval kevesebbet?)

Ha így lenne, akkor még nem lefutott ez a szabadügynök dolog számunkra.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó hír 1 - Jake Ryan átment a fizikaiján (ugyebár ACL szakadásból jön, ezért volt kérdéses eddig a dolog), és aláírt.
 twitter.com/Jaguars/status/1108010318679035905
Jó hír 2 - Sikerült nagyon baráti áron idehozni a Swain, Conley, Ogbuehi hármast.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1108002813672652800
Azt hittem Conley 3-4 millióért jön, erre még Swain volt a legdrágább 2-vel.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Bortles -> Rams. Érthető igazolás elvégre Blake a tavalyi szezonban megverte a Patst. Erre McVay és Goff se volt képest. 😊
Sok sikert neki a nyugati parton.

A Rams visszaküldhetné Brandon Allent, aki nem biztos, hogy nem lenne azonnal a legjobb csere QB a Jags keretén (pedig van belőlük 3 is). Bár a Seattletől elcsórt/kukázott srácból(Alex McGough) talán lehet králni egy jó csere QB-t.

Az elmúlt 10 év 1. körös Jaguars pickjeinek státusza:

A Jaguars játékosa: 3 (Ramsey, Fournette, Bryan)
A Rams játékosa: 2 (Bortles, Fowler)
A Steelers játékosa: 1 (Alualu)
Jelenleg szabadügynök, de van esélye még csapatot találni: 1 (Gabbert)
Már nincs a ligában: 3: (Monroe, Blackmon, Joeckel)
OUCH
iktriad
Ramsey akkora király, hogy beragyogja a többieket is. 😊

Joeckel meglepő ebből listából, mert cserének odaférne még rosterre. Nem is figyeltem fel rá, hogy a teljes 2018-as évet kihagyta.
Bortlest megpróbáltuk - nem jött be
Fowler legalább bejött a Ramsnek. Szarul indult a karrierje, hogy az első OT snap folyamán megsérült egy campbody RT-vel szemben...
Alualu-t eleve túl magasan választották ki - Ő volt a legjobban meglepve, meg gondolom az ügynöke, aki vélhetőleg azonnal a nadrágjába élvezett. Aztán egyből meg is sérült egy drillben.
Gabbert - egy gyászos QB év terménye volt, de legalább csini volt a srác a csapatfotózásokon... 😊
Blackmon nem bírt magával, de logikus volt akkor a kiválasztása.
Monroe jó (megfelelő) volt, Ő egészségügyi okokból kopott ki.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles -> Rams. Érthető igazolás elvégre Blake a tavalyi szezonban megverte a Patst. Erre McVay és Goff se volt képest. 😊
Sok sikert neki a nyugati parton.

A Rams visszaküldhetné Brandon Allent, aki nem biztos, hogy nem lenne azonnal a legjobb csere QB a Jags keretén (pedig van belőlük 3 is). Bár a Seattletől elcsórt/kukázott srácból(Alex McGough) talán lehet králni egy jó csere QB-t.

Az elmúlt 10 év 1. körös Jaguars pickjeinek státusza:

A Jaguars játékosa: 3 (Ramsey, Fournette, Bryan)
A Rams játékosa: 2 (Bortles, Fowler)
A Steelers játékosa: 1 (Alualu)
Jelenleg szabadügynök, de van esélye még csapatot találni: 1 (Gabbert)
Már nincs a ligában: 3: (Monroe, Blackmon, Joeckel)
OUCH

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Flowers ma a Redskinshez hivatalos.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1107317258701996032
Egyébként meg szinte biztosnak veszem, hogy az első 2 pickből az egyik OT lesz a drafton. Lehet már 1/7-re.
iktriad
Remélem nagyon ügyes volt és marasztalják.
winston
Így lett, ma aláírt a Redskinsnél. Chris Reed után pár órával a 2. csere OL is elment,

