Jacksonville Jaguars

29 feliratkozó

több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 723
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.
Húsrágó
Ebből a felhozatalból Daltonon kívül olyan mindegy, kit hoztatok volna, és még a vörössel sem biztos, hogy lényegesen előrébb lettetek volna. Talán Jimmy, de az majd jövőre válik el
Wyatt
Volt azon a drafton valami Russell Wilson is, dehát ki emlékszik már arra a fickóra. 😀

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.
Húsrágó
Ebből a felhozatalból Daltonon kívül olyan mindegy, kit hoztatok volna, és még a vörössel sem biztos, hogy lényegesen előrébb lettetek volna. Talán Jimmy, de az majd jövőre válik el

több mint 5 éve
KeyG Baltimore Ravens 9 163
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.
Húsrágó
Carr, egy olyan irányító aki nem bassza el ha jó az O, de ha rossz, akkor szar ő is. Ha a falat rendbe rakjátok, és hoztok 1-2 értelmes WR-t, vele Playoffban lesztek. Én semmiféleképpen nem ítélném el az idei szezonja után. De olcsón vihető lesz 2. kör gondolom. Sztem jól járnátok vele. De Bortlest el kell felejteni.

Real Madrid & Boston Celtics & Los Angeles Dodgers
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Szezon végén Carr tuti nem lesz drága (ha lehetne érte tradelni, most lenne legolcsóbb), van mögötte már egynél több jó szezon. Most rottyon van, de lehet, hogy sokkal inkább a közeg/edző húzza vissza. Idén csak egy Raiders meccset láttam, de a korábbi szezonokból jó benyomásom alakult ki Carr-ról. Valahogy nehezebben írom le Őt mint kezdő QB-t, mint Bortlest. De a szezon végéig megnézek pár Raiders meccset, hátha "kikezeli" belőlem a vágyódást.
Draftról jöjjön QB dolog valahogy sose működött. Más képes rátalálni a megfelelőre de a Garoppolo, Carr, Bridgewater, Manziel, Bortles évből sikerült elhozni a 4. "legjobbat".
2011-ben meg Newton ugye esélytelen volt, Lockerért nem kár, de a Dalton, Kaep, Gabbert, Ponder négyesből is a sükebókát sikerült kiszúrni.

Szerkesztette: Húsrágó
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Ezt félrematekoztad, a 25/6 pont a fordítottját jelenti.
A Jax SB győzelme most 50/1. Ami szintén nem azt jelenti, hogy én fizetek 50-t, ha nem nyer, és kapok 1-t, ha igen. Nem vagy egy hazárdőr típus, az kiderült. 😊
Sobri Jóska
Azt hittem érted, hogy ezek az oddsok csak akkor igazak, ha egy bukival fogadsz (aki szét tudja teríteni az oddsait, pl. ellenfogadásokkal, stb.). De nem gond, ez a jobbik eset, mert legalább nem direkt akartad lépre csalni a partneredet. 😊

Iktriadra, Maka-ra (és a többiekre) való tisztelettel én befejeztem. (És elnézést kérek. Eleve csak azért ugattam bele, nehogy valaki pénzt bukjon tisztességtelen oddsokon - akkor is, ha azok akaratlanul tisztességtelenek.)
peterk2005
És még csak nem is tisztességtelenek. 😉
Te rútul engem akarsz tisztességtelen oddsokba belehajszolni, de mivel senki se írt még, eleddig nem sikerült.
Pedig ez az 1 a 4-hez több, mint kedvező.
Még a valós 5.5 körüliekkel le is védhető.

több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezt félrematekoztad, a 25/6 pont a fordítottját jelenti.
A Jax SB győzelme most 50/1. Ami szintén nem azt jelenti, hogy én fizetek 50-t, ha nem nyer, és kapok 1-t, ha igen. Nem vagy egy hazárdőr típus, az kiderült. 😊
Sobri Jóska
Azt hittem érted, hogy ezek az oddsok csak akkor igazak, ha egy bukival fogadsz (aki szét tudja teríteni az oddsait, pl. ellenfogadásokkal, stb.). De nem gond, ez a jobbik eset, mert legalább nem direkt akartad lépre csalni a partneredet. 😊

Iktriadra, Maka-ra (és a többiekre) való tisztelettel én befejeztem. (És elnézést kérek. Eleve csak azért ugattam bele, nehogy valaki pénzt bukjon tisztességtelen oddsokon - akkor is, ha azok akaratlanul tisztességtelenek.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Gyerekek, mit szólnátok, ha a faszméregetés részt is privátban intéznétek. Kurvára senki nem kíváncsi itt erre.
Maka
De Jax alapszakasz teljesen érdektelen.
Hagyjuk a szakmázgatást a PO-ra.

