Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez most azt jelenti, hogy all-in lesz Folesért? 😀
Matthew99
Ik idézte azt az adekvát tweet-et a pénztárcával. Foles biztos upgrade lenne, a rookie QB kockázatosabb, de az anyagi helyzet (és a dolgok alakulása is a Denver kiesésével) azt hozza logikus lépésként, amit Ik ír: draftolni egy QB-t, és hozni egy olcsó veteránt backupnak, aki mentorkodhatna fölötte, de nem veszélyezteti a kezdő pozícióját.

Szerintem nem tudjuk megtartani az összes védőjátékost, akit szeretnénk. Jól teljesítettek eddig és ennek az új szerződésben kell, hogy nyoma legyen (leginkább $-ban kellene látszódnia 😊 ). Csak az a kérdés, hogy kinek a távozása fájna a legkevésbé. Tippek?
dioadam
Szerintem érdemesebb elküldeni bárkit az idősebbek közül, ha ez az ára annak, hogy a saját fiatalok közül mindenki maradhasson. Ezeket a srácokat a Jags draftolta, itt lettek jó játékosok, többségük itt telepedett le, itt él, itt van a barátnője, családja is. És fiatalok, még sok év van a pályafutásukból hátra. Sokkal többet érnek, mint bármelyik veterán akinek 1-2 éve van csak hátra.

Egyébként, ha már nem maradhat mindenki, akkor szerintem nem mellékes szempont az sem, hogy ki az akit a személyisége a jövő öltözőjében pozitív hangadóvá lehet. Ramsey minden bizonnyal marad, kéne mellé legalább egy "saját fészekből jövő" veterán, aki kompenzálhatná az ő dilinyósságát.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ezeknek fizetnek ilyen faszságokért?
 twitter.com/DAonCBS/status/1095719617564213249
Flacco a Broncosban kurva jó hír a Jagsnek. Nem ide jön, egy drága de legalább karrierje csúcsán túl lévő QB, és egy csapatot kihúzhatunk a draft napján a QB needes csapatok közül. Ezt úgy hívják két legyet egy csapásra.
iktriad
Ez most azt jelenti, hogy all-in lesz Folesért? 😀
Matthew99
Vagy rookie QB + olcsójános veterán érkezése várható.
több mint 5 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 588 — Invisible man
És ezeknek fizetnek ilyen faszságokért?
 twitter.com/DAonCBS/status/1095719617564213249
Flacco a Broncosban kurva jó hír a Jagsnek. Nem ide jön, egy drága de legalább karrierje csúcsán túl lévő QB, és egy csapatot kihúzhatunk a draft napján a QB needes csapatok közül. Ezt úgy hívják két legyet egy csapásra.
iktriad
Ez most azt jelenti, hogy all-in lesz Folesért? 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
És ezeknek fizetnek ilyen faszságokért?
 twitter.com/DAonCBS/status/1095719617564213249
Flacco a Broncosban kurva jó hír a Jagsnek. Nem ide jön, egy drága de legalább karrierje csúcsán túl lévő QB, és egy csapatot kihúzhatunk a draft napján a QB needes csapatok közül. Ezt úgy hívják két legyet egy csapásra.
iktriad
Tényleg "rossz" hír, hogy nem jön ide Flacco. Bánatomba ki is bontok egy üveg pezsgőt 😀
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
És ezeknek fizetnek ilyen faszságokért?
 twitter.com/DAonCBS/status/1095719617564213249
Flacco a Broncosban kurva jó hír a Jagsnek. Nem ide jön egy drága, de legalább karrierje csúcsán túl lévő QB, és egy csapatot kihúzhatunk a draft napján a QB needes csapatok közül. Ezt úgy hívják két legyet egy csapásra.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.
Bazzani
Teljesen reális gondolat. Vagy Tampába, mert Arians anno nagyon kedvelte, mikor kijött a draftról.
iktriad
Nekem olyan megérzésem van, hogy a Tampa elég korán visz majd QB-t Winston mögé/elé.
Bazzani
Szinte kizárt.
Amadeus
Most szinte vagy kizárt?
Bazzani
Csak a halál és az adó biztos az életben, ezért a szinte jelző. Meggyőződésem, hogy a Tampa nem visz QB-t Winston nyakára. Sem FA-n, sem korán.
Amadeus
Nekem is csak ilyen "azt se tudom honnan jött de bekerült a gondolataim közé" dolog.
(Elég korán: 2.-3.kör)

