Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Ha jön Flacco vagy Foles akkor mar csak be kell jutni a playoffba, onnan sima.
winston
Én nem örülnék, ha jönne Flacco, szerintem nem sok változást hozna az érkezése (5-11 helyett max 7-9 lenne). Akkor már inkább cseréljünk fel a drafton és válaszunk mi először irányítót. Meg kéne valami OL is szabadügynök piacről, mielőtt idejön a megmentő QB 😊
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
a humora amugy meg a regi

 twitter.com/1010xlag/status/1091357065468170241?s=21
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Ha jön Flacco vagy Foles akkor mar csak be kell jutni a playoffba, onnan sima.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Pauline infói szerint a Jags be akar tradelni a Giants elé Haskins miatt.
 twitter.com/KevinFromDuval/status/1093570214384549888
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
 twitter.com/OddsShark/status/1093150365032333312

És Dom Capers is mindig képben van, mint esetleges érkező.
 twitter.com/alexmarvez/status/1093351611089514497
Todd Wash biztos "nagyon örülne" neki.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egész jó kis interjú Jalen Ramseyvel.
 www.youtube.com/watch?v=AuPYKxifxJk
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Van esély rá, hogy Tom Coughlin egykori itteni DC-je újra a Jaguarsban kössön ki, ha nem is nagy.
 twitter.com/alexmarvez/status/1092427423847723009

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Legalább elmondhatjuk magunkról, hogy 2018-ban megvertük a bajnokot...
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na, Bortles csak eljutott a Super Bowlba!
 twitter.com/BrentASJax/status/1092200593123352576
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tudom mindenki ezt várja a legjobban az egész meccsen - a 2 Super Bowl csapat Jaguars vonatkozásai

Los Angeles Rams
Játékosok:

Dante Fowler, Jr., DE
Brandon Allen, QB (practice squad, az edzéseken ő volt Tom Brady - végül is ő is 6. körös pick volt)
Edzők:
Jedd Fisch, Senior Offensive Assistant:

Front Office:
Les Snead, General Manager (ex-Jags scout)

New England Patriots:
Játékosok:
Tony Adams: (practice squad)

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
végre a 32 NFL csapat közül utolsóként nekünk is legyen egy arany öltönyös emberünk...
iktriad
Majd Coughlin.
Előtte meglepne ha bárki is.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Minimum újabb 1 évet kell várni, hogy Boselli Cantonba jusson...
 twitter.com/1010xlfattony/status/1091813900641886213
 twitter.com/nflthrowback/status/1091751406879551490
Szemben Kevin Mawaeval, aki kb a 3. vagy 4. legjobb OL(Hutchinsont én előrébb rakom nála, de talán Fanecat is...) volt a finalisták közül, csak játszott vagy 10 évet New Yorkban... A Titans megint megverte a jagst...

A pozitívum, hogy jövőre max 1 vagy 2 ember lesz 1st ballot Hall of Famer szemben az idei 3-al. És Mawae miatt talán 1-el kevesebb OL között oszlanak majd meg a szavazatok.

Közben Foles ügyben vannak fejlemények.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1091820075840167936

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais ma vette át a Bart Starr díjat
 twitter.com/phillip_heilman/status/1091706954798583808
 twitter.com/phillip_heilman/status/1091712615833890817

Calais egyébként Boselliért is kampányol, ahogy tud.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1091719073015234562

Közben a finalistáknak megkezdődött a kampány a Hall of Fame-ért, jó lenne, ha ma éjjel már lenne fél-hivatalosan egy jaguár Cantonban.
 twitter.com/ProFootballHOF/status/1091703982119018497
Mondjuk Tonynak több esélye lenne, ha mondjuk Prisco és nem Sam Kouvaris tartana érte kortesbeszédet. Utóbbit (aki a jacksonville-i HOF szavazattal rendelkezik) többen már megtalálták, hogy nem végezett az elmúlt években túl jó munkát, hogy végre a 32 NFL csapat közül utolsóként nekünk is legyen egy arany öltönyös emberünk...

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
SaLaRy CaP hElL update: a Jaguars talált extra majdnem 12 milliót idénre.
Ki gondolta volna ezt? | (Idzik meg én) | Mondjuk az kevésbé ennyire jó hír, hogy a másik 3 AFC South csapat mennyit extra cap spacet visz át idénre...
iktriad
Nem 12-t, hanem kb. 5-öt. Eredetileg is volt kb. 7 milla carry over, igaz, abból elvitt valamennyit Hyde. Bár lehet, hogy alig, mert a garantáltjait a Browns lenyelte, és nem sok meccsen volt aktív...

Az lehet amit gordon írt, hogy a nem elért incentive-ek miatt illetve a pár kirakott ill. sérült játékos miatt megmaradt valamennyi pénz.

Ez egyébként egyszeri pénz, nem megújuló, mint az alap cap. Egyszer lehet elkölteni és kész, úgyhogy vagy egy évre lehet belőle igazolni, vagy ha több évre igazolnak ennek a terhére, akkor az egész contractot bele kell számolni. (pl. 3 év 9 milliónál 9 milliót.)