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintetek jön még valaki hozzánk FA-ról?
Néztem a spotrac oldalán a sapka helyzetet és úgy látom, hogy már "olcsójánosokra" se futja...
Az FA tevékenységünk meg Foles megszerzésével kezdődött és végződött is...
Nagyon kíváncsi leszek a draftra, meg hogy mire jut Foles kezdőként. Csapatot (eddig) nem sikerült hozni neki. Bízom a draftban, de azért onnan mindent nem lehet egyszerre megoldani.
dioadam
En abban remenykedem, hogy azert jott Foles utan sok olcso FA, mert egy kozepes-nagyobb nev meg erkezik. Arra meg pont lenne penz.
winston
Szerintem majd a 3. hullámban még nézünk játékosokat, pl RB-t. Én örülnék, ha pár csere OL-ünk visszajönne. (Shatley, Omameh és ha Flowerst viszi a Redskins, Wells). Amúgy ma Chris Reedre ma lecsapott a Dolphins.
James O'Shaughnessy meg a Steelersnél vizitál.

Kevés szó esik az RB posztról, Leo olyan mint a kutya vacsorája, vagy lesz, vagy nem...szóval ott is szivárog a vérünk, egy nyomókötés oda is elkéne!!
Stoki
Yeldonnak egyelőre nulla hírverése van, kár hogy Coughlin elküldte a bús picsába az utolsó héten. Szerintem Foles örülne neki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Kevés szó esik az RB posztról, Leo olyan mint a kutya vacsorája, vagy lesz, vagy nem...szóval ott is szivárog a vérünk, egy nyomókötés oda is elkéne!!
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Szerintetek jön még valaki hozzánk FA-ról?
Néztem a spotrac oldalán a sapka helyzetet és úgy látom, hogy már "olcsójánosokra" se futja...
Az FA tevékenységünk meg Foles megszerzésével kezdődött és végződött is...
Nagyon kíváncsi leszek a draftra, meg hogy mire jut Foles kezdőként. Csapatot (eddig) nem sikerült hozni neki. Bízom a draftban, de azért onnan mindent nem lehet egyszerre megoldani.
dioadam
En abban remenykedem, hogy azert jott Foles utan sok olcso FA, mert egy kozepes-nagyobb nev meg erkezik. Arra meg pont lenne penz.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Szerintetek jön még valaki hozzánk FA-ról?
Néztem a spotrac oldalán a sapka helyzetet és úgy látom, hogy már "olcsójánosokra" se futja...
Az FA tevékenységünk meg Foles megszerzésével kezdődött és végződött is...
Nagyon kíváncsi leszek a draftra, meg hogy mire jut Foles kezdőként. Csapatot (eddig) nem sikerült hozni neki. Bízom a draftban, de azért onnan mindent nem lehet egyszerre megoldani.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Flowers ma a Redskinshez hivatalos.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1107317258701996032
Egyébként meg szinte biztosnak veszem, hogy az első 2 pickből az egyik OT lesz a drafton. Lehet már 1/7-re.
iktriad
Remélem nagyon ügyes volt és marasztalják.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem fogom mindenkinel beirni, de tobb veteran OL embert is kitettek a napokban (Penn, Kline, Shraeder) barmelyiknek orulnek, komolyan remelem hogy nem Flowers es Ogbuehi lesznek az igazolasok, meg draft elott sem.
winston
Flowers ma a Redskinshez hivatalos.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1107317258701996032
Egyébként meg szinte biztosnak veszem, hogy az első 2 pickből az egyik OT lesz a drafton. Lehet már 1/7-re.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Nem fogom mindenkinel beirni, de tobb veteran OL embert is kitettek a napokban (Penn, Kline, Shraeder) barmelyiknek orulnek, komolyan remelem hogy nem Flowers es Ogbuehi lesznek az igazolasok, meg draft elott sem.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Jake Ryan szerződés még nem 100%, előbb át kell mennie a Packers ex-LB-jének egy fizikai teszten.
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1106973379670798336
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A fekete leves beírását persze rám hagyjátok. 😊 Hol egy lavór, amibe hányni tudok?
 twitter.com/danielrpopper/status/1106904238611988481
Conley meg Ryan már egy fokkal tetszetősebb. Előbbit Foles (és a pénz) hozta ide.
 twitter.com/Jaguars/status/1106921059758952448

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 237 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jött elvileg Jake Ryan tőlünk.
Nem rossz ILB, de kissé korlátozott. Coverben nem túl jó, bár folyamatosan javult az évek során. 2018ban még a training campben ACL szakadása volt szóval van benne kockázat faktor.