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem nem tudjuk megtartani az összes védőjátékost, akit szeretnénk. Jól teljesítettek eddig és ennek az új szerződésben kell, hogy nyoma legyen (leginkább $-ban kellene látszódnia 😊 ). Csak az a kérdés, hogy kinek a távozása fájna a legkevésbé. Tippek?
dioadam
Fontossági sorrend(bocsi eaglesmcnabb):
1. Jalen Ramsey
2. Yannick Ngakoue
3. Myles jack
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.
Bazzani
Teljesen reális gondolat. Vagy Tampába, mert Arians anno nagyon kedvelte, mikor kijött a draftról.
iktriad
Nekem olyan megérzésem van, hogy a Tampa elég korán visz majd QB-t Winston mögé/elé.
Bazzani
Szinte kizárt.
Amadeus
Most szinte vagy kizárt?
Bazzani
Csak a halál és az adó biztos az életben, ezért a szinte jelző. Meggyőződésem, hogy a Tampa nem visz QB-t Winston nyakára. Sem FA-n, sem korán.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Ha már Ramsey, Philip Heilman kicsit körbejárta a kérdést, hogy az ő és Ngakoue új szerződése mennybe fájna, mindezt Jason Fitzgerald az overthecap.com irójának segítségével.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1095369088707293184 (az FTU Magyarországról elérhetetlen, de pl. hide.me proxyval érdemes próbálkozni a cikkért!)

Fitzgerald szerint Ramsey kvázi Patrick Peterson a 2 Pro Bowljával, All-Pro választásával és azzal, hogy egy meccset se hagyott ki, és kezdettől fogva az ellen legjobb CB-it örzi több, mind kevesebb sikerrel, szóval véleménye szerint mikor új szerződését kap, akkor ő lesz majd a liga legjobban fizetett CB-je. És szerinte hiába van a jagsnek még akár 3 éve is, minél előbb meg kéne lépnie, mert csak menni fog felfelé ez a bizonyos "'legjobban fizetett CB" összeg. Peterson 2014-ben 70 millióért írt alá, ebből 47 volt a garantált. Ez akkor a legtöbb volt, mára a 4. legjobban kereső CB a ligában. A számaiból és az inflációból kiindulva Fitzgerlad szerint Jalen 80-90 millió körül kostál majd a jagsnek, inkább utóbbi felé tendálva, de a garantáltja kb annyi lesz, vagy egy kicsivel több, mint Petersonnak. Ha még idén lép a Jags. Jövőre ez az összeg egy újabb Pro Bowllal, esetleg All-Pro beválasztással csak emelkedhet,
Szerinte egyáltalán nem kizárt, hogy akár évi 20 milliós fizetése legyen majd. ha az új szerződés életbe lép.
Fitzgerald szerint lehet Ramsey szerződését könnyebb lehet még így is betömködni a sapka alá, mint Yannickét.

Yannick hasomló számokat hozott, mint mondjuk Danielle Hunter, aki tavaly egy 72 milliós szerződést firkantott alá 40 millió garantálttal. Hunter 25,5 sacket produkált 3 év alatt, Yannick 29,5-nél jár, de a QB hitjei, amiben 3. volt két 100 milliót kereső védő mögött, illetve a közeljövő FA-i (Dee Ford, Frank Clark és elsősorban DaMarcus Lawrence miatt lehet ez a 72 millió egyszerűen túl kevés lehet majd Yannickot reprezentáló ügynökségnek. Bonyolító tényező, hogy az a Jay Z alapította Roc Nation képviseli Yannickot, akit Fournettet is, és vele nem kell ecsetelnem, hogy milyen problémák vannak anyagi és jogi fronton is...
Plusz Fitzgerald szerint, ha a jags kifizetett évi 14.25 milliót Malik Jacksonnak, akinél Yannick mára már jobb játékos, valamint Calais évi 15 milliót keres, akkor egy fiatal Ngakoue MINIMUM 17-17.5 millióra számíthat.
Szerinte oylasmi szerződés néz ki Ngakouenak, amit Vernon kapott a Ginatstől, és amitől a mi ajánlatunk se votl messze. EZ pedig 85 millió volt, 40 millió garantálttal. Fitzgerald szerint Yannick olyan 85-95 millióba fog kerülni, 35-45 millió közti garantálttal.

