Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD-t rendszeresen hallgatom az NFL netwörkön, Demescheknél is rendszeres vengég, stb. Kellemes meglepetés volt amikor először hallottam, hogy egy ex-futó ilyen média-kész, Intelligens, jól fogalmaz, értelmes dolgokat mondó legyen. Good for him, sok sikert neki az új "szakmában". (A másik ilyen "média kész" futó akit kedvelek egyébként Terell Davis a volt denveri hall of famer.)
peterk2005
LT is tolta nem? Vagy ő nem volt jó?
Wyatt
Róla a déli akcentusa és DeMarco Murray rendszeres "Demarco Murr"-zése jut eszembe szakkomentátorként.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
MJD-t rendszeresen hallgatom az NFL netwörkön, Demescheknél is rendszeres vengég, stb. Kellemes meglepetés volt amikor először hallottam, hogy egy ex-futó ilyen média-kész, Intelligens, jól fogalmaz, értelmes dolgokat mondó legyen. Good for him, sok sikert neki az új "szakmában". (A másik ilyen "média kész" futó akit kedvelek egyébként Terell Davis a volt denveri hall of famer.)
peterk2005
LT is tolta nem? Vagy ő nem volt jó?

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
MJD-t rendszeresen hallgatom az NFL netwörkön, Demescheknél is rendszeres vengég, stb. Kellemes meglepetés volt amikor először hallottam, hogy egy ex-futó ilyen média-kész, Intelligens, jól fogalmaz, értelmes dolgokat mondó legyen. Good for him, sok sikert neki az új "szakmában". (A másik ilyen "média kész" futó akit kedvelek egyébként Terell Davis a volt denveri hall of famer.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
MJD (aki a Rams rádióközvetítéseinél a color analyst, tehát majd az SB-n is lesz hivatalosan dolga) az új OC-nkről.
 twitter.com/phillip_heilman/status/1090642218522722306

A Ramsnél egyébként Brandon Allen játssza Brady szerepét az edzéseken. Végül is ő is 6. körös volt, mint a GOAT. 😊
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 www.youtube.com/watch?v=-9ATvxVRR0Q
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Nekem Ramsey TD-je sem érhet fel ahhoz, hogy Myers Pro Bowl-er! Nem követtem a tagot a Jets-nél, pálfordulása volt, vagy csak megsajnálták?!
Stoki
Nem, elég jó szezont futott, még extra pontot is alig hagyott ki!
több mint 5 éve
Stoki Jacksonville Jaguars 2 788 — Einhorn és Finkle...Finkle és Einhorn
Nekem Ramsey TD-je sem érhet fel ahhoz, hogy Myers Pro Bowl-er! Nem követtem a tagot a Jets-nél, pálfordulása volt, vagy csak megsajnálták?!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Zach Goodall kvázi kötelező Seniorbowl visszatekintése Jaguars needekre fókuszálva!
 www.lockedonjaguars.com/jaguars/2019-senior-bowl-jacksonville-jaguars-scouting-notebook/
Benne a teljes listával, akiről kiszivárgott, hogy találkozott a jagsszel Mobileban, az itt dobáló QB classról(a két hiányzó, Haskins és Murray volt a hét nyertese...) és egyéb nyalánkságokkal megtűzdelve.

Jalen (és Calais) meg jövőre egy Pro Bowl kerettagsággal elég illusztris társaságba kerülhet.
 twitter.com/TDickman89/status/1089562987357265921
Ramsey Tony Boselli szinten gyűjtögeti a Pro Bowlokat, ami azt nézve, hogy utóbbi a Jags történetének legjobb játékosa, nem egy rossz dolog.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Watson > Ramsey TD, csak maskepp mint gondolnátok:

 www.instagram.com/jalenramsey/p/BtKC7keh9wP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=mhr22z4rttwm
winston
Megvan az 1. számú WR, Myles Jack meg LB mellett RB is lesz. Félig kész is az offense. Így már érthető, ha odaadjuk a fél draftunkat, hogy felmenjünk Haskinsért.

Jalen most még jobban fogja szeretni Watsont...
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Watson > Ramsey TD, csak maskepp mint gondolnátok:

 www.instagram.com/jalenramsey/p/BtKC7keh9wP/?utm_source=ig_share_sheet&igshid=mhr22z4rttwm
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem tudom mit kezdene nálunk LF.
Janek
Én tudom. Kikopna, mint Richardson a Coltsból. 😀
peterk2005
ez ilyen költői kérdés volt.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én nem tudom mit kezdene nálunk LF.
Janek
Én tudom. Kikopna, mint Richardson a Coltsból. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 828 — Apu ökölbeszorított keze
Én nem tudom mit kezdene nálunk LF.

több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
?????????

 twitter.com/BrandonGowton/status/1089538826421317633
dande
Fournettet majd a feltradeben passzoljuk el Haskinsért. 😊 Ha van esze a jagsnek, Folesért tuti nem adhat még extra picket, főleg mert Foles fizuja miatt kb csak cetlik meg olcsójános FA-k maradnak, hogy megerősítsük a siralmas támadósorunkat körülötte.