Liverpool Fc fan
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Foles kapcsán, nem kell sokallani az árát. Minden QB ennyit (vagy többet) keres. Dalton az egyetlen kivétel. Rajta kívül nincsen olyan kezdő QB, aki nem újonc szerződéssel játszik és kevesebbet keresne mint 20,5 millió (TB)! Egyszerűen legalább(!!!) ennyibe kerül ez a poszt, És ha DeFilippo vele tudja működtetni az offense-t (mert már csinált ilyet), akkor ajándék volt, mert vele már idén működhet a offense. Míg ha hozol egy újoncot, akkor a fél szezon elmegy arra, hogy felvegye a ritmus, lényegében egy "majd jövőre" szezon lenne a 2019-es. A védelemnek pedig a majd jövőre már nem opció. Calais 33, Dareus 31 addigra és Nqakoue, Jack már új szerződést kellene kapjon, ott feszít majd Ramsey is aztán még az apróságok: Cole, Dede, Cam Robinson, Abry Jones. Olyan QB kell, aki már most tud elfogadható minőségben játszani. Részemről jó igazolás. Van benne logika és legalább nem egy folyamatos csodavárás lesz, mert Foles képességei ismertek. Superbowl MVP. 😊
Folesszal biztos-e a rájátszás? Nem, egyedül Belichickkel biztos a rájátszás, Őt kellene leigazolni a teljes bizonyossághoz. De az biztos, hogy Foles az elmúlt majd 10 év legjobb irányítója tealben, mondjuk a mezőny elég harmatos: Trent Edwards, Todd Bouman, Luke McCown, Seggénsérült Gabbert, Chad Henne, Bortles, Cody Kessler...

Hát a többi játékos, aki azóta jött...
O fal edzője szereti a karriermentő akciókat, Flowers mellé további egyet bevállalt, de lelke rajta, ha minden 3. bejön, akkor az már fantasztikus találati arány lenne.
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Odrick ezzel lehet azt akarja mondani, hogy Foles úgy néz ki, mint egy PR-os, és nem mint egy QB.
iktriad
wow
winston
Odrick pedig úgy néz ki mint egy homeless, aki egy BioTech bolt mögötti kukából kajálja a lejárt porokat.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
érkezett Chris Conley WR. én őt bírom, bár nem igazán robbant be a Chiefsben. magas, gyors.
winston
Es nem is butaarcu, mint a legtobb focista. Ehun megtekinthetoek az altala irt+rendezett rajongoi minifilmek:
 www.youtube.com/channel/UCiZIE84SKmn8ndK_SPlcVBw
ulpianus
a star warsos kisfilmjet lattam. koszi ezeket!
több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
érkezett Chris Conley WR. én őt bírom, bár nem igazán robbant be a Chiefsben. magas, gyors.
winston
Es nem is butaarcu, mint a legtobb focista. Ehun megtekinthetoek az altala irt+rendezett rajongoi minifilmek:
 www.youtube.com/channel/UCiZIE84SKmn8ndK_SPlcVBw


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
érkezett Chris Conley WR. én őt bírom, bár nem igazán robbant be a Chiefsben. magas, gyors.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Josh Kline is tetszene nekem itt, csak Cann melle lenne felesleges, fizetesben nem lenne olcsobb szerintem, helyette szuper lett volna.

szerk: beneztem kicsit, azt hittem tobbet keresett. megerne igy egy probat o is.

Szerkesztette: winston
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Esetleg Jordy Nelson tűzoltásnak???
Stoki
Túl okos lépés lenne...Ha még igazolunk, majd kukázunk valami olyan elkapót, akiről azt se tudtuk, hogy van (lásd Swain igazolás), vagy azért tudtunk, hogy van, mert szar (Ogbuehi vizit),..

Egyébként az, hogy nem hoztunk elkapót azt is jelenti, hogy a stáb szinte biztos abban, hogy Marqise Lee lába 100%-ig rendben lesz a szezonra. Az nem lenne rossz.

Közben Bortles Los Angeles felé kacsingat,
 twitter.com/MikeSilver/status/1106725620828930049
Majd Brandon Allen(ezek imádják az ex-Jags QB-kat) és Fowler körbevezetik.

Szerkesztette: iktriad