Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Jaguars/status/1088178422554259456
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais szívesen átstrukturálja a szerződését, ha kell hogy több cap specet kreáljon idénre a Jagsnek.

Jaguars defensive end Calais Campbell wants to get back to the playoffs so badly that he’s willing to restructure his contract.

Campbell has already had discussions with the Jaguars and acknowledged that it could happen.

''I think it’s more with restructuring with an extension,’’ Campbell said after Wednesday’s Pro Bowl practice at Disney’s Wide World of Sports. ''That’s the only way to do it and that’s something that was talked about that could possibly happen.’’

Campbell, who signed a four-year, $60 million free agent contract with the Jaguars in 2017, has an exorbitant $14.5 million salary cap number in 2019.
Calais azt is elmondta, szívesen segít új embereket idecsábítani majd a holtszezonban.
Campbell said he is willing to help recruit free agents to play for the Jaguars.

''We’re going to try and recruit the best players for our offense to be successful,’’ Campbell said. ''You have to sell the free agents on coming here to be a part of this. So hopefully, we can get that done because it’s not just pursuing the guy, guys have to want to come here, too. Free agency is a great way to pick up guys, but you have to get the right kind of guys, sometimes it can be ups and downs.''
Remélem Jalen jegyzetel, mert kb ilyen egy igazi profi csapatember.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nem meglepetésre (még) védő nincs a listán.
 twitter.com/zach_goodall/status/1087855146292441088
Íme egy kis infó mind az 5 emberről:
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-senior-bowl-jaguars-to-interview-five-key-players/

Mondjuk múlt héten az East-West Shirenon találkoztunk egy DE/OLB-vel, Malik Carneyval a North Carolinaról.
 twitter.com/TampaBayTre/status/1085674370876563457
Azt hiszen más prospekttel nem is nagyon hoztak ott hírbe minket.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A górék a WB-kat figyelik. Bár Caldwelnek már kb max a kávéfőzés a feladata a Jagsnél GM titulus ide vagy oda.
 twitter.com/danielrpopper/status/1087834078034972675

TC-n és Caldwellen kívül egész biztosan ott van Mobileban:
Doug Marrone
John Idzik
Tony Khan
John DeFilippo
Tehát a teljes vezérkar. Szerencsére Lil' Poliant egyelőre még nem látták.

Ha már stáb és kapcsolatok, úgy tűnik Coughlin veje, a Giants egykori kiváló játékosa már scout és edzői asszisztens a jagsnél. Bár ez a nepotizmus iskola példája, azért nem bánom, hogy ő is a Jags szolgálatában van.
Főleg ilyenek miatt.
 twitter.com/zach_goodall/status/1087777273858674691


És ha már támadó falemberek, megvan az első Mobile-i játékosinterjú is. A Kansas State OL-je, Dalton Risner nyilatkozta azt hogy volt közte és a Jaguars között egy alaposabb beszélgetés.

Ezt kell tudni óla.
 twitter.com/nfldraftscout/status/1087727876206669824


És a következő interjú is egy támadó falemberrel lesz:
 twitter.com/mistochristopho/status/1087838057720627201
Az első 3 körben biztos, hogy jön legalább egy OL.

Ha a Jags szemszögéből akarja valaki figyelni a Senior Bowl eseményeit, de nem a hivatalos/szokásos csatornákon, akkor Goodallt és Christopher Thorntont (@mistochristopho) érdemes bekövetni. Mindketten kint vannak a helyszínen, tehát első kézből szerzik az infóikat (mindketten sajtós akkreditációval vannak kint).