Amúgy a Seniorbowlt elnézve sajna tényleg kinéz egy feltrade, mert ez egy 2 QB-s draft. (Illetve nekünk csak 1, mert Coughlint ismerve neki nem fog kelleni Murray a töpszlisége miatt.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 113 — Így remélem megfelelek nektek.....
?????????

 twitter.com/BrandonGowton/status/1089538826421317633
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ellentétes hírek jöttek ASJ sorsáról. De a csapat szerint még nem raktuk ki, és még nem döntöttünk arról, hogy lehívjuk-e a szerződésének 2. évét.
 twitter.com/TDickman89/status/1088548350570442753
Azért ne lepődjünk meg, ha majd úgy dönt a Jags, hogy elválnak vele az útjaink... Főleg, hogy ASJ ezt tweetelte ki pár órája.
 twitter.com/Aesj88/status/1088536715294318597
Valószínűleg a Jags szólt neki mi a terv vele, de ez majd csak februárban lesz hivatalos.
iktriad
Már hivatalos, hogy elküldtétek:
 www.rotoworld.com/player/nfl/9400/austin-seferian-jenkins
Nandito
Még a rotoworls forrása is az 'úgy tűnik" jelzőt használja, szóval még nem hivatalos.
 twitter.com/FieldYates/status/1088539052234686470
De sok esélyt nem létok, hogy visszatérne. Újabb poszt a támadóoldalon, ahova nagyon kell majd ember. Remélem ez nem jelenti azt, hogy hozzá akarunk vágni egy komoly szerződést James O'Shaughnessyhez, mert ő a szegény ember ASJ-je...
több mint 5 éve
Nandito Tennessee Titans 3 111 — Titans fan
Ellentétes hírek jöttek ASJ sorsáról. De a csapat szerint még nem raktuk ki, és még nem döntöttünk arról, hogy lehívjuk-e a szerződésének 2. évét.
 twitter.com/TDickman89/status/1088548350570442753
Azért ne lepődjünk meg, ha majd úgy dönt a Jags, hogy elválnak vele az útjaink... Főleg, hogy ASJ ezt tweetelte ki pár órája.
 twitter.com/Aesj88/status/1088536715294318597
Valószínűleg a Jags szólt neki mi a terv vele, de ez majd csak februárban lesz hivatalos.
iktriad
Már hivatalos, hogy elküldtétek:
 www.rotoworld.com/player/nfl/9400/austin-seferian-jenkins

Music City Miracle
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ramsey bemikrofonozva a Pro Bowlon
 www.youtube.com/watch?v=X_fPEfyzt2w
Ő meg Derwin James tényleg elválaszthatatlanok. És látom Gus Bradleyvel továbbra is jó a viszony.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ellentétes hírek jöttek ASJ sorsáról. De a csapat szerint még nem raktuk ki, és még nem döntöttünk arról, hogy lehívjuk-e a szerződésének 2. évét.
 twitter.com/TDickman89/status/1088548350570442753
Azért ne lepődjünk meg, ha majd úgy dönt a Jags, hogy elválnak vele az útjaink... Főleg, hogy ASJ ezt tweetelte ki pár órája.
 twitter.com/Aesj88/status/1088536715294318597
Valószínűleg a Jags szólt neki mi a terv vele, de ez majd csak februárban lesz hivatalos.


És megvannak Jarrod Wilson új szerződésének a számai.
 twitter.com/RapSheet/status/1088492962626105345
Szolid fizetésemelés egy egykori UDFA-nak.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Remélem még páran példát vesznek Róla és belemennek a szerződés átalakításába (Pl. Bortles és Norwell már ma reggel ott állhatna a FO ajtaja előtt...) Eddig is nagyon tiszteltem Campbell-t és még erre is sikerült rátennie egy lapáttal 😊 dioadam
A Bortles felvetés szerintem nem is lenne hülyeség, sőt. Nagyon limitált, de ha nem akar a csapat sok pénzt vagy picket fizetni, akkor helyette is csak nagyon limitált új játékos érkezhet, szóval minőségi upgrade maximum a majdan draftolt rookie-tól várható. Akit Bortles mellett is ki lehetne húzni, és Bortles helyett is be lehet rakni kezdőbe. Backupnak meg Bortles is megtenné, nála jobb backupja nem sok csapatnak van.