Úgy, hogy te fizetsz 4-et, ha nem jut be a Jags, és kapsz 1-et, ha mégis bejut.
peterk2005
Ezt félrematekoztad, a 25/6 pont a fordítottját jelenti.
A Jax SB győzelme most 50/1. Ami szintén nem azt jelenti, hogy én fizetek 50-t, ha nem nyer, és kapok 1-t, ha igen. Nem vagy egy hazárdőr típus, az kiderült. 😊

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Tényleg felesleges, mindenki tudja, hogy Stez a legnagyobb kuki itt.

Mondjuk kíváncsi leszek, hogy jön-e a harmadik Steelers-verés is, és ha igen, akkor most melyik csapatrészetek lesz a pittsburghi falloszra felhúzva.

több mint 5 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 727
Gyerekek, mit szólnátok, ha a faszméregetés részt is privátban intéznétek. Kurvára senki nem kíváncsi itt erre.
Maka
Amúgy is feleslegesen csinálják mivel az enyém a legnagyobb. Mindenki tudja.

Szerkesztette: Amadeus the Young

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Landry Jones jott
winston
Bortles a hivatalos indok szerint megsérült a Phily ellen, emiatt kvázi biztonsági tartaléknak jött Jones(meg mégiscsak játszunk a Steelersszel 18 nap múlva, kellenek a belsős infók. 😊 ) .
 twitter.com/AdamSchefter/status/1057635435575472128
Ettől függetlenül úgy tűnik továbbra is Blake kezd majd az Indy ellen.

Szerkesztette: iktriad
több mint 5 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 757
Gyerekek, mit szólnátok, ha a faszméregetés részt is privátban intéznétek. Kurvára senki nem kíváncsi itt erre.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én biztos vagyok benne, de azért hülye nem vagyok.
Bármikor kapok rá bárhol 5-6 közötti oddsot, kisebb profitért minek kockáztatnék ugyanannyit?
Keresd meg neten a legnagyobb oddsot, és azt adom korrektül.
Ha nem akarod, nem kötelező.
Sobri Jóska
Egyáltalán nem vagy hülye Jóska, az biztos. Csak nem vagy fair, mert rákényszeríted a partneredet, hogy vegas bukit játsszon. Ha olyan biztos vagy a dolgodban, játszd te a bukit. Ajánld fel, hogy a partnered fogadhasson a fordítottra: hogy NEM a Jags jut be. Vegas szerint ez most kb. kb. 25 a 6-hoz (a másik három csapat kombinált odds-a). Csökkentheted valamennyivel azt figyelembe véve, hogy mennyi az odds 2 south-os playoff csapatra, de markánsan nem fog változni az odds.
peterk2005
Vagyis 1 a 4.15-höz?
Legyen 1:4-hez.
Mert egy úr vagyok.
Jöhetnek a PM-ek.
Sobri Jóska
Igen. Úgy, hogy te fizetsz 4-et, ha nem jut be a Jags, és kapsz 1-et, ha mégis bejut. Akkor te játszod a bukit. Ha ez nem tetszik, akkor pedig elfelejted vegas-t meg az oddsokat, és nem próbálod a másikra áttolni a buki szerepkört, mert annak két oldala is van, és ez utóbbi is része. És akkor simán, 1-1-ben egymás tenyerébe csaptok, ahogy a kocsmában szokták. 😊 Aztán kimentek az udvarra és megnézitek, hogy a ló vajon vak-e, vagy csak bátor. 😊