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Mikortól lehet jegyet venni és hol? És csak kíváncsiságból kérdezem: kik jönnének még? 😊
dioadam
Ha ugy lesz mint eddig, akkor eloszor csak ugy lehet venni, hogy mind a 4 meccsre veszel jegyet, majd utana aruljak a maradekot (ha van). Nfl meccsek Londonban topicban mindig talalni elado jegyeket olyanoktol akik megvettek a 4 meccses dealben. Januar vege-februarban mar elkezdik arulni.
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London
KeyG
Mikortól lehet jegyet venni és hol? És csak kíváncsiságból kérdezem: kik jönnének még? 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Calais is megy a Pro Bowlra.
 twitter.com/Jaguars/status/1087402394336428033
több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 157
Hivatalos:
Houston Texans at Jacksonville Jaguars in London

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha egy kicsit számítanak is a gondolataim támogatom Ik, a rookie + (inkább) Tyrod vonalat...nekünk egy QB-val még rohadtul nincsenek megoldva az O problémáink! I think
Stoki
Persze hogy nincsenek, pontosan ezért kéne minél több pénzt spórolni a veterán QB-n(McCown és Foles között van minimum egy 10 milliós árkülönbség, abból futna egy jobb RB-re meg egy kezdő szintű RG-re), hogy jusson másra a támadóoldalon az FA piacon.
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Ki beszél itt első vagy második körről? Ha az Eagles tag+tradet alkalmaz és 1. kört kér érte, 100% hogy Foles a nyakukon marad. De még talán 2. körrel is. A Jags is mondhatja, hogy jó akkor majd visszük McCownt jóval olcsóbban meg 1/7-en valakit, ti meg fizessétek Folest. Szerintem a Jags max 3. napos picket (esetleg a Ramstől kapott 3. kör végi picket) lesz hajlandó feladni, de ez is véleményes. Nem beszélve arról, hogy mint írtam, kibaszott pici lesz a kereslet(Jags, Broncos, esetleg Redskins) Folesért amúgy is,ha kijutna FA-ként a piacra. tehát még csak fel se lehet nagyon verni az árát.iktriad
Egy harmadik kört akkor is megkapna az Eagles ha simán elengedi és Foles elszerződik valahová. Az ár felveréshez meg nem kell nagy piac, elég két rivális komoly érdeklődő. Mint pl. Cooper esetén. Ott se volt sok érdeklődő, de volt kettő akiknek komolyan kellett. Én a Broncos helyett a Dolphinst tippelem inkább, mint lehetséges rivális. Tannehill-el pontosan úgy vannak, mint Ti Bortlessel.

Az árat majd meglátjuk. Szerintem vagy jó áron fogják eladni, vagy elengedik. Foles tett értük annyit, hogy 3. körért ne korlátozzák. Akkor engedik, hogy ő dönthessen, hogy hol folytatja. Akkor viszont nem pick lesz a verseny tárgya, hanem a ki ajánl többet/jobbat.
peterk2005
Nekem csak jó, ha sokat kér és kimegy abból az árrésből, ami nekünk túl sok. Én a rookie QB + McCown/Tyrod vonalon vagyok, mert így lenne pénz másra is a támadóoldalon Pl. egy Golden Tatere (ha már Phily FA-kről beszélünk). Mondjuk érte nagyobb versengés lenne, mint Folesért...Vagy valami olcsó, de jó RB-re.

