Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Most, hogy így Foles jött, mit szóltok egy Hockenson 1/7-hez? Orbitális needre jönne egyrészt, másrészt meg szerintem akár blue-chip player jelzőt is megérdemli.
Willis
szerintem ő vagy Metcalf lesz a célpont.
(vagy ha borul a bili elől és Quinnen Williams még bent van akkor ő)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Most, hogy így Foles jött, mit szóltok egy Hockenson 1/7-hez? Orbitális needre jönne egyrészt, másrészt meg szerintem akár blue-chip player jelzőt is megérdemli.
Willis
Nekem tetszene. Elől húzunk, lehet vakarni a fejet, hogy TE ér-e top 10-et, de az a helyzet, hogy bárki akit elhoznánk első körben amugy, azt ott kell elhozni. De én OT, sőt DL játékossal is elégedett lennék ugyan ezért.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 112 — Így remélem megfelelek nektek.....
C.J Mosley szerződése fényében, megint csak nem érdemes egy szót szólni sem Foles szerződése miatt. Teljesen helyén van. Olcsóbban, akkor ússzátok meg, ha Kínumot, vagy mondjuk Brisettet, vagy egy rookie QBt hoztok. Nem tudom.......

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Willis Jacksonville Jaguars 779 — Cornerback fan
Most, hogy így Foles jött, mit szóltok egy Hockenson 1/7-hez? Orbitális needre jönne egyrészt, másrészt meg szerintem akár blue-chip player jelzőt is megérdemli.
több mint 5 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 25 284 — Keep pounding
Nálam Cousins, Carr, Goff és Garoppolo nincs előtte, illetve Mayfield is csak a plafon miatt, ott még lehet eső lehet sár.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


iktriad
Nem akarok kötekedni , de sztem ezt a listát csak hirtelen felindulásból írhattad. 😀
Greengo
Az első 14-ből ki nincs előtte?
iktriad
nálam egyedül Carr.
katonadani
Nálam mind a 15 előtte van.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Brady
Rivers
Ryan
Mahomes
Wilson
Wentz
Watson
Luck
Brees
Roethlisberger
Cousins
Rodgers
Newton
Stafford
Carr
Goff
Garoppolo
Mayfield


iktriad
Nem akarok kötekedni , de sztem ezt a listát csak hirtelen felindulásból írhattad. 😀
Greengo
Az első 14-ből ki nincs előtte?
iktriad
nálam egyedül Carr.
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tessék itt egy árnyaltabb kép arról, mire számíthat a Jags Folestól.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1105214440062873600
Szerintem elég korrekt elemzés róla.
iktriad
Drummond meg mindig atkozottul szedi a lepattanokat.

több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
És írtam, hogy ez a védelem már messze nem lesz olyan erős, mint a 2017-es volt. Szóval csínján bánjunk ezzel "a védelem rendben lesz" kijelentéssel. Depthünk pl konkrétan szinte sehol nincs a védelemben, És pluszban 3 még nem igazán bizonyított új kezdőnk is lesz(Bryan, -ha nem jön más- Wilson, Harrison).
iktriad
Csak megpróbáltam pozitívan hozzáálni Foles érkezéséhez és bízni benne, hogy félig már készen állunk 😊

Amúgy ez a 4 éves szerződés nekem azt sugallja, hogy az edzői stáb kapott időt a bizonyításra (legalább 2 évet). Más esetben hülyeség ennyi pénzért idehozni egy 30 éves QB-t, ha jövőre repül a stáb.

És az erősítések margójára: Még mindig várom, hogy Bortles és Norwell fizetésével kezdjenek valamit, mert nagyon bántja a szemem, hogy ketten elviszik a cap majdnem 20%-át (gyakorlatilag a semmire)...Ott meg is lehetne spórolni a 2 OL fizetését, amit írtam tegnap. És akkor Bortles maradhatna tartalék QB-nak.