És akkor még Myles Jack új szerződése még szóba se került....
iktriad
Szerintem nem tudjuk megtartani az összes védőjátékost, akit szeretnénk. Jól teljesítettek eddig és ennek az új szerződésben kell, hogy nyoma legyen (leginkább $-ban kellene látszódnia 😊 ). Csak az a kérdés, hogy kinek a távozása fájna a legkevésbé. Tippek?
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.
Bazzani
Teljesen reális gondolat. Vagy Tampába, mert Arians anno nagyon kedvelte, mikor kijött a draftról.
iktriad
Nekem olyan megérzésem van, hogy a Tampa elég korán visz majd QB-t Winston mögé/elé.
Bazzani
Szinte kizárt.
Amadeus
Most szinte vagy kizárt?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha már Ramsey, Philip Heilman kicsit körbejárta a kérdést, hogy az ő és Ngakoue új szerződése mennybe fájna, mindezt Jason Fitzgerald az overthecap.com irójának segítségével.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1095369088707293184 (az FTU Magyarországról elérhetetlen, de pl. hide.me proxyval érdemes próbálkozni a cikkért!)

Fitzgerald szerint Ramsey kvázi Patrick Peterson a 2 Pro Bowljával, All-Pro választásával és azzal, hogy egy meccset se hagyott ki, és kezdettől fogva az ellen legjobb CB-it örzi több, mind kevesebb sikerrel, szóval véleménye szerint mikor új szerződését kap, akkor ő lesz majd a liga legjobban fizetett CB-je. És szerinte hiába van a jagsnek még akár 3 éve is, minél előbb meg kéne lépnie, mert csak menni fog felfelé ez a bizonyos "'legjobban fizetett CB" összeg. Peterson 2014-ben 70 millióért írt alá, ebből 47 volt a garantált. Ez akkor a legtöbb volt, mára a 4. legjobban kereső CB a ligában. A számaiból és az inflációból kiindulva Fitzgerlad szerint Jalen 80-90 millió körül kostál majd a jagsnek, inkább utóbbi felé tendálva, de a garantáltja kb annyi lesz, vagy egy kicsivel több, mint Petersonnak. Ha még idén lép a Jags. Jövőre ez az összeg egy újabb Pro Bowllal, esetleg All-Pro beválasztással csak emelkedhet,
Szerinte egyáltalán nem kizárt, hogy akár évi 20 milliós fizetése legyen majd. ha az új szerződés életbe lép.
Fitzgerald szerint lehet Ramsey szerződését könnyebb lehet még így is betömködni a sapka alá, mint Yannickét.

Yannick hasomló számokat hozott, mint mondjuk Danielle Hunter, aki tavaly egy 72 milliós szerződést firkantott alá 40 millió garantálttal. Hunter 25,5 sacket produkált 3 év alatt, Yannick 29,5-nél jár, de a QB hitjei, amiben 3. volt két 100 milliót kereső védő mögött, illetve a közeljövő FA-i (Dee Ford, Frank Clark és elsősorban DaMarcus Lawrence miatt lehet ez a 72 millió egyszerűen túl kevés lehet majd Yannickot reprezentáló ügynökségnek. Bonyolító tényező, hogy az a Jay Z alapította Roc Nation képviseli Yannickot, akit Fournettet is, és vele nem kell ecsetelnem, hogy milyen problémák vannak anyagi és jogi fronton is...
Plusz Fitzgerald szerint, ha a jags kifizetett évi 14.25 milliót Malik Jacksonnak, akinél Yannick mára már jobb játékos, valamint Calais évi 15 milliót keres, akkor egy fiatal Ngakoue MINIMUM 17-17.5 millióra számíthat.
Szerinte oylasmi szerződés néz ki Ngakouenak, amit Vernon kapott a Ginatstől, és amitől a mi ajánlatunk se votl messze. EZ pedig 85 millió volt, 40 millió garantálttal. Fitzgerald szerint Yannick olyan 85-95 millióba fog kerülni, 35-45 millió közti garantálttal.

És akkor még Myles Jack új szerződése még szóba se került....

