Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha visztek egy elkapó tight endet 1/7-re, akkor ez a franchise menthetetlenebb, mint hittem
Wyatt
Az lenne a faint, ha végigsmoke-olnák a draftig hátralevő időt az összes, ott reális, logikus, BPA alapon (is) behúzható prospect nézegetésével .... aztán a drafton rárántanának egy TE-re, 😀
peterk2005
De Hockenson logikus huzas abszolut, es o ebben a mai NFL-ben akar meg meg is erhet top10-es picket, ha sikerul olyan rendszert ra epiteni, mint amit Ertz vagy Kelce kapott, es o lesz az offense „kozepe”.

Viszont Fant egy egysiku szuperatleta, aki gyors, elkap, de ha berakod blokkolni, akkor rettegjen mindenki, mert nem tud, raadasul egy halom dropja is volt az egyetemen. O egy Ebron 2.0. Na o azert nem top10 materia.

Szerkesztette: Stez

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha visztek egy elkapó tight endet 1/7-re, akkor ez a franchise menthetetlenebb, mint hittem
Wyatt
Az lenne a faint, ha végigsmoke-olnák a draftig hátralevő időt az összes, ott reális, logikus, BPA alapon (is) behúzható prospect nézegetésével .... aztán a drafton rárántanának egy TE-re, 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ha visztek egy elkapó tight endet 1/7-re, akkor ez a franchise menthetetlenebb, mint hittem

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Újabb nap, újabb falember viziten nálunk. Rashan Gary után egy újabb Michigan DL, Chase Winovich az.
 twitter.com/BillyM_91/status/1113634703221895171
Még mindig nem jött más, csak falember vizitálni...


TJ Hockenson, please
Húsrágó
Őt és Fantot is támogatom 1/7-re.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Így van. Az az igazi kikemlelhetetlen smoke screen, amit a front office sem lat at.
ulpianus
Smokescreen in our head.
Ezt fejtsék meg!
Sobri Jóska
Leszáll a teal köd a fejekben a front officeban. Tavaly és 11 éve is megtörtént már...
Szerencsére a tavalyi katasztrofális szezonnak láthatóan voltak kijózanító hatásai, szóval talán idén elkerüljük a dolgot.

Amúgy ha 3 héttel a draft előtt mondanom kéne egy nevet , hogy ki jön 1/7-re, akkor az most Jonah Williams lenne. A jelek is egyre inkább arra utalnak, hogy Coughlin jó szokásához híven(amikor ő mondta ki a döntő szót a Jags draftjainál csak egyszer nem vitt falembert az első 2 körben) valamelyik falba hoz majd -remélhetőleg komoly- erősítést 1/7-re. És általában az első 2 körben húzott falember pickjei elég szépen beváltak(Lásd még Boselli, Tony Brackens, Meester, Henderson és Stroud), szóval lehet reménykedni, hogy legalább ezt nem cseszi el...
iktriad
TJ Hockenson, please
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Itt a draft napi sapink.
 twitter.com/makamazsom/status/1113097725938200576
A készítők biztos figyelembe vették, hogy Marrone a Syracuse Orange HC-je is volt.
iktriad
Wow, ez jó ronda. Emlékszem egyszer Brüsszelben egy sima ruhaboltban láttam egy Jags draft sapkát (2013-ban talán), az nagyon szép volt. Mindegy, a lényeg úgyis az, hogy ki hordja majd.
winston
Metcalf fején olyan lesz majd, mint a tökön a gyűszű.
Sobri Jóska
Ámen!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Így van. Az az igazi kikemlelhetetlen smoke screen, amit a front office sem lat at.
ulpianus
Smokescreen in our head.
Ezt fejtsék meg!
Sobri Jóska
Leszáll a teal köd a fejekben a front officeban. Tavaly és 11 éve is megtörtént már...
Szerencsére a tavalyi katasztrofális szezonnak láthatóan voltak kijózanító hatásai, szóval talán idén elkerüljük a dolgot.