A Miaminál meg nem arról pletykálnak, hogy már 2020-ra #TankforTua-lnak? 😊 Mert akkor ezzel az erővel Tannehill is maradhat ott. Vagy vihetik Bortlest. 😊
iktriad
Ha egy kicsit számítanak is a gondolataim támogatom Ik, a rookie + (inkább) Tyrod vonalat...nekünk egy QB-val még rohadtul nincsenek megoldva az O problémáink! I think
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Egy hosszabbítás szombat estére. Az egyedüli hosszabbításra érdemes leendő FA védőnk marad, nem is rövid időre. Jarrod Wilson 3 évre aláírt. Ő úgyebár az első számú FS csere, plusz CB-t is tud játszani. Nem mellesleg ST ász. Gipson lehet kezdhet izgulni. Mondjuk én nem tenném ki őt a jags helyében, hiába spórolnánk vele $7.45 milliót,
megjegyzem Wilson Tony Khan projekt. Érdekes lesz látni, mi lesz majd a másik Khan által a Jags számára felfedezett FA-re, Corey Grantre, hogy marad-e, bár a Lisfranc sérülés RB-knél karrier gyilkos tud lenni.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nekem csak jó, ha sokat kér és kimegy abból az árrésből, ami nekünk túl sok. Én a rookie QB + McCown/Tyrod vonalon vagyok, mert így lenne pénz másra is a támadóoldalon Pl. egy Golden Tatere (ha már Phily FA-kről beszélünk). Mondjuk érte nagyobb versengés lenne, mint Folesért...Vagy valami olcsó, de jó RB-re.iktriad
Tate remélem Indybe jön, őt kinéztem én is magunknak. 😊 Viszont RB-t biztos, hogy találni fogtok, gondolj csak Andersonra. Az utóbbi 1-2 év rendesen feltöltötte a ligát fiatal futókkal, egy csomó használható, még huszonéves játékos szorult a peremre.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ki beszél itt első vagy második körről? Ha az Eagles tag+tradet alkalmaz és 1. kört kér érte, 100% hogy Foles a nyakukon marad. De még talán 2. körrel is. A Jags is mondhatja, hogy jó akkor majd visszük McCownt jóval olcsóbban meg 1/7-en valakit, ti meg fizessétek Folest. Szerintem a Jags max 3. napos picket (esetleg a Ramstől kapott 3. kör végi picket) lesz hajlandó feladni, de ez is véleményes. Nem beszélve arról, hogy mint írtam, kibaszott pici lesz a kereslet(Jags, Broncos, esetleg Redskins) Folesért amúgy is,ha kijutna FA-ként a piacra. tehát még csak fel se lehet nagyon verni az árát.iktriad
Egy harmadik kört akkor is megkapna az Eagles ha simán elengedi és Foles elszerződik valahová. Az ár felveréshez meg nem kell nagy piac, elég két rivális komoly érdeklődő. Mint pl. Cooper esetén. Ott se volt sok érdeklődő, de volt kettő akiknek komolyan kellett. Én a Broncos helyett a Dolphinst tippelem inkább, mint lehetséges rivális. Tannehill-el pontosan úgy vannak, mint Ti Bortlessel.

Az árat majd meglátjuk. Szerintem vagy jó áron fogják eladni, vagy elengedik. Foles tett értük annyit, hogy 3. körért ne korlátozzák. Akkor engedik, hogy ő dönthessen, hogy hol folytatja. Akkor viszont nem pick lesz a verseny tárgya, hanem a ki ajánl többet/jobbat.
peterk2005
Nekem csak jó, ha sokat kér és kimegy abból az árrésből, ami nekünk túl sok. Én a rookie QB + McCown/Tyrod vonalon vagyok, mert így lenne pénz másra is a támadóoldalon Pl. egy Golden Tatere (ha már Phily FA-kről beszélünk). Mondjuk érte nagyobb versengés lenne, mint Folesért...Vagy valami olcsó, de jó RB-re.

A Miaminál meg nem arról pletykálnak, hogy már 2020-ra #TankforTua-lnak? 😊 Mert akkor ezzel az erővel Tannehill is maradhat ott. Vagy vihetik Bortlest. 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ki beszél itt első vagy második körről? Ha az Eagles tag+tradet alkalmaz és 1. kört kér érte, 100% hogy Foles a nyakukon marad. De még talán 2. körrel is. A Jags is mondhatja, hogy jó akkor majd visszük McCownt jóval olcsóbban meg 1/7-en valakit, ti meg fizessétek Folest. Szerintem a Jags max 3. napos picket (esetleg a Ramstől kapott 3. kör végi picket) lesz hajlandó feladni, de ez is véleményes. Nem beszélve arról, hogy mint írtam, kibaszott pici lesz a kereslet(Jags, Broncos, esetleg Redskins) Folesért amúgy is,ha kijutna FA-ként a piacra. tehát még csak fel se lehet nagyon verni az árát.iktriad
Egy harmadik kört akkor is megkapna az Eagles ha simán elengedi és Foles elszerződik valahová. Az ár felveréshez meg nem kell nagy piac, elég két rivális komoly érdeklődő. Mint pl. Cooper esetén. Ott se volt sok érdeklődő, de volt kettő akiknek komolyan kellett. Én a Broncos helyett a Dolphinst tippelem inkább, mint lehetséges rivális. Tannehill-el pontosan úgy vannak, mint Ti Bortlessel.