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.
Bazzani
Teljesen reális gondolat. Vagy Tampába, mert Arians anno nagyon kedvelte, mikor kijött a draftról.
iktriad
Nekem olyan megérzésem van, hogy a Tampa elég korán visz majd QB-t Winston mögé/elé.
Bazzani
Szinte kizárt.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
AB menni akar a Vasasból, erre jalen máris ide akarja csábítani. 😊
 twitter.com/jalenramsey/status/1095377225384411137
A legjobb reakció rá. 😊
 twitter.com/Nika989/status/1095377999824859136
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.
Bazzani
Teljesen reális gondolat. Vagy Tampába, mert Arians anno nagyon kedvelte, mikor kijött a draftról.
iktriad
Nekem olyan megérzésem van, hogy a Tampa elég korán visz majd QB-t Winston mögé/elé.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.
Bazzani
Teljesen reális gondolat. Vagy Tampába, mert Arians anno nagyon kedvelte, mikor kijött a draftról.
több mint 5 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Bortles elmegy csere QB-nek GB-be Hackett kezei alá.
Jobb mint Kizer, kezdőnek meg nem kell sehová.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Azért nem kezd Bortles a Jags-ben (és minden bizonnyal sehol máshol az NFL-ben), mert nem oda való!!
Stoki
Más rendszerben azért megnézném. Gabbertnek is voltak biztató felvillanásai, miután elkerült innen, amire szerintem senki se gondolt azután, amit itt leművelt.



Miért ne kezdhetne a Jax-ben?
Miért vagy biztos benne, hogy itt lefőtt neki a kávé?
Sobri Jóska
Amiatt, hogy lecserélték szezon közben. És csak azért kapta vissza a helyét az utolsó meccsen, mert a másik QB, akit Coughlin hozott még szarabb volt, mint ő. Csak míg Kesslertől ez pici csalódás, addig Blaketől az új szerződése miatt hatalmas. Ezért nincs maradása. Meg persze azért, mert egy teljesen kiszámíthatatlan emberre nem lehet komoly csapatot alapozni.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Azért nem kezd Bortles a Jags-ben (és minden bizonnyal sehol máshol az NFL-ben), mert nem oda való!!

Szerkesztette: Stoki
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!
Stoki
szerintem biztosan lesz csapata. itt sokba kerulne, hacsak nem maradna jelentos paycuttal, de szerintem ez nem fog megtortenni. en sajnalni fogom mert birtam, es drukkolok is neki, de itt a padoztatas utan mar szerintem nincs maradasa.
winston
Szerintem is kap még egy esélyt. A 35 TD-s szezonja, meg a 2017-es év második fele miatt biztos, hogy lesz olyan csapat, amely elviszi csere QB-nak. Plusz még jó ügynöke is van mellé.
iktriad
Miért ne kezdhetne a Jax-ben?
Miért vagy biztos benne, hogy itt lefőtt neki a kávé?
Sobri Jóska
Nekem nincs bajom Bortles-al, de szerintem neki is jót tenne a környezetváltozás.
Meg amúgy is: ha a drafton kiválasztunk egy irányítót/leakasztunk a piacról akkor neki kéne kezdeni a szezonnyitón és végigjátszani az összes meccset. Ha draftolt iranyítóval vágnánk neki a szezonnak, akkor legalább körvonalazódna, hogy van-e benne potenciál, amit nem lehet 1-2 meccs alatt eldönteni. És ebbe nem fér bele, hogy a padon üljön Bortles mögött 😊
dioadam
Ez is egy opció, benne sok "ha"-val.
De nem válasz arra a kérdésre, hogy "miért ne kezdhetne Bortles a Jax-ben?".
Sobri Jóska
Azért nem kezdhet Bortles a Jax-ben, mert ott az új irányító fog kezdeni.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!
Stoki
szerintem biztosan lesz csapata. itt sokba kerulne, hacsak nem maradna jelentos paycuttal, de szerintem ez nem fog megtortenni. en sajnalni fogom mert birtam, es drukkolok is neki, de itt a padoztatas utan mar szerintem nincs maradasa.
winston
Szerintem is kap még egy esélyt. A 35 TD-s szezonja, meg a 2017-es év második fele miatt biztos, hogy lesz olyan csapat, amely elviszi csere QB-nak. Plusz még jó ügynöke is van mellé.
iktriad
Miért ne kezdhetne a Jax-ben?
Miért vagy biztos benne, hogy itt lefőtt neki a kávé?
Sobri Jóska
Nekem nincs bajom Bortles-al, de szerintem neki is jót tenne a környezetváltozás.
Meg amúgy is: ha a drafton kiválasztunk egy irányítót/leakasztunk a piacról akkor neki kéne kezdeni a szezonnyitón és végigjátszani az összes meccset. Ha draftolt iranyítóval vágnánk neki a szezonnak, akkor legalább körvonalazódna, hogy van-e benne potenciál, amit nem lehet 1-2 meccs alatt eldönteni. És ebbe nem fér bele, hogy a padon üljön Bortles mögött 😊
dioadam
Ez is egy opció, benne sok "ha"-val.
De nem válasz arra a kérdésre, hogy "miért ne kezdhetne Bortles a Jax-ben?".