A draftról meg jöhetne a 2. és 3. körben OL + WR + TE. Az 1/7-re meg ha nem trade-elünk le, akkor az elérhető legjobbat kell elhozni, mindegy, hogy támadót vagy védőt.
dioadam
Nekem azt sugallja inkább, hogy azért ilyen hosszú mert majd két év múlva könnyebben tudtok kiszállni belőle ha kell...
TC 72 éves , ne várja azt senki, hogy draftról hoz QB-t akit még fel kellene 2-3 év alatt építeni..baszik ő rá, hogy mi lesz itt a csapattal vagy a cap-el 2 év múlva...
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 309 — Lájkold a zsűrit!
Volt már SB MVP a Jaguarsnál?


Sobri Jóska
Volt, Desmond Howard.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
És írtam, hogy ez a védelem már messze nem lesz olyan erős, mint a 2017-es volt. Szóval csínján bánjunk ezzel "a védelem rendben lesz" kijelentéssel. Depthünk pl konkrétan szinte sehol nincs a védelemben, És pluszban 3 még nem igazán bizonyított új kezdőnk is lesz(Bryan, -ha nem jön más- Wilson, Harrison).
iktriad
Csak megpróbáltam pozitívan hozzáálni Foles érkezéséhez és bízni benne, hogy félig már készen állunk 😊

Amúgy ez a 4 éves szerződés nekem azt sugallja, hogy az edzői stáb kapott időt a bizonyításra (legalább 2 évet). Más esetben hülyeség ennyi pénzért idehozni egy 30 éves QB-t, ha jövőre repül a stáb.

És az erősítések margójára: Még mindig várom, hogy Bortles és Norwell fizetésével kezdjenek valamit, mert nagyon bántja a szemem, hogy ketten elviszik a cap majdnem 20%-át (gyakorlatilag a semmire)...Ott meg is lehetne spórolni a 2 OL fizetését, amit írtam tegnap. És akkor Bortles maradhatna tartalék QB-nak.

A draftról meg jöhetne a 2. és 3. körben OL + WR + TE. Az 1/7-re meg ha nem trade-elünk le, akkor az elérhető legjobbat kell elhozni, mindegy, hogy támadót vagy védőt.
több mint 5 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Ramsey is reagalt (money bag)

 www.instagram.com/p/Bu4njs5hEQL/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=lhk1n8k6b1w3
winston
Meg két szem. Amúgy majd lassan őt is ki kell fizetni. Megy Ngakouet. Meg Myles Jacket. Utóbbi kettőt legkésőbb jövő márciusig...
iktriad
Éhes lett, nem fogja megvárni még a szeptembert sem:

 twitter.com/jalenramsey/status/1105187550229086208
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Ha Bródyjancsitudjuktomi holnaptól jaguár lenne, másnapra simán kiégne inkább, hiszen olyan magasan van egy jaguár QB szint, hogy ő inkább visszavonul... viszont 19 milkót úgy is elvinne/bárki/! Hogy nem is lép pályára...mi a baj?

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Nem értem mi a gond, nektek a filivel szemben nem a tarcsi kúbí fog kezdeni a szezon felénél, nem értem mi a gondod. Ez legyen az ő proplémájuk...van ember aki tud passzolni, mondjuk az érthető hogy ez furcsa...
ozibozi
Talán csak az, hogy Philyn kívül még sehol se vált be.
iktriad
Sőt, előtte még ott sem. 😛
Mondjuk Brady is csak a Patsnél tudott nyerni...

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ne okoskodj. Gondolkozz előre.
Sobri Jóska
Azt teszem ezért vagyok mérges (meg az indokáért, hogy miért fizettünk neki annyit, amennyit EGYEDÜLI licitálóként.)
Nézd úgy, hogy amikor bajnokok leszünk, és visszatekintünk, akkor nem kurva mindegy lesz mennyit kapott az irányító?! A lényeg, hogy bajnokok lettünk.
Ha meg esetleg, netalántán mégsem leszünk bajnokok, akkor nem lesz kurva mindegy mennyit kapott az irányító?!
Sobri Jóska
De mindegy lesz. ha nyerünk azért. Ha nem nyerünk, főleg hogy akkor Coughlin meg az egész mostani bagázs megy végre a picsába. Így vagy úgy, de mindig nyerek.
Csak ez utóbbi azt jelenti, hogy akkor megint egy újabb csomó elbaszott vasárnap este vár rám, és azokat már kezdem unni...