Az árat majd meglátjuk. Szerintem vagy jó áron fogják eladni, vagy elengedik. Foles tett értük annyit, hogy 3. körért ne korlátozzák. Akkor engedik, hogy ő dönthessen, hogy hol folytatja. Akkor viszont nem pick lesz a verseny tárgya, hanem a ki ajánl többet/jobbat.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco szerint Foles nagy valószínűséggel itt fog kikötni, ha FA lesz. Méghozzá azért, mert szerinte egyszerűen nagyon kevés csapat fog érte versengeni.iktriad
Én látnék Foles to Jax-ban logikát. Nekem nem is a pénz miatt vannak fenntartásaim, bár valóban, nem lenne könnyű megoldani az anyagiakat. De az 1/7 túl sok lenne érte. Most már nem egy jövőbeli, nem tudjuk milyen pickről van szó, hanem egy ismert top 10 pickről, ami sokkal többet ér, mint a bizonytalan első kör. Annyit, amennyit nem ér Foles. A 2/8-ért meg nem biztos, hogy ideadják. A jövő évi első kört meg jó lenne megtartani, hátha ott lehet kihúzni az új QB-t.

Egyébként abból a szempontból viszont nem rossz, hogy van a Foles opció, hogy a draftnak nem kell úgy nekifutni, hogy első körben mindenképpen QB kell. A Jags az előző két QB pickjét is szerintem ott rontotta el (de legalábbis volt szerepe a busttá válásban annak), hogy előre eldöntötték, hogy QB-t húznak, úgy, hogy nem volt a drafton olyan irányító, akibe valóban bele is szerettek teljes szívből. Kihúzták ugyan Bortlest, de nem azért, mert a jövő Manningjét látták benne, hanem azért, mert "itt vagyunk 1/3-on, nincs QB-nk, húzzunk akkor egyet", és úgy gondolták Bortles a legjobb a kínálatból. Ez veszélyes, mert az irányítóban hinni kell, hogy utána az offseasonban, a felkészüléseken, az edzéseken, a meccseken is meg legyen a teljes bizalom. Ha nincs meg, az növelni fogja a bust kockázatát. Akkor már az is jobb, ha skippelik az évet és nekifutnak 1 évvel később. (Idénre meg hoznak valakit a draft 2., 3. napján próba szerencse alapon.)
peterk2005
Ki beszél itt első vagy második körről? Ha az Eagles tag+tradet alkalmaz és 1. kört kér érte, 100% hogy Foles a nyakukon marad. De még talán 2. körrel is. A Jags is mondhatja, hogy jó akkor majd visszük McCownt jóval olcsóbban meg 1/7-en valakit, ti meg fizessétek Folest. Szerintem a Jags max 3. napos picket (esetleg a Ramstől kapott 3. kör végi picket) lesz hajlandó feladni, de ez is véleményes. Nem beszélve arról, hogy mint írtam, kibaszott pici lesz a kereslet(Jags, Broncos, esetleg Redskins) Folesért amúgy is,ha kijutna FA-ként a piacra. tehát még csak fel se lehet nagyon verni az árát.

És Caldwell teljesen bele volt zúgva Bortlesbe 2014-ben (ahogy Gene Smith is Szöszibe 2011ben), nem csak szükségből lett hozva. Annyira, hogy ezért is van itt Fournette és nem Watson/Mahomes, mert még 2017-ben is rábeszélte Coughlint, hogy adjon Blakenek egy esélyt.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
DeFlippo edzette Mark Sanchezt is, belőle csinált AFC döntőt játszó irányítót. Rég volt, talán igaz se volt.
winston
És Josh McCown is elég tisztességes évet húzott le vele a Brownsban. Na pl. ő lehetne az új Henne.
 twitter.com/RhettChrystal/status/1085692119833030656
 twitter.com/JaxonFil/status/1085702972166684675
iktriad
| Akarhatná Carr-t is. |