Szerkesztette: peterk2005 udvari bolond


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Landry Jones jott
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Én biztos vagyok benne, de azért hülye nem vagyok.
Bármikor kapok rá bárhol 5-6 közötti oddsot, kisebb profitért minek kockáztatnék ugyanannyit?
Keresd meg neten a legnagyobb oddsot, és azt adom korrektül.
Ha nem akarod, nem kötelező.
Sobri Jóska
Egyáltalán nem vagy hülye Jóska, az biztos. Csak nem vagy fair, mert rákényszeríted a partneredet, hogy vegas bukit játsszon. Ha olyan biztos vagy a dolgodban, játszd te a bukit. Ajánld fel, hogy a partnered fogadhasson a fordítottra: hogy NEM a Jags jut be. Vegas szerint ez most kb. kb. 25 a 6-hoz (a másik három csapat kombinált odds-a). Csökkentheted valamennyivel azt figyelembe véve, hogy mennyi az odds 2 south-os playoff csapatra, de markánsan nem fog változni az odds.
peterk2005
 youtu.be/Kkl9QTldIjw


Vagyis 1 a 4.15-höz?
Legyen 1:4-hez.
Mert egy úr vagyok.
Jöhetnek a PM-ek.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 678 — a new hope (again)
Engem csak az érdekel, hogy milyen pénz nemben köttetik meg vala a nagy fogadási? HUF, USD, EUR? Ha utóbbi kettő közül vmeik még össze is jöhet a pénz bortles cut utáni deadmoneyra. Csak azért légyszi papinak is fizessetek ki egy kék szemet! 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én biztos vagyok benne, de azért hülye nem vagyok.
Bármikor kapok rá bárhol 5-6 közötti oddsot, kisebb profitért minek kockáztatnék ugyanannyit?
Keresd meg neten a legnagyobb oddsot, és azt adom korrektül.
Ha nem akarod, nem kötelező.
Sobri Jóska
Egyáltalán nem vagy hülye Jóska, az biztos. Csak nem vagy fair, mert rákényszeríted a partneredet, hogy vegas bukit játsszon. Ha olyan biztos vagy a dolgodban, játszd te a bukit. Ajánld fel, hogy a partnered fogadhasson a fordítottra: hogy NEM a Jags jut be. Vegas szerint ez most kb. kb. 25 a 6-hoz (a másik három csapat kombinált odds-a). Csökkentheted valamennyivel azt figyelembe véve, hogy mennyi az odds 2 south-os playoff csapatra, de markánsan nem fog változni az odds.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
Amúgy az a vicc, hogy simán.
Amadeus
Neten 1 milára kapok 5.5-t.
Ha Mr.Wipi ad 6-t, mar megyünk is.
Sobri Jóska
Azért ez szerintem nem így működik, ez nem fogadóiroda. Elég magabiztos vagy egész évben (sima PO, bárkivel fogadok...) ez alapján biztos vagy a dolgodban. Viszont úriember biztosra nem fogad, főleg nem 1:6-hoz 😊
Tedd be egy az egyben, még így is Neked vannak jobb sanszaid az általad egész évben szajkózottak alapján.
Ez csak egy ügyes menekülésnek hangzik így 😊
bcsarli
Én biztos vagyok benne, de azért hülye nem vagyok.
Bármikor kapok rá bárhol 5-6 közötti oddsot, kisebb profitért minek kockáztatnék ugyanannyit?
Keresd meg neten a legnagyobb oddsot, és azt adom korrektül.
Ha nem akarod, nem kötelező.
Sobri Jóska
Ezzel az a gond hogy behirdetted, de nem volt szó semmiféle 5-ös, 6-os szorzóról, csak hogy fogadod bárkivel. Erre Wipi korrektül bekínált, mire előálltál a fogadóirodák szerinti verzióval. Most úgy tűnhet hogy Ő futamodik meg, nem Te, pedig valójában erről van szó.

több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 32 077 — #NoStress
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
Amúgy az a vicc, hogy simán.
Amadeus
Neten 1 milára kapok 5.5-t.
Ha Mr.Wipi ad 6-t, mar megyünk is.
Sobri Jóska
Azért ez szerintem nem így működik, ez nem fogadóiroda. Elég magabiztos vagy egész évben (sima PO, bárkivel fogadok...) ez alapján biztos vagy a dolgodban. Viszont úriember biztosra nem fogad, főleg nem 1:6-hoz 😊
Tedd be egy az egyben, még így is Neked vannak jobb sanszaid az általad egész évben szajkózottak alapján.
Ez csak egy ügyes menekülésnek hangzik így 😊
bcsarli
Én biztos vagyok benne, de azért hülye nem vagyok.
Bármikor kapok rá bárhol 5-6 közötti oddsot, kisebb profitért minek kockáztatnék ugyanannyit?
Keresd meg neten a legnagyobb oddsot, és azt adom korrektül.
Ha nem akarod, nem kötelező.