Amúgy ha 3 héttel a draft előtt mondanom kéne egy nevet , hogy ki jön 1/7-re, akkor az most Jonah Williams lenne. A jelek is egyre inkább arra utalnak, hogy Coughlin jó szokásához híven(amikor ő mondta ki a döntő szót a Jags draftjainál csak egyszer nem vitt falembert az első 2 körben) valamelyik falba hoz majd -remélhetőleg komoly- erősítést 1/7-re. És általában az első 2 körben húzott falember pickjei elég szépen beváltak(Lásd még Boselli, Tony Brackens, Meester, Henderson és Stroud), szóval lehet reménykedni, hogy legalább ezt nem cseszi el...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Így van. Az az igazi kikemlelhetetlen smoke screen, amit a front office sem lat at.
ulpianus
Smokescreen in our head.
Ezt fejtsék meg!

több mint 5 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 885 — Circus Maximus
Így van. Az az igazi kikemlelhetetlen smoke screen, amit a front office sem lat at.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Teddyvel előrébb lettetek volna?

Btw, Teddyt is le lehetett volna igazolni néhány hónappal korábban, ugyanúgy FA volt.

Amúgy tökéletes megoldások, egyikük sem tud már lépni, de legalább passzolni sem már
Wyatt
Cody Kessler se tud passzolni, szóval RGIII és Teddy is "system fit" lett volna. Tradelés nélkül...



Itt a draft napi sapink.
 twitter.com/makamazsom/status/1113097725938200576
A készítők biztos figyelembe vették, hogy Marrone a Syracuse Orange HC-je is volt.
iktriad
Wow, ez jó ronda. Emlékszem egyszer Brüsszelben egy sima ruhaboltban láttam egy Jags draft sapkát (2013-ban talán), az nagyon szép volt. Mindegy, a lényeg úgyis az, hogy ki hordja majd.
winston
Metcalf fején olyan lesz majd, mint a tökön a gyűszű.
Sobri Jóska
Ehhez képest elég sok DL jön vizitálni. A legújabb név Josh Allen.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1113544138903957504
Támadó skill player még egy se jött, csak falemberek. Hm, mintha ebben lenne némi trend.
iktriad
Smokescreen. 😉

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Teddyvel előrébb lettetek volna?

Btw, Teddyt is le lehetett volna igazolni néhány hónappal korábban, ugyanúgy FA volt.

Amúgy tökéletes megoldások, egyikük sem tud már lépni, de legalább passzolni sem már
Wyatt
Cody Kessler se tud passzolni, szóval RGIII és Teddy is "system fit" lett volna. Tradelés nélkül...



Itt a draft napi sapink.
 twitter.com/makamazsom/status/1113097725938200576
A készítők biztos figyelembe vették, hogy Marrone a Syracuse Orange HC-je is volt.
iktriad
Wow, ez jó ronda. Emlékszem egyszer Brüsszelben egy sima ruhaboltban láttam egy Jags draft sapkát (2013-ban talán), az nagyon szép volt. Mindegy, a lényeg úgyis az, hogy ki hordja majd.
winston
Metcalf fején olyan lesz majd, mint a tökön a gyűszű.
Sobri Jóska
Ehhez képest elég sok DL jön vizitálni. A legújabb név Josh Allen.
 twitter.com/AdamSchefter/status/1113544138903957504
Támadó skill player még egy se jött, csak falemberek. Hm, mintha ebben lenne némi trend.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Itt a draft napi sapink.
 twitter.com/makamazsom/status/1113097725938200576
A készítők biztos figyelembe vették, hogy Marrone a Syracuse Orange HC-je is volt.
iktriad
Wow, ez jó ronda. Emlékszem egyszer Brüsszelben egy sima ruhaboltban láttam egy Jags draft sapkát (2013-ban talán), az nagyon szép volt. Mindegy, a lényeg úgyis az, hogy ki hordja majd.
winston
Metcalf fején olyan lesz majd, mint a tökön a gyűszű.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Teddyvel előrébb lettetek volna?

Btw, Teddyt is le lehetett volna igazolni néhány hónappal korábban, ugyanúgy FA volt.