Egyébként Foles max DeFilippoval működne, neki sem lenne értelme más csapatba mennie.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nekem, mint "fél laikusnak" még mindig az a felfoghatatlan, hogy miért van ekkora ereje egy draft 1 vagy 2 picknek?! Van pl.egy bevált játékos, aki már bizonyított a ligában, és mondjuk bele is illik egy csapatba, de ááh, nem adunk érte egy első kört, az túl sok, úgy hogy a draft valahol még mindig igazából egy lutri!
Nem konkrétan a Foles ügyre gondolok, hanem úgy általánosságban!
Ha belegondolok az utóbbi éveink first round körébe..nem esem hasra, no!
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Prisco szerint Foles nagy valószínűséggel itt fog kikötni, ha FA lesz. Méghozzá azért, mert szerinte egyszerűen nagyon kevés csapat fog érte versengeni.iktriad
Én látnék Foles to Jax-ban logikát. Nekem nem is a pénz miatt vannak fenntartásaim, bár valóban, nem lenne könnyű megoldani az anyagiakat. De az 1/7 túl sok lenne érte. Most már nem egy jövőbeli, nem tudjuk milyen pickről van szó, hanem egy ismert top 10 pickről, ami sokkal többet ér, mint a bizonytalan első kör. Annyit, amennyit nem ér Foles. A 2/8-ért meg nem biztos, hogy ideadják. A jövő évi első kört meg jó lenne megtartani, hátha ott lehet kihúzni az új QB-t.

Egyébként abból a szempontból viszont nem rossz, hogy van a Foles opció, hogy a draftnak nem kell úgy nekifutni, hogy első körben mindenképpen QB kell. A Jags az előző két QB pickjét is szerintem ott rontotta el (de legalábbis volt szerepe a busttá válásban annak), hogy előre eldöntötték, hogy QB-t húznak, úgy, hogy nem volt a drafton olyan irányító, akibe valóban bele is szerettek teljes szívből. Kihúzták ugyan Bortlest, de nem azért, mert a jövő Manningjét látták benne, hanem azért, mert "itt vagyunk 1/3-on, nincs QB-nk, húzzunk akkor egyet", és úgy gondolták Bortles a legjobb a kínálatból. Ez veszélyes, mert az irányítóban hinni kell, hogy utána az offseasonban, a felkészüléseken, az edzéseken, a meccseken is meg legyen a teljes bizalom. Ha nincs meg, az növelni fogja a bust kockázatát. Akkor már az is jobb, ha skippelik az évet és nekifutnak 1 évvel később. (Idénre meg hoznak valakit a draft 2., 3. napján próba szerencse alapon.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Prisco szerint Foles nagy valószínűséggel itt fog kikötni, ha FA lesz. Méghozzá azért, mert szerinte egyszerűen nagyon kevés csapat fog érte versengeni.

Amennyire nem tetszik ez az opció, ha belegondolunk, tényleg nem sok hely lesz, ahová Foles mehetne. A csapatok nagy részénél vagy stabil QB van, vagy fiatal 1. körös QB. Ahová mehet
Jacksonville
Denver(de Keenum még mindig ott van),
Giants (ahol ott van Eli és egy 1/6-os pick - tehát akkor minek oda Foles?),

esetleg
Miami (ha megszabadulnak Tannehilltől, de ők állítólag 2020-ra akarnak tankolni)
Tampa (ahol szerintem Arians ad egy esélyt Winstonnak).
Baltimore (biztosítéknak Lamar mögé, de Foles szerintem kezdőnek megy, nem cserének, ha FA lesz)
Ez nem túl nagy piac, és nálunk van az egykori QB edző OC-ként.

Egyedül abban bízom, hogy valaki tradel érte. Nem hiszem, hogy a Jags lemondana még egy draft pickről, és extrában még fizetne évi 20 milliót Folesnak, az már őrültség kategória lenne a Jags anyagi helyzetében. És ha Big Dick Ncick valahol máshol kötne ki csere formájában, akkor összejöhetne az általam jobban preferált (mert sokkal olcsóbb, tehát lenne pénz a támadósor megerősítésére nem csak a draftról) Josh McCown(Henne 2.0) - Top 10-es rookie vonal.