Ugyanilyen okokból viszont az sem vészes, hogy a többi South-os csapatnak mennyi a carry overe. Ezekből nem fog tudni senki komolyabbat igazolni, még a Colts sem. Egy 3 év 30 millás contract el is vinné a zömét, ha ennek a terhére igazolnának. Az igazi különbség abban van, hogy pl. a Colts keret összes aktív, szerződéssel bíró játékosának az összes szerződése kb. 128 milliót tesz ki, a Jagsnél ugyanez a szám 206 millió. (Van a listán még egy-két csapat egyébként akik elég szép carry overt visznek át jövőre, de mégis szoros lesz a gatya. Pl. Steelers. Nekik a Bell pénz maradt meg. A Jets meg csak 12-t visz át, mégis tele lesznek pénzzel, mert a roster náluk is olcsó, fiatal.)

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 530 — JAFL Tampa GM
SaLaRy CaP hElL update: a Jaguars talált extra majdnem 12 milliót idénre.

Ki gondolta volna ezt? | (Idzik meg én) | Mondjuk az kevésbé ennyire jó hír, hogy a másik 3 AFC South csapat mennyit extra cap spacet visz át idénre...
iktriad
az el nem ért bónuszok miatt van, de nyilván ti mindketten láttátok előre, hogy mindenki szar lesz...
Így már csak -4 milla ami nem is vészes ..
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
SaLaRy CaP hElL update: a Jaguars talált extra majdnem 12 milliót idénre.

Ki gondolta volna ezt? | (Idzik meg én) | Mondjuk az kevésbé ennyire jó hír, hogy a másik 3 AFC South csapat mennyit extra cap spacet visz át idénre...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
MJD-t rendszeresen hallgatom az NFL netwörkön, Demescheknél is rendszeres vengég, stb. Kellemes meglepetés volt amikor először hallottam, hogy egy ex-futó ilyen média-kész, Intelligens, jól fogalmaz, értelmes dolgokat mondó legyen. Good for him, sok sikert neki az új "szakmában". (A másik ilyen "média kész" futó akit kedvelek egyébként Terell Davis a volt denveri hall of famer.)
peterk2005
LT is tolta nem? Vagy ő nem volt jó?
Wyatt
De, tényleg! Ő is értelmes, intelligens játékos. Mondjuk a stílusa nekem annyira nem jön be. Nem az személyiségre, hanem a "szakértői stílusra" gondolok. Olyan, mint Mayock, aki szerint minden draftoltból all pro lehet. Túltolja a pozitívizmust. Persze lehet, hogy nem tehet róla, ezt a szerepet kapta.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát az a 68-as rating nem valami veretes, jobban árnyalja a képet, hogy ezzel a 4. Helyre oda tudott érni csapaton belül
kapitnono
Nem véletlenül hívom udvarias támadósornak ("No offense") a mienket... 😊


na meg hogy az "idei" Fournette is beelőzte.
winston
Az hogy a 2018-as Fournette Top 3-ban van az offenseben
1; Megmutatja milyen betonkemény volt tavaly az O. (DeDe-n kívül más komolyan vehető playmakerünk nincs)
2; Mennyire nem csak a QB-n múlt, hogy mennyire fogalmátlan volt egy idő után a támadósor(Foles kb olyan "jó lett volna/lenne jelenleg ezze a személyzettel a támadósorban mint Bajusz alatt a Ramsben).
3; Hogy a túróba tudta Fournette a PFF-nél beelőzni Yeldont (aki szvsz nagyon korrekt szezont zárt, és dalolva fog márciusban aláírni valami komolyabb contender csapathoz, tippre a Patshez)?
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
A 4. helyezettet nagyon nem láttam jönni.

Összehasonlításul itt a Top 5 védőnk a PFF szerint

Csak Linder férne be ide az átlagával, Az a Linder, aki fél szezont kihagyott sérülés miatt...
iktriad
Hát az a 68-as rating nem valami veretes, jobban árnyalja a képet, hogy ezzel a 4. Helyre oda tudott érni csapaton belül
kapitnono
na meg hogy az "idei" Fournette is beelőzte.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mondjuk azért az elmúlt évek gyakorlata alapján a DL-embereket feljebb pontozzák az OL-eknél, szal így nincs szerintem sok értelme az összehasonlításnak

több mint 5 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 993 — WHO DAT!!!!
A 4. helyezettet nagyon nem láttam jönni.

Összehasonlításul itt a Top 5 védőnk a PFF szerint

Csak Linder férne be ide az átlagával, Az a Linder, aki fél szezont kihagyott sérülés miatt...
iktriad
Hát az a 68-as rating nem valami veretes, jobban árnyalja a képet, hogy ezzel a 4. Helyre oda tudott érni csapaton belül


több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A 4. helyezettet nagyon nem láttam jönni.

Összehasonlításul itt a Top 5 védőnk a PFF szerint

Csak Linder férne be ide az átlagával, Az a Linder, aki fél szezont kihagyott sérülés miatt...