Szóval tulajdonképpen lenne egy fizetéscsökkentéssel megtartjuk-ban ráció. Csak valószínűleg ez a hajó már elúszott a padoztatás után. A stáb is érezhetően másban gondolkodik már.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
dioadam Jacksonville Jaguars 570
Calais szívesen átstrukturálja a szerződését, ha kell hogy több cap specet kreáljon idénre a Jagsnek.

Jaguars defensive end Calais Campbell wants to get back to the playoffs so badly that he’s willing to restructure his contract.

Campbell has already had discussions with the Jaguars and acknowledged that it could happen.

''I think it’s more with restructuring with an extension,’’ Campbell said after Wednesday’s Pro Bowl practice at Disney’s Wide World of Sports. ''That’s the only way to do it and that’s something that was talked about that could possibly happen.’’

Campbell, who signed a four-year, $60 million free agent contract with the Jaguars in 2017, has an exorbitant $14.5 million salary cap number in 2019.
Calais azt is elmondta, szívesen segít új embereket idecsábítani majd a holtszezonban.
Campbell said he is willing to help recruit free agents to play for the Jaguars.

''We’re going to try and recruit the best players for our offense to be successful,’’ Campbell said. ''You have to sell the free agents on coming here to be a part of this. So hopefully, we can get that done because it’s not just pursuing the guy, guys have to want to come here, too. Free agency is a great way to pick up guys, but you have to get the right kind of guys, sometimes it can be ups and downs.''
Remélem Jalen jegyzetel, mert kb ilyen egy igazi profi csapatember.
iktriad
Remélem még páran példát vesznek Róla és belemennek a szerződés átalakításába (Pl. Bortles és Norwell már ma reggel ott állhatna a FO ajtaja előtt...) Eddig is nagyon tiszteltem Campbell-t és még erre is sikerült rátennie egy lapáttal 😊
A következő szezonban meg irány a Super Bowl 😀
De egy playoff részvétellel és tisztességes helytállással is elégedett lennék 😊
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mondjuk azért megjegyzem, hogy valószínűleg nem elengedett összegről lenne szó (mint pl Amendola esetében az utolsó évben), hanem szimplán az idei roster bónuszából lehetne átrakni jövőre. Cserébe viszont ő garantált pénzhez jut, az idény kezdetén 33 éves játékosként, 2020-ra erősen cutgyanús szerződéssel biztos, hogy annyira lányregény több garantáltra menni a rosterbónusz helyett?

Azt simán elfogadom, hogy téves a feltevésem és nem jól látom a dolgokat, de nekem ez inkább így tűnik, mint óriási gesztusnak
Wyatt
Pár hete beszélgettünk már erről, talán pont Campbellel kapcsolatban. A "restructure with extension" tényleg nem úgy cseng, mint fizetéscsökkentés. A logika sem ezt diktálja. Amendola-nál logikus volt a fizetés csökkentés, mert sokat volt sérült, nem játszotta ki az elején a contractját. Campbell viszont nagyon is jól játszik. Nálam pl. first team all pro lett .... ami ugyan semmit se jelent, de az biztos, hogy messze a legjobb, legkiegyensúlyozottabb teljesítményt ő nyújtotta az egész Jagsben. Miért is akarna kevesebb pénzt? Inkább valóban a hosszabbításos, garantáltas irányról lehet szó. Ami azt jelenti, hogy 2019-re valóban kevesebb cap hitje lesz, de cserébe a 2020-2021-es fog nőni.

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ma este a jags Drew Lockkal és a Buffalo QB-jával, Tyree Jacksonnal is találkozik/találkozott.
 twitter.com/zach_goodall/status/1088229036818661377
 twitter.com/zach_goodall/status/1088221910985572352

A Jaguars scoutjai ma beszéltek az alábbi játékosokkal edzés után:
Old Dominion WR Travis Fulgham
North Carolina State WR Jakobi Meyers
Washburn DB Corey Ballentine
Meyers felé különösen nagy volt az érdeklődés a részünkről.
 twitter.com/ConnorNFLDraft/status/1088199043526914049
Jujjjj, ez rettenetesen romantikus lett Iktriad

Mondjuk azért megjegyzem, hogy valószínűleg nem elengedett összegről lenne szó (mint pl Amendola esetében az utolsó évben), hanem szimplán az idei roster bónuszából lehetne átrakni jövőre. Cserébe viszont ő garantált pénzhez jut, az idény kezdetén 33 éves játékosként, 2020-ra erősen cutgyanús szerződéssel biztos, hogy annyira lányregény több garantáltra menni a rosterbónusz helyett?