Nem értem mi a gond, nektek a filivel szemben nem a tarcsi kúbí fog kezdeni a szezon felénél, nem értem mi a gondod. Ez legyen az ő proplémájuk...van ember aki tud passzolni, mondjuk az érthető hogy ez furcsa...
ozibozi
Talán csak az, hogy Philyn kívül még sehol se vált be.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
ozibozi New York Giants 16 729
Nem értem mi a gond, nektek a filivel szemben nem a tarcsi kúbí fog kezdeni a szezon felénél, nem értem mi a gondod. Ez legyen az ő proplémájuk...van ember aki tud passzolni, mondjuk az érthető hogy ez furcsa...

Szerkesztette: ozibozi
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
21-22 millió/év... Van más, aki megad neki ennyit? Ha nincs, akkor meg minek adunk neki ennyit?
iktriad
Mert megengedhetjük magunknak.
Egy úr a pokolban is úr, Foles meg SB MVP irányító.
Volt már SB MVP a Jaguarsnál?
Sobri Jóska
Sosem a múltra fizetsz, ha okos GM vagy, hanem a jövőre...
iktriad
Ne okoskodj. Gondolkozz előre.
Nézd úgy, hogy amikor bajnokok leszünk, és visszatekintünk, akkor nem kurva mindegy lesz mennyit kapott az irányító?! A lényeg, hogy bajnokok lettünk.
Ha meg esetleg, netalántán mégsem leszünk bajnokok, akkor nem lesz kurva mindegy mennyit kapott az irányító?!

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tessék itt egy árnyaltabb kép arról, mire számíthat a Jags Folestól.
 twitter.com/CBSSportsHQ/status/1105214440062873600
Szerintem elég korrekt elemzés róla.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Épp kiszámoltam Bortles 16,5 millás dead capje meg BDN évi 22 millája együtt azt jelenti, hogy idén csak a QB posztra 38,5 millió megy majd el. Ebből kevesebb, mint a fele nem itt játszik pár napon belül, a másiknak meg volt 1 AZ AZ EGY jó éve kezdőként a 6 éves pályafutása alatt az NFL-ben. Az is pont 6 éve.. Ár-érték arányos lesz a 7-8 idei W-vel...
Amúgy Blaine Gabbert több meccsen volt kezdő az alapszakaszban (13), mint Foles (9) az elmúlt 3 évben....Ezt emésztgessük egy kicsit

Amúgy ha Bortlesről azt hittük, sok fumbleja volt, képzeljük mi lesz majd mostantól.
 twitter.com/iambwf/status/1105237408285626369


Ja és elnézve az előttünk álló hosszabbításokat és cap sapce szitut, kb minden egyes draft picknek ülnie kell idén, mert csak nagyon sok olcsójánost tudunk majd alkalmazni a közeljövőben ennyi baszott nagy szerződés mellett*

*Ha Jalen és Yannick évi 16-20 millióért és esetleg Myles Jack 10-15 millió/év is marad.

21-22 millió/év... Van más, aki megad neki ennyit? Ha nincs, akkor meg minek adunk neki ennyit?
iktriad
Mert megengedhetjük magunknak.
Egy úr a pokolban is úr, Foles meg SB MVP irányító.
Volt már SB MVP a Jaguarsnál?
Sobri Jóska
Sosem a múltra fizetsz, ha okos GM vagy, hanem a jövőre...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
21-22 millió/év... Van más, aki megad neki ennyit? Ha nincs, akkor meg minek adunk neki ennyit?
iktriad
Mert megengedhetjük magunknak.
Egy úr a pokolban is úr, Foles meg SB MVP irányító.
Volt már SB MVP a Jaguarsnál?