Ha már QB-k, egy aki már nálunk van összehozott egész jó számokat egy TE-vel, aki szintén nálunk van.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1086326078669500416

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
DeFlippo edzette Mark Sanchezt is, belőle csinált AFC döntőt játszó irányítót. Rég volt, talán igaz se volt.
winston
És Josh McCown is elég tisztességes évet húzott le vele a Brownsban. Na pl. ő lehetne az új Henne.
 twitter.com/RhettChrystal/status/1085692119833030656
 twitter.com/JaxonFil/status/1085702972166684675
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
DeFlippo edzette Mark Sanchezt is, belőle csinált AFC döntőt játszó irányítót. Rég volt, talán igaz se volt.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Maka kedvenc TE-je közben már-már Sobri szinten tolja az önbizalmat.
 twitter.com/Aesj88/status/1085646769214480384
Lehet, hogy így lesz, de vajon te, kedves ASJ vajon kereten leszel-e még nálunk április végén? Most adok rá úgy 50%-ot.

DeFilippo remek edző btw, azért ő miatta nem kell harakiri.
Amadeus
Az max McCoy miatt lett volna.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
Biztatásul, fáztunk Reichtől mi is a Chargerses kudarca miatt, aztán ő lett tán a legnagyobb hiányzónk.

Hátha Fülöp itt beválik, nem fekete fehér mindig ez. Az is lehet Kuzinnal volt a baj. Csak őt a pénz miatt is nehezebb kirakni.
több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 724
DeFilippo remek edző btw, azért ő miatta nem kell harakiri.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.jaguars.com/news/official-defilippo-named-oc-staff-finalized?fbclid=IwAR25PksqS29CDDbICSvp83ElTdluO8YJ1qT209qf1Kez8CB55X0pAfBCQc0

Na elvileg itt a végleges staff. Wash-ban úgy látszik megbízik a vezetőség, mondjuk vele is votl a legkevesebb probléma.
Willis
Azért sokan szerették volna, ha őt is kiteszik, mert jó párszor úgy, hogy az ellenfél álmából felismerve is tudja az ellenszert a sémáira. De mivel OC-t is szerintem elég nehezen sikerült most szerezni, ezért inkább úgy voltak vele, hogy nem kreálnak még egy nagy lyukat azzal, hogy kiteszik. Szerintem ő elég jó DC, de jó lenne, ha idén jobban keverné a kártyáit.

McCoyt megúsztuk, Milanovich visszament QB coachnak. Az új DL coach elő lett léptetve, eddig ő volt Hobby helyettese itt. Van külön safety és CB edző is. Az előbbi szintén egy asszisztens, akit elő léptettünk erre posztra. Jarrod Wilson meg C.J. Reavis örülhet, mert ők mindkét pozícióban megfordultnak, tehát 2 pozíciós edzőjük lesz.
Az új OL coach edzette anno még Marronet is, és Doug elmondása szerint nagyon rég szerette volna már a stábjában tudni. Kiemelte, hogy Warhop milyen jó munkát végez fiatalokkal. A CB coach Waltont Jim Schwartz ajánlotta be Dougnak. Szerintem TC volt az, aki igazából ezt erőltette, de így jobban hangzik....

TC állítólag nem nagyon szólt bele a dolgokba, de az előző hszemben jegyzett mostanában igen vájt fülű forrás (pl. órákkal előbb tudott a letartóztatásokról Londonban, ma 30 perccel az OC igazolás bejelentése előtt megmondta, hogy 1 órán belül bejelentik, hogy megvan az új OC) azt sugallja, hogy DeFilippot inkább TC erőltette Marronera.

Itt van Doug sajtótájékoztatója az új stábtagokról.
 twitter.com/Jaguars/status/1085626863328780289
Elmondta, hogy Foles 0%-ot játszott DeFilippo kinevezésében, egy kis intermezzo után. 😊
 twitter.com/_John_Shipley/status/1085631987510136834
Még nem tudja, mi lesz a helyzet QB ügyben és beszélt arról is, hogy Fournette és közte volt egy nagyon jól sikerült megbeszélés valamikor a múlt héten.

Szerkesztette: iktriad