Amúgy tökéletes megoldások, egyikük sem tud már lépni, de legalább passzolni sem már

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na takarjatok be egy valag szarral. (Copyright by Maka)
 www.cbssports.com/nfl/news/ravens-quarterback-robert-griffin-iii-reveals-the-jaguars-tried-to-trade-for-him-twice-last-season/
1. A Jaguarsnak körülbelül az első RGIII trade kisérlet idején fel volt ajánlva Teddy Bridgewater Fowlerért egy az egyben(Fowlert semmiképp nem tartotta volna meg a Jags, szóval be lehetett volna áldozni már akkor), de nem kellett, RGIII viszont pick ellenében is.
2. Az az RGIII, akit amúgy, akit szabadügynökként le lehetett volna igazolni PÁR HÓNAPPAL KORÁBBAN pick veszteség nélkül, (akárcsak Carlos Hydeot, mindkét esetben ott volt az ordító need a cserepadon...), ehhez képest a Jags inkább tradelt Cody Kesslerért. Előrelátás az micsoda?
3. Ha ezt a kis mellékszálat hozzáveszem a Jags elmúlt pár évének irányítókkal kapcsolatos döntéseihez (és nem meglépett döntéseihez), akkor azért komoly kételyek vannak bennem avval kapcsolatban, hogy a front office mennyire kompetensen tudja felmérni a QB-kat. És ebben TC is benne van már 2,5 éve.

RB-k igazolása jó ötlet, legyen sok a camp-re meg az előszezonra, és ne szezon közben kelljen majd picket adni hasonló kaliberért. Bár közülük egyikben sem nagyon látom azt a szerepet, amit Yeldon, vagy korábban Ivory töltött be. Főleg h Fournette lesérül megint, szóval remélem ide még jön erősítés. Ajayi?
winston
Szerintem most már csak draft pick meg UDFA újonc jön RB posztra. Blue amúgy kicsit hasonló stílusú RB, mint Fournette.
iktriad
Biztos lemaradtam róla, de akkor Yeldon most már tuti out?
Egy Leo, Yeldon, Blue hármas bőven elég (lenne)!
Stoki
Yeldont nem hiszem, hogy Coughlin visszahozná a már többször emlegetett utolsó meccsen történtek miatt bár sanszosan annyira nincs piaca, hogy nem lenne túl drága. Plusz szerintem is ideális lenne Folesnak egy Yeldonhoz hasonló RB. Szvsz pótlására a 3.-5. kör körül jön majd valaki. És a Rawls- Dave Williams duót se becsüljük alá. Utóbbi kifejezetten biztatóan játszott év végén szinte csak csere OL-ekkel.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
RB-k igazolása jó ötlet, legyen sok a camp-re meg az előszezonra, és ne szezon közben kelljen majd picket adni hasonló kaliberért. Bár közülük egyikben sem nagyon látom azt a szerepet, amit Yeldon, vagy korábban Ivory töltött be. Főleg h Fournette lesérül megint, szóval remélem ide még jön erősítés. Ajayi?
winston
Szerintem most már csak draft pick meg UDFA újonc jön RB posztra. Blue amúgy kicsit hasonló stílusú RB, mint Fournette.
iktriad
Biztos lemaradtam róla, de akkor Yeldon most már tuti out?
Egy Leo, Yeldon, Blue hármas bőven elég (lenne)!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 15 307
Ha hozzánk kerül, tuti mindig el fogom írni a vezetéknevét. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1113265316837171200
iktriad
Rövidítheted Fing-nek😁
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha hozzánk kerül, tuti mindig el fogom írni a vezetéknevét. 😊
 twitter.com/AaronWilson_NFL/status/1113265316837171200
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
RB-k igazolása jó ötlet, legyen sok a camp-re meg az előszezonra, és ne szezon közben kelljen majd picket adni hasonló kaliberért. Bár közülük egyikben sem nagyon látom azt a szerepet, amit Yeldon, vagy korábban Ivory töltött be. Főleg h Fournette lesérül megint, szóval remélem ide még jön erősítés. Ajayi?
winston
Szerintem most már csak draft pick meg UDFA újonc jön RB posztra. Blue amúgy kicsit hasonló stílusú RB, mint Fournette.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ki akarta, hogy Josh Wells-t visszaigazoljuk? Nos, annak ma jó napja van.
 twitter.com/Jaguars/status/1113066813636534274
iktriad
Én biztosan. Depthnek egész jó volt szerintem.

Itt a draft napi sapink.
 twitter.com/makamazsom/status/1113097725938200576
A készítők biztos figyelembe vették, hogy Marrone a Syracuse Orange HC-je is volt.
iktriad
Wow, ez jó ronda. Emlékszem egyszer Brüsszelben egy sima ruhaboltban láttam egy Jags draft sapkát (2013-ban talán), az nagyon szép volt. Mindegy, a lényeg úgyis az, hogy ki hordja majd.