több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!
Stoki
szerintem biztosan lesz csapata. itt sokba kerulne, hacsak nem maradna jelentos paycuttal, de szerintem ez nem fog megtortenni. en sajnalni fogom mert birtam, es drukkolok is neki, de itt a padoztatas utan mar szerintem nincs maradasa.
winston
Szerintem is kap még egy esélyt. A 35 TD-s szezonja, meg a 2017-es év második fele miatt biztos, hogy lesz olyan csapat, amely elviszi csere QB-nak. Plusz még jó ügynöke is van mellé.
iktriad
Miért ne kezdhetne a Jax-ben?
Miért vagy biztos benne, hogy itt lefőtt neki a kávé?
Sobri Jóska
Nekem nincs bajom Bortles-al, de szerintem neki is jót tenne a környezetváltozás.
Meg amúgy is: ha a drafton kiválasztunk egy irányítót/leakasztunk a piacról akkor neki kéne kezdeni a szezonnyitón és végigjátszani az összes meccset. Ha draftolt iranyítóval vágnánk neki a szezonnak, akkor legalább körvonalazódna, hogy van-e benne potenciál, amit nem lehet 1-2 meccs alatt eldönteni. És ebbe nem fér bele, hogy a padon üljön Bortles mögött 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!
Stoki
szerintem biztosan lesz csapata. itt sokba kerulne, hacsak nem maradna jelentos paycuttal, de szerintem ez nem fog megtortenni. en sajnalni fogom mert birtam, es drukkolok is neki, de itt a padoztatas utan mar szerintem nincs maradasa.
winston
Szerintem is kap még egy esélyt. A 35 TD-s szezonja, meg a 2017-es év második fele miatt biztos, hogy lesz olyan csapat, amely elviszi csere QB-nak. Plusz még jó ügynöke is van mellé.
iktriad
Miért ne kezdhetne a Jax-ben?
Miért vagy biztos benne, hogy itt lefőtt neki a kávé?

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!
Stoki
szerintem biztosan lesz csapata. itt sokba kerulne, hacsak nem maradna jelentos paycuttal, de szerintem ez nem fog megtortenni. en sajnalni fogom mert birtam, es drukkolok is neki, de itt a padoztatas utan mar szerintem nincs maradasa.
winston
Szerintem is kap még egy esélyt. A 35 TD-s szezonja, meg a 2017-es év második fele miatt biztos, hogy lesz olyan csapat, amely elviszi csere QB-nak. Plusz még jó ügynöke is van mellé.
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!
Stoki
szerintem biztosan lesz csapata. itt sokba kerulne, hacsak nem maradna jelentos paycuttal, de szerintem ez nem fog megtortenni. en sajnalni fogom mert birtam, es drukkolok is neki, de itt a padoztatas utan mar szerintem nincs maradasa.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 787 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Mellesleg Vegasnál a Jags csak 3. legjobb oddsal rendelkezik, mint Foles következő csapata.
iktriad
Szerintem nem nálunk köt ki Foles, nincs elég pénz rá.
dioadam
Remélem is.
iktriad
Szerintem is jó lesz Bortles.
Sobri Jóska
Bortles 5 hét múlva már nem lesz kereten. Pedig csere QB-nak egyébként megtartanám az újonc mellé, csak úgy tűnik senkinek sem tetszik ez a verzió...
iktriad
Irány Kanada!