Azt simán elfogadom, hogy téves a feltevésem és nem jól látom a dolgokat, de nekem ez inkább így tűnik, mint óriási gesztusnak
Wyatt
Egyszer vagyok nem negatív, akkor is baszakszol velem, és belehugyozol a kólámba. #nekedsemmsejó #márTavenBryanenkivül 😊 😊
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 066 — #NoStress
Calais szívesen átstrukturálja a szerződését, ha kell hogy több cap specet kreáljon idénre a Jagsnek.

Jaguars defensive end Calais Campbell wants to get back to the playoffs so badly that he’s willing to restructure his contract.

Campbell has already had discussions with the Jaguars and acknowledged that it could happen.

''I think it’s more with restructuring with an extension,’’ Campbell said after Wednesday’s Pro Bowl practice at Disney’s Wide World of Sports. ''That’s the only way to do it and that’s something that was talked about that could possibly happen.’’

Campbell, who signed a four-year, $60 million free agent contract with the Jaguars in 2017, has an exorbitant $14.5 million salary cap number in 2019.
Calais azt is elmondta, szívesen segít új embereket idecsábítani majd a holtszezonban.
Campbell said he is willing to help recruit free agents to play for the Jaguars.

''We’re going to try and recruit the best players for our offense to be successful,’’ Campbell said. ''You have to sell the free agents on coming here to be a part of this. So hopefully, we can get that done because it’s not just pursuing the guy, guys have to want to come here, too. Free agency is a great way to pick up guys, but you have to get the right kind of guys, sometimes it can be ups and downs.''
Remélem Jalen jegyzetel, mert kb ilyen egy igazi profi csapatember.
iktriad
Jujjjj, ez rettenetesen romantikus lett Iktriad

Mondjuk azért megjegyzem, hogy valószínűleg nem elengedett összegről lenne szó (mint pl Amendola esetében az utolsó évben), hanem szimplán az idei roster bónuszából lehetne átrakni jövőre. Cserébe viszont ő garantált pénzhez jut, az idény kezdetén 33 éves játékosként, 2020-ra erősen cutgyanús szerződéssel biztos, hogy annyira lányregény több garantáltra menni a rosterbónusz helyett?

Azt simán elfogadom, hogy téves a feltevésem és nem jól látom a dolgokat, de nekem ez inkább így tűnik, mint óriási gesztusnak
Wyatt
Mi nem igazán kedveljük a fajtádat errefelé, aki idejössz, hogy összetörd iktriad álmait és illúzióit.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Calais szívesen átstrukturálja a szerződését, ha kell hogy több cap specet kreáljon idénre a Jagsnek.

Jaguars defensive end Calais Campbell wants to get back to the playoffs so badly that he’s willing to restructure his contract.

Campbell has already had discussions with the Jaguars and acknowledged that it could happen.

''I think it’s more with restructuring with an extension,’’ Campbell said after Wednesday’s Pro Bowl practice at Disney’s Wide World of Sports. ''That’s the only way to do it and that’s something that was talked about that could possibly happen.’’

Campbell, who signed a four-year, $60 million free agent contract with the Jaguars in 2017, has an exorbitant $14.5 million salary cap number in 2019.
Calais azt is elmondta, szívesen segít új embereket idecsábítani majd a holtszezonban.
Campbell said he is willing to help recruit free agents to play for the Jaguars.

''We’re going to try and recruit the best players for our offense to be successful,’’ Campbell said. ''You have to sell the free agents on coming here to be a part of this. So hopefully, we can get that done because it’s not just pursuing the guy, guys have to want to come here, too. Free agency is a great way to pick up guys, but you have to get the right kind of guys, sometimes it can be ups and downs.''
Remélem Jalen jegyzetel, mert kb ilyen egy igazi profi csapatember.
iktriad
Jujjjj, ez rettenetesen romantikus lett Iktriad

Mondjuk azért megjegyzem, hogy valószínűleg nem elengedett összegről lenne szó (mint pl Amendola esetében az utolsó évben), hanem szimplán az idei roster bónuszából lehetne átrakni jövőre. Cserébe viszont ő garantált pénzhez jut, az idény kezdetén 33 éves játékosként, 2020-ra erősen cutgyanús szerződéssel biztos, hogy annyira lányregény több garantáltra menni a rosterbónusz helyett?

Azt simán elfogadom, hogy téves a feltevésem és nem jól látom a dolgokat, de nekem ez inkább így tűnik, mint óriási gesztusnak