RB-k igazolása jó ötlet, legyen sok a camp-re meg az előszezonra, és ne szezon közben kelljen majd picket adni hasonló kaliberért. Bár közülük egyikben sem nagyon látom azt a szerepet, amit Yeldon, vagy korábban Ivory töltött be. Főleg h Fournette lesérül megint, szóval remélem ide még jön erősítés. Ajayi?
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Jaguars signed Alfred Blue, formerly of the Texans, to a one-year contract.
Blue had numerous opportunities to usurp Lamar Miller as Houston's lead back as recent as last season but was never able to capitalize, bumbling his way to 150/499/2 and 3.3 YPC in his fifth and final year with the Texans. He'll join oft-injured veteran Thomas Rawls and second-year seventh-rounder David Williams as the only reserves behind lead horse Leonard Fournette.
empty taxi
Első interjú vele jaguárként.
 twitter.com/Jaguars/status/1112838548841947138
Az RB depthünk úgy is olyan vékony, szóval ártani nagyon nem árthat az érkezése.

Blue szintén ex-LSU-s futó, ő volt Fournette előtt a Tigers kezdő RB-je, jól ismerik egymást.
iktriad
Az maradt meg a fickóról, hogy még az első évei egyikén nagyot játszott, mondjuk én kb csak a Jags ellen látok egy Houstont játszani, de mivel azóta kb semmilyen emlékem/benyomásom nincs róla, így nem hinném, hogy akkora segítségére lenne a bármilyen RB corpnak. De cáfoljon meg! 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars signed RB Benny Cunningham, formerly of the Bears.
Cunningham is likely being signed with an eye toward a role on special teams. He can help out in a pinch on offense, operating as a COP/third-down back. It is far from certain that he will make the 53-man roster.
empty taxi
Tegnap ő is jött Blueval, és úgy tűnik a stáb nem akarja elkövetni a tavalyi hibát és igyekszik sok RB-ből kiválasztani 4-et. Ezzel együtt nem vagyok meggyőződve, hogy be tud kerülni a az 53-ba...
Mondjuk ez a névsor még elbírna egy középső körös draft picket és egy prioritás UDFA-t...
 twitter.com/phillip_heilman/status/1113137187464216576

A 30 vizitből, amit egy csapat leköthet megvan 4 név:
-OT Jawaan Taylor (Florida)
-OT Kaleb McGary (Washington)
-DE Montez Sweat (Missisippi State)
-DL Rashan Gary (Michigan)
2 DL, 2 OL. Coughlin megint a vonalakra gyúr majd a drafton. Ahogy szokta.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jaguars signed RB Benny Cunningham, formerly of the Bears.
Cunningham is likely being signed with an eye toward a role on special teams. He can help out in a pinch on offense, operating as a COP/third-down back. It is far from certain that he will make the 53-man roster.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki akarta, hogy Josh Wells-t visszaigazoljuk? Nos, annak ma jó napja van.
 twitter.com/Jaguars/status/1113066813636534274

Itt a draft napi sapink.
 twitter.com/makamazsom/status/1113097725938200576
A készítők biztos figyelembe vették, hogy Marrone a Syracuse Orange HC-je is volt.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 415 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jaguars signed Alfred Blue, formerly of the Texans, to a one-year contract.
Blue had numerous opportunities to usurp Lamar Miller as Houston's lead back as recent as last season but was never able to capitalize, bumbling his way to 150/499/2 and 3.3 YPC in his fifth and final year with the Texans. He'll join oft-injured veteran Thomas Rawls and second-year seventh-rounder David Williams as the only reserves behind lead horse Leonard Fournette.
empty taxi
Első interjú vele jaguárként.
 twitter.com/Jaguars/status/1112838548841947138
Az RB depthünk úgy is olyan vékony, szóval ártani nagyon nem árthat az érkezése.

Blue szintén ex-LSU-s futó, ő volt Fournette előtt a Tigers kezdő RB-je, jól ismerik egymást.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Jaguars signed Alfred Blue, formerly of the Texans, to a one-year contract.
Blue had numerous opportunities to usurp Lamar Miller as Houston's lead back as recent as last season but was never able to capitalize, bumbling his way to 150/499/2 and 3.3 YPC in his fifth and final year with the Texans. He'll join oft-injured veteran Thomas Rawls and second-year seventh-rounder David Williams as the only reserves behind lead horse Leonard Fournette.

Szerkesztette: empty taxi


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...