több mint 5 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 426 — Colts fan
Vagy felvenni egy webes szakembert a bowl.hu-hoz
Wyatt
Ha a következő hosszú hétvégén se lesz változás, akkor tényleg igénybe kell vennünk majd valami ilyen segítséget 😊
r.baggio
Az a mostani a következő? 😊
több mint 5 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 960 — no es importante
Vagy felvenni egy webes szakembert a bowl.hu-hoz
Wyatt
Ha a következő hosszú hétvégén se lesz változás, akkor tényleg igénybe kell vennünk majd valami ilyen segítséget 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 5 éve
Cuchulain82 New England Patriots 985
Úgy tűnik, ha a Rams kap kompenzációs picket (lehet 2 is megy majd nekik idén Trumaine Johnson és Watkins miatt), akkor a legmagasabb kompenzációs pick lesz a minek (ha netán nem kapnának, akkor termeszesetesen az eredeti pickjüket kapjuk meg).

Tehát lényegében egy 3. kör legvégi picket kaptunk érte jövőre.
iktriad
bennem valami miatt az a tévképzet él, hogy kompenzációs picket nem lehet adni-venni
Húsrágó
nemrég változott a szabály /ha jól emlékszem két éve/, már a komp. pickeket is lehet cserélni
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Úgy tűnik, ha a Rams kap kompenzációs picket (lehet 2 is megy majd nekik idén Trumaine Johnson és Watkins miatt), akkor a legmagasabb kompenzációs pick lesz a minek (ha netán nem kapnának, akkor termeszesetesen az eredeti pickjüket kapjuk meg).

Tehát lényegében egy 3. kör legvégi picket kaptunk érte jövőre.
iktriad
bennem valami miatt az a tévképzet él, hogy kompenzációs picket nem lehet adni-venni
több mint 5 éve
Húsrágó Jacksonville Jaguars 3 040 — Jaguars fan
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
Amúgy az a vicc, hogy simán.
Amadeus
Neten 1 milára kapok 5.5-t.
Ha Mr.Wipi ad 6-t, mar megyünk is.
Sobri Jóska
Azért ez szerintem nem így működik, ez nem fogadóiroda. Elég magabiztos vagy egész évben (sima PO, bárkivel fogadok...) ez alapján biztos vagy a dolgodban. Viszont úriember biztosra nem fogad, főleg nem 1:6-hoz 😊
Tedd be egy az egyben, még így is Neked vannak jobb sanszaid az általad egész évben szajkózottak alapján.
Ez csak egy ügyes menekülésnek hangzik így 😊
bcsarli
De mi értelme lenne duplázni, ha pontosan ugyanakkora kockázattal öt és félszeres pénzt is kaphatna? Butaság lenne elengedje a különbözetet? Igen.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 418 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Állítólag körbeszaglásztunk a piacon tegnap QB trade ügyben, de végül nem lett semmi belőle. Maradt Bortles és Kessler a szezon második felére QB opciónak.

Egyébként a Rams hogy helyet csináljon Fowlernek, kirakta az OL Jamon Brownt. Én Coughlinék helyében megpróbálnám idehozni.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 561 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Láttam a meccset végig, semmi gond nem volt Bortlesel, az elkapók legalább öt sima elkapást eldroppoltak. Úgy nehéz.
Majd decemberre összeáll az egész.
Sima PO.
Barkivel fogadok, hogy a Jax PO-ban lesz.
Akit érdekel, keressen meg PM-ben.
Sobri Jóska
Ez már igen, ezért megéri regisztrálni! Közjegyzői letétbe helyezhetünk egy-egy 7 számjegyű összeget, vagy csak a menőzöl itt? 😀
Wipi
Amúgy az a vicc, hogy simán.
Amadeus
Neten 1 milára kapok 5.5-t.
Ha Mr.Wipi ad 6-t, mar megyünk is.
Sobri Jóska
Azért ez szerintem nem így működik, ez nem fogadóiroda. Elég magabiztos vagy egész évben (sima PO, bárkivel fogadok...) ez alapján biztos vagy a dolgodban. Viszont úriember biztosra nem fogad, főleg nem 1:6-hoz 😊
Tedd be egy az egyben, még így is Neked vannak jobb sanszaid az általad egész évben szajkózottak alapján.
Ez csak egy ügyes menekülésnek hangzik így 😊