több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
🤦🏻‍♂️

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szóval, ha lehet hinni az itt elhangzottaknak:
 twitter.com/MikeGarafolo/status/1105218490728886273
1. Tényleg nem volt más komoly kérője Folesnak, csak mi. Tehát mi szabhadtuk volna meg az árat.
2. Azért fizettünk mégis neki ennyit, hogy több tisztelete legyen az öltözőben.(WHAAAAAAAAAT? Remélem ez nem komoly, mert ha igen, az ultra gáz, nem csak anyagi szempontból.)
3. Az a 88 millió lehet akár 102 millió is.
 twitter.com/AlbertBreer/status/1105212054032580609

Mondtam már, hogy a Jaguars egy ostoba franchise?

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ik, Skip nagyobb Foles homer, mint bárki ezen a bolygón.
Amadeus
Nem mellesleg segghülye.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 723
Ik, Skip nagyobb Foles homer, mint bárki ezen a bolygón.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát ez annyi lett amennyi várható volt. A 4 évet sokallom, de ő úgy nem jött volna ide, hogy fél év múlva leüljön esetleg Haskins mögé a padra. Ergó vagy nem jön, vagy ha jön, akkor legalább egy, de inkább két éves projekt lesz legalább. Akkor meg mindegy hogy hány év, két évig mindenképpen marad, a harmadikra meg elfogy a garantált úgyis. (Legalábbis, ha nem aláírásival tolták meg ezt is, de csak rájöttek már errefelé is, hogy létezik más formája is a garantáltnak....)

Kíváncsi leszek, hogy ezek után vajon rámennek-e Haskins-ra. Esetleg Rosenre. Nem lenne olyan ördögtől való gondolat, mindkettő olyan, hogy simán leültethető a padra akár két évre is. Hátha stressz nélkül, nyugodtan készülve kijön a dologból valami.

Mindemellett ne harapjátok már át Iktriad torkát azért, mert nem tetszik neki Foles. 😀 Legalább annyira logikusan megindokolható az is, hogy ez egy rossz húzás volt, mint az, hogy ez egy logikus lépés volt. Van egy cap hellben kapálózó franchise, van egy top7 pickje, lehetősége lenne a drafton is próbálkozni (nagyon az elején). Miles Jack és Ngakogue jövőre szabadügynökök lesznek, ha meg akarják mindkettőt tartani, akkor az egyikkel még idén hosszabbítani kellene, mert kettőt nem lehet tagelni. Utána évben meg már jön Ramsey. Eközben a cap helyzet továbbra is kutya szoros, hogy mást ne mondjak, az idei restructure miatt Darius jövőre 22 millás cap hittel szerénykedik. LOL. 😀 Nem fog persze maradni, nyilván jövőre ki lesz rakva. De ez csak a pénzügyi oldalt könnyíti, a játékost pótolni is kell. Évente négyesével rúgdalva ki a sztárokat, nem nagyon lehet versenyképes csapatot fenntartani, annyit nem lehet nagyhirtelen draftról pótolni. Főleg, ha még a saját, minőségi, veteránná váló játékosaikat sem tudják megtartani, őket is pótolni kell majd.

Szóval van abban logika, hogy a Jagsnek veterán, 20+ milliós QB helyett inkább fiatalban kellett volna gondolkodnia. Akár draft, akár mondjuk például bepróbálkozni Rosennel. Egy második körért évekre potom pénzért megkapták volna őt is. Ő sem sokkal rizikósabb, mint Foles.

Viszont, ha az FO nem hisz sem Haskins-ban/ben, sem Rosenben, akkor ez van. Akkor ezt kellett lépni, mert hátradőlni nem lehet, hogy oké, akkor skippeljünk egy évet, menjünk el nyaralni, aztán folyt köv. jövő februárban. VALAMIT akkor is csinálni kellett, és AKKOR Folesben van logika. Csak ára is van ennek. Ha nem jön be a húzás, akkor röpüljön mindenki. Ha már idén nem, akkor jövőre tekerjen egyet a bajszán Khan és rakjon rendet.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)